Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum povídání o lásce

Líbil by se Klub zlomených duší? Diskusní fórum o šrámech na dušičce? Každý může poradit, každý se může svěřit, každý může pohladit. Zkušeností máme všichni spoustu. Tak zněla anketní otázka.

Po kladném ohlase na tuto otázku otvírám veřejné povídání a jelikož by bylo smutné, kdybychom si tu povídali jen o šrámech na dušičce, tak jsem jej nazvala povídání o lásce, protože láska má mnoho podob, je všeobjímající a nemusí jít jen o lásku mileneckou, ale i o mateřskou. O lásku k vlastnímu tělu, lásku k životu i lásku kosmickou. Láska má tisíce podob, láska je krásná a nádherná, tak si pojďme o ní povídat a ne jen o ni. Můžeme si zde povídat o všem co nás trápí i dělá radost.

Vložit příspěvek

Rafael 25.9.2007 18:50:47
r (tečka) a (tečka) f (tečka) a (tečka) e (tečka) l (zavináč) centrum (tečka) cz

novy

Proč sníme o nevysnitelné lásce, o někom s kým už nikdy nebudeme muset brečet?Myslíte, že je to skutečná láska?? Proč se zamilovat a posléze zase truchlit?Proč nehledáme skutečnou lásku?Moje myšlenka je taková.Skutečnou Lásku musí každý najít sám v sobě samém a bez cizí pomoci.Je to těžké a někdy vyčerpávající ale ne nemožné.Láska je tu pro všechny.Nikdo nemusí truchlit, každý ji má v sobě.
Někteří si hledají partnera proto aby si mohli léčit své rány a opírat se v těžkých chvílích.Někteří naopak mají partnera jako řetízek na krk, jen pro okrasu.Proč se nestát samostatně stojící dominantou, ryzí láskou.Jen si představte, to že ráno se podíváte do zrcadla
a usmějete se na sebe s myšlenkou Miluji tě. Proč děláme nejjednodušší věc na světě tak složitou a říkáme, že štěstí je jen pro vyvolené??Myslíte, že ti kterým závidíte jsou skutečně šťastní??Ne, a proč ,.. řeší spoustu jiných problémů a ani si nevšímají co jim leží u nohou.
Prosím chtěl bych na toto živou kritiku a nějaké myšlenky.
smajlik

Reagovat

svitluny 25.9.2007 19:15:54

novy

Probouzet se sám a usínat sám - to je pro Tebe láska?

Shlédnout pěkný film, přečíst si hezkou knihu a nemít se s kým podělit o její zážitky - tomu říkáš láska?

Jít sám ulicí a nemít dlaň, co můžeš vložit do druhé - tomu říkáš láska?

Být nemocen, sám a opuštěn - tomu říkáš láska?

Nemít se s kým podělit o své radosti i zármutky - tomu říkáš láska?

Nemít toho, po kom toužíš, s kým souzníš a miluješ se, tomu říkáš láska?

Já tomuhle říkám samota, smutná samota a ne život, ale přežívání bez té radostné jiskry, co svítí zamilovaným z očí, bez té energie, co vysílají do vesmíru dvě milující se srdce - bez toho by nebyl život životem a svět by získal jen šedivý a smutný nádech...

Bez lásky není život, bez lásky se jen živoří...ale ber to tak, že co vysíláš, to také přijímáš a pokud budeš vysílat, že láska partnerská neexistuje, tak k Tobě nikdy nedorazí.

Rafael 25.9.2007 21:20:08
r (tečka) a (tečka) f (tečka) a (tečka) e (tečka) l (zavináč) centrum (tečka) cz

novy

Super,aspoň vidim že neumim
dobře psát.tak jinak.Když dodám závěr své myšlence, tak z jiného rohu.Chtěl jsem vědět jestli si lidičky uvědomují rozdíl mezi zamilovaností a láskou jako takovou.Neřešil jsem partnerskou,ale obecně jako princip života.Je mnoho takových co svého partnera považují ne-li za boha co jim spadl do klína a za pár měsíců....už každý zná.,jen oči pro pláč,jakej to byl hajzl.Chci se bavit o tom,nestřílet stále vedle,ale kráčet vpřed s tím že vím koho mám vedle sebe.

svitluny 25.9.2007 23:37:18

novy

Tak to je hezky řečeno - prostě najít partnera do slunce i do nepohody, člověka o kterého se můžeš opřít a on o Tebe, ano, tomu se říká zralá láska, ale takoví se hledají dle duše, ale ne dle fyzické krásy, protože fyzická krása je pomíjivá, ale krása duše je věčná a máš pravdu, že tohle poznat je někdy hodně těžké, ale člověk nesmí být skeptik a věřit, že i takového člověka pozná a pak bude šťastný. A jinak s tou láskou - láska má být nesobecká a s člověka vyzařovat. Ber to tak, že vždy dostáváš to, co vyzařuješ a když budeš vyzařovat lásku, tak k Tobě také bude přicházet, pokud jen chtíč, tak opět budeš odměněn chtíčem. Ale na druhé straně pokud si budeš něco moc idealizovat, tak Ti to bude odebráno..

Lady 29.9.2007 10:07:06

novy

hele myslis ze se narodis a za neakejch dvacet tricet let potkas cloveka s kerym se nepohadas nic to by te to asi rychle zacalo s nim nudit
to by sme vsichni pak chodili ak jezisci a libali si kolinka
trochu naivni zpusob ne

Mitro 18.9.2007 18:26:33

novy

To bude nejspíš paní Jarmilko problém smajlik

Jsem dost časově zaneprázdněný. Delší čas bez partnerky a když opomenu sem tam profesionálku tak jsem svůj sexuální život dost omezil smajlik . Nějak mi nezbývá čas si hledat partnerkusmajlik Když mám volno tak jsem většinou na kole, nebo s rodinkou, či u dobrého filmečku. Zábava s přáteli v baru, restauraci, či seznamky atd., mě už nijak neberou.

Reagovat

svitluny 18.9.2007 19:01:29

novy

No já Ti jen vykládala sen a ber to tak, že když se chce, tak láska přijde, i partnerka, co Tě bude mít ráda a nemusí to být vždy jen profesionálka, je spousta žen, co hledají partnery na trvalý vztah, ne jen pro flirt. smajlik

Biaggi 17.9.2007 21:23:40
Knappova (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Přeji všem lidičkám na tomto serveru krásný podzim !!!

Reagovat

smutna 15.9.2007 16:56:50

novy

dobry den pani jarmilko ja to cenim,že mi to řekl.ale dneska mi napsal,že už mu nemam psat a mám si smazat jeho čislo.opravdu nevim proč?zeptala jsem se,ale on mi neodpověděl.tedka si myslim,že si semnou hral nebo dělal srandu?mužete mi poradit.co vy myslite děkuji hezky den. smajlik

Reagovat

svitluny 16.9.2007 17:48:25

novy

Zkus na něj nemyslet a dívej se kolem sebe, neboj, je spousta kluků, co po lásce touží stejně, jako Ty. Dívej se dopředu a ne dozadu. A lásku potkáš. smajlik

smutna 13.9.2007 15:13:54

novy

dobry den pani jarmilko.prosím poradte mi.uz nevim jak dal.poznala jsem jednoho kluka a občas si pisem a o vykendech se vidime na fotbale.vite znam ho uz 2měsice a ja mu už napsal,že se mi libi a chtěla bych ho poznat,ale on mi napsal,že si chrani soukromi a zustaneme jen kamaradi.a ze vubec tedka nema čas.!a nejhorsi je to,že se mi oněm skoro pořad zda,vtom snu se často potkavame a komunikujem. smajlik co to znamena. PROSIM PORADTE MI.moc děkuji. hezky den

Reagovat

svitluny 13.9.2007 15:23:22

novy

Budeš se muset smířit s tím, že opravdu Ti víc, jak přátelství dát ten hoch momentálně nemůže a o tom jsou i Tvé sny. O komunikaci s ním, ne o lásce.

Jak se to bude vyvíjet dál, ukáže osud, ale momentálně Tě opravdu bere jako kamarádku, nechce se s Tebou vázat a je na tolik férový, že Ti to i na rovinu řekl a netahá Tě za nos, což si u něj můžeš cenit. smajlik

vzrzecka 8.9.2007 11:02:25

novy

Hezkou sobotu přeji,

mela bych mensi prosbicku. Co by jste si myslela o takovemto vztahu?

S Vladimirem jsme se poznali na Novy Rok - 2006 -, asi tak o pul roku pozdeji nas muj pritel seznamil.

A od te doby se vse zmenilo: s Vladimirem jsme se zacali nejprve zdravit, pozdeji jsme prohodli par slo. Stali se z nas nejspis pratele. Nevim. Dokazali jsme spolu hodiny prokecat. Nic jineho. Utekl rok a on mi dal darek k narozkam a otrkal se - lehke doteky -. Nas vztah byl postaveny predevsim na skadlenismajlik a povidani. Ja jsem odjela do zahranici, na kratko, a kdyz jsem se vratila tak ..... Uz jsem si s nim nemela o cem povidatsmajlik Stale jsem s nim byla rada, stale jsem se na neho moc tesila, ale kdyz prislo na setkani tak .... jsem si s nim nemela o cem povidat, mlcela jsem a nebo ho odpalkovala. A on se snazil dal rozhovor zacit.

Toto uz trva nejaky mesicsmajlik Prestaly i doteky - vzdy byly z jeho strany -. Nebavim se s nim. Nevim co si myslet, co delat. Chovam se jinak zcela, nechci ho ztratit, ale asi to delam. I kdyz on se chova vicemene stale stejne, stale mi dela prosby, stale me skadli .... Nevim, je zenaty. Ja svobodna. Jsme oba zcela, tim padem, jinde .... Asi tu pisu hlouposti .....

Reagovat

svitluny 8.9.2007 14:17:22

novy

Pobyt v zahraničí Tě změnil, možná jsi dozrála a dneska už od vztahu očekáváš něco jiného, možná, že právě v současnosti si uvědomuješ, že Ty jsi svobodná, on je ženaty a vztah jde pomalu do zániku. Zatím se tomu vědomě bráníš, ale sama cítíš, že se stahuješ, že jej z nějakého důvodu odmítáš a hlavně, nemáte spolu společnou nit hovoru a to může být opravdu začátek konce. Doteky z Tvé strany neobětované - láska je jak rostlinka, o kterou je třeba se starat, ale pokud se snaží jen jedna strana a druhá zůstává studená, tak se pak může stát, že rostlinka lásky uvadne, protože ta strana co dává se unaví a není už kdo jiný, kdo by o ní pečoval a tak se může časem unavit i Tvůj ženatý přítel, že se snaží naprázdno..

vzrzecka 8.9.2007 17:39:34

novy

Dekuji. Asi mate pravdu co se tyce dozrani. Ale na druhe strane si uvedomuji, ze kdybych ho ztratila tak by mi chybel a to moc smajlik .

V zahranici jsem si na neho vzpomnela, sice den ode dne mene, ale vzpomnela. A navic jsem mu privezla i darecek smajlik . Jsem s nim rada, nebudu rikat, ze ne, kdyz to tak neni. Mam ho relativne rada, jako kamarada.

A on? On si mozna se mnou jen hraje, mozna, ze ke me neco citi, nebo pro neho nic neznamenam. Nevim, skutecne.

Asi bych se mela zacit chovat jako driv - nemyslim se do toho nutit -, ale pokousim se uz nejaky mesic, presto se to nejak nedari. Nemluvim s nim, a kdyz tak velmi strucne a nijak osobne smajlik , uz s nim neblbnu ..... Kdyz s nim mluvim tak u toho delam x veci najednou, protoze jsem docela nervozni. smajlik Coz jsem nebyvala .... V jeho pritomnosti jsem byla vzdycky uvolnena, nad veci. smajlik Vezi mi to v hlave, protoze v mem zivote ma urcitou cast.

Lady 9.9.2007 21:05:03

novy

sis na nej odvykla a bude ti trvat nez si zas zvynes to je cely tak se snaz smajlik

svitluny 9.9.2007 21:29:59

novy

I když si to nechceš připustit, ale Váš vztah se posunul, už není jen kamarád, i když to píšeš, znamená pro Tebe víc i když si to nechceš připustit. A proto chybí Tvá uvolněnost, Tvé dřívější být nad věcí, Ty nejsi nad věcí, pro Tebe už vztah překročil tu rovinu bezstarostného přátelství a Ty nevíš co s tím, nechceš jej ztratit, ale bojíš se dalšího kroku. Jsi jak na mostě, který přemosťuje dva břehy - na jednom je přátelství a na druhém čeká láska a Ty stojíš uprostřed a nevíš, nevíš, jak dál - zda se vrátit k břehu přátelství a nebo vztah posunout a přejít na břeh lásky, proto je Tvé chování v současnosti křečovité.

vzrzecka 10.9.2007 05:38:40

novy

Dekuju. U me je nejspis ten problem, ze ja si neuvedomuji, ze je to laska. Proste to tak necitim. Zamilovala jsem byla, milovala jsem. A rozhodne to nebylo takove jako to co citim nyni k nemu.

Ztratit bych ho vazne nechtela a to VUBEC, je casti meho zivota. Prijemnou casti. Dnes se s nim uvidim a tak .... Budu se bud chovat normalne, a nebo jinak. Nevim.

vzrzecka 10.9.2007 18:20:17

novy

Resit to uz radeji nebudu, stejne jde pratelsky diky me smajlik do haje.

Dnes jsme se videli, ja cucela na dvd,ktere mi prislo a on za mnou prisel a povidal neco, ze jemu doslo take. A ja na to jen "jo?". On to potvrdil a .... vic jsem si s nim nebevaila, vzala jsem si sluchatka a cucela na to dvd. Hm, pak povidal neco, ze pokud zitra nezaspi tak se uvidime. Na to jsem nic nerekla a odesla, s pozdravem.

Pritom v hlave s emi hodilo tolik veci,ktere jsem mu chtela rict " jak jsme se vyspinkali" atd., a nic, absolutne nic ze me nevypadlo. Nedela mi problme mluvit s lidmi, sice ne vzdy, ale proste bavim se, treba trochu min,ale bavim a s nim v poslednich esicich nic! ja byct na jeho miste tak .... se na me vybodnu. snasi to tak od kvetna. smajlik osud zaridi jak nase pratelstvi dopadnou ma

svitluny 11.9.2007 13:25:28

novy

To máš pravdu, až přijdeš na to, co ve skutečnosti chceš, tak se to vyřeší, pokud už nebude pozdě....

Hodně štěstí v hledání, sebe sama a svých skutečných přání a citů. smajlik

vzrzecka 11.9.2007 15:31:39

novy

Dekuju moc. Jak tak sleduju bude pozde.
Dnes jsme se videli, byla jsem s kamaradem na sklenicce a s nim jsem se potkala. Culili jsme se na sebe, pozdravili jsme se a me v hlave vyjelo "jak jsme se vyspinkali?" misto toho jsme na sebe cuceli a nemluvili jsme. pak se zas rozloucili. ja vubec nevim co se se mnou stalo?!smajlik je mi jasne, ze to nevi ani nikdo jiny. proste se s nim nedokazu bavit. kdyz s nim jsem, jsem total mimo. jakmile od neho odejdu,v hlave mi jede x otazek,na ktere jsem se ho chtela zeptat, pokecat si s nim, zasmat se ..... proste jako driv. misto toho ho jen pozdravim a tim to konci.

svitluny 11.9.2007 16:11:01

novy

Je to na Tobě, já jsem na to svůj názor už napsala, takže je to opravdu na Tobě, ale zde už opravdu nejde jen o čisté přátelství, protože jinak by si s ním hovořila, jako dřív, bez emocí, prostě sranda, špičkování, ale je mezi vámi něco víc a proto je to tak, jak to je, jen Ty si to odmítáš přiznat - ano zamilovanost to sice není, ani poblouznění, ono to může být hlubší a teď zažíváš to, co jsi dřív neznala a nemůžeš se s tím vyrovnat. smajlik

Jana 3.9.2007 15:40:22
jana (tečka) cardova (zavináč) rf-hobby (tečka) cz

novy

JSTE ÚŽASNÍ LIDI, děkuji Vám, každý má samozřejmě nějaký příběh a né nikdo to má jednoduchý, každý si také potřebuje popovídat a když existuje taková stránka tak je to super. Děkuji za rady, samozřejmě si toho moc vážím a doufám, že život každýho z nás bude jednou hezký a bude nám někdo oplácet co jsme ochotni dělat pro toho druhého, protože asi každý člověk má ten svůj osud a má tam to dobré a i to zlé, když jsem měla partnery, které mě milovali, já si toho asi nevážila. Možná útěk od tohoto partnera by byl pro mě vysvobozující, ale nemám tak úžasné rodiče, které by mi pomohly - od devatenácti žiji sama, protože mě odmalička drželi doma skoro jako vězně, všichni si hráli venku, jen já jsem musela už spát (o prázdninách) Nemohla jsem na diskotéky až od 18 let a to jen do 12 a táta pro mě přijel před. Prostě a jednoduše, jezdím k rodičům, ale na chvilku.
Něco s tím udělám, jsem ráda, že jste mi alespoň takto pomohli. Děkuju Ivetce, Martíkovi, Standovi a paní Kuskové. Napíši jak se máme s Pétou a co jsme udělali:o)

Reagovat

Iveta 4.9.2007 15:21:22

novy

Vzpoměla jsem si,že je to fakt,že jsem měla taky jednoho,který mě miloval,ale já pořád něco hledala,až jsem přebrala.S rodiči jsem to měla též špatný,jelikož táta pil,dnes už je to snad za náma.Každopádně na diskotéku jsem nemohla nikdy.Dokud jsem bydlela u rodičů,nesměla jsem nikam.Až když jsem začala chodit do práce,tak jsem šli na diskotéku až z práce.To jsem se taky pěkně opila,ale to jsem v tu dobu už bydlela u přítele.Takže nic veselýho.Dnes na vše vzpomínám s úsměvem a věřím,že bude lípsmajlik

Jana 3.9.2007 08:45:25

novy

Děkuji Vám všem, jsem velice vděčná, že jste mi odpověděli. Když jsme se poznali bylo to v práci, on je vlastně můj nadřízený, nic jsem s ním nikdy nechtěla mít nic společného už jen kvůli tomu, ale asi po dvouměsíčním odmítání miřekl na jednom večírku, že odchází s firmy a tak se nemusím bát a že i kdyby tam zůstal nebude práce nikdy zasahovat do našeho soukromí, pořád mi vyprávěl, že já jsem holka, kterou si vždycky přál, jak vzhledově, ale i inteligencí, všude mě bral, ale asi tak po měsíci, vždy když mě někam vzal na někoho začal žárlit a nechal mě tam a odešel domů, myslím, že neměl nikdy důvod žárlit, ale on si vždycky něco přibarvil, brala jsem to jako trochu poklonu, ale na druhou stranu jako hroznou věc, že mě někde nechá a odejde. Jednou mi ale vyprávěl, že má už dcerku, ale, že jí má s někým s kým si chtěl jen užít, takže tý dcerce je teď asi 8 let, ale nikdy ji neviděl. Platí ji nějaké směšné alimenty i když vydělává plno peněz. Asi se teď zeptáte, proč jsem s tím člověkem chtěla dítě? Je to tak, že gynekologové mi nikdy nedávali moc šancí otěhotnět a tak jsem nikdy nebrala prášky, nikdo z mých partnerů si nedával pozor a nic se nestalo. Tady s tímto se mi to povedlo asi po čtyřech měsících známosti. Už vlastně když jsme spolu byli měsíc mi vyprávěl jak chce se mnou děti a klidně si mě hned vezme, koukala jsem na něj jako blázen, řekla jsem mu, že mám ještě čas a že nechci takhle spěchat, ale osud to tak asi chtěl a teď jsem šťastná maminka. Když jsem byla těhotná, na začátku mě někam bral na chvilku, ale více času pořád měl na kamarády, pořád, že má pánskou jízdu a že z ženskejma to prostě nejde. Ty kluky jsem viděla za celou tu dobu 8 x v životě, jeden nemůže najít ženskou, protože má velké nároky, druhý má slečnu, ale je pořád taky někde v čudu, řekla bych, ale, že když jsou spolu hodně nakupují a jezdí o víkendech spolu na chatu a tak, myslím, že ji to nějak vynahrazuje. Můj Petr vydělává jako obchodní ředitel plno peněz, ale mě nikdy nedal peníze ani na jídlo pro nás, vše kupuji já, protože pořád pracuji. Kydž mu řeknu o peníze, řekne, že mám svoje a že platí nájem. Dnes dělá snídani až do odvolání celému obchodnímu oddělení v pátek dělá pro obchodní oddělení párty, vše za svoje peníze, když namítnu, že se mi to moc nelíbí, že by nám měl radši dát peníze, naštve se a vyhazuje mně z domova, že platí nájem tak ať radši nic neříkám. Víte já bych ráda komunikovala, ale on s tím má velký problém, říká, že si s každým rozumí jen se mnou ne, že se neumím vyjadřovat a že mám asi malé iq. Ráda bych Vám řekla, že nejsem dokonalá a teď už ani nejsem tak příjemná jako jsem bývala, ale on má v sobě nějaký ohromný problém a vybíjí se ho na mně. Ráda bych zkusila tu NUMEROLOGII. Já jsem se narodila 23.7.1980 a on 21.10.1972, jak se postupuje? kam mám poslat peníze? Jsem ráda, že existuje někdo kdo se dokáže zaobírat cizími problémy. smajlik

Reagovat

Martík 3.9.2007 11:54:17
martikcertik (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Janičko, podle čínského horoskopu se k sobě dokonale hodíte jak znamením, tak prvky - ty kov, on voda. Z toho co píšeš usuzuji, že se něco změnilo na jeho straně - dříve jsi byla super a nadbíhal ti a najednou si rozumí se všemi jen ne s tebou? A víš co se říká o lidech, kteří křičí? Že v konečném důsledku křicí sami na sebe - oni podvědomě vědí, že dělají chybu, ale neumí věc řešit a utíkají před tím. Na to, jak hospodaříte s penězi bych vůbec nepřistupovala, to je bláznovství. On má na syna vyživovací povinnost a neplní si ji. Je jasné, že jsi v těžké situaci, ale chce to řešení, než se něco stane - začneš mít zdravotní problémy, zahořkneš.... to je jedno. A vůbec se nedivím, že po tomto nejsi tak příjemná jako dřív. Když skončil můj minulý vztah, cítila jsem vůči mužům nenávist, cítila jsem se velmi využitá, protože jsem partnerovi hodně pomáhala, v JEHO bytě jsem si taky mákla, než jsem ho dala dokupy, starala jsem se o něj.... a nakonec jsem si sbalila pár svých švestek a po dvou letech vaření, pečení a smažení, doplněných o pomoc s jeho zdravím, jsem odešla. Měla jsem tehdy pocit totálního partnerského vyhoření. Je to teď něco přes rok a můžu říct, že jsem někde jinde. Pár měsíců jsem se v tom plácala a s novým rokem jsem řekla dost a začala pracovat sama na sobě. Hlavně vnitřně, začala jsem rozpouštět všechna negativa s bývalým spojená, časem jsem přidala chození na kosmetiku a spinning. Snažím se mít co nejvíce pozitivních myšlenek a zahánět ta negativa. Uvědomuji si ale, jak tato cesta k mému nynějšímu stavu byla těžká a plná slz a vzteku. To, že píšeš sem je výsledek toho, že tvé nitro volá o pomoc. Naslouchej svému srdci. Pokus se odmyslet si své okolí, přání rodičů nebo rady kamarádek a ponoř se do svého nitra. Určitě tam najdeš řešení své současné situace, ale je dost možné, že je to věc, ze které máš strach - jako např. odstěhovat se. Jenže, život máme jen jeden a není dobré trápit se den co den, být ve stresu. A takové prostředí jistně nevyhovuje ani tvému synovi. Opravdu vyzkoušej cvičení, že si sedneš nebo lehneš, pokusíš se uvolnit - několikrát se zhluboka nadechni a při výdechu si v duchu říkej - uvolňuji se, uvolňuji se, uvolňuji se. Až se takto prodýcháš k vnitřnímu klidu, zeptej se sama sebe, co bys teď chtěla - jak bys to chtěla řešit. Ať tě napadne cokoliv, poslechni intuici a udělej vše pro její naplnění. Pokud to třeba bude opravdu si vážně promluvit a nedbat partnerova křiku, odvez malého k babičce a udělej to.... Prostě musíš něco začít dělat, nebo se z toho zblázníš a věř že vím, o čem mluvím. Buď silná smajlik

svitluny 3.9.2007 12:03:57

novy

Napiš mi email - podrobnosti se domluvíme na něm. Numerologie bude podrobná 5 až 7 stran ve wordu jkuskova@svitluny.cz. Rozbory posílám vyhotovené emailem - ctím soukromí klientů a proto je veřejně nezveřejňuji.

Iveta 3.9.2007 14:22:25

novy

Jani to je příšerný.Já jsem si zažila něco dost podobnýho až stejnýho.Kromě toho,že jsem neotěhotněla.Je tomu asi měsíc co jsem to vyřešila a odešla jsem od něj.Má firmu,drahý auto a mě nedal nic.Ano dal ale vždy jen laciný věci,kterýma mě oblboval např.stříbro,halenky za sto korun-kterýma se ještě chlubil,že stáli tak málo.A já?Já jsem mu koupila zlato,a samý drahý značkový hadry,protože jsem věděla,že nenosí levnější variace.Každopádně jsem utácela dost a vydělávala mnohem míň než on.Vzal mě sice na dovolenou,která vyšla na hodně málo-tu bych si dokázala zaplatit,ale měla jsem to pořád na talíři,že kdyby mě nemiloval,že by mě jinak nebral nikam-což si myslím,že na otázku zda mě miluje,je tahle odpověď nenormální.Každopádně jak ty píšeš i já jsem byla upozorňována,že platí jídlo,barák-tam se ale nájem neplatí-ten byl od jeho rodičů,kteří tam také pobívali.A nebudu si přeci platit za to,že se občas umyji.Takže při našich hádkách dokonce chtěl aby jsme šli tedy napůl,což by znamenalo,že mu budu dotovat i ty tři basy piva...Jinak mi nikdy finančně nepomohl,já jezdila ve starý škodovce120.A on má auto za milion a odmítl mi ho jen jednou pujčit.Což je vrchol,jelikož a proto,že s někým žiji,se musím dělit o věci společně a rovným dílem a né,že mi dokázal odpovědět,že je to jeho,že si na to vidělal.To sice ano,ale asi neví co je to soužití dvou lidí.Byl to hrozný sobec po všech stránkách.I když jsem měla horečku,tak se o mě nepostaral a nechal mě řídit v tomto stavu a jedla jsem jen jedny suchary a nakoupit jsem si v horečce musela sama,protože chtěl jít radši ven se psem,kterého mimo jiné upřednosťnoval.když jsem chtěla aby pro mě někam přišel,odbyl mě se slovi-že by si nemohl dát jako každý večer alkohol.Přitom jsem to chtěla jen jednou,že jsem se bála jít sama za tmy domů a on ať si vemu taxíka a jelikož věděl,že na něj nemám,protože jsem to měla s prací špatné,tak stejně se ani nezeptal,jestli nepotřebuji.Mohl ale dojít pěšky,bylo to kousek-na to byl moc línej a na to mě moc nemiloval bych řekla.Pes vždycky v autě seděl vepředu,kdežto já jeho nic-myslela jsem,že jsem taky panička,ale jeho maminka vždycky říkala-fuj to neni páníček.Jinak mi jeho matka při odchodu sdělila,už podruhé,že pračka pere sama-tudíš asi ať si namyslim,že jsem nějak moc se starala o jejího synáčka.A že jsem vysázela celou zahradu,myla jeho matce okna,luxovala jí tam a vytírala chodbu v celym baráku a každou chvíli dřela úklidem,to jí asi neni dostačující.Jinak i přítel mi stál za zády a peskoval co je potřeba udělat a sám to neudělal.Tak jsem zjistila,že jsem mu jen sloužila a sex jednou týdně po roce vztahu moc dobže znám,takže poučení:už nikdy nebudu chtít chlapa co bydlí skoro ve čtyřiceti s rodiči a už vůbec né starýho pedanta,kterej mě měl akorád jako náhradní matku a stafordskou paničku.Otázka pro vás je,zda máte kam odejít zda máte kam s dítětem jít bydlet.S děckem je to složitější.Každopádně pokud by jste odešla,chtějte soudně vysoké alimenty,protože pokud má takové postavení,soud vám klidně desetitisícové alimenty může schválit.Je zvláštní,že jste nechtěla vědět nic o jeho minulim dítěti.Neměl by se z toho tak lehce vyvléknout.Já vím,není to zrovna krásná vyhlídka,ale čas vše zahojí a budete určitě mnohem spokojenější.Držím palce,ať se rozhodnete jak koli.

Jana 2.9.2007 18:32:43

novy

Ahoj Stando,

děkuji moc za reakci, vždy když s ním chci mluvit hrozně se rozčílí a začne mě i vyhazovat z domu. Kolikrát jsem mu říkala, že bych jela s ním, ale řekl, že jsou to pánské jízdy a holky tam nemaj co dělat, také mi řekl, že to, že máme dítě mu snad neskončil život a že si chce užívat, ale co my, že? Úplnou náhodou jsem v pátek našla na Motopokecu reakce na to, že jede na motorce do Chorvatska(to už proběhlo v červnu) a že se mají přidat nějací lidi ať jich nejede málo, v tom jsem našla zprávu od nějaké Gabči, že jede a že musí dokončit to co minule začali na Mácháči. Ptala jsem se co to znamená a on mi odpověděl, že se na to nechce podívat a že jí vůbec neodepisoval, že odepisoval někdo za něj, bylo tam od něj, že je rád a těší se na noční koupání. V´íš miminko v tom nehraje roli, když přijde z práce tak už spinká, takže máme celou noc pro sebe a také ví, že babičky ho pohlídají kdykoliv, ale bohužel on nechce se mnou nic dělat, prý ho furt kontroluji, ale myslím, že tak horké to není, jen chi vědět, proč se takhle změnil a možná trochu pátrám, ale určitě nechci nikoho stíhat. Už asi třetí kartářka, kterým já moc nevěřím, ale shodli se, že je to tajemný chlap, který si žije dvojí život, víš. Chtěla bych se odstěhovat, ale pořád přemýšlím nad tím aby Péťa netrpěl, ale já tedy trpím jako pes. smajlik

Reagovat

svitluny 2.9.2007 20:37:56

novy

Jani a jak se choval před tím, než jsi otěhotněla a před tím, než se syn narodil? Staral se o Tebe, bral Tě všude sebou a nebo i dříve byl sobec, který si dělal vždy co chtěl a možná Ti to dříve vyhovovalo, ale dneska si máma on je otec, ale přijde mě, že se jako otec nechová, že si dál dělá co sám chce. Ale tady píšeš je Ty své pocity, jen své stezky, ale co on, ono to chce vždy dvě strany a promluvit si o tom, zde vidím jen Tvůj pohled, ale jeho pohled na Váš vztah chybí. Můžu Ti vyhotovit partnerský numerologický rozbor a dle něj se rozhodneš, jak to bude s Vámi pokračovat dál, stojí 700 Kč a potřebuji k jeho vyhotovení jak Tvé, tak i partnerovo datum narození. Může Vás hodně sblížit, pokud budete chtít pracovat na vztahu a nebo zjistíš, že to nemá cenu a raději chvíli pobudeš se synem sama, než se najde někdo, kdo Tebe i Tvého syna bude milovat a nahradí mu současného otce.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
© Rejtmon