Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum povídání o lásce

Líbil by se Klub zlomených duší? Diskusní fórum o šrámech na dušičce? Každý může poradit, každý se může svěřit, každý může pohladit. Zkušeností máme všichni spoustu. Tak zněla anketní otázka.

Po kladném ohlase na tuto otázku otvírám veřejné povídání a jelikož by bylo smutné, kdybychom si tu povídali jen o šrámech na dušičce, tak jsem jej nazvala povídání o lásce, protože láska má mnoho podob, je všeobjímající a nemusí jít jen o lásku mileneckou, ale i o mateřskou. O lásku k vlastnímu tělu, lásku k životu i lásku kosmickou. Láska má tisíce podob, láska je krásná a nádherná, tak si pojďme o ní povídat a ne jen o ni. Můžeme si zde povídat o všem co nás trápí i dělá radost.

Vložit příspěvek

svitluny 19.1.2008 17:07:22

novy

Bavit se, flirtovat, ale nepodlézat. Nechat jej, aby mohl lovit, ale upozornit nenápadně na to, že tou lovnou laní chceš být Ty. smajlik

Lady 22.1.2008 22:20:44

novy

hlavne mu nerikej hned ze ho milujes moh by se te leknout smajlik dyz si teda povidate na icq ak ho treba nekam pozvy po skole esli mas cas a uvidis dyz se chytne tak nekam dete a dyz se budete loucit ak mu dej pusu a pak na tobe zustane pricuclej dve hodiny a je to smajlik
dyby se nechyt na to pozvani ak za nim normalne zajdi dyz spolu chodite do skoly. prece nebudes furt kolem nej chodit a slintat ne ce to odvahu smajlik

Ajushka...PRO LADY 24.1.2008 17:54:22

novy

No, tomu ovsem rikam mirne sebevedome reseni...a i kdyz bych ho uz nekam pozvala, tak jak se znam, nebudu vedet o cem mluvit...a taky zaminku,proc ho nekam zvu, neprijde mi moc bezny zvat nekoho ven jen tak...kdyz se zname mesic smajlik

svitluny 24.1.2008 22:03:12

novy

Píšeš, že si povídáte přes ICQ, tak jistě máte o čem, takže toho téma hovoru bych se nebála a když si tak povídáte - zkus si projít třeba nabídku místních kin a zmínit se před ním na ICQ, co by jsi ráda viděla, ale že kamarádka momentálně nemá čas, tak třeba zda by on nechtěl vyrazit - je mnoho způsobů i míst na pozvání, když s ním budeš na ICQ. A to, že se u toho pozvání budeš třeba červenat není přes monitor a klávesnici vidět. Zkus to, Lady dobře radí, ví, o čem píše. smajlik

Lady 24.1.2008 23:21:55

novy

dyz po nem touzis tak ak to mas udelat svitluny ti radi dobre nesmis na nej tlacit bejt mila a de to samo snak uvidis smajlik

Ajushka... 25.1.2008 15:06:32

novy

Tak za par chvil vyrazim s nim a partou nasich pratel na vikend pryc...tak uvidime, cim tendle vikend skonci..a dekuji za rady, urcite se budou hodit smajlik

vzrzecka 15.1.2008 16:40:07
vzrzecka (zavináč) centrum (tečka) cz

novy

Hezký podvečer, na Vaše stránky jsem narazila velkou náhodou. Pročetla jsem si Vaše rady a rozhodla jsem se Vás požádat o radu.
Nevyznám se v sobě. Říkám si, že z mé strany jde skutečně " jen " o přátelství ! Vlastně jen díky němu jsme se dali dohromady ( já ho od pohledu neměla ráda ) : díky němu padl první pozdrav, první slovo, první úsměv .. Výsledek byl takový, že jsme se dali dohromady a mě nevadila ani ta skutečnost, že já jsem žena a on muž. Začali jsme spolu trávit volné chvíle na lavičce ( chodil za mnou ) u něčeho dobrého ( vždy přinesl on ) a hlavně u povídání. Škádlili jsme se ( začal si on ). On víc jak rok okolo mě poletoval, ale já měla v hlavě zmatek: vzpamatovávala jsem se z odchodu mé blízké osoby a k němu jsem se nechovala chvilkama příliš hezkysmajlik Byla jsem protivná holka, která většinou spí než, aby s ním komunikovala. Nevzdával se. Prosby, sem tam si na mě šáhl ( pas, noha ), převážně jsme si však povídali, smáli se a škádlili:o) A já si uvědomila, že je mi s ním skvěle, že se na něho těším, že jsem s ním ráda, že když ho potkám tak mám občas v sobě zmatek, ale zároveň když se nějaký čas nevidíme je mi ukradený. Že mě nepřitahuje. Hm. Dnes jsem se ho chtěla zeptat na tolik věcí, nebo spíš na jednu důležitou: proč je se mnou ? Místo toho jsem se ho zeptala na jednu větu, která se týkala zaměstnání a to bylo celé. Přisedla si ke mě kamarádka a já se věnovala jen jí .. Absolutně nevím co si myslet o muži, který je ženatý, který se baví s holkou, které by mohl dělat otce. V létě to bude druhý rok co jsme spolu. Strašně ( občas ) mě mate: dal mi dárek k mým 19tým narozenám ( jeden den jsem se zmínila o narozkách a druhý den mě čekalo od něho překvápko ), všechno bylo v pohodě: přišly letošní Vánoce a já mu dala dárek, na kterém jsme nebyli domluvení a on mi ho neoplatil. Hm. Nevadilo mi to, ale zároveň si říkám, že mi dal takto najevo, abych si nemyslela to co si chvilkama myslím, že mě bere o něco víc než já jeho. Nevím. Příští týden má svátek, ten den se neuvidíme. Ale jinak .. Je pozorný, všimne si nového oblečení, které mám, nového účesu, dodatečně mi popřeje k svátku atd. Jsem zmatená a to někdy až moc. Mám v plánu si s ním promluvit koncem týdne. Ale já jsem srab, nevíte jak neskutečně velký: chystám se na to prakticky už nějaký čas ! Ale nemám odvahu ! Já jsem s ním kontakt omezila a také to tak vypadá: vidíme se především v práci, ve které nejsme sami. Hmsmajlik Občas si vyčítám, že jsem nepřijala jeho nabídku na tykání. Do dnes mi tyká ( na mé požádání ) a já mu vykám. I když občas řeknu " Pa, zdar " a podobné pozdravy. Dost si na něho vyskakuji se svojí drzostí a on mi odpoví " Však ono se Ti to sčítá. " Má pravdu, moji drzost mi vrací. Před časem jsem si všimla, že mě potají sleduje v práci:o)" Musím na Tebe dávat pozor, aby se Ti nic nestalo. Starám se o Tebe víc jak o vlastní ". Vážím si toho, že je byl ke mě pokaždé upřímný. Ale .. Ani nevím proč " ale ". Nejistota mě pomalu užírá. Když s ním nejsem je mi zcela volný, ale když se potkáme tak se mi ( občas ) drží celý den v hlavě.
smajlik Co byste mi prosím radila ?

Reagovat

svitluny 15.1.2008 17:54:12

novy

Co bych Ti poradilo - on je muž zralý, pevného postavení a dělá mu dobře i flirt s mladou dámou, kterou jsi pro něj Ty. Tobě děla dobře zase jeho přízeň, že jsi pro něj více, než okolí, hřeješ se tak v jeho přízni a proto jsi spokojená, ale oba se bojíte projevit. Zavíráte před realitou oči, co kdyby pohár čistého vína, který by jste si nalili pokazil to, co zatím máte i nemáte. Ty se bojíš, že ztratíš jeho přízeň on, se možná bojí Tvého mládí. Tento vztah je založen na tom, že Vám oběma v citovém životě něco chybí, něco, co zatím marně hledáte, ale spolu je vám dobře a časem se tento muž, u kterého zatím hledáš zázemí a oporu promění v muže ohnivého, žádoucího a vášnivého. smajlik

Biaggi 15.1.2008 18:12:03
Knappova (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Děkuji Vám moc za radu. Velmi si jí vážím. Pár kamarádek mi radilo ta, která ho zná ( párkrát mě s ním potkala, viděla jak se chová ) mi říká, že mě má rád, že mu na mě záleží. Další, kteerá ho zná jen od vidění mi řekla, že mě má nejspíš také rád ... Ale já si nejsem jistá: v životě mě pár lidí zklamalo - věřila jsem jim a oni mě podrazili. Proto nyní nevěřím tomuto muži. A dělám chybu. Nikdy mi v ničem nelhal. Jen mě zaráží, že ... Když jsem s někým z mých příbuzných chová se ke mě odměřeně, když jsme sami je někdo jiný ( ne vždycky, ale většinou tomu tak je: že se " přetvařuje " , ale jinak se snaží o to, abych si ho všimla kdykoli je mi na blízku smajlik Dokonce i před svojí ženou a synem, který je v mém věku smajlik se chová relativně normálně. Těmto stykům se však raději vyhýbám, aby nevznikly nějaké klepy. Bylo mi jasné, že ho především zajímá mé mládí ... Hřeje si své ego. Typický muž. smajlik smajlik Neberu to nijak tragicky ... Přijít o něho nechci, v žádném případě, alespoň v nejbližší době ne. Tím, že bych se ho narovinu zeptala o co mu jde bych sice svoji nejistotu okojila, ale ... Možná, že bych naše přátelství tím pádem ukončila. smajlik To nechci. Vše nechám osudu. Vám MOC DĚKUJI za radu !

Actil 15.1.2008 18:16:56
vzrzecka (zavináč) centrum (tečka) cz

novy

Omlouvám se za překlep nicku.

vzrzecka

Standa 15.1.2008 23:26:35

novy

Kdyby chtěl, tak tě má ještě když si mu takhle nakloněná. Něco mu ale říká ne, může to být třeba zrovna kvůli jeho ženě.

Acter 15.1.2008 12:10:09

novy

A co je to?

Reagovat

svitluny 15.1.2008 14:33:37

novy

Regrese nebo knižněji regres (z lat. regressus) obecně znamená pohyb zpět, návrat. a to i návrat do minulých životů - více o tom najdeš, když si ji zadáš do vyhledávače na internetu. smajlik

Acter 14.1.2008 18:23:17

novy

Ještě bych se chtěla zeptat jestli je možné že jsem byla jeho žena v minulém životě.

Reagovat

svitluny 14.1.2008 18:59:18

novy

Když si necháš udělat regresi, tak to zjistíš. smajlik

Acter 11.1.2008 16:25:23

novy

To já vím, ten co jsem ho milovala, miluji a budu už pořád milovat už právě zemřel je to několik let, takže dnes by mu mohlo být tak 20 let

Reagovat

svitluny 11.1.2008 17:10:08

novy

Ano je to Tvé rozhodnutí pro jakou cestu citů ses rozhodla, ale myslím, že to bude trvat tak dlouho, než se objeví někdo, kdo Tvé srdce opět otevře a obsadí a pak na mrtvého zbudou jen vzpomínky.

10.1.2008 09:37:15

novy

Já si myslím že ale on není mrtví, jen se převtělil a je možné že do stejného těla jako předtím, ale jsem ráda za váš názor. Člověk může milovat a co mi víme jestli to má cenu. Já si mislím že vše má svůj smysl. I tohle

Reagovat

svitluny 10.1.2008 09:53:47

novy

Ano máš pravdu, duše je nesmrtelná, jen tělo je smrtelné a duše zemřelých dostává časem nové tělo, ale začíná od začátku od svého zrodu v těle miminkovském a pak s ním roste, takže pokud Ti přítel umřel v současnosti, tak počítej se setkáním v tomto životě v podobě dítěte, protože duše se nemůže převtělit okamžitě do těla dospělého.

Acter 9.1.2008 17:00:25

novy

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat. Já věřím na převtělování a jsem zamilovaná do muže který už nežije. Vím je to zvláštní ale je to tak. A tak se chci zeptat zda je možné, jestli jsem mohla být jeho manželko v minulé životě. Nebo pokud se převtělit tak v tomto životě je to možné?

Reagovat

svitluny 9.1.2008 19:51:16

novy

Možné je vše, ale drž se reálu, že živí k živým a mrtví k mrtvým a tak své srdce nabídni tam, kde může být opětováno - mrtvý toho již schopen není.

Hanka 5.1.2008 18:16:43

novy

Omlouvám se je zde povídání o lásce a já otravuji s prácí.Přeji pěkné dny. smajlik

Reagovat

svitluny 12.1.2008 19:10:55

novy

Přeji hezký víkend, na výklad se mi ozvi přes Skype, ať si můžeme domluvit termín výkladu. smajlik

Hanka 5.1.2008 18:00:29

novy

Dobrý den,ráda bych se zeptala jestli v tomto roce 2008 změním zaměstnání.Již delší dobu hledám práci v nějakém sanatoriu,ráda bych pracovala s lidmi nebo dětmi,ale zatím mi nic nevychází.Pracuji v závodě na linkové výrobě a to je pro mě utrpení,připadám si jak robot.Jsem nar.7.5.1959

Reagovat

svitluny 5.1.2008 19:11:42

novy

To nevadí, že je zde povídání o lásce, problém se zaměstnaností je problém dost veliký - šance by tu byly i teď v tomto roce, ale nebude to práce v místě bydliště, musela by jsi za ní dojíždět a možná se i stěhovat. Každopádně bych to viděla na pohovor přes SKYPE či ICQ kde by jsme to mohly probrat detailně, tyhle služby jsou placené, ale myslím, že 150 Kč za půlhodinku by to spravilo. A nebo také numerologickou analýzu osobnosti, která je také za velice příznivou cenu, více k této problematice si můžeme napsat po emailu.

katka 4.1.2008 19:22:56
z (tečka) bravo (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

mam takowy dotaz ma me rad jeden kluk jmenuji se katka narodila jsem se 27.8.1994 a on se jmenuje jan narozen 24.7.1993 tak co mam sanci??????

Reagovat

katka 4.1.2008 19:25:38

novy

tak co jak to vidite prosim za odpoved..!?

svitluny 4.1.2008 23:52:47

novy

Šance je vždy, jen ji využít - vyhotovenou partnerskou analýzu posílám emailem po zaplacení, bližší informace najdeš v sekci nabízím. Pokud chceš, napiš mi na email, domluvíme se, kde mě zašleš platbu a já se pustím do díla. smajlik

A tohle tu pro příště nechci vidět:
katka 4.1.2008 19:24:45
pico nemas sanci!

Pokud tu chceš reagovat na příspěvky, tak bez vulgarismu.

tvářička 4.1.2008 12:55:21
kamennatvaricka (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Ješte upřesnění: můj datum narození: 29.3.1977 (22:10), jeho datum narození: 24.5.1981 - jak to s námi vidíte vy??? Předem díky za vše!!! smajlik

Reagovat

svitluny 4.1.2008 16:09:50

novy

Tvářičko, nechci Ti brát iluze, ale v něčem má ten přítel pravdu. Nejsi s ním každý den, nežiješ s ním pod jednou střechou, jak jsem pochopila, znáte se spíše z psaného projevu, nevím, jak moc máš věštecké schopnosti a také vize budoucnosti, ale poradila bych Ti neupínej se na něho. Idealizace nejsou dobré a ten nahoře je nemá rád a jakmile si ho začneš moc idealizovat, tak dostaneš přes prsty a můžeš také o něj přijít. Zkus se na to kouknout realisticky. Když jsem se koukla na tok energií, tak na občasné schůzky i psaný projev jsou ideální, ale se stálým vztahem pod jednou střechou už by to bylo horší. Můžu Ti udělat partnerskou numerologií, ta Ti řekne víc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
© Rejtmon