Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum povídání o lásce

Líbil by se Klub zlomených duší? Diskusní fórum o šrámech na dušičce? Každý může poradit, každý se může svěřit, každý může pohladit. Zkušeností máme všichni spoustu. Tak zněla anketní otázka.

Po kladném ohlase na tuto otázku otvírám veřejné povídání a jelikož by bylo smutné, kdybychom si tu povídali jen o šrámech na dušičce, tak jsem jej nazvala povídání o lásce, protože láska má mnoho podob, je všeobjímající a nemusí jít jen o lásku mileneckou, ale i o mateřskou. O lásku k vlastnímu tělu, lásku k životu i lásku kosmickou. Láska má tisíce podob, láska je krásná a nádherná, tak si pojďme o ní povídat a ne jen o ni. Můžeme si zde povídat o všem co nás trápí i dělá radost.

Vložit příspěvek

svitluny 7.2.2008 21:40:07

novy

Asi se nenašel ještě ten pravý a nebo jsi moc náročná. smajlik

Andrejka 25.2.2008 21:10:25

novy

Asi ;)

škrkna 1.2.2008 16:31:16

novy

Dobry den,
ja se nedavno rozesla se svym pritelem. byli jsme spolu dlouho, ani jednou jsme se poradne nepohadali. Pak mi najednou napsal, ze me ma rad, ale ze ted me potrebuje jako kamaradku. Protoze jsme si oba rekli, ze pres smsku je rozchod trapny tak jsme se sesli. Ta chvile byla velice emotivni - me tekly slzy, jemu snad jeste victaky.
Vim, ze ma spoustu problemu, jak v osobnim zivote, tak ve zdravotnim i v profesionalnim. Rekla jsme mu proto, at se nerozhoduje o nas pod tlakem. Ze na chvili prerusime kontakt. At si vsechno urovna a pak s cistou hlavou, at se nad nami zamysli. On to odsouhlasil a rozlocili jsme se.
Najednou se z te bolesti kterou jsme v sobě mela stala naděje, možná až jistota, že to dopadne dobre. Co myslite vy?

Reagovat

svitluny 1.2.2008 17:18:47

novy

Těžko říct, ale rozcházet se s druhým protože mám neřešitelné problémy? Proč, právě v tomto období by se měla najít pomocná ruka a náruč, která obejme. Ne jen byt dva na obláčku lásky, ale i do bouřky a nepohody, vždy kdo jiný ho má držet nad vodou než láska? Než člověk jeho srdci blízký, který mu dokáže poradit, pohladit a pomoci a nebo stát jen vedle něj,když radu nezná. Láska není jen o procházkách v růžové zahradě, ale hlavně o tom pomoci jeden druhému když je v nouzi a pokud to tak není, tak je to špatně. Rozcházet se s někým, protože mě život skříp - to mě přijde smutné, přece nemiluji toho druhého jen proto, že jsem úspěšná, zdravá a v pohodě, ale i když ten druhý potřebuje podporu jak v nemoci, tak při problémech v práci či soukromém životě. Proč opouštět člověka, že je na dně o to hůř to pro něj musí být...

škrkna 1.2.2008 17:26:08

novy

naprosto souhlasim, ale on je v tomhle jako ja, radsi si vyresi sve problemy sam a nechce do toho tahat jine. v tomhle smeru ho chapu

svitluny 1.2.2008 19:54:44

novy

Aha, takže až se třeba jednou vezmete a jeden z vás onemocní, nebo bude mít problém, tak se rozvedete, než se problém vyřeší?

škrkna 1.2.2008 20:00:17

novy

Dobry! smajlik smajlik smajlik

Mirka Pelantova 29.1.2008 19:34:01

novy

Děkuji za rady. Rozhodla jsem se. Pro začátek ho budu pozorovat očima kamarádky. Nic jiného. Jen - bez nadávek by odpověď šla také, ne ? Frajerka jistě nejsem. Ale jak se říká potrefená husa se ozve. Bez urážky, ano. Nemyslím to špatně.

Pavla tu řešit již nebudu. Ale děkuju vám moc za rady. Cítím se potřebuji vztah, který se třeba může zvrtnout z přátelství. Jak mi sám napsal: přátelství může skončit láskou, ale láska nemůže skončit přátelstvím. smajlik Tak že uvudíme. Vrátila bych se k němu okamžitě jen kdybych neměla tak moc velký strach. Prozatím spolu komunikujeme díky netu, a budou i osobní srazy. Co dál ? To se uvidí. Finito. Děkuju smajlik

Reagovat

svitluny 29.1.2008 20:05:37

novy

Mirko šlo, kdyby sis tak neprotiřečila a byla k nám upřímná, ono je fajn, že máš bujnou fantazii a zásobuješ mé stránky různými příběhy, od jejich prvopočátku, jak o 18leté slečně inženýrce dneska, tak 30letého rozvedeného, ale teď jsi byla mistr, nepoznala jsem Tě že jsi slečna z autobusu, smekám, někdy jsi těžko odhalitelná, ale s příspěvkem pod sebou ses opět odhalila, ale zkus psát beletrii a romány - budou čtivé smajlik

Tvá fantazie nezná mezí...

Lady 29.1.2008 20:40:08

novy

uz ale fak nevis co mas kecat vis o tom ze to co si rekla predtim si rekla i ted a to do puntiku to samy presne ak se to rika potrefena husa se dycky ozve proto ak uz pises po druhy by si mela dat klid a sbohem nj holka nekdo musi mit posledni slovo ale neboj ty to nebudes kote pa pa pa ps: nedivim se ze te ten chlap podvadel. s takovou nevybourenou behnou se to inak delat neda

Milan Fořt ml. 29.1.2008 19:25:16
Fortik (zavináč) atlas (tečka) cz

novy

Hezký podvečer, ač jsem muž rozhodl jsem se Vás požádat o radu ohledně lásky.

Jsem 30letý, rozvedený, bezdětný muž, který před pár lety skončil své manželství. Který od té doby neměl žádný vážný vztah, který však má víc jak rok po boku víc jak o 20 let starší ženu. Ženu, která na svůj věk nejvypadá, ale i nechová se. Asi píšu nesrozumitelně, to bude tím, že abstinent se napil. Jsem blb! Nevyznám se v sobě a v citech k ní. " má tě ráda. " slyším od dobrého kolegy. Hm, kolega je starý děvkař. Mívám dny kdy jsem s ní rád, kdy se na ní těším, užívám každou chvilku - prakticky to bývá vždycky. Ale jsou i dny kdy jsem s ní rád, ale zároveň s ní nechci komunikovat. Nepřitahuje mě. Jen je mi s ní krásně. Vždycky mi napraví náladu když ji vidím. Zdají se mi o ní sny. Ale. Jsem cholerik, cholerik, který se občas zachová hnusně, který je nepříjemný, který .... Má mě dokonale přečteného, pozná když lžu, když je mi smutno apod. Lámu si hlavu s tím co ode mě očekává, jak mě bere, co cítí a necítí ? Bojím se, že když s jí zeptám, že ji ztratím. Bojím se, strašně moc. Dnes bych to klidně dokázal, díky alkoholu. Nechápu se. Vůbec. Nedávám najevo city. Flirtujeme spolu. Překvapilo mě když mi dala narozeninový dárek, kterým mě velice překvapila a já ji dal dárek k svátku, ale zároven me dostalo když mi neoplatila dárek k vanocum. Ano, nebyli jsme na nem domluveni. Já nejsem typ, který se baví o svém zivote s práteli, to ani omylem. Jsem s ní rád, moc rád. Ale cítím, že kdyz se vidíme velmi casto - kazdy den - ze me stve, ze se sni nemam o cem bavit. U ni tomu tak neni. Omezil jsem s ni kontakt. Byla dost proti. Jsem typ, který neveri. A asi nedelam dobre, ona je ke me uprimna. A ja ? Mezitim se zaviram v práci, nechodim ven sprateli jako za starych casu, ale z práce jdu hned domu, pracovat u sednu k papirum, a nebo k DVD, ci si pozvu slapku, abych alespon trochu nahradil ztratu citu, to ze mi cit chybi. Sem tam. Hlavne v noci, strasne moc mi chybi spani v objeti, ale jinak samotu zvladam. Ani nevím proc sem písu, asi proto aby jste mi poradila jako zena-odborík, navic zkusená zena, jiste. Nechapu se, nikdy jsem v sobe nemel takovy zmatek.

Reagovat

svitluny 29.1.2008 19:58:49

novy

Já nevím, proč tady lamentuješ nad láskou ženy, která Tě zřejmě miluje i když je o dvacet let starší ale Tebe nepřitahuje. Nepřijde Ti to, že ji jen využíváš a ubližuješ ji? Dáváš ji naději a při tom o ni vlastně v reálu nestojíš, ale ona mužská ješitnost, kdo jiný by Ti tak krásně zvedal ego a dokázal pohladit po dušičce, co na tom, že se k vůli Tobě trápí, však si užiješ se šlapkou. Vidím že by sis rozuměl s Mirkou a možná proto píšete i z jednoho PC, že?

Krásný večer a úžívej života a věž, že Ti jednou vrátí to, co do něj dáváš...

Inženýrka 29.1.2008 12:00:38

novy

Láska bolí .. Pamatuji si, že jsem vždycky odsuzovala holky/ženy, které se zamilují do zadného muže. Stalo se to i mě. V roce 2004 jsem s ním prohodila první slovo a to jen díky němu .. Zamilovala jsem se od první chvíle. V té době mi bylo pouhých 16 let. Středoškolačka, která si myslí, že patří do světa dospělých. Naše přátelství nám vydrželo dva roky. Potají jsem ho milovala, ale věděla jsem, že nemám šanci. Přeci jen .. Ženatý muž, navíc podřízený mé matky. Osud mi nachystal překvapení.
Vlastně ani nevím proč to sem píšu, nejspíš po dnešní události se potřebuji vypsat .. smajlik
" Beru si dovolenou, uvidíme se na Nový Rok. " slyším jak kdyby to bylo včera. smajlik Změnil pracovní místo, ale dál jsme spolu byli v kontaktu. Sice ne každý den, ale byli .. Stále jsem ho jen milovala .. Jednou seděla začátek roku 06 jsem v baru s kamarádkou mi odešel rozum a .. Začala jsem mu dělat problémy. Vyhodili ho málem ze zaměstnání. Začal mě nenávidět. Lhala jsem mu do očí. smajlik " S Tebou jsem skončila, mysli si co chceš. " Byla má poslední věta. Věta, která ukončila naší první - poslední hádku, hádku, která ukončila naše přátelství. Měla jsem vztek, byla jsem na dně .. Začala jsem dál vymýšlet své plány .. Jeho nadřízený vše dal k policii a nakonec .. Přiznala jsem se a .. Všichni jeho kolegové - mamčiní nadřízení se na mě dívali skrze prsty, pomlouvali mě .. Trvalo to rok. smajlik Rok v kuse !!! Nemohla jsem se dostat ode dna. Ten rok v létě jsem poznala jiného muže .. Muže, který byl jeho nástupce v tom smyslu, že zastoupil jeho prac., místo .. S tím mužem jsme do dnes přátelé a to jen díky němu. On mě má nejspíš rád. A já ? Bojím se ! Díky mé zkušenosti s ženatým muže nevěřím nikomu .. Ženáč - Miroslav všechno hodil na mě, že prý já jsem za ním dolejzala, že já jsem ho uháněla .. Přitom pravda byla opakem .. S nynějším kamarádem Milanem je to jiné .. Já k němu cítím jen velmi dobré přátelství a on ? Nevím. Ženatý muž, který mi nikdy nelhal, který mi pomáhá, který je ke mě upřímný .. Hm, narozdíl od Miroslava, který mi sem tam zalhal. Asi jsem se zamilovalado nepravého. Milan na to doplácí: nevěřím mu, přitom mi říká jen pravdu, drží mě nad vodou, pomáhá mi .. Dnes ráno jsem čekala na Milana .. Těšila jsem se na něho. Povídala jsem si s kamarádkou a najednou jsem uviděla Míru. smajlik Díval se ke mě, kousek od nás stála jeho žena, které jsem si nevšimla .. Odešli spolu. A já začala brečet ! Jak smajlik nějaké dítě. Ze školy jsem musela odejít .. Vše se mi vrátilo. Třásla jsem se, brečela .. " Jestli Vás to nebaví tak tu nemusíte být. " řekla mi učitelka, která mě zrovna volala k tabuli .. Po hodině jsem se sbalila a šla domů .. Klepala jsem se, dívala jsem se okolo sebe jen abych ho nepotkala .. Jsem v začarovném kruhu: mé srdce je u muže, kterého mít nemohu a možná .. Mám vedle sebe dalšího ženatého muže, který se ke mě chová hezky, který je hodný, milý, upřímný, pomáhá mi, dává mi sem tam dárky, s kterým flirtuji .. Myslela jsem, že minulost-Miroslav je pryč smajlik . Asi není .. Asi mě občas dostihne .. Ale proč ? Viděli jsme se v pátek a nijak to se mnou nehlo ! Tak proč dnes ?! Štve mě, že jsem odešla ze školy, že mám po době špatnou náladu ..

Reagovat

svitluny 29.1.2008 12:20:23

novy

No jo, naše věčná pisatelka, co si myslela, že si lásku vynutí přes cikány, vydírání a sprosté SMSky viď - probírali jsme to tady spolu, změnila jsi už mnohokrát nick, ale pořád stejná. Zatížená na řidiče autobusu a to takovou měrou, že jsi mu málem zničila život vzpomínáš? A pak jen lži a samé další lži, nechce se mi zpětně listovat, vše je v tomto fóru povídání o lásce, ale jedno nepochopím. Proč další oběť, proč další ženatý řidič autobusu. Jsi mladá slečna, dneska už plnoletá, tak se koukej jinde, ne jen řidiči autobusu mohou být Tvými platonickými láskami, možná, že podvědomě hledáš tátu a proto Tvá náklonnost k starším ženatým mužům, ale pozor na to, co děláš jiným, bude se Ti vracet zpět a tím, že budeš lhát a dělat špinavosti, což se Ti podařilo u toho prvního, tímto chováním si dveře k lásce neotevřeš a bohužel budeš dostávat to, co sama vysíláš zpět, jako bumerang.

Mirka Pelantova 28.1.2008 18:15:04

novy

Děkuju Vám za odpověď. Přemýšlela jsem docela dost a nejspíš máte pravdu. Chtěla bych se vrátit, ale bojím se toho, že jeho nevěry budu mít stále v hlavě, že se budu bát bolesti, kterou jsem již zažila, že ho budu obviňovat a žárlit a nakonec vztah, dřív, či později zkrachne. Ale děkuju.

Chtěla bych Vás požádat ještě o jednu radu: já mám na příběh mé kolegyně určitý názor, který jsem jí řekla " má Tě rád ", ale ona není schopná si ho připustit.
Tak že Alice se a Patrickem seznámila asi tak před rokem. Díky němu se dali do rozhovoru. Spřátelili se a.. Ona ho zvala na skleničku - nešel. On ji zval na skleničku-nešla. On ji dal dáreček k narozeninám. Ona jemu k Vánocům, on ho neopětoval. Dnes jsem je spolu viděla: viděli se prakticky po týdnu zářil, usmíval se a škádlil jí. Zdá se mi, že mu líbí, že ji má rád. A ona ? Opak: nepřitahuje ji anavíc je zadaný, tak že ho prý bere jako býborného kamaráda. Vidím na ní, že je mu s ním dobře a jemu s ní nejspíš také. Ale ona moc dobře ví, že nic víc není možné, už kvuli jeho vztahu. Co bude mezi nimi dál ? To není ani oni sami. Letos v létě spolu budou druhý rok. On ji má dokonale přečtenou, má o ni starost, chová se k ní hezky. Ale ona to nevidí, nevidí to co já, není schopná si připustit, že by ji měl třeba rád. " Nudím "ji k tomu, aby se ho zeptala jak ji bere ? Marně, prý jsem s ezbláznila. Ona se bojí, že by zeptáním jejich vvztah skončil...

Co se týče mě. Rozhodla jsem se, že Pavla budu z pozvdálí "sledovat" a az teprve potom se rozhodnu. Dekuji vám.

Reagovat

svitluny 28.1.2008 18:42:41

novy

Můžeš být v povzdáli, ale možná tam také zůstat na vždy. Jak myslíš, že dlouho vydrží žebrat o Tvou přízeň? Stejně tak, jak Ty píšeš, že můžeš mít na každém prstu 10 chlapů, tak on tam může mít těch 10 ženských - nejsi jediná na světě a nikdo nečeká věčně.... a když není zájem, půjde se jinde, kde zájem bude.

K Tvé přítelkyni - pokud ji nepřitahuje, tak není co řešit, pokud to nejiskří a chybí vášeň tak vztah zůstane na bázi přátelství. Pokud chce přítelkyně nahlídnout do karet a do své budoucnost, stačí mne kontaktovat jde to jak přes ICQ tak přes Skype.

Lady 28.1.2008 18:56:39

novy

dyz mas na prste deset chlapu tak proc o nem porad premejslis dyz muzes chodit jinam spis ty si nejsi schopna pripustit ze te asi prece enom ma rad a dyby te bral jako neakou picu na srandu ak takle nezebra a neleze za tebou koukas okolo ke kamaradce ale doma to pritom mas na hovno ak si zamet pred svym prahem a pak koukej okolo a dyz se ho tu tak zastavas ak na tom asi neco bude ne dyk ak ti pise ceka na tebe kazdou chvilu. ako j je tezky se rozhodnout dyz ti akle ublizil ale rekni proc ti to udelal mel asi duvod nebo myslis ze to ma v krvi dyz to predtim nedelal...ak se rozhodnes je na tobe ale muzes to zkusit a ber ho s nadhledem

Mirka Pelantova 28.1.2008 19:16:59

novy

Je strašně těžké odpustit cloveku, kterého sice z celeho srdce milujete, ale který vam nekolikrat lhal do oci, ze zadnou jinou nemel, citil se urazeny jak kdyby byl obet. Kamarádce se snazím jen pomoci. Nic víc, nezávidím jí, není co, ale vidim, ze jemu na ni zalezi, ma ji jiste rád. smajlik Co se týce me, já se jen strasne moc bojím ! Ze zezactaku bude vztah idylicky, ale copak ? Bojím se budoucnosti, bojím se toho mze driv, ci pozdeji s tím zase zacne. Vite ono neni prijemne kdyz dojdete na prac., poradu a tam na vas par lidi uhodi " jak mu to muzes dovolit ? ". Vy nemate o nicem paru, nic nepoznáte. Proc taky ? Je zcela normalni a to i v milovani. Dokonaly herec. Ale kdyz se to opakuje, zmeni se: je uzavreny do sebe, odmita se svami nakonec milovat. Ublizuje vam nejenom to, ze ho miluje a on ma srdce u jine, ale i to, ze si uziva s jinymi. Jak jsem psala, neveru netoleruju. Chapu, ze byl na dne: ztratil svoji lasku, ale ..... Ale. Zmenil se. K lepsimu, zase se smeje, opet je vesely, pracovity. Ale ja se strasne bojim. V noci se mi zdaji sny, prevazne o nem: muj posledni byl takovy, ze jsem s nim sedela v metru, okolo neho bylo nekolik zen, on se na me usmival, podával mi pravou ruku, díval se jen na me. Jedna zena neco rekla a ja jsem se od neho odtahla. smajlik Podíval se za mnou a sen skoncil. Chybi mi, strasne moc jeho dotyky, smich, spolecne vylety ...... smajlik Ale uz to resit nebudu: poradili jste mi dost a ja vam moc dekuju

svitluny 28.1.2008 20:16:18

novy

Jistota neexistuje, každý vztah se vyvíjí, žádný není zcela idylický, jen záleží na tom, jak už jsem Ti psala, zda si s ním rozumíš a zda jsi schopna odpustit, pokud ne, jdi dál a hledej nového partnera, ale pozor, žádný chlap nemá svatozář a každý může uklouznout. Ideál neexistuje a vztah je práce obou partnerů, není jen o jedné straně, ale musejí chtít oba dva, takže je to na Tobě i sen naznačil, že si pro něj jediná koukal se na Tebe, ostatní ženy přehlížel, ale Ty jsi se odtáhla a to děláš i v reálu, nechceš slyšet, že mu na Tobě začalo záležet a místo pohlazení se odtahuješ...

Lady 29.1.2008 16:09:12

novy

hele ty uz fak nevis co mas kecat abys byla dulezita dyz teda nemame o nicem paru ak si sem ani nemela list dyz ses teda ptala o radu tem co hovno vi priste si rozmysli co rikas frajerko

hana 27.1.2008 17:58:58

novy

dobry vecer.poradte mi nasla jsem si pritele,jsme spolu mesic.máme se moooc rádi,rozumime si.ale já se bojím,že semnou dlouho nezustane,nevim cim to je ale aji zda se mi onem sen.kdyz ho nevydim dva dny tak sem z toho uplne mimo.comam delat?

Reagovat

svitluny 28.1.2008 11:58:50

novy

Nestresovat a užívat si lásky, strach k lásce nepatří, tak na něj zapomeň a nenechej se jim svazovat - myslím strachem a užívej nádherných chvil se svou láskou, chvíle zamilovaných jsou neopakovatelné, takže strach zamkni ve skříni a raduj se ze života. smajlik

Mirka Pelantova 25.1.2008 16:58:03

novy

Jsem žena, která překročila lehce 40cítku. Žena, která se vdávala mladá, a které se manželství vůbec nevyvedlo. Z manželství vznikly dvě děti, kterým bude letos 20 let. Čas strašně rychle utíká .. smajlik Pravou lásku jsem poznala prakticky před dvěma lety.

Muže, díky kterému se mi podlamovaly kolena, měla jsem divný pocit v břiše .. Zamilovala jsem se na první pohled. Dá se říct, že mě docela dlouho uháněl, abych si s ním vyšla na večeři. Odmítala jsem. Můj manžel mě velice zklamal ( alkohol, hádky ) smajlik . K mužům jsem měla jistou averzi i když .. Pár vztahů jsem po rozvodu měla. Opravdově jsem se zamilovala až do Pavla. smajlik Několik měsíců jsme spolu jen chodili na večeře, obědy, povídali si, procházeli se po městě .. Až jednou jsme skončili u něho doma. Milování s ním bylo překrásné ! smajlik smajlik Jeho dotyky, polibky .. Byl velmi zkušený. Začali jsme spolu chodit. On jeho požádání jsem se k němu nastěhovala. Seznámila jsem se s jeho rodinou ( synem ) a on zase s mými dětmi. On byl, stejně jako já, rozvedený i když prakticky krátkou dobu. Žili jsme si šťastně. Já tedy určitě. Byla jsem zamilovaná. smajlik Strašně moc. Idylka trvala rok. " Promin mi, podvedl jsem tě " - řekl mi jednou smajlik , sbalila jsem si své věci a odstěhovala jsem se. Naléhal, prosil mě .. A já jsem se po 4 měsících k němu vrátila. Myslela jsem si, že si uvědomilchybu, že jí lituje. Asi tomu tak nebylo. " Mám Tě rád, nemiluju Tě. Ale chci s Tebou být ". Dostala jsem další ránu. smajlik Milovala jsem ho z celého srdce a proto jsem s ním zůstala. Změnil se. V noci odcházel - nevím kam -, brečel .. " Promin, strašně mi chybí Jana. Strašně moc. Já už nemůžu dál ! " . Došlo mi, že jeho srdce je stále u jeho exmanželky, s kterou se dobrovolně nerozvedl. Spíše jen díky návalu zlosti .. Ona se prakticky rozvedla s ním. Čas tak nějak dál utíkal .. On byl holka pro všechno smajlik) - kuchyně, auto, sport .. Nic mu nebylo cizí. V noci se vytrácel a vracel se k ránu .. Jednou jsem potkala jeho dobrého kamaráda .. Pavel začal mít velké problémy v práci - z pilného zaměstnance se stval velký flákač -, hrozil mu vyhazov, který se splnil .. Bylo mu to jedno .. Milovanou práci, začal nenávidět. smajlik Podvedl mě podruhé, zapíral .. Zhnusil se mi. Ale dál jsem s ním byla a postupem času mu odpustila .. Sliboval, že to už nikdy neudělá .. Zároveň jsem na něm viděla, že to není on " Pavel se strašně změnil. " říkali mi jeho blízcí. Pokusila jsem s emu pomoci, nechtěl se o ničem bavit .. Náhodou se ke mě doneslo, že navštěvuje psycholožku .. Následně psychiatra .. Změna přišla: začal spát .. Nevytrácel se z domu v noci. Práci se stále, ale flákal. Odmítal tam chodit. Odmítal se milovat. Což mi do něho jako erotomana přišlo dost divné. Pkláněla jsem se k věku: je o 13let starší než já. Věk s tím nejspíš neměl nic společného. Opět me podvedl a opět s prostitutkou. Odešla jsem, definitivně. V létě 07 by jsme spolu oslavili 2 rok. Já jsem se však minulý rok v létě sbalila, pár týdnu před společnou dovolenou. Prosil mě, jako už po několáté. Nevěřím mu. Psal mi, volal, jezdil za mnou, posílal dárky ( vánoce, svatek, narozeniny ). Před pár týdny jsem se s ním sešla, abych mu řekla, že s ním nechci mít nic společného, aby mi dal pokoj. Aby mi nepsal verosvané a roztomilé smsky. Prosil mě o návrat, prý se polepsil ( a neríká to jen on, slysela jsem to i od jeho blizkych pratela kolegu ). Neverim mu. Zhnusil se. Byl s prostitutkami. Pro me je to velka potupa. Dnes jsem ho videla: sel s kolegou, který mu rikal, ze zase zacina makat, ze je zase jako driv a dokonce ho zval do bordelu. Pavel odmitl, rekl, ze ma doma nejake papiry na vypracovani, ze bude mit opet prac., vikend. Nevidel me, stala jsem zady k nemu. Zahledla jsem i jeho zenu a on nakonec take: divali se na sebe. Nepozdravili se( ona ho nenavidi ). Jako kdyby se nikdy neznali. Ja jsem s ek nemu nevratila, ale strasne moc mi chybi, v noci se mi o nem zdaji sny. Sesla jsem s par muzi, ale zadny me nenadchl. Pavel mi moc chybi, ale zaroven se bojim ze se historie bude opakovat. Pry me podvadel, protoze utikal pre dminulostí, pred tim, ze mu zena chybela, ze se nemohl vyrovnat s rozvodem atd. Neverim mu. Nelhal mi jednou. Jinak je to bajecny chlap, ale .... a chybu. smajlik Já neveru netoleruji. Nevim codelat ? Sejit se snim a ukazat, ze nevim co chci ? Nechat to tak jak to je ? A nekdo se casem objevi ? Nevim, vubec nevim.

Reagovat

Lady 26.1.2008 19:02:09

novy

ser na nej bude to delat furt smajlik

Mirka Pelantova 26.1.2008 19:21:15

novy

Snažím se. Ale když srdce miluje je to tězké, moc tezké. smajlik Třeba se skutecne zmenil. Ale zároven nechci vypadat jako zena, která nema na lepsiho, kterou má dokonale omotanou okolo prstu. On byl jinak hodný, pracovitý, sympatický, ale nejspis i nestastny. Ja svoji lásku mela vedle sebe - jeho. A on ? Jeho láska byla jiz u jineho a na neho zcela zanevrela. Ríkám si, ze to chtelo cas, ze ho bolest po lásce prebolela az teprve nyni, ze se skutecne polepsil, ze si uvedomil chybu, to ze mi svymi ulety ublizoval smajlik . Neomlouvám ho, to ne. Kazdý je za sve ciny zodpovedni. Od leta jsme od sebe, mel dost casu premýslet. I ja. Snazila jsem se seznamit s jinym muzem, abych zapomnela. Neslo to a tak jsem se rozhodla byt sama. Posledni noci se mi o nem zdaji sny, které si, ale nijak moc nepamatuji. Chybi mi. A co slysim: od jeho syna, i pratel tak se nejspis skutecne polepsil. Od jeho sefa, ktereho jsem nahodou potkala jsem slysela, ze opet do práce chodí pravidelne, opet ma dobre vysledky i kdyz sem tam v necem ulouzne, ale snazi se o napravu, prý je takovy jako driv. Prý se k sobe vraci, sice pomalu, ale vraci. Svými zalety mi ublizil, strasne moc. Nenavidela jsem ho, schytal ode me nadavky, facky smajlik Jednou jedinkrat na me zvysil hlas, hadal se. Je to velky cholerik ,který si vsak zene nedovoli nic co neni vhodne pro gentlemana, kterým vzdy byl. Jeho nevery neomlouvám, zvlast ne kdyz mi rikal, ze milování se mnou je bajecne, nikdy nerekl, ze by mu neco v nasem sexu nevyhovovalo. Byl ke me hodny, ohleduplny, pozorny .... nejen v sexu, ale i v normal zivote. smajlik

svitluny 26.1.2008 20:15:57

novy

Mirko dám Ti pár rad, se kterými nemusíš souhlasit, ale jedna zní takto - co odsuzuješ, to přitahuje a proto čím víc budeš odsuzovat nevěru, tím víc ji budeš přitahovat, jako magnet a "kurevníci" se na Tebe budou jen lepit. Místo odsouzení ji zkus pochopit, ber to tak, že odsoudit je snadné, ale pochopit je mnohem, ale mnohem těžší a o odpuštění ani nemluvě. Tak tohle k té nevěře - neříkám, že je kladná, ale bohužel je zde co svět světem stojí, je to určité selhání, ale ber to tak, že u něj nešlo o nevěru citovou, ale fyzickou, proto byl u prostitutky, takže se potřeboval jen vybít, možná to byla i forma pomsty vůči jeho ženě, která ho velmi citově zranila, možná to byla jen forma jeho psychického stavu, kdy byl na dně. Jak sama píšeš v té době ještě nebyl citově vyrovnán s odchodem vlastní ženy a bohužel, těžko se otvírá srdce, které není zcela prázdné a proto potřeboval čas a dokonce i odbornou pomoc, kterou vyhledal. Dneska vidíš, že psycholog i psychiatr pomohl, že se lepší i v práci a bordely už ho nelákají. Ber to tak, že si léčil bolavé srdce, že se těžce vyrovnával s rozvodem a tohle vše má své mínusy a traumata, ale dneska už je to za ním, tak si polož otázku. Stojí Ti za to, abys mu dala druhou šanci? Byla jsi s ním spokojená a šťastná a nebo budeš dál hledat, narážet či zůstaneš sama? Zkus si vzít tužku a papír a na jednu stranu napsat to krásné, co Ti vztah přinášel a na druhou stranu to špatné a pak porovnej, co bude převažovat a pak se můžeš rozhodnout a nebo si můžeš na to nechat vyložit karty, či udělat numerologickou partnerskou analýzu, což si myslím, by Ti mohlo i hodně pomoci a poradit jak dál. Ceník najdeš v sekci nabízím a pak se rozhodnout, ale já osobně bych šanci dala.

Mirka Pelantova 26.1.2008 20:23:52

novy

svitluny
Děkuji za odpoved. Zvážím vsechny vase rady. smajlik S jistotou nyní vím, ze prevazují + v nasem vztahu. Jediný minus byly jeho nevery. smajlik Sice na vesteni apodobne neverim, jsem realistka, ale nalakala jste me. smajlik Tak ze tuto moznost zvázím. Dekuju

Mirka Pelantova 27.1.2008 18:31:28

novy

Ach josmajlik Tak jsem dnesni odpoledne prosedela u tuzky, papiru a prijemne hudby. Napsala jsem si + a - v nasem vztahu. Prevahovaly plusy. Na mobil mi zpráva, ze mám na netu email. " On: Že prej mi scházíš,
to jen tak se teď povídá,
že už mi nejsi blízká,
tím jsem jenom získal,
já volnost mám.

Holky mám jen, když je chci
a nikdo už mě nehlídá -
tak proč jen tak dlouho,
dlouho usínám ?

Svítím,
přijď, já ještě svítím,
svítím,
protože se cítím
bejt sám.

Tak čekám tě a svítím,
přijď, já ještě svítím,
svítím,
kam se to zas řítím,
se ptám.

Já vím, že přijdeš
a rozlomíš můj hlavolam,
i pro dva mám dost vína,
nikde žádná špína,
můžeš tu spát,
pojď to zkoušet zas a líp,
jen nečekej, že zavolám,
když mi pýcha brání
dát to všechno znát.

Svítím,
přijď, já ještě svítím,
svítím,
protože se cítím
bejt sám.

Tak čekám tě a svítím,
přijď, já ještě svítím,
svítím,
kam se to zas řítím,
se ptám.

řeč:
On: Tak udělej ten první krok ty.
Přijď a klidně si zas nech pod zrcadlem všechny ty svoje voňavky.
Potřebuju tě líbat, potřebuju se tě dotýkat
a potřebuju se s tebou dokonce o něčem poradit.
Ale ty už máš jistě mladšího, než jsem já.
A dovedu si představit, co teď asi děláš...

Ona: Proč jen jsi svou hlavu měl,
neslyšel, co říkám?
Proč sám sis jen za sým šel,
necítil, čím dýchám?
Tys odpustit neuměl
to, cos dělal víckrát sám
a teď bys rád uslyšel,
že tě ještě ráda mám.

On: Tak čekám tě a svítím,
přijď, já ještě svítím,
Oba: svítím,
On: protože se cítím
bejt sám...

Oba: Svítím,
přijď, já ještě svítím,
svítím,
On: protože se cítím
bejt sám...

On: Tak čekám tě a svítím,
přijď, já ještě svítím,
Oba: svítím,
Ona: co to ještě cítím,
se ptám

On: Tak čekám tě svítím...
Ona: Co to ještě cítím, se ptám... "
Tento text me cekal na emailu. Byl od Pavla. Mela jsem vztek, ale cítila jsem i volest. Co si ten mizera mysli ?! Ze me získá zpet, ze nemam na to najit si jineho ? Vzdyt mam tolik nabidek na vazny vztah. Jsem stale zadouci. Chapu, ze on jako muz si mysli, ze kdyby udelal prvni krok tak ze bude jakoby slaboch. Nebyl by preci !!!! Vzala jsem dobreho kamaráda na pokec do restaurace :o) " Tak co, vratila jsi se k nemu ? Zkusila jsi to s nim znovu ? " Ach jo ! Copak to neni jen ma vec ?! Nechci se delit s prateli o muj osobni vztah. Nechci se zpovidat. A Pavel ? Mel by udelat krok i on ! A nejenom mi psat versovane smsky, emaily, na chat mi posilat vzkazy a obrazky. Copak nepochopil z meho rozhorovu, ze je konec ?! Do dnes si pamatuji jak rekl " Ja se snazim ! A ty .... Fajn, tak ja budu zas devkarit! " Zaroven se mi hned omluvil, ze prý to bylo mysleno v afektu. Hm, chlapi.
smajlik

svitluny 28.1.2008 11:56:23

novy

Tak já nevím, co vlastně chceš - pošle Ti takové krásné vyznání a Tebe to ve finále ještě urazí, podal ruku ke smíru - napsal Ti krásnou báseň - co ještě chceš? On se snaží, ale je to chlap, tak se plazit nebude a věř, že tohle je vyznání krásné i podaná ruka ke smíru. Zda ji přijmeš, je jen Tvoje věc... smajlik

Ajushka 18.1.2008 20:56:11

novy

Dobry vecer, vase stranky se mi velmi libi a rozhodla jsem se pozadat o radu. Velmi se mi zalibil jeden chlapec z naseho rocniku, potkavame se ve skole, pozdravime se, popovidame si na icq. Mame vesmes stejne zajmy, ale nevim, jaky udelat prvni krok k tomu, aby z toho mohlo byt i vic, nez "pratelstvi". Rozepisovat tu jak je dokonaly nema cenu smajlik ale vsak...mate radu???! smajlik smajlik

Reagovat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
© Rejtmon