Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum povídání o lásce

Líbil by se Klub zlomených duší? Diskusní fórum o šrámech na dušičce? Každý může poradit, každý se může svěřit, každý může pohladit. Zkušeností máme všichni spoustu. Tak zněla anketní otázka.

Po kladném ohlase na tuto otázku otvírám veřejné povídání a jelikož by bylo smutné, kdybychom si tu povídali jen o šrámech na dušičce, tak jsem jej nazvala povídání o lásce, protože láska má mnoho podob, je všeobjímající a nemusí jít jen o lásku mileneckou, ale i o mateřskou. O lásku k vlastnímu tělu, lásku k životu i lásku kosmickou. Láska má tisíce podob, láska je krásná a nádherná, tak si pojďme o ní povídat a ne jen o ni. Můžeme si zde povídat o všem co nás trápí i dělá radost.

Vložit příspěvek

svitluny 31.3.2008 10:24:49

novy

Zkus mu dát šanci a uvidíš. Kdyby byl k Tobě plně lhostejný, tak se sám od neozývá, ale pokud chce jen kamarádství a Ty jej naháníš, tak čím budeš více jak se říká dolízat, tím více bude před Tebou utíkat....

Dana 30.3.2008 10:25:54

novy

byla jsem s mým přítelem rok,měli jsme nádherný vztah a on mě opustil kvůli jiné dívce kterou potkal na vysoké v nové třídě(ona ho nechce a on to prý vzal sportovně)..dva měsíce jsme spolu nekomunikovali jelikož jsem nechtěla..pak se ale dozvěděl něco co neměl.. ještě když jsme spolu chodili tak bral drogy a já jsem to na něj řekla mojí matce která to asi po dvou měsících řekla té jeho..a ta jeho to po dalších asi dvou měsících začala řešit.. a on se na mě naštval prý že něco takového jsem mu nemohla udělat.. a takle mi psal..po tom co jsem už nechtěla aby psal(už to bylo v pořádku odpustil..)jsem mu napslaa at už nepíše a nepotkává mě tak rok že je to hrozný furt na něj myslet atd a on že dobře at se ozvu sama až to bude vpohodě.. tak jsem neodepsala.. den an to jsme se potkali(předtim jsme se takle vubec nepotkali ani jednou)další den na to znova a pak mi napsal protože jsem ěmla ve statusu na icq že mam vodu v uchu a on že voda v uchcu to je nepříjemný že to měl taky a já:že vím že to měl taky a on jestli slyším? a já:že ne smajlik a že jsme ten den hrály a já že musela rozhodčího sledovat jak ostříž a on:a copak jsem já měl děat v tanečních?smajlika já že slíbil že nebude psát a on:stejně tak jsem slíbi že se nepotkáme a já:jo to byla dost ironie osudu smajlik ale to že neslíbil že jen slíbil že nebude psát a on:sotva si řekla že yb bylo lepší se tak rok nevidět tak jsme se potkali a hned dvakrát a já:no hele ja už musim jít tak se měj a on:sice ti nevěřim ale ahoj smajlik ted už si ale nepíšem,zdají s emi o něm sny,pořád ho moc miluju a hcci ho zpět,nemužu bez něj žít.. můžu ale je to strašné,myslíte si že yb se mohl ještě vrátit a milovat mě? smajlik

Reagovat

svitluny 30.3.2008 18:15:23

novy

No mno záleží o tom co Ti sny sdělují, zda je to pohoda, hádky, nebo něco, co mezi Vámi stojí. Každopádně je vidět, že se stále přitahujete, ale zda má vztah budoucnost, to ukáže čas. Když jak píšeš bez něj nedokážeš žít, tak mu dej šanci na setkání a chovej se přirozeně bez arogance a špičkování - trošku upřímnosti vztahu pomůže - lži a přetvářka jej zabíjí, to si pamatuj, pokud chceš vědět víc o Vaši budoucnosti, tak dělám výklady jak po SKYPE, tak i ICQ - koukni se do sekce nabízím a dle toho se můžeš rozhodnout. smajlik

hanicka 29.3.2008 11:22:27

novy

poradte mi.chodila sem z klukem 3mesice.a on se semnou rozesel.pry to nebylo ono.ma me porad rad a citi neco ke me rekl mito.vydime se casto a pisem si kazdej den,a povidali sme si onas,ale ja z naseho rozhovoru pochopila,ze sam nevi proc se semnou rozesel,na par otazek mi nedokazal odpovedet.taky mi rekl,ze chce byt tedka sam,a ze si mysli ze nejaka sance je ze budem spolu.co mam delat ja bez nej nemuzu byt,miluju ho a uz parkrat sem mu to rekla do oci,ale nic nerek.tedka se citim strasne sama opustena.

Reagovat

hanka 29.3.2008 20:50:48
hanka0202 (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Znám podobný případ doma s dcerou, možná je to tím, že na všechno moc spěcháte. Ono trochu tajemna a méně lásku ukazovat je víc. Třeba chtěl být on kdo chtěl to slůvko miluji Tě říct první. A teď neví co s tím. Skus být trochu lhostejná i když to lehké vůbec není. smajlik

svitluny 30.3.2008 18:02:53

novy

Neuvádíš věk, ale řekla bych, stejně, jako Hanka přede mnou, že jsi v období malin nezralých, když se učíš milovat, hledáš lásku a stejně tak je na tom i Tvůj kluk, ale ani jeden ještě nejste zralí na vážný vztah. Kam spěcháš? Vždy nejkrásnější období je období lásek platonických, kdy kolem sebe chodíte, jiskří to - šeptáte si, ale nespěcháte do vážného vztahu- Koukej se kolem sebe. Jaro se probouzí a mnoho kluků kolem Tebe také. Natlač na pilu a užívej si přátelství a občasných těch krásných ukradených polibků, ne ještě vážný vztah, na ten máš čas. Teď jsi v období hledání a dozpívání, tak si ho užívej a nesmutni za jedno láskou a věř, že jak za jednou zavřeš dveře, nová Ti na ně ráda zaklepe, ale aby mohla přijít, musíš se odpoutat od té předchozí.

hanka 16.3.2008 19:38:27

novy

Asi před dvěma lety jsem se potkala pracovně s mužem, se kterým si celou tu dobu posíláme e-maily. Čas od času přijede, přiveze maličkost pro radost (CD,talisman..). Pokud mám nějaký problém neváhá sednout do auta a přijet( asi cca70 km) . Strávíme příjemné hodiny povídání při čaji a žádný z nás si vůči druhému nedovolí víc. Přiznám se , že by mi hlubší vztah s ním byl příjemný jsme oba dvakrát rozvedeni a někdy mám pocit jako by každý měl strach udělat ten první krok.

Reagovat

svitluny 16.3.2008 20:59:20

novy

Jste dva dospělí lidi, máte již něco za sebou, tak zkus prolomit ledy, pokud to nejde osobně, zkus napřed přes email, třeba mu naznačit, že je pro Tebe víc, jak kamarád, já vím, že je to těžké. Co ho zkusit vzít při čaji za ruku a počkat, jaká bude reakce, až opět přijede. Třeba je to opravdu jen o tom, kdo udělá ten první krůček. Prolomit ledy a pak už to půjde samo... smajlik

hanka 16.3.2008 21:56:08

novy

asi je to hloupé co cítím, ale tolik si ho vážím a tolik už jsem v životě prožila bolesti se sklamáním, že mám jednoduše strach , abych něco nepokazila
Haka smajlik

svitluny 17.3.2008 11:47:10

novy

To Ti věřím, ale pamatuj, že strach jen omezuje a svazuje a Ty toužíš po lásce a obětí a i když je Ti dobrým přítelem, tak i tohle do života patří, takže zkus zariskovat - kdo neriskuje neprohraje, ale také nemůže vyhrát a Ty přece vyhrát chceš. Toužíš po jeho polibcích, laskání i milování a ne se jen trápit nad tím, kdy se už ty ledy konečně prolomí....

sarah 18.3.2008 22:32:56
sarah2009 (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

nechte to tak jak to je a budte rada za to co mate. smajlik

Iveta 2.4.2008 19:21:58

novy

Hanko, držím Vám pěsti, kamaráda oslovte, než abyste čekala na jeho první krok. Uvidíte. Jsou jen 3 možnosti. Necítí k Vám nic a ze života Vám se bude snažit zmizet. Nebo - je a chce být kamarád- a to je úžasné, že to budete 100% vědět. Anebo to cítí stejně, jako Vy a má strach. Neodpoví hned, ale čas ho k tomu dokope. Nechtějte, aby si s Váma někdo hrál, jako kočka s myší, objevoval se a mizel. To bolí. Dle Vašeho psaní si myslím, že-pokud se osmělíte, vyhrajete. Tak - připravte čajík, monolog o délce nejvíce 3 jednoduché věty a hurá do toho. A pak dejte vědět. Držím Vám pěsti. Moc.

mari 15.3.2008 15:16:26
tazmark (zavináč) centrum (tečka) cz

novy

pekny den kazdemu...mam v sebe dilema...s priatelom sme spolu uz viac ako rok.(mam 22r.) celkom si sadneme, mamé spoločné naázory, je nám spolu dobre atd. ...lenze problemom je tu jeho byvala s ktorou je v kontakte. na tom by este nic zle nebolo, lenze on jej stale vyznava lasku. bola to pre neho jeho prva priatelka, xapem ze si na nu zaspomina ako na prvu lasku, na ktoru sa nezabuda, ale nie je to prilis ked po takto dlhom case stravenom so mnou adresuje slova lasky jej? ved by ich mal davat mne, ale to nerobi. mne len hovori ze mam ma velmi rad, ani si neviem predstavit ako, ale byvlke zas hovri ze ju lubi a ze nikdy uz nikoho tak lubit nebude. nie je to fer, to viem. ale myslim si ze po spolocne stravenom roku by mi mal dokazat povedat ze ma miluje. zjavne to tak nie je, aj ked fungujeme spolu ako normalný par.mam to ukoncit? alebo si pockat na jeho lasku? ja ho lubim, ale tieto city som si v sebe uz potalcila, lebo mi ublizuje tym ze mi hovori len mam ta rad

Reagovat

svitluny 16.3.2008 16:48:01

novy

Jako chceš říct, že s Tebou žije a jí přitom říká, či píše, že ji miluje a nebo o ni mluví v minulém čase?

Lady 16.3.2008 19:00:37

novy

bud si tak tolerantni nebo ak blba ak mu to muzes trpet smajlik ja uz bych byla davno v tahu to se teda divim ak si to s nim ten rok mohla vydrzet smajlik ak si pripadas dyz vyznava lasku jiny hmmm kazdej sme jiny natury ale tohle uz tvuj milej docela prehani o cem pak ten vztah je to neni prece laska !!!!!

svitluny 20.3.2008 19:06:12

novy

Hezký vztah a není Ti schopen se podívat do očí? Tak to nevím - to nemluví moc o upřímnosti vůči Tobě, aby jsi pro něj nebyla jen taková přechodná láska, náplast na bolavé srdce. Nevím, zda by se mu líbilo, kdyby si před ním vyznávala lásku jinému muži i když jen přes SMSky a byl daleko - asi ne. Měl by si v tom udělat radikální pořádek a to ne jen v mobilu, ale i ve svém osobním životě. Ono se sice říká, že manželství z rozumu vydrží víc, než z lásky, ale nevím, zda je to pro Tebe to pravé ořechové cítit, že jsi ta druhá, i když jsi vedle něj. Každý chce být v očích svého partnera jedničkou a myslím, že i Ty.

Standa 21.3.2008 22:52:24

novy

mari tohle není láska

x.charme.x 11.3.2008 19:31:08
x (tečka) charme (tečka) x (zavináč) atlas (tečka) cz

novy

S přítelem máme problémy smajlik Chová se stále mile - je pozornej, hodnej, škádlí mě kdykoli má možnost, ale smajlik Muži nejspíš nejsou na dárky, přesto - dnes mi dal opozdene dárek, a vcera mi opozdene mi prál k narozeninám a to jen díky jeho sluzební ceste. www.windel-candy.com nevím zda znáte tyto stránky. ach jo. dal mi plysového zajícka ( jak malý holce ) se znackou windel. nebýt kamarádka nevedela bych, ze tato firma dava plysaky jako doplnek k ruznym vecem - treba cokolada. Vím, ze se jedna o totalni hloupost, ale docela e to zamrzelo, sice jsem v nabidce nenasla toho plysaka jakeho mi dal, ale ..... zamrzelo me to, ze mi dal práve todle. a jinak ??? je to stale ten samej chlap - hodnej. nevím co si myslet, dnes opet odjel, uvidime se nejspis az ve stredu. smajlik jsem docela zoufala. chvilkama si ríkám, ze by bylo lepsi s nim skoncovat.

Reagovat

svitluny 12.3.2008 10:42:27

novy

No jo - on Tě ohodnotil dobře - jsi pro něj tím malým zajíčkem, kterého Ti dal - malou holčičkou, která potencionálně pořád hledá otce a tak si vyhledává postarší muže a nehledí, zda ji chtějí, či ne. Takže proto i plyšový zajíček. I když jednou píšeš jako 40letá inženýrka, podruhé jako opuštěný chlap, tak si pořád pro mne tou holkou z autobusáku, co pronásleduje řidiče...a ráda by jejich lásku. smajlik

svitluny 12.3.2008 12:01:47

novy

A k tomu, že přání k narozeninám odložil až na služební cestu - důležité je přání samotné, že si vzpomněl i s dárkem a když budeš upřímná, tak se Ti ten zajíček i líbil, dokud Ti ho kamarádka nepomluvila. Takže nejde o to, jak drahý dárek je, ale jde o to, aby se jim udělala radost a Ty jsi na počátku radost měla, jen kamarádka Ti ji svou závistí pokazila.

Lucka 9.3.2008 13:42:36

novy

Dobrý dnes uz to budou 3 tydny co me opustil pritel.Me je 27 jemu 29let. Porad nad tim premyslim moje mysl je zamorena tim jak to mohl udelat. Jako duvod mi rekl ze neni pripraveny se mnou bydlet (chodili jsme spolu 4 roky na dalku)ze ma strach ze nebude mit dostatek slobody a ze se boji zodpovednosti. Cestuje skoro kazdy vikend nekde a myslim ze se to stalo pro nej jako droga. Zije v dome ktery ted koupil matce.Zije tam este s bratrem. Takze na nem i matce je ted splaceni hypoteky. rika ze me miluje ale ze neni pripravny na takovy zivot a nevi zda nekdy bude a ze chce byt ted sam. Byla jsem z toho v soku co rika pac 3 roky chtel rodinu chtel ji zalozit se mnou. aspon naznak tam byl. Rekl mi ze nevi zda se oplati na nej cekat. Cely cas co jsme spolu chodili se ke me choval hezky cejtila jsem ze to je ten pravy ze tento clovek je ten s kym chci byt po cely zivot. Nedavno jsem mu napsala dopis kde bylo neco jako ze doufam ze se popere s tim co ho trapi a ze doufam ze najde co hleda a bude bojovat a postavi se problemum. Nevim ...mam zmatek cekam, citim zlost lasku smutek ...vim ze zivot neni jen u slunci ale i o desti...No zazila jsem v zivote co se tyce vztahu jen smulu a todle bylo pro me to nej co jsem mohla zazit pac jsem natrafila na dobreho cloveka.....

Reagovat

svitluny 9.3.2008 18:47:30

novy

No nevím,jak moc hodný člověk to je, když Tě odmítne po 4 letem vztahu s tím, že pro život v páru není připravený - přijde mi jako sobec, co se bojí odpovědnosti a také o svou svobodu, ale mohu se mýlit a proto doporučuji partnerskou numerologickou analýzu - bližší informace na ni najdeš v boční liště pod nadpisem NABÍZÍM, takže se mi ozvi na email, kde domluvíme podrobnosti.

Sona 10.3.2008 15:38:57

novy

Nevim Lucko ja na to koukam jinak. Rikas,ze je to dobry clovek tak asi vis co rikas.Kdyby ti nejak pocas vztahu nejak ublizil asi by jsi nerekla zeje to dobry clovek. Taky miluju ale nejsem pripravena na spolecny zivot. Necitim se jako sobec, je mi to lito a boli me to,ale musim myslet i na sebe a svoje stesti a taky na to jaky zivot by mel se mnou clovek kdyz nejsem pripravena. Myslim ze casem by jsem mu ublizila nebo utekla. Cas neuskodi jen zda se oplati cekat jak o sobe rekl...na to musis prijit sama;) smajlik Hodne stesti.

Standa 11.3.2008 00:38:04

novy

Dost divné, když není připraven na společné soužití se ženou ve 29 letech. Nechápu proč jste se museli rozejít, když to bylo tak hezké jak říkáš? Proč jste nezůstali žít každý tak, jak jste žili doposud? Když jste to vydrželi 4 roky nežít spolu, proč to najednou nejde? Pokud na to není připravený, tak se přece může počkat a dál bydlet každý zvlášť, ale nemusíte se kvůli tomu rozcházet nebo snad ano ...
Není v tom rozchodu náhodou něco jiného? smajlik

Lucka 11.3.2008 20:16:15

novy

No rozchod byl proto ze ja se chtela posunout dal a on ne. Este nebyl na to pripraveny. A kdyz se plany obou lidi nesejdou v jednu cestu tak se rozdeli. Nic jineho pokud vim v tom nebylo(pokud mas na mysli jinou slecnu) No jak se rika co oko nevidi srdce neboli. Ale nemam duvod neverit. Uz se mi ozval ze si chce popovidat tak uvidime co dal. ;)

Lucka 11.3.2008 20:19:27

novy

Je tezke napsat vsechno co se delo to ani nejde takze chapu to ze hned najdete slabou stranku vztahu. Holt neni to tak jednoduche jak je to napsane... To by bylo moc zlozite...smajlik 4roky krasneho vztahu a bum rozchod to by jsme nepobrala ani ja ;) ale jak jsme rekla je tezke napsat vsechno...asi jsem chtela jen povzbudit...nebo...jen slyset ze to bude vsechno bude ok casem ci uz s nim nebo bez nej...ale dekuju za kazdou radu... smajlik

svitluny 12.3.2008 10:37:57

novy

Máš pravdu, těžko se hodnotí, když člověk nezná pravdu, ale také to, že se pro nic za nic s tím druhým nerozcházíme a pokud jste každý duševně jinde, tak i to mluví samo za sebe..že jste si nejspíše přestali rozumět a každý čekáte od života něco jiného.

Standa 13.3.2008 01:28:12

novy

Neměl jsem na mysli žádnou slečnu. Máš pravdu, že pokud chceš pokročit až takhle dál a chceš to hned. Neexistuje nic jiného než rozchod. Stejně bych vám přál, aby jste se dali znovu dohromady, protože by to byla velká škoda. Ještě k tomu, když se vzájemně milujete. Člověk by se měl rozcházet, když už toho druhého nemiluje a netouží po něm, takhle se jen zbytečně trápíte.

matyxsko 7.3.2008 16:49:56

novy

dobrý den já mam problem sklukama a láskou když se do nikoho zamiluju tak potom když mi řekne že ne že semnou chodit nechce tak je normální že mi to nevadí ikdyž jsem do něj zamilovaná dekuji za odpoved

Reagovat

svitluny 8.3.2008 16:47:50

novy

Asi to bude tím, že se Ti ten kluk pouze líbí, ale opravdu ho ještě nemiluješ a proto Ti to zas tak moc nevadí, když Tě odmítne. Ještě jsi nepoznala tu opravdovou velkou lásku.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
© Rejtmon