Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum povídání o lásce

Líbil by se Klub zlomených duší? Diskusní fórum o šrámech na dušičce? Každý může poradit, každý se může svěřit, každý může pohladit. Zkušeností máme všichni spoustu. Tak zněla anketní otázka.

Po kladném ohlase na tuto otázku otvírám veřejné povídání a jelikož by bylo smutné, kdybychom si tu povídali jen o šrámech na dušičce, tak jsem jej nazvala povídání o lásce, protože láska má mnoho podob, je všeobjímající a nemusí jít jen o lásku mileneckou, ale i o mateřskou. O lásku k vlastnímu tělu, lásku k životu i lásku kosmickou. Láska má tisíce podob, láska je krásná a nádherná, tak si pojďme o ní povídat a ne jen o ni. Můžeme si zde povídat o všem co nás trápí i dělá radost.

Vložit příspěvek

svitluny 11.7.2008 13:36:36

novy

Až potkáš svou spřízněnou duši, kterou jistě potkáš, když se budeš dívat kolem sebe, dáš se do klidu a kluci ucítí zázemí, tak se vše zlepší, věř tomu, že ano. Láska dokáže dělat divy a pocit bezpečí také.

lenka 10.7.2008 14:59:19
-lele (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

A taky bych řekla že jsem izolovaná i od všech ostatních.S mými dětmi je to složité a těžké.Určitě víte jak se tyto indigové děti projevují a jak na to reaguje okolí.Připadá mi že je nemá nikdo rád kromě mě.Neustále všude poslouchám kritiku a jak jsem je špatně vychovala.A těch 14 let s ex přítelem mi sebevědomí taky moc nezvedlo,takže se prostě cítím odkopnutá a nejhorší člověk co není k ničemu dobrý a co všecičko zvoral.Nikde nás nechcou a nikdo nás nechce.Jen jsme všem na obtíž.Je to líto mě samotné a je mi líto i za kluky.Teď jsou prázdniny,já jsem si v práci/po třech letech co jsem s nimi musela zůstat doma,protože se to nedalo,problémy ve škole,v družině/a oni sami doma.Nikdo je nechce hlídat a otravovat se.Ani jejich táta ne.A tak práci trnu co se zase přihodí.Zda zdemolují byt nebo si ublíží navzájem.
Vím že jsou lidé na tom hůř,ale připadám si tak sama,na všechno sama a nejhorší je že mi to snad i vyhovuje se zabarikádovat a mít klid.

Reagovat

svitluny 10.7.2008 17:36:26

novy

Nesváděla bych divokost dětí na indigové - to je jen zástěrka, každé dítě se dá vychovat i když je divočejší, jen se mu musejí dávat od mala hranice co smí a nebo ne a hlavně pocit bezpečí, pak to jde, aniž by se vzájemně povraždily, ale pokud to neznají, tak kopou kolem sebe a ubližují si, ale to jen proto, že jim chybí pozornost a tak si ji tímto vynucují. Indigové děti nejsou zlé ani kruté o tom indigová barva není.

Lada 9.7.2008 18:59:27
lada-b (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Můžete mi prosím zodpovědět jedinou otázečku,potkám vůbec ve svém životě toho pravého muže s kterým budu šťastna a budeme si rozumět,zatím jsem měla jen smůlu.Moc děkuji

Reagovat

svitluny 10.7.2008 14:23:25

novy

Na to Ti může odpovědět i Tvé datum narození a jak se říká, že se přitahuje to, co člověk nejvíce odsuzuje, takže možná neodsuzuj a snaž se pochopit a pak přijde i partner, po kterém toužíš. smajlik

helena 7.7.2008 09:26:36
sisakova (tečka) h (zavináč) sosbzenec (tečka) cz

novy

Milá paní,
taky se na Vás obracím s prosbou.Přítelova žena byla několik let
v zahraničí,pak ještě s jiným mužem v jiném městě. Teď se vrátila domů a já ztrácím jistotu v našem vztahu.Žijí údajně jen formálně,můžete mi poradit jak dál?

Reagovat

svitluny 7.7.2008 10:21:48

novy

Buď sama sebou, nesnižuj se k žárlivosti, ale řekni příteli přímo, že Ti vadí jeho společné soužití s manželkou, když byli už tak dlouho každý sám a zapřemýšlejte společně, jak žít spolu pod jednou střechou. Jinak blíže k Vašemu vztahu - mohu Ti vyhotovit partnerský rozbor, nebo se na to kouknout přímo do karet, ale na karty potřebují Tvůj osobní kontakt, protože je vykládám na konkrétní otázky, je to služba placená, ale stoji za to. smajlik

hanickaa 5.7.2008 16:02:35

novy

děkuji,ale pani jarmilko procpak mi teda rekl,ze jinou nechce a ze tedka nebudem spolu,ja se snazim hadky vyresit a popovidat si snim,ale on nechce nic resti.

Reagovat

svitluny 5.7.2008 18:07:47

novy

Možná je to nezralost, možná si nechává zadní vrátka - spousta možností, co se může dít. Doporučila bych Ti třeba ICQ či Skype, kde to můžeme probrat i za pomoci karet či udělat partnerskou numerologickou analýzu a hned budeš vědět co a jak. Tyhle služby jsou placené, ale stojí za to - více najdeš v MENU - NABÍZÍM.

A k tomu řešení - také je zde možnost, že vše moc pitváš a přítele už to nebaví, tak si dává oddych, těžko říct, jak jsem psala numerologie a karty napoví víc, ale k numerologii potřebuji data narození a ke kartám Tvou osobní účast ať už přes SKYPE, ICQ nebo Tvou osobní návštěvu.

hanickaa 4.7.2008 07:05:44

novy

dobry den pani jarmilko,ja se rozesla z pritelem.ale od naseho rozchodu se hadame a resime porad neco.sme oba z toho spatni,ale mame se porad radi.kdyz sem mu rekla at se dame dohromady sam mi rekl,ze tedka nic nebude,a ze vi sam ze si myslel ze kdyz se rozejdem tak to bude lepsi,ale neni.ja ho porad miluju a nevim co delat,jak na nej zapomenout,nemuzu si najit nekoho jinyho,myslim furt na nej.zeptala sem se,proc si nenajde jinou tak rek ze nechce,nevim co si myslet.budem zas spolu nebo ne.trapime se navzajem,hlavne me mrzy hadky smajlik poradte mi prosím děkuji.

Reagovat

svitluny 5.7.2008 15:14:43

novy

Rozchody i rozvody obvykle jsou plné emocí a mnohdy i s velmi negativním charakterem a tak je to s i Tvým bývalým přítelem. Jednou jste se rozešli, bylo by vhodné se od něj odpoutat a hledat dál, už to jednou mezi Vámi zaskřípalo tak, že jste šli od sebe a skřípe to i do budoucna. Pochybuji, že je tohle to pravé pro stabilitu vztahu v budoucnosti. Zkus se zamyslet nad tím, co je příčinou hádek a proč jej vyhledáváš, když jste si jednou řekli sbohem.

míša 25.5.2008 22:35:43

novy

Dobrý večer.
Mám takový malý citový problém.
Jsem již pár měsíců bez přítele, ale pořád ho miluju a byla bych ráda abychom byli prátele jak jsme se původně dohodli. On se mi bouzel vyhybá a bojí se se mnou mluvit vždycky se mnou prohodí dve tři vety aniž by se mi podíval do očí a já nevim jestli se jeho chování mam smat nebo mi to má být líto.
Před týdnem jsem byla v baru. potkala jsem tam velice milého mladého muže. zznala jsem ho od vidění už dlouho a vždycky se mi hodne líbil a stejne tak se libil dallším 20 - proste hezoun školy:-D..poprve jsme spolu mluvili popíjeli jsme az preskocila jiskra. Když jsme přecházeli z libáni na víc tak jsem najednou zjistila ze nemuzu on rikal ze to chape ze jsem proste zalaskovana jinde a ze klin jinym kllunem nevyrazím. popovídali jsme si o tom já jsem se uvolnila a nakonec jsme prece jen v ty posteli skoncili. Ve me se najednou ale probralo mé staré já, které si jen rádo užívá, a když mě prosil o telefoní číslo řekla jsem mu že ,,děvkam číslo nedávám!" Ted je mi to líto nezasloužil si to. navic jsem ho vcera potkala znovu smutně se na mě podíval a já jsem pocítila najednou, že to byla chyba odmítnout ho. je to hodnej krásnej kluk jakého chce každá. Přála bych si tu větu vzít zpátky. Vím, že na to můžete odpovědět asi jen že jsem hloupá že nevím co chci ale ted to vím a opravdu té malé tříslovné jednoduché věty lituju.

Reagovat

svitluny 26.5.2008 18:44:42

novy

Míšo,
k Tvému expříteli - víš ono se těžko buduje přátelství tam, kde byla láska a Ty jsi ještě nepřestala milovat, vždy bys tajně doufala, že se to změní a dávala si falešné naděje, proto je možná lepší, že v současné době spolu nekamarádíte. Až čas odmaže emoce, pak přátelství bude možné, ale ani expřítel na tom není dobře, jinak by se nechoval tak, jak se chová. Možná že jste si ublížili a teď jen nevíte, jak k sobě naleznout cestu zpět a nebo to ublížení bylo tak velké, že společná cesta není možná a tak to expřítel utnul jednou provždy, to ukáže čas.

k tomu novému - někdy člověk řekne to, co by nejraději polknul a nebo vzal zpět, ale bohužel, co je vysloveno, to už zpět nevezmeš, ale existuje jedno nádherné, kouzelné slovíčko a to je slovíčko omluvy, co kdybys jej použila a pak počkala, co se bude dít dál...

nikola 23.5.2008 18:04:56
nikoleta112 (zavináč) centrum (tečka) cz

novy

pani jarmilko ja vam plne duveruji a chtela bych se zeptat jestli me nekdy potka nejaka laska jeste tenhle tyden jestli jo co proto muzu udelat aby se ke me dostavila dekuji za odpoved

Reagovat

svitluny 23.5.2008 21:05:15

novy

To je hezké, že mě důvěřuješ, ale pouhý nick na výklad nestačí. Bližší informace k mým výkladům najdeš v menu - Nabízím.

katka 15.5.2008 11:04:20

novy

Paní Jarmilko, můj dotaz s láskou nesouvisí ale zajímá mě Váš názor.Koupila jsem si levné ale pěkné tričko a měla z něj radost.Ještě než jsem si ho měla příležitost obléct tak zmizelo.Chodí k nám na víkendy manžela dcera, je jí 10.Tričko jsem hledala, nikde nebylo.Zmínila jsem se o tom muži, tchýni, připadala jsem si jako "blázen".Po několika týdnech kdy k nám opět muže dcera přišla, ho měla na sobě.Krve by se ve mě nedořezal.Hned jsem se jí ptala kde k němu přišla, prý jí ho koupila máma.Bylo jí očividně velké(dlouhé rukávy,široké),jsem sice hodně štíhlá a ona oplácanější, ale velikost zjevně jiná.No poznám co jsem si kupovala.Navíc jí matka kupuje oblečení jen na chvíli a na tělo.Už tu totiž byla i situace, že se nám ztratil mobil, starší, tenkrát dostala dcera na vybranou mezi dvěma.Ten co zůstal záhadně zmizel.Nedávno jsem prohledala celý byt a nemohla najít dálkový ovladač.Je k přístroji který jsem ovládala ručně a tak jsem ho nepotřebovala.Najednou nebyl...Téměř jsme se s mužem kvůli němu pohádali kdo ho kam dal.Ještě k nám také jezdíval můj syn který bydlí u svého otce, je mu 15., ale vzhledem k tomu, že by se rád choval sobecky jako jeho otec a já na to nechci přistoupit už jeho návštěvy jsou minimální.Víte je hrozné když nevíte kdo a nemůžete věřit.Co by jste mi poradila? Díky za odpověď. smajlik

Reagovat

svitluny 15.5.2008 14:28:08

novy

Katko,
s tímhle je to opravdu hodně těžké a nedivím se, že se trápíš - usvědčit někoho z krádeže je problém, pokud ho nechytneš přímo u činu. Dcera si pravděpodobně triko odnesla, ale dokázat ji to nedokážeš, s ovladačem to mě přijde, jako vyloženě naschvál - k ničemu cizím není, jen chtěli ublížit a to se jim podařilo. Přijde mi to jako naschvály, že se dcera cítí ukřivděná, že s ní táta není a na Tebe žárlí, žes ji ho vzala a podobně to může mít i syn. Takže se tímto způsobem mstí. Dětem se velice těžko vysvětluje, proč se rodiče rozvádějí - to pochopí až sami pár vztahů zažijí a že každý s každým prostě žít nedokáže a co je na začátku krásné, může vyústit v katastrofu, kterou zachrání jen rozvod. Dětské oči to vidí jinak. Takže pevné nervy a netrápit se. Protože opravdu dokud je nechytíš přímo při činu, tak toho moc nenaděláš, jen si budou hrát na ukřivděné, že z nich zloděje děláš a otočí se to proti Tobě.

Ana 10.5.2008 20:13:00

novy

Dobry den. Asi to moc o lasce neni no cejtim se uz vycerpane. Uz je to druhy rok co nejsem s klukem. Je to mezi nama takove napjate. Prijde mi ze v komunikaci nema odstup co by mel mit. Nejde rikat a dovolovat si to co sme si rikali kdyz sme vedl vztah. Myslim ze to je uplne normalne nejsme par, ale kazdy sam za sebe. Este asi 4mesice dozadu chtel prijit na navstevu bez ohlaseni. Jen mi to zdelil na icq. Tak jsem mu napsala ze to takhle nejde, ze nebyl zvan. Pak z toho vyslo ze me jen zkousel zda budu cukat. No samozrejme, ze cukam dyt nebyl zvan a chtel prijit ve 2 hod rano. Nechal me on. chtel se vratit ja mu dala sanci a on ji propasl. Rikam si co vic chce? Furt kdyz mezi nama probehne konverzace naka kratka tak to je mistama az trapne a nekdy me az zmrazi jak je utocnej resp porad provokuje a uziva vtipku ktere uz jednou rikal(ve vztahu)no ted to uz neni vtipne. Snazila jsem se to vysvetlit ale nejde to. Komunikace s nim je tezka. Jsem ted po kratkem rozhovoru s nim a mrazi me mrazi me pocit co z neho jde. treba je to jen muj pocit a neni to tak...no casto citim z lidi kdyz neco neni ok...dik za cokoliv.

Reagovat

svitluny 11.5.2008 15:06:39

novy

Přijde mi to, jako by Ti padaly růžové brýle a Tvůj původně vysněný princ už není takový, jak se Ti zdál na začátku a nejsem si jista, zda ho ještě chceš a nebo Tvá láska k němu již vyprchává..

K4tk4 7.5.2008 20:58:43
z (tečka) bravo (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Neposlali byse mi prosíííím cokoliv o lásce.Děkuji smajlik

Reagovat

Kateřina Závodská 7.5.2008 20:57:01
Zavodska (tečka) Katka (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Chtěla bych se zeptat jestli netnáte nejaké citáty o lásce?Jestli ne tak to nevadí a třeba byste mi mohli poslat něco iného podobného.Děkuji moc Nashledanou. smajlik

Reagovat

YRRA 3.5.2008 10:29:08
wieramar (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Ráda bych se zeptala, jestli se ke mě vrátí manžel. Odešel od nás asi před rokem a půl k jiné ženě. Po roce jsme si začali opět psát. Ani jeden z nás nedokáže požádat o rozvod. Byli jsme spolu třicet let. Co bude dál?

Reagovat

svitluny 3.5.2008 22:31:46

novy

Tohle je na osobní konzultaci, kde potřebují podstatně více informací, jako jsou data narození a datum sňatku a pak se můžu kouknout do karet i numerologie, jaké jsou šance a vyhlídky. Osobní konzultaci jsem schopna udělat osobně, přes SKYPE či ICQ, bližší informace nalezneš v menu - nabízím.

Naďa 22.4.2008 14:57:28
nadka (tečka) stepankova (zavináč) email (tečka) cz

novy

Chtěla jsem se prosím zeptat? Kromě manžela, který mě sklamal,jsem měla měla i mimomanželský vztah,který trval 5 let a držel mě nad vodou.Na podzim minulého roku se kolem něj začala motat žena, která mi už 3 x nějakým způsobem znepříjemnila život. Letos v lednu jsem vztah ukončila kvůli ní i když on tvrdí, že mezi nima o nic nejde...Je,že? Můžete mi prosím odpovědět!A čeká mě ještě vůbec nějaká opravdová láska? Moc dík smajlik

Reagovat

svitluny 22.4.2008 15:54:39

novy

Takže na to, abych Ti mohla odpovědět, Tě potřebuji mít přítomnou a když ne na osobní návštěvě, tak na SKYPE nebo ICQ, aby mohl výklad probíhat on-line. Je to služba placená, takže koukni se do sekce nabízím a pak mě napiš email a domluvíme podrobnosti. Láska čeká v každém věku, takže i TY se ji dočkáš, jen nesmíš ztrácet víru a naději. K výkladu budu potřebovat i Tvé datum narození. smajlik

jarmila b. 7.4.2008 11:45:22

novy

Dobrý den,
paní Jarmilko - právě se nacházím ve zlomu života, jak mi řekla jedna kartářka - rozvádím se smajlik Již léta mě miluje muž, který stále říká že mě miluje, ale já ho vždy odmítala. Avšak ted, když by mohl náš vztah mít perspektivu, stáhl se a vůbec nereaguje na mé vzkazy a telefony...nerozumím tomu - že by lhal? Nebo dostal strach? Tvrdí že jsme oba stejní, on je podnikatel, zvyklý že ho všichni poslouchají, ale tvrdí, že když jsme spolu, mám já navrch, on má pocit, že se mi podřizuje (nesmysl) a na to on není prý zvyklý. Poradíte mi, prosím?Děkuji

Reagovat

svitluny 7.4.2008 12:28:00

novy

Zde bych doporučila osobní konzultaci, ne to řešit v téhle veřejné diskuzi. Možná mu vyhovovalo mít zadanou milenku, ale není si jistý sám sebou, když už budete volná, možná pro něj ztrácíte chuť zakázaného ovoce. Těch proč je tu spousta, takže doporučuji využít některou z mých nabízených placených služeb, ať už pohovor přes Skype, ICQ, kde se dají použít i karty, či vyhotovení partnerské numerologické analýzy. Všechny tyhle služby naleznete v sekci nabízím.

Vašek 5.4.2008 19:45:34
eqzet (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý den poraďte mi prosím co mám dělat.Nedávno jsem potkal spolužečkou ze zakladní školy,do které jsem byl zamilovanej a ona byla na mě milá a přijemná.Tak jsem si s ní domluvil rande a po dvou dnech se mnou přestala komunikovat,začala mi vypínat telefon a nijak nereaguje.Mám podezření,že jí někdo ode mě odrazuje proti její vůly a nevím jak to mám změnit.

Reagovat

svitluny 6.4.2008 20:12:17

novy

To, že na Tebe byla příjemná a milá ještě neznamená, že touží po vztahu s Tebou. Možná to byla jen radost ze setkání a tím, že jsi ji začal uhánět, se raději odmlčela..

hanicka 30.3.2008 20:55:11

novy

pani jarmilko.co si teda myslite,budeme zase spolu?dneska mi napsal,ze to nechce hrotit? smajlik

Reagovat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
© Rejtmon