Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum povídání o lásce

Líbil by se Klub zlomených duší? Diskusní fórum o šrámech na dušičce? Každý může poradit, každý se může svěřit, každý může pohladit. Zkušeností máme všichni spoustu. Tak zněla anketní otázka.

Po kladném ohlase na tuto otázku otvírám veřejné povídání a jelikož by bylo smutné, kdybychom si tu povídali jen o šrámech na dušičce, tak jsem jej nazvala povídání o lásce, protože láska má mnoho podob, je všeobjímající a nemusí jít jen o lásku mileneckou, ale i o mateřskou. O lásku k vlastnímu tělu, lásku k životu i lásku kosmickou. Láska má tisíce podob, láska je krásná a nádherná, tak si pojďme o ní povídat a ne jen o ni. Můžeme si zde povídat o všem co nás trápí i dělá radost.

Vložit příspěvek

Anna 28.8.2008 16:47:15
zacharea4 (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý den, před 6 lety jsem se seznámila s mužem láska na první pohled z obou stran nyní je mým manželem. Můj první syn z 1 manželství skončil u svého otce,jeli-kož si nerozumněli,což mě trápí dodnes,když přijede na prázdniny.S nynějším mužem máme 18 měsíční dcerku a čekáme dalšího potomka.Já cítím že bych si měla mimi nechat,ale v mém muži to bojuje.dostal výpověď kvůli nemoci tak má strach že to neuživíme.Mám poslechnout své srdce či jeho.Já dluhy platím a on je přidává nevím jak z toho ven.Připadám si jako v pasti.S ním nerostu materiálně ale duchovně.Jsme oba býci.Děkuji mockrát.

Reagovat

svitluny 28.8.2008 21:25:53

novy

Duchovní růst je sice krásná záležitost, ale toho se nenajíte a neuživíte s ním své potomky, měla by jste se zamyslet nad tím, z čeho pramení manželovy dluhy a proč je on hromadí a jen vy je splácíte. Zkuste se zamyslet nad tím, zda i první syn není okraden o Vaši mateřskou lásku a zda Vám stojí za to muž, s kterým nemáte materiální jistotu, aby jste s ním byla na úkor svého prvorozeného syna. Pokud máte opravdu zájem o to, řešit situaci, do které jste se dostala a nakouknout do toho, co od svého současného partnera můžete očekávat, tak doporučuji vyhotovení partnerské numerologické analýzy, bližší informace naleznete v sekci - Co Vám mohu nabídnout.

Lady 1.9.2008 00:53:46

novy

to si ako dala prednost chlapovi pred svym ditetem???!!! bejt tebou stydela bych se a chodila kanalama za tohle smajlik

ivana 28.8.2008 16:24:19
anavi5 (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

dobrý den...ve svých 40 letech jsem potkala svou životní lásku...cítili jsme to oba stejně...vzdala jsem se pro nej všeho...a s detma jsme se přestehovali do mesta mého přítele...bydleli jsme spolu...a po krátké době se začal chovat jinak...vyvolával hádky...spával v jiné místnosti...snažila jsem se naší lásku zychránit,nepomohlo nic.Pak se odstehoval.Nyní je to už rok a pul a já stále ho miluju, nemužu na nej zapomenout a myslím,že už nikdy nebudu schopna takhle milovat,jak jsem milovala jeho.Moc me to trápí...Stává se to,že mi občas napíše sms..jak se mám,jak jde život...a to je vše...už asi pro nás není šance... smajlik

Reagovat

svitluny 28.8.2008 21:32:10

novy

Možná jste si tohoto muže moc idealizovala a postavila na podstavec hodně moc vysoko a v reále nebyl takový, jako se původně jevil a to se projevilo až společným soužitím, to, že jej milujete je celkem běžná věc, jen on nějak z lásky vystřízlivěl a proto napřed odchod z ložnice a pak i ze společné domácnosti, ale zas tak úplně o Vás přijít nechce - proto ty občasné SMSky, ale sama by jste měla zvážit, zda takhle chcete žít a nebo se poohlídnout po někom, kdo je Vaši lásky hoden a ne plakat pro někoho, kdo Vás jen vysává a udržuje si Vás, že kdyby mu to jinde nevyšlo, u Vás ta jistota zůstává - proto ty občasné SMSky, jako by jsi nechával zadní vrátka a to mi přijde vůči Vám z jeho strany hodně nefér...zkuste se kouknout kolem sebe, možná kolem Vás chodí muž, co by Vás rád miloval, ale vy ho k vůli tomu, co si to ani trochu nezaslouží, přehlížíte. Na lásku musí být dva a láska je o tom, že od ní dostáváme to, co do ní dáváme a ne jen čekáme a o ni žebráme.

26.8.2008 15:08:18

novy

Dobrý den, někoho jsem potkala. Rozvádím se, manželství nikam nevedlo. Manžel byl hrubé povahy. Nyní jsem potkala někoho, záleží mi na něm. Nevím jak to bere on. Vím, že je v mé přítomnosti spokojený a že se mi svěřuje. Na druhou stránku, mě ale i zkouší. Různě. Vím, že si mě oťukává. Občas u něj i přespím. Psal mi ale, že se nechce vázat a nehledá vážný vztah, že budeme dělat, to co budeme chtít a necháme to osudu. Sama se již bojím vztahů, tak je to asi takhle to nejlepší. Ale když s ním nejsem moc mi chybí. smajlik

Reagovat

svitluny 27.8.2008 10:04:18

novy

Takže asi takhle anonymko - aby Tě neměl přítel jen na ty chvíle potěšení a když budeš chtít víc, tak Ti řekne, však jsme si nic neslibovali - pozor na to, aby ses nezaláskovala a ve finále nebyly oči pro pláč. Pokud by jsi chtěla konkrétní informace, tak se mi ozvi do emailu, ICQ či SKYPE.

LENKA 24.8.2008 20:02:16

novy

Dobrý večer,mám trápení s mužem,po 19 letech manželství se zamiloval do jiné,on je panna a já vodnář.Mluvili jsme o tom spolu a slíbil,že to skončí.Nechci na něj tlačit,snažím se chovat jako by se nic nestalo a být milá,ale okolí nás nenechá na pokoji a já se bojím ,že nevydržím.Opustí ji,jak to mám vydržet a jak dlouho to bude trvat?díky

Reagovat

svitluny 27.8.2008 16:56:55

novy

Tohle je na osobní konzultaci a pokud jste z velké dálky, tak na konzultaci přes SKYPE či ICQ, věštit budoucnost z indicií já jsem panna a on vodnář opravdu nejde. Takže na bližší informace mě můžete kontaktovat přes email, SKYPE či ICQ.

pavla 22.8.2008 22:42:56
MOJEZIRAFKA (zavináč) SEZNAM (tečka) CZ

novy

VERIM ZE SE JESTE NEKDY ZAMILUJI, ALE NEJAK SE NEDARI,MAM VUBEC NADEJI.........

Reagovat

svitluny 23.8.2008 10:14:08

novy

Každý máme naději a věř, že se láska objeví, až ji budeš nejméně očekávat. smajlik

22.8.2008 09:35:33

novy

mám takovej problém!chtěla bych se jen zeptat jestli mám váhy k něčemu spíše donutit nebo je nechat se rozhodnout...ale ovšem se bojím že se nikdy nerozhodnou! smajlik smajlik smajlik smajlik

Reagovat

svitluny 22.8.2008 09:51:10

novy

Váhy rády oponují, takže když něco chceš, tak to haň, ony budou mít tendenci to chválit a naopak, když něco nebudeš chtít, tak to chval a ony na tom začnou hledat chyby - váhy nejsou moc rozhodné a než se ustálí a dají do rovnováhy, tak to hodně dlouho trvá.

Zoufalá matka 14.8.2008 17:37:43

novy

Dobry den,
doslechla jsem se o Vaší stránce od známé,která Vás velice chválí a teď,když jsem u ní na návštěvě,mě přemluvila abych se o svou starost zkusila podělit s Vámi.Moje dvacetiletá dcera má již přes rok vztah s o tři roky mladším chlapcem.Pravda je,že jsem byla hodně proti,ale když vidím, že jsou spokojení,tak nic neříkám. Je to sice proti mému přesvědčení,ale ona si nedá nic vymluvit a on je zase na svůj věk velice vyspělý a inteligentní.Bohužel před necelými třemi měsíci podkala chlapce,se kterým chodila na základní školu.Je o rok starší a zřejmě jí imponuje.Nejsem si tím jista,stále na něj nadává,že když se někde potkají,tak ji dělá návrhy.Když ho odmítne,je k ní nepřijemný.Minulý tyden ho potkala na diskotece.Tajně si ho vyfotila a jeho fotku má na počítači.Na jednu stranu si na něj stěžuje a na druhou je to takhle.Nemá ráda,když se ji do něčeho míchám. Potřebuje,tak si příjde.Teď nevím,co si mám myslet.S přítelem jsou v pohodě,ale ten kluk na počítaci mi bere klid.

Reagovat

svitluny 14.8.2008 20:16:01

novy

Čím víc na toho hocha budeš nadávat, tím víc bude mít tendence jej dcera bránit. Život má před sebou a prostě musí si projít i obdobím lásek i zklamáním, ať si ve finále lásky začne vážit. Prostě bych to nechala bez komentáře, asi se ji ten hoch ze základy líbí, něčím ji přitahuje a ona nadává, protože si s tím neví rady. Pokud s ním má něco prožít, tak ji v tom nezabráníš, pokus se má z tohoto vztahu něco naučit, což se učíme z každého vztahu, tak se naučí. Nesmutni z toho, že se dcera bude v budoucnu rozhodovat mezi dvěma partnery. Někdy to prostě tak bývá, že do vztahu vstoupí někdo nový jako zkouška vztahu, jak je vztah pevný či není pevný a pokud má trhliny, tak se prostě rozpadne - raději teď, pokud ještě nemají dětí, než aby pak měli rozvedené manželství. Takže maminko, hlavu vzhůru a nesmutni i Ty jsi byla mladá a jistě se Ti nelíbil jen otec Tvé dcery smajlik

1.8.2008 12:03:30

novy

dobry den,ani neviem ako som nasla tuto stranku,co ma velmi potesilo,pretoze mam aj ja otazku na SVITLUNY ,vlastne co hovoria karty na to, ako sa mam uberat v hladani prace,pretoze mame s manze-
lom nemale finan. problemy,a hladam si pracu/vlastne vypomaham v jednej firme ,pracujem od nevidim- do nevidim za velmi malo penazi/,
Ci sa mi /resp. nam/ podari najst taku pracu,ktora by ma bavila a bola by som aj dostatocne ohodnotena.Dakujem vam za vyklad ,pozdravujem SVITLUNY a pekny den,Jarka. smajlik

Reagovat

svitluny 10.8.2008 11:22:02

novy

Ráda výklady udělám, ale potřebují Vaši osobní přítomnost na SKYPE či ICQ, tyhle služby jsou placené, takže stačí nahlédnout do sekce v MENU - NABÍZÍM - kde mám i ceník smajlik

31.7.2008 18:37:27

novy

Milá paní. Před 27lety jsem žila s mužem kterého jsem velmi milovala.Bohužel alkohol byl příčinou našeho rozchodu/z jeho strany).Nedávno jsme se potkali a bylo to setkání velmi milé. Žije sám ,já taky, přestal pít k vůli nemoci a já zjistila ,že ho mám pořád ráda.
Mám nějakou šanci na bižší přátelství? On je býk a já panna.

Reagovat

svitluny 10.8.2008 11:23:51

novy

Na lásku nikdy není pozdě a pokud je vzájemná přitažlivost stejná i po 27 letech, tak jen do toho smajlik

minda78 30.7.2008 19:30:18

novy

Dobrý den. Mám takový problém. Našla jsem si nového přítele(Já jsem Beranka on je Váha). Je to inteligentní mladý muž se smyslem pro humor. I přesto že jezdi na motorce je klidny - velice klidný. Radeji jede pomalu a rozhlíží se po okolí, než aby jel jak blazen. A tak je to ale i s nasim vztahem. Měla jsem několik vážnějších známostí. Všechny byly plné vášně, jisker a tak. Tohle je neco jiného. Jsme spolu často, užíváme si přítomnost toho druhého, ale ve vší počestnosti. Stále se chová jako dokonalý gentleman. Věřím, že se mu líbím a že mě má rád, ale je to jako by se bál na mě víc sáhnout. Nevím co mám dělat...

Reagovat

svitluny 10.8.2008 11:18:06

novy

Váhy jsou váhavé a opatrné, to je pravda, také se těžko rozhodují a rády oponují, možná, že se bojí na Tebe sáhnout, protože se mu neotevřeš. Co kdyby jsi se s ním o tom zkusila pobavit, otevřít se mu a říci, co od vztahu očekáváš, že bys ráda víc, než je pohlazení po ruce. Někdy i žena může říct, co ji chybí a ve vztahu, kdy spolu dva lidé chodí je na místě si říkat, co komu dělá dobře a naopak.

Irena 16.7.2008 14:26:39
ika (tečka) tumova (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na pozadí či příčiny chování našeho dědy k nám. Manželův otec se k nám začal chovat zlostně, odmítavě až arogantně a nechce říci proč, tak že nemáme ani možnost si situaci vyjasnit. Nebere nám mobil, manžela při osobní návštěvě vyhodil. Jsme z toho smutní. Za celých 26 let, co dědu znám, jsem s ním neměla žádný konflikt či nedorozumnění a manžel si také není ničeho vědom. Moc děkuji za odpověď.

Reagovat

svitluny 16.7.2008 17:36:08

novy

Stáří se projevuje různě, někdy i agresivitou, což bych viděla, že je případ dědy - je nespokojený sám se sebou, může ho tížit samota, stařecké neduhy a tak ubližuje okolí.

Irena 17.7.2008 13:49:25
ika (tečka) tumova (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý den, děkuji za reakci. Něco podobného jsme si mysleli, ale nemůžeme pochopit proč se tak začal chovat zrovna k nám. K jiným lidem takový není. Když voláme ze služebního mobilu a on neví kdo to je, tak má tón normální a občas jezdí navštěvovat svou bývalou přítelkyni,(se kterou dlouho taky nechtěl ani komunikovat) ale k nám se nezastaví. jak se máme zachovat? Děkuji za odpověď

svitluny 20.7.2008 16:00:27

novy

Manželův otec se cítí ukřivděny, možná proto, že si ho nevšímáte tak, jak by si přál, že si připadá, jak na druhé koleji a nebo jste si něco řekli, co ho urazilo a proto se chová tak, jak se chová.

KATKA 15.7.2008 18:45:58
cofi2 (zavináč) spolužáci (tečka) cz

novy

vážená paní, chtěla jsem se zeptat na budoucnost s mým přítelem.Narodila jsem se 28.11.1974 a on 7.6.1972 stavíme spolu dům a začly mezi námi dost velké problémy. Obecně střelec a blíženec k sobě nejdou. Přítele miluji, jen nevím zda má cenu vztah zachraňovat. Nechci s ním žít jen k vůli domu. DĚKUJI MOC! smajlik

Reagovat

svitluny 16.7.2008 09:11:08

novy

Mohu Ti vyhotovit partnerskou numerologickou analýzu, kde najdeš co Tě s mužem spojuje a naopak, co Tě rozděluje, mohu Ti udělat i karetní výklad, tohle je velice osobní, takže to nebudeme řešit na veřejných stránkách - zastavit se za mnou můžeš osobně a pokud jsi z dálky, tak přes SKYPE či ICQ.

Marťa 11.7.2008 10:25:50
darklilly (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Přeji překrásný den
Mám takový problém-neproblém, vlastně jde o tarot. Díky řetězu událostí odstartovanému před 5 lety nákupem mého prvního balíčku jsem si před rokem našla prvního přítele, se kterým stále jsem (a že to někdy byly takový obrovský náhody - jestli to byly náhody- co způsobily, že jsme se poznali, to by jeden ani nevěřil). No a už od začátku mi kartičky tvrdí pořád něco o sporech, rozčarování... jak v přítomnosti, tak do budoucna. Podobně to vychází i kamarádám v I-tingu a runách. Náš vztah však nemůže být hezčí, rozumíme si, dosud jsme se ani nepohádali a zdá se, že se dokonale hodíme, tak prostě začínám mít strach, že něco nevidím. Tak co s tím? Mám to ignorovat? Hledat problém za každou cenu? Děkuju za radu.

Reagovat

svitluny 11.7.2008 14:36:42

novy

Nevím, jak jsi dokonalá ve tomhle oboru Ty i Tvé kamarádky. Jak jsi moc schopna se napojit na své karty a jak svým kartám rozumíš. Nemohu Ti říct, co karty říkají, nejsou to mé výklady. Já odpovídám na výklady, které dělám sama a nevykládám karty, co si vyloží někdo cizí. Je to jeho výklad a ne můj a jak už jsem psala, neznám Tvé kartářské či věštecké schopnosti. Takže Ti na tohle zcela objektivně neodpovím. Sama posuď co je pravda a co ne. Co s ním momentálně prožíváš a co ukazuji na současnou situaci karty a uvidíš, kdo má pravdu.

lenka 11.7.2008 07:31:09
-lele (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Jarmilko tak jsem to v žádném případě nemyslela,že jsou zlí.sama vím jak citlivou dušičko mají ale málo kdo je zná tak jako já a ani si nedá práci je poznat.Rozhodně se nechci vymlouvat na toto zařazení"indigové děti"-jsou jen hyperaktivní a mají lehkou mozkovou disfunkci a berou léky.Do včera jsem vlastně ani nevěděla,že se jim tak říká než jsem na netu na toto téma narazila.Samozřejmě že toho klidu a bezpečí si moc neužily a proto mě to trápí že jsem s tím nedokázala nic udělat.
Děkuji moc za odpověď.

Reagovat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
© Rejtmon