Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum povídání o lásce

Líbil by se Klub zlomených duší? Diskusní fórum o šrámech na dušičce? Každý může poradit, každý se může svěřit, každý může pohladit. Zkušeností máme všichni spoustu. Tak zněla anketní otázka.

Po kladném ohlase na tuto otázku otvírám veřejné povídání a jelikož by bylo smutné, kdybychom si tu povídali jen o šrámech na dušičce, tak jsem jej nazvala povídání o lásce, protože láska má mnoho podob, je všeobjímající a nemusí jít jen o lásku mileneckou, ale i o mateřskou. O lásku k vlastnímu tělu, lásku k životu i lásku kosmickou. Láska má tisíce podob, láska je krásná a nádherná, tak si pojďme o ní povídat a ne jen o ni. Můžeme si zde povídat o všem co nás trápí i dělá radost.

Vložit příspěvek

svitluny 6.3.2009 09:33:24

novy

Znamení bych tady moc neprobírala - oheň a země - tohle spojení by mohlo fungovat, i když pozor, aby země neudusila oheň, ale zase ji na druhou stranu tvoří ohniště a pomocí ohně se pálí cihly, což je pevná struktura, tady však mohou být v nepohodě energie a tím pádem se vyhazovy mohou opakovat. V datu narození je toho spousta, co Vás může spojovat a naopak rozhazovat, to by opravdu chtělo partnerskou numerologickou analýzu - ta by už řekla, jak si k sobě najít cestu a nebo naopak, zda nebude lepší hledat jinde, ale tohle vše najdeš v Menu - Co Vám mohu nabídnout.

-Kiera- 5.3.2009 14:19:09
nika (tečka) pavelova (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

možná by bylo ještě dobrý dodat, ted to vypadá jako že mě jen využívá, ale když sem si ho na jedný zábavě nevšímala, byl z toho naprosto špatnej! jen seděl a s nikým se nebavil! pak šel za mnou a se slzama v očích mi říkal jak mě má rád! jeho kámoši za mnou chodili a přemlouvali mě at s ním sem... druhej den se ale zase neozval... kdo pochopí tohle chování, toho miluju :-D smajlik... prostě mi jen řekl, že má strach že mě podvede... že se musíme víc poznat...ale jak chcete poznat člověka, se kterým jste jednou za 3 týdny? smajlik

Reagovat

svitluny 6.3.2009 09:38:14

novy

S hochem si promluv, že nechceš být jen holkou na zábavy, že s ním chceš trávit i čas mimo tyhle akce. A že s tím, zda Ti dokáže být věrný - nechceš po něm přísahy věrnosti - ona ani ta věrnost se nemá idealizovat, ale když to nezkusí, tak nezjistí, zda to dokáže, nebo ne. A to, že Tě na zábavě ukecávaji jeho kamarádi je dost slabá náplast na období mezi jednotlivými akcemi. Zkus mu to říct a uvidíš, že chceš kluka i do nepohody, ne jen na taneční parket. A pak poznáš, jak si u něj skutečně stojíš, zda do toho s Tebou půjde a nebo ty s jarem najdeš toho, co Te bude mít rád stejně, jako Ty jeho a budete spolu trávit času více, než poskytují taneční zábavy.

-Kiera- 5.3.2009 14:13:18
nika (tečka) pavelova (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

ahoj, četla sem pár vzkazů, a zdá se mi že je to valstně vše o tom samým. i já budu psát asik upa o tom samým, ale napsat to musím, už nevím jak dál... nevim jak to popsat ve zkratce, pujde to hodně těžko a asi z toho nepujde vše pochopitsmajlik před 4 měsíci jsem potkala na zábavě kluka. když sme spolu na zábavě, je pozornej, milej, skvělej! ale další dny se sotva ozve, na icq, si sotva píšem, ale na zábavě sem zase jeho miláček. jednou sem se naštvala a zeptala se co to má znamenat? řekl, že je zmatenej, že neví, co chce, že celý 3 roky, dělal to, že jen střídal holky, domluvil se s nima kde, kdy a jak a to bylo všechno, hodně jich zranil a nechce zranit i mě! bojí se že mě podvede! jenže už to sou 4 měsíce a pořád to pokračuje tag že na zábavě ťuťuňuňu a pak se třeba 3 týdny nevidíme...a já mu ubec nechybím! chci být s ním a nebo nic! ale nedokážu ho odkopnout, miluju ho! ale když sem s ním, trápím se, když s ním nejsem trápím se! když si představím že bych to skončila...trápím sesmajlik ...

Reagovat

Miloš 5.3.2009 03:42:45
SafaFMX

novy

Ahoj Všem.Přečetl jsem si pár příspěvků a většině problémů-vztahů rozumím.Ale asi jedno mi uniká a to ve vztahu s mou bývalou přítelkyní.Známe se již tři roky a já ji před necelým měsícem požádal o ruku už jen proto,že jsme si spoležně nakupovali vybavení domácnosti.Jej reakce,schoulila se do klubíčka dlouho mlčela.Pak mne odvedla do vedlejší místnosti,aby nás neslyšela její dcera,oba jsme rozvedení.Řekla vdávat se nechci.Odpovědl jsem tak můžem spolu žít i bez svatby. Teď nechci ani mít s tebou dítě.Nepiš,nevolej já semožná ozvu sama,nebo taky ne nic ti neslibuju.Odjel jsem a mlčel.3dny potom se ozvala,že ji to v práci neutíká a doufá,že mně ano a jestli nepřijedu večer za ní.Jel jsem a ona před svou budoucí švagrovou nadhodila praštíme do toho společně.Nekomentoval jsem.Zůstal jsem u ní,ale bylo mezi námi napětí.Pak jsem byl u ní i se syny-děti si hráli a ona se o mne opírala hladila,dívala do očí.Ve 23hod,nás vyšoupla beze slov jen u vrat čekal dokud ji nezamávám pak odešla.Takže??

Reagovat

svitluny 5.3.2009 11:28:10

novy

Když bych navázala na sen o tom prvním muži, který má na zahradě manželky vozíčkářky, tak mě přijde, že se přítelkyně bojí, aby nebyla omezována stejně, jako ty ženy ve snu. Nevím, co si prožívala v prvním manželství, ale viděla bych to, že se bojí do téhle řeky vstoupit podruhé a tak si nechává zadní vrátka nevázaného vztahu.

Na konkrétnější stanovisko bych doporučila osobní konzultaci, z toho co píšeš se nedá více konkretizovat, ale partnerský numerologický rozbor či osobní konzultace by Ti dala jasnější odpovědi.

Marketa 3.3.2009 14:40:33

novy

dekuji za odpoved, mate pravdu, rikal sam ze nevi co chce, kdyz ma to co chce, chce to co nema, a nebo touzi po tom co mit nemuze.., a co rikate na milenecky vztah, muze byt take karmicky..?? ktery neni zalozeny jen na sexu, neco nas k sobe tahne.., chemie, podobne nazory, citěni, vnimani, az na tu neveru, ja myslim ze kdyz nekdo nekoho miluje tak to nelze, mozna to muzi maji jinak..
Hezky den!

Reagovat

svitluny 3.3.2009 15:06:32

novy

Karmické vztahy mohou být různé - něco Vás k sobě táhne, ale na druhé straně jej to nutí jinam - možná se jen obrátily role a dneska Ti dělá to, co Ty sama jsi mu dělala v minulém životě a na to je dobré si vzájemně odpustit a tak vymazat karmické dluhy. Zase meditaci odpuštění najdeš na mých stránkách - je velice důležitá. Když si odpustíte vše špatné, co jste si udělala jak v současném, tak i v minulých životech, necháte rozpustit všechny závazky, co jste si jeden k druhému udělali po dobu minulých inkarnací, tak se vztah změní a už nebude třeba si nastavovat zrcadla, ale žít tak, jak si oba přejete. Chce to na sobě zapracovat a ty meditace si udělat. Klidně můžeš i sama, on o tom nemusí ani vědět a uvidíš, že to bude mít efekt, nebo je můžete udělat společně. Rozpouštění karmických dluhu je v současnosti hodně aktuální i důležité pro další cestu životem vpřed.

svitluny 3.3.2009 15:07:35

novy

A zbyle otázky Tvého vztahu bych už ponechala na soukromou konzultaci. smajlik

3.3.2009 13:53:23

novy

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, existuje něco jako karmický vztah, nerozumím proč se některé páry zozcházejí a zase scházejí, a pořád dokola, něvěry, hádky, nedůvěra,vyhrožování, zoufalé činy, ale přesto se k sobě vrací, a tak pořád dokola, jsou si lidé souzeni, za jakoukoli cenu..ikdyž to vlastně žádnou cenu nemá???????????
Myslíte si že když je mž nevěrný, může to být tím že mu něco chybí, nebo se tak naučil, četla jsem že jakmile to člověk zkusí, potom už nemá ani pocit viny, a opakuje to.., je prostě tak naučený, ikdyž říká že miluje partnera..??
Děkuji za odpověd´..
Markéta smajlik

Reagovat

svitluny 3.3.2009 14:04:12

novy

Samozřejmě, že existují karmické vztahy - každý vztah je tak trošku karmický - každý vztah nás něco učí, v něčem nastavuje zrcadlo a některé jsou přesně takové, jak popisuješ - lidé nemohou být spolu, ale ani od sebe a tak přicházejí rozchody po kterých následuje usmíření.

Momentálně se nacházíme v období, kdy si všechny karmické dluhy srovnáváme, také v období, kdy se máme naučit odpouštět, ne odsuzovat, ani idealizovat a tak to, co odsuzujeme, tak přitahujeme jako magnet - včetně nevěr a to co idealizujeme o to přicházíme. Pokud si partnera, děti, zaměstnání, cokoliv v životě stavíme na tu nejvyšší příčku a myslíme si, že přes to není, tak si můžeme být jisti, že se nám to zbortí. Proto rada jediná i když velice těžko proveditelná. Neidealizovat, neodsuzovat, ale snažit se pochopit a odpouštět. To co pochopíme, to se už nám do života vracet nebude, také kde si odpustíme, tam pak můžeme jít dál. Na tohle všechno existují meditace. Koukni - nějaké mám i na svých stránkách.

svitluny 3.3.2009 14:10:19

novy

Nevěra je následek toho, že něco chybí a nebo, že se dotyčný hledá - hledá sám sebe, tak střídá partnery, až dozraje do chvíle, kdy si uvědomí, kdo je, tak u něj přestane potřeba nevěr, až se prostě najde, tak bude spokojen a je to jedno, zda nevěrníkem je muž, či žena.
Nevěra je tu od nepaměti a není jen u lidí, ale i ve zvířecím světě. A záleží na duchovní vyspělosti jedince, čím více vyspívá, tím je jeho potřeba k promiskuitě menší, ale k tomuhle nestačí jen jedna inkarnace, takže někdo do toho stupně, kdy už promiskuitu nepotřebuje vstoupil, někdo dozraje během života a někdo k tomu bude potřebovat ještě životy příští...

Bára 2.3.2009 20:33:23

novy

Děkuji, že jste mi pomohla uvidět pravdu. U nás doma se vždy říkalo: Buď s tím, kdo o tebe stojí. Asi jsem tu radu vzala nějak doslova. Ještě jednou moc díky a přeji pěkný večer. smajlik

Reagovat

Bára 2.3.2009 09:02:49

novy

Co když to vyřešené nemám? On stále píše, že mě miluje a přeje si mě mít za svou partnerku. Obávám se, že když mi někdo řekne, že mě má rád, jsem snad schopná mu odpustit cokoliv. Asi potřebuji čas, abych se od něj odpoutala. Už jednou se mi stalo, že jsem byla ve vztahu na někom citově závislá, milovala jsem ho, on to chtěl ukončit, a trvalo velmi dlouho, než jsem se od něj "odstřihla". Nechtěla bych to už nikdy zažít znovu. Tak co teď s tím? Děkuju za Vaší podporu alespoň takhle na dálku.

Reagovat

svitluny 2.3.2009 09:47:29

novy

Báro nezlob se, ale nemůžu milovat každého, kdo mě řekne, že mě má rád, nebo Ty ano? Včera píšeš - nedokážu si představit, že bych s ním měla dítě a dneska ho chceš zpět? Zeptej se sama sebe, co od života čekáš a ještě jedna rada - pokud chceš nakouknout do budoucnosti, což se dá pomoci karet - tak si můžeš u mě objednat tarotový karetní výklad - buď osobní návštěvu a nebo dle nabídky, co mám zde na svých stránkách a ty už Ti odpoví, jak to bude dál mezi Tebou a partnerem. smajlik

1.3.2009 19:25:25

novy

No....chci se rozejít s mym klukem.Už ho prostě nemiluju,jenže newím,jak mu to mám říct. smajlik Je mi ho celkem líto,protože on miluje mě a prostě newím jak mu to říct.A taky newím,jestli udržíme partu,když se rozejdeme.Jme totiž parta 3holky a on.Jsme spolu za chvíli půl roku...pls poraďte mi!!! smajlik smajlik smajlik smajlik smajlik smajlik smajlik smajlik smajlik smajlik

Reagovat

svitluny 1.3.2009 20:35:02

novy

No těžko s ním udržíš přátelství, když se s ním rozejdeš - láska se kamarádstvím dá dost těžko nahradit. Pokud s ním už jsi jen z lítosti, je to o ničem. Takže bys mu to měla oznámit, ale ber to tak, že aťuž mu to řekneš jak chceš opatrně - výsledek je pro něj stejný a to je rozchod, takže bolet ho to nejspíše bude, tomu nezabráníš a po rozchodu chtít po něm přátelství je nemyslitelné, protože pokud by na to i přistoupil, tak se bude jen trápit, protože v koutku duše bude pořád doufat v obnovení vztahu. Takže když konec - tak definitivní a už žádné plané sliby ,k jeho osobě, jinak to opravdu nejde.

Bára 1.3.2009 09:33:31

novy

Nechci s ním už být. Na začátku byl úplně jiný, klidný, pozorný. Postupem času se z něj stal vztekloun, vysával mě. Začala jsem se stahovat čím dál víc do sebe, což mohl, jak říkáte, brát jako, že mu unikám. Setkání s ním už mi nedělá radost. Myslím, že by to tak nemělo být. Že se lidé mají na sebe těšit, zvlášť, když jsou spolu tak krátce. Pokoušela jsem se mu to vysvětlit. Nechce nic slyšet. On chce být se mnou a hotovo. On není ten, co se rozchází. Za tu ku.vu se mi včera omluvil. On se teď moc snaží, ale já vím, že kdybych s ním byla, spadlo by to do stejných kolejí. Nikdy nevím, kam jde, co tam bude dělat. Řekne mi to až potom. Mně tohle chování velmi vadí. Je pořád někde v trapu. Já jsem úplný opak, klidná, domácí typ. Nastavit mu zrcadlo - to neumím. Nedokáži si ani představit, mít s ním dítě. Byla bych na něj sama, on by pořád někde lítal. Proto jsem mu navrhla rozumné řešení, abysme to ukočili raději dřív. Jak mám udělat, aby mě už konečně přestal držel a pustil?

Reagovat

svitluny 1.3.2009 20:46:32

novy

Tak jak jsme psala už včera - jasně mu to oznámit a pak se vyhýbat veškeré komunikaci s ním - nebrat telefony, neodpovídat na SMSky ani na emaily - prostě nic - vymazat ho ze života a vyhýbat se osobním setkáním s ním. Definitivně zavřít dveře a jít dál. Jinak s tím nehneš. Občas se stane, že vztah končí a lidé se rozcházejí, Ty už to máš v sobě vyřešené a on si to také musí v sobě už pořešit sám, s tím mu už nepomůžeš. Prostě láska a vztah zemřel, ale život jde dál.

Bára 28.2.2009 16:53:53

novy

Dobrý den, mám za sebou vztah (8 měsíců). Přítel ví vše, co dělám, kam jdu, on však neřekne nic, dělá tajemného, víkendy spolu netrávíme, on si vždy něco vymyslí. Navrch cítím, že mi lže. Proto jsem se s ním rozešla. On se však rozejít nechce, stále mě volá, zvoní u dveří, smskuje. Když jsem mu včera pověděla, že už s ním nechci být, a na jeho otázku, kam jdu večer, jsem řekla, že jdu s kamarádem na drink, mi řekl: Ku.vo! Požadovala jsem omluvu, dostala jsem sms: Tuto sms považuj za mojí omluvu. Už jsem z něj zoufalá, co mám dělat? Děkuji za radu.

Reagovat

svitluny 28.2.2009 23:06:37

novy

Pokud cítíš, že s ním už opravdu nechceš být, tak se s ním přestaň stýkat, přestaň brát telefony, nečti SMSky a už vůbec na ně nereaguj, pokud však pořád po vztahu toužíš, tak mu nastav zrcadlo - když on neříká, kam chodí, udělej se tajemnou a dělej to stejně. On o Tebe stojí, ale měl Tě už tak jistou, že si Tě přestal vážit, ale v okamžiku, když začal cítit, že mu unikáš, tak je zde zpět. Nastav si pravidla k jeho chování, co si může k Tobě dovolit a co naopak ne, také hranice vztahu a chtěj, ať je dodržuje, když nebude chtít, tak hledej novou lásku, pokud bude souhlasit a Ty jej máš ještě pořád v srdci, tak vztah může fungovat - tu ku*vu ber jako kompliment, neboť ji vyřkl ze žárlivosti, že by jsi mohla mít na někoho lepšího, než je on sám a tak zkratoval, ale samozřejmě do budoucna by si tohle k Tobě dovolovat neměl, ale zase když má člověk rudo před očima, tak se tohle někdy bohužel stává...

Milena 24.2.2009 20:13:55

novy

S manželem už žijeme jen vedle sebe,místo spolu.Manžel je vztahovačný a stále po mě křičí.Máme už přes 50 let.Myslíte,že se náš vztah zlepší?

Reagovat

svitluny 25.2.2009 09:47:03

novy

Věříš na zázraky? Já v tomhle už moc ne. Sama píšete žijeme vedle sebe a to je špatně. Vztah se dostal do stadia, kdy už jen přežíváte a nežijete, chybí jiskra přitažlivosti a zda ji ještě dokážete zažehnout - těžko říct. Možná nyní pociťujete syndrom prázdného hnízda, kdy jste vychovali děti - na ně jste zaměřovali veškerou pozornost, ale dneska už jsou pryč a vy najednou cítíte, že jste s mužem ztratili společnou nit dlouholeté komunikace. Takže bych to viděla - zaměřte se na sebe, na své koníčky a zájmy, hledejte nové, začněte daleko více myslet na sebe, děti už jsou velké, co se začít tak trochu rozmazlovat a dělat to, co jste chtěli dříve, ale přes povinnosti a výchovu potomků jste se k tomu nedostali? Zkuste společnou dovolenou, udělat si příjemný večer pro Vás dva a tak trochu i manžela rozmazlovat a uvidíte, zda se ledy pohnou, či nikoliv.

Lola 23.2.2009 13:25:12

novy

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na názor. Mám přítele se který jsem přes rok(známe se od mala). Já pro něj jsem schopná obětovat všechno. jdu s ním ven i když mi není dobře, zajímám se o věci, kterého baví,ale mě k smrti nudí. On je přesný opak. Když něco navrhnu já, přijde mi, že se snaží vykroutit. Pak z něj vyleze, že byl u kamaráda nebo, že si šel lehnout. Co si otom myslíte?

Reagovat

svitluny 24.2.2009 10:19:40

novy

V lásce netřeba obětí, přestaň se obětovat a začni být sama sebou, stejně, jako je přítel. Ve vztahu s tím druhým nemusíš trávit veškerý čas, můžete si čas od času od sebe odpočinout tím, že budete dál dělat své zájmy a koníčky a ve finále si o nich pak můžete popovídat. Ty se cítíš ublížena, že jsi pro něj schopna všeho, i toho, co Tě nebaví - proč to děláš, když Tě to nebaví? On naopak se cítí svázaný, že musí být pořád v Tvé přítomnosti, když chce třeba za kamarády - cítí se jak v kleci a tak se uchyluje k drobným lžím, aby se cítil aspoň na chvíli volný. Vztah není vězení, ale dobrovolný svazek po kterém touží oba a proto jsou spolu, zkus dát příteli trochu volnosti a Ty se vrať k tomu, co Tě bavilo dřív a uvidíš, že vztah opět rozkvete. A jeden druhého si zase budete vážit.

XY 18.2.2009 17:01:04

novy

Dobrý den, jsem posedlá bývalou přítelkyní mého přítele. Hledám její fotky na internetu a zkoumám jí. Můj partner o tom ví a chce abych toho nechala. já to chci taky,ale nemohu se ovládnout. Když zapnu počítač mám její odkaz na stránky hned na začátku seznamu a nevím jak to odstranit. Jakmile to vidím,začnu zase zkoumat. Bojím se, že partnera neuspokojím tak jako ona. Když o ní mluví,přijde mi, že je nejlepší na světě. Byl s ní asi 2 roky a po rozchodu spolu ještě spali. Spolu jsme se dali dohromady asi půl roku po jejich rozchodu. Neměla byste nějakou radu, jak se zbavit toho pocitu stihomana? Chci být jako ona ... to mě nejvíc štve

Reagovat

svitluny 18.2.2009 20:09:47

novy

Nemůžeš být jako ona a ani by to nebylo správné, přítel si z nějakého důvodu vybral Tebe, takže asi ví proč. Přestaň ji řešit, je to už jen přítelova minulost a čím dřív ji vymažeš ze života, tím lépe pro Vás oba. Ber to tak, že se z nějakého důvodu rozešli, že jim to prostě neklapalo a přece nechceš opakovat stejné chyby, jako měl jejich ztroskotaný vztah. Buď sama sebou, uvědom si své přednosti a začni je rozvíjet a na ní zapomeň - nehodili se k sobě a proto se rozešli, tak proč se chceš podobat něčemu, co už nemá pro přítele přitažlivost? Jsi originál tím, jaká jsi, tak se nechtěj stát jen ohleděnou kopií a zapracuj na své sebeúctě a na tom, že jsi pro přítele v současnosti tou nejlepší, jinak by s Tebou nebyl, nemyslíš?

17.2.2009 22:42:22

novy

strašně bych si přála...přivolat zpět lásku kluka co mě opustil je to měsic .nedokážu bez něj žít ikdyž mi kartář řekl že on je pro mě zlo...nedokažu se vyrovnat s tim že semnou neni že už žije život bezemě on je můj život((.mam pocit že bez něj už prostě život nebude životem...ale jen přežívání...a zaroven bych si strašně .ulevila kdyby ta laska co k němu citim ta obrovská láska odešla. smajlik smajlik smajlik

Reagovat

svitluny 18.2.2009 10:43:28

novy

Takže aby bylo jasno - nikdo není Tvůj života, každý si odpovídáme jen za ten svůj, a to, že jsi lásku prožila bylo z toho, že jeho dušička chtěla sdílet život s tou Tvou a stejně tak Tvá s jeho, ale přišel čas, když se Vaše cesty rozdělili a Ty i on musíte jít dál životem bez sebe. Možná ses k němu až nezdravě připoutala a to nebylo dobře, tak přišlo rozdělení. Nic si nesmíme idealizovat, ani lásku ne. Ta prostě je, přichází, ale někdy bohužel i jedná láska končí, aby nová láska mohla začít a tak je to i u Tebe. Zkus na hocha v dobrém vzpomínat, ale dívej se dopředu, zavři za minulostí dveře a uvidíš, že nová láska brzy zaklepe na dveře a bude ještě silnější a příjemnější, než ta, pro kterou se nyní trápíš. Ve vztahu bylo něco špatně a proto přišlo rozdělení.

svitluny 1.3.2009 19:27:33

novy

Ty si vopravdu debil....!!!!!!!!!!!Ses s nim neměla rozcházet!!!Ne???

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
© Rejtmon