Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum povídání o lásce

Líbil by se Klub zlomených duší? Diskusní fórum o šrámech na dušičce? Každý může poradit, každý se může svěřit, každý může pohladit. Zkušeností máme všichni spoustu. Tak zněla anketní otázka.

Po kladném ohlase na tuto otázku otvírám veřejné povídání a jelikož by bylo smutné, kdybychom si tu povídali jen o šrámech na dušičce, tak jsem jej nazvala povídání o lásce, protože láska má mnoho podob, je všeobjímající a nemusí jít jen o lásku mileneckou, ale i o mateřskou. O lásku k vlastnímu tělu, lásku k životu i lásku kosmickou. Láska má tisíce podob, láska je krásná a nádherná, tak si pojďme o ní povídat a ne jen o ni. Můžeme si zde povídat o všem co nás trápí i dělá radost.

Vložit příspěvek

lilionka 28.4.2009 09:08:56

novy

omlouvám se, patří to ke vzkazu psanému níže.

svitluny 28.4.2009 10:08:54

novy

Tím mohla prababička myslet, že když se jednou ožení, tak svazek bude trvalý. smajlik

Mii 25.4.2009 20:00:32
mii-chan (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý den. Když se bavím s klukem, který se mi líbí, musím se smát. Nedá se to zastavit. A taky se mi potí dlaně. Jsem strašně stidlivá, nedokážu někomu říct, že ho mám ráda, a už vůbec ne klikovi. Já: 26.06.1995
Děkují

Reagovat

svitluny 25.4.2009 21:17:05

novy

Neboj, vše se naučíš, jsi ještě hodně mladá a stydlivá a to, že jsou Ti hoši směšní, to je dobře. Bereš život s humorem a to, že jsi zdrženlivější a hned nevrkáš také není zlé, až se objeví ten opravdový, a začne lásku vyznávat Tobě, tak mu to pak i oplatíš, neboj - vše má svůj čas a vše přijde, jak má. Nemá cenu nic uspěchat ani lásky, ani city. smajlik

Ivka 20.4.2009 19:51:44
missnety (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý den,mám ted´ toho trápení trochu vícero ale jak už to tak bývá....láska bolí a nějk nemohu pořád najít toho pravého nebo vyhovujícího...já vím smajlik .Situace se má tak,že po několika nevydařených vztazích a soužití,jsem nyní ve vztahu s mužem asi 1 a čtrvrt roku.Čím dál víc mám pocit,že jsme pouze kamarádi i když on tvrdí že mě miluje.Krátce před tím než jsem se s tímto přítelem poznala,poznala jsem přes internet sympatického kluka-je to cizinec-Philippe-26.10.1972.Iveta-12.5.1968 a současný přítel-Jan-8.6.1957Ještě jsme se neviděli-se svým zahraničním přítelem ale jsme v kontaktu s nějakými přetržkami asi něco více než 1 rok.V současné době se cítím dost opuštěná a on se zdá,že je mi velmi nakloněn.Má tento vztah budoucnoust?Dojde k setkání ještě letos?Případně jak to vidíte?A můj současný přítel?Co bude dál?Děkuji moc za odpověd´Vaše tak trochu zoufalá Ivka.

Reagovat

svitluny 20.4.2009 20:38:36

novy

Tohle je na soukromou konzultaci, buď u mne osobně, ale dá se přes ICQ či SKYPE, pokud jste z velké dálky. Zde vztahy můžeme probrat jak z numerologického pohledu, tak i z pohledu tarotových karet.

Lenca 20.4.2009 18:59:34

novy

Dobry den,
mám ex-pritele, s kterym jsme se stale davali dohromady a rozchazeli. Naposledy pred mesicem a to jsme uz planovali, jak spolu budeme a tak..byl to nejhezci tyden mého života, který skoncil ranou podpas - napsal mi, ze je zadany jen mi nedokaze rict ne... absolutne jsme prestali byt v kontaktu. Ted po 3 tydnech jsem potrebovala profesionalni pomoct...tak jsem se mu ozvala pres icq ... Byla jsem velice odmerena, coz podle me musel po takove podpasovce cekat... a on najednou:,,to te to porad zere?" ja mu napsala ze se o tom nechci bavit.....a pred par dny jsme se velice ostre pohadali. Vycetl mi ze jsem vuci nemu odtazitta, ze nechape proc jsem na nej i po takove dobe (po 3 tydnech) nastvana....byli jsme na sebe vzajeme osklivi... me je to ted cele velice lito.

Reagovat

svitluny 20.4.2009 19:37:19

novy

Jako naštvat se na člověka, co se mnou nehraje čistou hru a klidně to táhne na dvě strany mě přijde hodně podpásové a neférové, jak vůči Tobě, tak i vůči jeho současné přítelkyni, protože Vás ve finále podvádí obě dvě a být na něj za takové chování příjemná mě spíše přijde podivné. On Tě oklamal, neb Ti sliboval budoucnost i když věděl, že je to nereálné, protože ji slibuje a nebo dokonce i buduje s někým jiným. Takže je Tvé chování vůči němu přiměřené a nemůže čekat lásku tam, kde sám ublížil.

lilionka 15.4.2009 14:49:38

novy

Dobrý den, poslední dobou se dost trápím. Rozešla jsem se s klukem. Bylo to čistě mé rozhodnutí,ale nejsem si jistá, zda jsem udělala správně...Důvodem bylo to, že jsem měla pocit, že už ho nemiluji,protože on mě miloval až příliš, chtěl být stále se mnou a tím mou lásku nejspíš udusil.Nyní ale, když nejsme spolu,začíná mi chybět. Udělala jsem chybu??? (Jsem panna, on je beran). Co když jsem pustila k vodě toho pravého?

Reagovat

svitluny 16.4.2009 10:22:51

novy

Teď jde o to, zda Ti chybí on a nebo je to tím, že bez něj jsi sama a není nikdo nový na dohled. Víš, ono s láskou je to jako s květinou - musíš se o ni starat a tak jak o květinu v květináči. Zalívat - voda jsou zde city. Pokud ji nezalíváš - nedáváš do vztahu city, tak květina uschne, ale naopak, pokud ji přelíváš, tak jak to činil přítel, tak ji vlastně utopíš, kořínky uhnijí a květinka také zajde. Ono to chce najít i v té lásce rovnováhu, ale to je běh na dlouhou trať, někdo se ji naučí, jiný ne a tak se stává, že buď miluje až moc a pak o lásku přichází a nebo city nedává najevo a opět láska umírá, takže je to o učení se vzájemné důvěře, toleranci a nechtít toho druhého vlastnit. Možná by sis s hochem mohla promluvit, třeba už pochopil, i když některé vlastnosti nezměníš a nebo počkat na někoho chladnějšího, ale pak pozor, aby se role neobrátily.

Ela 5.4.2009 09:18:44

novy

Dobré ráno, po rozchodu s přítelem jsem se rozhodla obarvit se ze světlého melíru na tmavou čokoládovou. Určitě to něco znamená, ta změna, ale nevím co? Mohu poprosit o krátké vysvětlení? Moc děkuji. Ela

Reagovat

svitluny 5.4.2009 13:51:46

novy

Když zavíráš dveře, tak se vším všudy i se změnou vizáže. Nový účes, nová barva vlasů představuje Tvé nové možnosti na polích vztahů. smajlik

Lenka 27.3.2009 08:54:45
sarahbetty (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Po třicetiletém,a dlouho šťastném manželství (vdávala jsem se v šestnácti),se mi posledních sedm let zpět rozpadá manžel.Mění se ,spějeme k rozvodu.Snažím se situaci zachránit,ale nejde to.
Ztrácím smysl i naději,že ještě někoho potkám. smajlik Ale toužím po plnohodnotném vztahu.

Reagovat

27.3.2009 09:29:37

novy

Situace může poukazovat, že jste se s manželem dostali na životní křižovatku, kdy už jste dali jeden druhému vše, co bylo třeba a dneska se Vaše životní cesty rozcházejí, ale veř tomu, že když něco končí, tak je to jen proto, aby něco nového mohlo začít. Můžu se na to s Tebou kouknout v soukromí, ať už při osobní konzultaci, nebo přes SKYPE či ICQ - záleží na Tobě, jakou formu konzultace si budeš přát.

25.3.2009 13:08:04

novy

Zdravím.
Myslím že mám trochu problém.A to takový že přestávám věřit, že pro mě bude někdo bude dost dobrý.Je mi 19 nejsem outsider, mám dost lidí se kterýma si rozumim a sama sebe bych charakterizovala jako silnou osobnost. Ale mám hodně vysoké nároky a ty prostě a jednoduše nejdou snižit. Nejde to. A po shlednutí filmu Twilight mám pocit, že pro mě nikdy nikdo nebude dost dobrý. Ze všechny budu hodnotit vyskoým standartem.
Jsem lev, pokud Vám to pomuže. Co mám dělat?nechci ten pocit.

Reagovat

svitluny 25.3.2009 13:41:28

novy

Lev rád září, ale neboj, až se objeví ten pravý, tak se situace změní i s Tvými nároky, daný film jsem neviděla, takže nemůžu hodnotit i když mě na něj dcera láká. Ale věř tomu, že až si Amor vystřelí, tak se sama nestačíš divit - film - nefilm.

Natka 24.3.2009 19:30:34
Natka (tečka) beran (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Zdravím všechny
mám takový problém sama se sebou. Jsem s přítelem už tři roky a mám ho hodně ráda, jenže poslední dobou jsem velmi cholerická. Věřte mi, není to příjemné... Když se kvůli něčemu chytneme, začnu křičet, že je kretén a podobně, jenže nikdy to tak nemyslím vážně... jen nějak potřebuju ze sebe něco dostat a bohužel to většinou schytá přítel. Samozřejmě, že se na mě přítel naštve, ale v tu chvíli jsem já už v klidu a jen se mu omouvám. Jenže on je naštvaný a já pak akorát brečím. Prostě jsem taková celkově přecitlivělá. Nevím, co mám dělat, abych se zvládla. Prosím poraďte díky moc za odpovědi smajlik

Reagovat

svitluny 24.3.2009 21:54:21

novy

Doporučila bych numerologickou analýzu osobnosti, alespoň Tvé, ta odhalí Tvé silné i slabé stránky a poradí, jak s tím naložit. Na ní se můžeme domluvit po emailu. Škoda, aby jsi pro své nálady ve finále přišla o přítele.

Hanca 11.3.2009 16:28:07

novy

Dobrý den, ja nemám problém sama se sebou či s láskou, ale s mou kamarádkou. Je již několik let v problémovém vzthu se svým přítelem. stále se rozchazejí scházejí a jí to citelně ubližuje. Navíc ted je omámená někým jiným - ženou z přítelovi rodiny. když mi to rekla, zareagovala jsem jako by to byla naprostá samozřejmost. Ona sama teď neví, celý život byla s muži a ti ji také přitahují, jenže ted ta ,,fascinující žena. Kamaradka říká že nechce být s ní po sexuální stránce, ale že ji prostě s ní je lepe než s kýmkoli jiným a má pocit lásky. Je možné podle vás že opravdu není lezbičkou že se to odvíjí je od toho že přítel se k ní chová jak ke kusu hadru a ona se obratila k nekomu kdo ji neublizuje nicim? jaky je na to vas nazor? dekuji Hankasmajlik

Reagovat

svitluny 11.3.2009 21:12:01

novy

Kamarádka může být bisexuální a nevěděla o tom, dokud v ní lásku neprobudila ta daná žena. Člověk nemusí být jen heterosexuál, lesba či homosexuál, může být i na obě pohlaví a to se probouzí v Tvé kamarádce a které pohlaví pak vyhraje, to ukáže čas.

11.3.2009 11:34:37

novy

Dobry den, i ja přicházím s troškou trápení do mlýna.
Chodila jsem pár měsícu s chlapcem, který byl pravý opak mě. Klidný, vyrovnaný, pohodový a tak trochu i bez vášně, prostě Váha.smajlik)...Náš rozchod proběhl poměrně v klidu. Ale od té doby mám pocit(je to skoro tři čtvrtě roku) se stále zbližujeme. Jeden druhého navštěvujeme, když nám není dobře. Parkrát jsme si i vyšli. zní to jako milé přátelství, kterého po rozchodu moc není. Problém je v tom, že se nedokážeme nedotýkat. Zkrátka když jsme spolu působí to, jako kdybychom se nikdy nerozesli a mě nahlodává myšlenka, jestli jsme to tenkrát neuspěchali, nebo jestli ten rozchod nebyl osuden dán abychom si k sobě našli cestu. On je ale strašně váhavý. Vím, že je se mnou rád, ale neřekne to a já jsem zase netrpělivý beran, který ale v těhlech ohledech neumí mluvit. Nevím co si s tím mám počít.

Reagovat

svitluny 11.3.2009 13:24:06

novy

Pokud je Vám v téhle situaci momentálně dobře, tak jak jste, není třeba tlačit na pilu, ale spíše zapracovat na vzájemném poznávání se, samozřejmě, pokud se zde nevyskytují i třetí osoby, jak u něj, tak u Tebe. Pokud ne, tak sice nechodíte spolu oficiálně, že by jste si to řekli, ale stejně je Vám spolu fajn. A když se budete zase jednou vzájemně dotýkat a mazlit, co tak k tomu ještě přidat i slůvka lásky a pak počkat na reakci. Jako beranka jsi sice tvrdohlavá, ale z ohně vášnivá a i když navenek tvrdá, tak uvnitř bije velice křehké a zranitelné srdce a přítel je prostě váhavý - možná potřebuje slyšet přesné instrukce, co od vztahu očekáváš, možná se toho bojí stejně, jako Ty.

8.3.2009 23:17:48

novy

dobrý večer, poslední zpráva...tag v sobotu se nic radikálního dít nebude..ten kluk mi dneska napsal: ahoj mrzi me jak sem se k tobe choval....resil sem nejaky problemy a bylo toho na me moc hodne sem se tim trapil a bylo to hodne narocny na psychyku mrzi me to ses hodna holka  a asi si te nezaslouzim....
mě se zdá, že mě už podvedl...a ted ho to mrzí... ae já už o nej nestojím smajlik

Reagovat

svitluny 9.3.2009 10:59:10

novy

Z toho když někdo napíše - nezasloužím si Tě - zni jen v lepším balením věta - nechci Tě. Koukej se jinde a láska k Tobě přijde. Zasloužíš si lepšího - ne jen pro zábavu, ale i pro reálný život. smajlik

milus 7.3.2009 10:56:37
malinova168 (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Vážená poradkyně,
mám problém s mateřskou láskou.Až s přemírou péčí a lásky jsme vychovali jedinou dceru,která nám dělala jen radost a do jejich 22let jsem s ní měla přátelský vztah.Poslední 4 roky studovala a bydlela u babičky.Loni se rozhodla žít ze svým chlapcem,což by bylo všechno v pořádku,ale najednou se rozhodla odkopnout rodiče nečekaným šokujícím způsobem.Nechce s námi už žádný styk.V rychlosti se bez oznámení vdala a nechce nás vidět,slyšet...I když má bolest matky trochu otupěla,mateřská láska se už nikdy nevrátí.Ráda bych si přečetla Váš názor či radu. Děkuji moc.

Reagovat

svitluny 9.3.2009 11:31:03

novy

Dcera vyrostla a vyletěla z hnízda, pokud jste s ní měla dobrý vztah do jejich 22 let, dobrou výchovu i lásku, tak se to vše zúročí a jednou se to vrátí. Dneska se staví na vlastní nohy, chce ukázat světu, možná i manželovi, že Vás nepotřebuje, ale to chce čas a vše se zase urovná. Jen jste si ji s manželem možná moc idealizovali, vkládali do ni všechny své sny a ambice a bohužel, idealizovat se nemá a nyní ty idealizace padají formou ochlazení dcery vůči rodičovské lásce. Až se objeví vnoučata, tak se vztahy pomalu začnou obnovovat a Vy pak začnete opět jezdit k dceři na návštěvu, ale už jako babička, těšící se na vnoučata a ne jako matka, co by ji měla mluvit do života, na tohle už dcera neuslyší, už si bude chtít řídit život sama i se svými omyly, karamboly, ale také radostmi a štěstím. Vy už budete u ní v životě jen milými hosty. Vaše výchovná úloha už skončila.

-Kiera- 6.3.2009 13:43:20
nika (tečka) pavelova (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

máte pravdu, všechno co ste napsala, tag cítím, je pravda že mě ten vztah jen vysává, a ne málo. Ale mate me to, že sem tohle nikdy k nikomu necítila i přes to, jak se ke mě chová. Nic radikálnějšího než ten rozchod mě ale nenapadá smajlik a uvidím, jak se bude chovat, bud se o mě bude snažit a uvidím, že má fakt zájem, a nebo mě nechá a budu si konečně jistá že to s ním nemělo cenu... děkuju moc za pomoc smajlik i když se teda uvidí až za týden, jak to dopadlo...

Reagovat

-Kiera- 6.3.2009 10:07:52
nika (tečka) pavelova (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

děkuji za odpověd, smajlik ale jediný co bych k tomu mohla říct je to, že tohle všechno už sem mu říkala, jediný co se změnilo, že mi párkrát za týden napíše smsku na dobrou noc a nakonec MTR. říkala sem si, že kdybych to třeba na jedný zábavě skončila, a on si uvědomil jak moc mu chybím tag se změní a začne se snažit, ale mám strach z toho, že si řekne: nechce, tak nechce... smajlik

Reagovat

svitluny 6.3.2009 13:22:25

novy

Pamatuj, že strach omezuje a svazuje, ale jde o to, zda Tě tahle situace naplňuje, mě přijde, že spíše vysává. Chceš být jen holkou pro zábavu a nebo dívkou i do nepohody a do všedních dnů? To si už svaž sama, co Ti vyhovuje a co ne. Zda tahle nejistá agonie a nebo radikální řez, kde se to vyřeší....čím víc mu budeš uhýbat, tím více bude s Tebou v budoucnosti zametat a nakonec se objeví jiná, která bude radikálnější a Tobě zůstanou jen oči pro pláč....a budeš litovat, že tou radikálnější jsi nebyla Ty sama.

Miloš 5.3.2009 20:45:16
SafaFMX (zavináč) email (tečka) cz

novy

Děkuji za odpoveď.No zřejmně to tak bude a popravdě řečeno ty její vyhazovy se stali 5x za půl roku.Ona ví,co chci a tak asi proto vždy couvne,ikdyž mi říká jsem s tebou šťatná,je mi dobře,ale do týdne mi dojde,že tě vyhodím.Já jsme ji od posledního kontaktu-vyšoupnutí kontaktoval jen jednou,formou sms.Vlastně nevím jestli mám mlčet a čekat jestli se ozve ona,nebo ji dát najevo,že mi schází?Pokaždé,když jsme se k sobě vrátili byla super,ale po týdnu mi stačil pohled její očí a hned jsem věděl,že zas půjdu.Ona je beran já býk.

Reagovat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
© Rejtmon