Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum povídání o lásce

Líbil by se Klub zlomených duší? Diskusní fórum o šrámech na dušičce? Každý může poradit, každý se může svěřit, každý může pohladit. Zkušeností máme všichni spoustu. Tak zněla anketní otázka.

Po kladném ohlase na tuto otázku otvírám veřejné povídání a jelikož by bylo smutné, kdybychom si tu povídali jen o šrámech na dušičce, tak jsem jej nazvala povídání o lásce, protože láska má mnoho podob, je všeobjímající a nemusí jít jen o lásku mileneckou, ale i o mateřskou. O lásku k vlastnímu tělu, lásku k životu i lásku kosmickou. Láska má tisíce podob, láska je krásná a nádherná, tak si pojďme o ní povídat a ne jen o ni. Můžeme si zde povídat o všem co nás trápí i dělá radost.

Vložit příspěvek

Andrea 1.8.2009 21:33:00

novy

Preji pekny den, mam jednoho kamarada se kterym jsme meli mensi ulet, ale je zadany, ted jsme byli spolu s partou na spolecne dovolene a tyden jsme spolu varili,porad se na me tak zvlastne dival a kdyz mi masiroval zada,citila jsem,jak ma co delat s tim, aby se udrzel a neudelal nic vic, pokladal si na me hlavu, hladil me atd. a sam mi to potom take napsal v sms,porad se me letmo dotykal,ale ted mi psal,ze sem na nej koukala jako kdybych ho chtela sbalit,jako na neco po cem touzim atd. a ze kuli tem mym pohledum odjel o den driv, ze uz to nemohl vystat,nevim,co si o tom mam myslet,koukala sem na nej uplne normalne a zadne signaly,ze bych po nem touzila sem vazne nevysilala.Mam ho sice radsi, nez vsechny ostatni,ale pokud je zadany,tak mi je to jedno, nechci mu bourat vztah.Nevite,co to vsechno ma znamenat?Je mi docela lito,ze se mezi nami tvori propast a ja ani nevim proc smajlik

Reagovat

svitluny 3.8.2009 09:06:30

novy

Překročili jste rámec přátelství a tomu odpovídá chování přítele - jsi pro něj víc, než kamarádka a tak se na Tebe i dívá - oba ve svém vzájemném chování hledáte víc, než je běžné u přátel a proto i odjel - uvolněné chování přátelství odvál Váš společný úlet a možná k sobě oba cítíte víc, než připouštíte a proto i přítelův předčasný odjezd. Jste plní emocí, které brzdí běžné laškování, či škádlení kamarádu a bohužel, nevím, zda se k němu jste ještě v budoucnu schopni vrátit.

Rybka 28.7.2009 00:02:31

novy

Dobrý večer,

chtěla jsem se poradit. S přítelem jsem už několik let, ale někdy je příliš kritický. On je beran a já panna/váhy. Nevím, jestli to je jen v jeho povaze nebo já dělám něco špatně a on mi jen nastiňuje zrcadlo. Jak to můžu změnit?

Děkuji

Reagovat

svitluny 31.7.2009 09:57:36

novy

Na tohle může odpovědět nejlépe numerologická partnerská analýza, neb ne jen znamení udává charakteristiku povah, ale všechny čísla v datu a pokud chceš přítele i sebe co nejlépe pochopit a tím pádem i zharmonizovat Váš vztah, tak ji i vřele doporučuji - je za velice příjemnou cenu 750 Kč, což si myslím, že by byla pro Vás vynikající investice i pro Váš vztah. Blíže se domluvíme po emailu.

Danča 18.7.2009 21:27:37
danulka (tečka) x121 (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Tak jsem byla s kamarádkou v kině, rozeslala jsem sms všem svým přátelům, které jsem dlouho neviděla, tak uvidíme a zítra půjdu na bazén.Nebyla jsem plavat ani nepamatuju..Máte pravdu, ten most je hezčí jako vyhlídka smajlikDěkuju smajlik

Reagovat

svitluny 31.7.2009 09:59:27

novy

To je moc fajn, že jsi se začala bavit a hlavně komunikovat s okolím. smajlik

Danča 17.7.2009 20:56:54

novy

Vůbec nevím proč mám najednou v sobě tolik hnusných pocitů a myšlenek udělat nejhorší, ani si přesně neuvědomuji co to rozpoutalo. Připadám si, že nic nemám, nesnáším se za to,že to nedokážu zvládnout, ale prostě to nejde... smajlik

Reagovat

svitluny 18.7.2009 13:09:53

novy

Danko, to bude dobrý, uvidíš, jde jen o to, že se v současnosti hodně moc trápíš a přes slzy nevidíš svět. Sestra se baví a má svou lásku a i Ty musíš vyrazit ven, rozkoukat se po svých přátelích a někde s nimi vyrazit, psala jsi chodíš do kursu angličtiny a co tam? Třeba i zde najdeš spřízněnou dušičku pro volné chvíle. Od mámy není moc taktní hovořit o Alešovi - možná, že se baví, možná si přijde, jako utržený z řetězu, aby všem dokázala, jak je nad věcí a proto se předvádí. Ty se však nesmíš uzavírat do sebe, ale opravdu chodit mezi lidi aby ta láska k Tobě mohla nakouknout a ona nakoukne o to se bát nemusíš - z mostu může být krásný rozhled, ale pro skok je nebezpečný, takže tyhle myšlenky vyžeň z hlavy a začni se také bavit, i když vím, že Ti to jde hodně těžko, ale vydrž v tom rozmazlování sebe sama, aby to mohlo přinést výsledky.

Danča 17.7.2009 20:10:51

novy

Dobrý večer,
tak dneska se mi vše sesypalo jako domeček z karet a to jsem Vám psala jak je vše v pořádku.... Sestra si našla nového přítele, moc jí to přeju, ale vůbec se se mnou nebaví, myslela jsem si, že bych někdy mohla být alespoň s ní, když už nemám přátele.S mamkou jsou teď jedna ruka, o všem si povídají, chichotají a já jsem totální odpadlík a ony nechápou jak to že jsem se s tím ještě nevyrovnala.Cítím se hrozně špatně a nevím co s tím.Mamka mi říká, jak se Aleš beze mě baví, jak všude říká, že jsme se rozešli...Už to doma úplně nesnáším,ale nemám kam utéct....Proč je to tak nespravedlivé.On se někde baví a já doma pláču a hádám se se sestrou a mamkou.Nejraději bych skočila někde z mostu a byl by klid... smajlik smajlik smajlik

Reagovat

Renata 29.7.2009 13:20:43
renata (tečka) andrejkova (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

čas všechno spraví neboj

Nada 16.7.2009 14:31:15

novy

Dekuji za pomoc.Ja jsem nebyla nejak urazena,akorat ja rychle uverim a my jsme se dokonce bavili o budoucnosti dohromady,ale on potom mel strach,ze by o vsechno prisel.Je zvlastni co strach muze lidem udelat.Ja vim,ze jste mi rekla,ze mi prolitne zivotem,pak,ze si budu vybirat ze dvou,ja delam unahlene zavery a Vy sama vite,ze trpelivost neni silnou strankou strelcu.A ja jsem zivym prikladem.Necham tomu volny prubej,stejne nic jineho nemuzu delat,je fakt,ze bych chtela chrise zpatky,ale taky jsem tu chvilku byla stastna i s tim strelcem.Ale vzdycky jak jsem si ho vybavila, Chris se objevil hned vedle neho.Asi jsem si neco nalhavala,co jsem vubec nechtela.A sen mi taky ukazal,kdo mi patri do zivota.

Reagovat

svitluny 16.7.2009 17:13:17

novy

smajlik

To bude dobrý, uvidíš smajlik

Nada 16.7.2009 11:38:56

novy

Ja nevim,jestli jsem udelala dobre.Ten strelec co jsem s nim byla,mel rozhovor s manzelkou vcera a rozhodli se,ze spolu zustanou.Ja vim,ze mu chybim a i mi to dneska zase rekl,ale pry mu jeho decka nadali co udelal,tak se rozhodl zustat.Mozna je to to nejlepsi,ale nevim,proc mam z toho spatny pocit.Myslim si,ze to dela proto,ze mu decka nadali a ze jsme od sebe daleko a on by nemel kde bydlet,kdyby se nevratil.Tvrdi mi,ze ji miluje,ale shodli jsme se na tom ze je to proto,ze spolu byli dlouho a on nikoho jineho nema.Na druhou stranu Chris (muj pritel???) donesl maleho vcera a rekl,ze jestli chci aby kdykoliv vyzvedl maleho ze skolky tam at mu jenom napisu zpravu.Povykladali jsme si venku a on se na me porad dival.Ja nevim co chci,ale vim,ze ten strelec mi ublizil,ale vim,ze nejlepsi by bylo kdyby se chris vratil.Ja vim,strasne jsem se do toho zamotala a nevim co mam delat

Reagovat

svitluny 16.7.2009 11:49:35

novy

Ano, mluvíš jak počasí, to je pravda, pravidelně si odporuješ a mě neposloucháš, hlavně, pokud Ti říkám, co se Ti nelíbí, takže nechej všemu volný průběh - před tím střelcem jsem Tě varovala hned na začátku - vzpomínáš? Nechtěla jsi to slyšet, dokonce jsi byla uražená a jak jsem Ti psala už včera na SKYPE - nechej tomu volný průběh a uvidíš, co se bude dít....nic se neděje náhodou, ani to, co v současnosti sama prožíváš, jsou to úkoly na Tvé cestě životem, které musíš zvládnout a pochopit. Až je pochopíš a zvládneš, tak půjdeš opět dál... smajlik

Anička 13.7.2009 12:05:37

novy

na seznamce, kde mam inzerát, zhruba před měsícem, a že u lékaře mě poznal. No, začal mi psát, ale divně: psal jen o sobě ( dost toho na sebe vyzradil ) a včera přišel s tím, že bychom se mohli setkat. A v tom je problém - mám nulové sebevědomí, jsem velký stydlím a nervozista ..... smajlik Pomalu přemýšlím, že na schůzku ( ještě jsme se nedomluvili ) nepůjdu, a že budu časem litovat, ale čas pomůže ..... Bojím se, neskutečně moc. On je velmi aktivní, inteligentní a co víc zkušený muž, s kterým, dle něj, nevydržela žádná holka, protože je velmi hyperaktivní. A já ? Opak, neprůbojný truhlík. Ano, mám zájem se s někým setkat, poprvé v životě mít rande, ale bojím se ( vzhled a mé chování mi v tom brání ) smajlik . Jsem hloupá vím.

Reagovat

svitluny 13.7.2009 12:46:32

novy

Tak na tu schůzku pěkně půjdeš, první setkání už máte za sebou, i když jen náhodné v čekárně lékaře. A se sebevědomím si hlavu nelámej, snaž se být přirozená, snaž se naslouchat a také můžeš povídat o tom, co máš ráda, co se Ti líbí. Každý člověk je od přírody originál, takže stavěj na tom, že originál jsi jistě i Ty a co se týká vzhledu, tak kdyby ses mu nelíbila, tak Tě nekontaktuje. Hlavu vzhůru a s chutí do toho. Neboj se setkání, možná ve finále je stejně ustrašený jako Ty, jen to v jeho psaném projevu není tak poznat.

svitluny 13.7.2009 12:49:49

novy

Nejsmutnější jsou právě ty promarněné příležitosti, že k vůli nízkému sebevědomí a strachu, že neuspějeme mlčíme o svých citech a pak vyhrají daleko horší, ale s ostřejšími lokty. A my se ve finále dovídáme, že jsme sice byli úspěšní, ale protějšek se jen bál oslovit z důvodu, že ho nebudeme brát vážně a pak se objeví jiná lovkyně, nebo lovec, co v tom umí chodit a stydliví se diví. Takže to zkus a uvidíš sama, jak se vztah bude vyvíjet dál.

Danča 14.7.2009 14:33:12

novy

Ahoj Aničko, četla jsem si Tvůj příběh a chtěla bych Tě podpořit. Paní Kusková má pravdu.Když to nezkusíš možná příjdeš o skvělou příležitost, no a kdyby to náhodou neklaplo,tak se přece nic neděje a potkáš někoho jinéhosmajlikJá jsem taky byla na ZŠ šikanována, i kvůli mému vzhledu,takže Tě chápu.Ale nevzdávej to,to skvělé, co Tě čeká za to stojísmajlikdrž se. smajlik

Anička 16.7.2009 10:52:59

novy

Děkuji, ale myslím si, že je to zbytečné. Od 12.7 mi nepíše ( není onlline na serveru, přes který si píšeme ), ale na jiném je každý den. Nepřikládám tomu velké naděje. Zřejmě nemá zájem. A snažím se získat sebedůvěru a kdyby náhodou zájem měl tak na schůzku s ním jít. Přeci jen - nemám co ztratit ( i když naše město není malé a on má vedle mé školy práci ), ale jen získat ( možná ).

21.7.2009 23:36:59

novy

Aničko, kdyby sis chtěla někdy popovídat o čemkoli, tak můj email vidíš vždy u příspěvku, dej klidně vědět, ve dvou se to lépe táhne a člověk aspoň není na ty problémy tak sám, jinak držím palce a uvidíš, začneš chodit na novou školu a vše bude oksmajlik

Anička 13.7.2009 12:02:40

novy

Dobré pondělní odpoledne. Mám problém, s kterým si nevím ani trochu rady. Pokusím se Vám nějak nastínit situaci. Jsem 21letá slečna, která před dvěma měsíci úspěšně složila maturitní zkoušku. Žiju v RD na vesnici s rodiči a babičkou. Mám je ráda, i oni mě a babička se mnou jedná jak s malou holkou. Teď namítnete, že se mám odstěhovat, že ? Ale mě RD vyhovuje, navíc mám tu přátele a blízko budoucí školu. Jdu k věci: nikdy jsem neměla sebemenší vztah. Po fyzické stránce nezkušená nejsem ( nejsem panna ), po psychické stále ano. Na ZŠ a SŠ jsem byla dost šikanovaná především kvůli svému vzhledu ( moji rodiče jsou přitom pěkní lidé ). A tak jsem nikdy nepoznala kluka, důvod byl ten, že jsem velký introvert a stydlivka. Minulou středu jsem u lékaře potkala mladého muže ( 31 let, ale dle jeho vzhledu vypadá na mín ), nepovídali jsme si. Jen mi řekl nějakou štiplavou poznámku, která směřovala k čekání v čekárně. Tentýž den jsem na svém emailu od něho měla vzkaz, s tím, že mě viděl

Reagovat

Iveta R. 12.7.2009 12:30:39

novy

Dobrý den, mám problém. Před několika dny mi napsal jeden kluk že je do mě zamilovaný. Mám ho moc ráda a je to vlastně můj dobrý kamarád. Ale nevím jestli mám jít do nějakého vztahu s ním. Hodně mi na něm záleží, často se přistihnu že na něj taky myslím, někdy dokonce zjistím, že žárlím, když ho vidím v přítomnosti jiné holky. Možná mě i přitahuje.Jsem snad taky zamilovaná? Problém je v tom, teď nechci působit snobsky ani se nějak povyšovat, že to nyní typ kluka který je pro mě vhodný. Myslím si prostě že je na jiné úrovni než já, zvlášť co se týče rozumu a myšlení, celkově inteligence. A vzhledem k tomu, že spolu chodíme do školy, je tento rozdíl velice patrný.Zabývám se otázkou, jak by to případně přijalo okolí.Více se mi líbí jeho nejlepší kamarád, na kterého se však snažím absolutně nemyslet, protože nechci ranit kamaráda. Mám dát dotyčnému šanci pokud dá jasně najevo že chce se mnou vstoupit do vztahu? Děkuji

Reagovat

svitluny 12.7.2009 16:16:24

novy

Přemýšlím o Tvém věku a řekla bych, že jsi ještě na základce, když hodnotíš hocha dle toho, že není tak chytrý jak Ty. To by i odpovídalo Tvým postojům k láskám a neláskám - dneska chodím s tímhle, ale zítra se už budu koukat po tomhle - takové ty maliny nezralé. Na jedné straně plyšák v pokojíčku a na druhé straně hvízdající kluk pod oknem. Nedělala bych si zatím násilí s tím, kdo je inteligentnější, spíše s tím, s kým je mi fajn a rozumím si s ním. To že na základce není v elitě třídy se známkami, ještě neznamená, že toho v životě nedokáže víc, než premiant třídy. Ve finále potkáš hocha z jiné školy, bude mít vysvědčení ještě horší než tenhle, ale jelikož to nebudeš vědět, tak se sebou od něj necháš jak se říká orat i vláčet. smajlik Pozor na to.

Marta 8.7.2009 21:21:15
rak71 (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý večer,
opět děkuji za rady a opět souhlasím, je to tak. Bohužel náš vztah je ted narušen a přítel nebere sms, odmítá komunikaci, něčím jsme ho nechtěne ztranila, aniž bych o tom věděla, bylo to neumyslně, možná více v sillnějších pocitech něco jsme napsala a ho se to hodně dotklo. Je to spíš on, kdo ve vztahu couvá pokažde, když ma nějak přebrat zodpovědnost nebo se má přizpůsobit.Chci ale říct, že ho opravdu miluju a je mi líto, že došlo až k takoému nedorozumění a odmítání z jeho strany.právě to odmítání mě nejvíce zranuje.
Co s tím? A můžu se s vámi co nejdříve spojit?
děkuji

Reagovat

svitluny 9.7.2009 10:47:55

novy

Přeji hezký den,
samozřejmě se se mnou spojit můžete - ať už přes SKYPE, ICQ nebo osobně. Kontakty naleznete zde: http://www.svitluny.cz/kontakt/

A co se týká přítele, jako rak nejde nikdy přímo k věci, ale spíše to bere obklikami, stejně tak, jako rak v zvířecí podobě nechodí přímo. Nechte ho vychladnout a uvidíte, ale jak už jsem psala níže, lepší by byl kompletní rozbor a ne jen slunečního znamení.

Daniela 7.7.2009 11:22:00

novy

Dobře děkuji,to víte depka dělá svoje, ale máte pravdu smajlikhezký den

Reagovat

Marta 7.7.2009 09:04:04
rak71 (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý den,
děkuji moc za odpověď. Přítele jsme si rozhodně nepřivolala jménem.Byla jsme dlouho sama, několik let a vpodtatě jsme si někoho takového přála a nevím, zda jsem si tam přála to dítě, samozřejme že v duchu po tom toužím odjakživa, je to ve mně jako v ženě.Ale myslím, že jsme oba dost komlikovaní a v něčem zranění, já se snažím to řešit,protože to tak cítím, že mám najít sama sebe a chci být dobrou partnerkou pro muže.Asi jsem měla dát si odstup už dřve, neumím to, hrozně mě to trápí, nejsme ráda sama aikdyž to umím, jneže tím jak jsme byla dlouho sma bez partnera, tak mi to ted nedělá dobře. Někdy si říká, že to tak prostě mám, že mám být sama.
Jen nevím, jak mám ted zareagovat.děkuji

Reagovat

svitluny 7.7.2009 09:33:18

novy

Člověk už od přírody není určen k samotě, tak ani Ty k ní předurčena nejsi. Všichni toužíme po lásce a já si myslím, že časem i rak zatouží po dítěti, neb raci i když jsou náladoví, jak už sis sama všimla, tak rodinu potřebují nade vše, ale pozor, také čisté city a hodně lásky, neb kdyby se měli psychicky lámat, tak raději partnera opustí, ale jak už jsem psala včera - chce to znát víc, než jen sluneční znamení.

Daniela 7.7.2009 08:55:57

novy

To samozřejmě chápu, ale to víte, vždycky je to hodně informací najednou, jen si myslím, že jste se zmýlila v tom posledním-to s tím prstýnkem a jetelem,to jsem se ptala co od něj můžu čekat, jestli mi napíše nebo tak...to nebylo na mé vztahy všeobecně.Jinak ale děkuji za Vaši odpověď.

Reagovat

svitluny 7.7.2009 09:29:05

novy

Vydržte, nekontaktujte a sama uvidíte význam prstýnku s jetelíčkem, jen nepropadejte skepsi, ale ukažte, co je ve Vás hezkého a o co bude přicházet, když dal přednost mamince a to dokážete jen tím, že se budete bavit, být příjemnou a společenskou aby mohl mít oč zabojovat a vzít mu pocit, že jste čekankou, která si nechá vše líbit. Takže prázdniny před Vámi a věřte, že vše dopadne, jak dopadnout má.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
© Rejtmon