Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum povídání o lásce

Líbil by se Klub zlomených duší? Diskusní fórum o šrámech na dušičce? Každý může poradit, každý se může svěřit, každý může pohladit. Zkušeností máme všichni spoustu. Tak zněla anketní otázka.

Po kladném ohlase na tuto otázku otvírám veřejné povídání a jelikož by bylo smutné, kdybychom si tu povídali jen o šrámech na dušičce, tak jsem jej nazvala povídání o lásce, protože láska má mnoho podob, je všeobjímající a nemusí jít jen o lásku mileneckou, ale i o mateřskou. O lásku k vlastnímu tělu, lásku k životu i lásku kosmickou. Láska má tisíce podob, láska je krásná a nádherná, tak si pojďme o ní povídat a ne jen o ni. Můžeme si zde povídat o všem co nás trápí i dělá radost.

Vložit příspěvek

svitluny 3.10.2009 00:48:14

novy

byla to taková dětská, táborová láska, na kterou se po letech hezky vzpomíná smajlik

25.9.2009 19:02:00

novy

Dobrý večer,
protože denně čekám, že se nějak spojíme na ICQ a nedočkavost mi nedá, tak se opět připomínám a pokud by Vaše odpověď na otázku, zda po více jak 2 leté pauze někde na mě čeká nějaký MUŽ, co by rád žil v pohodě se mnou,závisela na datu narození, tak jej posílám: 18. 10. 1980. Děkuji moc, pokud se Vám podaří něco s toho mála zjistit smajlikk. Mějte se krásně!

Reagovat

svitluny 25.9.2009 19:26:26

novy

Mé ICQ najdeš na mých stránkách v kontaktech, takže je na Tobě, kdy se připojíš. Veškeré kontakty najdeš na mých stránkách smajlik, stačí si na ně kliknout a připojit se na mne.

Lea 25.9.2009 17:39:08

novy

Ahojky, před třemi měsíci jsem měla jen menší "úlet" s kamarádem, jenže měl přítelkyní a tak jsme to nechali být. Bohužel city, které k sobě máme už nějaký ten rok z nás nezmizely a tak jsme se spíš snažili jeden druhému vyhýbat, aby jsem nevyvedli něco, čeho bychom potom litovali. Asi před měsícem se s přítelkyní rozešel, psali jsme si a před týdnem jsme se dostali do debaty o nás, prý přemýšlel nad tím, jaké by to bylo, kdyby jsme byli spolu. Zkráceně, co řekl je, že se neznáme pořádně do hloubky a že neví, jestli bych ho měla ráda i kdybych ho znala hloub, že sám ještě nemá srovnané myšlenky v hlavě a nerad by něco mezi námi pokazil. Má mě rád, ale nechce se do ničeho pouštět, když nemá ještě jasno. Myslíte, že pokud bychom se lépe poznali by byla šance na to, aby mezi námi vznikl jiný vztah než přátelský? Už přes rok jsme do sebe zamilovaní a nemáme odvahu, buď já, nebo on...vždy tak střídavě, přála bych si, kdyby nám to už konečně vyšlo. smajlik

Reagovat

svitluny 25.9.2009 19:32:35

novy

Koukni poznat se vzájemně je úkol i ve vztahu, když pozná novou slečnu, či Ty nového hocha, také si budete na začátku vzájemně cizí a poznávat se vzájemně bude jeden z prvních zážítku ve vztahu a tím pádem, jak se budete poznávat, tak se i vztah buď bude prohlubovat a nebo naopak vyšumí a s tímhle hochem to máš podobně i když oproti někomu zcela cizímu se již vzájemně znáte, jako přátelé, takže už jste kousek dál, než kdyby jste se prvně potkali v metru. Jen záleží na tom, zda ho nepřitahuješ pouze jako kamarádka a tak se blízkému vztahu vyhýbá a zamilovaná jsi pouze Ty. To by pak odpovídalo i jeho pomyslného strachu ze vztahu s Tebou..., že chce hledat něco zcela nového.

22.9.2009 11:14:04

novy

jeste chci vysvetlit tu bokovku: jednalo se pouze o telesnou pritazlivost. pouze sexualni partner a kamarad v jednom. Ae to uz je zkonceno.

Reagovat

22.9.2009 11:05:30

novy

Ahojky, asi pre rokem jsem se seznamila s mladikem, s kterym jsme se od pohledu znali jiz pred tim.Chodila jsem s jeho kamaradem. Pak jsme se rozesli a pul roku na to jsem tedy poznala Jeho. Dali jsme se dohromady ae oficialne jen na 2 mesice. pak jsme se rozesli protoze jsme se nemeli radi. Bohuzel jsme se nedokazali odpoutat. Rok se to vleklo. Vraceli jsme se k sobe, on to zkousel jinde. Nikdy to nevyslo.Pak doslo k hadce,kdy on prisel o svou jistotu,dosel k nazoru ze mam k nemu i jineho trvaleho(coz je pravda ae on taky mel afery a nechodili jsme spolu)rekl mi ze me nenavidi a ukoncil se mnou veskerou komunikaci.Budou to 2 mesice, co se to stalo. A minuly tyden mi od nej prisla zprava. Bez jakehokoli poradneho obsahu.Spis zertovna. Kdyz jsem odpovedela, on uz se neozval. kdyz mi napsal doslo mi ze bude mit narozeniny. Vim i kdy a kde je bude slavit-kousek od meho domova, ae pozvana nejsem:-(.Styska se mi po nem, a vim ze jemu po me taky,ae jsme oba moc hrdi abychom to zachranovali. smajlik

Reagovat

svitluny 22.9.2009 12:52:46

novy

Bez podpisu, beze jména a ráda bys radu? Tak jedinou Ti mohu dát - pokud Ti na něm záleží, tak zahoď hrdost a zahraj si wabank - buď všechno, nebo nic a řekni mu o svých citech. Pak uvidíš, jak se zachová a Ty si podle toho také budeš moci budovat budoucnost, neb těžko se hledá vztah, když dveře do původního nejsou uzavřené - takže dvě možnosti - buď je tím pohovorem definitivně uzavřeš a nebo naopak otevřeš, ale pořád lepší, než žít v agonií nevyslovených vět a přání...

Hana 21.9.2009 19:10:37
hlavnickova (tečka) hana (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

... a abych nezapomněla Danči, která mi napsala vzkázek a chápe jáký je být s někým dlouho a pak žít v něději, že snad je na světě spravedlnost a přijde někdo rozumný a fajn na celý život, mooooc děkuji. Přeji jen štěstí a... Určitě to přijde! smajlik

Reagovat

Hana 21.9.2009 18:57:33

novy

Dobrý večer, koukám že se mi dostalo odpovědi a moc děkuji. Na podání bližších informací bych mohla použít ICQ, a to na čísle 498304680 Hanč. Bývám tu vždy v těchto pozdějších hodinách. Moc ráda bych se dozvěděla víc. Ale i tak zatím děkuji. Budu čekat. smajlik

Reagovat

Hana 20.9.2009 14:01:41

novy

Moc zdravím, poslední dobou nechávám chod života tak nějak osudu. S přítelem jsme chodili 8 roků, načež si našel jinou slečnu a oženil se. Já tak nějak žiji sama, protože mi přijde, že potřebuji od tohoto vztahu odpočívat a nabrat nové síly. Nebyl to vztah vůbec ideální, jak už to mezi beranem a váhami taky většinou asi bývá. Nyní po více než 2 leté pauze bych i chtěla s někým navázat známost, ale kamarádky mi říkají, že mám velké nároky. Já ani nemyslím, jen už nechci opakovat stejnou chybu. Má otázka tedy zní, zda potkám třeba během roku nějakého takového muže, co by pochopil, co dospělá žena (28) žádá a jak by opravdový vztah měl fungovat. Moc děkuji.

Reagovat

Danulka 20.9.2009 16:53:21

novy

Ahoj Hani, na tuto otázku neodpovím, nejsem paní Kusková, ale mám úplně stejný problém, přeji štěstí při hledání toho pravého.A k těm nárokům- určitě je vysoké nemáš, jen už prostě víš co chceš a to je rozdíl. smajlik

svitluny 21.9.2009 09:30:17

novy

Zda potkáš takového muže, když budeš hledat a přát si, tak šance je, záleží, jaké Tvé nároky jsou a co od vztahu očekáváš, na to, zda máš vhodné období na seznamování potřebuji znát i datum narození a kouknout se přes vibraci číselek, co na Tebe působí, nebo také kouknout do karet, ale to nedělám zde veřejně, ale v soukromí, buď můžeš přijít přímo ke mně na osobní konzultaci a pokud je to nemožné k vůlí velké vzdálenosti, tak přes SKYPE či ICQ se můžeme domluvit.

13.9.2009 03:13:30

novy

Dobré ráno mám problém týkající se mého vztahu s manželem žije si po svém ale to by tak nevadilo spíš to že přidělává dluhy připadám si že stojím na křižovatce a nevím kam se dát máme spolu dvě dcerky skoro 3 letou Aničku a za dva dny 5 měsíční Sabinku stále jsem doufala že se to změní,ale zdá se že mne to ubíjí nevím kam se dát miluju děti a chci pro ně jen to nejlepší.Poraďte mi prosím ve výkladu snu což se týkalo toho kočárku jste mi radila osamostatnit se ale stále přemýšlím jak jste to myslela.

Reagovat

svitluny 13.9.2009 14:28:13

novy

No pokud manžel místo aby domů nosil peníze, tak nosí dluhy, tak je osamostatnění dost nutné. Chce si s ním vážně promluvit o finanční otázce Vašeho vztahu a dle toho se zařídit. Pokud si už dneska žiješ po svém, tak nedávám velkou šanci trvanlivosti manželství, ale finance by se měly řešit co nejdříve, než přijde exekutor a Ty i děti přijdete o střechu nad hlavou, pak už bude pozdě řešit finanční otázku vztahu.

martinka 11.9.2009 01:20:35
martinkaholubcova (zavináč) yahoo (tečka) com

novy

ahojky preji Svitu.........problem je ,ze ja nemam skype,to je ale skoda ......jen bych potrebovala nastinit kde by bylo pro me vhodnejsi zacit si budovat zivot...zda v USA,nebo v CR......pa pa Martinka smajlik

Reagovat

svitluny 11.9.2009 09:39:06

novy

Ta si porovnej, jak si žiješ v USA a jaké to bylo doma a pak také důvody prvního rozvodu a dle toho se rozhodni.

Karty a rozbory dělám pouze v soukromí, ne na veřejných stránkách, neb jsou to soukromé a někdy až intimní informace.

martinka 12.9.2009 01:34:03

novy

...a nemohla by jsi mi aspon trosicku poradit e-mailem.....???? smajlik

martinka 10.9.2009 08:27:33

novy

Dobry vecer preji...mohla bych take poprosit o radu?????Ziji v USA a nevim momentalne jak se rozhodnout...stojim ve slepe ulicce.......miluji dva muze...jeden byl mym manzelem 13 let je mou minulost a druhy,kvuli kteremu jsem se rozvedla =mou pritomnosti......jenze potom jsme se rozesli a ja s ex-manzelem jsme to chteli zkusit znovu od zacatku...problem je v tom ze nam to osud nedovolil....ja ziju v USA a ex-manzel v CR...chtel za mnou priletet,take priletel-obetoval vsechno,penize,praci,rodinu...ale nepustili ho sem.......navic mezi tim znovu vzniklo pouto mezi mnou a mym pritelem.......jenze ted nevim kudy se vydat........zda zustat v USA nebo se vratit do CR k ex-manzelovi i pres to ,ze si zivot tam nedokazu predstavit,ale poutaji me vzpominky na nas spolecny zivot.......KDO MI PORADI?????? dekuji velice....M

Reagovat

svitluny 10.9.2009 17:37:00

novy

Na tohle doporučuji osobní konzultaci propojenou s numerologii a karetním výkladem. Zde máš na mne kontakty na připojení, které Ti bude nejlépe vyhovovat a jakmile se připojíš, tak to rozebereme v soukromí.

http://www.svitluny.cz/kontakt/

Nada 8.9.2009 12:59:29

novy

Necham ho jak jste radila,prestoze mam na neho alergii.Zenou se mi slzy do oci kdyz si predstavim co vsechno on uz znicil malemu a jak mu ublizil.Mam v hlave porad co jste mi rekla ohledne toho soudu a je mi z toho uprimne uplne zle.Pravnik mi rikal dneska ze nevidi duvod proc by mi to mel soud zakazat,ale ze tam mohou byt komplikace jestli on bude protestovat,coz samozrejme bude.jsem tady zavrena jak v kleci a dela se mi z neho uplne spatne.Kdyz chce ublizit me tak fajn,ale maly to odnaset nemusi.

Reagovat

svitluny 9.9.2009 07:49:17

novy

K tomu není celkem co dodat, neb jsme to osobně probíraly spolu na skype...

MíVí 7.9.2009 11:04:24

novy

Dobry den,
nedavno jsem sem sem svuj problem ohledne hodne bolestneho vztahu.
Dosla mi jednoho dne trpelivost. Pres mail jsem mu priznala, ze nemam jen jeho, ze je srab a neumi vyjadrit city, ze beze me stejne uz neumi byt a ze nedokaze ani prekousnout abych byla s nekym jinym atd. Nasledujici tyden po mailu jsem se pricinila, aby se mu v hlave rozsvitilo a pomoci statusu na fcb i icq jsem ho nechala zarlit. On se vyptaval znamych jak se mam a tak, jestli o nem nekdy neumluvim, meli jasny instrukce rict ze ne
Uveril ze jsem s nekym jinym a tak ho to vytocilo ze me po tydnu toho divadla smazal z veskerych kontaku.Tyden na to jsme se potkali a kdyz jsem se ho ptala proc, zopakoval: "abys konecne pochopila ze te nemam rad." pry se o me vubec nezajimal za cely ten tyden a je mu jedno co kde delam a pry uz se mnou nikdy nepromluvi. byl na me hodne nastvany.
Vypada to jako konec, ae ja mam pocit ze neni-muzete mi prosim vysvetli obecne jak fuguje Karmicky vztah?

Reagovat

svitluny 7.9.2009 12:40:15

novy

Karmických vztahů může být hodně, neb nežijeme pouze jeden život, ale prošli jsme jich za existenci duše tisíce a v dnešní době se právě tyhle vztahy vyrovnávají, že nám přicházejí do života partneři z minulosti, aby jsme si s nimi dořešili to, co jsme si vzájemně dlužni a proto neznamená, že karmický partner musí být celoživotní, ale je to ten, co nám v daný okamžik vstupuje do života, by jsme si dořešili, co jsme dořešit měli, aby naše dušičky pochopily, co pochopit měli, naučili se, poučili se a mohli jít dál, proto je v současné době takové střídání partnerů a málokterý vztah je první i poslední láskou dané osoby.

Dnešní doba je u umění pochopení, toleranci a hlavně umění odpouštět - neb odsuzovat je snadné, ale pochopit a tím pádem i odpustit je o mnoho a mnoho těžší.

Nada 3.9.2009 10:52:10

novy

Dobry Den.Trosku jste me zaskocila,ale nekdy trochu kritiky neuskodi nikomu.Mozna bych se mela nekdy podivat sama na sebe,ale to co on dela me vzdycky vyvede z miry.Ja litam jak urvana z retazu a vyrizuji svoje i jeho problemy aby to melo co nejmensi vliv na naseho syna a kdyz uz si myslim,ze bude klid tak se neco zase objevi co me nastve.On se proste takhle chovat nemuze.To se nemuze ponizit trochu a prijit ,ze nevi z ktere do ktere?To je radsi pripraveny obetovat vsechno a znicit malemu zivot?Proc kdyz mu podam pomocnou ruku on se toho nechyti?Taky nemuzu byt donekonecna se mu podrizovat a doufat. Ono nekdy v realu to tak nejde.On si proste neda rict.Aspon,ze Jonathan mi rekl,ze mu chybim.Mluvila jsem s nim na telefone tento tyden.Ale co z toho

Reagovat

svitluny 3.9.2009 16:00:43

novy

Jak už jsem Ti radila mnohokrát - manželská a předmanželská poradna, aby jste si to dokázali vyříkat, před cizí osobou, co kdo od koho očekává a čeho se naopak obává, zkus o tuhle službu požádat právničku, ať mu to navrhne i s ohledem na syna a jeho vídání, či nevídání, divím se, že Vám to už dávno nevrhl soud, když jste jednali o synovi a péči o něj.

Nada 1.9.2009 14:49:29

novy

Dobry Den,tak zkousim a zkousim.On ale napred chce abych se mu priznala,ze jsem ho bila a rikal mi,ze jak si kdo ustele tak si i lehne,ze je to moje chyba,ze ja slibim a pak to zmenim.Napsala jsem mu,ze to same plati i pro neho a ze on naslibival malemu a pak mu ublizil.poslal me zase nekam jako obvykla reakce.pak se me zeptal,proc ho chci zpatky tak jsem mu napsla ,ze ho porad miluji a ze bysme to mohli vyresit a byt zase stastni.Uz mi neodepsal.Mam strach,ze ta zenska mu tak strasne vymila moze,travil tam 3 dny a prvni co bylo se mi do zprav vztekal.Ja nechapu proc on se tak chova a je v takove apatii.Vzdyt si sam ublizuje,ale nechce si to pripustit co on vlastne spatne dela.On nikdy neodepise na zpravy,kde mu v podstate vyznam lasku.Mozna zadna zprava je dobra zprava.

Reagovat

svitluny 1.9.2009 17:20:33

novy

Mě se líbí, jak se hledají jen chyby na druhým - co on dělá, jak on se chová, ale já jsem anděl, že? Zkus být jednou objektivní, jak k němu, tak k sobě - na vše jste byli dva - jak na lásku, tak i to, že ten jeho odchod také nebyl pro nic za nic - běda muži, jehož žena bije...takže zkus začít u sebe a svého chování a pak suď jiné....

Dagmar 1.9.2009 07:47:00

novy

Ahoj Jarko,

Včera mi volal můj "přítel". Byla jsem docela přkvapená, protože naposledy mi napsal před 3 týdny po tom co jsme se viděli o víkendu a jeho přítelkyně mu následně udělala scénu. Potom se neozýval tak jsem si to zase malovala v nejhorším světle - pro mě. Včera mi ale řekl, že to u nich vypadá na rozchod a že se odstěhuje zpátky k rodičům. Špatná na tom je ale to že když se od nich odstěhuje tak nemá práci. A dále to že s ní má dvě děti a on řekl že na ně bude jenom platit alimenty a jinak "spálí mosty". Vím že svou dceru má moc rád (syn má teprve 2 měsíce). Nechci aby se k nim takhle zachoval, ale už to udělal jednou.

Reagovat

svitluny 1.9.2009 10:36:00

novy

Ahoj Dášo,
však jsem Ti říkala, že jen děti vztah nedělají a i když si stokrát řekneš - nerozbiji mu rodinu, tak to o tom není - neb kdyby fungovala, tak od nich neodchází a otec může být ve finále i na dálku a možná lepší, než kdyby děti žili v atmosféře hádek, přetvářek a ještě horších věci. Ony věděly, když přicházely jejich duše na tento svět do čeho jdou a možná právě pro růst a pochopení další jejich životní pouti je to, čim proházejí, ať se nám to líbí, či ne, důležité. Ty máš v současnosti výčitky svědomí, že tohle jsi nechtěla, ale věř, že to není k vůli Tobě, ale k vůli disharmonii u něj doma. A kdybys nebyla Ty, tak se najde jiný důvod, proč rodinu a děti opustit. Život není dokonalý a my jsme jen lidé, co se učíme z vlastních chyb a tím, co prožíváme. A je to život - i rozvody a takhle rozpadlé vztahy mají bohužel svůj důvod a jsou učebním materiálem našich duší...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
© Rejtmon