Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum povídání o lásce

Líbil by se Klub zlomených duší? Diskusní fórum o šrámech na dušičce? Každý může poradit, každý se může svěřit, každý může pohladit. Zkušeností máme všichni spoustu. Tak zněla anketní otázka.

Po kladném ohlase na tuto otázku otvírám veřejné povídání a jelikož by bylo smutné, kdybychom si tu povídali jen o šrámech na dušičce, tak jsem jej nazvala povídání o lásce, protože láska má mnoho podob, je všeobjímající a nemusí jít jen o lásku mileneckou, ale i o mateřskou. O lásku k vlastnímu tělu, lásku k životu i lásku kosmickou. Láska má tisíce podob, láska je krásná a nádherná, tak si pojďme o ní povídat a ne jen o ni. Můžeme si zde povídat o všem co nás trápí i dělá radost.

Vložit příspěvek

LENKA 31.10.2009 22:06:43
lenka (tečka) sulikova (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

dobry den chci vedet co me ceka a cemu se nevyhnu lenka 19.3. 1974 smajlik

Reagovat

svitluny 31.10.2009 22:47:57

novy

Stačí si objednat numerologickou analýzu osobnosti či výklad karet - podmínky nalezneš v sekci - Co Vám mohu nabídnout - mám tam i ceník s velice mírnými cenami, jen si vybrat službu.

30.10.2009 21:16:44

novy

Miluji muže, velmi intenzivně na něj stále myslím. Budeme mít vážný vztah?Jestli ano tak kdy? On Josef, já Dana. Děkuji za odpověď

Reagovat

svitluny 30.10.2009 22:40:58

novy

Ano po světě běhá hodně zamilovaných Dan i Josefů, ale zda budou spolu, záleží hodně na nich, ale i na datech narození, které si mi tu nenapsala, ale ráda se Ti kouknu do karet i do numerologie, stačí, stejně, jak jsem psala v příspěvku pod Tebou, se na mne nakontaktovat na osobní schůzku.

Michaela 30.10.2009 13:59:40
mobycar (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý den ještě jednou, zapomněla jsem napsat datum narození. Já 19.3.1979 a on 8.6.1968. Děkuji Michaela

Reagovat

Michaela 30.10.2009 13:57:42
mobycar (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý den, zamilovala jsem se do může svých snů, on moje city opětuje, chtěla jsem se zeptat, zda nám to vyjde a budeme šťastní.
Moc Vám děkuji za odpoveď.

Reagovat

svitluny 30.10.2009 22:38:38

novy

Pokud budete oba pracovat na vztahu, proč ne - pokud se chceš o vztahu dozvědět víc i o tom, co vzájemně jeden od druhého očekávat, ráda kouknu jak do karet, tak i do numerologie, ale to už pořešíme co by výklad osobní mimo tyhle stránky. Stačí se mi ozvat po emailu, kde domluvíme podrobnosti, zda mě navštívíš osobně, nebo po ICQ či SKYPE. Ta hodinka co se Ti budu věnovat určitě za ty 3 stovky stát bude a Ty budeš s jejím výsledkem spokojena a bude i velmi prospěšná pro Tvůj vztah i budoucnost.

29.10.2009 13:33:46
danulka (tečka) x121 (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý den, mám takový problém, po pár nezdařených pokusech seznámit se s normálním a milým mužem jsem potkala kluka, který je moc fajn, milý a hodný(kozoroh).Líbím se mu, problém je v tom, že mě bohužel nepřitahuje, představovala bych si vedle mě asi někoho jiného......Na druhé straně vím, že krása není vše, někdy mám dojem, že už jsem z toho všeho unavená, že nemůžu potkat někoho- prostě toho pravého pro mě.....jsem už prostě skeptická a nedokážu se už na to dívat optimisticky, někdy mám pocit jestli mi není souzeno zůstat sama.Je mi takhle fajn, mám spoustu zájmů, přátel, vyléčená z bývalého rozchodu jsem smajlik ...akorát mi prostě někdo chybí.Děkuji za váš názor.S pozdravem
Danča D.

Reagovat

svitluny 29.10.2009 13:43:20

novy

Dančo, nejsi odsouzená k žití v samotě, jen možná chce na chvíli vysadit a nechat vše plynout samovolnou cestou. Kozoroh může být fajn, ale pokud tam není to chvění u srdíčka, tak zatím nespěchat. Někdy se dá i s přátelství přejít v lásku, ale chce to čas a Ty sama časem zjistíš, zda se Ti po tomhle člověku bude stýskat a nebo je to jen někdo, abys nebyla sama. Hlavně nepropadej do smutku a skepse - ten pravý přichází, když jej nejméně očekáváme a někdy, čím více člověk hledá, tím méně nachází. Zkus chvíli vydechnou a začít brát život po té hezčí stránce - s kozorohem si užívat hezkých chvil, nic neočekávat a ono to dopadne, jak má a víš, že Ty svatbu a spokojený rodinný život mít budeš smajlik,

Pavlína 27.10.2009 06:47:18
Pavlalala (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý den, mám problém, ze kterého jsm již zoufalá. Mám přítele, se kterým jsem již 8 měsíců, z toho jsme 3 měsíce žili spolu, ale vrátil se zpět k rodině kvůli dětem. Se ženou si nerozumí a děti ho mají jen jako hračku. Náš vztah přetrvává, snaží se být se mnou co nejčastěji, tvrdí mi, že se ke mně chce vrátit, ale teď nemůže. Já ho velmi miluji a nechci o něj přijít, protože je opravdu moc hodný a já cítím, že chci vedle něj zestárnout. Jeho návrat zpět k rodině mne však velice bolí, já jsem mu nebránila ve styku s dětmi, byl s nimi téměř každý den, my jsme si spolu nádherně žili v klidu, pořád jsme se smáli, bylo to prostě dokonalé. Ani on sám mi nedokázal říci, co ho přimělo k tomu, aby se vrátil tam, kde pro nikoho nic neznamená. Můžu mít naději, že se dříve nebo později vrátí? Já jsem narozena 14.2.1976, přítel Zdeněk 3.3.1972. Děkuji za odpověď. Pavlína

Reagovat

svitluny 27.10.2009 15:01:55

novy

Přejí hezký den - mít otce za hračku mě přijde dost nedůstojné, nemyslíš? To je první věc, co mě ve Tvém textu zaujala - mohu milovat své děti, mohu si s nimi hrát, lézt po zemi, oblékat panenky, či jezdit s autíčky, ale i při těchto hrách pro ně zůstávám rodičem, tudíž autoritou. Děti jsou samostatné bytosti, ale musí mít hranice, co si mohou a naopak nesměji dovolit - k hračce se obvykle chovají bez autority a klidně ji jsou schopné vyměnit za druhou, za lepší - což myslím je z pozice otce špatně. To, že děti miluje je na místě, neb jsou jeho a budou, ať už s nimi je, či není pod jednou střechou.

Vy dva se energeticky silně přitahujete, takže tady bych problém neviděla, ale spíše s tím, že muž bude asi stejnou hračkou až kusem hadru i ve vztahu s manželkou a tím pádem se od ní těžko odpoutávat i když si s ní nerozumí. Ty z něj dokážeš udělat chlapa, proto Tě potřebuje, ale je velký slaboch na to, aby ženu opustil, ale jakmile se situace obrátí a žena si najde někoho jiného, tak budeš první, u kterých dveří s kufry zazvoní, ale ukončit vztah bude muset jeho žena, on to nedokáže.

Pokud by jsi chtěla nahlédnout do karet i do čísel blíže, tak doporučuji osobní konzultaci a dle vzdálenosti Tvého bydliště, ať už u mne doma, nebo po ICQ, či SKYPE - najdi si na mne kontakt, který Ti bude vyhovovat na mých stránkách a ozvi se.

Martina 22.10.2009 22:30:40

novy

Dobrý večer paní Jarmilko, dnes když jsem byla se svým přítelem jsem si uvědomila že nechci Kenna který se skutečně za chvíli okouká, ale fajn chlapa do nepohody, který neprchne před problémem.
Myslím že začínám mít jasno.
Pokud zabrousíme do mých minulých dotazů a do situace s mým ex, 19-ti letá dcera jeho nové přítelkyně o které jsem psala napadá mého dobrého kamaráda, pomlouvá mě a údajně chci zničit její matku a škodím celému světu.To jsem teď citovala.Vím že nejlepší je nereagovat. Kamarád mi dal pár krásných příspěvků, aby mi udělal radost na můj profil, a zřejmě to na ně působí jako červený hadr na býka. smajlik
Bývalý přítel jí tam sice píše dodatky že jí má rád, ale to není milovat, že? A myslím že muži mají v tomhle skoro hned jasno...
Řešila jsem tohle chování i s kamarádkou a prý mi závidí, tedy nová přítelkyně mého ex.Asi nad tím moc přemýšlím , je to ale nejde mi do hlavy co mi může kdo závidět. Osamělost? Pocit že už se spoléhám jen sama na sebe? Je tady vůbec co závidět?

Reagovat

Martina 22.10.2009 22:45:28

novy

Ještě dodatek, v těch vzkazech mému kamarádovi ona mladá slečna používá situace z mého dřívějšího života, z nelehkého období kterým jsem si musela projít, abych byla tou kterou jsem dnes a o kterém věděl samozřejmě jen můj expartner... Zřejmě ve své hlouposti či jak to nazvat, přesto že opustil on mě, ještě dělá zle. Rozumíte tomu?

svitluny 23.10.2009 01:02:27

novy

Rozumím tomu asi takhle, že jste pro expartnera osobnost i po rozchodu a to jeho Bárbinka nemůže skousnout a proto ta špína na Tvou adresu - jsi silná osobnost, neděláš naschvály a tohle ji rozum nebere a tak křičí a kope kolem sebe a tím ukazuje svou zlou povahu i okolí. A jak sis sama všimla, tak se našel ochránce a možná i Tvůj budoucí partner.

Martina 21.10.2009 21:46:14

novy

Dobrý večer paní Jarmilko, ráda bych si zase přečetla Váš názor.
Poznala jsem muže se kterým je mi fajn, hezky se s ním povídá, je mi v jeho přítomnosti dobře, a myslím že i jemu, ale cítím že mě až tak fyzicky nepřitahuje a myslím že on by rád vztah se vším co k tomu patří. Je to takový typ člověka že u něj nacházím určitou jistotu, pohodu, to vše mi už moc dlouho chybí, viz minulé vzkazy.
Napadá Vás nějaké doporučení co s tím? Zda "čekat na prince na bílém koni" nebo začít budovat vztah s někým kdo při vás bude stát?
Vím že si to musím rozhodnout sama ale přece jen...
Děkuji a krásný zbytek večera.

Reagovat

svitluny 22.10.2009 01:10:19

novy

Také přeji hezký večer,
máš přítele, jsi za něj ráda, ale je to přítel a chybí chemie a tak to není ono. Musíš si to sama přebrat, bez chemie bývá super přátelství, ale ne vztah. Toužíš po muži, který v Tobě rozbrnká strunu ženy a tenhle to asi nedokáže. Nikam nespěchej a uvidíš do budoucna, někdy se první pohled na fyzickou krásu časem přehodnotím, ale někdy je to takový problém, že je nepřekonatelný. Máš vztah založený na duševním souznění, ale fyzično Tě neuspokojuje. Jen jednu myšlenku ještě - Kenny i Barbie se časem ohledí, pokud si s nimi nemáš co říct - takže záleží na Tobě, zda toužíš po Kennym a nebo po chlapovi, se kterým je Ti fajn.

19.10.2009 10:46:05
martik (tečka) poty (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý den,
jsem rok rozvedená po 18 letém manželství.Důvod manželova nevěra.Vše se tenkrát událo moc rychle, já byla na dně a manžel zamilovaný.Myslím,že jsme si v určité fázi oba postavili hlavu a možná jsme ani nechtěli,ale rozvedli se.Mám však problém.Ačkoli mě i dětem manžel velice ublížil,začínám ho nyní omlouvat a zjišťuji,že ho mám stále velmi ráda.Ačkoli manžel stále dělá naschváli,ohledně dětí s ním není ani domluva...Manžel má nový vztah a já již též s mužem, který je velice hodný,miluje mě i děti, ale já ho pořád srovnávám s mým exmanželem a bohužel ho asi nejsem ani schopna milovat.Manžel byl můj první vztah,přítel je druhý .. Nemohou se od předešlého vztahu odpoutat,hledám v sobě stále vinu a bohužel ji nacházím. Pak se obviňuji, že jsem děti uděla nešťastnými já. Dále čím víc jsem s přítelem, tím víc vidím v lepším světle svého bývalého manžela.Ale není to horší povahou přítele, ale spíš existenční.

Reagovat

19.10.2009 11:53:56

novy

Jak to zde pročítám, máte už oba své vztahy, takže manželství bych zde viděla, jako uzavřenou záležitost, to, že manžel dělá naschvály Tobě i dětem, tak to už samo sobě mluví o jeho povahových rysech a mimo jiné, jak sama píšeš - netoužíš ani tak po něm, jako po jeho penězích a to není to pravé ořechové pro smíření a možná to i manžel tak cítil dřív a proto ta náruč cizí ženy. Byl Ti poslán do cesty nový partner - možná by ses spíše měla zamyslet nad tím, jak s ním začít budovat budoucnost, než se vracet tam, kde už pšenka asi kvést nebude.

Pokud bys chtěla však opravdu nahlédnout do budoucnosti a pochopit sebe i manžela, tak doporučují numerologickou partnerskou analýzu, nebo osobní setkání, ať už přímo se mnou, ale pokud velká vzdálenost tomu brání, tak je možno přes ICQ či SKYPE. kde se společně koukneme i do karet, jak nastíňují budoucnost a´t už s manželem, nebo s přítelem.

14.10.2009 23:13:53

novy

Přeji vám krásný večer paní Jarmilko.Scházím se z jedním mužem už 2.měsíc.Známe se spolu už hodně moc let.Po dlouholetém vztahu s přítelem se kterým mám syna nežiji a jsem sama.Tento muž se kterým se scházím měl přede mnou 3.vztahy které mu nevyšli,a dost tím trpěl protože z posledního vztahu má dceru a myslel si že už tento vztah zůstane napořád.Bohužel není chyba v něm ale vždy měl špatný výběr partnerek,které mu pokaždé přinesli velké zklamání.Když jsme spolu pokaždé se spolu milujeme,a já cítím že ho miluji.Snažila jsem se mu to i naznačit,ale on je dost uvnitř uzavřený a vždycky mi řekne že chce být pouze můj dobrý kamarád,a že mi nechce ublížit.Je pravda že co od něj odešla partnerka se kterou má dítě je teprve krátká doba je to půl roku,a chápu že se obává jít do dalšího vztahu když si tím prošel 3 krát,a pokaždé se z toho těžko dostával.Myslíte si,že ke mě něco cítí a raději se vymlouvá na kamarádství,protože se obává do toho jít po 4.?Poradíte mi prosím co mám dělat dál.?

Reagovat

svitluny 15.10.2009 10:58:17

novy

Přeji hezký den, nechci Ti brát iluze o příteli, že vždy za rozchod mohly partnerky - na vztah jsou vždy dva - jednou narazit můžeme, to ano, na světě jsou různé typy lidí, ale pokud je to třikrát po sobě je to na zvážení a zamyšlení, proč se mi to děje a z jakého důvodu přitahuji určitý typ protějšku, takže tak je to i s přítelem. Otázkou je, jak se chová v dlouhodobějším vztahů a co je pak důvodem, že ho partnerky opouštějí. To jsou otázky, jejichž odpovědi Vám samotné ukáže čas. Zatím se nechce vázat - no pokud je samostatný, tak se nedivím a asi byt Tebou, tak jej do toho prozatím ani netlačila.
Přátelský sex je jak jsem si všimla nový výraz pro vztah-nevztah. Milovat ano, ale jako s partnerem se mnou nepočítej - to je o tom Nechávám si otevřená zadní dvířka a když přijde někdo atraktivnější, tak se dá dobře vymluvit na to - vztah nemáme - jsme jen kamarádi, tak nevím, proč se divíš, že spím i s jinýma. Vím, že jsou tohle tvrdá slova, ale takhle se mi jeví přátelský sex.
Neříkám si hned od začátku jej stěhovat k sobě, či naopak, chce to opravdu čas, jen se domluvit, co kdo od vztahu očekává.

Já bych to zde viděla na numerologický partnerský rozbor - ten by Ti odhalil možné důvody jeho "smůly" na ženy a hlavně to, jak se k sobě hodíte a nebo se spolu můžeme poradit přímo přes SKYPE či ICQ - koukni se mi do záložky kontaktů a tam je najdeš. Na tyhle všeobecné informace, co jsi mi poskytla jsem mohla dát jen radu všeobecnou, což jsem i učinila, ale na konkrétno se koukneme do karet či čísel z data narození.

Anna 11.10.2009 20:20:35
zacharea4 (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý večer zdlo se mi že přišel dopis ohledně telefonní společnosti telefonika a když jsem ho otevřela byl tam veliký dluh nechála jsem jak je to možné ale po kontrole volaných čísel mi to bylo jasné bylo tam hodně čísel na seznamku tak jsem se manžela zeptala a vzbudila se.Děkuji moc za výklad.

Reagovat

svitluny 12.10.2009 01:55:57

novy

Sny se píšou do snového fóra, ne do povídání o lásce smajlik

pokorný 10.10.2009 00:56:31
feeerri (zavináč) centrum (tečka) cz

novy

dorý den
koukám že jsem tu asi jediný chlap.před časem jsem se rozešel s vlastní vůle o 12let mladší dívkou.studuje a v tom vztahu jsem se trapil protože jsme se malo vídali.mesíc mě uháněla a prosila o druhou šanci.jenže ja nevidel a neslyšel a choval se jak v mlze.ted po ulinutí 2měsicu jsem si uvědomil co jsem proved(bylo to jak rána z čistého nebe).pokoušel jsem se vztah vrátit ale řekla mi že mě má ráda a že jsem ji udělal radost ale zpátky už určitě nechce.stašně to bolí i kdzž vím že si to zaloužím.chtěl bych ji strašně zpátky.konzultoval jsem to i s kartaři a v tarotech mi vychází že už se nevrátí a v obyčejných kartách zase opak.astrolog mi zdělil ze máme velikej partnerskej soulad.a taky jsem se dozvěděl že se jedná o karmický vztah.celé je to o sebepoznání.snažím se to stále pochopit neustale o tom přemítám a mám pocit jako by mi něco unikalo.říkam si že takle to přece nemůže skončit ale asi si to jen namlouvám.prosím o váš komentář a chci se zeptat jak se čistí karma.

Reagovat

10.10.2009 14:09:47

novy

Přejí hezký den,
ano, pamatuji si na Vás, konzultovali jsme to spolu přes telefon, že se trápíte. To, že je nádherný soulad v astrologii, či numerologii naznačuje, že jste měli všechny předpoklady pro příjemný vztah, že jste byli stvoření, jak se říká jeden pro druhého, ale někdy si člověk neváží toho co má a pak se diví. Vzpomínám si však, že jste měli v nesouladu energie a to mohl být kámen úrazu pro trvalý vztah, že jste se mohli rozhazovat vlastní přítomností, pokud jste trávili vetší čas v uzavřeném prostoru. Někdy si člověk uvědomí až pozdě, co měl, tak jak se to stalo Vám, zda se dáte dohromady - to ukáže čas - zatím jste se ocitli na rozcestí, které zavání spíše tím rozchodem, než vztahem. Rozhodnutí bude opravdu záležet jen a jen na ní. Podrobný rozbor bych viděla na osobní konzultaci a to je možno jak přes SKYPE, tak i přes ICQ.

svitluny 10.10.2009 14:16:40

novy

Karma je něco, co si dořešujeme z minulosti, jsou to naše úkoly, aby naše duše mohla žít dál, jsou to i nedořešené vazby v partnerství a ty se dají odmazat tak, že si buď v meditaci - hladině alfa, nebo před spaním pozvete duši dané osoby a požádáte ji o odpuštění a smazání všech závazků, které jste si během této i minulých inkarnací vytvořili - mohly to být závazky majetkové, ohledně dětí - také to, že jste si někdy dali sliby ve smyslu - budu Tě milovat až za hrob, budu Tě vždy živit, či nebudu mít dítě s nikým jiným, než s Tebou a pak se může stát, že děti nejsou, neb daná osoba je na druhé straně planety, že se dotyčný nemůže uživit, neb je závislý na živiteli z minulých životů a tohle vše je třeba smazat....a proto je dobrý si říkat, že žádáte o smazání všech těchto karmických závazků, aby je z Vás daná duše sejmula a tak stejně i Vy té duši dáváte volnost a žádáte ji o odpuštění, pokud jste se k ní nechoval vždy hezky, stejně, jako odpouštíte i ji Vy.

Martina 10.10.2009 00:32:50

novy

Děkuji, šlo to velice rychle, jak píšu, od té chvíle kdy mi ex partner tohle oznámil, nebo spíš já to z něj musela vytáhnout jsem si během cca 3 týdnů zajistila nové bydlení, byt byl psaný na něj...Asi to není úplně dobře, ale já mám v sobě že odcházím středem a se vztyčenou hlavou. V době kdy jsem si balila a rozdělovala drobnosti z domácnosti s ní komunikoval na netu a najednou přišel zda vše dělím poctivě, myslím že ho v tu chvíli i naváděla.Celou dobu si toho nevšímal, dokonce mi dával svou kreditní kartu a prosil mě abych mu vybrala peníze z bankomatu. Takže si myslím že až taková nedůvěra z jeho strany vůči mě nebyla.
Jsem asi jiná, nemám ráda hádky a ona zřejmě konflikty ráda vyhledává. Děkuji Vám za Váš názor paní Jarmilko, přeji krásný a pohodový víkend.

Reagovat

svitluny 10.10.2009 14:21:36

novy

Ano, jsi jiná, ukázala jsi, že jsi silnější osobnost, co dokáže odejít a nemstít se a to ona nemohla rozdýchat - záviděla Ti Tvou sílu a proto se ji snažila nabourat tím, že Tě začala urážet. Ve finále, i když už jsi byla pryč, tak v Tobě viděla sokyni a proto ty útoky, ale pokud jsi nereagovala, tak ustaly, neb když není reakce, není pak ani akce...je to smutné a bolí to, když si představíš, že na profil chodí i Vaši známí a čtou to, ale neboj, soudný člověk si udělal obrázek a pochopil, kde je pravda a ne ona, ale Ty jsi vyrostla v očích svého okolí.

Martina 8.10.2009 22:42:10

novy

Dobrý večer paní Jarmilko, mám na Vás otázku.Žila jsem s partnerem 4 roky, něco se pokazilo,cca rok jsme žili už jen vedle sebe,ve chvíli kdy jsem kvůli nové práci začala jezdit na školení, se chování partnera změnilo ještě víc.Na otázku co se děje mi řekl že již rok se mnou nechce žít.Hledal si na netu ženy,teď jednu našel,bydlí 100km od něj,já se poměrně rychle odstěhovala,má tedy volný byt v kterém již ona i s 19-ti letou dcerou trávily víkend.Ta žena mě přes net začala slovně napadat, chvilku jsem její útoky odrážela, později jsem jí dala najevo že neklesnu na její úroveň.Zkoušela to ještě chvilku a já její vzkazy nepřečtené mazala.Mohla by být spokojená, má co chtěla, podotýkám že je,nebo byla v době kdy si začla s mým partnerem vdaná,později na svých stránkách svůj stav přestala uvádět.Má na nich v současné době,že chce být konečně šťastná.Zajímá mě co jí vede k tomu mi "škodit" na mém profilu.Nevšímám si ani jí ani muže.Žiji si svůj spokojený život.Vše se událo v č.ose 2 měsíců.

Reagovat

svitluny 9.10.2009 14:57:09

novy

Také přeji hezký den,
někteří lidé jsou opravdu zlí, jako ta žena, co Tě nahradila ve vztahu s přítelem a asi nemůže rozdýchat to, že jsi odešla bez boje a možná ani ta kořist není to pravé ořechové pro ni - Tvůj bývalý partner . A tak mlátí a kope kolem sebe - viděla bych ji, jako silně sociálně nevyzrálou bytost, která si myslí, že tím, že je internet částečně anonymní, si může dovolit vše. Nechápu její urážky na Tvou osobu, pokud je pravda, jak píšeš, že Ty ji, ani i expřítele nekontaktuješ - vypadá to na silně nevyzrálého jedince, kterou tahle žena bude i když již má 18letou dceru. a stokrát si může psát, že chce být šťastná, když to sama nedokáže a ubližuje ostatním - pak se nemůže divit, že se ji to v životě bude vracet, i když ne z Tvé strany, ale někdo ji jak se říká - po uších dá.

Karla 1.10.2009 17:00:04
f (tečka) kajka (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Prosím o radu:

Na táboře tento rok kde jsem jela jsem potkala bezva kluka.Bavila jsem se sním furt a celý čas jen jak to bylo možné jsem strávila sním.Na diskotékách jsme tančili i ploužáka a dokonce mě jednou políbil než sem mu stačila uhnout.Byla to láska nebo ne?Po táboře jsme se viděli jen jednou, ale tuto sobotu se setkáme zas.Jak mám poznat že o mě stojí a že by se mnou chtěl mít nějaký vztah???Nechci ničemu předcházet protože ho nechci ztratit je to můj nejlepší kámoš dokáže mi poradit,je sním sranda.Je ve znamení Raka a já jsem ve znamení Štíra...Předem Děkuji za rady smajlik

Reagovat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
© Rejtmon