Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum povídání o lásce

Líbil by se Klub zlomených duší? Diskusní fórum o šrámech na dušičce? Každý může poradit, každý se může svěřit, každý může pohladit. Zkušeností máme všichni spoustu. Tak zněla anketní otázka.

Po kladném ohlase na tuto otázku otvírám veřejné povídání a jelikož by bylo smutné, kdybychom si tu povídali jen o šrámech na dušičce, tak jsem jej nazvala povídání o lásce, protože láska má mnoho podob, je všeobjímající a nemusí jít jen o lásku mileneckou, ale i o mateřskou. O lásku k vlastnímu tělu, lásku k životu i lásku kosmickou. Láska má tisíce podob, láska je krásná a nádherná, tak si pojďme o ní povídat a ne jen o ni. Můžeme si zde povídat o všem co nás trápí i dělá radost.

Vložit příspěvek

Hana 27.12.2009 18:57:14
21879 (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý večer, v létě se mi zapletl do cesty dávný přítel a teď z toho mám v hlavě zmatek. Co od toho mohu očekávat? Půjde o vztah?

Reagovat

svitluny 27.12.2009 19:23:31

novy

To bude záležet na Vás dvou, co si vybudujete. Na tohle nejde bez Vaši osobní přítomnosti a více indícii jednoznačně odpovědět, to je na osobní konzultaci, ale nic se neděje náhodou, tak ani Vaše setkání nebylo náhodné.

cherry.women 27.12.2009 14:12:39
cherry (tečka) women (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Jen že, přítel žárlí na klienta s kterým jdu na kávu a pak velká scéna ale já tak byla dojednat obchodní podmínka. Nebo chce mít důvod ospravedlnit sám sebe. Můj přítel to vyřeší tak, že řekne, tak o.k. já půjdu taky s nějakou ženskou na kafe. A napíše bývalé milence "Uvidíme se". No a ona nějaká asi reagovat bude. Přesto to jádro má jiné, vzteká se na celý svět, ale co s mtím. Vím že je jak malé dítě. Ps: na tom Jirkovi mi také záleží, ale nechci se hrnout do nového vztahu.

Reagovat

svitluny 27.12.2009 17:29:32

novy

Sám je nevěrný a žárlí na Tvé obchodní partnery - no možná se řídí heslem - soudím Tebe podle sebe.

Já bych to zde viděla také na osobní konzultaci, kde se koukneme i do karet a do numerologie, co by bylo pro Tebe a Tvé děti tím nejlepším řešení, samozřejmě, karty poradí řešení, ukážou cestu, ale na Tobě do budoucna bude, zda po ní budeš chtít jít. Numerologie odkryje povahové vlastnosti a to jak Tvé, tak i přítele i Jiřího, pokud znáš data narození a pak se můžeš rozhodnout, zda setrvat v těchto podmínkách a nebo trochu zariskovat a jít tam, kde si Tě budou vážit.

cherry.women 27.12.2009 14:03:07

novy

Ale to již bylo loni. Pak měl slzi v očích. řekl, že jsem ranila těsně vedle srdíčka. Že mi strašně moc věřil. Jako nikdy nikomu. Znova jsme spolu byly. Vím, že mi není věrný a já pak bezdůvodně jemu 2 x také ne. Ale srovnala jsem se a i když jsem prožila před půl rokem něco silného.Večer a celou noc jsem prochodila s jedným človíčkem až do rána.A řekla mu o sobě moc, velmi hodně. Tak jsem té osůbce řekla, že nic ode mě nemůže čekat, že mám přítele. Říkal mi bulíku já tě ochráním, protože jsem mu pořád plakala. Jak to mám s přítelem složité. Od té doby jsem ho neviděla, vždy když jsem měla s přítelem problém, jsem mu napsala. Vím že přítel když je problém píše bývalým milenkám. Nikdy jsem se ale s Jirkou od té doby nešešla. Je to osobnost, něco v životě dokázal, taky mi řekl, já když za něčím jdu tak naplno. Ale já pořád řeším přítele a s ním je to na psychickou pomoc ale bojím se, že dál by to bylo moc. Nechci dělat v životě moc změn.

Reagovat

svitluny 27.12.2009 17:25:35

novy

je zajímavé, že trojka by mu nevadila, ale jiný muž ano - trochu sobec, nemyslíš? Píšeš mám dvě děti, nechci nic měnit, ale je tu nový muž, co kdyby jsi se s Jiřím začala vídat častěji? Viděla bych to jako rozumnější řešení, než se trápit s člověkem, který věrný být prostě neumí a ještě chce, abys o tom věděla - nepřijde mi takový vztah, kdy si vzájemně ubližujete tímto způsobem, jako to pravé ořechové do budoucna. Zamysli se na Jiřím, zda by nebyl lepším přítelem, protože si myslím, že vztah, kde není vzájemná důvěra a naschvály se řeší vzájemnými nevěrami není to správné ani pro Tebe, ani pro Tvé děti.

cherry.women 27.12.2009 13:34:16

novy

Dobrý den,
Mám vztah, zamilovala jsem se, neviděla kolem sebe.Přítel zavolal a já jela.Přišla jsem si u něj jak v pohádce. Držel mě za ruku, uvařil dobrou veřeři. Všichni mi říkali, že je děvkař, že se nezmění a že není peo rodiný život. Ale já cítila, že nemají pravdu a že tak není spokojený. Pak jsme si o tom popovídali, řekl mi, že takový on předce není. Myslela jsem, že se snaží, ale chtěl po mě sex ve třech, já odmítla a tak mi řekl, že je to velká chyba, že on se kvůli mě změnil a já udělala chybu. Chtěl to několikrát a já naivně myslela, že mě jen zkouší. Ale pěkné večery mezi tím, neumí být sám. Pak jsme spolu loni pekli cukroví a poté měli pozvané jeho známé. Znova mi řekl, že jsem udělala chybu. Pak bezdůvodně žárlil, tak odjel. Anebo měl něco jiného v plánu, těžko říct.. Já byla nešťastná a utěšila jsem se v náruči jiného. Velmi mě to mrzelo. Ale starala jsem se o bratra s rako vinou v jeho 18 - ti letech, podnikala jsem, mám dvě děti, kteří tou bratrovou nemocí trpěli.

Reagovat

svitluny 27.12.2009 15:18:16

novy

Budu Ti odpovídat postupně ke každému odstavci zvlášť. Ze začátku by přítel zamilavaný, možná je to muž, co dokáže nádherně vrkat, co rád oslňuje a ze začátku je velice příjemný, než partnerka zevšední a začnou všední dny a řešení všedních záležitostí. To, že si s ním do té trojky nešla, to jsi udělala zcela správně, neb by jsi jen psychicky trpěla, ale možná by se Ti definitivnmě vyřešil tento vztah, neb by jsi v něm už nadále odmítla setrvat, nebo když se dva milují, tak tam třetí nepatří - tři je na vztah moc a vždy z toho pramení smutek, rozčarování a ve finále rozchod.

27.12.2009 11:46:28
danulka (tečka) x121 (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

A jestli, když nevýjde Aleš, nevýjde nic?to ne hodně mě to naučilo a za to jsem ráda.Člověk dělá chyby, protože je jen člověk, já jsem jich udělala určitě hodně,mrzí mě to ale, ale poučila jsem se a vím, co bych už udělala jinak....na druhou stranu to vnímám více realisticky a vím, že Aleš taky.Např.Vyhodit přítelkyni na Vánoce kvůli jeho mamce, že chce mít klid?...

Reagovat

Ozzro 27.12.2009 23:28:48

novy

Danulko, podívej já ti k tomu něco řeknu. Já rovněž vykládám karty a zabývám se tou samou činností co Svitluny. Mohu tě upozornit na to, že problém není na její straně, ale na straně tvé. Tak moc se snažíš získat vysněného přítele, že sama děláš chyby, za které potom platíš. Pokud budeš uvažovat selským rozumem, tak bys za tím dotyčným niky neposlala matku. Za mnou přijít matka nějaké slečny a dojednávat nám vztah, tak se s prominutím nas*** taky. Pokud jsi taková v reálu, jak se jevíš zde, tak se tomu muži ani nedivím, že tě nechce, protože ani já bych takovou nechtěl. Chce to jen trošku logiky a rozumu. Podívej, pokud se s tebou ten dotyčný rozešel je pro to, že jsi ho nedokázala udržet a za to karty ani sny nemohou. To, že ti nic nevyšlo není tím, že by výklad Svitluny byl špatný, ale pro to, že jsi se radou neřídila a především pro to, že jsi dělala extrémní a ukvapené kroky, které se nevyplatily. Vybít si na někom neúspech je opravdu směšné...

28.12.2009 13:34:04

novy

Milý OZZRO matku jsem za Alešem neposílala, přečti si ještě jednou odstavec, nevěděla jsem o tom a nikdy bych to po ní nechtěla, napsala jsem, že jsem udělala ve vztahu určitě chyby a je to pro mě poučením i do dalších vztahů, paní Kusková mi jen říkala něco, co prostě nebyla pravda a tak to je.Pokud si kartář, tak jistě chápeš, že někdy se i mistr tesař utne, hezký den.

svitluny 28.12.2009 14:37:21

novy

Drahá Danulko, už mě to tady opravdu nebaví číst - já Ti jasně při posledním sezení řekla - nic od toho setkání nečekej, je silně nerozhodný, takže neodejdete společně - dej mu čas, a to nepopřeš i kdyby ses na hlavu stavěla - a nerozhodný byl - také jsem Ti jasně řekla, že pro něj byl rozchod s Tebou těžký, což si mi potvrdila, když si mi četla jeho SMSku - takže mi tady neříkej, že jsem Ti lhala a držela Tě ve falešných iluzích. Lžeš a jsi prostě hysterická, nic jiného - mě špiníš a děláš to záměrně a když někomu řeknu, že to není rozhodnuto, tak asi není, že.....že potřebuje čas, aby si to srovnal v hlavě a místo času na něj doletí Tvá matka, ať už si to věděla, nebo ne - tak to jeho rozhodnutí jen urychlilo, ale bohužel v Tvůj neprospěch - taky jsi mě psala, že Ti přišli do života noví partneři, ale že Ti to s nimi nevyšlo, za to karty také nemohou....v kartách byli a Ty jsi je potkala - karty radí - na to jsem Tě upozorňovala - že je používám na rady a směrování, že nedělám tabuli co kdy a jak se stane, ale že je používám jako rady a co může, či nemůže být, také že karty kombinuji s numerologií, takže tohle vše jsi věděla už při první sezení a karty ukázaly šance na usmíření, ale také ukázaly jeho nerozhodnost, takže jaké pak falešné iluze? Jenže je problém v tom, že někdo slyší jen to, co chce slyšet a to je bohužel Tvůj případ. A kdo si tady projde historii s Tebou, tak si vše může v textech najít a může si udělat obrázek, jak o Tobě, tak i o mně...i o tomhle sporu.

27.12.2009 11:42:02

novy

A vy jste zase jen bohužel naštvaná, že to píšu tady, aby jste nepřišla o zákazníky, to není tahle kartářka ale jiná, u téhle co spletla osudy, jsem byla před 6 lety. Nikoho nešpiním a neobvinuji, píšu tak jak to je, myslím, že jsem vám vždy poděkovala,byla slušná a zaplatila, o mamce jsem napsala, že to myslela dobře, i když to neměla dělat a že snad to nebylo nic tak hrozného, Alešova matka je kapitola sama pro sebe, myslím, že k našemu vztahu přispěla, ale ten život z dluhy a zatrpklostí jí nezávidím,nevím co podle vás vyšlo, já si v tuto chvíli nic neuvědomuji, možná jen to, že ho ten rozchod trápil stejně- ale jinak:muže do konce roku jsem si nenašla, s nikým jiným nejsem, Aleš má zdá se jinou kamarádku, šťastné manželství a dítě neplánuji ani s ním ani s nikým jiným, vybral si tenkrát matku, protože společné stěhování zrušil......atd.atd.Je to prostě uplně jinak, pokud se ale něco změní, tak jak jste mi to řekla Vy, určitě se omluvím a napíšu.

Reagovat

Dáša 27.12.2009 17:15:34

novy

Vy platíte paní Luně za to, že vám odpovídá zde na tomto fóru? Mě už pomohla při výkladů snů tolikrát, že jsem se zde stala pravidelnou dopisovatelkou a neplatím za to. Její výklady snů sedí velice přesně a to, jak ji tady špiníte, to je jen ukázkou toho, že to děláte zcela záměrně. Protože když nejsem s někým spokojena, tak se na něj neobracím opětovně na rady. Četla jsem zde historii a na vás jsem narazila mnohokrát. Proč? Když nejste spokojená, jak tady píšete, proč chcete od paní Luny stále nové rady?

Trochu na hlavu, ne?

28.12.2009 13:42:12

novy

Milá Dášo, ano chodila jsem sem pravidelně, pomáhaly věci, co mi paní Kusková napsala, protože umí člověka velmi dobře podpořit, výklady snů jsem si nikdy nenechala dělat a ani jsem tady za rady neplatila, platila jsem pouze za výklad karet.Návštěvy mi pomáhaly udržovat si naději, ale když jenom čekáte, že to bude dobré a věříte těm kartám a pak vám dojde sms, jak byste se cítila vy, paní Kusková to jen svádí na mou matku a kdybych jí o tom nenapsala, na co by to svedla pak, že to dopadlo špatně, že se osud rázem změnil?že vesmír rozhodl jinak, že si třeba kdysi vezmu jiného Aleše?to potom karty ztrácí svou podstatu?Já jsem dobrý člověk, nechtěla jsem nikomu ublížit, neznáte mě, nemůžete soudit, ale napsala jsem jenom pouze to, jak to bylo, tot vše.

Michala 28.12.2009 14:05:32

novy

Mě také paní Kuskova karty vykládá, chodím k ní pravidelně a nejsou vždy její karty pozitivní, byly výklady které varovaly a plnily se. Víš Dano, nevěřím, že vám paní Kusková jen lichotila a dávala plané naděje, ona říká co a jak může být, ale také upozorňuje na to, kdy to vyjít nemusí, aspoň mě to tak říká, takže nevěřím tomu, co tady píšete, že vám řekla, že se přítel na 100 % vrátí zpět.

Dáša 28.12.2009 23:08:54

novy

Za osobní konzultace paní Kuskové také platím a stejně, jak Michale i mě vycházejí a neřekla bych, že mi paní Kusková vykládá jen v kladu, aby mě masírovala EGO. Měla jsem problém v pracovní oblasti a paní Kusková mě upozornila, že bude změna a dneska změna je, neb jsem v nové a je mi fajn. Také mě upozornila, že mohu narazit na podvodníka, takže jsem si při prodeji bytu dala pozor a neprodala jej tomu prvnímu, co chtěl byt pod cenu, že jiného kupce nenajdu. Počkala jsem, jak paní Kusková poradila a dneska nelituji. Takže to jsou mé zkušenosti s paní Kuskovou. Člověk nesmí mít horkou hlavu a zbrklost se nevyplácí a paní Kusková ti řekla nespěchej, jak jsem zde četla. Asi věděla proč. Takže to není žena, která jen slibuje a dělá výkladu v kladu, ale dokáže upozornit i na zádrhele, co mohou nastat.

Iveta 27.12.2009 10:25:35
IvetazBorosina (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Děkuji za Vaši reakci, uznávám, že máte pravdu. Buď tečka nebo vztah. Má to logiku. Určitě se ozvu a ráda s vámi zkonzultuji mé malé trápeníčko s láskou. Mám jen jeden problém, znám akorát (tedy doufám) pouze rok narození mého spolužáka. Snad jen pokud by pomohlo foto??? Přeji krásný a pohodový zbytek dne.

Reagovat

svitluny 27.12.2009 17:08:05

novy

Bude stačit i rok narození - dle něj se koukneme na energie a zbytek poradí karty.

27.12.2009 01:52:09

novy

Když to vezmu vše zpětně, a nezlobte se na mě, opravdu mi nic nevyšlo.Nevím jak ty karty vychází ostatním, každý si tady jde pro radu a je fajn, že mu poradíte, někdo za to chce peníze, jste hodná, ale nevím jestli tady někdo napsal, že se mu to vyplnilo....třeba se mýlím nevím....ta paní kartářka mi tenkrát řekla, že Aleš někoho má, a že i on si myslí, že mám nějaký vztah, což ty sms potvrdily.Víte moc mě bolí, že mi to tak napsal, ale třeba je to lepší než se utápět v naději, tohle jeho období může trvat třeba dva roky, a dva roky se trápit?nevím jestli bych to zvládla, říkáte nic nečekat, ale vždycky člověk v sobě má naději, vždycky od toho alespon něco čeká, pokud má rád.

Reagovat

svitluny 27.12.2009 02:26:37

novy

Já vím, že se trápíš a tak nevnímáš, co vyšlo a co ne a vidíš to jen černě a tím pádem máš v podvědomí, že když Ti nevyšel Aleš, tak nevyšlo nic, ale to vše okolo, co jsem Ti řekla a ono se potvrdilo, to už jsi asi zapomněla a je hezké mě tady za to vše špinit, tak jak špiníš a hážeš vinu na všechny okolo sebe - ano o kartářce jsi mi vyprávěla, ale sama jsi mě říkala, že si popletla osudy Tvé a Tvé sestry a dneska už chápu, že nepopletla nic o tom, že by mluvila o Tvém vztahu s Alešem nepadlo ani slovo, jen Ty si výklady přebíráš, jak se Ti zrovna hodí. A když špiníš, tak píšeš zde, když chválíš, tak bohužel bezsvědků, možná by ses opravdu měla zamyslet nad svou povahou a neházet špínu na všechny kolem sebe - počínaje Alešovou matkou, přes svou matku a jako třešinku na dortě sis nechala mne. A pak se Ti to v životě bohužel vrací, jako bumerang.

27.12.2009 01:44:37

novy

Paní Kusková nezlobte se, ale o té paní kartářce jsem vám říkala už před tím, myslím, že mamka ho ode mě neodradila, každý kdo si přečte to co mi napsal, tomu bude jasné, že už takový je delší dobu.Sama dobře víte, že já jsem mamku k tomu nenavedla a nevěděla jsem o tom, že za ním jde.Za to bohužel nemůžu-stalo se, jestli ho to odradilo nevím-ale nic tak špatného mu myslím neřekla, jednala jsem podle vašich rad, ale vyvinulo se to hold jinak.Děkuji vám za váš čas a trpělivost, jste dobrý psycholog a dokážete poradit, ale bohužel vám to nevyšlo..je možné, že se pletu a třeba si to Aleš uvědomí, že mě má rád, ale znám ho a vím, že chyby si přiznává jen velice těžce, ta přítelkyně či (ne)přítelkyně je to co mu v současnosti vyhovuje- nemusí s ní nic řešit, je to nezávazný vztah, sám napsal mám chyby ale ted nechci nic měnit.Od schůzky jsem čekala více to je pravda ale netlačila jsem na něj.Nenapsal mi ani na Vánoce, což si myslím, že to hodně zamrzí.

Reagovat

25.12.2009 21:05:01

novy

Dopadlo to bohužel tak, že se vyplnilo to od té druhé kartářky, dokonce i to, že někoho má-i když ne oficiální přítelkyni.Čemuž jsem nemohla vůbec uvěřit, ani jeho nejlepší kamarád o tom nic neví, ale asi je to pravda, když to píše.Začal zase kouřit, žije si svým životem, já jsem zase uvěřila jako hlupák, problémy si dělá každý sám, ale čas vše vyléčí.Snad.Vám děkuji za rady.

Reagovat

svitluny 26.12.2009 23:57:09

novy

Jsem ráda, že sis našla novou kartářku a přeji ji stejnou trpělivost, jakou jsem s Tebou měla já. A vzpomeň si na naše poslední sezení a co jsem Ti říkala a co jsi mi říkala i Ty, ale to už je dneska jedno - jen jsem Ti kladla na srdce - neočekávej od té schůzky nic konkrétního, neidealizuj si ji, vše chce čas a že kartami zamíchala pak Tvá máma, za to nemůžu - karty radí, karty varují, karty dokážou nasměrovat, ale ve finále rozhodnutí děláme my a to, co Ti expřítel napsal - mám-nemám vztah - tomu se ani nedivím - nikdo není rád tlačen do kouta a pokud jsou dva lidé dospělí, mají si své vztahy pokud možno řešit sami a ne, aby je za ně řešila maminka - to byla asi ta poslední kapka, co ho od vztahu s Tebou odradila - říkala jsem Ti - není nic rozhodnuto - netlač na pilu, ale jak se říká - každý svým štěstím strůjcem. Takže hodně štěstí do Nového roku a méně bolu Ti přeje Svitluny.

25.12.2009 21:00:25

novy

, protože už nejak ani nechci, ale nekoho blizsiho k srdci ano....nemáš se zac omlouvat Dani.promin, ze jsem ti asi zkazil tvé plány, ale chtěl jsem být k tobě upřímný.klidně někdy napiš.Rád si s tebou popovídám....myslím, že k tomu není co dodat, opět to nevyšlo.

Reagovat

25.12.2009 20:56:44

novy

Dobrý večer, tady toto mi Aleš napsal:Někde v hloubi mi taky chybí tvůj usmev, minulé vánoce byly velice krásné, bohužel život jde dál a věci se mění, jsem ale rád že máme hezkou vzpomínku....Víš Dani někde hluboko v srdci te mám rád, ale už to není jako driv,snažil jsem se tuhle kapitolu zivota uzavřít a myslel jsem, že jsi to tak vzala taky,vzdyt jsem slyšel, že jsi měla pár známostí, možná i máš to nevím, tak co pořád vidíš na mě, proč nejsi s někým lepším než já, vzdyt jsem te zklamal,víš nechci se dávat znovu dohromady.Myslel jsem, ze budeme pouze kamarádi, nechci tě zase zklamat....Dani neobvinuj se, mám taky spoustu chyb a v necem bych se měl určitě změnit i já.ted jsem ale frád jak to je a nechci to menit, jestli chces kamarádit, tak klidně, ale víc po mě aspon ted nechtej,promin...zní to hezky dani, ale co když ti ho už někdo bere?jsem sám a zároven taky ne a zatím se mi to tak líbí a nechci to nejak měnit, promin....to se těžko vysvetluje, nemám žádný vážný vztah jako s tebo,

Reagovat

Iveta 25.12.2009 20:18:51
IvetazBorosina (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

V úvodu si dovolím popřát pohodové svátky, šťastný a úspěšný rok 2010. A nyní k mému minitrápení s láskou. Ještě v době let středoškolských jsem milovala jednoho svého spolužáka. I když už jsem byla vdaná, stále jsem na tohoto muže myslela. Návalem všedních a běžných starostí jsem na něj zapoměla a až v roce 2008 jsme si začali po jedné sms, kterou mi napsal více dopisovat přes e-mailovou poštu. Několikrát jsme se potkali, ale abychom si promluvili o tom, co k němu cítím, k tomu jsme se nikdy nedostali. Já jsem bohužel zjistila, že se mi opět rozbušilo srdce vždy když jsem jej viděla, či jsme spolu hovořili, ... Jednoduše stále k němu "něco" cítím a byla jsem z toho dlouhou dobu velmi špatná. Nedokázala jsem mu to ale říci. Poslední dobou naše setkání a korespondence umlkla a já už jsem začala pomalu zapomínat ... ale nyní na vánoce, tedy 24.12. jsem pocítila velmi silné vzpomínky a jako by se vše vrátilo do stejných kolejí. Nevím kde se stala chyba a jak pokračovat dál???? smajlik

Reagovat

svitluny 27.12.2009 00:01:47

novy

Zde bych poradila osobní konzultaci - neb se koukneme na numerologi jak spolužáka, tak i manžela i Tvou - jde o to, že byl mezi Vámi silný cit - možná chybí nějaká poslední tečka a nebo jste také dozráli k rozhodnutí, že k sobě patříte a proto Vás život svál opět dohromady - každopádně je to na osobní konzultaci, kde pomoci karet i numerologie budeme vidět více. Můžeme ji uskutečnit buď osobně, nebo přes SKYPE či ICQ - výběr nechám na Tobě. Osobní kontakty najdeš v sekci kontaktů a pak se domluvíme co a jak dál.

Nikola 24.12.2009 10:40:03

novy

Hezký den. Tak jsem se konečně rozhodla a uspořádala jsem si své hodnoty. S pánem dál v kontaktu budu - dost věcí se díky němu přiučím, i když si ( občas ) připadám jak blbec vedle nej ( nemám takový rozhled a zkušenosti ), ale snažím se s ním komunikovat: poslední dny to jde bez problému a to mě těší. Snažím se nebýt za hloupou holku a myslím si, že se mi to daří. Zvláštní je, že .... Pán mi dal předevčírem ( co jsme se viděli naposledy ) dárek ( bombóny a starší Slovenskou minci ) -> docela mě jeho gesto zaskočilo a když mě začal oslovovat: " Niky " tak mi pomalu tikalo oko ( vtip smajlik ), tentýž den ( co jsem mu řekla v kolik hodin pojedu ze školy ) jel se mnou ( velmi zvláštní ) domů ( prý se snažil práci uspěchat a navíc si vzal dovolenou, když mi začalo volno - včera ). S pánem si docela rozumím, ale trochu mě děsí ( jeho gesta ) navíc ( nemám zkušenosti, to uznávám, i přesto, že je mi přes 20 let -> proto si tak trochu připadám bez sebevědomí, ale snažím se to změnit ).

Reagovat

svitluny 24.12.2009 16:20:21

novy

Ono hodně i napovídají sny o Vašem vzájemném vztahu. smajlik Ale každopádně se máš od něj co naučit na cestě životem a zvedne Ti sebevědomí, což je dobře smajlik

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
© Rejtmon