Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum povídání o lásce

Líbil by se Klub zlomených duší? Diskusní fórum o šrámech na dušičce? Každý může poradit, každý se může svěřit, každý může pohladit. Zkušeností máme všichni spoustu. Tak zněla anketní otázka.

Po kladném ohlase na tuto otázku otvírám veřejné povídání a jelikož by bylo smutné, kdybychom si tu povídali jen o šrámech na dušičce, tak jsem jej nazvala povídání o lásce, protože láska má mnoho podob, je všeobjímající a nemusí jít jen o lásku mileneckou, ale i o mateřskou. O lásku k vlastnímu tělu, lásku k životu i lásku kosmickou. Láska má tisíce podob, láska je krásná a nádherná, tak si pojďme o ní povídat a ne jen o ni. Můžeme si zde povídat o všem co nás trápí i dělá radost.

Vložit příspěvek

Theressa B.G 24.2.2010 19:13:44

novy

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat... Jsem zamilovaná do dvou mužů nevím jak je to možné ani jak se to stalo..... ten první je mouje první velká láska a ten drůhý moje 3 velká láska já vím je to hodně spletité.... Ale teď si nevím rady . Milui oba dva. Ten první je starší o 20 let ale nevypadí na to..... a ten druhý jen o 9... Chci se zeptat. jestli bych se měla řídit věkem, nebo jak se mám rozhodnout... Jsem bezradná...... Myslím si, že můžu říci,že oba dva se mnou chtějí být. ale co mám dělat... prosím poradíte mi?
Předem moc děkuji za odpověď...

Reagovat

svitluny 25.2.2010 01:40:03

novy

Zde bych použila numerologický rozbor Vás všech třech, jak fungují energie, jak spolu ladíte číselně a zkombinovala bych to výkladem karet, takže pokud by jste ráda věděla, jak to mezi Vámi dopadne, tak doporučují tenhle kombinovaný výklad, ať už po ICQ nebo po SKYPE. Věk zde roli nehraje, ale energie a vzájemné souznění ano a tohle může opravdu odhalit numerologický rozbor a karty, jak se budou oba vztahy vyvíjet. ICQ i SKYPE na mne najdete v kontaktech.

Lucie 2.2.2010 10:50:55

novy

Dobry den,
Ja nemam zadny vyrazny problem. Pred nekolika mesici jsem se dala konecne dohromady s muzem, se kterym to trvalo pred tim skoro dva roky, porad neco bylo ale nedokazali jsme se dohodnout. Je to velice racionalni clovek, stejne jako ja. Je to typ, co napise jen, kdyz si neco domlouvame. Ma svuj rad a kdyz ja necekane napisu jemu, tak je z toho nekdy, tak v soku. Zapomene mi treba odepsat a ja se nezlobim. Narozdil ode me si ale pomatuje datum vyroci seznameni a podobne veci co "prislusi zenam, ale me ne". Nejsme proste ani jeden ten typ milující romantiku, ae nezavrhujeme ji.:-D Ted duvod proc pisi. Vcera jsem se podivala na Facebook a videla, pratele pisi, jak se jim styska po jejich partnerech a jak je milují. Me pritel odjede na pet dni na kolej a ja vubec nemam duvod styskat si, proste vim, ze se mi za par dni vrati a miluji ho, ale vyrvavat to do sveta nemusim. On to ma stejne.premyslela jsem zda se nemame radi mene? ci jsme ve vztahu dal? cos myslite? diky za odpovedsmajlik

Reagovat

svitluny 2.2.2010 13:37:27

novy

Pokud Vám oběma takovýhle vztah vyhovuje, jste v něm šťastní a spokojení, netřeba nic měnit. Tím, že někdo neustále vykřikuje, jak mu ten druhý chybí, jak ho miluje ještě nemusí znamenat, že má hlubší city a pevnější vztah, než jej máš Ty s přítelem. Jak se říká všeho moc škodí a to, že někdo má potřebu psát 100 SMSek denně ještě neznamená, že miluje více, než ten, kdo je v tomhle skromnější a těmito slovíčky neplýtvá, ale za to, když je vysloví, mají daleko větší váhu, než na potkání každého oslovovat zlatíčkem či láskou. Pak tahle slova ztrácejí i na původní síle a významu a stávají se plytkými a nic neříkajícími. Stejně, co by Ti pomohlo jej neustále bombardovat SMSkami, když máte přes týden každý svůj program a o to více se pak těšíte jeden na druhého a setkání jsou o to krásnější. Láska není o tom jeden druhého vlastnit, či omezovat, ale dokázat mu dát i svobodu, vzájemnou důvěru a pak pocit z krásného souznění duší a milování, když jste spolu.

svitluny 2.2.2010 17:31:31

novy

Ale co se týká zapomínáni dat narozenin a jmenin, na to existují diáře, které má dnes každý mobil i PC, takže vymlouvat se já tyhle data v hlavě nenosím a zapomínat popřát svým nejbližším hovoří o Tvé lhostejnosti vůči nim. Neb nevím, jak by bylo Tobě příjemné, kdybys měla jmeniny, či narozeniny a nikdo si na Tebe nevzpomenul, neb přece nenosí kalendář v hlavě? Můžeš si zde hrát na jak velkou tvrďačku chceš, ale od nejbližších by Tě to jistě zamrzelo, takže nic snazšího, než si poznačit do kalendáře pro Tebe důležitá data nejbližších a popřát jim - to zase tolik času ani racionálního myšlení nezabere, neb lhostejnost bolí víc...

27.1.2010 11:12:13

novy

Dobrý den chtěla bych se zeptat na náš vztah s přítelem, jak to s námi bude dál? Já narozena 21.11.1980 a Luboš 05.09.1971? Děkuji a mějte se hezky.

Reagovat

svitluny 27.1.2010 23:32:10

novy

Karty i partnerské numerologické rozbory mám co by službu placenou a ráda Ti je jak vyložím, tak vyhotovím rozbor, záleží, pro jakou službu se rozhodneš smajlik Bližší informace nalezneš v nabídce mých služeb.

Maggot 24.1.2010 23:28:07

novy

Prosím,poraďte mi,jsem 3 měsíce bezhlavě zamilovaná a bohužel nešťastně.Z vašeho pohledu 3 měsíce možná není mnoho,ale z pohledu 16leté gymplačky je to snad až příliš.Své city jsem mu vyjevila hned na začátku.Jeho reakce tehdy byla taková,že mě má rád,ale nemá důvod tvořit vztah.Od té doby jsme si párkrát psali,vídáme se,zdravíme se...jako obyčejní lidé našeho věku.A já proto trpím.V mé situaci by se každému mohlo zdát,že o mě nestojí,že jsem pro něj obyčejná kámoška, známá.A třeba to tak i je.Já jsem ale člověk,který se nikdy nevzdává naděje.A tím je to pro mě možná horší.Prostě stále věřím,že se karta obrátí a my se opět sblížíme(před mým vzplanutím bylo krátké období kdy jsme si byli docela blízcí,a zajímal se o mně jako o člověka i o to,co dělám pak ale postupně ochládal až zeslábl i náš kontakt).On není z těch,co vykládá city na potkání,nyní si nejsem jistá ani tím co si o mě myslí.Všemožně si ho snažím svými myšlenkami přivolat,ale už nevím... můžu v tuto chvíli dělat? Děkuji

Reagovat

svitluny 25.1.2010 00:53:20

novy

Nechci Tě zklamat, ale ono to opravdu, jak popisuješ vypadá spíše na někoho, koho jsi potkala, Ty jsi se zamilovala, ale on vztah vidí jinak a proto to dnešní ochlazení, prostě jste v období, kdy se vzájemně potkáváte a lásky zde přicházejí a odcházejí. Ty ho můžeš milovat ještě dalších pár let, ale uvědom si jedno, aby jsi se nezasekla někde, kde ani v budoucnu pšenka nepokvete a Ty tím, že máš oči jen pro něj přicházíš o někoho, komu na Tobě opravdu záleží, s kým by jsi mohla ochutnávat plody lásky, ale Ty ho pro svého snového prince nevidíš. Nestaň se prosím jen čekankou, ale začni se více dívat i kolem sebe. A možná tím, že se začneš bavit i s jinými hochy, tak v něm probudíš žárlivost, aby se měl k činu a nebo naopak zjistíš, že jsou daleko lepší hoši, než je on sám a Ty se šťastně zaláskuješ jinde.

Rita 24.1.2010 19:14:58

novy

Dobrý den, strašně by mě zajímal váš názor na "věštkyně", jejichž nabídky jsou uváděny v nejrůznějších časopisech. Například můžete položit otázku co se týče lásky, uvedete jméno a datum narození sebe i dotyčného, v mém případě kluka, a to vše odešlete formou SMS na uvedené číslo, cena obvykle cca 16/20 kč. Jednou jsem to zkusila a zeptala jsem se na vztah jednoho kluka ke mě a odpověď zněla: "Vidím, že se mu líbíte a jste mu sympatická". Dá se ale těmto věštbám aspoň trochu věřit? Jde jen o "atrakci" za účelem zisku? Vykládá tam vůbec někdo ty karty nebo jen náhodně píše odpovědi?

Reagovat

svitluny 25.1.2010 00:38:24

novy

Nevím, jak je to s SMSkami - sama můžeš posoudit, zda jsi u hocha měla, či neměla úspěch. A co se týká s věštci v éteru, co jsou na horkých linkách - tak jako všude jinde - jsou zde jak kvalitní, tak i méně kvalitní věštci a věštkyně. Mě-li by to být odborníci, ale dneska je tahle živnost volná a nevyžaduje žádné přezkoušení, takže můžeš narazit jak na velkou kvalitu výkladu, tak na někoho, kdo zas takovým odborníkem nemusí být, za jakého se vydává. Nikdy se nemůžeš zavděčit lidem všem, a jak v jiných oborech - jsou zde vynikající odborníci, ale i takoví, co dobré jméno věštcům kazí....což je velká škoda. Ale každopádně měli by mít s tím, s čím pracují zkušenosti, ať je to numerologie, astrologie, automatické písmo, diagnostika či karetní výklady, hlavně na horkých linkách jsou skuteční věštci, žádné automaty - SMSky opravdu posoudit nedokážu.

iva 22.1.2010 17:54:13
24-ivca-bolton (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

ano to je pravda pani.. pokut bude namne snat bito bilo namne ale zdase ric ze opravdu asi nemam cenu o takoveho asi bojovat..ale bilo to ze on se jednou vrati ja zatim nepospicham nebo mam i jine trapeni doma nes je jen on se ma dobre a ja zle a stim nic nenadelam.. ale reknu vam jednou jak sem dopalda dekuji smajlik smajlik

Reagovat

iva 20.1.2010 20:54:31

novy

ahoj pani jarmilo .. tak sem chtela ric ze on my volal a rika ze je stoou zenskou us sam v byte tak ze spolu zijou aze jimoc miluje no tak nevim.. mozna jak rika te vi pak to pochopi co udelal ale ja us cekat nebudu ja sem take mlada zenska tak jak ste rikla zalezi jen namne jestli budu chit nove zacatky tak zatimnechci ale asi budu muset zatim jse dam do poradku jink vamporad verim co ste rekla a zalizi jen namne dekiji moc iva krasny vecer preju vam i rodine smajlik

Reagovat

svitluny 22.1.2010 01:29:08

novy

No povídaly jsme si, že přítel a otec Tvého dítěte varování dostal a je opravdu jen na něm, jak dopadne a co ho čeká, když se k Tobě nevrátí, ale také je na Tobě, aby sis sama řekla, zda o takového stojíš a zda nemáš na lepší.

koloušek 6.1.2010 22:33:43
notartz (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý večer, snad jsem asi jedinný chlap co Vám tady píše. Tak nějak poslední dobou zjištuju, že se věci kolem mne otáčení na špatnou stranu. Přestává se mne dařit ve všem. Co se týče vztahů po hodně letech nemůžu nikoho najít i když okolí říká ůplný opak-nevím jestli mluví pravdu. Ale asi nevidí, že jsem čím dál víc sám. Není mne málo let abych si mohl dovolit hazardovat s časem a lidma a se vztahama. Myslím že je něco špatně, asi se chovám k okolí špatně, ale o ničem takovém nevím. Život se mne začal vracet zpátky. Nevím kde je chyba. Děkuju

Reagovat

svitluny 7.1.2010 11:29:59

novy

Také přeji hezký den, určitě nejsi jediným mužem, co mi tady píše, k samotě nikdo odsouzen není, takže ani Ty ne. Spíše mě zaujala věta, že Ti život začal vracet zpět to, co jsi dělal sám. Takže sám si jistě nebyl, ale možná ses k ženám nechoval úplně nejlépe. Ráda Ti pomůžu tenhle problém rozlousknout. Asi bych to však neřešila zde, na veřejných stránkách, ale v soukromí ať už pomoci numerologické analýzy osobnosti, či výkladu karet a to na konzultaci osobně se mnou, nebo přes SKYPE či ICQ. Každý toužíme po lásce a hezkých vztazích, ani Ty nebudeš výjimkou. Stačí mne kontaktovat a koukneme se, kde je, jak se říká, zakopaný pes.

Hanka 5.1.2010 15:58:47

novy

Dobrý den paní Jarmilko,chtěla jsem Vám poděkovat za super výklad po SKYPE moc mi pomohl.Měla jste naprostou pravdu že přítel se zklidnil,když přijede tak je c klidi žádné hádky,je pravda že nejezdí tak často,ale jak jste psala asi opravdu teď půjdeme každý chvíli svou cestou.Myslím že nám to i prospěje obou.Ikdyž ho stále mikuju,ale ale nutit ho do ničeho nebudu to se musí rozhodnou on sám.Je sice na něm vidět že mu chybí dcera,a třeba si uvědomí spoustu věcí co dělal špatně a nebo taky třeba ne to ž je na něm.Já si taky uvědomila co jsem dělala špatně a rozhodně to nemíním už opakovat člověk někdy potřebuuje dostat od života "pecku"aby si uvědomil co dělal špatně.A jak jste mi psala chce to hlavně klid protože hádkama a křikem se vůbec nic nevyřeší.Mějte se moc hezky a ještě jednou děkuji za výklad.Hanka

Reagovat

svitluny 6.1.2010 01:55:38

novy

Děkuji za pochvalu. smajlik

Ája 29.12.2009 22:49:17

novy

Dobrý večer, před 25 lety jsem už jako vdaná bydlela v malém městě a potkávala jednoho stejně starého kluka, byl tehdy svobodný. Často chodíval do kina jako já, dívali jsme se po sobě.Pak mi zmizel z očí.Já se rozvedla a přestěhovala se do okresního města. Tam jsem ho po téměř 10-ti letech potkala znovu.Zase jsme se na sebe dívali, jeho děti a můj syn chodili do stejné školky, školy, potkávali jsme se skoro denně.Já se rozvedla a odstěhovala.Mezi tím on se také rozvedl, znovu oženil.Já jsem po 10ti letech zase zpátky v rodném městě,znovu jsme se potkali.Stála jsem na zastávce MHD kdy procházel kolem mě, zůstala jsem v šoku,nosíval knír,teď už ho nemá,trošku mě to zmátlo,zestárli jsme.Ale viděla jsem že i on na mě kouká dost překvapeně.Celou dobu jsem se mu dívala na záda.Asi po 300 metrech se otočil.O 4 dny později stojím na zastávce a linkového autobusu a v něm sedí on jako řidič. Bylo na něm opět vidět překvapení.Teď večer jsem ho opět potkala,a zase ten jeho pohled.Je to zvláštní...

Reagovat

svitluny 30.12.2009 01:26:17

novy

Je to zvláštní - jeden druhého sice přitahujete, ale pokud neproboříte pohledu slovy, úsměvem či kontaktem, tak se budete jen míjet dál a tak to půjde po celý život. Možná by nebylo špatné ho oslovit a domluvit se třeba, že si zajdete na kafe a zavzpomínáte na léta minulá a pak už se uvidí, co se z tohoto setkání a povídání u kávy, či decky vína vyklube do budoucnosti.

Ája 30.12.2009 05:47:17

novy

Děkuji, s oslovením by asi nebyl až takový problém. Já se jen možná podvědomě bojím..., má novou rodinu, dítě, co když bychom se po té kávě chtěli ještě vidět...?
A ještě jedna věc mě zajímá. Můj ex který si našel na netu novou partnerku, jí nahrává a videa dává na youtube.Když k nám jezdila dřív tchýně, seděla ležérně na sedačce a povídaly jsme si.Na videu s novou partnerkou tchýně sedí jen s ní u jídelního stolu a v čele...
Co z toho cítíte? Děkuji, krásný den.

svitluny 30.12.2009 10:32:56

novy

Každá z Vás má k tchýni jiný přístup - někdo si určuje hranice, někdo si nechává líbit vše. Je to na povaze obou dvou. Nevím, jak Ty jsi vycházela s tchýní. Někdo si dělá odstup a jiný je otevřený.

iva 29.12.2009 20:24:48
24-ica-bolton (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

diky ze ste napsla nes sem napsla tak zrovna on mi zavolal a jde sem zamnou us zitra tak asi ti lide co mi narikali nesmisli onem a zitra us budem spolu clovek nevi co behem hodiny se zneni diky dla sem navas a snat to bude v poradku iva smajlik

Reagovat

iva 29.12.2009 16:53:00

novy

ahoj .. chtela bych jen ric to co ste my rekla o mem exmanzelovi dalo se domluvit vse ale nakonec mne on sam podrazil mladeho sem nechla . a manzel zustal s jinou pritelkyni .. tak jak se reklo ze domluvi tak slo to ale pak se nejak asi rozhodl pro jinou a tet mne to trapi.. smajlik a nevim co mam delat .. ale dekuji vam zavse zavasi pomoc iva

Reagovat

svitluny 29.12.2009 18:39:18

novy

To věřím, že Tě to trápí, ale lepený hrnek také hůře drží pohromadě, než hrnek nový, s mladým, jak jsi mi říkala Ti to stejně nefungovalo a s manželem do budoucna ještě uvidíš, jak vše dopadne. Možná, jak jsem Ti při výkladu říkala to vyřeší někdo zcela nový, kdo bude jako ten hrneček bez lepidla.

Nikola 29.12.2009 01:42:37
vkysela (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Ja k paní kartářce Kuskové chodím dá se říct pravidelně.Jsem velmi spokojená s jejím výkladem i když mi občas neřekne, to co bych ráda slyšela,ale vždy má pravdu.Jo karty nejsou jen na pozitivní věštbu,ale ukazují nám vše co bychom dělat neměli a to asi nikdo z nás nerat slyší.Mám z jejích výkladů jen a jen velmi dobré rady do mého života.Za což jí musím poděkovat i takto veřejně.Paní Kusková je pro mne človíček, vždy s dobrou radou.

Reagovat

Hanča 28.12.2009 15:51:51

novy

Předem moc děkuji,dům je můj on pouze mě pomohl vyplatit bývalého manžela,ale na papíře to nikde není.Právě o mou dceru z prvníjo manželství mám strach,protože vidím že to těžce nese,její otec zůstal v Americe a popravdě má ho pouze za biologického otce.V mém příteli si vybudovala náhradního otce a myslím že se strašně zklamala ona to neřekne,ale vidím to na ní.Víte já jsem dřív přítele chtěla moc zpátky,ale teď už si nejsem moc jistá.Ráda bych teda konzultaci třeba po SKYPE pokud by to šlo.Byla bych ráda,protože opravdu nevím co si mám o něm myslet,nebýval takový jako teď,myslím že se to hodně změnilo po narození naší dcery.

Reagovat

svitluny 28.12.2009 18:34:51

novy

Myslím, že je to na delší dialog - můj SKYPE naleznete v kontaktech, takže se bude stačit jen připojit a na něm dohodneme zbytek.

Hanča 28.12.2009 15:24:02

novy

Dobrý den,můj přítel po 7 letém vztahu od nás odešel,našel si podnájem,to mi neřekl a když jsems e ho zeptala tak mi řekl že bydlí kde se dá (což nechápu proč mi lže),když jsem mu to řekla tak se osopil že mě po tom nic není kde bydlí,od našeho domu má klíče má tu ještě dost věcí tak jsem mu řekla ať vrátí klíče a věci si odstěhuje,řekl mi že ani náhodou že půlka domu je jeho a že nechápe proč by měl vracet klíče,věci že nemá kam dát a že je možný že se vrátí pokud neutáhne ten byt.Já ho nechápu,odešel sám.tvrdí že odešel ode mě ne od dcery,ale o dceru moc zájem nejeví (ikdyž mu chybí)hodně pracuje,ale to ho neomlouvá.taky mi řekl že já jsem dceru připravila o tátu.Neříkám že jsem neudělala chyby to ano,ale rozhodně jsem nechtěla rozchod už kvůli malé,tak nechápu jeho chování vůbec nevím o co mu jde.navíc se hodně naváží do mé dcery z prvního manželství,která není až tak špatná je to prostě puber´ták jako každej jinej.Nemůžete mi trochu poradit?Děkuji

Reagovat

svitluny 28.12.2009 15:43:02

novy

Přeji hezký den Hanko,
takže první věc je - dům máte opravdu napůl? Neb pokud ne, tak vyměň zámky, neb už bydlí jinde a proč by měl chodit do domu, když nejste doma. Věci mu dej na jedno místo, třeba do garáže, ať si je může vyzvednout.

Naváží se do Tvé dcery z prvního manželství - možná mu v něčem vadí - s puberťáky je někdy špatná domluva, ale pokud ji ponižuje a ztrapňuje bezdůvodně - pryč od něj, neb dceři nadělá bloky do budoucna, které se ji budou velmi těžko odmazávat.

Odešel od Vás a teď je otázka chceš jej zpět? Pokud ano - tak by bylo fajn si udělat osobní konzultaci mimo tyhle stránky, kde použijeme karty i numerologii, jak si s touhle situaci poradit. Pokud už o něj nestojíš, tak radikální řez, aby do Tvého života mohl vstoupit ten, co si Tě bude vážit, a to ne jen Tebe, ale i Tvých dcer a nebude Ti lhát. někdy jak se říká do třetice všeho dobrého či zlého.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
© Rejtmon