Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum povídání o lásce

Líbil by se Klub zlomených duší? Diskusní fórum o šrámech na dušičce? Každý může poradit, každý se může svěřit, každý může pohladit. Zkušeností máme všichni spoustu. Tak zněla anketní otázka.

Po kladném ohlase na tuto otázku otvírám veřejné povídání a jelikož by bylo smutné, kdybychom si tu povídali jen o šrámech na dušičce, tak jsem jej nazvala povídání o lásce, protože láska má mnoho podob, je všeobjímající a nemusí jít jen o lásku mileneckou, ale i o mateřskou. O lásku k vlastnímu tělu, lásku k životu i lásku kosmickou. Láska má tisíce podob, láska je krásná a nádherná, tak si pojďme o ní povídat a ne jen o ni. Můžeme si zde povídat o všem co nás trápí i dělá radost.

Vložit příspěvek

Denys 3.3.2006 09:09:06
drencapol (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

On to věděl,že jsem chodila s jeho kamarádem. Dávali nás dohromady ještě s dalšíma klukama...už dlouho mi nenapsala a má vypnutý telefon smajlik

Miminko 27.2.2006 08:24:49

novy

Ahoj Jarmilo, často jsem ti psala o svých snech, ale teď jsem se rozhodla napsat i své trápení s láskou. Mám už dva měsíce kluka, kterýho moc miluju. On bydlí sám a má spolubydlícího, Pepu. Ze začítku jsme se s Pepou moc nemuseli a koukali jsme na sebe skrz prsty, po nějaké době mě ze srandy pohlavkoval a často jsme se prali. Je to v poho, beru ho jako moc dobrýho kamaráda, ale před pár dny se mi svěřil, že mě on nebere jako kamarádku, ale jako něco víc, respektive mi otevřeně napsal, co ke mě cítí smajlik! Od té doby si často píšem (já jemu jako kamarádka, ale on mi pořád píše o svých citech), připadám si, jako kdybych mýho kluka podváděla smajlik .Když si představím, že si píšu s Pepou a hned vedle něj sedí člověk, kterého miluji z celého srdce a on o tom neví... smajlik

Reagovat

svitluny 27.2.2006 10:21:10

novy

Pokud svého kluka opravdu miluješ, jak píšeš, tak to musíš otevřeně Pepovi napsat a tím mu určit své hranice, že kamarád ano, ale že nejsi jeho city schopna akceptovat a buď to vezme na vědomí a nebo, že s ním odmítáš dál komunikovat. Dva kluky mít jaksi nemůžeš a teď si představ, jak by to vypadalo, kdyby opravdu vedle sebe seděli a ty SMSky si předčítali - zkus se nad tím zamyslet, čím by jsi se stala v jejich očích.

Hana 24.2.2006 19:01:40

novy

Paní Jarmilo. Tak dnes jsem udělala razantní krok, alespoň si myslím já.

Včerejší noc jsem strávila nad dospisem pro toho muže. Před tím jsem mu volala-2x, psala pracovní sms, nic. Je na mě naštvaný, nemá důvod, ale on neví, že jsem ty sms a telefonáty nepropagovala já! Napsala jsem mu toto:

Vážený pane M****** J******.

Protože mi neodepisujete na sms zprávy , rozhodla jsem se Vás kontaktovat touto cestou.
Na počátku tohoto roku mi byl zcizen mobilní telefon. Podařilo se ho však nakonec získat zpět, ale bohužel po dobu, kdy nebyl telefon v mém držení, došlo k tomu, že pachatelé se bavili na můj účet a ne zrovna slušenou formou psali a volali na čísla v mém seznamu, tedy pravděpodobně i Vám.
I když to nebyla má chyba, přesto bych chtěla vyjádřit lítost nad takovým excesem, obzvláště způsobeným skrze můj mobilní telefon. Sama jsem nebyla ušetřena nechutných slovních útoků skrze sms a věřte mi, nebylo to příjemné.
Velmi mě mrzí, že zde existuje(byť nepatrná) šance, že si můžete myslet, že výše uvedené věci by snad mohly vzejít přímo od mé osoby.
Proto se Vám ještě jednou omlouvám a doufám, že i nadále mi zůstanete příznivě nakloněn.

P.S: Omlouvám se za případnou nečitelnost mého rukopisu. Po nehodě jsem nucena mít ruku v sádře a přesto doufám, že smysl dopisu zůstal čirý, stejně jako (kdysi???) i naše vzájemná sympatie. (přátelství). Doufám, že naleznete čas abyste mi napsal pár slov.

S přáním krásného prožití blížícího víkendu
Študáček(Lucie P*****)
(moje mobilní číslo je nyní ********** a *********)

Paní na vrátnici, které jsem dopis předávala mi slíbila, že pokud se on dnes objeví v práci předá mu to. Doufám tedy, že jsem udělala dobře. Myslím si, že ano. Pokud si ten dopis přečte, bude vědět pravdu je jen tedy na něm zda v ní uvěří a odpustí mi. budeme dál přátelé, nebo naše přátelství skončí...

Reagovat

svitluny 25.2.2006 13:43:31

novy

Nevím, zda je to pravé ořechové vytloukat lež další lží. Možná by byl daleko lepší zapomenout a poohlídnout se někde jinde a z tohoto příběhu si vzít ponaučení pro příště, aby jsi neopakovala stejné chyby.

Hana 25.2.2006 15:09:28

novy

Máte pravdu, lae věřte mi snařila jsem se, snažila jsem se zapomenout. Dříve když jsme se znali o nějaký ten měsíc méně, jsem zapoměla, zapoměla jsem,ale on se objevil znovu a vše se vrátlo. ale nyní? Bohužel vůbec mi nejde zapomenout! Naopak, jen brečím, chybí mi, mám v sobě prázdno..Už půl roku...

svitluny 25.2.2006 17:23:52

novy

Hani,
nauč se mít ráda sebe samu, zkus si najít koníčka, co Tě celý pohltí, nechej srdíčko vydechnout a uvidíš, co se bude dít. Třeba se vrátí on, třeba zaklepe někdo nový smajlik , hlavně se netrap.

Hana 25.2.2006 18:45:16

novy

smajlik

Donka 23.2.2006 17:38:36
8icecrem (zavináč) azet (tečka) sk

novy

Dobry den, prosila by som o radu, 4roky sa mi velm pacil jeden muz..a pred rokov, ked som sa rozisla s priatelom tak sme si zacali pisat s tym clovekom, kt. osm chcela a tak to skoncilo,ze sme teraz milenci, velmi ho lubim, ale on mna nie, ma ma rad, ale viac nic, viac krat mi povedal, aby sme to skoncili, ze chce, aby som mala takeho, kt. ma bude lubit, ale ja som povedala,ze nechcem,ze mi staci to co mi dala..zial iba sex..kedze som teraz v anglicku tak sme stale v kontakte..a ked osm bola doma, tak sme boli spolu, velmi by som chcela aby som sa uz nemusela skryvat, totiz nikto o nas nevie..nechapem preco je taky, nikoho ineho nema..ak niekde idem s nejakych chlapom von, tak ziarli no nechce si to priznat..stale verim, ze sa zmeni a ze ma bude tiez lubim,mozete mi prosim poradit...dakujem

Reagovat

svitluny 24.2.2006 11:31:16

novy

No částěčně Ti napověděl sen, co jsem Ti včera vykládala, ten hoch se možná bojí, bojí se lásky a možného zklamání, možná už se mu to dříve stalo, tak si kolem sebe vybudoval obrannou zeď, za kterou si Tě nechce připustit, take pokud ho opravdu miluješ, chce to trpělivost a postupně tu zeď začít bourat. Dát mu důvěru, ale také po něm chtít i procházku venku a to hezky ruku v ruce, aby si zvykal, že jste opravdu pár a že to s ním myslíš vážně. Ne jen sex a milování, ale ukázat i veřejnosti, že jste pár. smajlik

pavla 18.2.2006 21:22:58
pavca (tečka) pet (zavináč) volny (tečka) cz

novy

Když se mi líbí ňákej kluk tak se miu líbí týden apak už ne protože se začne chovat divně.Proč? smajlik

Reagovat

svitluny 19.2.2006 13:29:40

novy

Možná, že Tě přitahuje jeho nezájem a jak se to po týdnu změní a je možnost, že by jsi se mu mohla líbit také, tak Tě přestane bavit. Možná ráda lovíš, ale úlovky Tě nebaví. Neboj, časem se objeví takový, který Tě bavit bude a o to víc, čím se stane pro Tebe nepřístupnějším. smajlik

Eva 18.2.2006 14:27:12

novy

Zajímalo by mě,zda existuje opravdové přátelství mezi mužem a ženou nebo jak si dost lidí myslí,jde spíše o tajnou lásku a skrývané city.Já si myslím,že pravda je asi někde uprostřed.

Reagovat

svitluny 18.2.2006 14:59:41

novy

Já bych řekla, že co člověk to názor - přátelství mezi mužem a ženou exostovat může, ale zda je to čisté přátelství, těžko říct a také těžko říct, zda se i z původně čistého přátelství časem nemůže stát něco víc. smajlik

Hana 18.2.2006 11:10:03

novy

Dobrý den před týdny jsem se psala, že jsem zamilovaná do muže, který je o dost starší než já...

Bohužel. Jsem nyní v dost zoufalé situaci. Můj kamarád Rom, který ho nemá rád za jeho rasistické řeči si půjčil můj mobil(několikrát) a napsal mu za mě jemu smsky, které nebyly pěkné. No ten muž mi napsal když jsem byla ve škole," že uz toho má dost, kdo jsem a co chci"
Já jsem se do toho pak dost zamotala. Napsala jsem mu, že jsem nějaké sms nepsala, většinou jen pracovní. A k tomu jsem mu písla, že mu zavolám, a že mu to vysvětlím. On mi telefon vzal, ale vypadl mi.
Pak jsme si napsali pár sms, já se mu to stále snažila vysvětlit, on začal psát jako žena.
Nakonec to dopadlo tak, že mi kamarádka chtěla pomoci. Začaly jsme psát jako nějaká Alena a on stále psal jako Jaroslava. Telefon ji poprvé vzal a nechal hrát rádio, podruhé ho vycvakl a pak ho již nebral.(stále jsme psaly a volaly z mého čísla) Začal psár sms typu"Co si to dovoluješ ty couro, ten telefon mi koupil manžel před 14 dni a jestli si se s někým tahala, tak ted zapomen. Nehodlám se bavit s kdejakou šlapkou. Dávám to na policii jako obtěžování" Znám ho moje číslo tedy je již na policejní stanici...
Změnila jsem si simku, z new čísla jsem mu napsala, že mi tedy nějací Romové ukradli mobil-vím ještě větší lež, ale přeci jen nenechám přeci na sobě lež....Neodepsal.
Prostě jsem mu nemohla napsat přeci pravdu"hele můj kámoš tě bombardoval z mýho telefonu sms, protože tě nenávidí" To vážně nejde.
Tak že nyní jsem asi dost v háji. Dopadlo to tak, že od této aféry utekl týden. A již druhý týden se chováme jak blbci, já ho nezdravím, ač bych chtěla, a on mě také nezdraví...

Nevím co mám dělat.

Reagovat

svitluny 18.2.2006 14:12:47

novy

Dala bych asi jednu radu - zapomenout a jít každý svou cestou. Z Tvého psaní mě vyplývá, že ji asi společnou mít nebudete, takže pár slziček, jeden kapesník a pak se zase usmát na svět. Kolem je spousta lásky, počkej na jaro - to chodí ruku v ruce s láskou a uvidíš, že potká i Tebe. Jen pro příště se vyvarovat, aby jsi dávala svou lásku všanc okolí, jako jsi to udělala nyní. Láska je o dvou lidech, je to soukromá záležitost a ne, aby se do ni pletlo celé okolí a to hlavně tím, že jim poskytneš dotyčného telefonní číslo, či další osobní údaje. Toto, co se Ti stalo ber jako varování pro příště. Není špatné chybu udělat, jako se stalo Tobě a vzít si z ní poučení, ale špatné je stejné chyby opakovat. smajlik

Hana 18.2.2006 14:36:59

novy

Já vím, máte pravdu! Ale snažím se zapomenou už od září 2005. Ale nejde to. Ty dva roky našeho přátelství pro mě znamenaly a znamenají hodně. A moc mi chybí.

svitluny 18.2.2006 16:33:06

novy

Tak proč jsis jej pokazila tím, že jsi jeho číslo dala k dispozici někomu jinému a ještě k tomu nechala zneužít svůj mobil - víš tohle se opravdu těžko ospravedlňuje a omlouvá i těžko radí, jak dál. Svým konáním jsi v jeho očích mohla hluboce klesnout a dostat se tam, kde jsi byla před tím, bude hodně těžké, ne-li nemožné.

Hana 18.2.2006 16:44:21

novy

Věřte mi, že toho MOC lituju! Vím byla to šílená hloupost, ale já tomu Romovi věřila, řekl mi jen, že mu něco napíše. A pak psal za mě i z internetu(jako i z mého čísla). Moc toho lituju, snažím se to napravit. Ale nedaří se mi s ním sejít.

To, že ho miluju na tom tolik nyní nezáleží. Chybí mi i jako kamarád, kamarád, na kterém mi moc záleželo a záleží..Vím, byla to šílená hloupost, beru to, že to je jen má chyba! smajlik

svitluny 18.2.2006 17:14:18

novy

Hani, je mi jasné, jak moc Tě to trápí, ale bude to chtít asi čas, teď je to moc bolavé a to jak z Tvé strany, tak i z jeho - chtělo by se to s ním sejít, prostě až jej potkáš, tak se mu do očí omluvit a požádat jej o schůzku, kde mu vše vysvětlíš, ale samozřejmě je jen na něm, zda ještě po to všem bude se schůzkou souhlasit. Přejí Ti, aby ano, aby to pochopil a Ty jsi zase byla šťastná. Psaní už nemá cenu - chce si to s ním přímo vyříkat z očí do očí, to snad jedině pomůže a už do toho prosím žádné cizí osoby netahej - ať to už zůstane jen mezi Vámi. Je mi jasné, že se člověk se svým srdíčkem musí někde svěřit, ale musí se svěřit tak, aby ten, komu se svěříš, Tvé důvěry nezneužil.

Denys 14.2.2006 06:54:12
drencapol (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Ahoj Jarmilko,
vždy jsem psala do snů,ale nikdy mě nenapdalo psát sem.
Sny se mi už nějak nevybavují ale s láskou jsou potíže smajlik
Znám jednoho kluka...Jmenuje se dejme tomu O. Je to bývalý spolužák mé kamarádky. Mluvila o něm dlouho a já ho poznala až teď, díky tomu, že jeho a moje máma se znají. Zpočátku se mi vůbec nelíbil,ale když jsem ho viděla podruhé, úplně mě dostal. smajlik

Reagovat

svitluny 14.2.2006 16:30:57

novy

Takže budeš muset osondovat, zda to jiskří i z jeho strany. Někdy vztah založený na tom, že se nám někdo zalíbí až tzv. na druhý pohled vydrží déle, než ten vztah, co jsme zapláli na pohled první a tohle bude Tvůj případ, jen ještě věřit, že to bude oboustranné smajlik

Jana 10.2.2006 18:45:46

novy

Ahoj, omlouvám se, že sem píši znovu. Již jednou jsem sem psala o tom jak jsem zamilovaná do jednoho řidiče, viz níže...

Tak nějaký čas uplynul a my se nyní vídáme často.(bohužel stylem on jede a já jdu naproti němu)
asi tak před týdnem jsme se potkali na náměstí, já šla ¨s kamarádem(Romem, který ten mlj idol nemá rád)můj kamarád mu řekl"dobrý den" . Idol se se díval na zem ,potom co ho můj kamarád pozdravil, odpověděl "čau" a sjel i mě pohledem já na to"čus". Já i on jsme jak bylo vidět pospíchali...Nemluvili jsme spolu.
O pár dní později jsme se viděli, mával mi.
Již několik dnů se potkáme každý den ve stejnou hodinu, stává se, že on mě bud nevidí,nebo já jeho.Chybí mi strašně moc.!Nemůžu na něho zapomenout smajlik

Reagovat

Nazi 11.2.2006 09:07:22
nazis (zavináč) atlas (tečka) cz

novy

Nediv se, když zrazuješ rasu a kamarádíš s černou držkou.

svitluny 11.2.2006 12:11:15

novy

Možná má opravdu rasové předsudky a tak Tvé přátelství s tím hochem neschvaluje, lidé jsou různí a rasové předsudky tady opravdu existují a možná proto si Tě přestal všímat a nebo na toho hocha žárlí a tímto způsobem se projevuje jeho uražená ješitnost.

Jana 9.2.2006 18:46:20

novy

Chtěla bych se zeptat,zda může mít nějakou zvláštní spojitost jistá numerická shoda.Totiž mé živ.číslo je šestka.Když jsem se setkala s jistým,v mém životě důlež.člověkem, dávalo datum dohromady číslo šest a když se zase ozval on a zcela nečekaně, opět mě napadlo sečíst čísla datumu a byla to zase ona šestka.Nerozumím tomu ,ale zdá se mi to příliš náhodné.

Reagovat

svitluny 10.2.2006 13:21:15

novy

Ano jsou čísla - tedy jak jsi to sečetla - životní cesty, které se přitahují a naopak, které spou neharmonizují, ale to nejsou jen životní cesty, je toho spousta, co se dá z partnerské analýzy vyčíst, třeba zda rok, kdy jste se potkali, byl vhodný na dlouhodobý vztah, či flirt. Čísla mohou hodně napovědět o daném člověku i o tom, zda bude pár v harmonii, či nikoliv. smajlik

jana 9.2.2006 16:04:01

novy

Ahoj,
prosím Vás o radu. Nevím co mám dělat. Nemyslela jsem si, že já budu někdy ještě něco takového řešit...
O Vánocích o mě projevil zájem jeden kluk. Sehnal si na mě telefonní číslo a začal mě psát a volat. Znám ho od vidění, prakticky od malička. Má přítelkyni asi půl roku. Stále neví, jeslti chce jí nebo mě. Mě se líbí, ale nevim, jestli mám ještě čekat. Pořád se nemůže rozhoupat...Pozval mě k sobě domů, bylo to moc fajn. A pak mě po několika dnech napsal, že chce bejt sám a musí si všechno rozmyslet. Pak se mě za dva dny ozval, že mu chybím..Nějak si nevím rady...

Reagovat

svitluny 10.2.2006 13:26:36

novy

Hoch bude asi nerozhodný, netlač na něj a snaž se mu udělat vzácnou. Nepros a nedomáhej se společnosti, ať sám pozná, že mu chybíš a že chce být s Tebou a ne s tou přítelkyní. Pokud bude vědět, že přiběhneš na každé zavolání, tak s Tebou podle toho bude i jednat. Zkus ho nechat trochu v nejistotě, že on není Tvůj střed světa a že pokud jim chce být, tak se musí pořádně snažit. Nesnaž se s jeho přítelkyní soupeřit - to nemáš zapotřebí - on musí bojovat o Tebe, ne Ty o něj. smajlik smajlik

Jana 28.1.2006 20:55:14

novy

Ahoj. Chtěla bych prosim vás vědět váš názor. Nikdy jsem skutečně nebyla na starší ,ale před dvěma lety, když mi bylo 16 let. Jsem se s přátelila s jedním mužem, ten muž je řidič autobusu, začal,tedy chtěl se se mnou bavit. No, počase jsem se s ním skutečně začala bavit. Dozvěděla jsem se,že má nejlepší kamarádka je jeho sousedka a ta mi o něm řekla negativní věci(je prý zamilovaný do její mamky a ona ho stejně jako dcera nesnaáší)přesto její mamka ho nechce a navíc on je ženatý. Mě s ním bylo fajn, udělala jsem si o nem vlastni obrazek podle toho jak se ke mě choval. Byl skvělý,hodný...sympatak. no rok a čtvrt jsme byli dá se říct přátelé, dělal mi různý prosby ohledně bus. dopravy, povídali jsme si o všem, občas zašli nakoupit. JJá se sve city skryvala, v zari 2006 nas,ale osud rozdelil, premistili ho v praci .Do ted jsme spolu nemluvili .Tento tyden jsem mu napsla sms, ve ktere bylo, e mi chybi, ze je fajn clovek(musel pochopit,ze ho mam rada)no neodepsal mi. Na prac. sms vsak ano(stejne jako drive,na osobni sms mi nikdy neodepsal ,na prac. vsak ano)No nevím co si mam myslet.moc mi chybi stale.vim je to ujety,nikdy jsme spolu neflirtovali.jen on mel obcas reci typu jestli uz mam nekoho na zahrati a nebo se na me dival mlcky...
je zenaty presto ne stastne.deli nas 35 let,co z je silene,ale nevim jak me bere.on se se mnou zacal bavit, zezacatku jsme s kamaradkou myslely, ze je to kvuli jjei mamce,ale na tu se nikdy neptal.tak ze tim to nebylo.nerikam ze se nebavil s kazdym,diky praci,ale se mnou nejvic a semnou chodil i nakupovat.a ted kdyz vi,ze ho mam rada.no chovam se jak debil,treba jede naproti me a ja delam,ze ho nevidim.
je to asi chyba,ale stava se.nemuzu se na neho podivat,natoz do oci.fakt nevim co mam delat, chybi mi.. smajlik

Reagovat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
© Rejtmon