Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum povídání o lásce

Líbil by se Klub zlomených duší? Diskusní fórum o šrámech na dušičce? Každý může poradit, každý se může svěřit, každý může pohladit. Zkušeností máme všichni spoustu. Tak zněla anketní otázka.

Po kladném ohlase na tuto otázku otvírám veřejné povídání a jelikož by bylo smutné, kdybychom si tu povídali jen o šrámech na dušičce, tak jsem jej nazvala povídání o lásce, protože láska má mnoho podob, je všeobjímající a nemusí jít jen o lásku mileneckou, ale i o mateřskou. O lásku k vlastnímu tělu, lásku k životu i lásku kosmickou. Láska má tisíce podob, láska je krásná a nádherná, tak si pojďme o ní povídat a ne jen o ni. Můžeme si zde povídat o všem co nás trápí i dělá radost.

Vložit příspěvek

Andrea 19.4.2006 19:39:05

novy

Hezký večer.

Dlouho jsem se rozhodovala sem napsat. A zároveň jsem si dlouho nechtěla přiznat skutečnost...

Je mi 18 let. Před asi rokem a půl jsem se zamilovala do muže, kterému je něco přes 50 let. Byli jsme kamarádi.

Nikdy jsem nechodila s klukem, nebo s ním cokoli měla, prostě mi to nic neříká.

No, s tím mužem jsem byla kamarádka, něco se však stalo a jsme nepřátelé, já ho přesto všchno stále miluji.

Na čas jsem odjela z České Republiky. Užívala jsem si. Ale opět jsem se tam zamilovala. Do muže, kterému bylo opět něco přes 50 let, ale nebyla to tak velká láska. Byli jsme známí, pár dní.

Na toho prvního jsem myslela čím dál méně.

Do doby než mi začala psát a volat jeho žena. Já ho totiž jednou v noci omylem prozvonila. A ona mi druhý den z jeho čísla volala.

Nějak se to zvrtlo...

Zkazila mi celý den.. Urážkami atd.

Další den byl již v pohodě.

Za čas jsem se vrátila domů. Ztratila jsem Aleše- ten muž, kterého jsem poznala v zahraničí. A znovu jsem myslela na Míru.

Uvědomila jsem si tím pádem, že jsem na starší. Nevím jak to pochopí moje rodina, jak to pochopí námí, přátelé..Jak budu žít.. Pokud se tedy dá žít...

smajlik

Reagovat

svitluny 19.4.2006 21:55:36

novy

Žit se dá určitě a to, že jsi na starší - možná, že hledáš v partnerovi otce a proto Tě přitahují starší, nejsi jediná s takovým zaměřením a uchylka to v žádném případě není, jen si uvědom, zda to, co Ti na něm imponuje dnes bude i za 20 let, když Tobě potáhne na čtyřicítku a jemu bude klepat na dveře sedumdesátka, ale na druhou stranu - člověk má žít dneškem a ne myslet na tak vzdálenou dobu a se starším můžeš najít třeba větší štěstí, než s nevyzrálým vrstevníkem. smajlik

Blíženec 18.4.2006 14:12:15
LucieMartinova (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Ahoj,na jedný oslavě jsem se strašně zamilovala do jednoho kluka.Ale je jedem takový problém.On už má holku.Ale řekla bych,že nejsou moc štastní.Moc jim to neklape.Tak nevím jestli mu to mám říct nebo ne.Prosím poraď mi. smajlik smajlik smajlik

Reagovat

svitluny 18.4.2006 14:22:07

novy

To, zda to tomu hochovi klape, či neklape ví jen on a daná slečna, to, že jsi se zamilovala je věc druhá. Říci mu to můžeš a pak uvidíš, co se bude dít, možná bude s Tebou, ale také se může stát, že budeš odmítnuta i s touto variantou musíš počítat. K lásce je vždy třeba dvou milujících se srdcí, jedno nestačí. smajlik

Standa 18.4.2006 10:48:06

novy

Dobrý den Jarmilko,
Trávím s Baruškou každý den, bereme si i spolčný pokoj. Takže spolu i spinkáme. Jen jsem Vám chtěl říci, že mi řekla, co se stalo, ne do detailů, ale stačilo mi to, ukazovala mi i jizvy, tím to vlastně začalo. Když mi to říkala, byla úplně vyklepaná a nervózní. Mě se chtěla strašně brečet, ale nedal jsem jí to najevo. Od té doby je to mezi námi takové pevnější, říkám jí vše a nebojím se jí říct. Jediné co jsem jí neřekl je, že jí miluji. Nikomu se s tím nesvěřuji, necítím se s klukama. Stejně o nás říkají ,,tohle a tamto", ale my víme své. Zatím se snažím něco neuspěchat. Párkrát jsem jí dal pusinku na tvář nebo na čelo. Jsme velcíb přátelé a to mi zatím stačí. Jsem na sebe hrdý, že jsem jí vrátil chuť do života. Občas jí ještě pomáhám překonat její nálady, noční můry a agrasivní chování, většinou se snažím jí zklidnit, do cela mi to jde smajlik . Mějte se krásně a dodatečně hezké velikonoce, nějak jsem ne to zapomněl smajlik

Reagovat

svitluny 18.4.2006 14:19:15

novy

Zdravím Stando,
jsem ráda, že Ti to tak hezky vychází a neboj, přijde čas, kdy ji řekneš i to "Milují Tě" a zase budou dvě dušičky šťastné na obláčku lásky a tak to má být. Přejí krásné jaro plné lásky a citu. smajlik

Standa 19.4.2006 07:04:19

novy

Vy by jste mohla psát básničky smajlik, taková romantická dusička smajlik, jde vidět, že jste ryba. Barunka je taky rybička, občas mě i její romantický nápady dost překvapují smajlik.

Natalie 11.4.2006 10:47:42

novy

Dobrý den.
Doufám, že si na mě vzpomínáte, psala jsem Vám s problémy mého přítele po ztrátě našeho syna.

Zkoušela jsem s ním ze začátku mluvit, ale většinou to dopadlo hádkou, nebo mě odstrčil a šel pryč. Ale asi si to nechal projít hlavou a jednou večer za mnou přišel a pořádně jsme si promluvili o všem co nás oba trápí. Od té doby jsme pořád spolu a vše si říkáme. Je sice pořád málomluvný, ale už se na mě i usmívá a konečně je nám spolu do dlouhé době dobře. Také jsme si pořídili pejska, štěně boxera. Pejsek nám přináší plno radosti. Děkuji Vám, potřebovala jsem se někomu svěřit.
Děkuji

Reagovat

svitluny 11.4.2006 12:48:40

novy

To mě těší, že jste si našli s přítelem k sobě zpátky cestu, je to dobře, láska je třeba a tu teď spolu opět prožíváte a ten pejsek je také fajn, jistě Vám přinese spoustu radosti. Takže Ti přeji, aby Vám tento stav již vydžel, prošli jste si spolu zkoušku ohněm a teď by mělo přijít období léčivého sluníčka. smajlik

Natalie 13.4.2006 12:34:21

novy

smajlik

kikinek 8.4.2006 19:31:18

novy

Ahoj.Je mi 15 a neumím se líbat.Když na to má dojít tak mám strašnou tému..Je to docela trapas.Co mám dělat?díky smajlik smajlik

Reagovat

kikinek 8.4.2006 19:33:04

novy

Jo a jsem kluk

kikinek 8.4.2006 19:46:46

novy

Jo a jeste uz nekolikrat mne nejaka holka kvuli tomu nechala...Nevim co delat protoze jsem vzdycky nervooznii...Poradte mi plosiim..Dekuju

svitluny 8.4.2006 21:16:20

novy

Uvolni se, buď v klidu a nechej tomu volná průběh, aby polibek přišel sám od sebe - nemusíš hned používat jazyk, pěkně v klidu - žádný vysavač a uvidíš, ono to půjde - jde jen o uvolnění a nic neuspěchat. smajlik

Jana 8.4.2006 18:50:21

novy

Chci se zeptat,zda opravdu funguje naše podvědomí tak,že se stačí dotázat a ono nám odpoví.Reaguji na jednu z tvých odpovědí.Mohla bys mi prosím o tom napsat něco více.Mně se to zatím jaksi nedaří.Možná je na to třeba jistá technika. smajlik

Reagovat

svitluny 8.4.2006 21:14:27

novy

Nejde to ze dne na den, nejde to ovládat vůli, chce to meditace, zklidnění a třeba se na podvědomi právě obracet formou snů - dá se to aplikovat i pomoci sklenice vody. Když máš otázku - natoč si večer do sklenice čistou vodu - upij do poloviny a mysli na otázku, potom sklenici můžeš nechat poblíž postele a jít spát, odpověd buď přijde formou snu, nebo ráno po probuzení sklenici dopij a odpověd dorazí během dne - může to být formou titulku v novinách, formou slov písně co uslyšíš, či dialogu z TV, formy jsou různé, musíš naslouchat a odpověd se objeví. Pokud se to nepodaří na poprvé, tak to zkus večer znova a opakuj tak dlouho, dokud výsledek nebude kladný. Jen jedno upozornění - žádné chtění - musí to přijít samo od sebe.

Olí 5.4.2006 20:50:56

novy

Před tejdnem jsem začala chodit s klukem, je supr, rozumíme si. Ani jsme se nestačili požádně poznat, tak je to možná i tím.
Miluju ho, ale nevim estli on mě. Je to ten "hloupoučkej" začátek, při kterym se teprv seznamujeme?
Plno lidí kolem mě mi dalo za pravdu, že na začátku to chvilku tvá než se "okoukáte" a zvyknete na sebe. Je to opravdu tak? ..

Reagovat

svitluny 5.4.2006 21:15:29

novy

Je to tak - ze začátku máš na očích růžové brýle a ty málokdy propustí realitu, jsi jim oslněnna a tak přehlížíš jeho chyby, ale časem, až růžové brýle zmizí, pak teprve poznáš koho máš vedle sebe a on to pozná také a pak se teprve uvidí, jak moc Vám na sobě záleží, zda to bylo jen pomatení smyslu, nebo skutečná láska. smajlik

Luky 5.4.2006 09:27:43

novy

Ahoj líbí se mi jedna holka z naší třídy. Já se jí bojím dát své city najevo! TAK MI PROSÍM TĚ PORAĎ!! Strašně se bojím její reakce když jí to řeknu!! Nevim co s tim!! smajlik

Reagovat

svitluny 5.4.2006 18:47:14

novy

KDO SE BOJÍ NESMÍ DO LESA a tak je to i s vyjevením citů. Pokud je neprojevíš, tak nezjistíš, zda o Tebe stoji, takže je to na Tobě, zda se chceš dál bát a nebo ji říct, co k ni cítíš. smajlik

Zdena 1.4.2006 21:28:07

novy

Jsem hodná holka. Dělam aikido a nikdo se se mnou nebaví.Teď si mě všiml jeden kluk z aikida a píše mi,že chce se mnou chodit. Mě se nelíbí.Miluju jeho kámoše.... smajlik Prostě jsem vadná...Ani si neholím nohy,podpaží ani přirození.Ostatní holky se mi za to smějí. Je mi už 15!! Co když to ON zjistí?? Mám se holit? Bojím se,že si ublížim...Asi vás to nezajímá ale už ani rodiče mě nemají rádi.Mám dvě mladší sestry a oni je mají radši než mě. Uklidnují se na mě-křičí,bijí mě a nadávají mi. Musím dokonce i po ségrach ulkízet! Pokud dostanu 3 a horší nesmím na týden ven.Těším se na mé 18.narozky. Věříte mi?

Reagovat

svitluny 1.4.2006 22:53:01

novy

Zdeni, vadná nejsi, to se neboj, jen prostě někdy senám líbí někdo jiný, než my jemu a to se právě stalo Tobě. Máš krásných 15 let – život se Ti otvírá a s tím i lásky a nelásky – s tím holením – sama vyzkoušej, co je Ti příjemné, zda hladké nožky, či hladké podpaždí, nebo zpocené chloupky v něm a pak se rozhodni. S přirozením – je to módní záležitost – takže opět jen a jen Tvá věc. A s tím, že Tě mají rodiče méně rádi, než mladší sestry – možná od Tebe vyžadují více odpovědnosti, vidí Tě že už jsi velká a můžeš pomoci a v sestrách to ještě není, možná jsi byla dlouho jedináček a teď se prostě o rodiče musíš dělit, někdy je to těžké, ale neboj, také dospěješ a časem, až si pořídíš vlastní děti, možná i chování svých rodičů pochopíš a pokud se Ti nelíbí, tak jej nebudeš kopírovat.

svitluny 1.4.2006 22:54:07

novy

A ještě k tomu věřím - nevěřím, je sice dneska Apríl, ale to neznamená, že se tohle nemůže dít smajlik smajlik

Zdena 2.4.2006 00:05:46

novy

Apríl to není...Ale díky.Třeba se někdy oholím a toho kluka oslovím.
Stačí jen pár dní a on nebude už s ní. smajlik

Cyntia 4.4.2006 11:22:57

novy

Ahoj Zdeno, četla jsem si, jaké máš problémy!!! Je mi to moc líto, ale seber se překonej sama sebe! Držím všechny čtyři palečky smajlik

Standa 1.4.2006 01:33:35
SP (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý večer,
já Vám musím něco říct! Už od čtvrtka zase pracujeme,takže sem s Baruškou celýden. A my jsme teď byli spolu u baru a trošku víc jsem jí opil. smajlik A ona mi řikala jak mě strašně MOC MILUJE . A když je člověk v takovým stavu, tak říká i to co by nikdy normálně neřekl, ne.. smajlik No a vzal jsem si jí na pokoj a teď vedle mě spinká moje mimí smajlik A tak nějak nemůžu usnout, a tak jsem šťastný, že Vám to prostě musím říct. Ale jak jsem šťastný, tak kjsem i strašně vzrušený a asi jí .... myslíte, že by se jí to líbilo, když mě miluje, ale už spinká smajlik Jsem tak šťastný! A víte jak jí krásně voní její černé vlásky, je krásná smajlik smajlik smajlik já jí miluju smajlik A víte co se stalo Báruš mi spadla do vany,ani nevim co dělala v koupelně a měla mokrej zadeček tak jsem jí půčil moje trenky smajlik to byla seranda
se mějte krásně Jarmilko a zase napíšu

Reagovat

svitluny 1.4.2006 09:16:09

novy

Je fajn, že jsi spokojen a pomalu, ale jistě získáváš svou lásku, no, je vidět, že jaro se blíží, takže přeji hodně štěstí. smajlik smajlik

sXjmQWvMrZWdGTuHo 14.3.2008 12:53:01
riacgs (zavináč) yamiss (tečka) com

novy

pHl40r ivreygffmwpd, [url=http://hszbajathinp.com/]hszbajathinp[/url], [link=http://osujtqljzmgz.com/]osujtqljzmgz[/link], http://awvcdeipxnuq.com/

Pepa 30.3.2006 20:38:38
Nizky (tečka) vysoky (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Ahoj, ještě jednou se na Tebe obracím. Mám kamarádku, a ona byla ještě před půlrokem v pořádku, zdravá, veselá, hezká, šťastná a já sem ji moc miloval. Jenže měla kluka. Ten se s ní ale nedávno rozešel a ona si našla jinýho. Jenže s tím se teď taky rozchází. Jenže to neutáhla psychicky a dala se na drogy. Dřív jenom kouřila, a občas si dala trácu, ale to sem nechal bejt, když se držela. Jenže teď začala s hašišem, kokainem, pevitinem a kdovíčím eště, strašně zhubla, změnila, se skoro se nesměje, má deprese. Je pasivní, tvrdí že je na dně, ale odmítá pomoc, nechce přestat. Mám ji pořád moc rád a chci jí pomoct ať mě to bude stát cokoliv!

smajlik

Reagovat

svitluny 30.3.2006 21:23:25

novy

Pepíku,
tady bych snad poradila jen odbornou pomoc, a to čím dřív, tím líp, čím dříve začne s protidrogovou odvykací kůrou, tím má větší šanci na vyléčení. Budeš to mít s ní těžké, sama se asi neodhodlá, budeš ji muset přesvědčit, byla by škoda promarněného života. Tak to zkus.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
© Rejtmon