Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum povídání o lásce

Líbil by se Klub zlomených duší? Diskusní fórum o šrámech na dušičce? Každý může poradit, každý se může svěřit, každý může pohladit. Zkušeností máme všichni spoustu. Tak zněla anketní otázka.

Po kladném ohlase na tuto otázku otvírám veřejné povídání a jelikož by bylo smutné, kdybychom si tu povídali jen o šrámech na dušičce, tak jsem jej nazvala povídání o lásce, protože láska má mnoho podob, je všeobjímající a nemusí jít jen o lásku mileneckou, ale i o mateřskou. O lásku k vlastnímu tělu, lásku k životu i lásku kosmickou. Láska má tisíce podob, láska je krásná a nádherná, tak si pojďme o ní povídat a ne jen o ni. Můžeme si zde povídat o všem co nás trápí i dělá radost.

Vložit příspěvek

Denys 12.5.2006 21:49:30
drencapol (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dopovim....
Prostě jsem měla kluka-nádhernýho,blonďák,modyrý oči,sportovec...
smajlik
Ano, měla. Rozešel se se mnou, prý kvůli tomu, že na mě nemá čas smajlik .Já cítím že v tom je někdo další-3.-ženská.
Mě je 15,jemu bude 18. Nebylo mezi námi nic víc než procházky,líbání.Nic víc.
Nevím,co mám dělat. Jsem tak v háji... smajlik On má pravdu..má tréninky 4Xtýdně a o víkendu zápas, ale já ho miluju. smajlik A on říká že mě taky miluje. Já nevím. Možná ani on neví co chce.
Poraďte mi prosím.

Denys 12.5.2006 21:50:38

novy

Ještě děkuji za radu.
Klidně napište všichni.

svitluny 12.5.2006 22:43:23

novy

Mluví za něj jeho mládí, jak sama píšeš on má 18 Ty 15 - Ty toužíš po jeho přítomnosti, ale on ve svém věku se nemůže nechat spoutat - potřebuje rozlet - přátelé tréninky a možná proto utíká. Navíc jste oba v období hledání a nacházení - hledáte toho nejlepšího partnera pro sebe. Nejlepšího si myslím pro danou chvíli, pro daný okamžik pro daný kus cesty, co máte ujít spolu - je Ti nádherných 15 - život máš před sebou a s ním i spoustu lásek - některých bolavých, některých, co budou hladit. Ber to tak a nesmutni. smajlik

Denys 13.5.2006 11:20:28

novy

Když já vážně jinak nemůžu...miluju ho a moc.
Chápu,že má tréninky a zvykla jsem si, že ho nemůžu vidět denně. Jen chci vědět,že mě miluje a nemá nikoho jiného smajlik

lenka 12.5.2006 10:44:22

novy

Dobry den,žasnu kolik žen ma stejne problemy jako já..taky mam no,spiše kamarada.ale hodně mi na něm zaleží,i když jsem štastně vdana.S tim mužem jsem si psala,sem tam zašla na kafe,bylo to moc hezke.Ale časem mi psal čim dál meně,pry ma moc prace.Někdy ani neodepiše,což mě hodně vadi.I když jsem mu to řekla,nic se nezměnilo..Trapi mě to,strašně mi to naše povídaní chybi. smajlik

Reagovat

svitluny 12.5.2006 14:30:18

novy

Tomu rozumím a chápu, ale ber to tak, že jsi zadaná a možná tím pádem pro něj nedosažitelná - proto to ochlazení citů. Nedostává to, co očekával.

Jitka 10.5.2006 22:15:42
jitka (tečka) kozderkova (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý večer.Děkuju za odpověď.Jsem pro numerologický výklad. smajlik .Moooooc děkuji,jsem ráda ,že se mnou někdo alespoň mluví......Jen napište co pro to musim udělat.Moooooc děkuji Jitka

Reagovat

svitluny 11.5.2006 11:22:13

novy

Pošli mi meil na mou meilovou adresu svitluny@seznam.cz a tam domluvíme podrobnosti, každopádně budu potřebovat Tvé i přítelovo datum narození a datum, nebo alespoň měsíc od kdy spolu chodíte, či kdy to začalo jiskřit mezi Vámi. smajlik

Jitka 8.5.2006 17:04:19
jitka (tečka) kozderkova (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý den.Jsem momentálně ve stadiu života plného nerozhodnosti.Našla jsem si prima mužskýho přes Internet.Scházíme se,jak nám to čas dovolí smajlik.Pravdou je,že to není často,ale jinak to nejde.Jsme velmi zaměstnaní.Je mi s ním moc dobře a teď,když jsem poznala jeho děti,je to super i s nimi.Mám ho moc ráda,možná ho i miluji a ráda bych s ním byla více.Ráda bych věděla ,jak to mezi námi dopadne. smajlik.Mám malou dcerku,která je moc prima a ráda bych aby byla moc šťastná,ale nevim jak dál....jsem ve fázi,kdy nevím jak dál.Chtěla bych být konečně v klidu a pohodě.Tedy samozřejmě v rámci možností.Nejsem náročný člověk.Děkuju,že jsem se mohla alespoň vypovídat.Jitka

Reagovat

svitluny 10.5.2006 10:14:58

novy

Chce si o tom všem s přítelem promluvit a pak hledat společné řešení i cestu dál. Můžu pomoci numerologickým rozborem, ale to by jsme se již domluvily po meilu, kdyby jsi chtěla. smajlik

Martina 5.5.2006 16:54:41

novy

Již dlouhá léta se mi několikrát do roka zdá o člověku,kterého mám ráda a který je velmi laskavý a hodný.I ve skutečnosti se známe,ale v tom snu jako bychom patřili k sobě a jednou mi dokonce odpověděl na to, co mě trápilo.Jak si to mám vysvětlit a propojují se naše myšlenky ve snu? smajlik

Reagovat

svitluny 8.5.2006 14:17:35

novy

Hodnotila bych to jako spojení ve snu Vašich duších. Možná, je to Tvá spřízněna duše a ve snu Tě chrání a pomáhá Ti. smajlik

Jana 28.4.2006 19:30:46

novy

Hezký večer paní Jarmilo.

Tak tedy miluju jednoho muže. Mo, strašně moc.

Dva roky jsme byly přátelé, ale náš vztah se pokazil.

On si se mnou začal, chtěl se se mnou bavit atd. Já nechtěla. Nakonec jsem si uvědomila, že je to sympaťák, začali jsme spolu kamarádit.

Jenom že z části jsem naše přátelství pokazila já. Jednou letos v únoru jsem mu napsala, že mi schází, že ho miluju. Neodepsal. Ale stále se ke mě choval jako kamarád. Já jsem tedy tu muji sms hodila za hlavu.

Stále jsme byli kamarádi.

Pak se, ale něco stalo. Začal mě ignorovat. Zjistila jsem asi po týdnu, že jdou o mě lži, lži, které mu ničí práci.

Přestali jsme se vídat. Já dělala ublíženou, ale zároveň jsem se mu snažila tu lež vysvětlit. A on dělal uraženého a naštvaného.

Pohádali jsme se. Dost.
Zjistila jsem, že mi v něčem lhal, sice ta lež byla pro mě dobrá, neublížila mi, ale stejně.

Pak mi jeho žena a dcera začaly celkem vyhrožovat, ale spíše mě obtěžovaly.

Ten muž mi strašně moc schází. Vím, že by jsme nikdy víc než přátelé nikdy být nemohli. Věděla jsem to od začátku.

Myslím si, že on mě má rád, nemiluje mě, a když jsem mu dala najevo, že bych chtěla klidně i něco víc. Couvl, protože se zalekl. Ale alespoň mi mohl říct, ať ho nechám ne? To jsem mu i napsala, jestli ho obtěžuji, ať mi to napíše, řekne. Nic.

Strašně mi chybí. Již přes půl roku se snažím žít jako dřív, ale nejde to. U srdce mám prázdno. Strašně!

Mám ho nejenom v hlavě, ale hlavně srdíčku.
Dnes jsem ho viděla a strašně mi chybí!

Vím je ženatý, ale jejich vztah již několik let není dobrý.

Schází mi strašně! smajlik

Reagovat

Jana 28.4.2006 19:34:37

novy

Ještě bych chtěla dodat, že jsem od toho muže o dost let mladší.
Mohla bych být jeho dcera. V pohodě.

Vím, že jsem na starší, ale s tím nic neudělám.

svitluny 1.5.2006 19:34:35

novy

Jani,
s tou dcerou - nevím, jakým by byl v desíti letech otec, ale je fakt, že pokud Tě bral jako príma kamarádku, tak nebude asi nic víc, Ty jsi se zamilovala, jistě mu to imponovalo, že má úspěch u mladé slečny, záleží ještě kolik je Ti let - jinak se to bere, pokud je Ti 15, 17, 20 či více. Nevím, do jaké kategorie Tě zařadit. Ale jedno vím jistě - je ženatý a tady vidím kámen úrazu - nejspíše mu jeho manželský život vyhovuje, nechce jej měnit - možná si zaflirtovat, zvednout si EGO - proč ne? Vrátit se do mládí, ale asi nic víc. Kdyby chtěl víc, jistě by se již vyjádřil. Vím, že láska umí hodně bolet, dokáže pohladit, ale i ublížit, hlavně ta neobětovaná a v Tvém případě mě přijde, že jde o tu neobětovanou, bohužel. Protože kdyby Tě miloval, tak se chová jinak.

Co kdyby jsi se koukla jinde, lásky je kolem spousta, jistě je zde někdo, kdo Tě miluje, ale Ty jej nevidíš, zkus své srdce odprostit od tohoto člověka a uvidíš, že láska si k Tobě cestu najde a bude krásná, nádherná a opětovaná a takovou potřebuješ. smajlik

Jana 1.5.2006 19:55:09

novy

Děkuju Vám za pomoc.

Ale víte snažila jsem se dívat okolo sebe, ale nikdo se mi nezamlouvá. Jeho miluju strašně moc. Stačilo by mi s ním i přátelství. Jen mě mrzí to velké nedorozumění, které jej pokazilo. smajlik

2.5.2006 12:07:41

novy

Přáteltsví by Ti již dneska nestačilo a to víš moc dobře, kde ovládnou srdce city, přátelství moc nefunguje. smajlik

Romana 28.4.2006 18:56:03

novy

Ještě jednou děkuji za odpov.ale stejně je asi těžké rozpozn.tento typ lásky od upřímn.sympatií,že ano? smajlik

Reagovat

svitluny 2.5.2006 16:51:59

novy

Záleží na tom, co od toho očekáváš Ty, zda Ti lichotí ta platonická a nebo by jsi ji byla schopna přeměnit společně s ním ve skutečnou. Od platonické ke skutečné je jen krůček, když oba chtěji, pokud ne, tak zůstává i nadále jen platonickou - jednostrannou. smajlik

Romana 28.4.2006 18:34:48

novy

Děkuji za odpov.Dá se tedy říci,že platon. lásku prozradí i dost upřený pohled při rozhovoru? Takový ten rentgenovo-romantický, pokud to tak mohu nazvat. smajlik

Reagovat

svitluny 28.4.2006 18:42:59

novy

A jakýpak "platon" se kolem Tebe točí? smajlik Ano, je to jeho milý úsměv, když Tě vidí, hladí očima, je spokojen ve Tvé společnosti - prostě lásku neutajíš. smajlik

Romana 28.4.2006 16:32:56

novy

Chtěla bych se zeptat,jak se u muže pozná,že je platonicky zamilován.Je pravda,že kromě jiného je v přítomnosti dané osoby poněkud nervozní,poposedá si různě atp.?Prozradí hodně i oči?

Reagovat

svitluny 28.4.2006 17:24:29

novy

Prozradí - je vůči dané osobě příjemnější, galantnější a může vyhledávat její společnost. smajlik

Pejsek 27.4.2006 09:18:52

novy

Děkuji moc za Vaši radu, paní Jarmilko. Je dobré slyšet názor někoho zkušenějšího smajlik

Reagovat

Pejsek 25.4.2006 14:47:26

novy

Dobrý den paní Jarmilko. Občas píšu do snového fóra a jednou jsem Vás navštívila u Vás doma a teď bych Vás chtěla poprosit o radu. Jsem s přítelem teprve 3 měsíce,ale nejsem úplně spokojená.Mám jej velice ráda,ale problém je v tom, že to stejné co dávám, necítím od něj. Je docela dost možné, že to třeba neumí dát najevo. On je hodně pracovně vytížen a díky této zaneprázdněnosti na mě nemá moc času. Jinak je na mě moc hodný,ale v našem vztahu pořád hraje prim jeho práce a ta se hodně prolíná do našeho vztahu. Neumí si čas naplánovat tak, aby se třeba jeden den věnoval pouze mě. Dokonce mi dost často ani neodepisuje na mé sms a vždy má nějakou výmluvu proč a přitom když jsme spolu, tak si pořád s někým píše nebo volá. Docela mě to trápí, protože jinak je to bezva chlap, který je pracovitý a není pro žádné lumpárny, prostě ideální muž pro rodinu. Vzhledem k mému věku ( bylo mě 31 ) se mi nechce už znova hledat někoho jiného ( normálních chlapů v mém věku je už poskrovnu ) a také nechci dělat nějaké ukvapené závěry, i když to ve mě hodně často vře. Musím se přiznat, že jsem velice citlivá, možná až přecitlivělá a možná je i trochu chyba ve mě, že si všechno beru,ale jsme spolu krátce a jsem hodně zamilovaná a to stejné čekám i od partnera. Zatím se ale pouze trápím smajlik Zajímal by mě Váš nestranný názor nebo rada, za kterou bych byla moc vděčná. Zajímalo by mě jestli se třeba k sobě vůbec hodíme z astrologického hlediska, on je ryba a já beran, nebude v tom ten problém? Děkuji a přeji krásný den smajlik

Reagovat

Nicol 25.4.2006 21:37:40

novy

Jestli můžu vztoupit do ,,rozhovoru". Měla jsem přítele a přesně jsem cítila to podobné jako Vy. Vždy to nějak cítíte a je to tak, udělala jsem tedy ten krok, nad kterým jsem hodně přemýšlela. Rozešla jsem se s ním a po rozchodu jsem zjistila, že polovinu našeho soužití rušila ještě jedna žena. Vždy to nějak srdíčko cítí a já si myslím, že by ste o tom měla s ním promluvit. Aspoň o tom, že na Vás nemá čas, protože se vždy čas najde.

Pejsek 26.4.2006 08:46:44

novy

Děkuji za "příspěvěk", Nikol. Z počátku jsem se něčeho podobného hodně obávala, protože přítel od začátku hodně často mluvil o kolegyni z práce a když jsem začala žárlit a řekla mu, že mi to vadí, ať o ní tak často nemluví, tak to mé přání respektuje a zmíní se pouze občas příležitostně. Dokonce jsem se jej ptala jestli spolu kdysi byli, chodili, protože mi to tak přišlo, tak řekl, že ne a že už ASI ani nebude. To ASI mu zřejmě uteklo. Buď se pouze špatně vyjádřil nebo se prostě prořekl. Žárlím dál,ale pouze v sobě a nedávám to najevo, akorát občas ho popíchnu smajlik , mimochodem on si ze mě legraci dělá pořád smajlik Ví kde bydlí, zná její sourozence, občas jí veze z práce, atd... a tak je mi to trochu divné. Mám v práci s kolegy taky hezký vztah,ale nezajímá mě v kterém patře bydlí a jakou mají jejich rodiče fin. situaci. To vše on o ní ví a ještě víc.Už mě napadlo, že mi nepíše a nevolá, protože jí projdou rukama veškeré papíry ve firmě, včetně faktury a výpisu volání z mobilu a tak by to mohl být důvod. Protože když volá a píše někde jinde, tak si to omlouvá tím, že si to v práci zdůvodní, že je to prac. číslo. Když jsem mu navrhovala ať si pořídí ještě jeden tel. s kartou ( není to pro něj fin. problém ), tak mi řekl, že nebude u sebe nosit dva telefony, což chápu. Když jsem s ním o tom všem hovořila, že mě to velmi trápí a je pro mě důležité,aby mi na mou zprávu odpověděl ( nechci po něm, aby si se mnou psal celý den, stačí jedna sms denně ), tak má pokaždé nějakou jinou výmluvu, včera už ale rezignoval a řekl, že mi teda odepisovat bude,ale vyznělo to tak, že to nechce on, ale že jsem ho k tomu donutila. Určitě bych chtěla znát pravdu o něm a té jeho kolegyni,ale nevím jak to udělat, nechci ztratit jeho důvěru a zatím i já jemu důvěřuji, i když občas nějaký ten čertík smajlik tady občas je. Neporadíte mi jak na to, Nikol? smajlik

svitluny 26.4.2006 18:17:04

novy

Zdravím Pejsku,
astrologické hledisko beran - ryba - no ber to tak, že je to jako voda a oheň, oheň vodu zahřívá, aby nebyla studená a voda zase oheň schlazuje. Ale na druhou stranu se říká, že ryba je voda na venek a oheň uvnitř, takže by jsi si s ním dle znamení rozumět mohla, dost důležité jsou však energie, protože pokud ty se kříží, tak je problém a lidé spolu nedokážou dlouhodobě být. Co se týká kolegyně - to je těžké, ale nevěra na muži se pozná, pokud s ním žiješ delší čas - mohou to být jeho změny i v milování - nové techniky či ochlazení - tohle všechno by jsi poznala a to, že upřednostňuje práci - ber to tak, že žádnému mužskému nestačí k životu jen rodina a později děti. Každý muž je ten pomyslný lovec mamuta a tak bude vždy klást zabezpečení rodiny a tím pádem i svou práci na první místo.

svitluny 26.4.2006 18:20:23

novy

A co se týká věku - nikdy není pozdě na novou lásku - být s někým jen proto, abych nebyla sama - nebo že někoho jiného už nepotkám, to se může vymstít. Protože pak se může objevit ten pravý - Ty už mít rodinu a děti a přijde těžke dilema - láska nebo povinnost - jít za hlasem svého srdce a nebo zůstat doma a trápit se.

Je to jen na Tobě, jak se rozhodneš. smajlik

Nicol 27.4.2006 15:57:50

novy

No možná ho to popíchne kupředu a pocítí to, že s ním chceš být v kontaktu. Poznáš to ale časem. Každý člověk jsme jiný, ale já bych si o té slečně zjistila víc, ne od něho, protože on asi pravdu neřekne. Já nejsem stíhačka to né, ale také by mě zajímalo co můj přítel a kolegyně v práci, protože to jsou časté problémy smajlik a pokud má Vás na doma a jí v práci smajlik ... Ale zase na druhou stranu, když Vám řekl, že s ní nic nemá, měla by jste mu věřit, ve vztahu je nutná důvěra, ale jsou i tací muži, kteří to říkají pro klid jeho milé. . smajlik každopádně držím palce

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
© Rejtmon