Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum povídání o lásce

Líbil by se Klub zlomených duší? Diskusní fórum o šrámech na dušičce? Každý může poradit, každý se může svěřit, každý může pohladit. Zkušeností máme všichni spoustu. Tak zněla anketní otázka.

Po kladném ohlase na tuto otázku otvírám veřejné povídání a jelikož by bylo smutné, kdybychom si tu povídali jen o šrámech na dušičce, tak jsem jej nazvala povídání o lásce, protože láska má mnoho podob, je všeobjímající a nemusí jít jen o lásku mileneckou, ale i o mateřskou. O lásku k vlastnímu tělu, lásku k životu i lásku kosmickou. Láska má tisíce podob, láska je krásná a nádherná, tak si pojďme o ní povídat a ne jen o ni. Můžeme si zde povídat o všem co nás trápí i dělá radost.

Vložit příspěvek

Liluška 25.6.2006 10:44:52

novy

někde jsem četla, myslím, že to bylo i na této stránce, že když se chci spojit s nějakým člověkem, musím na něj před spaním hodně myslet, co je na tom pravdy, a jak bych to mohla udělat?? smajlik smajlik

Reagovat

svitluny 25.6.2006 11:39:17

novy

Návod jsem psala včera ve snech - koukni tam. smajlik

Karin 16.6.2006 22:04:07
berunka1 (zavináč) tiscali (tečka) cz

novy

Když myslím, jak mám jít s tím klukem na to rande, jsem z toho na nic, bolí mě srdce, nikdy jsem nevěřila, že to jde, ale fakt bolí, jako by mi tam bodalo tisíce jehliček. Jako bych nechtěla, aby nás spolu viděl, to by pak už nebyla žádná šance...Ale na druhé straně zase nechci být sama, to je jasné, ale jako bych si chtěla najít kluka už jen z povinnosti, abych někoho měla. Jenomže mě taky bolelo, jakjsem ho viděla s nějakou kámoškou...........Já nevím, teď jako bych chtěla být sama, já nevím, nechci čekat věčně, ale nechci se také trápit

Reagovat

svitluny 17.6.2006 09:51:17

novy

Rande zkus a uvidíš - třeba z toho vznikné přátelství a časem - to nech osudu. Jen nic neuspěchej, ať vše přijde samo. smajlik Ber to tak, že se v životě nic neděje náhodou a vše má své místo i čas a tak je to i s láskami a lidmi, co potkáváme.

Standa 18.6.2006 19:11:15

novy

Když s někým chodíš s povinnosti je to jako když Tě nutí někdo do jídla, které Ti vůbec nechutná. Pak se stejně za čas rozejdete a Ty si budeš říkat, že bys radši ten vztah s ním neprožila.

hana 18.6.2006 20:57:08

novy

asi vím,jak ti je,ale to rande bych zkusila.Vždyť to nemusi být "pravé rande" ale příjemná shuzka a uvidíš.Přijdeš na jiné myšlenky a možná,že získáš prima přítele.A možná ,když ten soused uvidí,že má někdo jiny o tebe zájem,tak to s ním pohne.. smajlik Přeji hodně štěstí

Karin 16.6.2006 22:00:23

novy

Kdybych do něj nebyla hned zamilovaná, tak by to prostě bylo ok, mohla bych ho poznat jako kámoše, tak to nějak nejde........... Já vím, že si s ním budu muset promluvit, jinak nemůžu jít dál, ale žádnou šanci v tom nevidím. On se hodně zklamal v manželství a tak mám pocit, že teď ty holky má jen do postele, dycky jenom chvilku měsíc, nebo týden nebo tak a pak nic. Já bych mu mohla dát víc, ale jak mu to mám říct? nevěřil by mi.Vůbec nevím, jak mě bere. smajlik

Reagovat

svitluny 17.6.2006 09:44:45

novy

Já vím, že ta rozmluva bude pro Tebe velký risk, ale pokud si s ním nepromluvíš a opravdu nebudete mít jasno, tak se jen utrápíš a tak po té rozmluvě budeš vědět, jak na tom jsi. Může Tě bolet, ale může Tě také posunout hodně ku předu a třeba Vás sblížit. Jiné řešení zde opravdu nevidím.

Karin 16.6.2006 21:54:38

novy

S jeho kámošem si popovídám úplně v pohodě, ale jakmile je u toho on, je to o něčem jiném, nedokážu se nějak soustředit smajlik smajlik

Reagovat

svitluny 17.6.2006 09:46:35

novy

Ano s jeho kamarádame si povídaš v pohodě - proč ne - nejsou v tom city a jsi uvolněná, ale s přítelem je to jiné - tam Tě Tvé vlastní city k jeho osobě svazují a tím pádem už chybí to uvolnění - tam očekáváš něco jiného, než jen přátelské povídání. smajlik

Karin 16.6.2006 21:52:46

novy

Já za to nemůžu, ale pořád prostě miluji toho souseda, no.Ani nevíš, jak se trápím a jak mě to užírá.Teď, když jsme se seznámili s jeho kámošem, tak v tom vidím šanci, možná bych se díky tomu k němu mohla dostat blíže, ale tím, jak mě předtím ublížil, tak mě to pořád bolí a nedokážu před ním dělat, že se nic nestalo

Reagovat

Karin 16.6.2006 21:50:55

novy

Dobrý večer, paní Jarmilko. Děkuji za rady, ale všechno se mi nějak zkomplikovalo.Asi dělám všechno špatně. Já nevím.Je mi úplně do pláče a nevím, jestli mě pochopíš, když jsem se svěřila kámošce, tak mě vůbec nepochopila.S tím klukem, jak jsem psala, asi na to rande půjdu, ale je to pro mě hrozně těžké, možná bych spíš měla zůstat sama, já nevím.

Reagovat

svitluny 17.6.2006 09:49:28

novy

No pochopím, ono neopětovaná láska dokáže člověku hodně zkomplikovat život a bolí hodně moc, kamarádka této zkušenosti byla možná ušetřena a proto Tě nechápe, ale jak pomoci jak už jsem psala - jedině to rozsetnout a k tomu opravdu je potřeba toho mluveného slova.

Karin 14.6.2006 22:16:32

novy

Dobrý večer, paní Jarmilko. Ach jo, opět se trápím a jelikož jste mi dříve tak hezky poradila, obrátila bych se na Vás znovu o pár malinkých radsmajlikJde o toho souseda, já nevím, všechno je takové zvláštní - hodně mě to trápí, já nevím, jak mám za ním přijít, co mu říct, a jak mu naznačit, že se mi pořád líbí.Já skrz to prostě nemůžu jít dál, jestli mě chápete.Nevím, jestli to má cenu. Včera jsem se o něm bavila s kámošem,ale nevím no.Jsou dny, kdy si někdy fakt pokecáme a někdy se mu prostě nemůžu podívat ani do očí, mám pocit, že se stydím za to, co k němu cítím.On není zrovna dvakrát ukecanej a tak většinou pak mluvím já a někdy i blbosti, protože se nemůžu soustředit. smajlik Nějak jsem se teď skamarádila s jedním jeho kámošem, je moc fajn, pokecáme si a jsem v pohodě, ale někdy si myslím, že i on, ten kamarád, to na mě vidí, že mluvím s ním, ale koukám na NĚJ.Dnes mi psala kámoška, dala mé číslo jednomu klukovi, kterému se prý líbím.A to je ten problém. I když bych třeba chtěla s ním být,jako že bych chtěla mít kluka, mám pocit, že nemůžu.To, co cítím k tomu sousedovi, je pořád dost silné.Potom do toho ještě ty sny a ...S tím klukem jsem kámoška,a proto bych ho pak nechtěla nějak zklamat.Já bych ho asi nemohla milovat, když miluju někoho jiného. O víkendu se asi setkáme, ale já nevím, jako bych se nějak blokla a prostě nemůžu.Taky se trochu bojím - co když se zase zklamu?Nechci s ním být jen proto, že nikoho nemám.... smajlik

Reagovat

svitluny 14.6.2006 22:38:26

novy

Přeji také krásný večer,
Ono se těžko radí, běž za novou láskou, když je srdce obsazené. A Ty jej obsazené máš, proto nejsi schopna se koukat jinde. A sny ukazují, že zde šance je – že hvězdy jsou nakloněny, ale také je třeba žít a ne jen snít. Někdy je třeba pro svou lásku něco udělat, možná se projevit, ale netrpět. Máš jít na rande s někým – radila bych Ti zkus to, uvidíš, ale pokud to nezajiskří, tak to utnout můžeš vždy, ale zase jen vzdychat a čekat a nežít – to se také nedá. Já vím, lehce se to píše, hůře se to činí, ale radila bych asi ještě jeden pokus, ještě jednou mu otevřít srdce a dle toho se rozhodnout. Láska je možná, škoda promarnit šanci.
smajlik

Hana 12.6.2006 15:52:25
hannakuk (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Měla jsem velké horečky,pocit ,že hořím.Zoufale jsem si přála konec.Objevily se mlžné postavy ,slyšela jsem krásnou hudbu a cítila příjemný mírný vítr,potom se objevovaly krátce nezámé tváře ,laskavě se na mě dívaly ajakoby mě litovali.Prosila jsem ,že nechci soucit A pk jsem slyšela ,to není soucit,to je láska.Tekly mi slzy,ale ulevilo se mi .Co to znamená,můžete mi to objasnit? děkuji .

Reagovat

svitluny 12.6.2006 17:58:15

novy

že se Ti zjevili Tví andělé a že za pomoci lásky Tě uzdravili, protože ta pravá, nesobecká láska vždy dokáže uzdravit jak tělo, tak ducha. smajlik

Lucie 10.6.2006 10:08:53

novy

Ahj, asi jsem se o něco víc zamilovala do strejdy.

Sice je o trochu vzdálenější, ale stejně je to příbuzný.
No, známe se od vidění, ale on po čase zjistil, že jsme příbuzní.

No, a jinak jako strejda-neteř fungujeme tak dva měsíce.

Popravdě mluvili jsme spolu jen jednou a to ještě,že jsem se tvářila, že umírám. Nějak jsem ho nemusela.

A nyní? On je schopnej mě zdravit 99x do jednojo dne, vždy se na mě usmívá. Síla.

Vím, že ho nemiluju, že se snažím jen zaplácnout místo v srdíčku za někoho kdo mi hodně schází. Ale nechci, aby se to nějak změnilo, tedy abych se do strejdy zamilovala.

Jen nechápu jeho! Potkáme se on mi mává, culí se na mě. Bohužel však od doby co o sobě víme jsme nějak neměli možnost spolu mluvit. Zamávat, usmát se je schopnej pokaždé když mě vidí. Když to během dvou hodin udělá po šesté, řeknu si nahlas, že to není normální.

To je opravdu tak slušný? Nebo má radost, že objevil neteř?

Reagovat

svitluny 10.6.2006 11:16:19

novy

No já se také na své synovce i neteře směju a beru to, jako že je ráda vidím - nic jiného v tom není.

A Tobě doporučuji jedno - sice to činím nerada, protože tuhle cestu moc neuznávám, ale Ty opravdu patříš do péče psychiatra, co kdybys jej vyzkoušela? Nebyla by jsi první ani poslední, co se na tuto cestu léčby vydává.

míra H. 9.6.2006 13:33:45
conor (tečka) mclaud (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

jaká je spojitost starých keltů a orfistické filozofie ?

Reagovat

Iva 8.6.2006 11:39:31

novy

Ráda bych se od někoho dozvěděla spojení na nějakou skutečně dobrou paní kartářku.Ještě nikdy jsem nic podobného nezkusila,ale myslím,že právě nyní bych to zkusit měla.Budu moc ráda,poradí-li mi někdo.Předem děkuji

Reagovat

svitluny 8.6.2006 15:40:18

novy

Jsi na stránkách jak numeroložky, tak i kartářky. smajlik

Iva 8.6.2006 16:27:46

novy

Děkuji nevěděla jsem.Pokud provozujete výklad karet je možné se s Vámi zkontaktovat?

svitluny 8.6.2006 21:23:34

novy

Samozřejmě - kontakty na mne najdeš v hlavním menu. smajlik

míra H. 9.6.2006 13:34:47

novy

odkud jste ?

Kvetinka 3.6.2006 20:35:46

novy

Dobrý večer paní Jarmilko. Nechávala jsem si u Vás dělat part. analýzu, ve které si do budoucna "nemám dělat iluze", ale ve finále vše dopadne dobře. Ano, ale problém je v tom, že druhá strana mě neustále vtahuje do myšlenek, jestli mu na mě ještě záleží nebo ne. Chtěla bych na to teď zapomenout, uzavřít to a jít dál. Ale on mě nenechává - když se už snažím být velmi "neutrální" a bavím se s ním jen pracovně, je nazlobený, děsně samotářský a nebaví se pak raději s nikým. A když se večer střetneme na Messengeru a pracovně začnu konverzaci, tak se hned začne vyptávat, jestli jsem šla po práci cvičit a jak bylo, ... Nerozumím, ale potřebuji tuto kapitolu uzavřít, protože zatím se jen trápím a on se nemá k tomu, abychom to třeba zkusili znovu. Děkuji za radu. On mě možná bere za kamarádku, ale to není tak jednoduché.

Reagovat

svitluny 3.6.2006 20:50:13

novy

Neřekla bych, že Vás bere jako kamarádku. Na kamarádky se nežárlí, ale asi sám v sobě nemá jasno - na jednu stranu se vázat nechce, ale na druhou stranu nechce přijít ani o Vás a čím více se mu budete ztrácet, tím více po Vás začne toužit.

Hana Vichová 3.6.2006 16:52:39
Vichová (tečka) H (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Jarmilko, nabídla jste mi partnerskou analýzu. Byla bych moc ráda. Nevím, kde mám napsat, tak mi když tak napište Vás email. Moc Vám děkuji

Reagovat

svitluny 3.6.2006 17:29:40

novy

Kontakty na svou osobu mám na liště meil je svitluny@seznam.cz smajlik

Ilona 2.6.2006 19:08:08

novy

Ráda bych se zeptala,zda je dobré znovu obnovit vztah nebo třeba zaměstnání,odkud jsme jednou sami dobrovolně odešli nebo vztah ukončili? Prostě tyhle různé návraty.Je skutečně něco na starém přísloví-Nevstoupíš dvakrát do stejné řeky?

Reagovat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
© Rejtmon