Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum povídání o lásce

Líbil by se Klub zlomených duší? Diskusní fórum o šrámech na dušičce? Každý může poradit, každý se může svěřit, každý může pohladit. Zkušeností máme všichni spoustu. Tak zněla anketní otázka.

Po kladném ohlase na tuto otázku otvírám veřejné povídání a jelikož by bylo smutné, kdybychom si tu povídali jen o šrámech na dušičce, tak jsem jej nazvala povídání o lásce, protože láska má mnoho podob, je všeobjímající a nemusí jít jen o lásku mileneckou, ale i o mateřskou. O lásku k vlastnímu tělu, lásku k životu i lásku kosmickou. Láska má tisíce podob, láska je krásná a nádherná, tak si pojďme o ní povídat a ne jen o ni. Můžeme si zde povídat o všem co nás trápí i dělá radost.

Vložit příspěvek

svitluny 7.2.2007 12:16:03

novy

To máš pak opravdu těžké, když nevíš co chceš - na jedné straně se trápíš a na druhé straně proto nic neděláš. Takže buď se podřídíš a nebo se tomu postavíš. Je to Tvůj život a zálěží jen na Tobě, jak si jej zařídíš - či v podobě oběti a nebo spokojené ženy.

Oliška 6.2.2007 19:54:13

novy

Dobrý večer.
Přítel mi lže, nevím co s tím dělat, bylo by škoda se s ním rozcházet po roce a půl. Lhal mi už tolikrát, jsem s toho celá špatná vždy když na lež příjdu. On se asi nezmění a pořád bude lhát, co mám dělat když ho ale miluji.
Děkuji za Vaší odpověď

Reagovat

svitluny 6.2.2007 20:37:14

novy

Pokud Tě baví žít ve lží, tak s ním zůstej, pokud máš odvahu být i chvíli sama, tak si hledej muže férového. Ono celý život žít v nedůvěře a ve lžích - to myslím není to správné ořechové a člověka to spíše ubíjí, než posiluje.
A jednou stejně přijde doba, kdy pohár trpělivosti přeteče a Ty odejdeš a nebo také on...

Markéta 6.2.2007 15:31:13
mar123keta (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

po tom co mi jeho manželka povídala tak byl k ní normální.. on totiž už asi tři roky není v práci a nudí se a je na mě tím hnusnej...takhle opravdu žít nechci.už jsem tu necelé 4 roky..víte bojím se že ztratím Pepču. nechci být bez něj.je to docela těžké. mám pořád své dny ted mi přítel pověděl že jede na dva dny na služební cestu a já se rozbrečela protože mi tu je smutno... je to semnou těžké...moc děkuji

Reagovat

svitluny 6.2.2007 20:34:57

novy

Ano je to těžké, pokud toho druhého miluješ, je to vždy těžké a mnohdy kolikrát toho mnoho zkousneš, jen záleží, zda ta láska opravdu vyrovnává to zkousnutí a nebo se pak z člověka stává jen citová obět a je ve vztahu ze strachu ze samoty, že nic lepšího už nepotká....

Zkus si položit otázku, zda Tě život v takovém ponížení ze strany jeho rodiny naplňuje a vyrovnává Ti to jeho láska a nebo jen máš strach, že když odejdeš, tak zůstaneš sama a nová láska se už nedostaví. Věř, že když se budeš snažit, tak dostaví.

Markéta 6.2.2007 13:59:51

novy

no víte já bych chtěla bydlet jen kousek od jeho rodiny samozdřejmě bych chodila pomáhat mamince na tom by se nic nezměnilo. víte on se ke mě jeho tatka chová moc ošklivě a mě přijde že to je přítelovi jedno. nic neudělá jen reaguje se svým bratrem.. nevím jestli ho miluje víc jak mě. je to těžké vysvětlit.jen mě to mooc trápí. je to pro mě hodně těžké jsem u cizí ksoro cizí rodiny a ještě se ke mě chovají ošklivě tak se tu dobře necítím ale jemu to je jedno. připadám si tu jako sluška. pantáta umí říct jen udělej přines odnes ale že by řekl děkuji nebo tak něco to už ne a pořád se mu něco nelíbí...dokonce mi kontroluje i co vyhodím do koše..a když se s přítelem snažíme mluvit o bytě tak si začnem vyměnovat názory... smajlik nezlobte se že vás tím obtěžuji určitě máte své práce dost ale já bych prosila o pomoc...předem se omlouvám a moc děkuji

Reagovat

svitluny 6.2.2007 14:28:17

novy

Pomoc je jedina - říci příteli, že takhle žít nechceš a jeho otci, že nejsi jeho služka a možná ho začít i ignorovat, přehlížet a vymanit se z této ponižující pozice - třeba přestat komunikovat, více se zabývat sama sebou, dělat si radosti, třeba i malé, ale umět se zase na život usmívat a partnerovi říct, že jsi ochotna pomáhat mamince, ale že vše má své meze a pokud se to nezmění, tak se odstěhuješ i sama. Tohle, co píšeš není život, ale živoření a jistě si nepřeješ v tom žít i do budoucna a vychovávat v takovém prostředí i své děti. Ale je tady jeden problém - děti si obvykle berou do života model rodiny po rodičích, tak aby se i z Tvého přítele nestal stejný despota, jako je jeho otec - to by nebylo to pravé ořechové... Co když se tak otec choval i ke své ženě, dokud z toho neonemocněla? Nechtěj jít v těchto šlépejích..

Markéta 6.2.2007 12:12:39

novy

dobrý den chtěla jsem se zeptat mám malý problémek a tajně doufám že mi otevřete srdíčko. můj přítel semnou nechce jít do vlastního bytu.jde o to že bydlíme u jeho rodičů a já se často hádám s jeho otcem a už to nemohu vydržet. a přítel má postiženou maminku a bráchu na kterého je moc vázaný a když jsme řešili byt tak byl ve velké depresy a napsal bráchovi zprávu aby mi domluvil abych nikam nešla. nechce semnou jít do vlastního bytu a mě to moc trápí.nevím co stím mám dělat abych ho přesvědčila že by se semnou měl dobře aby šel semnou... smajlik

Reagovat

svitluny 6.2.2007 12:47:59

novy

Markétko,
to je hodně těžké, Tvůj přítel je až moc nezdravě fixován na svou vlastní rodinu, jako-by ještě nedozrál a proto se bojí stěhování. Bojí se osamostatnění, možná má strach i o své nemocné blízké, kterým by svým odstěhováním nemohl být nápomocný, ale měl by si uvědomit, že se nemůže na domov pořád vázat, že už je dospěly a tím pádem pomýšlet na svou rodinu, svou budoucnost a to budoucnost s Tebou. Není nic krásnějšího, než když dva lidé mohou být ve vlastním bytečku a zařizovat si život po svém. Tohle by měl přítel vědět. smajlik

Blanka 2.2.2007 17:34:11

novy

Hezký den.
Chtěla bych koupit příteli drahokam,nevím jaký by byl vhodný.Je narozený 10.3.1971.Má problém se sebedůvěrou,nerozumí sám sobě,mívá depresivní stavy,chce lásku,ale když mu přijde do cesty,odmítá ji.Má rád společnost a jindy nechce nikoho vidět.Často se uzavírá do sebe a svojí samoty,nevěří lidem.Neví kde začít u sebe a s čím,není schopný odhodlání, připadá si ztracený.Schyluje se k alkoholu.Ve své podstatě je to dobrý a laskavý člověk.Je možné i zablokování některé čakry?
Prosím o odpověď a děkuji.

Reagovat

svitluny 2.2.2007 17:41:58

novy

No Tvůj přítel je rybičká, má silnou hladinu citlivosti a tím pádem těžko řeší problémy a také ten sklon k alkoholu, kámen bych mu doporučila ametyst - je to kámen ryb i kámen pro odvykání zlozvyků, také lásky. Možná bych Ti doporučila i numerologický rozbor, pokud jej máš ráda, tak partnerský, ten ukáže co Vás spojuje i rozděluje, v čem se vzájemně podporujete, souzníte či kde to může naopak skřípat. Partnerský stojí 700 Kč a opravdu stojí za to. Napiš mi data na meil svitluny@seznam.cz smajlik

Danila 1.2.2007 21:48:08
nila3 (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý večer, prosím o výklad snu, který možná zní jako absolutní blbost smajlik zdálo se mi, že mi do pravého oka spadla jasně červená fazole a nemohla jsem ji dostat ven. Když jsem se probudila oko mě nesnesitelně bolelo, ale nebyly na něm žádné známky toho, že bych ho nějak mnula či tiskla. smajlik tak předem děkuji...

Reagovat

svitluny 1.2.2007 21:49:48

novy

Sice to patří do snů, ale to nevadí. Něco Ti spadlo do oka - oko Tě pálí, je v něm něco, co tam nepatří a brání Ti ve vidění - copak nechceš přes tu červenou fazoli vidět? smajlik

Vlasta 1.2.2007 18:35:43

novy

Dobrý večer paní Jarmilko. TAk sice neuplynul měsíc, ale nějak jsme se dnes dostali na řeč. Je to těžké a vůbec to nechápu (asi nejsem chlap) - žárlí na mě (byli jsme na akci na lyžích), chce se mnou mít sex, volá, když se neozývám - ovšem dnes udělal sex. návrh a pak mi vzápětí řekl, že raději ne, protože bych si dělala naděje na vztah a to on nechce a nechce mi ubližovat. Že mě má rád, ale nemiluje - pořád je v tom ta jiná žena, se kterou ovšem není a ona s ním být nechce. A tak, prý, když bude mít nějaký hloupý návrh (jako že bychom se mohli sejít a tak), tak mu nemám ani odpovídat, protože jakmile odpovím, tak on neví, co dělá a dostává se do malérů. Tak to dopadlo tak, že jsem mu řekla, že v tomto případě máme ASI definitivně jasno (že nic nebude) a on, že teda ASI jo. Je těžké se mu udělat vzácnou - jsme kolegové. Proč ho to ale bere k různým řečem a žárlivostem, když miluje jinde? Jsme my ženy fakt natolik jiné??? Já, když někde miluji, tak tam taky setrvávám a "nehraju si" v cizích vodách. Je mi z toho dnes hodně smutno, ale to se asi nedá nic dělat. S tou dotyčnou se rozešli, protože se prý jen hádali a ona byla sobecká. Ale milovali se - takže nemůže zapomenout. Fakt divné - a to se údajně rozešel on s ní. smajlik Chtělo by to nějakou univerzální metodu, jak zapomenout, bylo by to moc fajn, jenomže já pořád v sobě živím naději, že to vyjde, nevím proč. Mějte se hezky.

Reagovat

svitluny 1.2.2007 21:47:31

novy

Ano, chováš v sobě naději, protože on ji živí. Na jedné straně jeho slova, že Tě nechce, na druhé straně jeho žárlivost, touží po sexu, ale přitom před ním utíká. Já bych řekla, že se bojí sám sebe, že ta druhá žena je jen jeho obranný mechanismus, že má strach se opravdu zaláskovat, aby si náhodou nenaběhl aby náhodou nebyl zklamán. On si to musí ujasnit. Když nebudeš psát Ty, bude psát on. On je rozháraný a musí si to ujasnit sám v sobě. Jemu musí dojít, zda mu opravdu chybíš , či ne a to mu dojde v okamžiku, kdy Tě mít nebude, když se stáhneš do sebe a necháš jej v jeho vlastní samotě. Pak se teprve pozná, co k Tobě cítí…

hanule 29.1.2007 16:27:45

novy

ano asi mate pravdu.mela bch se koukat i jinam.prosim vas mohla byste mi neco rict ome a mem priteli?ja jsem se narodila 6.8.1985 mam rada hudbu prirodu a sport,rada poznavam nove lidi.a pritel se narodil 22.2.1984 ma rad sport taky prirodu romantiku a rad se nekam chodi pobavit.moc dekuji a preji pekny vecer.

Reagovat

svitluny 29.1.2007 18:18:47

novy

Můžu Ti vyhotovit numerologický partnerský rozbor. Stojí 700 Kč a zasílám jej emailem, takže mi napiš na email svitluny@seznam.cz - zde se domluvíme, kam zaslat peníze. smajlik

hanule 29.1.2007 12:03:31

novy

dobry den pani jarmilko.vite vcera mi psal pritel zpravu,ze nevi co se deje,ale je uz mu asi na me nazelezi a uz to neni tak zhave jako na zacatku.ale citi ke me neco.pak mi rekl ze to je treba v nem.poradte mi ja ho miluju a jinyho chlapa nechci.na konec mi napasl,ze nechce rozchod ale jen pauzu.myslite ze se ke me vrati,nema vubec cas ma tedka zkouskove a od rana do vecera se uci.ja mu psala ze rozćhod me asi zabije ze mu dam prostor na tu skolu,ale pritel mi napsal ze byl by rad ze kdyby sme si dali pauzu.jsme spolu 2mesice,ale prozily sme hezke chvile a prala bych si aby to bylo nydale.prosim poradte dekuji. smajlik

Reagovat

svitluny 29.1.2007 14:40:54

novy

Těžké říct, zda se k Tobě vrátí, pauza po 2 měsících chození - no uvidíš, ale být Tebou, asi bych se koukala i jinde....

Gabriel 27.1.2007 10:13:14

novy

Zdravím Vás.

Již nějaký čas si tu pročítám Vaše förum a rozhodl jsem se Vás požádat o radu.

Dnes ráno když jsem se probudil jsem si uvědomil, že jsem udělal chybu, poté co jsem uviděl, že místo posteli je prázdné smajlik .

Před pár dny jsem byl nevěrný své přítelkyni. Nebylo to poprvé, to pžiznávám, ale podruhé. A moje nevěra vyšla najevo. Nelhal jsem, přítelkyni jsem se přiznal, jakmile na mě uhodila. Pohádali jsme se, dostal jsem facku. Snažil jsem se ji žádat o odpuštění, o to, aby mě neopouštěla. Ve čtvrtek v noci, po naší hádce odjela. smajlik Nyní je doma u svých rodičů a se svojí dcerou. Včera brzy ráno jsem se za ní vydal, cesta díky počasí byla hrozná. Dojel jsem, přítelkyně mi však zavřela dveře před nosem. smajlik Vím, že jsem udělal chybu, ale ... Nevím jak bych to napsal. Sex s jinýma ženama pro mě neznamená žádné city, " jen " užití, nic jiného, skutečně. Nevidím to jako velký podvod, přeci jen přítelkyni miluji, jen jsem se miloval s jinou. Ona to nechápe, a asi žádná žena. Je fakt ne vždycky tak to zklamu, ale většinou ano. Nyní jsem jí vydržel být věrný přes čtvrt roku. Ale před pár dny jsem teda zklamal. Poprvé mi odpustila, po 4 měsících se ke mě vrátila, slíbil jsem jí věrnost. Držel jsem se. Ale nedotáhl to do konce. Já nevím co dělat?! Chybí mi, moc. Chci ji mít opět u sebe, ale na druhé straně nemohu z nějakých důvodů odolat jiným ženám. Prosil bych Vás jak docílit toho, aby se ke mě vrátila, odpustila mi a jak toho, abych ji byl věrný? Vím, že jde prakticky o sílu vůle, ale ... Tu v tomto směru nejspíš skutečně nemám. Přítelkyně má u mě věci, které bude potřebovat na pondělí, tak že si pro ně musí přijet a já se s ní tím pádem uvidím, ale nevím jak se chovat, co říkat?

Reagovat

svitluny 27.1.2007 12:57:43

novy

Gabrieli,
Ona nevěra je vždy zásah do vztahu a to citelný, podvedl jsi již jednou, ona odpustila, ale stalo se to znovu, těžko ji přesvědčíš, že už to opakovat nebudeš. Zkus si položit otázku, proč tak činíš? Proč Ti nestačí jedna žena a proč utíkáš k jiným. Já bych řekla, že to může být o hledání, o hledání sebe sama. Až se najdeš, až budeš vědět, co dál se životem, tak pak zjistíš, že nevěry jsou zcela zbytečné. Poradila bych Ti partnerský rozbor, k němu potřebuji Tvé i partnerčino datum narození, možná by stačil jen osobnostní, jen pro Tebe, aby si se lépe poznal. Jak hovořit s partnerkou, je to těžké, těžké přesvědčování, těžko ji dokážeš, že už nevěrný nebudeš – takový slib se ani dát nadá. Ale zkusit žít, bez jiných žen ano. Nevím, zda se bude k Tobě ještě chtít vrátit, těžce to nese, ublížil jsi ji a bude to chtít mnoho času, abys ji přesvědčil, že je tou jedinou, snad se Ti to podaří.....

Gabriel 27.1.2007 14:57:08

novy

Víte, já se snažím jí být věrný, skutečně, ale ( asi )nemám silnou vůli. Datum narození? Partnerčino je 31.1 1966 a mé 7.3 1953. A pokud se ke mě vrátí. Budu se skutečně snažit ji být věrný!

svitluny 27.1.2007 15:44:24

novy

To je fajn, že se o to budeš snažít a když budeš opravdu chtít, tak to půjde. Rozbor Ti vyhotovím, ale potřebuji i emailovou adresu na zaslání, tak mi pošli email, cena partnerského rozboru je 700 Kč viz ceník v menu Nabízím. smajlik

hanka 26.1.2007 19:04:32

novy

dobry vecer prosim reknete mi co to znamena.zdal se takovy sen o me vlastni svatbe,ze jsem se vdavala a brala sem si sveho pritele.vite ty osoby sem videla uplne zretelne.aji sveho pritele.a hostinu sme meli v takove male hospudce.mam strach,ze to je neco zleho.poradte diky a preji hezky vecer

Reagovat

svitluny 26.1.2007 21:00:18

novy

Nemysli hned nad nejhorší - ber to pozitivně, že jsi viděla vizi své budoucnosti, jak už jsem psala mnohokrát - sny neznají časových hranic. Minulost-současnost-budoucnost jedno jsou. Takže buď je to vize budoucnosti a nebo nějaký závazek, co Tě s přítelem čeká. Sen vidím pozitivně. smajlik

Lucie 20.1.2007 16:50:02

novy

Dobrý den, setkali jste se někdy s někým, koho opravdu nikdo nechce? Mi se tomu taky nechce věřit, jenže jsem asi bohužel odstašující případ smajlik. Třicítka mi klepe na dveře a já sbírám v životě jedno zklamání za druhým, když chci navázat vztah. Z nejrůznějších příčin mě muži opouštějí, nebo o mě vůbec nejeví zájem. Nevím, co dělím špatně. Dřívě jsem z toho byla fakt na prášky, ale dnes už to beru se značnou rezervou, je mi patrně souzeno zůstat sama smajlik . Ostatně tak žiji už třetím rokem. Už jsem se s tím jakž takž smířila, že nemůžu s nikým sdílet radosti i starosti, ale někdy mi je opravdu smutno.
Proč to všechno píšu...děkuji, že se můžu někomu svěřit a trochu se politovat smajlik smajlik....

Reagovat

svitluny 20.1.2007 17:11:26

novy

Věř tomu, že nikdo není odsouzen k životu o samotě, jsme stvořeni k tomu, aby jsme žili v páru, možná, že někde děláš chybu a ta se opakuje a dokud ji nepochopíš, tak se nepohneš z místa, možná, že lovíš v nesprávných vodách a ten, kdo Tě chce, tak Ty jej nevidíš, může Ti pomoci numerologický rozbor, může Ti odkrýt, kde děláš chyby stojí 350 Kč a potřebuji k němu Tvé datum narození zaslané na mou e-mailovou adresu. smajlik

Vlasta 20.1.2007 10:58:21

novy

Dobrý den paní Jarmilko, tak Vám nevím, ale asi tu společnou řeč s mým "kamarádem" nenajdeme. Včera na večírku po tom, co mi řekl s tím bydlením, trávil svůj čas ve společnosti mě a mých kamarádek - to hlavně. Pak jsme si "promluvili". Ale asi tak, že nás nikdo nesmí vidět, jak mě třeba obejme, pak došlo na to, že mě má fakt rád a že jsem super, ale že on má rád tu jinou a nemám na něj tlačit, že se musí rozhodnout a tak že mu mám dát jeden měsíc a pak se vyjádří. U mě to už je ale na hraně a řekla jsem, že jakmile se rozhodne pro ne, tak už bude definitivní. Tak se obořil, ať na něj netlačím. Pak se přehnaně veselil a pak jsem ho viděla s jeho kolegyní na schodech, jak něco řeší - prý pracovní konflikt. Když jsem je zahlédla, tak jsem se otočila a šla pryč - tak hned na mě volal a pak šel za mnou, že řešili jen pracovní problém a tak. A ta děvčice pak přišla a plakala. Tak Vám nevím a raději se ani neptám. No a ke všemu tomu mi ani nedá pusu, nejde to, protože má stále v hlavě tu jinou a musí se teda nějak rozhodnout a pak mi dá vědět. smajlik Mám takový pocit, že jeden z nás není asi normální. Kamarádskou linii neudrží, protože má pořád různé řeči, žárlivé scény a pak mu zase nevadí, když jsem s někým jiným. Zrovinka podle nálady. Přišlo mi to včera hodně líto, bohužel taky nějaká ta slzička pak ukápla, tak brousil kolem a ptal se, jestli to už je OK a tak, ať se držím a různé takové řeči. Po včerejšku už musím zaujmout nějaké stanovisko, tohle už nejde zvládat a nevím, jestli nejsem jenom jedna z jeho hraček - sám je nešťastný - tak do toho musí i tahat druhé??? Opravdu už naprosto nerozumím.

Reagovat

svitluny 20.1.2007 16:41:24

novy

Vlasti, tak mu dej ten měsíc, ale ono je opravdu těžké milovat někoho, když je srdce obsazené a přítel je obsazené má a pořád doufá a doufá a proto ta jeho nerozhodnost - Ty jsi pro něj fajn, má Tě jistě svým způsobem rád, ale dokud se nevymaní ze své staré lásky, bude to pořád bolet, jak jeho, tak Tebe. Netlač na něj, nech mu ten měsíc a pak se uvidí...muži nemají rádi majetnické ženy, žárlivé scény a už vůbec ne, když cítí z jejich strany nátlak a omezování, vše má plynout tak nějak přirozeně, já vím, snadno se píše, hůře se činí, ale zkus to, zkus se mu udělat vzácnou a vrátit mu jeho původní roli a to je, aby princ či král bojoval o svou princeznu či královnu. Aby on byl lovec a ne štvancem. smajlik

Vlasta 21.1.2007 13:06:26

novy

Dobrý den paní Jarmilko, máte pravu - a víceméně jsem v podobné situaci. Mám ráda jeho a doufám a ostatní muži, a možná supr muži, jsou pro mě vzduch. On má rád jinou, sám říká, ať se na něj vykašlu a když už kývnu, fajn - končíme, tak zase, že mu mám dát čas. Že to nemám takto utínat. Ale nechci být tou druhou a cítit to, že jsem tou druhou. To by mě trápilo. Šanci tady vidím a cítím, že ani on to nepohřbil - ale chce to brzy uzavřít, začínám být z toho hodně nešťastná a pak se vám to začne hroutit všude. A to nechci. A jasné je to, že on v tom to jasno nemá - chce mě, nechce o mě přijít, ale neumím zatím být pro něj ta prvá. Uvidíme. smajlik Pěkný den.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
© Rejtmon