Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum povídání o lásce

Líbil by se Klub zlomených duší? Diskusní fórum o šrámech na dušičce? Každý může poradit, každý se může svěřit, každý může pohladit. Zkušeností máme všichni spoustu. Tak zněla anketní otázka.

Po kladném ohlase na tuto otázku otvírám veřejné povídání a jelikož by bylo smutné, kdybychom si tu povídali jen o šrámech na dušičce, tak jsem jej nazvala povídání o lásce, protože láska má mnoho podob, je všeobjímající a nemusí jít jen o lásku mileneckou, ale i o mateřskou. O lásku k vlastnímu tělu, lásku k životu i lásku kosmickou. Láska má tisíce podob, láska je krásná a nádherná, tak si pojďme o ní povídat a ne jen o ni. Můžeme si zde povídat o všem co nás trápí i dělá radost.

Vložit příspěvek

svitluny 26.3.2007 12:49:50

novy

že by si z Tebe expřítel dělal stejnou srandu, jako Ty s požadavkem vyhotovení ode mne partnerské analýzy?

hanča 24.3.2007 08:47:25

novy

dobry den muj mail je hanajanikova5@seznam.cz diky

Reagovat

svitluny 25.3.2007 18:21:02

novy

Rozbor máš hotový, jakmile dojdou penízky na mou adresu, já odešlu vyhotovený rozbor smajlik

Přeji krásnou neděli smajlik

hanule 23.3.2007 17:27:19
hanajanikova5 (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

dobry večer paní jarmilko prosím vás můžete na mě a na byvaleho přitele udělat numerologii.MÉ DATUM JE 6.8.1985 JMENO :HANA JANÍKOVÁ. A BYVALY PŘITEL 22.2.1984 TOMÁŠ HRUBÝ. DÍKY MOC, PENIZE VÁM POŠLU CO NEJDŘIVÉ. smajlik

Reagovat

svitluny 23.3.2007 20:02:49

novy

Pošli mi email, abych věděla, kde Ti mám rozbor zaslat a Ty, kde máš zaslat svou platbu.

Hezký den. smajlik

Vlasta 23.3.2007 16:50:41

novy

Dobrý den paní Jarmilko, určitě si vzpomínáte, jak jsem dříve psala. S bývalým přítelem jsem se sešla jen "nezávazně", dodrželi jsme to. Ale to jedno setkání bylo fajn, jak rodinné, nepřeháním, a taky jakoby poslední. Je na mě milý, kdykoliv, když mám problém, tak si se mnou po telefonu promluví, ale jen po telefonu. Tohle hrozně oceňuji ale: Už jsme se neviděli přes měsíc. Ani nic nenavrhl - a na můj návrh, jestli nepůjdeme na ples ani neodpověděl. Když jsme si povídali, tak prý o víkendech odpočívá. Jeho žárlivé scény občas zase byly. A když to vezmu, co je nyní: tak zase mi řekl, ať si někoho najdu, dozvěděla jsem se, že o víkendech prostě zve hromady lidí na pařby k sobě do bytu a tohle přede mnou zatajuje. Nechápu proč, když dle jeho máme být jen kamarádi. Tvrdí, že čeká na tu pravou lásku, že nechce kompromisy, tak raději bude sám, ale každý víkend vyplňuje takovýmato akcema. Na mě si čas udělá - až bude on mít zrovna volno, ne když třeba potřebuji pomoci a potřebuji s ním být fyzicky, ne na telefonu. Mám ho ráda, ale nechala jsem to tak, nemluvím o nás - ale když vidím tohle, co je to za povahu? Nerozumím mu, akorát rozum ví, že nemá smysl na něj myslet, ale srdíčko nechápe. Co si o tomto myslíte vy? Je jiný než dříve, opravdu mě hodněkrát podpoří, ale stačí to? Je to jen po tom telefonu - jinak si hezky žije po svém, jak mu to sedí. Teď jsem neutrálí, ale vím, jak to zase bude - začne se ozvývat atd. až mě zase někam pozve. Děkuji a přeji pěkný den.

Reagovat

svitluny 23.3.2007 21:28:07

novy

Je od něj sice na jednu stranu krásné, že je Ti oporou, že je poradcem po telefonu, ale Ty chceš něco víc, než jen přátelství, tak Tě sice na jednu stranu jeho zájem těší, ale na druhou stranu Tě nemůže naplnit, protože čekáš víc, než jen slovní podporu a radu, Ty jej chceš celého, jako muže s polibky i milováním a to Tě trápí, jenže u něj mě přijde, že se na jednu stránku, jak sám říká nechce vázat, ale na druhou stránku si užívá života na plné doušky a pokud Ti říká, že na pravou lásku teprve čeká……tak tím naznačuje, že je to sice hodně bolestivé, ale čeká na jinou ženu a nebo a to mě přijde více pravděpodobné, žádnou již na stálo nechce a chce si jen užívat života a Tebe si drží na to popovídání, na to pohlazení a pro ten pocit, že jej miluješ, i když on Ti tu lásku neoplácí. Možná by bylo dobré, kdybys otevřela oči a začala se koukat jinde, aby on ztratil tu jistotu, co u Tebe má a pak by mu i došlo, zda mu ta láska, co pořád hledá, se najednou ztrácí……člověk totiž pozná, že někoho miluje či o něj opravdu stojí až v okamžiku, kdy jej ztrácí a to je někdy i pozdě, ale pokud v něm má jistotu, tak nemá potřebu bojovat a muži jsou lovci a to již od pravěku…a přečtená kniha je nezajímá, oni chtějí číst a otvírat nepoznané stránky a někdy i do bílých sami psát…

Květinka 24.3.2007 18:17:09

novy

Dobrý večer, ano, je to opravdu jediná cesta, koukat jinde a uvidí se, jak on zareaguje. Jen to vydržet - nevím, jaká doba je vhodná pro to, aby ho člověk napínal v nejistotě. Jednou jsem se už definitivně stála, asi před 2 měsíci a on se za 4 dny ozval. Že teda sice nezávazně, ale že se chce sejít. Jinak, paní Jarmilko, můžou se sny plnit třeba až po půl roce od doby, co se zdají?

svitluny 24.3.2007 19:40:27

novy

Květinko, sny se mohou plnit i v průběhu několika let - některý do 24 hodin a mě se osobně stalo, že má snová vize vyšla až po 5,5 roce po zdání snu..ale pak vyšla do puntíku. smajlik

Ivet 23.3.2007 14:53:41

novy

Dobrý den.Už je to déle co jsm si od Váa nechala vypracovat manželskou ánalýzu,ale neustále mám v hlvě dvě věty.Jako doporučení jstte mi napsala,že mám mit neustále připraveá zavazadla a dále,že mám nesplněný úkol z minulosti.Mohla byste mi to blíže specifikovat?
Předem moc děkuji za odpověd.

Reagovat

svitluny 23.3.2007 15:20:06

novy

To, že máte mít připravená zavazadla neznačí, že by jste měla odejít ze vztahu, ale že Vás tato cesta, kterou máte předurčenou nabádá k cestování a pokud to nejsou cesty skutečné, tak to mohou být i cesty v myšlenkách a že tady máte dloužek z minulých životu, prostě jste v minulosti něco nestihla, tak jste zde v současnosti proto, aby jste tento úkol splnila, každá dušička je na zemi pro nějaká úkol, pro něco, aby se naučila, pochopila, odpracovala - může to být na úrovni vědomí, hmotných statků či partnerských vztahů.

Na to jsou vynikající regrese do minulých životů, ale ty já neprovádím.. smajlik

Pavla 22.3.2007 12:13:20

novy

Zdravím, paní Jarmilko. Můžete mi poradit smajlik Nechavala jsem si u Vás vyložit sny. Více méně jste mi potvrdila, co jsem sama cítila a myslela si. V reálu to bude za pár dní rok od jeho rozchodu, kt. těžce nesl. Viděli jsme se před měsícem asi 3x, pak jen sem tam volal, mluvil o mazlení, jaké by to bylo krásné a schůzky se bál. Když jsem s ním tenkrát byla, cítila jsem jakousi zed, přes kt. nechce nikoho pustit. Že se bojí zamilovat, nevěří holkám a zároveň by někoho chtěl. Hledala jsem odpovědi ve snech, zdálo se mi jak říká, že se mnou chce být, ale není na vztah připraven. Napsal mi i pár krásných vyznání. Pak jakási věštba, že jsme se ještě nepotkali, tepr se máme potkat. Měla jsem i vizi, jak jsem se drala přes kořeny a v dálce na mě čekal, za ním obrovský vůz-jeho minulost, podala jsem mu sirky aby ho spálil a on je s úsměvem přijal. Na včera se mi zdálo, při otázce co ke mně dotyčný cítí, že jsme byli spolu a bylo nám fajn.
A včera večer, po měsíci, jsem ho zas viděla v reálu  Sice jsme se před tím hecovali po telefonu, že se pomulujem atd.. ale když přijel, bylo to hezké. Cítila jsem, že nám o to nejde, že to možná chceme, ale víme, že ne teď. Řekl, že mě chtěl vidět a tak mě aspon doveze domů. Za par dni to bude rok, co se rozešli, byl smutný. Řekl, že ted nechce nikomu ublížit, není připravený na vztah, ale chce to řešit a chodit k psychologovi a proto se ani nechce s nikým milovat. Až si to vyřeší, chce mít dívku a milovat se s ní, být ji věrný.

Nikoho nemá a cítím, že mi nelže, i to že zed polevila, chvílena jakoby ani nebyla, nebo jen maličká. Nevím co si o tom všem myslet, protože když mi tohle všechno řekl, držel mě za ruku a pak jsme se mazlili. Jenže nakonec byl zas smutný. A stejně jako ve včerejším snu, prohodil, že si zas koupí motorku, neb to byla jeho láska, dokáže být věrná. Ne jako ta dvounohá. Takže jsem mu musela říct, že i já můžu mít zraněné srdce a je to pár let co jsem zažila podraz, který mě dlouho bolel a zranit může i bez fyzického milování.

Je to zvláštní, přála jsem si aby mi přišel do života kvalitní muž a myslím, že jsem ho potkala. Jen nevím, jak to přežít. Je mi s ním krásně, vím, že mám sílu a chuť čekat, ale tak trochu se bojím. Můžu říct, že po tom měsíci v něm nastala jakási změna. Byl otevřenější a já se vedle něj cítila fajn. Nemusela jsme zdolávat zeď.

Co si o tom myslíte?

Omlouvám se za dlouhý dotaz, ale tíží mě to a ráda bych objektivní názor. Mockrát děkuji a přeji hezký den.
smajlik

Reagovat

svitluny 22.3.2007 18:10:36

novy

Řekla bych, že to chce čas a pak můžete být spolu, poradila bych Vám , aby jste jej i sebe lépe pochopila vyhotovit partnerskou numerologickou analýzu. Ráda Vám ji vyhotovím, stojí pouze 700 Kč a dozvíte se z ní mnohé. Potřebuji k jejímu vyhotovení Vaše data narození... smajlik

hanča 21.3.2007 15:08:28

novy

dobrý den a děkuji za odpověd.možna není konec,ale já nevím jak dal?mám snim hodit řeč ?jak to bude mezi namá?vite přemyšlela jsem a napadlo mě udělat první krok.chtěla bych ho udělat at ví že mám oněj stále zajem.a kamáradi mi tvrdi,že mám oněj bojovat.upřimně já už nevím jak mu dát najevo že bych si přala aby sme byli spolu.a nechapu proč ho mám častěji ve snu.víte když sme spolu tak mám ho chut polibit,ale mám obaví,že se nenecha. smajlik

Reagovat

Standa 21.3.2007 20:33:19

novy

Jasně že si s nim promluv, aspoň zjistíš na čem seš. Pak budeš vedět jestli pokračovat dál, nebo toho nechat.
ps: určitě mu napiš, za zkoušku totiž nic nedáš

hanule 19.3.2007 17:02:37

novy

pani jarmilko ja uz vám psala asi 3x o tom jak to je mezi mnou a pritelem,s kterym sem se rozesla,ale ono si semnou porad pise.vite ted si vic rozumime nez jak sme byli spolu.a casto se potkavame.co to teda znamena?je to osud.zacal nosit retizek a prstynek ktery dostal odemne.a vite vsimla sem si ze kdyz sedime nekde s kamosema a on sedi snama,tak si porad hraje s tim retizkema pak na me udela oci?a zdal se mi sen onem jak mi v tom snu rikal tak to udelej a neboj se. a take me v tom snu nekolikrat polibil a objal.co to znamena.zacinam byt zmatena,nevim jak dal.poradte dekuji.

Reagovat

svitluny 20.3.2007 21:33:42

novy

Možná, že se přítel dostává do situace, že až po rozchodu si uvědomil, co pro něj znamenáš, možná, že mu opravdu scházíš a sen ukázal jen vizi budoucnosti, že ještě není konec.... smajlik

hanča 9.3.2007 18:12:42

novy

dobry vecer pani jarmilko.muzete poradit?ja sem se minuli tyden rozesla s pritelem,meli jsme pauzu.a po pauze mi napsal,ze to bude lapsi ukoncit,ze to nema smysl.ze jsme uplne jiní a zesi nemame co rict,ale to není pravda.pisem si kazdy den,vite porad na nej myslim mám ho silene moc rada.on je ryba a ja lev.poradte dekuji smajlik

Reagovat

svitluny 10.3.2007 15:58:31

novy

Ono už pauza hlásí, že je něco ve vztahu špatně a ono asi bylo, proto přišel později rozchod. Přítel, který to ukončil to má již v sobě ukončené, ale s Tebou je to horší, protože jej pořád miluješ, takže co poradit. Přestat si s ním psát, protože tím, jen jitříš rozbolavělé srdce a podporuješ nadějí, která má v současnosti velice daleko k uskutečnění. Zkusit zapomenout, vyplakat se, zajít si za přáteli, zabavit mozek něčím takovým, který vytlačí myšlenky na něj a hlavně čas, aby se srdce zahojilo a Ty se mohla koukat po nových láskách… protože čím více jej budeš kontaktovat, čím více se budeš před ním plazit, prosit a doprošovat, tím více budeš v jeho očích klesat, ale když se dáš do pořádku, začneš se na svět usmívat, ukážeš své sebevědomí a že jen na jedno kvítí slunce nesvítí, tak uvidíš, jaké změny se kolem Tebe budou dát, ale pokud jen budeš plakat, škemrat, prosit a žebrat o jeho přízeň, tak opak se bude stávat pravdou a už jej nikdy nebudeš mít, tak si vzpomeň kým jsi, že jsi tou zářivou lvicí, kterou každý obdivuje a staň se ji a začnou se dít zázraky… smajlik

Gabi 6.3.2007 13:27:14

novy

Ahoj, ja a muj pritel jsme spolu jiz par let (3), pomohla bys mi urcit jestli ma nejaky vyznam nase datumy narozeni on je lev ja rak, neznam nasi hodinu narozeni, ja jsem se narodila o rok driv o mesic driv o tyden driv a o den driv, muj parter je tedy o rok, mesic,tyden, den,starsi. Ma to nejakou spojitost, vyznam? Muze to znamenat ze jsme pro sebe stvoreni, nebo naopak ze se k sebe nehodime? Dekuji smajlik

Reagovat

svitluny 6.3.2007 14:30:15

novy

Náhody neexistují a pokud chceš vědět o Vás dvou co nejvíce, tak mohu vyhotovit partnerský nmumerologický rozbor. K němu potřebuji datum narození, hodinu nepotřebuji a stojí 700 Kč a řekne Vám o sobě spoustu i to, jak se vzájemně doplňovat a co můžete jeden od druhého očekávat. Napiš mi to na emailovou adresu svitluny@seznam.cz

Pavla 4.3.2007 13:13:43

novy

Hezkou neděli. Mám komunikační problém s mužem. Schůzky se bojí, o jiných věcech normálně komunikoval přes sms. Pak jsem ho už přestala někam zvát a mlčeli jsme oba.Zhruba po 4 dnech se ozval a zda mu mužu poslat jeho čislo na jednom komunikačnim kanale, že ho na něco potřebuje. Nevim jak si to vyložit, zda chtěl fakt jen pomoct, nebo to byl hodně chabý pokus opět navázat komunikaci smajlik Líbí se mi,ale nevim jak to brát, dostat ho na schůzku nemožné.. kdyby mě nechtěl, asi by sem tam nepsal. Nevim smajlik Děkuji a hezký den.

Reagovat

svitluny 4.3.2007 15:49:57

novy

Asi má v sobě ten muž chaos, stejně, jak Ti o tom vypovídal dnešní sen - jedna část o Tebe přijít nechce, proto občasné SMSky a druhá část, jako-by se bál závazku. Zde by pomohla jen rozprava o citech, na schůzku nechce přijít, ale SMSky mu nevadí - proč? Jemu stačí jen klávesnice? Ale to pak není o vztahu, ale jen o vyplnění dlouhé chvíle. Jak už jsme Ti psala dřív, měla by sis s ním promluvit o tom, jak si Ty i on představuje váš vztah - zda jde o kamarádství, přátelsvtí či o něco víc a pak na tom můžeš stavět...

Pavla 5.3.2007 08:30:37

novy

Dobrý den, děkuji za rady, pomáhají. Ráda bych si s nim o tom promluvila, ale nevím jak. Musela bych mu to napsat, což není vhodný způsob, a pak jak to formulovat aby si nemyslel, že ho do něčeho tlačím nebo abych neztrapnila sama sebe. Srdce mi říká, že by to s ním mohlo být fajn, ale zřejme má v sobě pořádný chaos, protože ač by vztah chtěl, tak se toho zalekl. Přijde mi, jak kdyby měl strach, že když se uvidime, bude mít v sobě ještě větší zmatek a nebude si vědět už vůbec rady...
smajlik

svitluny 5.3.2007 10:52:18

novy

Pavli, těžko říct, jsou to jen Tvé hypotéky, domněnky - co by bylo, kdyby bylo a Tebe to očividně trápí a trápí Tě celý tento nejistý vztah, ráda by jsi měla jasno a ono někdy jasno může i bolet a proto se Ti nechce do toho šťourat, ale zvaž sama, zda tě tahle nejistota naplňuje, nebo spíše trápí....

26.2.2007 09:04:43

novy

Dobré ráno.
S přítelem jsme spolu přes rok a sex s ním byl vždycky skvělý a zábavný. Poslední dobou (tak poslední dva měsíce) mě s ním vůbec nebaví, je to pořád jedno a to samé smajlik . Nevím jestli mu to mám říct, protože se naštve, že mě neuspokojuje smajlik . Mluvili jsme spolu, že by jsme si koupili vibrátor,ale on pak řekl, že už bych mohla mít pak jen ten vibrátor, že už ho na nic potřebovat nebudu smajlik . Je to můj první partner s kterým mě sex nebaví, vždy jsem měla muže kteří mě plně uspokojili, ať jsem měla náladu jakoukoli smajlik , myslíte, že je to ve mě? Mám ráda tvrdý sex a on občas taky, při tomhle je plno věcí které můžeme používat, různé hračky, techniky,ale většinou to vypadá, že to spíš dělá pro sebe (jen se udělat) smajlik Už ho nezajímá jak to provedl, jestli nás to baví.
Budu velmi ráda, když mi poradíte, děkuji.

Reagovat

David 26.2.2007 09:31:41
donfreeman (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Ahoj
neber to prosím nějak zle, ale nemá někoho jiného??
D

26.2.2007 09:39:45

novy

Toho se bojím,ale neměl by na ní čas, ikdyž vždy se to dá udělat rychle smajlik

svitluny 26.2.2007 09:49:45

novy

Sex a milování je v partnerství velmi důležité a pokud si vzájemně nevyhovujete, tak bych poradila - hledej dál, protože k tomu stejně jednou dojde a Ty odejdeš s tím, kdo Tě bude uspokojovat..... smajlik

Pavla 26.2.2007 08:45:52

novy

Dobrý den, ráda bych poprosila o radu. Chtěla bych se vidět s mužem, o kterém nevím co si myslet. Záchvaty komunikace střídají dny mlčení. Po telefonu flirtuje, ke schůzce se neodhodlá. Jak ho "nalákat" aby zabral a přitom si nemyslel, že ho chci uhánět, do něčeho tlačit nebo že mi jde jen o jedno. Ráda bych měla konečně ve věcech jasno, ale nemůžu vymyslet správnou taktiku smajlik Děkuji

Reagovat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
© Rejtmon