Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum povídání o lásce

Líbil by se Klub zlomených duší? Diskusní fórum o šrámech na dušičce? Každý může poradit, každý se může svěřit, každý může pohladit. Zkušeností máme všichni spoustu. Tak zněla anketní otázka.

Po kladném ohlase na tuto otázku otvírám veřejné povídání a jelikož by bylo smutné, kdybychom si tu povídali jen o šrámech na dušičce, tak jsem jej nazvala povídání o lásce, protože láska má mnoho podob, je všeobjímající a nemusí jít jen o lásku mileneckou, ale i o mateřskou. O lásku k vlastnímu tělu, lásku k životu i lásku kosmickou. Láska má tisíce podob, láska je krásná a nádherná, tak si pojďme o ní povídat a ne jen o ni. Můžeme si zde povídat o všem co nás trápí i dělá radost.

Vložit příspěvek

Sluníčko 21.5.2007 13:33:16

novy

Vzkaz Přemkovi a Ledy : děkuji za Vaše příspěvky. Ráda si přečtu i názory jiných. Zajímalo by mě, zda má člověk brát do úvahy spíš hlas duše nebo hlas rozumu a duše společně. Nevím, neumím si sama poradit s tím vztahem. Vím, že to nefunguje na více stranách,ale moc jej miluji a nechci jej ztratit, možná je v tom i trošku pohodlnosti, že se bojím, že už lepšího partnera pro sebe stejně nenajdu a tak zůstáváme v začarovaném kruhu. Když se otočím zpět a sesumíruji těch osm měsíců co jsme spolu, tak všechny problémy a nedorozumění, které mezi námi vznikly byli kvůli špatné komunikaci. Myslím, že mi přítel nerozumí, že vlastně ani neví jaká jsem a tudíž ani nemůže moji dušičce poskytnout, to co potřebuje. Ale neustále tvrdí, že mě miluje, někdy až moc často, raději bych,aby třeba chybu napravil, než poslouchat dokola "MILUJI TĚ". Už jsem mu to mnohokrát řekla, komunikujeme spolu,ale on jako by pořád neslyšel... Někdy už to bylo hodně vážné na rozchod včetně domluvy na odstěhování, atd...., ale on vždy cukne a ještě nenašel tu sílu se odstěhovat, i když ví, že s ním nejsem šťastná a že se docela trápím. Poradíte mi co s tím?
smajlik

Reagovat

svitluny 22.5.2007 12:18:47

novy

Pokud si myslíš, že problém mezi Tebou a partnerem je v nepochopení a v komunikaci, tak doporučuji partnerskou numerologickou analýzu a společně ji číst a pak krásně pochopíte jeden druhého, jak klady i zápory, také v ní najdeš co Vás s přítelem spojuje a co naopak rozděluje, opravdu stojí za to.

Bližší informace najdeš v menu v podtitulku nabízím. smajlik

Sluníčko 22.5.2007 14:30:49

novy

A co když partner je proti takovému čtení, on na horoskopy a numerologii nevěří a už jenom když zavedu řeč na toto téma, tak je podrážděný a někdy volí i ostřejší výrazy... smajlik

svitluny 22.5.2007 15:03:22

novy

Numerologie je o povahových vlastnostech co jsou dány o kladech, na kterých se může zapracovat. O záporech se kterými je třeba se vyrovnat smířit a tím se naučit lépe chápat svůj protějšek a naleznout k němu cestu - to není o tom, že zítra vstanu a opařím se čajem, ale o tom, jsem taková a taková a ty takový a takový - myslíš, že to zvládneme si vzájemně vycházet vstříct, tolerovat se a chápat. Protože změnit partnera k obrazu svému se ještě nikomu nepodařilo a pokud ano, tak ten partner se pak cítí stísněně a může to vyústit až v nemoc, že dělá něco, co nemá dáno...a je někým jiným, než se narodil...

Anonymka 12.5.2007 23:12:52

novy

Ahoj!
Řekla bych, že můj příběh je stejný jako příběh každého druhého-milostný troúhelník, u kterého jsi můžu být jistá že nevyhraju, ale nedám si říct a nechci se vzdát.
O Vánocích jsem se seznámila s klučinou a byl z toho velmi příjemný vztah. Všichni mě před ním varovali, že je to sukničkář ale já prostě a jednouduše neposlouchala. Jediný, kdo mi dával naději, že to není jen o tělesné stránce, byla naše společná kamarádka, řekla mi:Je na hubený blondýny, ty jsi bruneta a krásná holka krev a mlíko. On nerad holky, který by ho přechytračily, ty to děláš normálně. Nikdy jsem ho ale neslyšela mluvit tak krásně o žádný holce jako o tobě."
Všechno bylo krásné a pak to najednou skončilo. Řekl mi, že miluje jinou(hubená blondýna samozřejmě). Rozešli jsme a faktem je, že jsem to hodně obrečela. Stali se z nás ,,kamarádi". Já si přes všechno, co jsem k němu cítila doslova druhý den po rozchodu našla náhradu. Ale ani ne 3týdny po rozchodu jsme spolu šli ven a i přes existenci nových partnerů došlo na sex. Ten den jsme to brali jako zradu těm dvoum, kteří nás asi milují a slíbili jsme si, že se to už nebude opakovat. Opakovalo se to a ne jednou. Je to pár dnů, co jsem se s tím ,,náhradníkem" rozešla. I když stělesnoval pro mě ideálního milence i partnera, nedokázala jsem na svého předešlého přítele zapomenout. Miluji ho a nedá se s tím nic dělat. On je stále s ní. Jeho okolí které mě zná říká: ,,Udělej něco!" ale já nevím, co mám dělat. Své situaci říkám nesnesitelná lehkost bytí, přičemž jsem v postavení Sabiny(stále milenky a důvernice). Ze začátku jsemsi říkala, že je ta situace fajn, že vím o všem co dělá, a nelže mi jako jí, ale začíná mi to lézt na mozek. Už nechci být ,,Sabina"...

Reagovat

svitluny 12.5.2007 23:31:22

novy

Anonymka - nezáviděnihodná situace - Ty miluješ, ale jsi druhá, ráda by jsi něco změnila, ale zatím to nejde - něco Vás k sobě přitahuje, ale přitom spolu být nemůžete. Může zde jít o karmický vztah, že si něco řešíte z minulosti a proto na jedné straně přitažlivost a na druhé straně strach. Příležitostný sex může skončit otěhotněním a co pak? Co pak řekneš dítěti, když Tě expřítel odmítne, protože s Tebou nechodí a má jinou? Těžké dilema, těžké rozhodnutí. Ty nejsi schopná nové lásky, protože jsi jej plná a trápí Tě to, co si tak s ním o tom promluvit, říci mu o svých pocitech. Já vím, že máš strach, z odmítnutí, že Ti řekne, že dá přednost hubené blondýně a Tobě zůstane prázdná náruč a srdce na dranc, ale co máš dneska? Oči plné slz a smutek v duši, že je s jinou. Zkus si s ním o tom promluvit a uvidíš. Víš, aby vztah byl životaschopný musí v něm jít o víc, než je o fyzickou přitažlivost a myslím, že Ty pro něj znamenáš víc, jen se zatím nedokáže zbavit těch blondýnek. Musí ještě dozrát, aby poznal pravou hodnotu vztahu.

Lady 12.5.2007 09:21:13

novy

Jeste nadavej, ze ti chci pomoct!!!!
Nekdy je lepsi vedet nazor vice lidi nez jenom jednoho trubko smajlik

Reagovat

smutná 11.5.2007 06:36:31

novy

lady::tohle nebyl aneni sen!!! asi nevíš co to je mít někoho moc ráda,ale já důvěřují p.jarmilce a ne tobě!!!tak prosím nepíš za někoho jinyho...děkují. smajlik

Reagovat

svitluny 11.5.2007 09:11:52

novy

Jasně rozumím Ti - milovala jsi ho z celého srdce, ale prostě lásky přicházejí a odcházejí a bohužel žádný vztah není zárukou, že bude na pořád. Při rozchodu obvykle trpí ten opouštěný, protože opouštějící už v tom má jasno, už se s tím vyrovnal a jeho city ochladly, ale pro opuštěného je to mnohokrát nepochopitelné, protože jeho city jsou pořád velké a těžko se smiřuje s tím, že už nejsou opětovány a proto trpí, pláče, naříká, ptá se proč, jak to má napravit, jak svou milovanou bytost dostat zpět, ale někdy to prostě nejde a nejhorší co může udělat je mu podlézat, prosit, žebronit, posílat kamarádky a známe, aby mu domluvili, že vše se dá napravit a čim více se ponižuje, čím více prosí, tím více ztrácí pro danou osobu na přitažlivosti. Proto nepros, nežebrej, zvedni hlavu a ukaž, že tohle nemáš zapotřebí, začni se bavit, začni žít, věnuj se svým koníčkům, udělej ze sebe hrdou ženu a ne chudinku žebrající o kousek jeho přízně a pak uvidíš, co se bude dít... smajlik

smutná 10.5.2007 17:27:37

novy

dobrý den paní jarmilko mám takovy problem.rozešla sem se s přitelem, byly sme spolu 3 měsíce a bylo to mezi nama hezký,akorat sme se vydavaly asi 3 tydně on studuje,já pořad k němu neco citím a pořád se mi moc libí,a když jsem mu řekla,že co takhle to znovu zkusit,tak mi řekl,že to už nejde,že to nebude jako předtím!jsme pořád v kontaktu a vydaváme se o vykendu!take mi řekl,že mě má rád a že kdybysme to znovu skusily tak by citíl ke mě něco,ale to by nebylo z lásky.vite byly jsme předtím kamáradi.má docela naročnou školu a davá hodně času do ní,to sme se tak trochu taky kvuli toho rozešly,a když se bavim s kamarady,tvrdí,že to není kvuli škole.tak fakt nevím můžete mi poradit děkují.

Reagovat

Lady 10.5.2007 21:37:36

novy

hezky se z toho trimesicniho snu vyspi protoze prijde mnohem krasnejsi a delsi sen Tohle je jen takova priprava na to co zazijes s jinym a ver ze tenhle posledni urcite neni!!!

svitluny 10.5.2007 21:49:58

novy

Lady to napsala nádherně za mě. smajlik

Lucka 8.5.2007 12:10:44

novy

Přeji hezký den, sem tam se dívám na Vaše stránky a zaujaly mě. Zajímal by mě Váš názor na mou situaci. Měla jsem přítele, krátce, rozešel se on se mnou. Postupně si vždy najde přítelkyni, ale déle, jak 3 měsíce, mu vztah nevydrží. Mezi náma bývá napětí a asi 4x jsme se po našem rozchodu sešli, strávili spolu víkend, atd. Pak si ale vždy najde někoho jiného. Ve finále prohlásil, že musíme být opravdu jen kamarádi, že se jinak budeme trápit. Dobrá, tak jsme kamarádi, ale po jedné akci nám to opět ulítlo, bylo nám fajn a strávili jsme spolu zase víkend. A teď jsem se dozvěděla, že má přítelkyni, asi 2 měsíce, a že mu to už zase neklape a vypadá to na rozchod. Nevím, co si o tom myslet, chce se mnou "být", chce se mnou kamarádit, jako kamarád by mi ale měl říct, že má přítelkyni, ale to on přede mnou tají. To mě kamarádské nepřipadá a upřímně, kdybych to věděla, že někoho má, tak si dám hodně pozor, abych s ním nic neměla. Je to divné - ani vztah, ani kamarádství - cítím se tak nějak mezi tím. Co si o tom myslíte Vy? Nechápu, co ke mě cítí, na vztah to prý není. Mějte se fajn. smajlik

Reagovat

svitluny 8.5.2007 21:54:47

novy

Lucko, zde mi přijde, že je přítel hodně nevyzrálý a proto střídání partnerek, sám neví co chce, hledá se a tak s žádnou nevydrží dlouho. Možná má takové období, může být i chyba v něm, že s ním žádná z dívek není schopna dlouhodobého vztahu. Ty jsi pro něj stálicí, ke které se vrací, když je na dně, když je mu smutno, protože ví, že jej nikdy neodmítneš, ale nevím, zda se Ti líbí tahle pozice záchranné vesty…. Možná by jsi se měla koukat kolem sebe, možná, je v Tvé blízkosti někdo, kdo je schopen Tvou lásku opětovat stejně, jako brát, s někým, kdo by Tě miloval a nechodil za Tebou, jen v nouzi. Zkus se zamyslet. Zkus se zamyslit na svým sebevědomím a říci si mám na víc, než se o někoho dělit, protože sám neví, co chce….. smajlik

beruška 6.5.2007 16:20:53

novy

dobry den paní jarmilko,mám takovy dotaz.já jsem potřebovala rychlou odpověd,tak jsem si dala ANO-NE.ale zatím se mi to ani jednou nesplnilo,můžete mi říct proč?? to je nějaka hra? děkují za odpověd. smajlik

Reagovat

svitluny 7.5.2007 09:07:42

novy

Tak jak každému nemusí v rukou fungovat kyvadlo, či virgule, tak na každého nemusí pravdivě působit ANO - NE. Je to o napojení, stejně, jako práce z kyvadlem. smajlik

bobíšek 30.4.2007 15:07:44

novy

já to teda skusím,pomoct.víte možná sem udělala chybu.dneska sem mluvila s tim byvalym,a řekl,že jí má rad a že nějaky cít tam je.ale nema tedkom vubec chut na nějaky vztah,ale prykbyby chtěla tak by se sní pomazlil. nevěděla sem co mu mám na to říct.co si o tom myslite.děkují přejí hezký den. smajlik

Reagovat

svitluny 30.4.2007 19:14:04

novy

Na lásku stačí dva a proto je to jen na nich dvou, jaké kroky podniknou. smajlik

bobíšek 29.4.2007 20:03:54

novy

dobrý večer pani jarmilko poradte prosím. moje nejlepši kamoška se rozešla s přitelem,ale ona pořád k němu cití něco,a snažila se aby se kni vratíl.řekl jí že to by nebylo z lásky,ale citíl by kni něco. pořád si píšou a ona oněj pořád bojuje.je takova změněná,jak ji můžu pomoct.nechci aby se trapila,taky jí.tvrdí,že se ají oněm zdají sny. že už neví jak dal. co mám udělat prosím poradte děkují. smajlik

Reagovat

svitluny 30.4.2007 10:43:00

novy

Stůj při ní, ale nestavěj ji vzdušné zámky, snaž se ji zabavit, odvést pozornost od bývalé lásky a zkusit ji domluvit, ať o něj už nebojuje, protože čím více bude bojovat, tím má menší šanci na úspěch a dostane se do pozice žebrající chudinky a to pro obnovu vztahu není zrovna moc fajn. Ať se kouká kolem sebe, volných kluků je jistě spousta, tak ze začátku by mohli pomoci i kamarádi a časem se láska opět probudí... smajlik

sluníčko 25.4.2007 13:58:34

novy

Dobrý den, paní Jarmilko smajlik Prosím o radu. Žiji s přítelem něco přes půlrok a myslím, že máme v celku spokojené partnerství.Plánujeme společně budoucnost, chceme děti, ale občas to skřípe, ale to je asi v každém vztahu. Ale i přes to,že spolu prožijeme hezký den,tak večer, když si lehneme do postele, tak je mi hodně smutno, jsem s ním,ale cítím se osamělá. Je mi z toho smutno, často si i pobrečím a tak mě zajímá jestli je to normální. Mám dát na pocity, které v sobě nosím nebo na realitu všedního dne??? Hodně lidí v okolí mi poslední dobou tvrdí, že jsem se změnila, že nejsem veselá jako dřív. Děkuji za Vaši radu, názor. Sluníčko smajlik

Reagovat

svitluny 26.4.2007 11:21:13

novy

Viděla bych to tak, že není všechno tak růžové, jak to na první pohled vypadá a pokud je Ti z nějakého důvodu při usínání smutno, tak se zkus zamyslet nad tím, z čeho to může být. Chcete založit rodinu, vychovávat děti, ale něco není ok, proto ten smutek a melancholie, ta není pro nic za nic...co prožíváš by Ti mohla odhalit numerologie, jak si najít společné souznění s partnerem - partnerský rozbor, to by Ti mohlo pomoci.

Přemek 28.4.2007 15:11:11
malpan (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Ahoj sluníčko, chci Ti jen říct, že pocit je hlas duše. To, co zpracováváš je hlas rozumu a hlas duše. Pokud je v tom nesoulad, nezbývá než hledat příčinu - sama sebe se ptát a to naprosto otevřeně, nic si nenamlouvat. smajlik

Lady 29.4.2007 07:50:42

novy

Kdyby jste spolu zili 20 let tak to je neco inyho ale hned po pul roce takovy pocity Jak to mezi vama bude za dalsi pul rok????
Je taky mozny ze si si predstavovala zivot s pritelem inak nez je to ted a i s toho ti je smutno. zkus zjistit kde je ta chyba hm????

Sluníčko 21.5.2007 13:31:15

novy

Vzkaz Přemkovi a Ledy : děkuji za Vaše příspěvky. Ráda si poslechnu i názory jiných. Zajímalo by mě, zda má člověk brát do úvahy spíš hlas duše nebo hlas rozumu a duše společně. Nevím, neumím si sama poradit s tím vztahem. Vím, že to nefunguje na více stranách,ale moc jej miluji a nechci jej ztratit, možná je v tom i trošku pohodlnosti, že se bojím, že už lepšího partnera pro sebe stejně nenajdu a tak zůstáváme v začarovaném kruhu. Když se otočím zpět a sesumíruji těch osm měsíců co jsme spolu, tak všechny problémy a nedorozumění, které mezi námi vznikly byli kvůli špatné komunikaci. Myslím, že mi přítel nerozumí, že vlastně ani neví jaká jsem a tudíž ani nemůže moji dušičce poskytnout, to co potřebuje. Ale neustále tvrdí, že mě miluje, někdy až moc často, raději bych,aby třeba chybu napravil, než poslouchat dokola "MILUJI TĚ". Už jsem mu to mnohokrát řekla, komunikujeme spolu,ale on jako by pořád neslyšel... Někdy už to bylo hodně vážné na rozchod včetně domluvy na odstěhování, atd...., ale on vždy cukne a ještě nenašel tu sílu se odstěhovat, i když ví, že s ním nejsem šťastná a že se docela trápím. Poradíte mi co s tím? smajlik

Terka 24.4.2007 09:20:20

novy

Jsem zamilovaná do člověka se kterým nemůžu nikdy být co mám dělat?Prosím pomoz te mi.

Reagovat

svitluny 24.4.2007 10:29:34

novy

Láska buď je, nebo není a pokud není reálná, tak hledat tam, kde odezva přijde a pak být s tím, s kým být můžeš. Nebo hledat kompromis, ať můžeš být i s člověkem zatím nedostupným. Dneska je nedostupný, zítra může být Tvým společníkem na cestě života...

Lásku k určitému člověku si připoutávat magií nedoporučuji.

Arezet 22.4.2007 11:13:32
Arezet (zavináč) atlas (tečka) cz

novy

Miluji Martina R.,aleje to složitý po mém vyznání jsme se už spolu nikdy nebavili.Jenže bych nepsala,kdybych na 100% nevěděla jestli mě nechce nebo jo,protože se snaží být všude kde sem já,jde radši delší cestou než jeho spolužáci aby musel projít kolem mé třídy.Má tak neodolatelný pohled,který na mě pořád vrhá a já nedokážu odolat.Ach jo co mám udělat a by se něco stalo.A nejhorší je že opravdu nevím co cítí smajlik

Reagovat

svitluny 22.4.2007 15:34:09

novy

O Tvých citech ví, jak sama píšeš - vyznání jsi mu učinila, takže zbytek je již a již na něm, jak s tím naloží. Ty se ukaž sebevědomou a veselou a že je Ti fajn, ráda se bavíš a neděláš na něj jen psí oči, že se dokážeš bavit i bez něj a také, že pro jedno kvítí slunce nesvítí, takže je na čase, aby i on o svou princeznu zabojoval. Bav se, flirtuj, buď veselá a uvidíš, co se bude dít. smajlik

Lela 17.4.2007 12:28:00
lelablaz (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Petro,kniha,kterou jsem Ti doporučila je jen o pochopení mužského chápání "věci"!Je spíš k zamyšlení a pobavení a už vůbec si nemyslím,že tam najdeš nějaký návod.Myslím si,že tento ,,svit luny,,není nejvhodnějším místem na nějaké debaty.A jak tak mám čas číst....pochybuji i o dobrém úmyslu někomu poradit. smajlik Máš pravdu,život jde dál,a je důležité neopakovat chyby,někdy se za umění vyložit karty a poradit druhým schovává i jiný úmysl smajlik smajlik smajlik .Tak Štěstí do dalšího života a já toto místo opouštím a vůbec nelituju. smajlik L.

Reagovat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
© Rejtmon