Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum povídání o lásce

Líbil by se Klub zlomených duší? Diskusní fórum o šrámech na dušičce? Každý může poradit, každý se může svěřit, každý může pohladit. Zkušeností máme všichni spoustu. Tak zněla anketní otázka.

Po kladném ohlase na tuto otázku otvírám veřejné povídání a jelikož by bylo smutné, kdybychom si tu povídali jen o šrámech na dušičce, tak jsem jej nazvala povídání o lásce, protože láska má mnoho podob, je všeobjímající a nemusí jít jen o lásku mileneckou, ale i o mateřskou. O lásku k vlastnímu tělu, lásku k životu i lásku kosmickou. Láska má tisíce podob, láska je krásná a nádherná, tak si pojďme o ní povídat a ne jen o ni. Můžeme si zde povídat o všem co nás trápí i dělá radost.

Vložit příspěvek

Marta 19.7.2007 10:20:33
marta (tečka) garry (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý den, mám trápení a nevím, jak se s ním vyrovnat. s ex manželem jsem chodila od mých sedmnácti let. Jenže to nikdy nebyla ta pravá láska ale i přes to jsem se za něho vdala, myslela jsem si že čas to vše spraví. Jenže on myslel převážně jen na sex a na sebe a vše ostatní bylo na mě.Já jsem toužila po normálně fungující rodině. Dost často nám chyběly i peníze a tak jsme si půjčovali od mých rodičů bez jakéhokoliv potvrzení.Dost často to bylo i na podnikání, jenže vše pak zapřel. Z našeho svazku vzešly dvě děti. Manžel měl při mě vždycky ještě milenky. Jenže pak se k jedné odstěhoval, nepřispíval mi na děti a aby toho nebylo dost, začal mě týrat jak psychicky, tak fyzicky. Ona ho totiž po čase prokoukla, co za jeho slupkou vězí a potřebovala se ho zbavit. Zřejmě nevěděl kudy kam a tak se mě začal mstít.Byla jsem nucena vše ohlásit na policii. On vše zapíral, ale zapomněl, že toho povětšinou byly svědky děti.Podala jsem žádost o rozvod, dělal pořád problémy, o děti napřed nejevil zájem, ale nakonec přesvědčil syna aby s ním zůstal. Jelikož jsme bydleli v jeho domě, musely jsme se s dcerou vystěhovat a to k mé matce. Do dneška od něho nemám žádné peníze a asi ani mít nebudu, podniká a tak si přizná co chce, dokonce platí ve stejné výši alimenty na dceru jako já na syna. Mám celý život na ruby, jsem stále v práci na přesčasech, ale na vlastní bydlení stejně asi nikdy nedosahnem, jelikož už mám také čtyřicítku na krku. Myslela jsem si že to u matky bude jiné, ale ani tady nemáme klid, nemůžeme najít společnou řeč, je tu stále mnoho lidí a navíc bratr zde má hospodářství. Mám obavy, že mi i dcera uteče k jejímu otci i přes to, že se dobře nezachoval.
A tak asi budu platit celý život za své špatné rozhodnutí a za to, že jsem se nedokázala dříve vymanit, jenže to bylo vše jako začarovaný kruh, ze kterého nešlo ven, neměla jsem možnost bydlení a ke všemu jsme spolu ještě pracovali. Jsem z toho všeho nesmírně vyčerpaná a hlavně na vše sama a nevím, kdy to vše skončí, nemohu najít klid ducha a život pro mě začíná ztrácet smysl. Přeji vám hezký den a děkuji za odpověď.

Reagovat

svitluny 19.7.2007 12:48:49

novy

Život nemáš jednoduchý a nemazlí se s Tebou, na jednu stránku však píšeš, jak Tě exmanžel týral jak psychicky, tak fyzicky i před dětmi a na druhou, že syn dal přednost otci a teď máš strach, že i dcera k němu uteče, proč? S mámou si nerozumíš, to je také těžké, možná, že je na Tobě, aby sis to napřed vše srovnala sama v sobě, co od života chceš a pak se vůči tomu postavila, zde se těžko radí, peníze jsou v životě opravdu důležité a bez nich se žije těžko, ale i mateřská láska k dětem, aby mámu podpořily, když je na tom zle a ta se přece buduje od jejich narození a neměla by ji zlomit krize, kterou právě procházíš. Zde je opravdu těžko radit, možná doporučit právníka, ale Ti jsou dneska drazí, ale když si zajdeš k vám na městský úřad, tak by měli poradit i bez tučné částky a co tak zkusit se tam pozeptat i po bydlení - státní byty ještě pořád existuji i bydlení pro matky v tísni. Zkusit se obrátit i zde.

Marcela 11.7.2007 09:36:46

novy

Děkuji za odpověď.Máte pravdu.Člověk ale zápasí s tím,že to dítě má samozřejmě v sobě zakódované názory své matky,styl života a její hodnoty.Takže k nám přichází dítě které nechodí do přírody,vysedává celé dny u "bedny",nic ho nebaví a nezajímá.Pokud jdeme do lesa(jako že tam jsme každou volnou chvilku)hned jí bolí nohy...No je toho spousta.Vím že za to bohužel nemůže,ale....Už jsem měla jeden čas nutkání zvednout telefon a její matce zavolat s tím že se třeba sejdem a popovídáme o tom jak se chovat...Ale asi to je zbytečné,a už nemluvím o tom,že malé stále vykládá jak nás nechce nikdy vidět a slyšet.Jenže ono to není dost dobře možné,bydlíme ve stejném městě.Navíc když je malá u nás a náhodou se skutečně někde vidíme,většinou někde u supermarketu tak muže bývalá okamžitě prchá,skáče do auta aniž třeba svou dcerku pozdraví nebo se na ní alespoň podívá.Malá pak smutně říká že se mamka mračila....Tak co si asi to dítě o tomhle její chování má myslet....?Zkoušela si říkat přes dcerku o peníze na děti,kromě výživného,které je poměrně vysoké.Samozřejmě že partner jí na důležité věci(třeba rovnátka pro malou)přispěl a najednou se doslýcháme od známých kolem,že je lakomec a dětem nechce nic dát...Tak nevím,ale mám dojem že je to typ ženy která se s tím nikdy nevyrovná a bude stále dělat potíže.Ono se lehce řekne,nevšímej si toho,ale dost špatně se to dělá.
smajlik

Reagovat

svitluny 11.7.2007 11:34:49

novy

Jasně, já Ti rozumím, ale s tímhle opravdu nic nenaděláš, jeho manželku nezměníš, takže jedině se obrnit pevnými nervy, byla zvykla na jeho peníze a prostě dneska je sama, on je pryč, ona zahořkla a tu hořkost přenáší i na své okolí, není jediná, co se takhle po odchodu manžela chová, je to smutné, ale bohužel realita všedních dnů. Málokterý rozvod a porozvodové vztahy jsou takové, jaké jsou nám předváděny v seriálu Růžové zahrady, realita je smutnější a nenávist zhrzené a opuštěné ženy někdy nezná hranic a pak opravdu asi nezbude nic jiného, než aby si její exmanžel pořídil deníček, do kterého si bude zapisovat vše, co do dětí investuje, aby se jednou mohl bránit před nařknutím, že se o děti nepostaral... je to smutné, ale je to tak.

Marcela 10.7.2007 10:29:28

novy

Dobrý den paní Jarmilko,mám problém a nevím si rady... smajlik Možná by to chtělo návštěvu psychologa,ale myslím že i Vy radíte s určitým nadhledem.Takže,témeř dva roky žiju s partnerem,který má z manželství dvě děti.Syna 18-ti letého,s ním nemá vůbec dobrý vztah(matka si z něj dělala vrbu,tahala ho do problémů a hádek které měli spolu v manželství).Syn když otec od rodiny odešel,na něj zanevřel,doufal že z něj bude "tahat" peníze jako dřív,ale partner to utnul.Takže k nám nechodí,byl na otce i sprostý když spolu přes internet komunikovali.Kdo nás navštěvuje je muže dcerka,je jí 9 let.Já si k té holčině nedovedu najít cestu.Možná je to tím,že mám už děti dospělé,ty již žijí sami a jsou to kluci.Své syny jsem vychovávala,že v životě není nic zadarmo.Děti přítele chodily vždy jen ve značkovém oblečení a matka jim koupila každou hloupost,jen aby lidi viděli...
Když je malá u nás,cítím jak mě neustále pozoruje.Sedí,mlčí.Docela mě to znervózňuje.Sleduje každý můj pohyb...Vím,že její matka na mě neustále nadává,že jsem jim vzala tátu,ale co si budem povídat,pokud je manželství v pořádku,partner z něj neodchází...Mezi sourozenci je rzdíl osmi let,malá se mi jeví i jako sobec.Máme skoro roční štěně,kterému nedá chvíli pokoj.Pes chce spát,ale protože si ona chce hrát,jde a vzbudí ho.Už jsem musela někdy i ostřeji zasáhnout.Chvilku byl klid a pak to zkusila znovu.Vůbec mi přijde,že jim všem chybí určitá empatie.
Možná je i problém v tom,že partner jí nechá a já jsem ta které to vadí.
Partner léta podniká a u nich doma to fungovalo tak,že celé dny až do pozdního večera byl v práci a výchova byla v podstatě na jeho ženě.
Pokud z toho budete trochu moudrá,budu ráda když mi napíšete svůj názor.Díky Marcela

Reagovat

svitluny 10.7.2007 13:51:39

novy

Víš, Marcelko,
ono je to těžké a děti z rozvedených manželství to nemají lehké, hlavně, pokud si z nich udělala maminka vrbu a co dokáže takové ?ublížená? žena napovídat, to si možná ani nedovedeš představit, najednou přestane vidět, že vztah nebyl k žití, ale cítí, že je zrazena a tuhle zradu háže na manžela, to že se hádali, či byli jeden druhému nevěrní, jakoby najednou odvál čas a špínu pak musejí poslouchat děti a co to udělá s jejich dětskou dušičkou, to raději ani vypisovat nebudu. Syn byl v pubertě ? vzal to po svém, a to stylem budu ždímat finance, dcerka je menší, navíc pod vlivem ublížené matky a dalších příbuzných, kteří o Vás dvou jistě chvály nepějí a s tímhle břemenem na dušičce k Vám dcerka jezdí, může si připadat opuštěná a žárlit na Vašeho pejska a proto si přes něj vyžadovat Vaši pozornost, co kdyby jste se zkusila stát ji starší kamarádkou, ženou, na kterou se může obrátit, zkusit ji pohladit, přitulit a být na ní milá a hodná, kdykoliv navštíví Vaší domácnost a tak pomalu a časem roztávat ledy, které jsou v jejím srdíčku, u syna bych to viděla tak, že ač čas ukáže, správnost tátova rozhodnutí, až si syn sám zakusí vztahy, pak třeba tátu pochopí?..zkus si k ním najít cestu přes své srdíčko, které jim nabídneš, nesupluj mámu, tu mají svou, ale staň se jejich i když starší, ale kamarádkou co dokáže pohladit i poradit a ze které cítí, že je má stejně ráda, jako jejich tátu.
smajlik

Biaggi 3.7.2007 08:04:59
Knappova (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Hezké ránko vám přeji, předem se omlouvám pokud můj příspěvek bude nesrozumitelný: jsem po odpolední směně.

Začala jsem se řídit vašemi radami smajlik ,ujasnila jsem si svůj postoj k Milošovi: znamená pro mě skvělého přítele, ale ani bych se nebránila něčemu víc. A tak se k němu chovám tak jak to cítí srdce a už mě zcela neovládá hlava smajlik . Včera jsme se potkali a já na něho byla milá - hotoví sluníčko. Jen mě docela zamrzelo to, že jsem na začátku našeho přátelství nevyužila jeho nabídky - tykání. smajlik Včera jsem nastupovala do nové práce a on se na ni vyptával, řekl mi, že mi donese svačinu a já mu odpověděla " To už budete spinkat. " Usmál se a řekl, že bude. A pak se rozpovídal: on mi tykal a já mu vykala. Docela mi to vadí. smajlik Ani nevím proč, ale v poslední době ano.

Přeji krásný densmajlik

Reagovat

svitluny 3.7.2007 09:19:23

novy

Vykání dělá odstup a Ty, jak píšeš už o tento odstup nestojíš, tykáním jsou si dva lidé bližší, ale neboj, za nějaký čas se nabídka tykání opět dostaví a Ty už víš, že ji přijmeš. smajlik

Biaggi 3.7.2007 09:50:52

novy

Snad, ale nemyslím si to. Už kvůli tomu, že bydlíme ve městě, které má 16 tisíc obyvatel, hodně lidí nás zná i přesto, že on se před třemi lety přistěhoval z Prahy. A navíc je mezi námi 20 let věkový rozdíl. Tak že o další nabídce velmi pochybuji. Ale kdyby se naskytla tak ji jistě využijismajlik A nyní budu jen tak vysílat náznaky tykání - menší přeřeky: místo máte - máš. A uvidíme, jak ho znám i když mi třeba tykání nenabídne, vezme to s rezervou a humorem.

Lady 4.7.2007 20:44:36

novy

...tvy problemy bych chtela mit....

verusa 30.6.2007 02:38:29

novy

Vse bylo celkem v pohode,nez k nam prijela na par dnu a pak pozdeji na mesic se to prodlouzilo.Sama jsem ji navrhla,ze u nas muze nejaky cas zustat a ze ji rada pomohu,nez bude opet v pohode a bude mit penize.Prijela k nam a jeji financni stranka byla 400kc a nic vic.To jsem celkem chapala,protoze ona zije bohem.zivotem a rada cestuje.Tak jsem ji teda dala ubytovani,jidlo,osaceni a hlavne dohodila prechodnou praci,protoze rada pomohu,kdyz moha a sama jsem si zazila peklo v UK a verte,ze to nebyla lehka doba.No nic,tak abych pokracovala dale.Zacala toho zneuzivat a to tim ze byla neustale,vedle meho pritele.Doma v praci a i venku nekde na kave.Vyuzila situace,kdyz jsme se pohadali a vzdy mu lebedila.Nebylo divu,ze jsem zacala byt neprijemna,protoze kamsem se hla,tam vzdy byla,takze zadna partneska pohoda ve 2 ale ve 3.Nekolikrat jsem ji rekla,ze potrebuje byt spolu je 2,ale ona to nechapala.Taky to,ze to nevypada dobre,ze jsou stale spolu a ze ja se citim odstrcena.Ze by to mohla omezit a ona na to,ze ji nikdo nude zakazovat a prikazovat,co ma delat,takze kolotoc zacal.Ja neprijemna a ona stasna,ze ma meho prosebe,ze tu ma karada,kdo ji bude tahat ven a platit alkohol a kavicky.Nakonec jsem rekla rozhodnuti,aby odesla,ze to,tak nejde dale.Byla uraze a jeste se chovala,jako kdybych ja vsechno udelala sama.No nic,tak se teda odstehovala,ale tim to nekoncilo.Chodila si k nam,kdy si chtala,treba v NE brzo rano neohlasena,jen a jeste prohlasila.Promin ale ja vas nechci rusit,ale ....to jeji smajlik smajlik To uz sem nemohla prenes,tak sem to memu rikala,aby otevrel oci,ze dela mezi nama zle a ze si preje,aby to vypadalo,ze ona nic.Potom zacalo lhani,ja zustavala casto doma sama a muj si vzdy neco vymyslel,ze nekam misi pracovne.Jenze ja mu neverila,tak jsem se podivala dp mob. a tam fura sms,jak nekde na tajnacku se sejdou a to,ze ona mou pritomnost nemohla vystat.Pak odjela na 3 mesice a bylo to zas dobre.najednou nam zas bylo krasne,ale najednou se zas blizila doba,kdyz se vracela a ja mu to opakovala,ze si to jejich ka.nepreji,protoze nam to ublizuje a on ze to chape,ze uz nebude delat spatnosti.Jenze bohuzel den D nastal a on zacal zas lhat a utikat.Udelala jsem zle dala mu par facek,kdyz jsem ho nacapala,tam kde rikal,ze neni.Jeste k tomu udelal takovou komedii,ze jde na pan.jizdu a ze zeny nejsou povoleny a to vecer,kdy jsem byla v pohode a premlouvala ho,ze bych nekam rada zasla.No nic,tak sem se zacala balit a on,ze uz to nikdy neudela,ze se bude chovat poctive.Nic pravdy.Ja zjistila,ze ji vodi k nam domu,kdyz tu nejsme aneustale pokracuje.Netusim co mam delat,protoze ho stale rada a koukam na to dobre v nem,ale tohle je neustojne.neustale tvrdi,ze nikdy mezi nima nic nebylo,ze je to kamaradka,ale co ja,jak se mam k postavit?jeste k tomu,kdyz on nedokaze usetrit ani korunu a ja mu vecne pomaham.vzdy to vrati,ale sranda,je ta ze ja mu pujcim penize a on pak zve ji.Jeho plat je hodne velky a dostavam pozornosti,ale nedokaze setrit.zije si rad,jak milionar.prosim o velkou radu smajlik

Reagovat

svitluny 1.7.2007 19:03:47

novy

Veruško radu mám, vykašli se na něj, on se prostě nezmění, bohužel kamarádky jsou občas pěkné mrchy a Ty jsi na takovou mrchu narazila, nejsi jediná, která za svou pomoc "kamarádce" zaplatila vztahem. To se děje každý den. Vezmi rozum do hrsti a zbytek hrdosti, co Ti ještě zbyl a odejdi a nebo jej vyhoď - on se nezmění a Ty se budeš pořád jen a jen trápit. Jsi mladá, máš život před sebou a když se koukneš kolem sebe, tak uvidíš, že brzy najdeš někoho, kdo Tě bude ne jen milovat, ale také ctít a pro příště - tam, kde mají byt dva nezvi nikoho třetího, i kdyby ronil krokodýli slzy - nevyplácí se to, ale to už dneska víš sama..zrada bolí, nevěra také a příležitost bohužel dělá zloděje, ale neboj, i Ty svého prince na bílém koni potkáš, jen se zbav těch, co Tě jen využívali.

verusa 30.6.2007 01:49:27

novy

Dobry den,predem bych chtela napsat,ze jsem zde poprve a mile nalade.dnes jsem si vylozika tarot a rekla bych,ze to bylo celkem pravdive.Hledala jsem pomoc v tarotu,ale jeste k tomu bych potrebovala neci nazor.Jsem mlada divka,veku 25.Mam pritele,kteremu,je 32.Jsme partneri skoro 3 roky a mame problemy.V tom,ze se casto hadame,proze mu nedokazi odpustit.Velky problem zacal tim,ze v loni jsme ubytovali jednu divku,kterou sem se seznamila.Popre k nam prijela na navstevu,pred 2 roky a jezdila pravidelne.To vse bylo v poradku a klidna doba.Ja ji pozvala na vanoce a silvestra 2006,aby v UK nebyla sama a citila,tak trochu Van.pohody

Reagovat

hanulinka 29.6.2007 11:39:00

novy

no včem ?zradil mě tím,že mu řekl pravdu,že sem sním já nepsala.neměla sem tu odvahu mu řict.jak ho mám moc rada.ja z takových věci se bojím.psal mu vtom stylu,že se mi libi atd... a tedka mě to asi mrzy. smajlik

Reagovat

svitluny 29.6.2007 14:34:59

novy

Buď si sedím ne vedení a nebo tomu nerozumí, jak to chápu, tak vyznání lásky od Tebe šlo prostřednictvím kamaráda? A co je tom zlého - pořád je to o citech Tvé osoby k němu, ne? Tak jen spadla opona a je na čase si to také říci do očí, co jeden k druhému cítíte... smajlik

JohnySVK 28.6.2007 11:39:44
buxantof (zavináč) azet (tečka) sk

novy

Zamiloval jsem se do asijský dívky ze snu. Jak je to možný?
Sice nevím jak to všechno začalo ale pamatuji si to od příchodu do školy kdy jsem spatřil nějakou holku asi 17ti roční vycházet ze třídy jak plače a je celá dobitá tak sem se jí zeptal co se jí stalo. A ona že jí v ty třídě znásilnili a že nebila první a že tam neznásilnili jen ženy ale i muže. A vtom se tam objevila ta asijská holka, otevřeli se dveře a někdo jí začal tahat dnu. Já jsem jí začal tahat spět na chodbu a vešel sem do ty třídy s tím že se obětuji za ni. Co ale oni nepřipustili a v mžiku jsme tam bili oba, já i ta holka. Naštěstí se nám podařilo uniknout a běželi jsme spolu co to dalo, ovšem stíhán těmi násilníky. Schovali jsme se v nějakém domě kde jsme se schovali, bily jsme tam dlouho protože oni nás hledali, a my jsme se báli vyjít ven. Tam jsme se do sebe zamilovali. Nevím co jsme tam tak dlouho dělali ale prožíval sem v tým snu intenzivní pocit lásky. Jedno vím jistě, k sexu nedošlo. Vím že nás našli a já se jí snažil ochránit ale nepodařilo se mi to a oni ji zastřelili. A mně nechali žít s tím pocitem samoty a selháni. Tou bolest a výčitky cejtím i teras když to píšu. Vím jedno že ji miluji i teď v realitě je to divný ale je to pravda. Nevěřím v boha ale asi začnu. A budu doufat že jí někdy střetnu v realitě. Věřím v to že v momentě kdy v mým snu umřela tak se někde na světe narodila nebo už žije.
Já vím to s tou školou je uletěný ale sny si lidé neplánují ani ve snu nedomýšlej detaily.
Chci se ospravedlnit za chyby v textu ale jsem Slovák a ze správ vím že moc mladých Čechů neví po Slovensky, proto píšu v češtině i když je to pro mě namáhavý. Dík za pozornost
Kontakt: buxantof@azet.sk

Reagovat

svitluny 28.6.2007 15:55:24

novy

Dívka ze snu může existovat i v reálu, takže choď s očima otevřenýma a koukej se kolem sebe, jistě ji někde potkáš. smajlik

hanulinka 27.6.2007 21:33:10

novy

dobry večer.poradte prosím.zradila jsem kamárada.ktereho moc miluji.a jeho kamoš se mi snaži moc pomoc.a když sem snim mluvila tak ten jeho kamoš psal něco zamě..celou dobu si můj kamarad myslel,že píšu já?já tedka toho moc lituji ale nevěři mi už.co mám dělat kamarada jsem zradila.a jeho kamoš mě zradil.proč??? smajlik nic jinýho nedělam,než palču.moc mi zaleži na něm a mám ho moc ráda.a on to vi. smajlik

Reagovat

svitluny 27.6.2007 22:16:36

novy

Důvěra se těžko navrací, někdy to trvá dlouho, někdy se to nepodaří nikdy, jen nechápu, jak mohl psát někdo za Tebe a v čem Tě pak zradil...

Jana 25.6.2007 17:37:54
janicinka (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Preju pekny den
Hrozne rada bych se s Vami setkala ale bohuzel bydlim v UK. Takze byste mi mohla poradit aspon skrze web. Rozesla sem se s pritelem, je to vic jak mesic, ale ja na neho nemuzu prestat myslet. A myslim ze on na me taky. Chtel zustat kamaradem a ze zacatku mi psal jak mu chybim. Pak ale prestal a na jakykoliv muj pokus absolutne nereaguje. Asi pred 14 dnima mi zniceho nic volal a nechal vzkaz v hlasovce o pul ctvrte rano, ze me chce pozdravit. A od te doby zase ignorace. Chci na neho prestat myslet a zacit nove ale nejde to! Nevim co si o tom mam myslet a sem stale zmatena a citim ze porad neco postradam(jeho) Mam tarotove karty, ktere mi vzdy poradi, ale v Cechach. Taky chci jeste podotknout ze je to umelec(vytvarnik a hudebnik). Vzdycky jsem si dokazala nak poradit, ale ted sem v koncich.... Jsem taky ryba, takze mozna vite, jak to citim. Predem dekuju za jakoukoliv odpoved, protoze me nikdo nedokaze poradit v tom smyslu, ktery potrebuju.

Reagovat

svitluny 26.6.2007 10:48:42

novy

Také přejí hezký den, ono záleží na tom, po jaké radě toužíš, víš, když se dva rozejdou, těžko se dá hned navázat přátelstvím, protože jeden obvykle ještě miluje a tak se trápí a pořád v sobě zažeháš jiskřičky naděje, že se to vrátí zpět, že z přátelství bude opět láska a tak doufá a věří a trápí se, chytá se každého slovíčka, každé věty, každé SMSky a věří, ale bohužel, láska pak nepřichází a tak se jen a jen trápí a uzavírá světu a novým možnostem lásky a možná, že tak na tom jsi i Ty, že pořád věříš, doufáš a čekáš?..kdyby po Tobě přítel toužil, jako po ženě, tak se ozve, přijede za Tebou, vezme Tě do náručí a minulost smáznete, jak kouzelným proutkem a budete se na ni dívat, jako na krizi, která je už za Vámi, ale zatím se tak neděje, tak vezmi rozum do hrsti a začni žít. Buď s přáteli, vesel se a bav ? muži nemají rádi žebrající chudinky, ale sebevědomé ženy, které si sebe dokážou cenit a vážit, tak ukaž expříteli, že jsi také hrdá, dokážeš žít a užívat si a že Tvé oči se umí i smát, ne jen prolívat slzy a pak uvidíš, jak bude reagovat. Bav se a žij, nesmutni a neuzavírej se do sebe, to Ti štěstí nepřinese, ale radosti i ze všedních dnu, když je tam budeš hledat ano. Každý den se děje spousta malých zázraků, tak si jich začni všímat a zpříjemňuj si jimi život a bude líp a pak se i expřítel možná začne ožívat, aby ty zázraky mohl poznávat s Tebou. smajlik

JohnySVK 28.6.2007 11:53:11

novy

ak je v anglicku tiež tak chod za nim, už dávno neplati ze zena je dobijana alebo ze je to nieco zle ked za nim pojdes ty. vijasnite si to a slúbte si ze bud sa spolu date dokopy alebo sa nadobro rozidete s tym ze si nebudete prejavovat lásku ani len naznakom. totiž ak sa takto budete trapit odkazmy a telefonatmi aj nadalej tak sa ta bolest a pocit zúfalstva bude len stupnovat. Ak je v cechach ci inde a nemoyete sa spolu stretnut tak mu napis klasicky list a vysvetli mu ze to takto nejde dalej. Ak nepomoze ani to tak vytrhni dráty z telefonu aspon na mesiac vyhod mobil a prestahuj sa, slovom spal za sebou mosty. u mna to fungovalo.

JohnySVK 28.6.2007 12:02:12

novy

svitluny nečitala si pozorne lebo on jej nechal vzkaz ze mu chyba co znaci ze ho to trapi taky tak. A v tom pripade sa nejedna o zobranie a pod. predsa dvaja rozumny ludia sa musia vediet na niecom dohodnut a podlamna je skor problem v sposobe komunikacie. Ale ak mu vyvolava dene 20x tak v tom pripade je to zobranie ak si semtam prezvonia tak je to podlamna obojstrane trapenie bud alebo neexistuje nic uprostred

svitluny 28.6.2007 16:00:46

novy

Johny - tak si to přelouskni také ještě jednou - před 14 dny vzkaz ve schránce, že ji chtěl pozdravit (ne že mu chybí) - od té doby ignorace...i to o něčem svědčí, ale máš pravdu v jednom, komunikace je opravdu podstatná, jen záleží, zda je o ni zájem z obou stran, zda obě strany milují a nebo dneska již jen jedna...

Standa 28.6.2007 21:06:45

novy

Johny: Tady bych souhlasil opravdu se Svitluny, protože o ní nemá zájem, ale jen to zkusil když se nudil, kdyby jí chtěl tak moc zpět jak tvrdíš, tak jí pořád uhání a píše a to tam Jana vůbec nezmínila. Rozchod prostě občas bolí a musí se to přejít a pak bude dobře. smajlik

dominika.02 16.6.2007 12:59:53
dominika (tečka) 02 (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

krasny den,mam mesic zatim kamaradsky vztah,jezdim k partnerovi,sme spolu radi,mame spolu sex,po telefonu sme v kontaktu,protoze bydli daleko telofonujeme si a piseme sms,sem o rok tarsi,mam deti i on,vyhovujeme si navzajem,je tu jen jedna vec je dost zaneprazdnen praci,rika ze to konecne odbora a bude se vice venovat svemu zivotu,mame sanci spolu mi dna,je to nejlepsi chlap ktereho sem potkala,14let sem byla vdana a trpela,ted sem rozvedena,moc dekuji za odpoved,snad vam toto bude stacit na vysi odpoved,moc dekuji preji krasny den plny skunce a lasky.

Reagovat

svitluny 16.6.2007 14:17:08

novy

Zda máte šanci, záleží hodně na Vás dvou, co Vás spojuje, či rozděluje může ukázat numerologická partnerská analýza - ráda ji pro Vás vyhotovím - data narození pošli emailem a cenu najdeš v sekci nabízím. smajlik

Biaggi 12.6.2007 19:02:57

novy

Udělala jsem chybu smajlik . Dnes jsme se s kamarádem Milošem viděli, nebylo mi dobře, převládala pesimistická náladu - v zaměstnání mám velké problémy v poslední době a přemýšlím o odchodu -, Miloš mě chytil za nohu, lépe řečeno za kalhotu a chtěl si povídat já ho ignorovala. smajlik Po práci jsme spolu jeli MHD, chtěl si povídat a culil se na mě a já? Nic, smajlik bavila jsem se sotva a potom mu řekla " Asi odejdu z práce. " smajlik Podíval se na mě pohledem, jako kdyby mu ulítly včely a zajímal se proč to chci udělat? smajlik Řekla jsem mu pravdu a on mě začal přesvědčovat, že nad tím problémem musím zvítezit, že se tomu musím dostat na kobylku a pak řekl jedno místo - město ( kam on pracovně jezdí ), a že tam moc volných míst není. Přišlo mi to divné. Si myslí, že budu pracovat tam kde on tak napůl? Ujel. smajlik smajlik Chovala jsem se k němu odměřeně a docela nepříjemně. smajlik Málem jsem brečela. Zítra ráno se uvidíme, pojedu s ním do práce MHD.

Reagovat

svitluny 12.6.2007 23:30:48

novy

Už jsem Ti psala - srovnej si priority, co od života chceš a to jak po pracovní, tak i soukromé sféře. Řekla bych, že to nevíš - nevíš, co chceš od Miloše - zda přátelství, či něco víc. Plácáš se v tom a nenalézáš řešení, řekla bych, že rozum říká ne, ale srdce něco jiného, sice zatím posloucháš rozum........ale jak dlouho?

Jana 10.6.2007 17:54:32
catM (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Navázala jsem nový vztah a vše až do čtvrtka bylo v porádku. Pozval mi na dovolenou a říkal, jak mi má rád. Ve čtvrtek se mi už neozýval a v pátek byl v telefonu úplně někdo jiný. Pak jsem mu volala a on mi nebral telefon. Zkusila jsem to z jiného čísla a on telefon vzal. Ale nechtěl se se mnou bavit a začal říkat, že se mu to ztrácí. Napsala jsem mu zprávu, proč dělá mrtvého brouka a zda si nezasloužím vysvětlení. Od té doby se mi neozval. Nevím, co si otom mám myslet a zda se mu mám ozvat sama. Jsem nešťastná ahrozně mi to bolí. Poradíte mi?

Reagovat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
© Rejtmon