Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum povídání o lásce

Líbil by se Klub zlomených duší? Diskusní fórum o šrámech na dušičce? Každý může poradit, každý se může svěřit, každý může pohladit. Zkušeností máme všichni spoustu. Tak zněla anketní otázka.

Po kladném ohlase na tuto otázku otvírám veřejné povídání a jelikož by bylo smutné, kdybychom si tu povídali jen o šrámech na dušičce, tak jsem jej nazvala povídání o lásce, protože láska má mnoho podob, je všeobjímající a nemusí jít jen o lásku mileneckou, ale i o mateřskou. O lásku k vlastnímu tělu, lásku k životu i lásku kosmickou. Láska má tisíce podob, láska je krásná a nádherná, tak si pojďme o ní povídat a ne jen o ni. Můžeme si zde povídat o všem co nás trápí i dělá radost.

Vložit příspěvek

svitluny 15.11.2007 20:10:55

novy

Věř svému srdci, třeba je tohle doba namlouvání, kdy to jiskří, chodíte kolem sebe, ale zatím jste ještě neučinili ten první krok, co dělá z namlouvání chození. smajlik

Standa 15.11.2007 20:16:30

novy

Měli by ste být víc k sobě otevření, aby ste si mohli říct i to co cítíte. Třeba v sobě má to samé, akorát ti to není schopný říct a přece on tě také neukousne, tak to zkus a uvidíšsmajlik

Andrea 4.11.2007 11:37:40
braxton (zavináč) centrum (tečka) cz

novy

Dobrý den Jarmilko.Mám dost velký problém a už nevím kudy-kam. smajlik Mám přítele se kterým žiji ve společné domácnosti už 7.let.Máme spolu dítě.Vše bylo krásné po celá ta léta.Ted poslední asi zhruba 2.měsíce se hádáme,a je ten vztah o ničem.Naše hádky začali nejprve po tom co muj přítel začal přes icq,si psát s nějakýma holkama.Když jsem se ho na to ptala tak mi odověděl vždycky to:že i když si s nimi píše tak to neznamená že s nimi něco musí mít.Začala jsem žárlit,a řekla mu že si to nepřeji ale on v tom pokračuje pořád.Začal chodit ted i pozdě v noci domu,a když jsem mu za to vynadala tak byl na mě hrubý,že mě to nemusí zajímat kde byl...Chtěla bych moc vědět a prosím vás o radu-jestli někoho má,jestli v tom je nějaká ta slečna.Jistě chápete jak mi je.Máme spolu chlapečka,a on svého tátu moc miluje.Nechci ho o tátu připravit,ale pokud to bude tak,že mě opravdu podvádí s jinou tak to udělám,jelikož chci svuj život žít v klidu bez hádek a nervu.Proto vás moc prosím,o odpověd jak to tedy vlastně doopravdy je.Moc krát vám předem Děkuji.S pozdravem zoufalá Andrea smajlik

Reagovat

svitluny 4.11.2007 14:13:57

novy

Pokud Ti na příteli opravdu záleží, jak píšeš, je i otcem Tvého syna a spolu si rozumějí, tak Ti doporučuji partnerskou numerologickou analýzu, abys dokázala na vztahu zapracovat. Bližší informace o ní získáš v MENU - Nabízím. Tohle je spíše do emailu, než na veřejné stránky.

Standa 5.11.2007 21:12:55

novy

Andrejko, pokud nemáš přímý důkaz, tak nemůžeš říct přímo, že tě podvádí, ale je to opravdu divné. smajlik

Nikitina 26.10.2007 20:39:20
NikitNikit (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Přesně jste to vystihla, je pro mě těžké si s ním o tom nemoct promluvit, protože jsme spolu mluvili o všem.děkuju Vám za radu a podporu... asi je nejlepší řešení trochu o něj zabojovat.Dám vědět, jak jsem dopadla smajlik zatím se mějte krásně

Reagovat

svitluny 27.10.2007 12:37:10

novy

Zabojovat ano, měl by zažít pocit, že nejsi jistota, ale že Tě může také ztratit, prostě být sama sebou, nepodlézat, neprosit a ukázat se, co v Tobě je a o co může přijít, když si Tě přestane všímat a vážit si Tě. Stát se opět královnou jeho srdce, ale královnou, ne jistotou, protože o královny se bojuje a královny se milují, jistoty prostě jsou, ty zevšední....

Lady 29.10.2007 12:50:26

novy

zapomen na tu zenskou dovi co to bylo zac estli je k tobe hodnej atd tak neakou picku neres a este dyz ji odmital nechal bejt ne

Nikitina 25.10.2007 21:01:47
NikitNikit (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Zdravím Vás a přeji pěkný večer, jsem zoufalá,potřebovala bych od Vás prosím radu, nebo potřebuju vynadat, nebo cokoli, jen ať se mi trochu uleví.Je mi 22 a jsem se svým o rok starším přítelem necelé 3 roky. Moc se milujeme, dost jsme toho spolu zažili, krásné i těžké věci.Máme oba náročné školy, takže na sebe nemáme nějak extra moc času. poslední dobou dával přednost přede mnou spíš přátelům a akcím s nimi.Trochu mě to mrzelo,ale chápu,že se potřebuje taky odreagovat jinde. když jsme spolu byli, je to asi tak 3 týdny zpátky a on spal...vzala jsem jeho telefon a podívala se na sms, byly tam dvě od neznámé slečny(nazvu ji Dana) která se ho ptala, kdy se uvidí.Odepsal ji, že nemá čas, že jindy.Ona na to, že se chce tulit a že je to škoda. Neřešila jsem to,mohlo to znamenat cokoli a navíc se z toho neurčitě vykroutil.Postupem času mi ale zahlodal v hlavě červík. Začala jsem se přítele vyptávat na poslední akci až se přiznal, že Dana je kamarádka z dávnější doby a že spolu spali po té akci na jedné posteli. Nic víc. Ptala jsem se jestli spolu něco měli. Přísahal, že ne.věřím tomu.taky jsem se ptala, jestli si pak někdy psali, a řekl že ani náhodou.a pak jsem se ptala, jestli na něho něco zkoušela, a na to mi řekl, že má Dana příele, kterého miluje, takže ne.Víte, já se hrozně stydím za to, co jsem udělala, nemájí se číst cizí zprávy. Bylo by asi lepší nic nevědět a být v klidu. Věřím mu, že se mezi nimi nic nestalo, ale prostě nechápu, proč mi neřekl, že si psali nebo že po něm vyjela, když se vlastně nic jiného nestalo..my jsme si takové věci vždy říkali, neměli jsme před sebou tajnosti.Možná se bál, že se budu zlobit, nechtěl dělat zbytečné dusno.Vážně nevím.Sama se stydím za své jednání, cítím se hrozně provinile...tím, že jsem si to četla jsem vlastně projevila nedůvěru i když říkám, že mu věřím. Jsem zmatená :-( prosím napište něco ....cokoli

Reagovat

svitluny 26.10.2007 11:29:21

novy

Nikitko, necetíš se ani tak provinilá z toho, co jsi četla, ale spíše Tě trápí to, že Ti přítel o té slečně ani SMSce neřekl a Ty ztrácíš důvěru vůči němu, navíc Tě začíná nabodávat červík pochybnosti, jak to ve skutečnosti mezi nimi je, něco víš a nemůžeš si o tom s přítelem promluvit, protože by ses prozradila, že jsi mu brouzdala v mobilu a to se přece nedělá a tak Tě to sžírá a trápí. Zkus na to zapomenut, být na přítele příjemná, aby nebyl důvod té druhé psát a aby Vám spolu bylo zase dobře. Zkus to, stát se přítažlivou a neodolatelnou, od které se neodchází za jinou.... smajlik

Lady 26.10.2007 11:50:13

novy

dyz ti lhal ze na nej nic nezkousela a ze si s ni nepsal tak ti muze i lhat s tim ze s ni nic nemel spis on by se mel zamyslet s kym ce pichat

svitluny 27.10.2007 12:53:28

novy

Lady a co když to byl od přítele opravdu jen úlet v alkoholickém opojení? Ruku na srdce, komu z nás se to v životě nestalo a nejraději by to na druhý den vymazal z paměti? Tomu by odpovídala i ta jeho SMSka, že na ní nemá čas - prostě bohužel stalo se, ale pokračovat nechci, proč hned bourat vztah, dělat scény, ono to může vyšumět do ztracena a jak se říká o čem se nemluví, to se neřeší, ale jakmile se o tom začne mluvit už je zde problém a někdy se to může nafouknout až do rozměru neřešitelna...

jana 23.10.2007 09:19:03

novy

dobry den,
prosim vas,
co mi muzete v kostce napsat o me a o mem priteli ohledne znameni?
ja vahy, on beran
hodime se k sobe? smajlik

Reagovat

svitluny 23.10.2007 09:25:47

novy

Můžu Ti udělat kompletní partnerskou analýzu osobnosti, zjišťovat spojení dle znamení je hodně moc povrchní, je toho daleko víc, co Vás může spojovat a nebo rozdělovat, napiš mi data narození do emailu a já Ti pošlu kontakt, kde zaslat penízky. Hezky den. smajlik

Žaneta 18.10.2007 14:42:25
zanetamelenova (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý den,můžete mi prosím říct zda na mě v nejbližší době čeká nějaká láska?Jsem narozena 9.12.1984.Hledám si muže přes seznamky na internetu.Často se s někým scházím.Po telefonu si vždycky rozumíme,vypadá to dobře i na schůzce ale pak už se většinou neozvou.Je dobrý tento způsob seznamování?Mám to zkoušet dál?Děkuji

Reagovat

svitluny 18.10.2007 16:33:49

novy

Zkoušej dál i pře seznamky se dá získat láska a pokud chceš výklad karet či numerologický rozbor, tak se můžeme domluvit po ICQ nebo emailu. smajlik

hanka 14.10.2007 13:46:48

novy

dobrý den jarmilko,prosím můžete mi vyložit na mě a na roberta to byl můj kamarad,ale pohadali jsme se a tedka se už spolu vubec nemluvime.rada bych chtěla vedet jak to bude dal jestli se usmirime a budem opet dobri pratele. a kam a kolik vam mam poslat penize díky

Reagovat

svitluny 14.10.2007 14:00:03

novy

Vyložím - nakontaktuj se na SKYPE či ICQ a můžeme se pustit do výkladu. smajlik

Svatka 12.10.2007 22:54:44

novy

Toužím po lásce Jarmilko, proto jsem už hodně dlouhou dobu sama. Kluků můžu mít plno, ale já nechci jen kluka. Svou pravou lásku jsme ztratila už před více než dvěma lety. Pak jsem měla jinou - platonickou lásku, která ale dlouho nevydržela. Jako s tímto jsem si celkem rozuměla, ale nedávám tomu naději.

Reagovat

svitluny 13.10.2007 11:25:04

novy

A odpoutala si se zcela od těch bývalých lásek, jak té první, tak i platonické? Protože pokud tomu tak není, těžko si nová láska k Tobě může hledat cestu, když je srdce pořád obsazené.

Svatka 12.10.2007 14:36:29

novy

Dobré odpoledne Jarmilko,
potřebuji znát názor a právě třeba ten Váš si myslím, že bude nejlepší.
Včera jsem se seznámila s klukem. Se kterým jsem si akorát týden dopisovala. Už jsem se chystala na cestu za ním naproti. Tou cestou jsem se cítila jako bych šla na popravu a to jsem si doma ještě říkala, že tam nepůjdu, ale bylo mi to blbé, když jsem mu řekla, že příjdu. Potkali jsme se, povídali si. Byly jsme na obědě. Platil on. V pohodě jsme se bavili. Pak mě šel doprovodit domů. Ta procházka byla hrozně dlouhá. Natož že bydlím 15 minut cesty, tak jsem se domů dostala tak za 2 hodiny. Jako cestou jsem se s ním bavila, ale chvilkama jsme si neměli co říct. Pak jsme celkem stály v trapné situaci, chtěl mi dát pusu a já jemu ne. Pak jsme se prošli a doprovodil mě domů, viděla jsem mu na očích i chování, že nějak nechtěl odejít. Pak odešel a mě se v noci zdál ten sen o vězení.
Mám z toho divný pocit. Jako by mi to říkalo, abych s ním nikam nechodila. Nebo vůbec abych s ním nebyla. Co mi na to řekente vy?
Prosím prosím za radu. A děkuji. Svatka.

Reagovat

svitluny 12.10.2007 15:20:05

novy

Sama musíš cítit, jak Ti schůzka připadala, zda to jiskřilo, či ne - přijde mě z Tvého popisu, že z Tvé strany ani moc ne, takže se naskýtá otázka - toužíš po lásce a nebo po klukovi, aby nějaký byl a Ty nebyla sama.....

Monika 12.10.2007 13:48:27
monika (zavináč) navisat (tečka) cz

novy

Pani Jarmilko, nemyslim si, ze by kdokoliv a cokoliv nasi energiii nasilne oddeloval. Ale je pravda, ze si na zem nebereme celou nasi energii.
smajlik

Reagovat

Monika 12.10.2007 12:06:33
monika (zavináč) navisat (tečka) cz

novy

Idealni partner
My nejsme dva, ale ty me presto hledas mimo sebe, az me najdes uvnitr sebe sama, ve vlastni obnazene mysli, toto jedine poznani naplni vsechny svety smajlik

Reagovat

svitluny 12.10.2007 12:42:44

novy

Uvnitř sebe nacházíme své vnitřní dítě, které bychom se měli snažit udělat šťastným a hravým, ale partnerem duše je člověk nám velmi blízký, naše identické dvojče, které bylo naší součástí, než bylo násilně odděleno. Partnera duše hledáme po všechny své inkarnace smajlik

Nyní přichází období, kdy se partneři duší setkávají. smajlik

riri 9.10.2007 10:52:50

novy

dobrý den. mám takový problém nedokážu věřit, že láska je hezká věc vidím lidi jak jim je spolu hezky a objímají se a je mi z nich špatně sama mám přtele a dyž sem s nim je mi hezky ale potom myslím na lásku jako na hnusnou a ošklivou věc nic jinýho v tom nevidím. vidím jí okolo sebe jak sou lidi štastní a říkám si že za čas to bodou mít stejně mezi sebou na prd a ublížej si nebo ze to na sebe jenom hrajou jak se maj hezky. Nejsem schopna citu ztratila sem ho. Už mě tyhle pocity drží docela dlouho něco je špatně ale nevim co.

Reagovat

svitluny 9.10.2007 12:06:51

novy

Může to být nějakým blokem, co v sobě nosíš, pocitem ublížení, že nic není opravdu hezké - doporučila bych Ti něco na odblokování, protože síla myšlenky je obrovská a pokud budeš v sobě živit myšlenky o falši, smutku a nelásce, tak se Ti budou i zhmotňovat a Ty lásku v životě nebudeš zažívat a nebo jen s velkými obtížemi.

hanah 8.10.2007 10:47:52

novy

pani jarmilko prosím poradte.ráda bych se dala dohromady s byvalím přitelem.často si píšem a vidíme se.řekla jsem mu že bych se kněmu chtěla vratit,ale on mi řekl že to nejde že se k sobe nehodíme.nevim co mu mám ktomu řict.děkují smajlik

Reagovat

svitluny 8.10.2007 11:03:05

novy

K tomuhle asi moc říci nejde, byl tady nějaký důvod, který Vás rozdělil a dohnal až k rozchodu a jak se říká - rozbitý hrneček slepit sice jde, ale horkou kávu už do něj nenaleješ a pokud už jednou vztah pozbyl důvěry, těžko se nahrazuje novou....

Anjel 30.9.2007 08:01:06

novy

Rafael, áno máš pravdu stačí pozrieť do zrkadla a povädať si milujem ťa. Ale potrebujeme byť aj milovaný inými .Láska je krásna ,nežná a dáva ti krídla rast ,keď máš milujúceho partnera vedľa seba.Všetci potrebuje byť milovaní a milovať .Rozdávať lásku ,svojim deťom ,rodine ,dobrým priateľom,prírode ,životu ako takému.Láska ma viac druhou podôb...záleží od nás ktorý druh lásky budeme v sebe pestovať. Sám človek si nikdy nevystačí. Potrebujeme sa v živote o niekoho oprieť ,keď sme unavení a nabrať ďalšie sily,aby sme mohli ďalej žiť a plniť si svoje povinnosti.A zostávaju nám sny pretože aj tie sú potrebné,aby sme mohli snívať .Pretože sny nás ženu v pred.Dávajú nám akú si nádej na niečo ,čo pre nás veľa znamená aj keď sa nevyplnia. Keď snívaš znamená, že stále žiješ ...

Reagovat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60