Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum povídání o lásce

Líbil by se Klub zlomených duší? Diskusní fórum o šrámech na dušičce? Každý může poradit, každý se může svěřit, každý může pohladit. Zkušeností máme všichni spoustu. Tak zněla anketní otázka.

Po kladném ohlase na tuto otázku otvírám veřejné povídání a jelikož by bylo smutné, kdybychom si tu povídali jen o šrámech na dušičce, tak jsem jej nazvala povídání o lásce, protože láska má mnoho podob, je všeobjímající a nemusí jít jen o lásku mileneckou, ale i o mateřskou. O lásku k vlastnímu tělu, lásku k životu i lásku kosmickou. Láska má tisíce podob, láska je krásná a nádherná, tak si pojďme o ní povídat a ne jen o ni. Můžeme si zde povídat o všem co nás trápí i dělá radost.

Vložit příspěvek

tvářička 4.1.2008 17:16:54
kamennatvaricka (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dekuji moc za odpověď!!!

Seznámili jsme se na dovolené, kde jsme spolu strávili celkem dost času povídáním o všem (vůbec si hodně povídáme) a já si v tu dobu říkala, že budem jen kamarádi, protože jsem viděla, že má v sobě pořádný nepořádek, který si musí srovnat. Byl to on, kdo chtěl na mě kontakt, všechno jsem vpodstatě nechávala na něm. Když jsme si začali psát na icq, začalo to být hodně intenzívní. Prostě jsem si na to hodně zvykla. Taky jsem viděla, že na sobě pracuje, proto jsem o něm začala přemýšlet jako o někom, kdo by pro mě mohl být někým ještě bližším.

Jako beránek mám asi k idealizovaní věcí trochu sklon, budu se snažit s tím něco udělat. :o) Ale asi nic nezměním na tom, že mě to prostě nějak nepochopitelně láká a položila jsem se do toho jako do všeho, co v životě dělám... :o)

Je tu možnost, že by se přestěhoval do města, ve kterém bydlím, protože přemýšlí o změně svého života, která by se měla stát výhledově do půl roku. V tom vidím šanci, že bychom se mohli vídat víc. A taky měli šanci ještě víc se poznat.

Jestli můžu poprosit o tu partnerskou numerologii, moc by mě zajímalo. smajlik Předem díky moc!!! smajlik

svitluny 4.1.2008 17:59:36

novy

Partnerskou analýzu ráda udělám a vyhotovenu pošlu emailem, takže mi pošli emailovou adresu na můj email jkuskova@svitluny.cz a já Ti dám kontakt, kde poslat 700 Kč za její vyhotovení. smajlik

tvářička 4.1.2008 12:51:43
kamennatvaricka (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Krásný den všem. Chtěla bych vám povědět svůj příběh. Potkala jsem muže, se kterým si rozumím a je mi s ním moc dobře. Má pro mě náboj i pochopení, má pro mě zvláštní kouzlo, podobný smysl pro humor. Má všechno, co od chlapa chci i včetně jeho špatných stránek. Cítím, že mě má rád a váží si mě (i když mi to nikdy neřekl a já když jsem mu řekla, že jsem ráda, že jsem ho potkala a mám ho ráda jako člověka, řekl, že ho uvádím do rozpaků a utekl jako malý kluk). Říká, že spousta lidí je nudných, ale já ať ještě povídám, že ho mé vyprávění moc baví. Že jsem hezká, že jsem divoška, ale zároveň i nezkažená pomněnka.

Za začátku jsme byli jen kamarádi, moc jsme se spolu nasmáli a probrali spousty věcí, vážných i nevážných. Mimo jiné mi taky řekl, že potkal jednu osudovou lásku a že už to nechce nikdy zažít. Že z ní byl úplně vedle. Pak za mnou přijel na jednu akcičku a nějak se to zvrtlo, že jsme si spolu začali. Byl za mnou ještě dvakrát (bydlí v jiném městě) a zase se to opakovalo. Řekl mi, ať se na něho nevážu, že teď nechce tak rok vztah. Já mu řekla, ať to neřeší, je to fajn po všech stránkách. A byla to pravda.

Včera se opil a psal mi, že mi musí něco říct, že až za mnou příště přijede, už nechce, abychom se spolu intimně stýkali, že chce abychom byli kamarádi, že ho štve živočichářství a že chce být jiný, zásadový. Že je mazák a já nezkažená pomněnka. Že ho vůbec neznám, že je hajzl a tvrdý a v poslední době bezcitný, nevěří na lásku a city. Na to jsem mu napsala, že ať si dělá a říká, co chce, že si na něj s dovolením udělám názor sama. Na to mi řekl, že to je můj byznys. Já na to, že to ano. Když jsem to chtěla vysvětlit řekl mi na to, že chce abychom byli kámoši, ne aby se mezi námi dělo něco jiného. Že když budem kámoši, bude to v pohodě a když ne bude to na nic. Když jsem se ptala, proč to bude na nic, řekl mi protože já jsem v pohodě a když spolu budem něco mít, tak ho to bude štvát a pak nebudem kámoši.

Nevím, ale mám neodbytný pocit, že chce, abych si ho zošklivila, ale já někde hluboko uvnitř sebe cítím, že není zlý člověk!!! Proč má ty tendence mi to říkat? V jeho očích a v jeho projevech náklonnosti ke mě jako jsou bezděčná pohlazení po vlasech, vidím, že vsechno není úplně tak, jak říká. Mám neodbytný pocit, že vím spousty věcí, které on ještě ani netuší. Vím, že má před sebou spoustu změn, kterým se sice ještě brání, ale musí je podstoupit, aby se posunul někam dál. Když si povídáme a já mu řeknu svůj názor na věc, tak o něm vždy přemýšlí a po nějaké době přijde třeba s větou, že jsem měla pravdu a vyvodí si svůj vlastní závěr podložený naším rozhovorem. Říká mi spoustu věcí, ale zároveň mi tvrdí, že ho vůbec neznám (jakoby měl strach, že do něj moc vidím?). Vcera jsem přesně věděla, že šel pařit a že napíše, až se vrátí domů, i když jsem to od něho nevěděla. To se mi u něho stává běžně, že vím, jak se budou věci kolem něho vyvíjet.

Nechápu, kde se ve mě bere ta jistota, ale já prostě vím, že jednou budem spolu, že to dobře dopadne. Že není jiné cesty. Cítím, že ať si řekneme cokoliv zlého, nikdy se naše kroky nemohou rozejít úplně, protože nás to k sobě prostě táhne, protože existuje nějaká síla, co nás drží pohromadě. Tohle jsem cítila jen jednou, u mé osudové lásky, ale u té jsem věděla, že ze spousty důvodů spolu být nemůžeme. Nechápu se, ale vidím to jakoby zhora, jakoby se to nedělo ani mě a vlastně si to celkem užívám. Většinou je to totiž báječná legrace?

Chtěla bych vědět, co si o tom myslíte??? Zažil jste to někdy někdo??? Předem se omlouvám za délku, ale nešlo to nějak zhustit. smajlik

Reagovat

Eva 31.12.2007 18:10:12
EViKA (tečka) SUDaKOVa (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý den,před rokem jsem se zamilovala a bylo to vzájemné,plánovali jsme si společnou budoucnost,dokonce jsme měli před svatbou,z které sešlo z přítelovi strany,Je 2x rozvedený a je velice citově fixován na dcerku z druhého manželství,Dost dlouho mě to trápilo a stálke nenacházím odpovědi na jeho chování,které se k mé osobě od srpna změnilo,odstěhoval se z mého bytu spravovat bydlení u jeho rodičů,stále se mi ozývá,občas se staví,ale navštěvy se ztenčují v poslední době a mám pocit,že je konec,i když si to myslím,vždycky se ozve a dává mi nové naděje.....co s tím?Já narozena 16.4.1973 ve 23.55 partner 5.11.1971...čas nevím...prosím poradíte mi?Děkuji..Eva.

Reagovat

svitluny 1.1.2008 17:48:34

novy

Evi, k Tvému příteli - je to muž velice citlivý, až přecitlivělý a tím pádem může mít problémy s vyjadřováním vlastních citů, také problémy mohou být pro něj těžkým oříškem k rozlousknutí, energie vám spolu ladí, takže tady bych chybu neviděla, ale spíše bych Ti doporučila podrobnou numerologickou partnerskou analýzu, která stojí 700 Kč a nebo věštění přes ICQ či Skype a zde vše můžeme probrat a nebo dle analýzy zjistíš, co od něj můžeš očekávat a naopak, co je nad jeho síly Ti poskytnout, záleží pro co se rozhodneš, tak můžeš zvolit způsob komunikace se mnou.

Jitka 8.12.2007 11:30:38
30jitka (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý den.Mám potíže v lásce.Koupili jsme s příteelem byt po krátké známosti,milovali jsme se a fungovalo nám to,před cca 4 měsíci jsme se strašně pohádali a od te doby je to velmi špatné.Dokonce to dopadlo tak,že si našel milenku a teď velmi vážně uvažuje že s ní bude budovat vztah a rodinu.Byt prodávat nechceme.A ani o něj tedy vůbec nejde.Jen mě zajímá,jestli bojuje sám se sebou a neví co chce a jen zkouší nějakou cestu,nebo to myslí vážně a my dva už opravdu nemáme šanci.On 30.3.76,já 30.4.73.Děkuju JItka

Reagovat

svitluny 9.12.2007 18:26:28

novy

Mohu Ti vyhotovit partnerskou numerologii, stojí 700 Kč dle mého ceníku, pokud chceš, tak se mi ozvi na email. A nebo koukneme do karet, ale to Tě potřebuji on-line na ICQ či SKYPE.

Adéla 6.12.2007 14:01:03
adelyde (zavináč) centrum (tečka) cz

novy

Dobrý den,ráda bych se přeptala na Váš názor ohledně situace,do které jsem se dostala.Deset let chodím a poslední dva roky také žiju s jedním mužem,v domě jeho rodičů.Ke svatbě i k plánovaní dítěte se zatím stále staví tak,že máme dost času a že ještě počkáme,až si najdeme vlastní bydlení,už je to ale dva roky a stále se nic nezměnilo.Po dlouhé době se mi ale ozvala moje středoškolská láska a navázali jsme spolu užší kontakt,bojím se,že jsem zatím hodně zamilovaná,i když už to trvá skoro dva roky,ale právě středoškolská láska mi hodlá splnit všechny moje představy o budoucím životě-společné bydlení,svatba,děti.Nevím,jestli mám stále čekat,až se konečně rozhoupe přítel,kterého mám velmi ráda a nechtěla bych mu ublížit,nebo jestli mám udělat radikální řez a všechno od základu změnit a začít život se svou středoškolskou láskou - tedy s mužem,kterého jsem vlastně nikdy nepřestala milovat.Děkuju mockrát za odpověď.Pěkný den smajlik

Reagovat

svitluny 6.12.2007 14:30:59

novy

Já bych doporučovala radikální řez, deset let je dlouhá doba, aby spolu jen dna žili a rodinu plánovali až někdy příště....je vidět, že Tvého partnera nic netlačí k tomu, aby se osamostatnil a doma u máminy sukně je mu dobře, na dítě také nespěchá a Tobě roky letí. Asi bych mu na Tvém místě řekla svůj názor, že už čekat déle nechceš a buď ať se pustí do změn ve svém životě a nebo Ty půjdeš jinam. Navíc, jak tak čtu, tak na starou lásku jsi nezapomněla a nyní je zde a to v plné síle i rozkvětu a nabízí Ti plnohodnotný život a ne jen - někdy příště až já budu chtít.... Zkus se na to podívat i takhle, ale napřed si se svým dosavadním přítelem promluv a pokud pořád bude mít dost času, tak jdi tam, kde Tě srdce táhne, i když si stejně myslím, že tam půjdeš, protože srdci člověk neporučí a pokud ano, tak není úplně šťastný a něco mu v životě bude vždy chybět. Asi ten pocit promarněné lásky. smajlik

Markéta 6.12.2007 15:42:17
flower (tečka) sea (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

smajlik JO Adélo,jdi za středoškolskou Láskou,nevím kolik ti je let.Ale není na co čekat !!! život je krátký.Hodně štěstí smajlik

Dana 7.12.2007 14:23:04

novy

No já jsem si také zažila chlapa se kterým jsem bydlela u jeho rodičů.On si myslel,že je to v pořádku,ale v jeho37letech se ani nikam nechystal.Maminka vyvařovala,tak byl spokojený.A když jsem si představila,že bych s ním měla mít dítě a měla bych vedle sebe tchýni,která mě pořád hlídá a kecala by mi do výchovi...děkuji nechci.Přítele jsem opustila a jsem ráda...Zatím jsem sama ale vím,že to bylo dobré rozhodnutí a krok k tomu,aby přišel ten pravý se kterým mi bude líp.

Ada 6.12.2007 01:59:18

novy

Dobry večer.
Je to delší doba co mam pocit, že muj život se moc nesune smerem dopredu co se tyče osobneho života. Vim, že všechno ma svuj čas, ale trvá to už nejak dlouho. Mela jsem jeden neuspesnej vztah trval 3 mesice a pak jen kolik "vztahu" ktere skoncili driv nez zacali. Takze by jsem mohla rict ze ctvrt stoleti jsem bez uspesneho vztahu. Mistama chodim na stranky kde hledam inspiraci jindy si rikam ze az to prijde tak to prijde a jindy na to nemyslim vubec dnes je asi nalada na to prvni Nevim, cekam a nevim a zase jen cekam...resp uz si nejsem ani jista ci cekam...

Reagovat

Ada 6.12.2007 02:29:36

novy

Tak odpoved jsem dostala sekce" partner duse" takze ..cekat....takze delat co doted....papir ani sebou mit nemusim...nosim predstavu v hlave....nic dekuju jen za misto kde jsem jen mohla neco naspat a vim ze nekdo to vubec cetl... krasnej den a po nem este vic

3.12.2007 11:33:58

novy

Dobrý den.Měla jsem s manželem (je to asi dva roky )krizi a tak jsem byla u dvou kartářek.Každá mi tenkrát řekla,že se stejně rozvedem.Krize už je za náma a jsem spokojená,ale přesto jsem ten jejich výklad měla neustále v hlavě a do třetice zašla k třetí kartářce(vlastně jsem chtěla slyšet,že se to nestane).Bohužel mi to řekla i ona.Mám to neustále v hlavě i když se na to snažím nemyslet.Nechávala jsem si od vás dělat i numerologický rozbor ve kterém vy nic takového neudáváte,tak nevím.

Reagovat

svitluny 3.12.2007 12:16:15

novy

Rozvod je velice těžká záležitost, takže o ni se ani ve výkladech ani v rozborech nezmiňuji, je to vždy na Vás dvou a dávat do podvědomí myšlenku, že stejně půjdete od sebe mě přijde neetické, protože, jak sama píšeš, stav se u Tebe doma zharmonizoval, ale stejně ten klíček pochybností od kartářek zůstal a dál bude narušovat Váš vztah až ho ve finále může opravdu zničit....já své výkladu vedu spíše směrem, jaké jsou šance, ale konečné rozhodnutí nechávám na tázajících...i Tobě jsem jistě do výkladu napsala, co Tě s manželem spojuje a naopak, co Vás spolu rozděluje a je jen na Vás dvou, zda to jste či nejste schopni akceptovat..

Rakave 2.12.2007 16:03:22

novy

Mám pocit,jakoby vše alespoň trošku pěkné zůstalo v době před úrazem.Co s tím?Poradíš?Díky

Reagovat

svitluny 3.12.2007 10:32:16

novy

Neboj, to pěkné se zase vrátí, jen musíš chtít a opět začít žít a zda to bude s manželem, nebo bez něj, to Ti ukáže čas, ale těžko člověka, co byl zvyklý spoustu let jen na krb domova předěláš na člověka společenského i když, člověk míní, osud mění, že a možná že i jej čeká cyklus, kdy si bude chtít užívat života stejně, jako Ty, proto vyzkoušej tu partnerskou analýzu, ta Ti ukáže i zabarvení let, co Tebe i manžela ještě čekají. smajlik

Rakave 2.12.2007 16:01:16

novy

Milá Svitluny ikdyž se stydím-je mi přes 50-přece jsem se rozhodla požádat Tě o radu.Mám manžela takového puťku,nikam ho nedostanu,nikam spolu nechodíme.Musím přiznat,že i já taková byla.Ale před 5 lety jsem si našla perfektní zaměstnání a to mne nakoplo,stouplo mi sebevědomí.Začali se kolem mne točit muži a já si našla přítele.Po ukončení, dalšího smajlik třeba mne odsoudíš,ale byly to nejlepší léta mého života.Pak se mi stal úraz,páteř,následovala roční nemocenská,přišla jsem o práci i o přítele.Po nemocenské jsem 1.5 roku hledala práci.Ale našla,jsem v 7 nebi,moc se mi tam líbí.Úplně jsem se do ní "zažrala"Po tom úrazu jsem už nedoufala,že půjdu znovu do práce,lékařka podala návrh na inv důchod.Zamítli mi jej,nyní jsem tomu ráda,práce mi jde od ruky.Jenže...manželovi pořád nadhazuji,že bychom mohli spolu někam zajít,zbytečně!Nemám už sílu jej tahat. Takže se znovu pokouším hledat přítele.

Reagovat

svitluny 3.12.2007 10:29:38

novy

Co Ti poradit, možná bych Ti doporučila i partnerskou analýzu, abys věděla co je Ti schopen manžel dát a naopak, co schopen není. Víš, ono je fajn být ve společnosti, být s lidmi a hlavně mít práci co Tě baví, jen ten úraz páteře Tě měl na něco upozornit, že je něco špatně a k tomu bych opravdu doporučila tu analýzu - stojí 700 Kč a může Ti v mnohém poradit. Potřebuji k ní Tvé i manželovo datum narození, ale to už po emailu. smajlik

Nerfes 29.11.2007 10:49:58

novy

Péťou k nám na chatu. Poznat ho mimo VŠ kolej. Ale takhle to nepujde. Co teď??? Krom toho že se bojím zas ja poznávat partnerovo rodiče. Totiž se všemi jsem si vždy tak rozuměla...že to pro mne bývalo težší. Ne že bych počítala že bych se zas měla rozejít...chraň bůh smajlik . Ja veřím že teď už je to na vždy...jak jinak smajlik . VĚŘIT se musí...jinak by to nebyla láska smajlik . Taky mám strach aby se též nezbláznil... pač mám pocit že jsem takovým podnětem. Jsem trochu bláznivá...ráda žiju na plno...ráda rozdávám lásku a smích pro každý okamžik...ráda blbnu jak malá. Totiž možná všichni neunesli mou povahu??? Děkuji za radu ohledně mých rodiču a rady do nového vztahu smajlik .

Reagovat

svitluny 30.11.2007 14:09:38

novy

Byt Tebou, tak nic neuspěchám, ani setkání Petra s Tvými rodiči ani setkání jeho rodičů s Tebou, zatím k tomu není důvod. Hlavní je, aby jste se co nejlépe poznali vy dva, aby jste si rozuměli a to po všech stránkách, když je člověk zamilovaný, má obvykle růžové brýle a nevidí to, co může být skryté, tak i Tobě radím - poznávej ho a on Tebe. Pomalu a postupně a čas ukáže, kdy bude nejvhodnější doba, aby jste jeden druhého představili svým rodičům.

Nerfes 29.11.2007 10:40:31

novy

měsíce tak zamilovaná. Mám neustále pocit že mi srdce i duše vybouchne a rozlítne se na všechny světové strany smajlik . Nemám vůbec duševního klidu..až v momentě kdy mne můj nový přítel Péťa obejme (musím podotknout že obětí bývá tak silné že bych nejraději se v tu chvíli rozplynula v obláček). Nikdy před tím jsem to nezažila smajlik . Jenže teď vám povím můj problém. Všechny mé bývalé přítele poznali mé rodiče. Teď nechtějí nikoho poznat...doté doby pokud se nebudeme brát. Jsou to velmi hodní rodiče...jenže byli tak zklamáni z mých vztahu...že už by na každého nového přítele koukali skrz prsty. Tudíž nechtějí být pak nepříjemní na někoho nového...kdo by si to například nezasloužil. Myslíte že se to změní...třeba do roka??? Musím poznamenat že jsou velmi ranění...už jenom že ví že mne bývalý přítel mlátil. Dosud jen jim jejich holčičce ubližovali. Co teď...ráda bych například jela s Pé

Reagovat

Nerfes 29.11.2007 10:28:57

novy

Dobrý den Jarmilko smajlik
Dva a půl roku jsem chodila s přítelem, ale poslední půl rok byl velmi těžký na společné soužití...vše nakonec dopadlo tak, že se zbláznil (z práce, z vlastního počínání v životě, z lidí...)- po pokusu o sebevraždu zkončil v "blázinci". Před ním jsem měla dva roky přítele (měl maniacké sklony, trpěl endogenní depresí, , byl neonacista, otce měl ve vězení za zneužívání mladých dívek), který mne týral a taky se pokoušel několikrát o sebevraždu. Dohromady jsem ale měla už tři muže- po době zamilovanosti mne ale obvykle začali buď psychicky vykořisťovat, nebo si ze mne udělali otroka v domáctnosti (se slovy že mám být ráda že nežiju v Arábii). S takovými zkušenostmi jsem se na půl roku uzavřela do sebe (s tím že přitahuji pouze psychicky narušené muže), odmítala jsem nápadníky. Jenže co se netalo....láska si nakonec přece jen ke mne našla cestu. Momentálně jsem už dva měs

Reagovat

svitluny 30.11.2007 19:33:26

novy

K bývalým partnerům:

Každý vztah má člověka něco naučit, v každém vztahu jsi jak učitelem, tak i žákem a pokud nepochopíš látku od jednoho vztahu, tak přichází další tomu předcházejícímu podobný abys to, co jsi měla pochopit, či se naučit pochopila a naučila se. Až se to naučíš a pochopíš, tak už dalšího takového učitele potřebovat nebudeš a pak může nastoupit někdo zcela odlišný od vlastností předešlých partnerů, tak jak se Ti v současnosti objevil v životě Petr a Ty sním zažíváš ráj na zemi, ale věř, že i v ráji občas prší.. smajlik

Tia 28.11.2007 09:22:58
Acter (tečka) Pheobe (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý den chtěla bychse zeptat jestli mohu doufat v lásku muže který je sice ženatý ale nikde není známo zda jsou se svou partnerkou šťastní i když mají spolu dítě. Je možné že s ní zůstává jen kvůli dětem nebo že má strach z dejme tomu nějakého skandálu? Děkuji za odpověď a prosím moc prosím pošlete mi odpověď na můj uvedený e-mail moc děkuji. smajlik

Reagovat

svitluny 28.11.2007 09:47:02

novy

V lásku doufat můžeš, ale zda zrovna k vůli Tobě opustí svou rodinu, těžko říct. Úlety jsou v poslední době všeobecně v módě, ale to, že se s Tebou ještě vyspí, neznamená, že s Tebou také zůstane. A štěstí je velice křehký pojem, jak se říká: "Co je to štěstí - muška jenom zlatá" a tak to je i v životě - trocha štěstí a spousta starostí, povinnosti a občas také stereotypu, co se do manželství po čase vkrádá....

svitluny 28.11.2007 11:29:21

novy

Neznám Tebe ani toho ženatého muže, možná by pomohly data narození, výklad z karet, ale to už opravdu do emailu nebo na ICQ osobně. smajlik

Adela 22.11.2007 10:35:40

novy

Dobrý den.Už ani nemůžu spát,jak pořád myslím na to co mám vživotě dělat a proč tu jsem a co mám udělat,abych se cítila líp.Jsem sama,ale nedávno jsem jednomu klukovi na požádání dala tel.A je na něm vidět,že má opravdu o mě zájem.Pořád mě někam zve,chce se vidět.Poprvé jsem s ním byla na večeři,ale viděla jsem ho pořádně vlastně až na večeři,protože před tím bylo šero,když jsem mu dávala tel.Nevypadá nejhůj,ale zatím jsem necítila žádnou fyzickou přitažlivost.Tak nevím zda se s ním mám zkusit sejít ještě jednou.Každopádně je moc hodný a pozorný,což jsem u předešlých vztahů postrádala.Někdy si říkám,že bych vedle sebe chtěla hezkýho chlapa,ale pak si zas říkám,k čemu mi bude hezký,když bude k ničemu?Je mi22 a jemu33.Není to pro mě problém,měla jsem i staršího.Ale nevím zda nedělám chybu.Taky jsem si dala inzerát a ozval se mi23letý kluk-je moc hezký.On mou fotku neviděl.A já se bojím mu jí poslat,že se mu tř.nebudu ani líbit a pak zas,že je asi příliš mladý,aby se mnou zůstal už napořád.Už mě nebaví pořád nový a nový vztahy,jsem pak vždycky hrozně zklamaná a chtěla bych mít už nějakou jistotu a klid,ale zas nechci nudného chlapa,což předešlí začal být a už se jen válel doma u televize a dělal si ze mě služku,tak jsem odešla.Sama se v sobě nevyznám.I když se ptám kamarádek,nikdo mi nedokáže poradit,nebo mají odlišný názory.Přemýšlela jsem,jestli by tedy nebylo lepší být na delší čas sama,ale to se zas užírám a vím,že bych potřebovala oporu.A taky už nechci bydlet u rodičů,ale sama na bydlení mít nebudu. smajlik sama se v sobě nevyznám.

Reagovat

svitluny 22.11.2007 13:49:18

novy

Adélko, doporučovala bych Ti numerologicou analýzu osobnosti, ať se vyznáš sama v sobě, více o ní najdeš v sekci nabízím. Co se týká Tvých vztahů - to, že to napoprvé nezajiskřilo neznamená, že to nezajiskří napodruhé, důležité je, zda Ti voněl a rozuměli jste si spolu, krása není všechno, ta je jen povrchní a navíc hodně pomíjivá, důležité je, jak si s tím člověkem rozumíš, jak s ním souzníš, zda máte společnou nit hovoru, zda se s ním nebudeš nudit a samozřejmě, zda Tě přitahuje i po sexuální stránce. Vůně těla zde hraje také velkou roli, protože pokud si dva nevoní, tak je vztah za čas o ničem, takže nevěš hlavu, kdo hledá najde a Ty si partnera jistě najdeš také a pokud by jsi chtěla partnera duše - koukni se na mou úvodní stránku a zkus si takové přáníčko vytvořit, ale nic neuspěchej a do všeho jdi s rozmyslem. V sobotu je úplněk, takže pátek ideální čas na to, aby sis zapálila večer růžovou svíci, vzala tužku a papír a dle mého návodu si jej zkusila představit a své představy o něm vložila na papír.

Andy 15.11.2007 19:00:10

novy

Dobrý den, existuje jeden o rok mladší kluk, který mě očaroval hned na první pohled, ale je to již sedm měsíců, změnila jsem kuli němu své zájmy (bydlí sedm km od našeho města) a své zájmy jsem přesunula do jeho města. Vídáme se asi 2X týdně a vždy, kdž jsem mu nablízku, cítim takový pocit bezpečí, jistoty a uspokojení. Když jedu domů, stýská se mi o něm, nevím, jestli se takto chová ke všem, ale přijde mi, že se ke mě chová jinak než k ostatním, jakoby líp, s takovým ochranitelským citem nebo jak to napsat, naposledy jsme čekali na můj vlak, chodil kolem mě dokola a byl při tom o mě opřený...takle to bylo docela dlouho...nevím co si o našem vztahu mám mysle, mohla byste mi prosím poradit?(...Přátelé říkají, že si dost rozumíme a tak, ale čemu mám věřit já?!

Reagovat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60