Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum povídání o lásce

Líbil by se Klub zlomených duší? Diskusní fórum o šrámech na dušičce? Každý může poradit, každý se může svěřit, každý může pohladit. Zkušeností máme všichni spoustu. Tak zněla anketní otázka.

Po kladném ohlase na tuto otázku otvírám veřejné povídání a jelikož by bylo smutné, kdybychom si tu povídali jen o šrámech na dušičce, tak jsem jej nazvala povídání o lásce, protože láska má mnoho podob, je všeobjímající a nemusí jít jen o lásku mileneckou, ale i o mateřskou. O lásku k vlastnímu tělu, lásku k životu i lásku kosmickou. Láska má tisíce podob, láska je krásná a nádherná, tak si pojďme o ní povídat a ne jen o ni. Můžeme si zde povídat o všem co nás trápí i dělá radost.

Vložit příspěvek

Terry 14.11.2008 20:36:19

novy

Děkuji za odpověď ale on mě nezná bylo to úvaha jestli by se do mě dokázel zamilovat ale zatím má přítelkyni ale víte mám takový dar vidět do budoucnosti ale dokážu pomoci ostatním ale sobě ne a tak hledám pomoc u Vás. Myslím si , že se s ní může rozejít atak se ptám. Promiňte že jsem zase otravovala.
Terry

Reagovat

svitluny 15.11.2008 16:00:02

novy

Tenhle dar znám, i to, jak se pomáhá ostatním a že tento dar není určen pro osobní potřeby toho, kdo ho získal, jak si mnozí myslí - Ty umíš vykládat karty - Ty máš život jednoduchý. O tom to není. smajlik

Terry 14.11.2008 17:28:29

novy

Moc děkuji.
Ještě bych se ale chtěla zeptat mám takový pocit že ho miluji ale nevím proč nikdy nevím proč miluji.... Co to se mnou je?
Říkají o mě že jsem tak ochotný člověk hodný a upřímnmý a tak a že se mi má dobrota jednou vrátí.. Je možné aby se do obyčejné holky zamiloval nějaký dejme tomu profesionální tanečník? Moc děkuji za odpověď.
Terry

Reagovat

svitluny 14.11.2008 19:40:56

novy

Člověk miluje proto, protože je k lásce předurčen, je mu dáno žít v páru ne jako poustevník, těžko se vysvětluje, proč se zamiluje, ale najednou se zde objeví někdo, který Tě zaujme, je Ti s ním dobře a bez něj smutno a pak zjistíš, že ho miluješ. O tom je láska, a to, že Tě může milovat třeba profesionální tanečník - proč ne? I on je člověk, který má srdce, city a schopnost milovat, tak proč by nemohl milovat zrovna Tebe, možná u Tebe nachází to, co mu žádná jiná nedokáže dát. Každý člověk je originál, stejně tak Ty, tak si věř, že Tě může milovat i profesionální tanečník. smajlik

Leni 14.11.2008 09:24:37

novy

Dobrý den,nějak jsem se k Vám dřív nedostala, moc děkuju za odpovědi. Vůbec jsem to nemyslela tak že dám každýmu, to jste pochopila špatně smajlik.
Tak Vám můžu říct, že jsem to dost omezila. Jsem většinou s tím mužem o kterém jsem Vám psala mám stejně teď dost práce, takže na ostatní ani nezbývá čas a když je tam jsem s ním. Jsem i radši a jemu to určitě taky víc vyhovuje. Stejně nejsem spokojená, nevím proč ale něco mi pořád chybí smajlik

Reagovat

svitluny 14.11.2008 12:11:41

novy

Pokud nejsi spokojena a pořád Ti něco chybí, tak tento muž není to pravé ořechové pro Tebe a někde v budoucnosti Tě čeká ten, u kterého Ti nebude chybět nic. Srdce si poručit nedá a Tvá dušička ví, že existuje ještě někdo jiný, kterého zatím míjíš, ale až se objeví, tak spokojenost přijde. smajlik

Terry 11.11.2008 16:56:18

novy

Dobrý den.
Chtěla bych se zeptat, jestli je možné aby se do mě jeden kluk zamiloval i když jsme se osobně ještě nepotkali ale možná se potkáme. Říkají o mě že mám krásné oči a že dokážu očina a svou duší okouzlit je to možné? Mohla bych zaslat i fotku....
Moc děkuji za odpověď.
Terry

Reagovat

svitluny 12.11.2008 10:03:17

novy

Možné je všechno a dá se zaláskovat i do fotografie, ale spíše do toho, když si s někým píšeš, či povídáš, tak může přeskočit jiskra ještě dřív, než se potkáte a osobní setkání pak bude vyvrcholením, protože zde hrají ještě velkou roli vůně těla, kterou nejsou myšlené parfémy, ale osobní vůně, kterou každý člověk má a pak energie, jak si sednete. Pokud i tohle bude OK, tak může z toho být krásný vztah i velká láska. smajlik

Cora M. 31.10.2008 07:14:15

novy

Dobrý den, jsem na střední,a mám problém, který mě trochu trápí. Cítím se osaměla a příliš nezapadám do kolektivu. Jsem premiantka třídy, což beru jako jedn z důvodů. Se všemi sice vycházím dobře, jsem velmi nekonfliktní, ale nikdo se o mě nijak nezajímá, jsem spolužačka, ne kamarádka... Jsem navíc stydlivá, uzavřná a nerada se přdvádím... Mám sice 3dobré kamarádky, ale není na ně spoleh,a jsou někdy ještě zakřiknutější než já. Místo aby mě podporovali, tak mi schazují sebevědomí kritikou... Nemám ani kluka. Nejsem ošklivá, ale nikdo o mě prostě nejeví zájem... Prosím poraďte mi, chyba bude na mé straně, ale nevím co dělat. Děkuji

Reagovat

svitluny 31.10.2008 09:35:55

novy

Možná, že si trošku uzavřenější, že si ten odstup děláš sama, ale nesmutní, ono člověk nemusí mít milióny známých, ona stačí pár upřímných přátel. Zkus se zamyslet, co Tě baví, jaké máš koníčky a zaměřit se i na tuhle činnost a pak uvidíš, že se přátelé objeví. Lidé vždy přitahují to, co sami vyzařují a to je i v oblastech vztahů - vždy narazíš na takového partnera, který dokáže milovat na Tvé úrovni, což znamená, jak dokážeš milovat sebe samu, sebe samotné si vážit, tak takové budeš potkávat i lidi kolem sebe. Takže začni si více věřit i sen Ti naznačil, že sestřenice, i když ji možná v skrytu duše závidíš, má svůj kaz na kráse a tak je to u každého. Každý si táhneme své malé či velké bolístky, své komplexy z toho, jak vypadáme, ale o tom to není. Věř, že jak začneš věřit sama sobě, zabývat se tím, co Tě opravdu baví, tak se objeví i přátelé i Tvá láska, která přijde, až bude k tomu půda připravená a Ty si začneš více věřit a uvědomovat si svou krásu mládí a originalitu.

11.10.2008 22:23:08

novy

Zdravím vás!
Chci se na něco zeptat?
Mám strašný strach že nikdy mít žádného partnera nebudu,přitom bych si ho strašně moc přála mít už teď.Prosím poraďte mi co mám dělat?Někdy na mě přicházejí strašné chvíle smutku a deprese z toho že jsem sama.Už nechci aby tomu takhle bylo dál.Ze všeho mám strach a pořád se bojím že nikoho nenajdu,ikdyž si hrozně přeju mít přítele,prosím poraďte mi něco jestli můžete,předem děkuji.M smajlik

Reagovat

svitluny 12.10.2008 14:52:06

novy

Buď sama sebou, začni si věřit a hlavně se nauč milovat sebe sama, nauč se sebe sama tak trochu rozmazlovat a přestaň se bát. Každý člověk má nárok na lásku, takže i Ty a věř, že to, co sama vyzařuješ, tak dostáváš i od okolí zpět. Na strach zapomeň, ten jen brzdí a omezuje. Začni chodit ven, do společnosti, dělej to, co máš ráda - koníčky a uvidíš, že i přes ně se k Tobě dostanou lidé podobně založení a mezi nimi i Tvá budoucí láska. smajlik

9.10.2008 12:20:11

novy

Angela: Jsem, řekněme ve sředním věku, i když se cítím na míň smajlikŽivotem mi procházejí muži, ale žádný z nich není ten pravý. Teď se mi 2x posobě stalo,že to bylo moc krásné, moc nám spolu bylo dobře, ale záhy mi bylo řečeno:ano jsi úžasná, ale já jsm se ještě nevyrovnal se svými ranami z minulých vztahů a já nemůžu - buďme přátelé a tak se to snaží i dělat. Jen co jsem se vymanila z jednoho takového vztahu, přišel okamžitě nový stejný problém. Při tom už tak dlouho toužím po objetí, fakt nevím, co s tím...

Reagovat

svitluny 10.10.2008 09:58:51

novy

Jsou muži, co hledají jen flirt a pomilování a jdou zase dál a bohužel máš štěstí právě na tenhle typ, co umí jen brát, ale nedokážou dávat. Poradila bych Ti numerologickou analýzu osobnosti, ať se vyznáš sama v sobě a pak se kouknout, jak to budeš mít se vztahy do budoucna. Dneska je bohužel taková doba - urvat co můžeš a jít dál... proč se vázat, že... A to, že si ještě nevylízali staré rány je jen výmluva, aby mohli vystřídat, co nejvíce sexuálních partnerek, ale jsou i muži, co hledají vztah a lásku, tak vyčkej, jistě jeden takový čeká v budoucnu i na Tebe. Akorát nemusí být tak atraktivní a šarmantní, jako Ti, co hledaj lásku na jednu noc.

Leni 3.10.2008 09:30:23

novy

Jsem ten typ co neumí dát najevo co cítí, ale dneska jsem vyměkla a on koukal co se se mnou děje. Už mě začíná štvát jak žiju, pořád nevím kam se zařadit, už bych chtěla žít v klidu a pohodě s nějakou láskou a ne pořád někde cestovat. Nevím jestli to mám s ním zkusit, protože by ode mě určitě čekal věrnost a stálost a to je u mě asi problém, ale dokázala bych to. Zase se bojím, že pokud bych ho brala vážněji, aby se náš vztah od toho co máme teď nezměnil. Jestli by to mezi náma zkončilo, tak by to asi nešlo vrátit zpět ke vztahu kamarádství smajlik Rozumíme si i mimo sexuální oblast, občas mu pomáhám v práci, chodíme spolu na procházky atd. Děkuju za radu

Reagovat

svitluny 3.10.2008 09:39:00

novy

Rozumíš si s ním nejen po sexuální stránce a to je moc dobře, život není jen o sexu i když i ten je ve vztahu velmi důležitý, ale pořád s ním v posteli nebudeš, že a povídání si je také důležité, takže se neboj a zkus to, kdo nic nezkusí, nic sice nepokazí, ale také nezíská, takže jdi do toho a uvidíš, co se bude dít dál. smajlik

Leni 3.10.2008 09:13:57

novy

Pěkné stránky! Chtěla bych se svěřit, nevím jestli tento problém jde vyřešit, ale pokusím se aspoň poptat co by ses tím dalo dělat. Vezmu to hopem. Jsem rozvedená, nemám děti. Po rozvodu jsem si začala užívat sexu s ostatními muži, mám své stálé milence za kterými chodim. Jeden mi před časem řekl, že mě miluje. Citím k němu něco jiného než k ostatním, ale nevím jestli je to láska. Mám ho moc ráda, on ví o mě všechno, ví i o ostatních. Jsme spolu často, stará se mi o zvířata když musím odjet a vůbec pro mě dělá hodně. Mám ale ten problém, že jsem jak kočka, ráda volná a každou chvíli jinde. On by se mnou chtěl i vážný vztah, nemá také nikoho, ale musela bych se kvůli němu hodně ošidit o plno věcí a nechat plno svých přátel a koníčků. Na druhou stranu mě poslední dobou žere to, že jsem sama a v podstatě nemám rodinu a občas mě i přestává bavit ten můj zkaženej život. Dnes ráno jsem vtrhla do jeho bytu s pláčem, že už nemůžu takhle dál žít a vadí mi, že jsem vlastně sama bez lásky.

Reagovat

svitluny 3.10.2008 09:34:43

novy

Leni, ber to tak, že kvantita nenahradí kvalitu. K čemu je spousta milenců, když jsi ve finále sama? Není lepší jeden muž o kterého se můžeš opřít a mít pocit bezpečí, domova rodiny a v budoucnu možná i dětí? Vzdát se koníčků - záleží na tom, jaké to jsou koníčky, pokud promiskuita, tak ano, té se budeš muset vzdát pro klid rodinného krbu, ale přátelé a jiné koníčky opouštět nemusíš. K vůli tomu, že jsi v trvalém vztahu, tak to neznamená, že jsi jak v kleci, chce si to s partnerem rozebrat a říci, co kdo od vztahu chce a najít tak společnou cestu. Jsou koníčky, co jdou dělat i v páru a i když si ve vztahu, tak si každý částečně můžete dělat i to své, nemusíte být na sobě závislí 24 hodin denně, je to i o toleranci a chuti vyjít tomu druhému vstříct.

29.9.2008 22:36:18
Jacky

novy

Můj příběh je jednoduchý... našla jsem člověka , který mě změnil, kterému jsem věřila , se kterým jsem prožívala vše čemu se říká láska, který si našel jinou , a pro kterého ted umírám... nepřeji tuto bolest nikomu...jen všem ženám říkám...v lásce vyhrává ten , kdo má rád míń..

Reagovat

svitluny 30.9.2008 12:17:24

novy

Ale to neplatí jen pro ženy, ale i pro muže, že v lásce vyhrává ten, kdo miluje míň. Ale k tomu umírání, možná Ti tento muž přišel do života právě proto, aby Tě změnil a ukázal, jak se dá žít jinak a jakmile jeho úkol skončil, tak šel zase dál. Mohl být Tvým učitelem v oblasti lásky a citů a teď je na Tobě aby si Ty tohle naučila někoho, kdo to neumí a kdo třeba jen čeká, až si ho všimneš a staneš se jeho učitelkou lásky. Každá ztráta bolí, ale člověk musí být silný, aby to překonal, takže se snaž o to i Ty a vzpomínej na něj v dobrém a dál jdi životem a uvidíš, že brzy potkáš někoho nového. Nerezignuj a uvidíš, že sluníčko na Tvém nebi opět vyjde, i když dneska ho přes slzy nevidíš.

anonymka 23.9.2008 20:29:52

novy

Podle mě ,,větší přátele" myslela tak, že se dali na ten večer znovu dohromady, i když měli dohodu, že jsou jen kamarádi. Nemůže napsat, že je to její kluk, když se už dávno rozešli. Ale přidávám se k názoru, že pokud někoho beru pouze jako kamaráda, tak se s ním ani nelíbám, i když je to fajn kluk. Pokud je ten on normální, tak to snad cítí stejně. Osobně bych to asi rychle začala řešit a to by měl i on. Pokud se máte rádi, tak se nebrzděte nějakým pocitem, že k sobě víc než ,,kamaradství" necítíte, když to evidentně není pravda. Kdyby v tom hrál roli alkohol, pak jistě se vaše chování dá odůvodnit, ale když nehrál, tak si rychle promluvte. Jinou radu nemám, možná jsem naivní husa, ale jinak to nevidím.

Reagovat

Kety 23.9.2008 13:53:10
DelphineAngua (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Ahoj,
nechci tě odrazovat od vztahu,každý jsme jiný a jen ty musíš vědět,co k němu doopravdy cítíš - ale: jsem 19 let vdaná (já typický tvrdohlavý,rychlý Beran) manžel - ta nejváhovatější Váha s navíc docela pošramoceným sebevědomím(zapracovali rodiče).Těch situací,kdy za všecko můžu já,se za těch 19 let se našlo bezpočet a jsem na hraně,kdy uvažuju o rozvodu.Musela jsem se naučit velké trpělivosti při řešení denodenních problémů,kdy já už to mám dávno vykoumáno a manžel teprve rozmýšlí 3 variantu.A nevím,jestli to je znak Váh,ale jeho argument "to je přece tak logické a já jsem si myslel že tě to napadne" mě vytáčí -nejsem čtenář myšlenek a co po někom chci o to si řeknu.Takže z vlastní zkušenosti říkám beran a váhy ne.Ale zkušenost je nepřenosná .Přeju štěstí v nalezení toho "pravého"

Reagovat

svitluny 24.9.2008 09:35:38

novy

Nedalo mi to, abych zde nezareagovala - Ty s manželem jste protilehlá znamení, takže si navzájem nastavujete zrcadlo v tom, co kdo z Vás žene do extrému - jste jak rub a líc jedné mince - co nemá jeden, nachází u druhého - pro střední věk je to prý ideální spojení, ale samozřejmě, že než se zabrousí hrany, tak lítají třísky - Ty jdeš do všeho po hlavě, jak každý beran a manžel naopak vše zvažuje, jako správná váha, takže tím pádem se dokážete oba vyhnout extrémům povahy svého znamení, i když občas to musí být fuška se vzájemně domluvit. smajlik

Candy 22.9.2008 13:40:32

novy

Dobry chladny den,
Mam jednoduchy a klasicky problem. Pred měsícem jsme se s přítelem rozesli. Důvod byl tehdy jasny a oboustranný: ,,Nic k sobě necítíme. Jsme jen přátelé." O víkendu jsme jako pratelé vyrazili na koncert. Tam se z nás opět stali ,,větší přátelé". Oba jsme z toho byli evidentně překvapení, ale užívali jsme si toho druhého, jak to šlo. Druhý den jsem se ho jasně zeptala, co to mělo být. Že jsem z toho zmatená a on že také. Chvíli byl v klidu a vypadala to, že se k sobě vrátíme, ale najednou obratil, svedl to celé na mě, že jsem po něm vyjela já. Fakt, že kdyby nechtěl, tak se nic nestane, neakceptoval a už mi neodpověděl. Bohužel(nebo bohudík) to nemůže svést ani na alkohol, byli jsme oba střízliví. Přátelé říkají, že si mám uvědomit, že i on je z toho dost zmatený, že je to,,Váhavá Váha, co vše rovná v hlavě dýl než divoký Beran(já)" a prý mu mám dát čas, ale já nevím. Jsem z toho nervozní.

Reagovat

Lady 23.9.2008 18:21:00

novy

akej je rozdil mezi slovem pratele a vetsi pratele???? podle me je to upe to sami a nedokazu si predstavit ak si to rozdavam se svoji kamoskou (pritom sme aky vetsi pratele) ak uz enom s toho co si napsala a ak si to napsala soudim ze vam to fak neklape esli je on normalni chlap
prece nezalezi na tom aky je kdo znameni znam lidi kery spolu vyjdou at sou uplny opaky je to enom o souzneni a o tom najit si s tim druhym spolecnou cestu a vsechno delat kompromisem pokud to nejde jinak
ted mluvim z vlasni zkusenosti a rikam ti ze s chlapa keryho si jednou milovala kamose neudelas ani dyby sis hlavu lamala ak ces!!
ak ti nezbejva nic inyho nez to s nim zkoncit upe nebo se s nim dat dohromady a zapremejslet co delate blbe smajlik

svitluny 24.9.2008 09:40:52

novy

Situace ukázala, že vzájemné city a sympatie ještě úplně nevymizely, že se vzájemně i na dále přitahujete, jen má přítel z něčeho obavu, z nějakého důvodu jste se rozešli a možná, že se bojí opakování stejné chyby. Neřekla bych, že je to z důvodu jeho znamení, ale prostě něco se mezi Vámi stalo, co Vás už jednou rozdělilo a to je možná důvod strachu ze strany přítele, k návratu do vztahu.

2.9.2008 00:17:33

novy

Hned po strachu a naději

je láska ten první cit,

mnozí nevědí, jaké štěstí je,

lásku prožívat a lásku mít.

Pro každého začátečníka,

je hrozně těžké polibek dát,

pro některé zkušenější,

je těžké lásku opětovat.

Pro některé, tajuplné,

je láska velká bobří hráz,

pravda je však tajemnější,

láska je všude a je i v nás.

Lásku nelze jen tak zavrhnout,

bez lásky totiž nelze žít,

láska je věc, tuze zrádná,

může život dát a taky vzít.

Láska je citem utajeným,

láska je cit, co vzbuzuje vzruch,

láska je vším, je nebem a zemí,

láska je ďáběl, láska je bůh.

Reagovat

svitluny 2.9.2008 11:49:26

novy

Krásná báseň, škoda, že se nám zde autor, či ten, kdo ji zde vkládal nepodepsal. smajlik

30.8.2008 18:01:34

novy

pekny den,chtela bych se zeptat, v praci jsem se zamilovala do sveho kolegy,ale nevim jestli on ke mne citi to same,nekdy mam pocit ze ano,ale na druhou stranu nekdy se chova ke mne chladne, mam strach,kdyz mu to reknu,ze se strapnim, potadi mi nekdo.....ma to budoucnost.....

Reagovat

svitluny 31.8.2008 00:14:25

novy

a co podpis?

Některé vztahy z práce jsou i trvalé, jiné se rozpadnou. Pokud se rozpadnou, tak je na pracovišti nedýchatelná atmosféra a mnohdy to také končí výpovědí...takže na to pozor

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60