Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum povídání o lásce

Líbil by se Klub zlomených duší? Diskusní fórum o šrámech na dušičce? Každý může poradit, každý se může svěřit, každý může pohladit. Zkušeností máme všichni spoustu. Tak zněla anketní otázka.

Po kladném ohlase na tuto otázku otvírám veřejné povídání a jelikož by bylo smutné, kdybychom si tu povídali jen o šrámech na dušičce, tak jsem jej nazvala povídání o lásce, protože láska má mnoho podob, je všeobjímající a nemusí jít jen o lásku mileneckou, ale i o mateřskou. O lásku k vlastnímu tělu, lásku k životu i lásku kosmickou. Láska má tisíce podob, láska je krásná a nádherná, tak si pojďme o ní povídat a ne jen o ni. Můžeme si zde povídat o všem co nás trápí i dělá radost.

Vložit příspěvek

Henka 14.2.2009 13:13:13
h (tečka) debnarova (zavináč) gmail (tečka) com

novy

Dobrý deň chcela by som sa Vás spýtať na priateľa sme spolu 4 roky z regresnej terapie som sa dozvedela že je to karmický vzťah ale on momentálne ešte žije v manželstve máme šancu na spoločnú budúcnosť?

Reagovat

svitluny 15.2.2009 13:21:49

novy

Zda spolu budete i v budoucnu - to mohou říci karty, ale to Vás potřebuji na SKYPE či ICQ - v téhle rubrice karty nevykládám.

Ema 11.2.2009 21:01:05

novy

Dobrý den,chtěla bych pomoct ve vztahu s mojí matkou.Nikdy jsme nebyly velké kamarádky a já se jí nikdy nedokázala svěřit.Celé to způsobila její přísnost,když jsem byla se sourozenci malá.Pro facku nešla daleko a pro urážky občas taky ne.Teď je mi 20 let a studuji VŠ, střední školu mi vybrala máma,ostatně jako mě donutila jít na jazykovou základní školu v deseti letech.Nezvládla jsem ukončit zimní semestr,takže musím znova do prváku a opakovat.Mě to nevadí,ale ona vyvádí a místo toho aby mě podpořila tak mě ještě uráží.Poslední dobou jsem kvůli ve velkém stresu a migrény které mám odmala se mi zhoršují,že je mám i 3x týdně.Moje matka ve mně vidí to,co ona nemohla být,ale já tím být nechci.Když jsem se jí to naznačila začala zase vyvádět jak pominutá.My 3 její děti (já a moji bratři) ji nebereme jako někoho blízkého,ale někoho ke komu máme povinnost.S jedním je rozhádaná,že ho pár let neviděla a odnáším to za ní i já. Ani nevím proč to píšu,ale ulevilo se mi. Děkuji

Reagovat

svitluny 12.2.2009 12:42:20

novy

Proč to píšeš - potřebovala jsi to ze sebe dostat ven, což se také stalo. Maminka do Tebe vkládá to, co sama nedokázala a to je chyba - moc si idealizuje vzdělání a osud tohle nemá rád a proto se Ti nedaří, měla by nechat na Tobě výběr vysoké školy, jak jsem pochopila, tak stejně budeš začínat od začátku, tak by to teď chtělo čas využít nějakou brigádou, ať si vyděláš a školu třeba zvolit dál od bydliště a tím pádem využívat koleje a od matky se tímto odpoutat a jezdit domů minimálně, prostě se postupně stavět na vlastní nohy. Maminka si asi neuvědomuje, že povolání Tě bude ne jen živit, ale také by Tě mělo naplňovat a bavit a tím pádem v něm můžeš být tvořivá a vynikat, pokud by tomu tak nebylo, tak by začaly přicházet neúspěchy a nemoci. I Tvé migrény mluví o velkém stresu, takže zkus to, co Ti radím. Něco si vydělat, třeba na čas do ciziny a pak na vysokou s možnosti ubytování a tím pádem odříznout pupeční šňůru od mámy.

soleil 3.2.2009 15:52:49

novy

Dobrý den, během delsiho očního kontaktu pri vysetreni s ocnim lekarem jsem se blaznive zamilovala do tohoto lekare. I kdyz se toto stalo pred vice nez cca 2 mesici, nemuzu na nej zapomenout a dohodla se kvuli tomu na navsteve u nej v ordinaci, i kdyz uz me ted vlastne zadny zdravotni problem netrapi. Setkani s nim mi pomohlo i po psychicke strance, protoze do te doby jsem nebyla schopna se pri jednani s druhymi lidmi se jim divat primo do oci. Jak se blizi datum mnou sjednane schuzky, dostavam cim dal vetsi strach, ze se ztrapnim a dotycny na mě bude naštvaný a zkazím vlastně i vztah pacient-lékař, což bych nechtěla. Na druhou stranu jsem vsak nadšená z predstavy, ze bych se s nim setkala. Co mam delat? Radeji schuzku uplne zrusit, nic neriskovat, nebo do toho jit po hlave a prijit na schuzku? Nebo pripadne zrusit schuzku a e-mailem situaci vysvetlit.. Predem moc dekuji za Vasi radu. PS: Z jeho chování nejde zjistit, jestli i on vzplanul..

Reagovat

svitluny 4.2.2009 21:45:08

novy

Oční lékař se obvykle dívá pacientům do očí, ne proto, aby se do nich zamiloval, či naopak, ale aby je vyšetřil. Nemyslím si, že by Ti chtěl skočit kolem krku, až Tě uvidí, jsi pro něj pacientka, kterých mu denně projde ordinací spousta, nerada Tě zklamávám, ale nemyslím si, že jde z jeho strany o víc, než o profesionální pohled. Hledej jinde muže svých snů. Ale ber to jako plus pro Tvou budoucnost - už se dokážeš koukat jiným do očí, tak zkus tyhle oční kontakty využít i v praxi s jinými, Tobě sympatickými muži a uvidíš, že láska se najde. smajlik

Nikča 22.1.2009 16:08:46
Nikcacek (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat, kde přesně Vás najdu, chtěla bych vědět co mě čeká v budoucnu.Děkuji moc za odpověd.

Reagovat

svitluny 22.1.2009 22:11:34

novy

Ke mně se objednává dopředu. Na objednání je nejlepší mobilní telefon, zde dohodneme datum, čas i kde mě najdeš. Stačí jen zavolat. Telefonní číslo nalezneš zde na těchto stránkách v kontaktech.

Tea 19.1.2009 10:03:41

novy

Dobrý den, chtěla bych se vás zeptat, jestli jsem si s jedním mužem souzená , když se mi o něm zdá a jestli se k sobě hodíme podle data narození?
Děkuju za odpověď.

Reagovat

svitluny 19.1.2009 10:52:37

novy

Přeji hezký den, ráda vyhotovím partnerskou numerologickou analýzu, blíže se domluvíme soukromě - napiš mi na email. smajlik

lucka E. 16.1.2009 13:51:13

novy

moc Vám děkuju, taky si to tak vysvětluju, jen jsem to potřebovala slyšet od někoho jiného

Reagovat

lucka E. 15.1.2009 02:23:26

novy

Muj problem je divny, ale je. mam velmi hodneho pritele, snoubence.Mam ho strasne moc rada a vazim si ho.Umim si s nim predstavit zivot, ale jeste pro me porad existuje expritel. Nejsme spolu uz 5 let, ale kdyz si vzpomenu...!bojim se vdavat se snoubencem.Co to je? můžete mi poradit jak dál? opravdu me to trapi...již dlouho, děkuju

Reagovat

svitluny 15.1.2009 10:38:41

novy

Začni se na to koukat z pohledu rozumu - s expřítelem už nejsi 5 let - byl jistě nějaký pádný důvod k rozchodu, ale jak se říká čas hojí všechny rány a tak i Ty během těchto pěti let máš tendence zapomínat na to špatné, co ve vztahu bylo a co ve finále vedlo k rozchodu, ale vzpomínáš jen na to hezké a tím pádem si svého expřítele idealizuješ ze vzpomínek. Možná, kdybys ho potkala dneska, tak před ním utečeš, ale tak se z něj stává idol, který může mít hodně daleko od reality. Zkus se na to podívat tímto pohledem a pak porovnej expřítele se svým současným a uvidíš, jak je oba budeš vidět dál.

eva 13.1.2009 11:13:31
kocimama (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Ahoj ... poslední dny jsem si s tebou psala a si bych měla zájem nahlédnout do svého osudu, který se mi zdá pořád dost komplikovaný a tak pokud mi zašleš bližší informace, nebo místo kde tě najdu, budu ráda ... můj mail je kocimama@seznam.cz ... a děkuji předem Eva.

Reagovat

eva 12.1.2009 11:05:41

novy

Děkuji ti za odpověď a i já si myslím, že velkou roli v tom hrálo novoroční předsevzetí, ale čím víc nad tím přemýšlím, tím víc si říkám, že bych to měla být já, kdo by měl asi zapomenout, i když to jde těžko ... ale to vše ukáže čas .... moc jsi mi pomohla alespoň psychickou podporou ... díky Eva.

Reagovat

svitluny 12.1.2009 16:18:09

novy

Karty vykládám a partnerské numerologické rozbory provádím v soukromí, ne veřejně, tady můžu dát jen všeobecnou odpověď a svůj názor.

Budoucnost patří do soukromí, ta se veřejně nevykládá. Takže pokud by jsi chtěla bližší informace, tak jedině osobní kontakt první po emailu a dál bychom se už domluvili.

eva 11.1.2009 17:22:07

novy

Dobrý den, nedavno se mi stala příhoda, která mně docela zlomila, aniž bych se o něco snažila,osud mi přivedl do mého života ženatého muže, uvědomovala jsem si případná rizika a dohodli jsme se že nebudeme nic měnit, já jsem mu manželství rozbít nechtěla, ale jelikož já žiji sama, najednou se mi vše rozjasnilo, těšila jsem se na jeho psaní a občasné schůzky, myslím, že jsme si moc rozuměli po všech stránkách a bylo nám spolu moc hezky ... ale jako by ho změnil příchod nového roku, napsal mi jen, že mě měl víc rád, než předpokládal a že už nemá dál sílu lhát své ženě ... já stále doufám, že se ještě něco stane a že se třeba rozmyslí .... je to vůbec možné ?? ... Děkuji za odpověď Eva.

Reagovat

eva 11.1.2009 19:00:54

novy

.. ještě jsem zapomněla dodat, že mi jako na rozloučenou můj ženatý přítel napsal, že na mne nikdy nezapomene,že to bylo všechno nádherné a není si jistý jestli neudělal chybu tím že to ukončil ,že rád někdy zajde na kávu a bude rád když se někdy ozvu nebo napíšu ... tak jsem z toho celá zmatená ... jako kdyby to končilo a nekončilo ... pořád uvnitř na něco čekám, nevím jestli dělám dobře ... chodím jako tělo bez duše a ptám se proč se mi tohle děje ....možná čekám že se něco stane .... a teď vůbec nevím jak z toho ven.... děkuji za pochopení a za odpověď ... Eva

svitluny 12.1.2009 10:29:56

novy

Období Vánočních svátku a Nového roku je vždy emoční a člověk si dává spoustu předsevzetí, které pak stejně nedodrží a stejné to bude i s Tvým přítelem. Na vánoce najednou rodinka, děti a jeho výčitky svědomí a idealizace, že vše musí být tak, jako pod vánočním stromečkem, ale věř tomu, že po Vánocích opět přijde stereotyp všedních dnů a problémy, co ho odváděly od manželky opět naskočí a on od ní bude opět utíkat. Udělal to jednou, udělá to zas. Jen je zde otázka pro Tebe - stojíš o to hrát v takovém vztahu druhé housle?

Ina 6.1.2009 22:57:19

novy

Dobry vecer,
prestavam se vyznavat sama v sobe. Pred asi dvema tydny jsem mela jednonocni aferu s mladikem, se kterym jsem se seznamila v mistnim baru. Cerpajic ze svych drivejsich zkusenosti jsem usoudila ze pokracovani nebude. Ale kdykoli se ted potkame kouka na me tak chtive a je jasne ze by me chtel i oslovit, ale boji se. Ja ho okazale ignoruji, protoze vim ze ma pritelkyni. Navic to nebylo ani nic uzasneho s nim. Muj nynejsi staly sexualni partner je mnohem mnohem lepsi, navic nebyla to prvni zalezitost na jednu noc pro me, ale nemuzu ho dostat z hlavy...jak je tohle mozne?

Reagovat

svitluny 8.1.2009 10:37:21

novy

No někdy i jednonoční známost dokáže zamotat hlavu, ale spíše je otázka, co Tě vede k tomu, podvádět stálého partnera? Asi je někde ve vztahu chyba a on není tak úžasný, jak o něm píšeš, jinak bys nevyhledávala bokovky, jenom pozor, aby Ti to jednou Tvůj stálý sexuální partner nezačal vracet. A k té jednorázovce - možná, že přeskočila jiskra, aniž by jste si to oba uvědomili a z jedné noci do budoucna bude něco víc...

Markéta 5.1.2009 17:02:44
1bedruska1 (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Proč miluji ty co me odmitaji,a ti co me miluji, ty zase odmitam ja,bude to nekdy jinak? Zacnu milovat vzdy nejvice, kdyz nekoho ztracim,proc?
Marketa

Reagovat

svitluny 5.1.2009 22:40:41

novy

Protože až ve chvíli, když ho ztrácíš, tak si vlastně uvědomuješ, jak ho máš moc ráda, když Ti byl nakloněn, tak jsi to brala, jako samozřejmost a jistotu a nevážila si jej. Začni brát lásku jako dar a tak sní také zacházej a uvidíš, že se vše změní. smajlik

Je to jen otázka správného myšlení a vyzařování osobnosti.

Markéta 6.1.2009 18:40:33
marketavy (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Ahoj nevím, jestli je to tím, že se stejně jmenujeme, ale já mám úplně stejný problém.Teda až na jednu výjimku, která ale stejně nedopadla. Před pár týdny mi skončil vztah s mužem, do kterého jsem se zamilovala a on do mě. Po pětiletém vztahu mi pár dní před Vánoci oznámil zničeho nic, že má jinou a mě už nechce vidět. A teď nevím, co dělat, protože jsem cítila, že on je ten pravý a i když byly probémy vše se vždy vyřešilo. Ale je to přesně tak, ten koho miluju, mě už nechce a s těmi, co milují mne neumím být víc než kamarádka

svitluny 8.1.2009 10:33:46

novy

Srdce si opravdu nedá poručit, ni lásku vynutit a pokud se samy nezaláskujete, tak má protějšek smůlu - také jsem si tím procházela a co se týká končících vztahů - prostě jsou tady někteří partneři na stálo, ale než se objeví ten stálý, tak procházíme vztahy, ze kterých se něco naučíme - žádný vztah, když se vezme zpětně nebyl zbytečný, jen, jak samy píšete - opouštěný trpí víc, tak jako obě dvě. Vy stále milujete, ale pro protějšek je to již uzavřená kapitola a nebo naopak - musí poznat někoho jiného, dostat, jak se říká na čumák, aby pochopil pravou hodnotu lásky a pak se může chtít vrátit, ale zda mu to pak ještě umožníte, ví jen osud, který je velmi individuální.

Lucka 4.1.2009 19:09:41

novy

už sem mu párkrát něco provedla..ale dokazal mi to odpustit..akorad nevím estli on tam někoho nema smajlik

Reagovat

svitluny 4.1.2009 20:35:30

novy

Koukni se na to takhle - důvěra je nejdůležitější, vzdálenost zde nehraje roli - když by Ti chtěl zahnout, tak Ti může zahýbat i v Tvé přítomnosti, pokud Tě má opravdu rád, tak ani vzdálenost sta kilometrů ho do náručí jiné nezavede, ale pokud bys jej chceš poznat blíž i sebe, tak doporučuji partnerskou numerologickou analýzu, ta Ti i napoví, co můžeš a nebo naopak nemůžeš od něj očekávat a také i od sebe, jak se pak sladíte, bude již na Vás dvou. Více o ní najdeš: http://www.svitluny.cz/co-vam-mohu-nabidnout/ smajlik

Lucka 4.1.2009 14:09:13

novy

Ahojte..tak sem se začetla do toho co tu pisete..a asi nikdo neni bez problemu smajlik Ja bych si ted na nic neměla stěžovat ale i přesto mam takový divný tušeni bo prostě pořád přemýšlím nad tím estli nemá přitel někoho inýho..bydlíme od sebe trochu dál.možná sou to tim ty pochybnosti ale nevím..miluju ho ale nwm estli on miluje mě tak jak píše smajlik

Reagovat

svitluny 4.1.2009 17:36:38

novy

Trocha žárlivosti neuškodí, ale věř tomu, že jsi pro něj stejně dokonalá, jako on pro Tebe a tak, jak jsi věrná Ty jemu, dokáže být věrný i on Tobě. smajlik

svetluska 15.12.2008 17:36:41

novy

Tak já vím, že nejsem dokonalá a své chyby si moc dobře uvědomuji... Vím, že má přítel právo milovat koho chce, že je to jeho vůle. Snažím se teď respektovat jeho rozhodnutí. Pokusím se na sobě zapracovat, zbavit se některých svých strachů, abych příště vyzařovala jiné vibrace a podle toho i přitáhla jiného muže. Děkuji a přeji krásný večer. S.

Reagovat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60