Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum povídání o lásce

Líbil by se Klub zlomených duší? Diskusní fórum o šrámech na dušičce? Každý může poradit, každý se může svěřit, každý může pohladit. Zkušeností máme všichni spoustu. Tak zněla anketní otázka.

Po kladném ohlase na tuto otázku otvírám veřejné povídání a jelikož by bylo smutné, kdybychom si tu povídali jen o šrámech na dušičce, tak jsem jej nazvala povídání o lásce, protože láska má mnoho podob, je všeobjímající a nemusí jít jen o lásku mileneckou, ale i o mateřskou. O lásku k vlastnímu tělu, lásku k životu i lásku kosmickou. Láska má tisíce podob, láska je krásná a nádherná, tak si pojďme o ní povídat a ne jen o ni. Můžeme si zde povídat o všem co nás trápí i dělá radost.

Vložit příspěvek

svitluny 16.6.2009 08:19:19

novy

Numerologie neodhaluje orientaci, takže se zkus zeptat homosexuálního kamaráda své sestry - ten to vědět bude, zda ano, či ne. smajlik

verka 12.6.2009 08:37:03

novy

Zdravím,procházela jsem obchod a zastavila se u regálu s pečivem,bylo tam toho dost, ale vše známé a tak jsem nevěděla co si vybrat, proto jsem šla dále, že se později vrátím. Všimla jsem si, že pečivo tam pečou v malých pečících zařízeních pro domácnosti. Když jsem se vrátila, pečivo bylo přebrané, skoro žádné. Poodkryla jsem tedy zbytky až k podložce regálu a tam objevila zajímavý kulatý koláč bez nádivky jen pocukrovaný a úplně čerstvý. Byla jsem ráda, že to tak dopadlo, přesto, že to vypadalo, že nebudu mít nic. Měla jsem přesně to co jsem chtěla a to co předtím nebylo a nemohlo být vidět. smajlik

Reagovat

svitluny 12.6.2009 10:29:07

novy

Zajímavý příspěvek do povídání o lásce - ale je to tak - kdo hledá najde, tak jak jsi našla ve finále ukrytý koláč v pekárně i když si myslíš, že vše už je přebrané, tak to pravé a nejlepší nakonec najdeš. smajlik

gabinka 9.6.2009 14:14:26
pukalcova (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobry deň.
Uvodom vás pozdravim volam sa Gabinka.mám proste takovy problem.neviem či mi moj priateľ povedal všetko o sebe.No žijeme 2roky spolu a budeme sa brať ale ja rozmyšlam či ma neslkame,bojim sa oň lebo teraz poviem že som štastna nikdy som taka nebola ako teraz.neviem že ak sa vezmeme či naš vzťah sa nezmeni.Ja vykladam tiež karty ale len známim a tak ale ja si sama do nich nepozriem.Ďakujem vám
Gabinka smajlik

Reagovat

svitluny 9.6.2009 16:23:50

novy

Doporučila bych Ti partnerskou numerologickou analýzu osobnosti - ta Ti přesně odhalí povahové vlastnosti jak Tvé, tak i přítele - je to super návod na to, co od partnera můžeš očekávat, co je mu dáno do vínku jak už v kladu, tak i záporu a když to budeš vědět i on o Tobě, tak už pak jde jen o tolerantnost jeden k druhému a o umění kompromisu. Nikdo nejsme dokonalí, každý máme své plusy i mínusy a to jak Ty, partner, tak i já a všichni lidé kolem. Pokud chceš partnera pochopit a poznat jej, stačí mi napsat na emailovou adresu, kde už domluvíme podrobnosti. Analýza se bude hodit i v budoucnosti, neb do každého vztahu čas od času nakoukne krize a zpětným nakouknutím do numerologické partnerské analýzy ji dokážete lépe společně čelit. smajlik

Zde bych daleko více dala na numerologii, než na karty.

5.6.2009 12:32:53

novy

Dobry den jmenuji se Lucka asi pred dvema rokama jsem se rozesla s pritelem se kterym jsem byla skoro roky ale nestaral se a ja si nasla jineho ktery je ze zahranici a jsem s nim uz 2 roky.Ale porad miluju byvaleho myslim ze on me taky jen se bojim ze by byl stejny,ja mam s timhle pritelem uz dite a byvalemu se taky narodilo miminko ale ta laska tam porad je nevim co mam delat.Ja jsem se narodila 13.4.87 ,muj nynejsi pritel karl würger 11.7.79 a byvaly 16.8.83 jan hamburg vite citim ze budu jen s byvalym stastna ale moc se bojim

Reagovat

svitluny 5.6.2009 18:42:04

novy

Zdravím Lucko,
tak si myslím, že jsme to komplet probraly na SKYPE, ale stejně finálové rozhodnutí zůstane na Tobě. Já Ti ukázala, co karty potřebovaly sdělit a na Tobě, jak si jejich rady vezmeš k srdci. smajlik

Šárka 29.5.2009 12:43:08
cherry (tečka) women (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý den chtěla bych se podělit o svůj zvláštní zážitek. Byl Valentýn a seděli jsme u přítele v domě ( uvařil výtečnou večeři, načnul ze sklepa to nejlepší archivní vínko, )a najednou před okny terasy ( bylo to v prvním patře prolétlä pomalinku velké červeno růžová koule asi 1 metr dlouhá. Spíš ovál a uvnitř zářilo intenzivní světlo. Jako velká žárovka. Viděli jsme to oba, seděli jsme dva metry od toho. Bylo to jako znamení od andělů. je to možné? Šárka

Reagovat

svitluny 29.5.2009 13:43:19

novy

Viděla bych to, že jsi s přítelem do dnes smajlik

Monika 28.5.2009 10:01:47
m (tečka) trejbalova (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý den ,chtěla bych se vás zeptat zda jsem napsala něco špatně že mě neodpovídáte děkuji Monika

Reagovat

svitluny 28.5.2009 11:43:46

novy

No já čekala, že se připneš na ten SKYPE a tam už domluvíme podrobnosti. smajlik

marky 27.5.2009 22:53:43

novy

dobry pozdni vecer,chtela bych se zeptat na vas obecny nazor.
loni jsem poznala o tri roky mladsiho kluka.jsme ve veku, kdy je to nejvice videt(ja 23 on 20navic mam vyrazne vice zkusenosti nez on. Byli jsme jak se rika nevyrovnane sprezeni. od naseho oficialniho rozchodu jsme se ale tolikrat usmirili a rozhadali ze uz nase okoli rika ze se jednou prorozchazime az k oltari.ted uz to vypadalo ze spolu zustaneme. bylo nam spolu fajn.ne je nam spolu fajn.kdyz to nekdo z nas zkusi jinde, stejne bez sebe nevydrzime ani mesic.bohuzel se to zase sprajclo.ptala jsem se ho jestli je v toom nekdo jiny, on ze ne ze proste moc o nas premysli.par lidi me nahlodalo, ze je to prave tim vekem a co vic,muze mit strach ze mi nebude stacit.a ja se ptam: myslite ze by to mohl byt ten hlavni problem?ze by se muz(kluk)mohl bat faktu ze by mohl v milostnych strankaach po case prestat zkusenejsi partnerce stacit a proto to radsi zastavuje i kdyz vi ze se k sobe ratime? ja myslite ze se to ma resit?

Reagovat

svitluny 28.5.2009 09:50:27

novy

Co se týká sexuální oblasti - zde bych problém neviděla, za čas se to může u Vás obrátit a on být vynalézavější, než Ty. Možná ho válcuješ svou inteligencí a rozhledem, ze kterého může mít strach, že jej nedožené, ale když bude chtít tak ano. Ty tři roky nejsou žádná katastrofa a pokud vypadáš mladě, tak se dají zcela zamáznout. Spíše si polož otázku, jaké máte společné zájmy, smýšlení, názory, zda si máte o čem povídat a zda jste naladěni na jednu vlnu, neb sexem, i když je pro život důležitý, si jen nevystačíte. Chce se to bavit i společensky a pokud je to i tady v pořádku, tak by jste se měli sladit do páru, pokud to však skřípe, bude to skřípat i v životě a to může postupem času vést až k odcizení.

Monika 27.5.2009 18:17:09

novy

Koukám že se mě tam neukázal email a jméno tak snad ted ano Monika

Reagovat

27.5.2009 18:12:00

novy

Dobrý den přeji ,pokusím se napsat svůj příběh .V 16 letech jsem poznala svou první lásku a však nám nebylo přáno abychom spolu byli .On se oženil a já vdala každý jsem měli svůj život i rodinu.Po 15 letech jsem ho znovu našla já již jako rozvedená a on v rozvodovém řízením .A tak jsme spolu už 3 roky a je nám moc fajn .Jen se nám nedaří stále miminko .Možná je to důvod má nemoc která je dosti závažná (silné astma a beru kortikoidy ).Tím to bych vás chtěla požádat o odpověď zda je možné že budeme mít ještě mimčo ,a zda se zdravotní stav zlepší děkuji předem . Já jsem narozena 31.12.1974.a přítel Jirka 14.06.1969 S pozdravem Monika

Reagovat

svitluny 28.5.2009 10:23:00

novy

Na to je třeba udělat numerologické výpočty, dále i karetní výklady a ty jsou u mě placená služba a myslím, že za tak příjemnou cenu, že je každému dostupná. Pokud nechceš přijít osobně - což by bylo v tomhle případě nejlepší, neb bych použila i kyvadlo, tak je možná konzultace i přes SKYPE, stačí se domluvit. smajlik

Monika 28.5.2009 10:33:34

novy

Děkuji a určitě bych se chtěla dohodnout přes skype Monika

Bára 26.5.2009 16:31:30
Bara1978 (zavináč) centrum (tečka) cz

novy

Ahojky, trapení s láskou prožívám pořád. Před 7měsíci jsem potkala fajn kluka, libil se mi byl hodny ale řešila jsem v sobě problem, nechtěla se vázat. Byli jsme pořad v kontaktu, po celou dobu mi psal jak o mě pořád stoji, po pár měsícich jsme se zase sešli a já se do něj zamilovala.Byl to nádhernej pocit, o ničem jsem nepochybovala, ničeho se nebála, měla jsem pocit že je to ten můj "princ" než mě po pár týdnech oznámil že je ještě jedna žena kterou miluje uplně stejně jako mě.... Že se musí rozhodnout jak dál, že je rozhodnut být semnou ale nemá silu to tam ukončit, že vi že semnou by byl nejštastnější...byla to pro mě rána...Zkončilo to tak že údajně nechce být ani s jednou.....Bára

Reagovat

svitluny 27.5.2009 11:56:42

novy

Nechci Tě zklamat Báro, ale přijde mi to tak, že daný kluk rád loví, ale bohužel, jak uloví, tak přestává mít zájem a pak jde lovit zase dá. Zatím je to nezralý jedinec, co hledá, nachází a opouští, ale až mu jednou život nastaví zrcadlo, tak sám pozná, co je to ublížení.

Ty se přestaň trápit a rozhlídni se kolem sebe a uvidíš, že potkáš partnera, který si Tě bude vážit a bude to opravdu láska, nebude možná, tak uvrkaný, jak tenhle hoch, o kterém se Ti zdává, ale bude upřímný, spolehlivý a bude Tě mít opravdu rád.

Bára 27.5.2009 17:52:24
Bara1978 (zavináč) centrum (tečka) cz

novy

Dekuji Vám. V podstatě si myslím o něm to samé. Jen v tuto chvíli převládá srdíčko nad rozumem smajlik

svitluny 27.5.2009 20:31:26

novy

Tomu rozumím, musí to přebolet, ale věř, že láska i s oceněním Tě ještě čeká.

Wendy 12.5.2009 14:01:11
Thornbirds (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Hezký den! Tak klub zlomených duší by se mi líbil... Právě se aktuálně potýkám s tímto problémem. Na podzim jsem se sblížila s jedním pánem. Bohužel zadaným, ale jak říkal, oba máme nějaké důvody, proč jsme tady a teď spolu. Já jsem též zadaná, jenže manželství nebylo nikdy v pohodě a chybělo v něm spousta věcí. Taková člověčina... S oním pánem jsem poznala nepoznané, jenže... mám takový pocit, že si se mnou zaháněl pouze podzimní a zimní depky, neboť sotva uhodilo jaro a on se může věnovat svým aktivitám, najednou na mne nemá kdy. Nevím, mrzí mne to... rozum velí, abych takovému muži dala vale... nestojí za to, abych se pro něj trápila. Jenže prožili jsme spolu hodně hezkého, na což se jen bídně zapomíná. Chtěla jsem si s ním už mnohokrát promluvit o tom, co se vlastně děje. Problémy doma? Omrzela jsem ho? Nemá čas? Promluvě se vyhýbá... přijde mi, že nechce říci narovinu, proč nastal v našem vztahu takový obrat. Nevím, jsem "jen" ilegální přítelkyně, nic nás k sobě neváže...

Reagovat

svitluny 12.5.2009 15:11:53

novy

Jsi na postu milenky, stejně, jako on je na postu milence a to první zahřívací kolo už je za Vámi a to kouzlo nepoznaného, kdy jste se seznamovali, objevovali svá těla, své kouty duše a jeden druhého a takový stav zamilovanosti obvykle trvá toho půlroku a pak už je to jak se říká rutina. Teď už záleží hlavně na tom, jak si budete rozumět, jaké máte společné zájmy a souznění a pak může vztah pokračovat a nebo půjde k šípku a Tobě zbudou hezké vzpomínky, ale ber to tak, že i to bylo příjemné v době, kdy jsi zabředla do stereotypu a doma sis už připadala, jako inventář a ohleděná a někdo nový Ti ukázal, že je v Tobě kus hezké a přitažlivé ženské a to za to také stojí, nemyslíš? smajlik

Takže ať už vztah bude pokračovat, nebo ne, tak jste se nepotkali náhodou a Ty víš, že jsi hezká, sexuálně přitažlivá žena, která se líbí a bude líbit i dál.

Anetka 7.5.2009 12:41:38

novy

Chci poděkovat hodně moc paní Kuskové za příjemně strávenou hodinu u ní doma. Dozvěděla jsem se toho hodně moc a jsem ji zato opravdu vděčna. Mohu všem jen doporučit. Ráda se na ní i do budoucna budu obracet.

Děkuji.

Reagovat

svitluny 10.5.2009 19:52:15

novy

Děkuji za pochvalu a ráda se s Tebou opět setkám, až budeš potřebovat poradit.

Pochvala vždy potěší smajlik

Michaella 6.5.2009 14:11:28
missynet (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Omlouvám se datum narození 12.8.1972,On-24.10.1972

Reagovat

svitluny 6.5.2009 21:33:56

novy

Omlouvat se nemusíš - jak už jsem psala níže:
Karty vykládám osobně, nebo přes ICQ či SKYPE - ne zde - tady je povídání ohledně srdečních záležitostí, ale ne věštby budoucnosti - ty jsou ryze soukromou záležitostí, které nemají na veřejnosti co dělat.

Michaella 6.5.2009 11:17:07
missynet (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli se nám s přítelem povede letos vytoužené setkání?Bude štastné?Děkuji moc.M.

Reagovat

svitluny 6.5.2009 12:34:02

novy

Bez osobních indícií těžko říct - takových Michael běhá po zemí spousta................křestní jméno na tohle opravdu nestačí, je mi líto.

Karty vykládám osobně, nebo přes ICQ či SKYPE - ne zde - tady je povídání ohledně srdečních záležitostí, ale ne věštby budoucnosti - ty jsou ryze soukromou záležitostí, které nemají na veřejnosti co dělat.

28.4.2009 09:06:57

novy

Jeho prababička je kartářka, ke které lidi také chodí, a to, co řekne, se většinou plní. Předpověděla mu, že v životě bude jen s jedinou slečnou. Je možné že se spletla? Nebo se její výklad dá interpretovat různě?

Reagovat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60