Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum povídání o lásce

Líbil by se Klub zlomených duší? Diskusní fórum o šrámech na dušičce? Každý může poradit, každý se může svěřit, každý může pohladit. Zkušeností máme všichni spoustu. Tak zněla anketní otázka.

Po kladném ohlase na tuto otázku otvírám veřejné povídání a jelikož by bylo smutné, kdybychom si tu povídali jen o šrámech na dušičce, tak jsem jej nazvala povídání o lásce, protože láska má mnoho podob, je všeobjímající a nemusí jít jen o lásku mileneckou, ale i o mateřskou. O lásku k vlastnímu tělu, lásku k životu i lásku kosmickou. Láska má tisíce podob, láska je krásná a nádherná, tak si pojďme o ní povídat a ne jen o ni. Můžeme si zde povídat o všem co nás trápí i dělá radost.

Vložit příspěvek

Marta 6.7.2009 19:05:36
rak71 (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý den,
zkouším takto reagovat poprvé, tak nevím, jak přesně můžu formulovat svůj dotaz.Téměř 3 roky jsme s přítelem,moc si přeji rodinu, ale přítel neustále odmítá reagovat na tento stav.Jsem Vodnář, přítel Rak.Svého přítele jsme si vpdostatě do svého života přivolala - svým vyslaným přáním před pár lety, až ted jsme poznala, že to funguje. Cítím k němu silné city, on také, ale je velmi náladový, proměnlivý jako Luna, často mě svých chováním nevědomky zraňuje.Bohužel poslední měsíce je náš vztah nahoru dolů.Někdy nereaguje, nebere mob, jakoby utíkal. jindy mě říká jak mě má rád a je mu dobře. Nevím, jak to zvládnout a co můžu udělat, at se náš vztah neztratí...děkuji smajlik

Reagovat

svitluny 6.7.2009 21:02:08

novy

No záleží na tom, jak sis ho přivolávala - pokud pod jeho konkrétním jménem a příjmením, tak může být problém v tom, že sis ho k sobě připoutala, ale není to ten pravý a proto to není takové, jaké sis přála a jsou zde tyhle výkyvy, ale těžko se od něj teď budeš odpoutávat, pokud potkáš svou pravou spřízněnou duši. Pokud sis ho přivolávala všeobecně - bez udání jména a příjmení, jen dle vlastností a vizáže, tak si asi něco ze seznamu opomněla, neb nepřišel takový, jakého si chtěla a to i muže toužícího po dětech. Jinak máš pravdu v tom, že s raky je problém, že jsou opravdu náladoví, ale na druhou stranu zase rodinu potřebují, jako jedno z mála znamení. Ale jelikož život není jen o znameních, ale i o energiích a mnoha dalších aspektech, co datum narození skýtá, tak doporučuji numerologickou partnerskou analýzu a nebo osobní konzultaci - buď u mne doma a pokud jsi z velké dálky, tak ICQ či SKYPE.

Daniela 5.7.2009 14:34:16
danulka (tečka) x121 (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý den, byla jsem u Vás třikrát na karetní výklad, týkal se mého přítele, který se mnou měl začít bydlet. Říkala jste mi, že bude vše dobré, bohužel ani jednou se Vaše předpověď nesplnila, přítel se se mnou rozešel. Když jsem byla u Vás naposledy pro radu, říkala jste, že se ke mně vrátí, že si stejně vybere mě a ne svoji matku- vyšla mi tam karta s prstýnkem, nějakým jetelem nebö sluníčkem-tady těmi jste to ještě potvrzovala, přítel se mi už ani jednou neozval, dovezl mi jen mé věci.Můžete mi říci, jakto že jste se pokaždé ve výkladu zmýlila?Dají se karty také reklamovat?Zajímalo by mě to, protože pokud člověk neudělal svou práci dobře, měl by tomu druhému dát nějakou náhradu, takto podle mě dnes chodí a pokud říkáte, že každá práce by měla být po zásluze zaplacená, tak by to tak mělo být i naopak,ne?Věřila jsem Vám a moje matka, které jste řekla dokonce, že se s přítelem nerozejdeme vůbec a budeme plánovat miminko také.Daniela D.-učitelka ZŠ

Reagovat

svitluny 6.7.2009 18:42:52

novy

Já Vám naposled řekla o krizi a bohužel krize se koná, také, že se bude rozhodovat mezi maminkou a Vámi a že to bude pro něj těžké rozhodování. Také až Vás nějaký čas neuvidí, tak teprve může pochopit, jak mu scházíte, což si myslím, že týden je na tohle opravdu krátká doba, že to dobře do budoucna dopadne, jen jste opomněla jednu věc - karty na své plnění potřebují čas, aby se mohly vyplnit a my jsme časový horizont neudaly - takže to chce opravdu vydržet a nic nelámat přes koleno. A také při odchodu a na to jste asi opomněla, že Vás čeká muž, co Vás bude milovat a vše Vám vynahradí a že pokud to nebude on, tak jakmile se objeví, tak na tohoto automatický zapomenete a Vy jste souhlasila - bylo by fajn si výklad pamatovat celý...a to byly karty toho sluníčko s prstýnkem - na všeobecné Vaše vztahy.

A také jste dostala za úkol mít ráda sebe samu, naučit se rozmazlovat se a vážit si sebe sama, až se tohle naučíte a budete si vážit sama sebe, tak že se vše napraví. A na tomhle jste měla pracovat přes prázdniny, protože to opravdu není lehký úkol.

lenka 3.7.2009 17:17:45
lenka-343 (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Krásnej podvečer vam přeji.Náhodně jsem natrefila na vaše stranky a docela mne zaujali.Mám velkej problém a nevím si sním rady jsem vdaná a mám 3 děti a manžela na in. vozíkuale už jej nemiluji chtěla bych vědět vaši radu jak to vše dopadne.CHtěla bych se sním rozvest ale jsou tu děti a nechci aby trpěli mají ho hodně rádi a nechci jim ublžit.Jsem dost mlada a nechci ten život promarnit .Předem děkuji

Reagovat

svitluny 6.7.2009 19:15:28

novy

O Vašem dotazu přemýšlím celý prodloužený víkend. Máte to velmi těžké, neb se rozvádějí i zdravé páry a plně Vás dokážu pochopit, jak se cítíte v situaci, ve které se momentálně nacházíte. Neb kdyby nebyl na vozíku, tak nemáte výčitky svědomí, že opouštíte invalidu, ale takhle je to mnohem těžší. A těžší o to, že všichni soucítí s Vašim manželem, ale málokdo Vás dokáže pochopit,kolik toho všeho musíte zvládat sama - výchovu tří dětí, péči o manžela a pokud ještě u toho všeho chodíte do práce, tak myslím, že chvílemi je to až neúnosné. Jak to dopadne, kdyby jste manžela opustila, neb jak to bude vypadat, když zůstanete - to bych nechala na soukromou osobní konzultaci - ať už přímo u mě doma a pokud jste z velké dálky, tak přes Skype či ICQ.

Každopádně to máte hodně, ale hodně těžké v současném životě.

Nada 30.6.2009 22:34:35

novy

Zdravim vsechny.Ja vim,ze bych rada sveho pritele zpatky,ale Osi jako kdyby jsme se znali roky.Mohli jsme si rici vsechno.Musim rict,ze je stejne znameni:Strelec.Vcera prijel a poprve jsme se videli.Bylo to super,bylo to jako kdyby jsme uz chvili spolu chodili.Mame toho hodne spolecneho.On bydli 2 hodiny autem, je ale zenaty,sice mu to nefunguje uz 5 roku a nechce se rozejit kvuli detem.Ja si ale po vcerejsku uvedomila,ze muj pritel a otec meho syna neni to co ja asi chci,a ze na svete je i nekdo lepsi nez on.Jsem z toho uplne zmatena a mozna je to i spatne,ale rada bych aby nam to vyslo,protoze ja s nim muzu videt budoucnost.On by manzelku opustil,ale protoze nikoho nema kolem a nemel by kam jit,proto s ni porad je a taky jenom kvuli detem.Bylo to s nim fajn,tam ta jiskra mezi nami byla,jestli vite,co tim myslim.Doufam,ze se to dobre vyvine.

Reagovat

Nada 30.6.2009 22:36:56

novy

Zdravim vsechny.Ja vim,ze bych rada sveho pritele zpatky,ale poznala jsem jednoho kluka minuly tyden pres telefon ve firme.Povidali jsmesi jako kdyby jsme se znali roky.Mohli jsme si rici vsechno.Musim rict,ze je stejne znameni:Strelec.Vcera prijel a poprve jsme se videli.Bylo to super,bylo to jako kdyby jsme uz chvili spolu chodili.Mame toho hodne spolecneho.On bydli 2 hodiny autem, je ale zenaty,sice mu to nefunguje uz 5 roku a nechce se rozejit kvuli detem.Ja si ale po vcerejsku uvedomila,ze muj pritel a otec meho syna neni to co ja asi chci,a ze na svete je i nekdo lepsi nez on.Jsem z toho uplne zmatena a mozna je to i spatne,ale rada bych aby nam to vyslo,protoze ja s nim muzu videt budoucnost.On by manzelku opustil,ale protoze nikoho nema kolem a nemel by kam jit,proto s ni porad je a taky jenom kvuli detem.Bylo to s nim fajn,tam ta jiskra mezi nami byla,jestli vite,co tim myslim.Doufam,ze se to dobre vyvine. Me to tam nejak uskocio na tom zacatku

svitluny 1.7.2009 09:06:07

novy

Jak je vidět, nezahálíš smajlik, ale také dobře, aspoň se odpoutáš a přijdeš na jiné myšlenky. Jen pozor na to dva ohnivci - velký žár, velká vášeň, jen pozor, jak rychle vzplála, aby stejně rychle nevyhořela.... smajlik

Nada 27.6.2009 20:34:08

novy

Dobry vecer vsem.Ja jsem mela takovou radost,ze muj pritel,si vykladal se mnou rano,jak dosel pro maleho,sice byl trochu odmereny,ale ja v tom videla jiskru.Vecer jak dosel,tak uz byl vic odmereny,zeptala jsem se jestli chce chvilku zustat,tak rekl,ze ne.Celkem me to zaskocilo,protoze jsem to necekala a ja v tom zase hledam nejakou zradu.rekl mi,ze vim co rekl soud,kdyz jsem mu rekla,ze muze domu dojit kdykoliv za malym.Ja jsem uplne v koncich a nevim,jak ho mam pretahnout na mou stranu a aby se zdrzel doma dyl a hlavne aby dosel i v jine dny,nez narizene soudem.Mozna,ze je jeste brzo na zavery a on se postupne bude zdrzovat dele a dele a ja vim,ze bych to chtela pres noc.Nevim,jestli me zkousi,nebo chce vytrestovat a nebo jednoduse nema zajem.Dekuji a hezky vecer.

Reagovat

svitluny 28.6.2009 15:40:28

novy

Přála sis soud - soud proběhl - nechala jsi určit soudně kdy se má se synem vídat, tak to respektuje - děje se jen to, co sis sama naplánovala a on si je moc dobře vědom, co by se dělo, kdyby tyhle tvrdá pravidla nedodržoval. Takže dělá jen to, co sis přála a soud rozhodl. Je to ještě moc čerstvé a živé, aby Ti za soudní proces skákal kolem krku....

Lucina 26.6.2009 19:53:45
regina11111 (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Ahoj,
nemůžu se už dva měsíce dostat s rozchodu s mým mužem. Partner je o čtyři roky mladší, a pro mě se nemohl rozhodnout, protože měl mladší slečnu, kterou nemohl opustit. Po třech letech pendlování mezi mnou a jí jsme to ukončili a já začala žít s někým jiným, on odjel do ciziny. Když se ozval můj nynější manžel z ciziny, opět jsem viděla, že si máme stále co říct, a když navrhl další návrat, souhlasila jsem. Rozešla jsem se s tím, co byl náplastí a vzala si manžela. Proč? Rozuměli jsme si i beze slov. Měl však velký problém s pitím. Přesto se během 8 let, co jsme manželé, vypracoval. Vydělává peníze, koupili jsme dům, kam jsme se chtěli přesunout, až děti (s těmi si mě vzal a i kvůli nim mě nechtěl), odrostou. Jenže začaly přibývat hádky, ohledně jeho pití, a toho, že si připadal nedoceněný. Pokud jsme jeli na chalupu, on nás vezl a označoval se jako taxikář. V květnu už po třetí odešel, že chce rozvod. Není s ním domluva. Je mi 40 a jsem sama s dcerami. Vykořeněná. Co mám dělat?

Reagovat

svitluny 26.6.2009 20:12:12

novy

Ve 40 život nekončí, je vidět, že Tvůj manžel je silně nevyrovnaný člověk, nevěří si a proto ubližuje. S alkoholikem se žije obtížně a řekla bych, že s některými žít nejde vůbec.

Alkoholismus vzniká z pocitu marnosti, nedoceněnosti z viny, že se cítí, tak jak jsi sama popisovala nedoceněný. Tím pádem začne člověk s pitím i zavrhovat sám se a rezignovat na život.

Aby s tím přestal, tak si musí v první řadě začít vážit sám sebe, svých schopností a toho, čeho už dosáhl a čeho je ještě schopen dosáhnout, měl by si začít říkat, že žije v přítomnosti a každý okamžik je a bude pro něj nový. začít se mít rád a být spokojen sám se sebou.
Jakmile tohle pochopí a začne dle toho žít, tak je schopen s alkoholem přestat, pokud ne, tak má smůlu a život se mu i nadále bude bortit pod rukama i nohama.

Osobní konzultaci o Tvém životě bych navrhovala buď přímo u mne doma a pokud jsi z velké dálky, tak přes SKYPE či ICQ. Zde můžeme použít jak numerologii, tak i karetní výklady.

kamilka 26.6.2009 16:13:55

novy

dobry den preji,chtela jsem mam pritele,neklape nam to z jednoho duvodu kuli jeho praci spise ze nechce delat,jinak si rozumime,poznala jsem na netu kamarada je mi snim faj,volame piseme sms,je zenaty ale pise si s kamaradkama z netu to mi nevadi nemuzu mu to zakazovat,je to jeho pravo toho kamarada,ale proste citim ze mi dost chybi vim ze se zamilovat nesmim nebo bych mihla ale neslibili jsme si lasku takovou.....chci jen zda mame sanci casem se dat dohromady byt spolu.....pise ze mu je smutno stejska se mu me take moc dekuji a preji krasny den

Reagovat

svitluny 26.6.2009 17:01:45

novy

Pozor na to, i na netu se dá velice lehce, ale o to hlouběji zamilovat, sama píšeš - je ženatý a píše si s mnoha kamarádkami - nic mi nesliboval, tak si dej pozor, ať se nestaneš jen jednou z jeho harému, který si na internetu staví a když dojde na lámání chleba, tak Ti jen řekne - však jsme Ti lásku nesliboval a o těch ostatních jsi věděla, tak proč to měnit - trošičku přibrzdi, neb nešťastných lásek takto vzniklých je hodně.
K Tvému současným přítelem - záleží na tom, zda je opravdu líný a nebo jen práci nemůže najít - v dnešní velké nezaměstnanosti je o pracovní místa nouze, ale každopádně by to chtělo si s ním promluvit, neb příživníka nepotřebuješ. Úlohou muže je zabezpečit rodinu už z prostého faktu, že žena rodí děti a stará se o ně a muž by je měl v téhle době finančně zabezpečit a žena mu zase udělat optimální zázemí, aby pracovat mohl a to minimálně po dobu mateřské a než si mladá maminka po mateřské nalezne místo - pak se už o rozpočet i běh domácnosti mohou dělit.

Nada 26.6.2009 13:55:29

novy

Dobry Den.Premyslela jsem o vsem od vcerejska a mate pravdu.Je to porad muj pritel,akorat mame krizi a jsme na chvili od sebe.Porad o nem premyslim (vubec se mi ale nic nezdalo vcera v noci)a chtela bych mu strasne pomoct a s trasne bych si prala,aby za mnou prisel a rekl co chce.Taky mate pravdu,ja jsem lepsi nez ona,dokazu toho vic nez ona a protoze jsem lepsi,muj pritel se ke me vrati.Akorat musim byt trpeliva a usmevava. Prala bych si,aby na chvili zustal zitra jak si prijde pro maleho(pokud to nebude jeho otec),aby se mohly mezi nama rozborit ty ledy,ale nejspis je jeste na neho brzo.Preji Vam hezky den

Reagovat

svitluny 26.6.2009 16:52:56

novy

Také přeji hezký víkend a pamatuj, že trpělivost přináší ne jen růže, ale také lásku a proto nic neuspěchej.

Drž se. smajlik

Magda 23.6.2009 16:38:35

novy

Dobrý den,jsem se svým přítelem pět let, oba jsme rozvedení, v době kdy mě přítel " dobýval" byl úplně super ideální muž, čím déle spolu jsme tím větší rozčarování řeším.Je workoholik, práce je pro něj hodně důležitá.Jenže problém je v tom, že se se mnou poslední dobou baví úplně minimálně.Sex taky nestojí za řeč,cca 1x měsíčně a to ho pomalu musím přemlouvat a připomínat se mu.Jsem to já kdo je náruživější a dost jsem tím trpěla, ale tak nějak jsem se s tímhle srovnala.Mě jenom mrzí to, že jsem zjistila že si po internetu sice nezávazně, ale přece jen píše s ženami,a pro mě nemá večer vlídné slovo, respektive se vůbec nebaví, sedí u pc a mlčí, nebo se na hodiny naloží do vany kde pak většinou i usne. Obyčejné pohlazení od něj už ani nevím jak vypadá.Jeho práce je skutečně psychicky hodně náročná, neumí odpočívat, nezná dovolenou celé roky.Nemyslím si že mě nemá rád, jen ta komunikace je veškerá žádná.Občas mi ani neodpoví na otázku.Bude nám oběma příští rok 48 let. Děkuji za odpověď

Reagovat

svitluny 23.6.2009 19:32:21

novy

Víš jak je to - když ptáčka lapají - že začátku dobýval, takže jsi byla pro něj nová, neokoukaná, vzrušivá, stejně tak, jak nový byl on pro Tebe - vzájemně jste se poznávali a možná i zažívali chuť zakázaného ovoce, pokud byl vztah neoficiální, ale časem spadly růžové brýle - sex už nebyl tím novým, co na začátku a tak vše zajelo do starých kolejích. Přítel začal být takový, jaký je ve skutečnosti - workoholik, co umí vrkat jen po internetu, ale v reále je obyčejný suchar - promiň že to tak nazývám, ale tak to je a tak máš sice vedle sebe muže, ale jen vedle sebe a to Ti nestačí - což by nestačilo ani mě. Víš ve vztahu je více faktoru - ne jen sex, ale i porozumění, společné zájmy a mít si o čem povídat a pokud tohle není, tak ve finále není nic a vztah je prázdný a tak nějak ho cítíš i Ty-

Pokud chceš poradit konkrétně, tak můžeme udělat konzultaci po SKYPE či ICQ i s Vašimi daty narození a tam se kouknout jak na Tebe, tak i na něj, a co udělat pro to, aby vztah vydržel.

22.6.2009 14:28:54

novy

Ahoj Svitluny.zamilovala jsem se do meho trenera, ale je o dost starsi.pořad na nej myslim a nejde na nej zapomenout!jeste k tomu se ted bude zenit.co mam delat jak mam zapomenout poradte prosím! a mam treba jeste u nej sanci? smajlik smajlik smajlik smajlik

Reagovat

svitluny 22.6.2009 17:07:16

novy

Bude se ženit - tohle si zapiš za uši - bohužel asi to nebyl muž Tvého srdce, ale neboj, i když dneska to nevidíš - tak se muž Tvého srdce objeví a strčí pak trenéra do kapsy. Teď to sice nevidíš a ani vidět nechceš, ale neboj, jakmile si Amor správně vystřelí, tak z trenéra zůstane jen vzpomínka na platonickou lásku a ty také do života patří. smajlik

Veronika 17.6.2009 19:17:08

novy

dobrý den chtěla bych se zeptat ... jsem zamilovaná do jednoho muže který je ale o dost starší než jsem já mamka říká že ten vztah nemá budoucnost ale já pevně věřím že má. Nedokážu se zamilovat do mladšího.... Myslíte si že mám šanci nebo že jsem blázen......když se zamilovávám do mužů kteří by mohli být mí otcové?
Předem děkuji za odpověď

Reagovat

svitluny 17.6.2009 19:54:53

novy

Láska nezná věkových hranic, takže pokud Tě přitahují starší muži, tak si stejně v budoucnu staršího muže vybereš, nebudeš ani první, ani poslední, kde mezi partnery bude větší až velký věkový rozdíl.

petra 16.6.2009 17:36:01

novy

dobry den, myslite si, ze je mozne, ze si muze na partnerske vztahy nezkuseny clovek neuvedomovat, ze nekoho miluje a zamenovat lasku za sexualni pritazlivost? dekuji za nazorsmajlik

Reagovat

svitluny 17.6.2009 13:38:56

novy

I sexuální přitažlivost patří k lásce, bez ní by vlastně ani láska neexistovala, neb s ní jde ruku v ruce - těžko bys mohla někoho milovat, který by Tě současně i sexuálně nepřitahoval, ale zase tady je rozdíl, mezi láskou a zamilovaností.

Zamilovanost může být tou sexuální přitažlivostí, kdy nevidíš víc, než jeho zevnějšek, ale nezajímáš se o duši, ale jakmile zamilovanost pomine - říká se tomu, že spadnou růžové brýle - tak najednou daného člověka uvidíš v tom pravém světle. S jeho klady, ale hlavně si začneš uvědomovat i nedostatky a to je ta doba, kdy se zamilovanost mění buď v lásku, že jej přijímáš takového, jaký je a nebo dojde k rozchodu, protože si uvědomuješ, že to není ten pravý člověk pro Tebe a těch rozepří a hádek místo aby ubývalo, tak přibývá, ale i to patří k životu, pár takových rozchodů můžeš i sama zažít, než potkáš toho, se kterým už se rozcházet nebudeš chtít a pokud to bude oboustranné, tak si můžete jen gratulovat ke šťastnému svazku. smajlik

16.6.2009 04:35:16

novy

Tdál se mi sen,ale vždycky pokaždý když se sni mám sejít,zdálo se mi,že spolu se milujeme,ale vždycky,ne jenomjednou,ale i více.Chtěla bych vědět proč se mi to zdá,když se máme sejít a zdá se mi to zrovna?On 15.2.1988.Pořád to nechápu.Děkují moc. smajlik

Reagovat

svitluny 16.6.2009 08:21:16

novy

Sen naznačuje, že oba toužíte po sexuálním styku, ale zda se uskuteční i na vědomé úrovni, je opravdu jen na Vás dvou.

verka 14.6.2009 18:54:34

novy

Zdravím, toto je sen kamaráda. Stál v místnosti své žající babičky a prohlížel si obraz s Ježíšem. Je to vzácný obraz pomyslel si a chtěl ho vzít. V tom mu však zabránila vnučka bydlící s babičkou v jednom domě o patro výš slovy, že mu ho prostě nedá.Děkuji

Reagovat

svitluny 16.6.2009 08:17:41

novy

Sny se píšou do snového fóra, zde je povídání o lásce.

Theressa 14.6.2009 12:45:06

novy

Dobrý den. ám takový problém... A jsem moc nešťastá.... potřebovala jsem zjistit zda je jeden kluk homosexuál nebo ne a moje sestra která má hoosexuálního kamaráda i řekla že je to 100% homosexuál tak se vás chci zeptat jestli by se to nedalo zjistit z jeho data narození prosím pomozte mi.....
Píšu vm proto i jeho datum narození 20.8 1981.
Předem děkuji za odpověď.

Reagovat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60