Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum povídání o lásce

Líbil by se Klub zlomených duší? Diskusní fórum o šrámech na dušičce? Každý může poradit, každý se může svěřit, každý může pohladit. Zkušeností máme všichni spoustu. Tak zněla anketní otázka.

Po kladném ohlase na tuto otázku otvírám veřejné povídání a jelikož by bylo smutné, kdybychom si tu povídali jen o šrámech na dušičce, tak jsem jej nazvala povídání o lásce, protože láska má mnoho podob, je všeobjímající a nemusí jít jen o lásku mileneckou, ale i o mateřskou. O lásku k vlastnímu tělu, lásku k životu i lásku kosmickou. Láska má tisíce podob, láska je krásná a nádherná, tak si pojďme o ní povídat a ne jen o ni. Můžeme si zde povídat o všem co nás trápí i dělá radost.

Vložit příspěvek

Nada 31.8.2009 09:38:02

novy

Takze vcera neprisel,tak jsem mun napsala,ze jsem si myslela,ze by aspon chtel videt maleho,tak mi napsal,ze nevi kde mel byt a ze chce videt maleho ale beze me.Tak jsem mu poslala tu zpravu a on rekl,promin zadnou jsem nedostal.Pak napsal,ze jestli mam Jonathana,proc chci jeho zpatky?Napsala jsem ze je porad dulezitejsi ,protoze mame spolu syna a ze maly si zaslouzi vic a byt uplna rodina.Na to mim neodepsal,ale vidim v tech zpravach pozitivum trosku.Napsala jsem ze muze dojit aspon si zajdu koupit chleba,ale neodepsal.Mohl by se dneska ozvat,mame volno,ale nechci na to tlacit.Doufam,ze se to trosku pohlo dopredu.

Reagovat

svitluny 31.8.2009 11:08:09

novy

Tak se snaž i do budoucna chovat tak, aby věděl, že to s ním myslíš upřímně a ne ty výkyvy, co jsi popisovala včera. Jak může věřit, když mu jeden den vyznáváš lásku a druhý den mu říkáš, jek je Ti dobře bez něj?

Nada 30.8.2009 10:57:55

novy

Dobre rano. No ja jsem to asi pokazila a nebo jenom oddalila jak ja to umim.Vcera zase dojel o pul hodiny pozde tak jsme se do sebe zase pustili.Asi emoce jak vy rikate.Tak pak ve zpravach zae obvinoval,ja na neho ze pujdeme na soud,on ze se tesi.I kdyz jsem mu psala ze je blazen a ze by se mel na babu vykalsat a byt sam a dat se do pradku na to neodepisoval.Vecer v pet dojel ale v aute mu zase sedela baba a pry jak jsem mu zacala vypisovat ze si to vsechno kazi on tvrdil ze to ona nebyla.Tak jsem do neho rypla,ze mam zivot,lepsi bez neho s jonathanem a on me poslal nekam a at jdu od neho pryc.Zacal se vztekat.Pak jsem mu vecer napsala o te restauraci dneska ve dve,ze tam budu s malym,jestli chce tak se muze pripojit a povykladat si.Neodepsal mi.Ja jsem na neho asi spustila nejspis ze zarlivosti.Doufam,ze jsem to jenom oddalila.Doufam,ze chce porad zpatky.

Reagovat

svitluny 30.8.2009 11:06:11

novy

Karty naznačují, ukazují ty nejlepší cesty, ale Ty si cesty volíš sama - těžko radit, když jdeš proti radám, takže každý je strůjcem svého štěstí, tak i Ty - těžko od někoho, na koho soustavně pliveš můžeš čekat pohlazení, pochopení a lásku - zamysli se na tím a pak hledej důvody, že jste na tom tak, jak jste....

Nada 28.8.2009 15:23:47

novy

Dobre odpoledne. Mozna se predcasne raduji a hlavne to nehci zakriknout,ale domluvila jsem se se svojim pritelem (ex??),ze se potkame na verejnem miste aby jsme si promluvili.Shodli jsme se ,ze je to dobry zacatek a hlavne nas syn by to uvital. On mi taky slibil,ja vim,ze uz toho hodne naslibovaval,ze mi prestane vyhrozovat,a ja nebudu posilat zadnou poste k te mure,ale budu davat vsude adresu jeho taty,kde tvrdi,ze bydli. Mozna tam opravdu bydli a je cas,aby jsme uchopili sanci na usmireni jak rikaly karty.Ted ho necham a pockam,jestli on navrhne den a cas,kdy se muzeme sejit a promluvit si.Tak mi drzte pesti.Doufam,ze to bude a je novy zacatek pro nas a usmirime se.

Reagovat

svitluny 29.8.2009 19:00:51

novy

Takže je to zatím na dobré cestě, jen opatrně a zase se neukvapit neuváženými emocemi a pak i slovy...co se jednou vyřkne, velice špatně se bere zpět a proto radím - napřed si to říci v duchu, at sama slyším, co chci vyslovit a pak se mnohé ani nevysloví a mluví se opravdu tak, aby to zpětně nemrzelo - horká hlava někdy udělá víc škody, než užitku, ale jinak jsem velice ráda, že svítá na lepší časy.

Nada 20.8.2009 10:11:30

novy

Dobre rano.Chtela jsem Vam akorat napsat k tomu snu. Ja nevim jestli se mi ten sen i nezdal,protoze vcera jsem mu rano napsala pekny email,on mi na to neodepsal,ale pak jsem chtela po nem penize a at vyridi hypoteku.On jakoby se zblaznil a zacal,ze protestuje,ze jedu domu, protestuje proti: ze budu mluvit na maleho cesky jak budu v cesku,ze mu cpu do hrdla ceske slova,ze ma maly dvoji obcanstvi,ze jsem nezadala soud o povolenik odjezdu.Proti tomuto vsemu protestuje. Taky mi napsal,ze musim nahrat na pasku ze se vratim do anglie,zakazuje mi mluvit cesky.Ze mi zadne financni potize nedela,ze mi maleho ale vezme, ze on vsechno plati ale penize mi neda. No musite uznat,ze normalni clovek se takhle nechova.A je pravda,ze jak mi psal o tech protestech,tak jsem se mu vylozene smala a rekla,at si jde protesovat jak chce,ze me je to jedno.Tak jeste pridal s tim obcanstvim.On je asi blazen,ze jo? Ja kdyz si na ty emaily vzpomenu tak se musim smat.A jestli ten sen nema souvislost s tim vcerejskem

Reagovat

svitluny 20.8.2009 12:45:54

novy

No určitě sen navazoval na včerejšek a ukázal, jak to bude - ta 15 v podobě ďábla bylo vyhrožování, ale jak je vidno, nepomůže mu to, tak se dostane do té apatie, jak jsem vyložila i ve snu. Vy si pořádek uděláte - to byla ta 4 - řád a pořádek.

Anička 19.8.2009 08:22:54

novy

jeho chování bych označila jako frajírejské ( což já nemusím ). smazala jsem si na něho veškerý kontakt. A nakonec zjisila, že je synem velmi dobrého kamaráda mých rodičů ( svět je malý ) a jeho chování je podmíněno tím, že žil v přepychu. Tak že nejsem ani naštvaná, ale spíš je mi to líto - měl takový zájem se sejít, napsal mi, že jsem hezká holka a teď toto. Je tu jiný muž, který se mi přes písmena jeví jako sympaťák, neustále mi píše, že se mu líbím, do ničeho mě netlačí ( narozdíl od tohoto ) a píšeme si zcela normálně - chce se sejít, jenom že já už mám pochyby ...... Takhle mám malé sebevědomí smajlik a ještě zažít nějaké další: nelíbí se mi tvůj vzhled, nechci tě. To už bych nerada, protože od toho ze včera jsem jako důvod pochopila právě toto. Vím, že by bylo rozumné se v mém věku ( skoro 22 ) vykašlat na seznamování přes internet, ale já toužím po milující osobě, po vážném vztahu a ten najít ve svém okolí nějak nemohu, tak proto zkouším internet.

Reagovat

svitluny 19.8.2009 09:17:42

novy

Nevidím nic špatného na seznamování se přes internet - je to druh seznámení, jako každý jiný - můžeš se seznámit i kdekoliv jinde a stejně, jako na internetu i jinde narazit na blbce, frajery a nebo fajn kluky. Ty už jsi od začátku byla naladěna negativně a s tím si na schůzku šla. Od začátku se Ti ten hoch nelíbil a ber to tak, že to co cítíš i vyzařuješ a tak už sis dopředu naprogramovala fiasko setkání, které se pak tak i událo, ale nesmutni a poslouchej dál svou intuici - před tímto setkáním Tě varovala, ale jak sama píšeš - pro jedno kvítí, slunce nesvítí, tak se zkus otevřít tomu, kdo je Ti sympatický i přes písmenka, tak jako tento druhý hoch a uvidíš, jaké to bude dál. smajlik

Anička 19.8.2009 08:18:58

novy

Hezký den, tak včerejší schůzka neproběhla tak jak bych si přála: ten dotyčný mi volal zda by šla schůzka posunout o hodinu, souhlasila jsem. Následně zda by šla posunout o čtvrt hodiny, opět dřív. Souhlasila jsem. Sešli jsme se na parkovišti - důvod byl ten, že pospíchal do práce. Povídali jsme si deset minut ! Tak málo. Sjel mě pohledem od paty až k vlasům a jinak se na mě nepodíval, nedíval se mi do očí. Já jsem byla překvapivě klidná a do očí jsem se mu dívala mnohem více. Výsledek ? " Budu tady večer, pokud chceš ozvi se mi. " Ještě mi zamával když okolo mě odjížděl. Večer jsem se mu neozvala ( neměla jsem čas ) a on mi napsal zprávu ( nikoli ze svého mobilu jako doposud, ale z internetu ): " Už jsem doma. Ale nic z toho asi nebude. " Odepsala jsem mu jen " V pohodě ". Tak že takto dopadla má schůzka, ze které jsem měla pořádné nervy, s mužem, který mi nebyl sympatický už podle písmen, i když reál a jeho vzhled především bych hodnotila jako kladný ! Líbil se mi, kromě chování tedy

Reagovat

Anička 17.8.2009 13:29:26

novy

Dekuju moc za podporu. Chtela jsem se nekomu sverit, ale zrejme ma nejlepsi kamaradka neni ma nejlepsi kamaradka - byla jsem ji dobra vzdycky jen pro ni, naopak uz to nefunguje ( no nic, rozebirat to nechci ). Vezmu si vase rady k srdci a zitra odpoledne si je budu v podvedomi rikat. A jinak - zcela s tim ze kdyz se clovek zamiluje chce byt s druhym neustale v kontaktu, jakkoli, souhlasim. Dekuju vam a preji prima nasledujici dny plne slunicka.

Reagovat

svitluny 17.8.2009 14:32:43

novy

Tak ať Ti to zítra vyjde, dle Tvých představ smajlik

Anička 16.8.2009 20:02:48

novy

Dekuju, ale ja nejsem opravdu zvykla na takove jednani ( nejenom narazka na toto ), ale predevsim na osobni klid a urcite veci, ktere mam zajete = jeho caste hovory a zpravy - dost me to rusi. Dokonce jsem s nim i mluvila a trosku jsme se zasmali, ale zaroven mi v jeho hlase prislo i trochu frajeriny. Ja jsem take jina na internetu nez v realu - tam jsem velmi stydliva, tak ze se bojim budu zcela mlcet.

Reagovat

svitluny 17.8.2009 09:26:24

novy

Tak mu napiš, že je Ti to nepříjemné, to je to nejmenší, co můžeš udělat, ale počítej s tím, že ten, kdo se zamiluje touží být s tím druhým co nejvíce v kontaktu a proto psát SMSky, či zamilované básničky mu přijde přirozené, kdyby i u Tebe přeskočila jiskra, tak si v sedmém nebi, že má o Tebe zájem, ale bohužel tomu tak není - bereš jej jak se říká, jako z nouze ctnost a proto Ti jeho aktivity vadí.

To, že jsi jiná na ICQ než v reále - také není ojedinělý případ i on je možná silný v psaném projevu, ale v reálu může být stydlín, takže si z toho hlavu nedělej a ve finále můžeš nechat iniciativu hovoru na něm a buď se pak hovor rozproudí přirozenou cestou a nebo to kafe nějak přežiješ a autobus bude pro Tebe vysvobozením, netrap se - můžeš si s ním povídat třeba o tom, co ráda posloucháš, čteš, co Tě baví, co ráda děláš a pak zjistíš i to, zda máte, či nemáte společné zájmy.

Anička 16.8.2009 08:29:55

novy

1x jsem s ním přes tel., hovořila a na smsky odpovídám velmi málo ( studuji a tak nemám možnost takto peníze vyhazovat ). Jenom že pozítří se s ním mám sejít ( místo a čas schůzky jsem určilá já ), on za mnou přijede. Ale já mám docela strach - nelíbí se mi ( ale vím, že první dojem klame ), vím, že mi psal, že vážný vztah chce ( dokonce jsem ho i vyzkoušela - psal si s mojí kamarádkou a zdá se, že vztah opravdu chce ), jenom že nevím ....... Prostě mám divný pocit. A schůzku opravdu zrušit nechci - plním sliby a zároveň nebojím se násilí, či tak: bude tam dost lidí a pak jedu domů autobusem, nebo mohu jít k babičce, která bydlí kousek od restaurace, ve které se máme sejít. Co byste mi prosím radila ? Přeevším o čem se bavit ? Když všechno o sobě víme a jak se chovat ? ( klid a sebevědomí není má silná stránka ).

Reagovat

svitluny 16.8.2009 11:43:55

novy

Pokud se mi někdo nelíbí, tak se s ním nekontaktuji na osobní schůzku, pokud vím, že on stojí o vztah a já ne, tak mu to řeknu přímo, jenže mě přijde, jako by sis u něj nechávala zadní vrátka, že když to nevyjde jinde, lepší něco, než nic, ale o tom vztahy nejsou a pokud se takový vztah začne budovat, tak může skončit velkým fiaskem. Takže bych radila si zrovna určit hranice - jdu s Tebou na kávu, ale se vztahem nepočítej, samozřejmě se to může na místě otočit, až se uvidíte osobně, no a pak už by to byla jiná písnička a hovor by tak nějak začal plynout sám od sebe. Takže uvidíš, jen neslibuj, co splnit nemůžeš a neber jej jako záplatu, abys nebyla sama.

Anička 16.8.2009 18:59:44

novy

Mate pravdu, ale ja jsem predevsim chtela znat vas nazor - jste preci jen starsi a zkusenejsi tim padem - na to zda vam prijde normalni, ze dospely muz ( 31 let ) bombarduje holku smskama a hovorama ( klidne ze dvou cisel ) a jeste se po par vzkazech zepta hned na to zda dotycne chybi sex, ze jeho pritelkyne byla frigidni ?? Prijde vam to normalni. Nebojim se, jen si rikam zda je normalni ?? Kamaradka, ktera ho zkousi kvuli me mu napsala: ze by se s nim sejit mela zajem, ale ze nema jistotu zda to neni psychopat, nasilnik a podobne a on ji na tento vzkaz neodepsal smajlik , coz je dle meho divne. Ja se s dotycnym setkam na verejnem miste a mam planu odejit maximalne za hodinu a kousek ( mam pak sve povinnosti ), ale pokud mi bude nepriemny hodlam odejit ihned.

svitluny 16.8.2009 19:41:40

novy

Co se týká způsobu tohoto hovoru, je v dnešní době zcela běžný, nevím, zda je to dobře, ale co je internet, tak jako-by padaly bariéry ať už věkové, tak i morální a o sexu se běžně hovoří. To, co Ti tenhle mladý muž napsal ohledně frigidity přítelkyně - asi chtěl zrovna upozornit na to, že on chce sexuálním životem žít a nestojí o kopii své ex. Z očí do očí by Ti to asi neřekl, ale takto, žádný problém. I já probírám s mladými lidmi sexuální otázky přes ICQ či SKYPE, snažím se jim poradit a to, co mi mnohokrát napíšou - to mi věř, že do očí by mi nesdělili, ale zase na druhou stranu to můžeme rozebrat a najít řešení i v těchle choulostivých situacích. Takže o úchyla jít opravdu nemusí, jen je zvyklý o tom otevřeně hovořit po internetu, ale v reálu může být úplně jiný, v tomhle opravdu nezná internet hranic.

Anička 16.8.2009 08:26:06

novy

Dobrý den :-> Nedávno jsem vám psala o svém milostném trápení. S tím mužem jsem se nesešla - důvodem bylo to, že stále miluje jednu slečnu ( on 31 a ona 19 let ) a je z toho velmi nešťastný, protože o ni marně bojuje. Nezávazně jsem ptočítala inzeráty a několik mužů mi napsalo ( dva jsou z našeho města, další dva jsou o hodinu a o dvě hodiny cesty daleko ). S jedním si píšu, jmenuje se Radek. Vím jak vypadá ( nelíbí se mi ) a jeho pravopis není zrovna nejlepší ( omlouval se mi za něj ), psali jsme si pár vzkazů přes email a ICQ. Jenom že chvilkama mám z něho divný pocit. Proč ? Asi ve třetím vzkazu se mě ptal zda mi chybí sex, a že jeho partnerka byla frigidní. Pak jsme si začali psát normálně ( hobby, práce, co budemě ten den dělat apod. ) Dal mi okamžitě své číslo a já jemu své po několika dnech a tím začalo něco co se mi nelíbí: začala mi psát smsky ( přál mi hezký den, skládal verše - je romantik ) a nakonec mi i volal = to všechno několikrát denně. Já jsem ho ignorovala a pouze

Reagovat

MíVí 14.8.2009 08:49:15

novy

Dobré ráno. Mám neco jako pritele. Chodili jsme spolu loni na jare. pak jsme se v dobrem rozesli ale hned na to jsme se potkali a zacalo to nanovo.Od te doby se to takhle tahne.Nechce se ke me uz vratit-stale opaku jednu vymluvu-nic k tobe necitim.Neni to ale ten typ,co by si pohraval.Vzdycky spolu stravime krasných par dni a najednou se odmlci.Nechce komunikovat,nebo je protivny.Pak po par tydnech se vzdycky zase zacneme bavit a vse je v poradku.Teda zdánlive.Pres rok si nasel nekolik znamosti ale nikdy behem nich ne smnou nedokazal prerusit kontakt a logicky ty vztahy vydrzely kratce. Na konci cervna zase prestal mluvit. tak jsem mu rekla at je chlap a prijede mi aspon vysvetlit, oc mu jde.Prijel a s pohledem do zeme mi vysvetlil ze bude mesic pryc.Obvykla veta ze ke me nic neciti. Ale ze uvidime az se potkame. Rikam:cekas ze pockam?aon:no teda ne!otocil se a odesel.Vrátil se a zase jsme byli spolu.Byli jsme na dovolene a po ni zase ticho.vcera mi napsal ze je to porad to same.

Reagovat

MíVí 14.8.2009 08:52:01

novy

Mam pocit ze je v tom neco jineho a vymluva nic k tobe necitim nebo utek k nekomu jinemu je zasterka aby se vyhl vyreseni tech skutecnych duvodu. Mozna ma i blok ze pul roku pred nim jsme se rozesla se jeho kamaradem - velmi blizkym - a dodnes mu vsichni predhazuji ze je jen nahrazka za nej. a navic jsem o 3 roky starsi a to se u nas na malomeste netoleruje. Co myslite vy? Uz jsem opravdu zoufala.

svitluny 14.8.2009 12:47:06

novy

Přijde mi to,na karmický vztah - něco ho k Tobě táhne, ale naopak něco jej od Tebe odhání. Není to jednoduchá situace, neb je to jak hra kočka s myší, ale bohužel Ty nejsou tou kočkou, ale tou myší, která se moc trápí. Poradila bych Ti osobní konzultaci, neb zda to nevyřešíme, chce to konkrétnější informace a ty probereme mimo internetové stránky - kouknu se i do karet a numerologie - buď můžeš přijít osobně, což je stav neideálnější a nebo přes internet - SKYPE či ICQ.

Daniela 12.8.2009 12:00:57
Danulka (tečka) x121 (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Mohla bych se jen ještě zeptat, co znamenala ta karta jetelíčku a prstýnku?jenom by mě to zajímalo, jaký to má alespoň význam.Děkuji

Reagovat

svitluny 12.8.2009 13:48:02

novy

Jetelíček hovoří o optimismu a štěstí, o zamilovanosti, obratu k lepším zítřkům, také o prožití nějakého flirtu a ve finále prstýnek o manželství.

Daniela 11.8.2009 19:16:54

novy

Paní Kusková, dostala jste můj e-mail?jsem z toho všeho zmatená... smajlik Příjde, že když někoho potkám, jsme si sympatičtí, nebo si píšeme na seznamce, tak pak se mi už neozve, nebo se nějak už sejít nechce a píše NĚKDY? to je to se mnou tak špatné, že když se chci s někým seznámit, tak všichni utíkají a nemůžu mít ani kamarády, a nebo jsou Ti kluci všichni jako Aleš, že si chtějí jen užívat...fakt nevím, celkem mě už trápí, že jsem tak sama.....Kamarádky už mají taky svoje,nemají čas....Prázdniny, jsou už v druhé polovině a zatím se vyřešilo jen to, že už se k Alešovi, po tom co mě tak sprostě odpálkoval, nevrátím...nevím kde zmizela ta láska...
Děkuji za Vaši odpověď

Reagovat

svitluny 12.8.2009 09:52:02

novy

Ano četla jsem Váš email a psala jste mi, že máte dokonce dva nápadníky a jeden je Vám i sympatický, tak jsem to brala, že se ledy hýbají a mou pomoc už nepotřebujete, neb jste nepřišla ani na sezení, aniž by jste se dopředu omluvila.

Daniela 12.8.2009 10:39:30

novy

Ještě jednou se omlouvám, ale byly to dost těžké chvíle a starosti s pohřbem, takže jsem na to úplně zapomněla, mrzí mě to...Snad se to dá pochopit...No nápadnici se neozývají, takže asi z toho nic nebude, ani kamarádství...děkuji za Vaše rady.S pozdravem
D.D.

7.8.2009 16:11:34

novy

Dobrý den.Prosím vás nevím si už rady a proto vás moc prosím poradˇte mi co mám dělat.Před 2.měsíci jsem měla takový románek s jedním mužem,o kterém vím že má přitelkyni a jedno dítě jako i já.Vše klapalo psali jsme si sms,volali si psal mi jak mu moc chybím a chtěl mít se mnou dítě do budoucna,protože je doma neštˇastný a neklape jim to.Minulí týden mi ale poslal sms,že se musíme na čas od sebe odloučit,že nechce aby nás někdo spolu viděl,a ta jeho přítelkyně si myslela že ty hádky jsou příčinou mé osoby.Také mi napsal že na mě pořád myslí,a že mě má moc rád.Nevím jestli mám dát od toho ruce pryč nebo mám čekat jak si to doma vyřeší.Můžete mi prosím poradit co mám tedy dělat,jestli čekat,až si to vyřeší doma a počkat co mi sdělí za ten čas odloučení,nebo dát od toho ruce pryč.?Už nevím jak dál,cítím jak mi moc chybí a pořád na něj myslím. smajlik Děkuji vám za odpověd s pozdravem Barbara.

Reagovat

svitluny 10.8.2009 09:16:39

novy

Tohle je na osobní konzultaci, kde se společně kouknem na data narození, na rok, který Vaše setkání ovlivňuje, na tok energií, zda Vás spojují, nebo oddělují a ve finále do karet, jak ony vidí s Vámi budoucnost - zda to byl jen ten flirt, nebo je to do budoucna na vážný vztah. Pokud jsi z blízkého okolí, tak není problém konzultaci uskutečnit osobně, pokud to osobně nelze z důvodu velké vzdálenosti, tak můžeme přes SKYPE či ICQ. Takže stačí, když se mě ozveš na kterýkoliv z kontaktů zde uvedených, ať se můžeme domluvit na dnu a hodině.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60