Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum povídání o lásce

Líbil by se Klub zlomených duší? Diskusní fórum o šrámech na dušičce? Každý může poradit, každý se může svěřit, každý může pohladit. Zkušeností máme všichni spoustu. Tak zněla anketní otázka.

Po kladném ohlase na tuto otázku otvírám veřejné povídání a jelikož by bylo smutné, kdybychom si tu povídali jen o šrámech na dušičce, tak jsem jej nazvala povídání o lásce, protože láska má mnoho podob, je všeobjímající a nemusí jít jen o lásku mileneckou, ale i o mateřskou. O lásku k vlastnímu tělu, lásku k životu i lásku kosmickou. Láska má tisíce podob, láska je krásná a nádherná, tak si pojďme o ní povídat a ne jen o ni. Můžeme si zde povídat o všem co nás trápí i dělá radost.

Vložit příspěvek

svitluny 7.11.2009 00:34:08

novy

Já na procentní shody moc nejsme, spíše se u těchto výkladu zaměřují na povahové vlastnosti daných osob, co jeden od druhého může a naopak nemůže očekávat. Pokud přítel už jednou opustil ženu s dítětem a td to děla na novo, tak není chyba v Tobě, ale on je sociálně nevyzrálý jedinec, který se hledá a nevěří si, až si najde pevné místo pod sluncem, nebude potřebovat střídání partnerek. Jednou to nemusí vyjít, neb vztah je vždy o dvou o jejich snaze se o vztah starat, ale pokud je to vždy on, co odchází, tak buď si k sobě vybírá špatné partnerky a nebo je osobou sociálně nezralou.

Hanka 5.11.2009 18:26:51

novy

Ještě jsem zapoměla napsat že už mě jednou podvedl a choval se úplně stejně,ale dokázali jsme to překonat.Říká že jsem ho odkopla,ale tohle přesně udělal on,neříkám že nejsem bez viny,jsem dost prudká,ale to už jsem teď zvládla a nehádám se,jenže on si normálně promluvit nechce.Myslím že se bojí otevřeného rozhovoru.Hezký večer Hanka

Reagovat

svitluny 6.11.2009 12:22:27

novy

O čem se nehovoří, to se neřeší. Ale jakmile se o tom začne hovořit, začne to nabývat na fyzické síle a pak je nutné řešení a dle Tvých slov, co píšeš o hledání řešení, manžel jak je vidno nestojí, raději se k tomuto problému staví, jak mrtvý brouk. Píšeš jednou už mě podvedl - překonali jsme to, ano, jednou se to může stát a pak se poučit s chyb, ale pokud se to opakuje, tak je někde chyba. Jsi ještě mladá a jistě si zasloužíš muže věrného a ne záletníka, co si domů chodí jen pro čisté ponožky a slipy. Tohle bych spíše viděla na osobní konzultaci, neb prát špinavé prádlo na veřejných stránkách mě nepřijde, jako pravé ořechové. Takže pokud chceš opravdu poradit - tak doporučuji numerologickou partnerskou analýzu osobnosti a nebo konzultaci, kde můžeme využít jak numerologie, tak tarotových karet. Koukni se mi do kontaktů a vyber způsob, který Ti bude nejlépe vyhovovat. Hodina takto kombinované konzultace stojí pouze 300, což si myslím, je cena velmi příznivá, abych Ti poradila.

Hanka 5.11.2009 18:20:09

novy

Dobrý večer,mám veliký problém s přítelem,jame spolu jež 7 let máme spolu roční holčinu,přítel se začal chovat divně,myslím že má jinou ženu,už doma nespí,přijede si pouze pro čisté věci řekl mi že odejde,ale teď nemá kam,když přijede tak ráno večer odjede ráno přijede a zase odjíždí,prý už mě nemiluje má mě pouze rád.Podniká a tak jezdí po celé republice,občas mi přijde že nechce přijít o malou a že by snad i chtěl aby to bylo jako dřív,ale neví jak na to,poraďte mi prosím co mám dělat moc ho miluji a trápím se.Děkuji

Reagovat

5.11.2009 17:53:18

novy

Dobrý večer Martinko,četla jsem Váš příspěvek,můžete tomu muži opravdu věřit že je svobodný a bez závazku?Víte to jistě?Víte já jsem se takhle zklamala zažila jsem něco podobného a nakonec jsem zjistila že ten dotyčný byl strašně milý ohleduplný,ale měl již 5 let přítelkyni a navíc ji vlastně se mnou podváděl a měl s ní dokonce mimčo a jedno děcko z prvního manželství.Tím Vám nechci brát iluze a ani nijak znechucovat vašeho přítele,jenom chci poradit mějte oči dokořán a stůjte pevně nohama na zemi.A už vůbec pokud Vás dělí taková vzdálenost.Nezlobte se na mě ale musela jsem reagovat,vím jak bolí zklamání.A u mě to bylo opravdu stejné a dělilo nás 150 km.Mějte se moc hezky a přeji hezký večer.

Reagovat

svitluny 6.11.2009 12:14:55

novy

Zklamat se může člověk i ve vlastním sousedovi, zklamat se může i v manželovi, příteli, či partnerovi, neobviňovala bych z toho jen vzdálenost, ale spíše to, že si přitahujeme to, co sami vysíláme a také to, čeho se bojíme a odsuzujeme. Naopak, to, co si idealizujeme o to přicházíme. Takže důvod, že jsi se zklamala Ty, neznamená, že tak musejí dopadnout všechny vztahy, které rozděluje větší vzdálenost.

Martina 8.11.2009 06:34:41

novy

Dobrý den Hanko,
děkuji za Váš názor.Víte, na čem má být založený i počínající vztah než na důvěře? Zatím se mi nestalo aby přítel cokoliv řekl tak nedodržel.Samozřejmě že do každého vztahu jdeme s rizikem zklamání.Ale pokud nebudu riskovat a nebudu věřit,budu sama ato nechci.Nebo ještě jinak,jdu do toho i s rizikem že to nemusí prostě vyjít.Možná vám budu připadat naivní, ale jsem Váha a mám dost velký cit na neupřímné chování, na lži.A pokud zjistím hned ze začátku že mi dotyčný lže nebo si vymýšlí, jdu si svou cestou.Jsem již ve věku kdy nemusím tohle tolerovat.Ale muži všeobecně o sobě neradi mluví, myslím tím ty normální, ne psychopaty a narušené jedince, jakým byl třeba i můj bývalý manžel.A tak jsem od paní Jarmilky vzhledem k jejím zkušenostem chtěla znát názor, zda je moje intuice správná. Spíš si myslím podle toho co mi občas přítel poví,že se v nějakém vztahu zklamal a bojí se dalšího.Což se bojím i já. Takže kolem sebe krouží dva opatrní jedinci.

8.11.2009 13:56:20

novy

Dobrý den Martinko,jsem ráda že to tak berete a moc Vám to přeju aby jste se nezklamala,doufám že se na mě nezlobíte,jenom jsem napsala svůj názor nemyslela jsem to špatně.Mějte se moc hezky a přeju hodně štěstí.Můžu se jenom zeptata odkud jste?Pokud mě to samozřejmě nebudete chtít říct tak se nebudu zlobit.Přeju hezký den.

andromeda 4.11.2009 21:17:07

novy

Dobrý den, studuji na gymnáziu.Poslední dobou ale čím dál více řeším věci co se týče kluků apod. Asi to patří k mému věku.ovšem nevím si rady. Existuje několik kluků, kteří jsou mými přáteli, ale z jejich strany je to něco víc. Trhá mi srdce je odmítat. Mám je ráda, ale opravdu jen jako kamarády.nechci o ně ale přijít. Chybou asi je, že s nimi občas flirtuji, aniž bych si to nějak výrazně uvědomovala, abych jim neublížila a neměla pocit že jsem je jen tak odkopla nebo jim dala košem.Přestávám věřit na přátelství mezi klukem a holkou, alespoň v tomto trhlém věku. A pak je tu ještě jeden. Pomalu ač celkem nerada zjišťuji, že ho nejspíš miluji. Mezi námi je fyzická přitažlivost a už jsme se dostali do celkem intimního kontaktu. Vím, že mě má rád.ale asi to spíš bere jako flirt. Zpočátku jsem s ním nic nechtěla, poté jsem to brala jako čistý flirt, ale obávám se, že to z mé strany přerůstá v něco víc. Teď nevím, jestli mu to mám říct nebo naznačit. Můžu ho tím ztratit. Prosíím poraďte mi

Reagovat

svitluny 5.11.2009 00:53:06

novy

Věřím, že se bojíš otevřených citů, ale když je budeš tlumit v sobě, tak se nemůže dozvědět, že o něj stojíš a ve finále Tě bude brát jako kamarádku i když přitažlivou a to přece nechceš. Je jisté, že částečně riskuješ, ale bez risku není vítězství. Co Ti pomůže jej milovat, ale dusit to v sobě, lepší je si o tom promluvit a pokud jej ztratíš, tak to bude na začátku, když v tom nebudeš ještě až po uší a tak se zbavíš agonie. Promluvila bych si s ním být Tebou, že je pro Tebe více, jak kamarád - myslím, že Ty pro něj znamenáš také víc, než jen kamarádkou, jen se oba o tom bojíte hovořit. Takže neváhej, ať nepřijde jiná, ostřílenější, co Ti ho svede a to bys přece nechtěla. To pak bolí dvojnásob, kdyby ses pak dozvěděla, že o Tebe sice stál, ale strach mu nedovolil se projevit.

andromeda 6.11.2009 07:01:26

novy

Dala jsem mu své city najevo, ale neuspěla jsem smajlik Prý mě má rád... a asi 2 týdny zpátky prý mě začínal mít opravdu hodně rád, a tak to zabrzdil. On totiž o žádný vztah nestojí. Řekl mi, že kdyby měl důvod jít do nějakého vztahu, tak by do mě šel... Ale jak se zdá, on ten důvod nemá! smajliksmajlik Nevím jestli se skutečně vztahům tak brání ani proč... Ale velmi mě to mrzí... Jinýho kluka nechci! Miluju ho. Asi mi nezbývá než s s vším smířit...

svitluny 6.11.2009 11:52:13

novy

Zvláštní je, jak se poslední dobou mužská část populace brání vztahům.....ale zase na druhou stranu je hodně hochů s opačným problémem, který by rádi vztah a ono to nejde. Možná je to tím, že Ti, kteří snadno dobývají dívčí lůna se nemají tím pádem chuť vázat, když jím dá každá, na kterou si ukáží prstem...a tak si jen berou a užívají života. Nač se vázat na jednu, když mohou mít v sexuální oblasti bez závazku pole otevřené...

A neděláte si to tímhle přístupem, mladé slečny tak trošku samy, svým přístupem k sexu bez zábran a studu?

andromeda 6.11.2009 17:13:13

novy

Myslím ale, že můj případ to není... Ačkoli jsem s ním v posteli byla, "nedala" jsem mu. Řekla jsem mu, že z principu s ním spát nebudu. On to pochopil úplně v pohodě a vše bylo fajn. Vlastně v posteli jsme se poprvé tak trochu sblížili, byla to jednorázová akce. A přestože jsem se s ním nevyspala, ozval se mi druhý den a začli jsme si psát. Chtěla jsem být ovšem nezávislá, nevázat se, nejsem naivní ani příliš důvěřivá, a tak jsem jeho o jeho zájmu nedělala velké iluze... On si mě asi 14 dní svým psaním tak trochu dobývat... A já byla ta princezna...Ovšem čím více jsme se takoto sbližovali, tím více jsem mu začínala opětovat a on ovšem začínal ustupovat...Až jsem se do něj zamilovala...právě vy chvíli, kdy mám opravdu pocit, že jeho city ochládají, ať už byly jakékoli... Opravdu mi takovýto vývoj vztahu přijde zvláštní

svitluny 7.11.2009 00:29:28

novy

Nepsala jsem to přímo o Tobě, ale všeobecně a s tím dobýváním - on je to takový sport na netu - říká se tomu hra tokání, kdy dotyčný toká a až zachytí udičku, jde tokat zase jinde a nebo toká současně s více slečnami. O tom už jsem byla také poučena, že internet je přece jen jedna velká virtuální hra. Takže se raději zkus sbližovat v reálu, než takhle....Neb virtuálně zlomené srdce bolí stejně, jako to v reálu a takových polámaných srdíček se touhle novou virtuálně-zábavnou hrou může nadělat hodně.

andromeda 7.11.2009 12:18:59

novy

Ano, v tomhle asi máte pravdu. Děkuji

ana maria 4.11.2009 08:37:59
M (tečka) Cutlac (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

chtela bych vam jenom podekovat a slibit vam se se budu snazit chodit s otevrenimam ockama smajlik mate pravdu,ale jeste mohla byste mi poraditprosim jak mu nemam odolat??? smajlik kdyz mi napise tak ja pak zacnu vzdycky jancit..vymazala jsem si dokonce i jeho cislo,ale pak mi napsal a ja mela desne moc velke nutkani mu napsat..poradila bys te mi neco?,prosim ..preji hezky den a moc krat dekuji za odpoved

Reagovat

svitluny 5.11.2009 01:05:37

novy

Jak mu odolat? To je těžká otázka, neb záleží na Tobě, jak jsi schopna sním hovořit o svých mantinelech, co od vztahu očekáváš Ty a co by jsi ráda získala od něj a jak moc to chceš. Možná, že když mu to takhle naznačíš a budeš si stát tvrdě za svým - že buď milování i se vztahem a nebo nic a budeš v tomhle opravdu důsledná, tak svůj postoj přehodnotí, můžeš s ním být v kontaktu, ale omezit ten sexuální, ať si jej zaslouží za svou pozornost vůči Tobě. Jste oba mladí a na svět se lépe kouká ve dvojici, než okem samotáře.

Martina 3.11.2009 23:24:57

novy

Dobrý večer paní Jarmilko, jak si mám vyložit vztah a city muže ke mě? Známe se cca 3 měsíce. Vídáme se průměrně 1x za 8-10 dní. Je poměrně časově vytížený, přijíždí navečer a většinou přespí, 2x se stalo že měl čas jen pár hodin přes den, to když měl poblíž jednání. Dělí nás skoro 200km.Dostala jsem nový byt a on se večer sebral, přijel a byl tu se mnou, prý abych tu první noc nestrávila sama.O svých citech moc nemluví, až teď mi řekl že mě má rád.Pokaždé přijede s nějakou pozorností.Ráda mu oplácím, jsem k němu pozorná.Oba se moc rádi mazlíme a dotýkáme jeden druhého.Pokaždé když pak odjíždí je mi v prvních chvílích než se vše vrátí do svých kolejí, smutno.Je mladší, bez závazků a svobodný, já už mám dospělé děti, vím že on by si rodinu přál.Bojím se zklamání a bráním se tomu milovat na plno.Nechci odkrývat své city k němu.
Děkuji, hezký večer.

Reagovat

svitluny 4.11.2009 01:36:14

novy

Podívej, nikdy nevíš, jak to bude se vztahem i s partnerem, co by byl stejně stár, či starší. Věkový rozdíl bych opravdu neřešila, je z velké dálky, ale ani ta mu nebrání být s Tebou - ono se říká, že láska i hory přenáší a tady, co píšeš ji cítím. Naopak povrchní vztahy dálka zabíjí, pokud se s ním mazlíš, to znamená, že jej přitahuješ, možná by to chtěla při těchto chvilkách si s přítelem promluvit, jak si představuje budoucnost a opatrně zabrousit i na otázku dětí. Ale neházejte flintu do žita, neb láska je krásná a neptá se na to, kdo je starší, či mladší, hlavně jde o to, jak si spolu rozumíte.

Podrobný numerologický či karetní výklad můžu udělat při osobní konzultaci.

Twinky 5.11.2009 18:00:58

novy

Martince,ještě Martinko nedostala jste byt 25.10.Nebylo to ten večer co se sebral a přijel?Jen mě tak něco napadlo.Nezlobte se na mě,mějte se moc hezky Táňa

kokoska 3.11.2009 21:31:04

novy

Dobrý den .Jsem zamilovana do jednoho muže.Je to můj ternér.Myslíte, že on do mě také?Vždy když ho potkám dívá se mi do očí pozdraví mě a usměje se.Jindy zas jakoby mě neviděl.Někdy se na něj podívám a on se otočí.A často se mě ptá na otázky např:jestli mě po tréningu něco bolelo.Chtěla bych to vědět děkuju moc.

Reagovat

svitluny 4.11.2009 00:52:54

novy

Trenér je galantní a má pochopení pro své svěřenkyně. To, že se kouká do očí hovoří o jeho přímosti, to že má péči o Tvé zdraví hovoří o jeho profesionálním zájmu o Tvou osobu, zda Ti trénink vyhovuje.

Ale z těchto informací nelze určit, zda Tě miluje - na to slouží osobní konzultace T už pomoci karet, nebo numerologie.

6.10.2012 21:09:11

novy

ahoj, četla jsem zde nějaké komentáře a doporučení na Petra z Brna. Také bych ho ráda doporučila. Je to hlavně špičkový numerolog. Byla jsem maximálně spokojená.Tehdy jsem se rozešla r partnerem a on najednou řekl, že ještě budeme spolu a ani se nepodíval do karet a opravdu, za rok a něco jsme se dali opět dohromady a vůbec jsem tomu tehdy nevěřila. Stejně tak tomu bylo i v otázce zdraví. Kontakt na něj je 724120590, cena asi 1000 Kč za hodinu

ana maria 3.11.2009 12:48:07

novy

ja vim asi mate pravdu ale prave ze ja jsem s pritelem tehda chodila jenom par dni 3-4 a pak jsem se snim rozesla,ale on az po mesici..ja vubec nechapu ten jeho postoj ja jsem mu narvhla ze bysme to spolu mohly skusit ale on mi rekl ze holku ted nechce...
myslite ze bych to snim mela ukoncit?? pozdraven anca!! ana maria 17.5.1991(byk) tomas 1.11.1989(stir) moc krat dekuju za odpoved preji hezky densmajlik

Reagovat

svitluny 4.11.2009 01:08:47

novy

Víš, přála bych Ti hocha, který by vztah rád - tenhle štír si chce očividně užívat a to bez závazku, takže být Tebou bych hledala hocha, co si nebude chtít jen užívat a střídat holky, ale bude chtít do vztahu ve dvou a takových chodí po světě i kolem Tebe spousta, jen se porozhlídnout. Nechceš být přece jen za milenku, partnerka je víc - mít jít s kým do kina, na diskotéku, na procházku, řešit s ním své bolístky, ale i radosti a ne jen být holkou na erotické chvilky, ale vztah se vším všudy se sluníčkem i bouřkami, co vztahy obnáší smajlik, Momentálně až do svých příštích narozenin si v roce, kdy se Ti stálého partnera potkat může podařit. smajlik Jen chodit s očima otevřenýma.

ana maria 2.11.2009 08:26:59

novy

NASE DATUMY ANA MARIA JA 17.5.1991(18!BYK) TOMAS 1.11.1989(20!STIR!)

Reagovat

ana maria 2.11.2009 08:23:47

novy

dobry den..nevim co mam delat..rok az tri?ctyri?mesice se schazim s klukem jmenem Tomas..jsem do neho bezhlave zamilovana...cely ten rok a tech pak mesicu ..spolu spime..ale problem je vtom ze mi napise jenom kdyz se chce semnou vyspat...ja to nechapu ..zeptala jsem se ho jestli me mam rad rekl mi ze me ma rad, dokonce vic nez ostatni holky ale ze me nemiluje..pak jsme se oba ten vztah(jestli se tomu da rikat vztah)snazily mnohokrat ukoncit ale proste se to nedalo..rekl mi ze jsem mu chybela atd..tak jsem se ho zeptala a co ztoho plyne a rekl mi jen ze nic..ze me ma rad ale nemiluje me..pak je tu jeste takovy detal..no vetsi oba jsem mely partnery..a pokazdy(cely ten rok jsme je spolu podvadely)..tak ja vazne nevim co si mam myslet..moc prosim pomoztemi..ma ten vztah sanci,mam to ukoncit,honi se mi hlavou tolik otazek ze vazne nevim prosim pomoztemi.s pozdravem ana maria cutlac. smajlik smajlik

Reagovat

svitluny 2.11.2009 11:31:48

novy

Jak Ti mám pomoci oba jste svůj sexuální chtíč, neb jinak se vztah nazvat nedá, když jde jen o sexuální radovánky zakládali na podvodu a na to, že jste ubližovali svým protějškům. Jak ses mohla partnerovi kouknout do očí pro prožité noci s tímhle štírem? Jste oba svobodní, bez závazků vůči vlastním rodině i dětem a stejně oba podvádíte a vztah založený na podvodu nemůže nikdy přinést trvalé plody. Může se stát, že se zamiluje vdaná, či ženatý a udržuje milenecký poměr, neb mají odpovědnost žena vůči dětem a muž třeba musí finančně zabezpečit svou manželku a děti a tím pádem se tihle scházejí pro chvíle radosti, aby dále mohli snášet svůj běžný život, ale Ty, ani on jste tyhle závazky neměli a stejně jste své partnery podváděli. A jak se říká - co vysíláš, to přitahuješ a muži si rádi berou, co se jim samo nabízí - jak Tvůj štír sex s Tebou, ale jako partnerku hledá holku věrnou a když on ví, že s ním podvádíš, tak si řekne a s kým příště bude podvádět mne?

Majka 1.11.2009 10:44:11

novy

Dobry den,jsem hrozne zamilovana do muze s kterym jsme byli moc stastny.ale jeho byvala,ktera ho opustila kvuli jinemu se rozhodla,ze ho chce zpet a dosahla sveho.I kdyz ho boli,ze mi ublizil vratil se k ni,ktera ublizila predtim jemu.Chtela bych ho zpet,nemuzu bez nej zit.Vrati se?Ja 27.7.1971,on 11.12.1977.Dekuji za odpoved

Reagovat

svitluny 2.11.2009 11:39:54

novy

Asi jeho láska k Tobě nebyla tak silná, jak sis myslela, že se dokázala vrátit zpět k ženě, která mu takhle ublížila, vím, že Tě to bolí, ale zamysli se nad tím, kdyby Tě opravdu tak miloval, jak píšeš, nikdy by se k bejvalce nevrátil. A to, že říká, že ho to bolí, že Ti ublížil, tak to v něm mluví svědomí, ale ne láska a cit, neb kdyby tam byla opravdu láska, tak je dneska vedle Tebe a ne zpět u ní. Takže se zkus kolem sebe porozhlídnout a uvidíš, že jsou i jiní muži a že i na Tebe čeká Tvá spřízněna duše, která Tě udělá šťastnou a možná ještě víc, než tenhle, od kterého by se měla co nejdříve odpoutat. Ptáš se, zda se vrátí - možnost tu je, jen v tom případě, že manželka opět odejde za jiným, ale chceš skutečně takového, kde budeš jen za náhradnici?

Mohu Ti poradit s Tvým životem, můžeme se kouknout do karet i čísel - můžeme udělat osobní konzultaci, stačí se mi nakontaktovat na ICQ či SKYPE, kde domluvíme podrobnosti.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60