Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum povídání o lásce

Líbil by se Klub zlomených duší? Diskusní fórum o šrámech na dušičce? Každý může poradit, každý se může svěřit, každý může pohladit. Zkušeností máme všichni spoustu. Tak zněla anketní otázka.

Po kladném ohlase na tuto otázku otvírám veřejné povídání a jelikož by bylo smutné, kdybychom si tu povídali jen o šrámech na dušičce, tak jsem jej nazvala povídání o lásce, protože láska má mnoho podob, je všeobjímající a nemusí jít jen o lásku mileneckou, ale i o mateřskou. O lásku k vlastnímu tělu, lásku k životu i lásku kosmickou. Láska má tisíce podob, láska je krásná a nádherná, tak si pojďme o ní povídat a ne jen o ni. Můžeme si zde povídat o všem co nás trápí i dělá radost.

Vložit příspěvek

svitluny 25.5.2010 11:32:15

novy

Ale to bylo před dvěma lety a živote běží dál, po dvou letech mohou karty hovořit o další budoucnosti smajlik

A matka s ním žít nebude, je to Váš život, ne její.

Lucie 10.5.2010 20:47:53

novy

Dobrý večer, potřebovala bych od Vás radu. Můj problém je velmi nízké sebevědomí ( letitá šikana ), ale snažím se na sobě zapracovat. Je mi pár let přes 20 roků a docela začínám pociťovat, že jsem jistou část svého života projela. Do dnešní doby jsem neměla vztah, sex, ...... Začínám panikařit, víte. Od začátku roku se znám přes internet s jdním mužem, který se se mnou chce sejít. Prozatím jsme si napsali několik vzkazů, vyměnili mobily. Víte, on je problém ten ( tedy já ho, tak pociťuji ), že je o 19 let starší než já ( jemu 41 let ), má dvě děti 17 a 20, které já znám od vidění ( jezdíme spolu v MHD ). Mám docela strach a to ze všeho - jak se budu chovat ? Co si obléct ? Vím, že je to dětinské, ale sama začínám pochybovat, že jsem zral na vážn vztah, který on hledá ( žena mu zemřela a pak měl 1x vztah s věkovým rozdílem, kterého on osobně se bojí ). Tak nevím co dělat ? Možná je to šance, možná zklamání z netu ( již podruhé u mě ). smajlik

Reagovat

svitluny 11.5.2010 02:16:36

novy

Tak Lucko, šikana je špatná, to bez pochyby, mohla Ti odčerpat hodně sebevědomí, ale bohužel dneska už je všední záležitostí od které ti, co by ji měli řešit dávají raději ruce pryč. S tím se těžko člověk smiřuje, ale svět prostě není vždy spravedlivý. Co se týká toho, že jsi ještě ve 20 neměla vztah, v tom tragedii nevidím. Ona láska ještě do života vklouzne a někdy je lépe si počkat, než ji promarnit jen proto, že bys měla mít strach, že by Ti ujel, jak se říká autobus. Láska se starším mužem může fungovat, pokud jsi zaměřená na starší, ale radím nic neuspěchat - první setkání na neutrální půdě, ať zjistíš, zda si rozumíte i mimo internet. Zda si vzájemně voníte a přeskočí ta opravdová jiskra. Pokud ne. tak si raději počkej, až opravdu přeskočí. A co se týká sebevědomí - také bych zde doporučila osobní konzultaci, ať už přes ICQ, či SKYPE - v soukromí se lépe probírají trápení a bloky, než to rozebírat zde veřejně.

Pheobe 10.5.2010 18:45:19

novy

Dobrý den. Chtěla bych se Vás zeptat. Jsem zamilovaná do kluka který je o 9 let strší než já ale nevypadá na to.... A všichni říkají jak se k sobě hodíme... Zdá se mi o něm a nemůžu ho dostat z hlavy... Občas se mi zdá, že život běz něj bych nemohla žít.... A mám velký strach, že on si to myslet nebude... Na jednu stranu si říkám, proč to nezkusit, ale na druhou mám velký strach... Chtěla bych poradit, jestli bych se do toho měla pustit a bojovat za něj...
Předem děkuji za odpověď.

Reagovat

svitluny 11.5.2010 02:03:03

novy

Nejhorší jsou promarněné šance, pokud jste si sympatičtí a jeden druhému se líbíte, tak proč ne. Nikdo nedá záruku, že vztah bude funkční až dokud Vás smrt nerozdělí. Bude záležet na Vás obou, jak na vztahu zapracujete, jak dokážete být tolerantní ke kladům, ale hlavně k záporům partnera a to vzájemně. Nikdo není přes kopírák, tak i vztah je o soužití různých povah. Pokud by jste chtěla přítele, ale samozřejmě i sebe poznat blíže, doporučuji partnerskou numerologickou analýzu, která se dělá z dat narození a ta může hodně pomoci ve vztahu, pokud chtějí partneři na vztahu pracovat. Ráda ji udělám - přes email stojí 750 Kč a nebo ji můžeme prodiskutovat přes ICQ či SKYPE kde hodinka takového povídání stojí 300 Kč, samozřejmě i osobní návštěva bude vítána. Záleží opravdu jen na Tobě. V soukromí se můžeme kouknout i do karet.

Lively 29.4.2010 17:52:11

novy

Zdravím.Potřebuji radu.Mám totiž pocit, že na mě nikdo nikde nečeká.Moje nároky na protějšek jsou veliké.Potkala jsem jednoho, tkerý do nich téměř pasoval, ale, z duvodu, který mi zřejmě není znám, náš vztah přešel nejdříve do opravdu blízkého kamarádství a postupně se ochlazoval.Ted me skoro ani nepozdraví.Tvrdí, že je vše v pořádku a že s enic neděje a jsme si jistá, že nelže.Prý je mu se mnou ale fajn.
Mám pocit, že když zavrhnu jeho,protože mě nepřijde, že takhle se kamarád chová, nikoho lepšího už nepotkám. Mám prostě pocit, že budu do smrti sama, že si nikdy nevyberu, že nikdy nebudu spokojená.

Mylsim si, že jsem téměř dokonalá přítelkyně, ošklivá ani hloupá si nepřijdu a stejně to nestačí, snažim se všem pomoct a život se mnou akorát doslova vyjebává. Nedokážu životní optimismus neustále vytvářet, i když mám skvělou rodinu a na vysoké škole se mi daří...

Reagovat

Lively 29.4.2010 17:55:13

novy

přijdu si neúplná. dala bych se celá,udělala bych pro toho člověka cokoliv, když by za to stál...a nikdo za to nestojí, ani o to nestojí....

svitluny 30.4.2010 02:07:24

novy

Cítíš se neúplná, ano máš pravdu, každý potřebuje lásku, neznám Tvůj věk, píšeš jen o své náročnosti, samozřejmě, každý máme svůj ideál po kterém toužíme, ale uvědom si jedno - že to, co odsuzuješ, kritizuješ, nebo se toho bojíš, tak to přitahuješ jak magnet a naopak co si idealizuješ, to ztrácíš a možná sis svého přítele začala tak moc idealizovat, až Ti ho osud začal brát. Je fajn mít své priority, ale musíš je nechat volně plynout a uvidíš, že sama nezůstaneš. Doporučovala bych Ti osobní konzultaci, ať už si zvolíš osobní návštěvu, nebo přes SKYPE či ICQ. V soukromí můžeme vše dopodrobna probrat a najít řešení.

Veronika 18.4.2010 13:52:54
V (tečka) Tylor (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý den , ráda bych se s někým poradila, jelikož si nevím rady sama. studuji v Ostravě na vysoké škole a máme tam jednoho mladého kantora a ten při hodinách na mě neustále kouká a když mě potká, tak se na mě usmívá. Ale ty pohledy jsou z očí do očí a já nevím, co si o tom mám myslet, jestli se mu líbím nebo ne. Protože já se za nějakou krasavici nepovažuji. Myslela jsme si , že se na mě kouká protože ví, že se o látku zajímám, ale to není takový kantorský pohled. Nevím jak to mám vysvětlit, ale snad mi poradít. Předem moc děkuji za odpověď.

Reagovat

svitluny 19.4.2010 00:42:25

novy

Klidně se můžeš kantorovi líbit a nepodceňuj se, každý je svým způsobem originál a v něčích očích krásný, tak proč bys nemohla být za krásnou v očích daného profesora? Začni na sobě hledat klady a krásnou slečnu - uvidíš, že když na sebe budeš méně kritická a dokážeš se více chválit, tak to bude dělat i okolí smajlik.

ivca 16.4.2010 20:09:29
24-ivca-bolton (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

ahoj tak diki.. ja se to ho nebojj mislea sem jineho jinak us sem doma zatim je to ok nes to vse rozhlidnu...mmajine problemy ze citim ajko bi negdo namne hodil boudu... ja sem stoho hotova ja us dva tydny mam smulu co sem bila na ceste do cz ...sechno se obarci jinak pro ti mne nevim proc .. jinak vam preju krasny vecer iva smajlik

Reagovat

svitluny 21.4.2010 02:27:36

novy

Možná Tě návrat do Čech vrátil zpět, místo aby Tě posunul dál, jako byla ta Anglie - Anglie byla příležitost, ale Ty jsi ji nevyužila, tak se vracíš na začátek....

ivca 6.4.2010 15:14:43

novy

ahoj no mislim ti ja o on ze ja musim domu a my se chceme ti to mislim a domu ja necchi ale musim jit.nevim co mam delat jestli to vubec ma cenu si zacit znecim? stim klukem kdis ja budu tama on tady v gb... co ja cci od zivota ? nomalne at us se usadim ale mam smulu kdis se mi egdo libi chci ho tak neco do to ho jde pokazde ja us nevim co delat ......

Reagovat

svitluny 10.4.2010 01:36:09

novy

Nebojím se o Tebe, že si brzy partnera najdeš i v naší republice. Jsi velmi živočišná, takže v tomhle problém nevidím smajlik.

Ája 3.4.2010 20:28:07

novy

Dobrý večer paní Jarmilko, ještě jednou bych si ráda četla Váš názor.Strávila jsem teď s klukem z netu noc a dva dny u jeho přátel na chatě.Cestou domů jsme se v autě shodli na tom, že to bylo moc fajn a že nám bylo spolu hezky.Mám dotaz, trávíme spolu intenzivně 1 měsíc téměř každý den společné chvilky, ani jednou se nepokusil mi dát pusu, když jsem ho chytla za ruku, chvilku jí ve své podržel, opřela jsem se jednou o něj zády, řekl že je mu to příjemné. A co sex? Zatím nic, má nějaký problém? Někdy mám nutkání mu říct že mi na něm záleží, že ho začínám mít ráda. Ale když jsme spolu ztratím odvahu a přes mobil se mi to nechce řešit, připadala bych si jako srab.Než jsme odjeli na tu chatu, volal mi a prokecali jsme hodinu, večer jsem ještě volala já a další hodina fuč, do mobilu mi říkal že je těžké se mnou ukončit hovor.Takže si myslím že si vzájemnou náklonnost oba užíváme.Mám já udělat ten první opravdový krok a třeba mu dát pusu?Vím že muž by asi měl být ten první. Děkuji.

Reagovat

svitluny 6.4.2010 02:21:55

novy

Jak už jsem tady psala, zde bych opravdu doporučovala osobní konzultaci, s přítelem je Vám fajn, jen by to chtělo zjistit důvod jeho chladnosti, zda je jen nesměly a nebo Vás chce za kamarádku - na tohle jsou schopny odpovědět jak čísla, tak i karty, takže pokud budete chtít vědět víc, kontakty na mne na mých stránkách zde naleznete.

Jana 1.4.2010 11:50:31

novy

Zdravím, chtěla bych radu, jako dítko školou povinné jsem potkávala v buse kluka (Michal), jezdili jsme spolu asi dobrých 5 let a jen jednou sme si povídali,ale náklonost byla jak z mé tak i z jeho strany,pak přestal jezdit a mě se zhroutil svět, ted když jsem myslel, že jsme na něj zapomněla po letech jsem ho potkala, on si mě nevšiml,ale já jeho bohužel ano. Mám partnera 2,5 roku a miluje mě, moje city k němu jsou trochu slabší,ale velké. nevím co mám dělat, když usínám myslím na Michala, při sexu na něj myslím ... mám ho plnou hlavu ... smajlik

Reagovat

svitluny 2.4.2010 02:41:12

novy

Jak jsem pochopila z textu, přítel z mládí byl spíše jen platonická láska a možná, že jeho city nejsou k Tobě tak vřelé, jak si namlouváš - sama píšeš, že Tě minul bez povšimnutí. Ať nezahodíš něco, co máš jistého za pouhý sen z mládí....neb jak to popisuješ, tak to nic víc nebylo. Jedno povídání před lety není o vztahu. Ale pokud nemiluješ naplno, tak počkej s vážnými závazky, či s početím dítěte, neb jednou na plno milovat budeš a pak bys mohla litovat svého ukvapeného rozhodnutí. Více bych viděla na osobní konzultaci ať už při osobním setkání, nebo přes SKYPE či ICQ.

iva 31.3.2010 17:13:16

novy

ahoj..jak se mate ? ja sem uplne nedne a chvi poradim co mam delat potkala sem klukaa ja jedu domu na cz anevim comne to tak nehtahne jestli to je klunemu nevim co to muze byt oba bisme chteli anejde to smajlik

Reagovat

svitluny 2.4.2010 02:33:52

novy

Copak by jste chtěli a nejde to? Kdepak máš zádrhel, něco není takové, jak by mělo být.....a proč se vracíš, když Tě to netáhne? Zkus si položit tyhle otázky, co chceš od života.

24.3.2010 01:13:18

novy

Milá Jarmilko, ještě jednou se na Vás obracím s tím samým problémem. Až pozdě jsem si všimla že smím jen jeden příspěvek denně. Stále jde o kluka z netu, před chvilkou jsem se vrátila z venčení pejsků.3,5h jsme se toulali venku a povídali si. Den před tím mi nabídl že mě odveze a přiveze z práce, pracovali jsme ve stejný čas kousek od sebe.Po práci na mě počkal před domem, vzala jsem pejska, venčili jsme i toho jeho 3 h, pak šli k němu na čaj, a pak venčení doteď.Co ho vede k tomu že si hodiny povídá se ženou o 10 let starší a přitom se mě třeba nepokusí ani políbit?Neznám to jinak než že se muži pokouší "využít situace".Nevím jak se chovat, fyzicky mě přitahuje... Snažím si držet si od něj odstup, jde to těžce.Řešila jsem neznámou cyklotrasu, řekl že pojede se mnou a ukáže mi jí. Pověděla jsem mu že je mi s ním hezky a jsem ráda že jsem ho poznala, reagoval že to on taky....
Já vím, někdy je každá rada drahá, ale nechci nic pokazit a nevím co od toho čekat.Nějak tomu nerozumím.Děkuji.

Reagovat

svitluny 24.3.2010 01:41:09

novy

Doporučila bych karetní výklad, možný proložením i numerologií, karty odpoví na konkretní otázky, jak se bude vztah vyvíjet. Věštím i po SKYPE či ICQ, pokud nejste z okolí Valašského Meziříčí. Karty odhalí úmysly i city, které možná skrývá, neb jste na začátku něčeho, co může být hodně krásné. Takže mě kontaktujte a domluvíme podrobnosti.

Ája 20.3.2010 08:23:28

novy

Děkuji Vám. Včera jsme opět s klukem z netu venčili své pejsky do půl jedné v noci, nějak to začínáme přehánět. Řekl mi že čas se mnou strašně rychle utíká. Po rozchodu jsem byla přesvědčená že už nebudu nikdy schopná žít v jednom bytě s mužem, jenže když ho tak poslouchám a poznávám, zjišťuji že toho schopná jsem, že je mi s ním moc fajn a jednou nebudu mít problém sdílet domácnost s někým blízkým. Otevřel mi oči.Což je super. No napadá mě pořád stejná otázka, skutečně myslí jen na blaho svého pejska? Nebo už nevenčíme jen pejsky ale tak jako mě, chybí i jemu kontakt se mnou? Co myslíte? Je moc zábavný, vtipný, dostávám záchvaty smíchu z jeho historek. Ale v tuhle chvíli myslím nemá vůbec význam se ho na cokoliv ptát.Viděli jsme se jen párkrát, poslal mi rozpis svých směn abych věděla kdy má volno, navrhnul mi že bude mého pejska hlídat, pracuji na 12-ti hodinové směny. Ani slovem jsme se nedotkli našeho věkového rozdílu 10-ti let. Díky a přeji Vám krásný jarní víkend.

Reagovat

svitluny 21.3.2010 01:22:17

novy

Sen Vám naznačil, jak se to do budoucna může mezi Vámi dvěma vyvíjet. Nevaroval, spíše povzbudil, aby jste se nebála a užívala si krásných chvilek, i když zatím pouze na společných vycházkách se svými pejsky, ale do budoucna to může být i víc..

Ája 18.3.2010 20:01:36

novy

Dobrý večer paní Jarmilko, před pár týdny jsem se náhodou potkala na jednom serveru s mužem o 10 let mladším.Tak nějak jsme občas vyměnili pár písmenek, jsme ze stejného města ale neznali jsme se.Teď mu rodina pořídila štěňátko a domluvili jsme se na společném venčení. Poprvé jsme byli ještě s jiným pejskařem.Včera večer znovu a sami, byla jsem strašně unavená z práce, ale pes potřeboval pohyb, nakonec jsem se vracela domů skoro k půlnoci, téměř 4 hodiny jsme strávili venku povídáním...Tedy mluvil hodně on, o rodině, o tom co dřív prožil atd., já asi víc poslouchala a nemohla z něj spustit oči. On se mi taky skoro pořád díval do očí. Když jsme se loučili řekl mi že bychom si mohli příště dát kávu... Připadám si hloupě, musím na něj pořád myslet. A další věc, je mi 43 a pozoruju už nějaký ten měsíc že jsem v kontaktu převážně s mladšími muži 8-10 let.Jako by mě sami vyhledávali.Myslím že já žádný impuls nedávám. smajlik
Děkuji za Váš názor.

Reagovat

svitluny 19.3.2010 00:59:56

novy

Jste srdcem mladá a máte energii, které mládí přitahuje, na tom není vůbec nic zlého, v dnešní době to není ani nic ojedinělého, že si žena rozumí s mladším mužem, už jsou pryč doby, kdy si starší pánové brali mladé slečny a bylo to zcela přirozené - stačí pohledat staré červené knihovny, tak proč by v dnešní moderní době nemohl být trend starší žena s mladším mužem. Mimo jiné to není ani tak o věku, ale spíše o tom, jak si s nimi rozumíte a pokud Vám to klape, tak není vůbec co řešit. Láska nezná hranic a mohou se stejně milovat lidé s velkým věkovým rozdílem, jako vrstevníci a tak i rozchod Vás může potkat stejně se starším, či stejně starým mužem, jako s tím mladším, takže věkem to nebude, ale tím, jak spolu dva lidé dokážou či nedokážou budovat vztah. A proč nemít lásku s někým mladším, když se budete vzájemně milovat smajlik

Rachel 12.3.2010 18:09:29
kostalovare (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý den,jsem zoufalá,v mém životě jsou dva muži,kteří mě milují a se kterými jsem prožila mnoho krásných chvil..cítím k ním podobné,ale nechci jim dále ubližovat a chci se správně mezi nimi rozhodnout.Narodila jsem se 21.5.199,oni 11.12.1988 a 3.9.1989..prosím pomozte..

Reagovat

svitluny 12.3.2010 23:59:43

novy

Tak se na to můžeme kouknout po numerologické i karetní línii - žádný problém. Myslím, že Ti to za to bude stát za tuhle službu zaplatit, neb se rozhoduješ o své budoucnosti. Kontakty na mne nalezneš v kontaktech a je na Tobě, jak se domluvíme, zda pro osobní konzultaci, nebo numerologické partnerské rozbory po emailu. Ceníky jsou ve velmi příznivých sumách smajlik

ivca 2.3.2010 19:40:55

novy

dobry vecir pani jarmilko .. tak se mi vse spilnilo ste viborna kartarka . s manzel chce vse jak ste mi povidla ale ja us nehci nebo si snimnerozumim us. ale rekla ste ze cz muzu myt svadbu ja sem se zeznamila s pritelem.pisu si snim ale take nevimjestli to je on ten pravy mislim nato ale jinak vam zavse dekuji stemoc dobra na karty ... ahoj iva smajlik smajlik

Reagovat

svitluny 3.3.2010 14:44:29

novy

To je fajn, že se karty plní smajlik

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60