Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum povídání o lásce

Líbil by se Klub zlomených duší? Diskusní fórum o šrámech na dušičce? Každý může poradit, každý se může svěřit, každý může pohladit. Zkušeností máme všichni spoustu. Tak zněla anketní otázka.

Po kladném ohlase na tuto otázku otvírám veřejné povídání a jelikož by bylo smutné, kdybychom si tu povídali jen o šrámech na dušičce, tak jsem jej nazvala povídání o lásce, protože láska má mnoho podob, je všeobjímající a nemusí jít jen o lásku mileneckou, ale i o mateřskou. O lásku k vlastnímu tělu, lásku k životu i lásku kosmickou. Láska má tisíce podob, láska je krásná a nádherná, tak si pojďme o ní povídat a ne jen o ni. Můžeme si zde povídat o všem co nás trápí i dělá radost.

Vložit příspěvek

lynnteka 11.8.2010 19:16:33

novy

Rozhodla jsem se, bude to hodne bolet a chtit cas, ale stalo se: uz jsem malem byla u nej doma, kdyz mi napsal, ze holky se vraci. Doslo mi pak ze nechci byt madrace, ikdyz sliboval jak se mi bude venovat a tak. Nechci byt devka. Boli to, smazala jsem si smsky, email, cislo si nechala s tim, ze pokud bude chtit na pokec/pivko at da vedet. Coz asi chtit nebude je evidentni ze mu jde o sex, ikdyz psal a nejenom me, jak ho bolela smrt zeny a pak jak ho mlad avyuzila. No, chce to cas...Ja mam jasno, chci vztah

Ája 19.7.2010 13:35:49

novy

Děkuji za odpověď. Asi jsem to špatně podala, zajímá mě i když se vztahu ke mě zuby nehty brání, zda je schopen mě mít rád nebo milovat. Myslím že muži své kroky většinou dělají s nějakým cílem. A on je v některých věcech velmi uzavřený...

Reagovat

svitluny 20.7.2010 10:08:25

novy

Na tohle je třeba se kouknout do karet, či si pomoci numerologií, bližší informace k tomuhle najdeš v ceníku a jakou cestou je možno výklad provést v kontaktech.

17.7.2010 23:18:37

novy

Dobrý večer paní Jarmilo, našla jsem své dotazy z března 2010. Mezi mnou a kamarádem je to stále stejné, no stejné, já ho začínám milovat.Moc mě fyzicky přitahuje, tak nějak nevím co s tím.Nejde jen o chtíč, cítím opravdu že mé city k němu mají hloubku. Psina je to, že oba tvrdíme že nechceme vztah.Stala se zvláštní situace, pracovali jsme společně u jednoho notebooku, a on si přisedl abychom do něj viděli oba, dotýkal se mě celou půlkou svého těla.Doslova mě to paralyzovalo. Nevěděla jsem jak se mám zachovat.Tudíž jsem neudělala vůbec nic. Aby toho nebylo málo, koupil mi nějaké praktické věci do bytu, elektroniku a pár drobností.Jsme spolu velice často, u něj, u mě, venku se psy.Pracujeme a radíme se nad mými netovými stránkami.Přesto oba svorně tvrdíme že nikoho nehledáme a nechceme vztah, okolí nám nevěří když na dotěrné dotazy odpovídáme že jsme jen kamarádi. Nedali jsme si ani pusu. Nechcem přece vztah. smajlik Jaký z toho máte dojem? Krásný večer a děkuji.

Reagovat

svitluny 18.7.2010 02:32:10

novy

Pokud Vás tohle divadlo a přetvařování baví, je to na Vás, energie lásky zde jistě proudí, ale že se ji rozumově bráníte je čistě Vaše osobní věc.

Lucie 5.7.2010 17:47:11

novy

Hezky den,pred casem jste mu tu radila ohledne znamosti s muzem o 19 let starsim.No,dopadlo to jak to dopadlo. Dal jsme se vidali, dal si rozumeli.A pak jsme se oddalovali:byla jsem ja ta aktivni,on ne. Videli jsme se naposledy pred +/- 3 tydny, minuly tyden jsme se pohadali, ale opet na moji SMS " Koncime, vidim, ze zajem nemas ". Reagoval negativne. Pak se mi prestal ozyvat uplne: nezvedal mi telefon, vymlouval se, ze nema cas, na moje vzkazy reagoval stejne " nemam porad cas, zlaticko ". Hm, cas utikal a ja jsem mu tento vikend napsala nekolik SMS ( slusnych i neslisnych ), neodpovidal mi. Nezvedal telefon, po me posledni sms, ve ktere jsemm u napsala, e jsem vsechno co mi rekl beru jako lez,a ze si mohl usetrit komedii,mi odepsal" Nic jsem ti nesliboval,promin. Potkal jsem davnou lasku a uvedomil si,ze ji miluju.Omlouvam se ".Tim dnem to pro me skoncilo-smazala jsem si jeho cislo, email, smazala jsem ho z pratel a omylem jsem ho tam zase dala smajlik Ted musim jen zapomenout

Reagovat

svitluny 6.7.2010 10:45:29

novy

I to se občas stává, že lásky přicházeji a opět odcházejí, ale i tak Tě měl tenhle vztah něco naučit.

Lucie 13.7.2010 20:42:24

novy

Vite, myslim na nej, nevim proc, ale chybi mi: chvilkama jsem, jak se rika, nad veci, ale chvilkama mi chybi ( vzpominky vyplouvaji ). Furt to nejak nechapu: pred tydnem v pondeli mi psal, ze o me zajem ma, ze jakmile bude mit cas ozve se mi. od ctvrtka mi neodpovidal na sms v nedeli po mem vybuchu a zsahu nekterych nesmyslnych sms, mi napsal, ze potkal davnou lasku, a zjistil, ze ji miluje. Od te doby nechodi na seznamku, kde jsme se potkali, neodpovida na sms ( zkusila jsem kamaradky mobil ). Vite, sve me ze si o me asi mysli ze jsem stihacka, holka podle ktery musi byt a kdyz nebude tak nebde nic. Ale tak to neni, toik bych mu to vysvetlila osobne i psace, tak moc rada...Chybi mi, nevim proc. Prede to vim. Pomaham jeho sousedovi ( handicapovany klucina ) a prakticky ho ani nevidim doma .... Nrevim zda ma zase praci snekde je, nebo si uziva lasku, kde ktere se vratil nebo ne ?

svitluny 14.7.2010 01:09:05

novy

Já Ti nabízela osobní konzultaci, odmítla jsi, takže se s tím hold musíš poprat sama.

Lucie 14.7.2010 08:07:07

novy

Vim, nestihla jsem ji: nedostatek casu ( prace ). Omlouvam se, ted uz to asi nema cenu. Presto diky

Lucie 8.6.2010 10:37:14

novy

Mate pravdu. Mam pred sebou zivot a nejsem ten typ, ktery by neustale vydrzel jen cekat jak pejsek na sveho panicka. Necham to jen osudu. Bohuzel, nebo bohudik se mi vcera sveril kamarad, ze o me stoji, ze se mu libim. Hmm. Jenom ze ja chci mit jasno s timto starsim. Mozna si natlucu, mozna to bude pro me prinosna zkusenost na par let. Vazne nevim co delat ? Nechci tady zabirat misto dulezitejsim problemum a tak se chci naposledy zeptat: myslite, ze to s nim mam zkusit ? ( pokud tedy zajem ma, jak mi tvrdi )

Reagovat

svitluny 8.6.2010 14:58:49

novy

A co tak si nechat v soukromí vyložit karty a kouknout na to i do čísel z numerologie? Stačí se spojit se mnou přes SKYPE či ICQ, kde tyhle služby poskytuji.

Lucie 8.6.2010 16:32:16

novy

Dobre, beru. Jen nejsem si jista, ale k ICQ potrebuji mikrofon ? Dekuji, cenik jsem si nasla smajlik

Lucie 7.6.2010 12:31:34

novy

Omlouvám se, napsala jsem to velmi zbrkle. Už jsem si vzpomněla jak to myslel, bylo to vytržené z kontextu, a proto to vyznělo jako pohádka. Bavil se o tom, že na děti se už necítí, a že každá žena je postupem času chce, pak přešel na téma svatba a to bylo právě to, že se nemůže oženit, protože peníze, které dostává, dává holkám na studia. Už je mi to jasné. Omlouvám se, ještě jednou. Pít už opravdu nebudu ...... :o) Nyní všechno nechám jen osudu, který snad kemě bude konečně milý a najdu konečně své štěstí.

Reagovat

svitluny 8.6.2010 10:09:10

novy

Když si to tak pročítám, tak nevím, zda bych se nedívala být Tebou i jinam, kolem sebe, neb jak on nastavuje pravidlo mi nepřijde, jako rovnocenný vztah. Ale ve svých 20 letech máš ještě před sebou spoustu let studia, takže na vdávání času dost, teď si v období hledání a i tenhle muž Ti na téhle cestě může být přínosem.

Lucie 6.6.2010 18:05:50

novy

Tak jsme se předevčírem sešli. Udělala jsem chybu: byl milý a zábavný, a já byla pravý opak: nemluvila jsem. Na přivítanou i rozloučení mi dal pusu a chce mě vidět zase .... Tak jsem zvědavá. Hlavně nevím jak si navodit pohodičku a normálně, jako jindy, komunikovat. Jenu ? nevýhodu ? kdyby nám to vyšlo to však má: 6 let nesmí mít děti a ženit se

Reagovat

svitluny 7.6.2010 02:03:42

novy

Takže to čekání nebylo tak dlouhé, když už bylo setkání, jen jsem nepochopila těch 6 let? Ale to, že jsi byla na první schůzce zamlklá, to nebylo zas tak strašné, příště se jistě už více uvolníš a konverzace bude uvolněnější smajlik

Lucie 7.6.2010 08:13:48

novy

No, schuzka byla fajn a byla by lepsi, kdybych mluvila. Ach jo. Jen prijde mi divny, ze se od te doby neozval ( tedy sam ne ): kdyz jsem mu napsala sms, tak mi odepsal " Lucinko a bla bla bla ... ", proste jako driv, ale rano me neprobudila zadna sms ( jako vetsinou ), ale to asi, protoze ma praci. Tech 6 let myslel, tak ze: holky studuji a dostavaji sirotci a jeste nejaky penize na studia a kdyby se ozenil, tak by o ne prisel, stejne tak kdyby mel deti ..........

svitluny 7.6.2010 11:42:32

novy

Takže po jedné stránce workoholik a po druhé stránce lpí na sirotčím důchodě? Trochu si odporuješ, nemyslíš ? A mimo jiné nikde není psáno, že sirotčí důchod brání početí dalších děti, takže pohádky na dobrou noc povídej na jiných fórech, ne tady smajlik. I když se ožení, tak děti mají i nadále nárok na sirotčí důchod, ztrácejí je jen v případy, kdybys je chtěla adoptovat, o čemž silně pochybuji, a stejně je to i s nově narozenými dětmi, které nemají žádnou souvislost s odebíráním sirotčích důchodu svých žijících sourozenců po jednom ze zesnulých rodičů..něco jiného je svatba, tou ztrácí nárok manžel-manželka na pobírání důchodu po zesnulém partnerovi, ale opět se to netýká děti. Takže Tvůj 40letý přítel je na tom co by workoholik tak špatně, že pobírá vdovský důchod po manželce a bez něj by nevyžil?

Lucie 7.6.2010 12:20:08

novy

Tak ted jste me opravdu dostala. Vazne nevim co si myslet: sice jsem byla priopila, ale toto si pamatuju. Nemuze se zenit, protoze by prisel o penize pro holky a dite nechce, protoze kdyby se rozesel s dotycnou platil by jinde. Tak nevim smajlik , ac jsem pravo studovala, mela bych davat vetsi pozor, kdyz nejsem strizliva. Uf. On workoholik neni, ikdyz to, tak vypada: jen ho zamestnava stat a musi se podridit. Penize po sve zene, ktera pracovala jako on, dostava na holky, ktere obe studuji soukrome skoly - cili dost penez. Az se sejdeme, zrejme se ho budu muset zeptat jak to opravdu je. P.s: toto vas mozna bude zajimat ( ikdyz jsem realista a neverim tomu az tak ): tvrdi mi, ze vi ( zdaji se mu sny ) co se stane a to pry od doby co mu zemrela zena. Zvlastni.

Lucie 3.6.2010 18:19:04

novy

Souhlasim s vami ale to ocekani je hrozny. A navic kdyby nam to vyslo nejsem si zcela jista v tom zda vydrzim neustale cekat: ano, sam mi napsal, ze u nej je na prednim miste prace, i kdyz ho tp uz nebavi a chtel by mit osobni zivot, starat se o sebe a o me ( to me zarazilo ) - jde mi o to ( a to asi protoze na to nejsem zvykla ), ze mi pise sladke smsky a pritom me nevidel, zna me jen z fotky, netu a telefonu. Pres pismena je jiny, dle mehho, ikdyz pismena zkresluji vim a do telefonu je to celkem sympatak. Nic vic ..... Uvidim, urcite se s nim sejdu, dekuji. Strach me neopustil, ale je mensi

Reagovat

Lucie 3.6.2010 09:09:30

novy

Dobré ránko, nedávno jsem se vám svěřila se svým problémem - 10.5.2010 20:47 -. S tím mužem jsme asi týden nebyly v kontaktu a to kvůli jeho práci ( jel pomáhat na Moravu ), jakmile se vrátil, tak mi prakticky každý den/večer píše smsky, ve kterých mě oslovuje " zlatíčko " a " Lucinko ". Je milé, když mě ráno probudí avečer popřeje noc ..... Ale, docela mě už vytáčí, že schůzka je někde v dáli: slibobal tento týden, ale je čtvrtek a ono stále nic. Na jedné straně to chápu, jako voják má dost práce, narozdíl ode mě nyní ( dva týdny volna ), ale stejně ..... Abych byla upřímná, tak o sobě víme minimum ( že žije s dětmi, jeho zaměstnání, moje, kde bydlíme ). Dost často mě bombarduje tím, že nechce, abych si za deset let ( pokud nám to spolu vyjde ) cokoli vyčítala. Vážně nevím zda do toho jít ? Chci se s ním setkat, ale zase ..... Chci být svá, chci udělat dobrý dojem a zapůsobit, ale ty jeho otázky " co by kdyby ..... " Mě trochu děsí

Reagovat

svitluny 3.6.2010 13:51:47

novy

Přítel může mít oprávněný strach z věkového rozdílu, možná, že i to osobní setkání odkládá proto, že se bojí, jak budeš reagovat na jeho skutečný zjev. Sama jak jsi psala, tak jsi byla neprůbojná, jako-by zamrzlá ve vztazích a tento muž, i když na dálku, tak přece Ti sebevědomí nabíjí těmi příjemnými SMSkami A že má strach, no on už si jednou naběhl a nerad by opakoval stejné chyby, ale na druhou stranu jistoty neexistují a to v ničem, vše je v pohybu, tak i vztahy jsou v pohybu a buď rostou a nebo se ztrácejí, tak to může být i mezi Vámi - bud láska poroste a Vám bude spolu fajn a nebo vztah začne stagnovat a Tobě do života vstoupí někdo nový. Ale ať už se rozhodneš jakkoliv, tak bych, být na Tvém místě tohoto muže chtěla potkat osobně.

hana 1.6.2010 10:13:31

novy

My sme vlastne spolu nikdy nechodili.Ja som netusila, ze on ma o mna zaujem a on netusil, ze ja mam zaujem o neho, lebo nikto z nas nic nepovedal.Povedali sme si to len nedavno.Neda mi pokoj otazka, ake by to vlastne bolo, byt s nim.Mam ale strach z toho,ze sme mozno prilis rozdielni.On je blizenec, chce cestovat a vsetko skusit,ja toto vsetko prezivam len scasti tak nadsene ako on. Ja hladam stabilitu a istotu a nie som si ista, ci by mi bol toto schopny dat. Bojim sa, ze by to slubil, ale nevladal to po case dodrzat.Viem, ze by som bola ochotna sa mu scasti prisposobit, vyjst v ustrety, ale neviem, ci by to dokazal aj on. Nie je zdrave popierat sameho seba, ani v mene lasky. Bojim sa, ze sa mozem popalit,ak sa kvoli nemu vzdam terajsieho vztahu, ale na druhej strane viem, ze mi to neda pokoj, ak to neskusim smajlik Zaujimal by ma Vas vyklad,napr. cez skype, mozte mi povedat, aky je postup?dakujem.hana

Reagovat

svitluny 2.6.2010 13:25:23

novy

SKYPE na mne naleznete zde:
http://www.svitluny.cz/kontakt/
jakmile se připojíte, tak domluvíme přes SKYPE podrobnosti,

28.5.2010 09:52:52

novy

Dobry den pani Jarmilka,chcela by som Vas poprosit o radu.Vobec neviem, co mam robit a potesil by ma Vas nazor.Som so svojim priatelom skoro 5rokov a byvame spolu.Hoci sme presli viacerymi partnerskymi krizami,dnes mam pocit,ze sme harmonicky par a ze som stastna.Nedavno sa ale "vratil" do mojho zivota muz,ktoreho som 5rokov nevidela a moja rovnovaha sa stratila.Zacali sme spolu komunikovat a zistili sme,ze vtedy davno sme obaja nieco citili,ale nikto nic nepovedal.On sa potom vratil naspät do Francuzska.Teraz je uz 2roky pracuje na Slovensku.Citim sa s nim velmi dobre,rozumieme si(hoci sme dost rozdielne povahy)a som znepokojena z toho,ze nanho casto myslim a ze mam pocit,ze mi chyba.Mam vycitky svedomia kvoli svojmu priatelovi,ale ja si proste nemozem pomoct.Citim sa ako pubertacka a nie ako dospela zena.Je to "znamenie",ze sa nase cesty znova stretli?Alebo sa mam spamätat a vratit sa naspät do "reality"?DAKUJEM velmi pekne.Hana

Reagovat

svitluny 1.6.2010 02:15:51

novy

Co mohu poradit, sama vidíš, že krev není voda a někdy také o tom, že stará láska nerezaví a Ty i když už jsi v pětiletém vztahu, tak minulost dořešenou nemáš. Pořád jsou s expřítelem city otevřené, možná by bylo dobrý se na tohle kouknout přes SKYPE či ICQ, kde se můžeme kouknout ne jen do čísel z dat narození, ale i konkrétně do karet. Každopádně bych řekla, že se nic neděje náhodou a s bývalým si máš něco dořešit, možná jen malou epizodku, ale také možná navázat tam, kde jste skončili, i když lepené vztahy nemusejí být vždy to pravé ořechové. Z nějakého důvodu jste se již jednou rozešli, aby se stejné, nebo podobné důvody neobjevily znovu.

Ela 24.5.2010 19:53:04

novy

Dobry den pani Jarmilko, rada bych Vas poprosila o nestranny nazor. Milovala jsem P., ale ublizil mi, proto jsem vztah ukoncila. Chtel me zpet, psal, volal, ale ja citila, ze nedokazu odpustit. Mezitim jsem odjela na pul roku do ciziny. Pak jsem se seznamila s novym pritelem. Ale na R. jsem stale myslela. On na me take, psal, zajimal se, jak se mi dari. S novym pritelem jsem se rozesla ze zavaznych duvodu, navic jsem vnitrne necitila nejake silne spojeni s nim. Kratce na to jsem prijela do CR, slavila jsem kulate narozeniny, R. mi popral, pomohl v byte s nejakymi vecmi... zjistili jsme, ze to, co mezi nami bylo, nikam nevyprchalo. Rekl mi, ze se mu moc styskalo. Jenze jde o to, ze toto uz je slepovany vztah, a na ty neverim. A co kdyz nase setkani byla jen touha a hormony? Navrch musim opet odjet pracovne do ciziny. On o vztahu nemluvi, nikoho ale nema, a ja nechci byt jen neci milenkou. Co s tim? Zustat uz jen kamaradi? Dekuji za Vas pohled.... Ela smajlik

Reagovat

svitluny 25.5.2010 02:32:34

novy

Sice je pravdou, že slepované vztahy se moc nedoporučují, ale setkání mohlo poukázat na něco, co jste sice v minulosti již pokazili, ale ještě to může jít napravit. Možná bych mu šanci dala, ale již poslední. Možná, že tím, že jste byli delší čas od sebe, tak jste si uvědomili, co k sobě opravdu cítíte, to se také někdy stává, že až se dva rozejdou, tak pak poznají, že si chybí, takže jednu šanci ano, ale kdyby se měly chyby opakovat, tak bych na podruhé vztah definitivně ukončila. Píšeš, že odjíždíš do ciziny, tak doba odloučení, pokud zůstanete tentokrát v kontaktu ukáže, co k sobě cítíte. Podrobněji bych to viděla na osobní konzultaci, kde můžeme společně použít jak tarotových karet, tak i numerologický rozbor. Můžeš mě kontaktovat osobně, přes SKYPE či ICQ a domluvíme podrobnosti. Protože čísla hodně napoví i o povahových vlastnostech, co Vás spojuje a co naopak rozděluje, na co je dobré si dát pozor a co je třeba zase pilovat.

Ela 25.5.2010 09:56:23

novy

Jarmilko, na tohoto muze jste mi uz vykladala cca. pred 2 roky. Vylozila jste eso poharu a napsala jste, ze zivot mu me prihral do zivota. Ze sanci mame, ale zalezi na nas. Take - ze se nedokazeme domluvit, ze mame strach kazdy pustit to svoje. Mam porad nekde v hlave to jeho ublizeni a tim padem mu neduveruju. Navic moje matka ho za to nesnasi, rozmlouva mi ho, jak to jde, nechce se divat na moje nestesti. Potrebovala bych, aby se nejak vic snazil, dokazal, ze to predtim byla chyba a ze ji nechce opakovat, zaroven ho nechci k nicemu nutit, je dospely, musi vedet sam, co chce. Mate pravdu, ze ted uvidim, az budu pryc, zda mu neco doslo a zda se mu styska.... Dekuji Vam za popostrceni.... Preji pekny den, Ela

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60