Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum povídání o lásce

Líbil by se Klub zlomených duší? Diskusní fórum o šrámech na dušičce? Každý může poradit, každý se může svěřit, každý může pohladit. Zkušeností máme všichni spoustu. Tak zněla anketní otázka.

Po kladném ohlase na tuto otázku otvírám veřejné povídání a jelikož by bylo smutné, kdybychom si tu povídali jen o šrámech na dušičce, tak jsem jej nazvala povídání o lásce, protože láska má mnoho podob, je všeobjímající a nemusí jít jen o lásku mileneckou, ale i o mateřskou. O lásku k vlastnímu tělu, lásku k životu i lásku kosmickou. Láska má tisíce podob, láska je krásná a nádherná, tak si pojďme o ní povídat a ne jen o ni. Můžeme si zde povídat o všem co nás trápí i dělá radost.

Vložit příspěvek

Samanta 15.3.2006 18:36:35
sami (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Moc vám děkuji jste moc a moc hodná,teď nemusím mít strach díky moc

Reagovat

svitluny 15.3.2006 18:45:27

novy

Nemáš zač smajlik
Zkus požádat večer před spaním své podvědomí o radu a možná se Ti ve snu vyjeví kousek budoucnosti a v ní i to, s kým budeš opravdu šťastná. smajlik Ono už to ví.

Hana 10.3.2006 17:55:36

novy

Tak od 9.3 2006 je vše již jinak.

Moje mamka byla za tím řidičem, dohodli, nebo spíe řečeno...No raději nic. Prostě on mě nebude obtěžovat, já jeho takyne, museli jsme si vymazat na sebe kontakty, máme se ignorovat maximálně pozdravit.
A však máme něco společného, pokud ten/ta co ti stížnosti mým jméném píšou napíšou ještě jeden tak on letí z práce, a já ze školy a budu mít zápis v rejstříku. Jelikož vše je psáno pod mým jménem. Nechápu jak někdo může být taková svině, že se mu mstí, nebo mě přes někoho, nebo, že nás chce rozdělit...

Reagovat

svitluny 10.3.2006 19:07:05

novy

Hani, Jani,
těžko říci, hlavně, že se to dalo do pořádku, pro příště si své kontakty chraň a nikomu své osobní data nedávej. S tím meilem je to divné, každý meil má své heslo, takže jak mohl někdo psát z Tvého mě není zas tak úplně jasné a s tím mobilem - pro příště ponaučení.

Přeji Ti, aby v brzké době si i k Tobě láska našla cestu smajlik

Hana 10.3.2006 19:35:31

novy

Vím, máte pravdu. O sms se nezmiňoval ty v tom roli nehrajou. Vůbec. Jen telefonáty, dopisy a emaily, které obsahují stížnosti.
Začly prý před 2 týdny, v době kdy byl na nějaké lince, o které jsem neměla absolutní páru. Navíc ho před týdnem u práce zmlátili, tak že je asi v rejži. A já s ním...

Cyntia 10.3.2006 13:32:02

novy

Ahoj Jarmilo, potřebuji od tebe poradit. Můj kluk ze začátku vztahu byl úžasnej, každou volnou chvilku jsme byli spolu, volali jsme si, říkal mi sladký slova atd. Jsme spolu necelý 3 měsíce, on nastoupil do nové práce a od té doby se jeho chování hodně změnilo. Když jsme spolu, kouká se na televizi a cpe se, mám pocit, že ani neví, že od něj sedím pár centimetrů smajlik! Teď v práci tráví hodně času, protože dělá skladníka v nábytkové prodejně. Když byl poprvé na montáži(já byla tou dobou v nemocnici) jsme si volali. Moc jsem se na něj těšila, až se vrátí a bude mít volno, aby byl se mnou. Když jsme byli konečně u něj, pustil film a díval se na televizi smajlik!!! Když jsem mu řekla, aby si mě všímal řekl mi:"Jé, Mimí, já jsem unavenej, pochop to!" Po pár týdnech to bylo zas v normálu. V pondělí má zas odjed na montáž a já se hrozím toho, až se vrátí smajlik!!!!!Připadám si jako čtyřicetiletá ženská, co čeká, až se její manžel konečně vrátí z práce a alespoň ji obejme. Jsem mladá(15) a on taky(19), chci být s ním a užívat si, ale to neustálé čekání mě vyčerpává a psychicky níčí. Nechci být stíhačka, ale mám přece kluka a zasloužím si od něj určitou pozornost, alespoň takovou, kterou mu dávám já!!! Začínám se bát, že je to stereotyp smajlik... A s pomyšlením, že v létě se budeme společně stěhovat do nového bytu, který nám zařídil můj táta, tak se mi stahuje žaludek smajlik! Asi už opravdu začíná být náš vztah sereotypní... A mám strach z toho, až se vrátí, respektive mám srach z jeho chování. My se oba moc milujeme, ale oba máme pocit, že vyhasla ta jiskra, která dělá vztah dvou lidí mnohem záživnější....... Teď má víkend před montáží volno a budem spolu, a obávám se toho, co zase bude na programu celého dne!!!!!!!!! Cynti smajlik

Reagovat

svitluny 10.3.2006 15:16:51

novy

Pokud jsem dobře pochopila - Ty máš 15, on 19 a už spolu budete žít? Nepříjde Ti to hodně brzy. Nespěchej, máš čas. K Tvé lásce - víš ono na začátku je ta krásná zamilovanost - poznáváte jeden druhého - pracují hormony, vůně - těla po sobě touží, ale pak přijde období, které buď přejde v lásku, kdy je fajn, že jste spolu, ale už to není tak intenzivní, jako to tokání na začátku, ale pořád jeden po druhém toužíte a chcete být spolu a nebo, jak píšeš Ty - zevšedníte si a už jeden druhého tak nepřitahujete a pak postupně přijde ochlazení, až se vztah vytratí do ztracena a na Tebe i něj bude čekat nová zamilovanost, ze které buď vzejde láska a nebo to postupné vychladnutí.

Růža 10.3.2006 21:34:29

novy

Já si myslím,že jsi špatně zamilovaná. Nepíšeš sice jaký je, ale mě stačí to že sedíš vedle něj a on se cpe a kouká na televizi...To mi přijde ubohý! I kdyby byl jakkoliv unavený tak tě má aspon(!!) držet za ruku! smajlik Ale určitě si ho nenastěhuj po tak krátké známosti k sobě! Bude lepší když to zůstane tak jak je-pokud teda nebydlí na ulici... smajlik

Hana 8.3.2006 19:51:01

novy

Dobrý den pani Jarmilko.

Měla jste pravdu. Přátelství s tím mužem-řidičem autobusu je nejspíš u konce.

V pondělí mi můj soused řekl, že ukazuje kolegům sms, které jsou z mého telefonu, ale nikoli ode mě. A že mě udal na policii za obtěžování a rozvracení manželství.

Brečela jsem. Jeho kolega se mě ptal co mi je, skutečně hezký dárek k narozeninám. Řekla jsem mu, že mě nahlásil na policii. On ho shodou okolností ještě ten den potkal a z legrace mu řekl"Ty seš vůl, to jsi tu Hanku musel udávat?!". On to s legrací nevzal a řekl"Ať mě už nesere!". Dozvěděla jsem se,že k němu do práce na něho chodily stížnosti, že je agresivní, že nemá vytopený autobus... Jeho kolega, který mě zná hodně dlouho mi uvěřil pochopil mě. A řekl mi, že můj kamarád je na mě dost naštvaný, že si na něho mám dávat pozor, ale že si to s ním mám vyřídit. A vzhledem k tomu, že to dispečeři dali k policii a šetří se to, tak mám čekat předvolání. Myslela jsem, že mě nahlásil ten kamarád za ty sms, které mu z mého čísla chodily, ale udání je za stěžování přes telefon, dopisy a emaily. O sms se smínil jen stylem"posílala mi nějaký kraviny v smskách."

Jsem asi v háji. Ale jemu těžko vysvětlím a policii také, že s tím nemám nic společného. Jeho kolega se mi snaží pomoci. A drží to v tajnosti před mojí mmakou, která je revizorka.
Ale přesto připadám si hrozně, každý drzhý autobusák u nás ví,že já obtěžuju jejich kolegu. Přitom, to není pravda!!!
A s ním? S ním si chci, musím promluvit, jeho sousedka mi řekla, že mi asi i jednu vrazí. To je mi jedno. bude mít aspoň důvod mě nahlásit. Já na sobě tu lež nechat nechci...Nyní¨mi hlídají tel. číslo, tak že jsem mu napsala včera sms, že se mýlí, že v ničem nejedu, tak že i to je plus pro mě.

Ale jeho mi to asi už nevrátí.

Reagovat

svitluny 8.3.2006 22:00:24

novy

Hani,
maš sice kruté, ale ponaučení pro příště. Možná Ti to mělo ukázat, že nebyl pro Tebe, že Ty ještě nejsi zrala pro vztah s člověkem, který už toho má hodně za sebou. Už se netrap, radila bych Ti nekontaktuj jej, nechej to vyšumět - ono se dost špatně vysvětlují lži. V tom je ten problém, on je dospělý, není hloupý a asi té pohádce o ukradeném mobilu, pak jeho zpětnému nalezení věřil stejně, jako já. A to, že nevěřil. Takže radím - slzy vyplač do polštáře, pouč se z tohoto bolestného příběhu a ráno se koukni, že opět vyjde slunce a Ty se porozhlídni po někom, kdo Tvému srdíčku bude rozumět a kdo bude opětovat Tvé city. Autobusáka nech autobusákem a zkus jít životem bez něj a pro příště - žádné hlouposti, to, co snese náctiletý kluk v SMSkách či meilech, těžko pochopí zralý muž, který má navíc rodinu a jak je vidět fungující, když mobil předal manželce.

Hana 9.3.2006 06:26:17

novy

Promin te, ale to celé je všechno jedna velká lež!

Znám jeho rodinu, jeho manželka mu mobil prohlíží, čte sms, seznam hovorů...

autobusáka autobusákem nechám být, ale až k nám nastoupí a on se bude chovat jako, že nic, tak už mu nepodlehnu.

Já vážně žádné emaily, žádné sms, nepsala. Na to klidně můžu přísahat.

svitluny 9.3.2006 12:49:55

novy

Hani,
mě přísahat nemusíš, jen si zalistuj zpětně, jak to bylo s tím Tvým mobilem a ještě si to jednou po sobě přečti. K těm meilům - pokud je problémový, tak mohly chodit od jinud, ale to se dá zjistit zpětně, z kterého místa byly odesílány.

A jak jsem psala, nesmutni už k vůli němu a najdi si někoho, kdo Tě bude hoden a pak bude zase líp. Uvidíš. smajlik

Standa 6.3.2006 22:46:31

novy

Hezký večer,
víte možná Vám to teď bude připadat, jako kdyby tohle psal malý kluk, ale nikdy, jsem s takovou ženou neměl zkušenost, takže nevím jak na to...
Nechci jí nějak ublížit, dnes jsem se s ní zkoušel bavit, ale tvářila se jako kdyby jí to nezajímalo, vůbec mi nevěnovala pozornost.
Jak mám začít? Mám na ní mluvit? Nebo se usmívat, ikdyž to doteď dělám pořád?

Je možné, že má "B" schyzofrenii? Já vím, že Vy nemůžete vědět vše, ale kamarádům, se kterými pracuji to říkat nechci, protože by mi stejně neporadili, nikdo z nich to o ní neví, co se jí stalo, jen ta kamrádka (která s námi také pracuje, zná jí už 18 let, jsou moc dobré kam.). A jen by se na ní hloupě dívali a vyptávali by se a já bych byl ten špatný.

Děkuji moc.
PS: pomáháte mi, nebo alespoň dodáváte mi takový ten pocit o tom člověku něco vědět víc, protože jsem se doteďka o toto téma moc nezajímal, vždy mi to připadalo, že se s tím nesetkám

Takže ještě jednou děkuji smajlik

Reagovat

svitluny 7.3.2006 09:47:50

novy

Schyzofrenie je rozdvojená osobnost, to si myslím, že by mít neměla. Nejsem psychiatr, takže v tomto nemůžu sloužit, ale to tajemství o ní je v pořádku, že si necháváš pro sebe, protože jak sám píšeš - okoli by toho mohlo zneužít a navíc Ty by jsi ztratil veškerou její důvěru. Možná by bylo dobré ji občas někam pozvat - třeba do kina, do divadla - ze začátku může odmítat, ale neměl by jsi to vzdávat, pokud o ni opravdu stojíš, ale otázkou ještě je, zda se líbíš Ty ji. Tohle bych brala za velmi podstatné.

Standa 7.3.2006 20:54:47

novy

No jsem švihák smajlik)))))

Vy asi myslíte duševně že? Zapůsobit na ni.. je mi to jasné.
Myslím si, že tohle dokáže každý člověk, akorát to musí umět smajlik
Také jsem nad tím přemýšlel jí někam pozvat i čekám to, že mě odmítne (určitě), ale za zkoušku to stojí smajlik .
Dnes jsem s ní zase mluvil, párkrát na mě i mrkla, zjistil jsem si (od kamarádky) co jí zajímá, tak jsem na to také napojil smajlik vždycky pokývala hlavou, nebo něco málo řekla (ano ..ne) Určitě už ale poznala, že se s ní chci bavit také o něčem jiném než je práce, možná vidí i mou snahu se s ní "kamarádit" smajlik ale neobětuje to smajlik
Jéjej zase jsem se zapovídal smajlik
Však ono to časem půjde máte pravdu, už Vás s tím nebudu otravovat, asi Vás to také zbytečně zdržuje, děkuji moc, že jste mi pomohla.

Ikdyž bych taky na to mohl přijít sám , ale ne určitě tak rychle a s informacemi smajlik .

Děkuji Jarmilko

svitluny 8.3.2006 14:11:12

novy

Stando,
věřím, že jsi švihák, ale jde tady i o řeč těla, o tělesné vůně, o energie - je toho hodně, co k sobě dva přitahuje, ale také naopak může odpuzovat - mnohdy ani zas tak moc nezáleží na vzhledu, ale o vizařování a zda toto vyzařování je vzájemné. Držím palečky, aby u Tebe bylo a Tobě vše vyšlo, dle Tvých přání. smajlik smajlik

Standa 8.3.2006 15:11:00

novy

Děkuji, mějte se nádhrně smajlik

Nicol 5.3.2006 21:36:35

novy

Teď jsem si četla článek od Standy docela mě to vzalo, protože to můsí bejt strašně těžký ne? Hlavně pro tu přítelkini, takovej človíček musí mít strašnej život. Tak nějak přemýšlim, jestli má vůbec někdy do života chuť.

Nebo vůbec jak, kdyby už se do něho zamilovala, tak dokázala by se při sexu uvolnit a nemyslet na to co bylo i přesto že ho miluje, musí to bejt hrozně těžký ne?

Reagovat

svitluny 5.3.2006 22:08:53

novy

Nicol, těžký to bude, jen záleží na tom, jak to všechno bylo, Standa to zná z vyprávění její kamarádky, ne od ní. Život jak vidíš nevzdává, zahryzla se do práce. Znám ženy, co byly v manželstvi týrány a přesto se dokázaly znovu zamilovat a zapomenout, ale také ženy, které vyrůstaly v rodinách, kde otec matku bil a našly si partnery, které je také bili a když jsem se jich ptala, proč si to nechávají líbit, tak odpoví - to je normální, otec to dělal matce také, takže bohužel modely ze své rodiny si bereme i dál do života, tak to může být i se Standovou přítelkyní - záleží na co byla zvykla od mala. To, co někdo bere, jako nutné zlo - jinému může přijít, jako nepřekonatelné. Každý člověk je jiný a vychováván v jiném prostředí a podle toho se také chová a má nastavené vnímání i hranice, co je a co není schopen akceptovat.

Standa,33 5.3.2006 06:12:28

novy

Dobré ráno.
Chci se Vám svěřit s takovým malým trápeníčkem. Mám kamarádku, s kterou pracuji, ale naše práce je tak náročná, že nemáme skoro čas na volno, takže žijeme po hotelech, autech a autobusech. Takže jsme pořád spolu. Moje kamárdka "B" je starší o 6 let. Moc mě trápí, jak se chová, protože se mi líbí a možná jí i tajně miluju. Ale chová strašně chladně, (nejenom ke mě) jak tak přemýšlím, snad ještě nikdy jsem jí neviděl se smát smajlik.
Ze začátku, když jsem spolu začali pracovat, byla strašně "protivná" a provokovala mě, hlavně slovy, někdy i byla sprostá, vylívala si na mě zlost, (to trvá i dodneška) ze začátku jsem si myslel, že se prostě špatně vyspala, ale bylo to den co den furt to samé. Nevyhodil jsem jí s práce a doufám, že i nevyhodím, protože jsem ještě nikdy neměl tak pracovitého člověka jako je "B", dokáže denně udělat "mocinky" práce smajlik.
Postupem času jsem zjistil, že jí asi něco trápí, zeptal jsem se jí na to a snažil se o tom mluvit, ale vždycky neodpověděla, nebo řekla jen něco hodně hloupého. Proto jsem "překecal" její kamarádku, zjistil jsem, že její celý život je stavěný na hodně tenké lávce. Už od dětství byla týraná a bohužel neměla štěstí ani u mužů, kteří jí dokonce i znásilňovali. Když jsem se to dozvěděl přestal jsem se s ní hádat, snažil se být na ní příjemný, ale nezměnilo se to. smajlik
Někdy když jedeme autobusem, tak si prostě v hloučku sedneme a povídáme si, "B" sedí s námi minimálně, vždy se někam zavře , nebo zaleze do postele a tam vyplňuje různé papíry a poslouchá hudbu. Všiml jsem si také, že moc nespí.
Dnes jsme právě v autobuse a včera večer se nějak nedopatřením zjistilo, že na někoho nevyšel "pelíšek", zvala si to se slovy: "jsem zvyklá spát všude". Ale když jsem v noci viděl, jak sedí u stolu a "mlátí" se tam, přišel jsem k ní a vzal jsem si jí do postele smajlik , ku podivu šla, asi možná byla rozespalá. Usnula hned, ale já.. smajlik ..byl jsem vzhůru dobré 2 hodiny a hladil jsem jí po tváři, čichal její voňavé vlasy a přemýšlel nad ní. V noci jsem se ještě několikrát vzbudil. Když jsem se vzbudil, byla už dávno na nohou.
Chci, aby už nebyla taková chladná, já vím, že chtít je málo, ale já už jsem z mé strany udělal snad vše, myslíte, že si toho všimla?..
Myslíte, že mám šanci jí změnit?

Děkuji moc za odpověd

Reagovat

svitluny 5.3.2006 15:48:12

novy

Stando,
těžko říci, zda se dá někdo změnit, jsou vlastnosti, které jsou dány, je osud, který je někdy hodně složity a Tvá přítelkyně jej neměla snadný, jak sám píšeš. Je dříč - to se po ní chtělo, je zvyklá, že nic nedostane zadarmo, ale také, že s ní muži nezacházejí hezky a proto, pokud ji opravdu miluješ, tak to chce krůček po krůčku, hodně opatrně probouzet u ní důvěru, že ne každý chlap je hajzl, jak to doposud poznala, chce to hodně citu a vytrvalosti, výsledek je sice hodně nejasný a možná i daleko, ale jde o to, že pokud se Ti to podaří, tak budeš mít milující a oddanou ženu, ale napřed budeš muset odstranit bodlinky a rozbořit věže, které si kolem sebe nastavěla a to chce hodně lásky, něhy, trpělivosti a času.

Standa,33 5.3.2006 17:49:06

novy

Opravdu jí miluju, zkusím to to i přes to, že to bude těžké. Každopádně děkuji

svitluny 5.3.2006 21:30:56

novy

Tak ať to vyjde smajlik

Míša 4.3.2006 14:38:34

novy

Dobrý densmajlik
Poslední dobou přemýšlím o tom, jaký vliv může mít do budoucna na vztah rozdílnost obou partnerů.. Vím, že to všechno záleží na těch dvou, jak se domluví, a tak, ale abych byla konkrétnější, tak mám na mysli třeba trávení volného času. Můj přítel je hodně aktivní, pořád by něco dělal, někam jezdil, bavil se - užíval života. A to i tehdy, když má hodně práce, pracuje celý den, a pak je schopný jít se ještě někam bavit, i když je unavený. Já jsem pravý opak. Když mám hodně práce, nejsem schopná někam jít, třeba na diskotéku. Padne na mě nezvladatelná únava, a já popravdě ani nemám chuť a ani sílu se jít někam bavit. Bohatě by mi stačilo sedět doma třeba u knížky nebo časopisu, ale to je třeba pro přítele promrhaný čas. V tomhle se mu docela podřizuju, protože zase na druhou stranu mi to nedá, abych zůstala doma a odpočinula si. Tak si jenom jdeme někam sednout, ale já stejně už v devět odpadám. Vstávám každý den v šest hodin, nechodím spát dřív než v půl jedenácté a jednoduše mi to nestačí.... Chtěla bych s ním udržet krok, ale moc se mi to nedaří. A to přítel říká, že ještě "nejede" na sto procent, prý do brzdím. Já mám zase pocit, že se ze sebe skoro vydávámsmajlik)
Proto mě tak napadá, jaké by to asi bylo, kdybysme bydleli spolu. On je zvyklý ponocovat, já bych šla klidně spát v devět hodin.
On toho hodně vydrží, já ne. Jednou vstával v šest hodin, celý den pracoval, potom ho čekala dlouhá cesta, a tak nespal skoro 30 hodin...
Nevím, proč jsem poslední dobou tak hodně vyčerpaná a unavená... Teď posledních pár dní na tom má podíl i moje práce, kde zůstávám každý den přesčas - 10-12 hodin práce denně. Pracuju v kanceláři - a tak mám hlavu jako koš smajlik A s tímhle se moc nedá relaxovat třeba u knížky, nebo jít na výlet... Kdo pracuje v kanceláři, určitě ví, jak to myslím.. Teď by mi stačilo zavřít se do tmavé místnosti, kde by bylo naprosté ticho a tam si odpočinout smajlik
Taky mě docela udivuje, že se mu chce pořád ještě blbnout.. Je to už třicátník (tím nemyslím, že by byl starý nebo tak smajlik) ale tak nějak bych čekala, že bude trochu klidnější a že už se víceméně vyblbnul a bude se chtít usadit, ale to on ne smajlik. Já mám do třiceti ještě daleko, a na rozdíl od něj jsem o hodně klidnější smajlik

Reagovat

svitluny 5.3.2006 16:01:18

novy

Zde bych asi doporučila udělat partnerský rozbor, ten by Ti ukázala, co máte a nemáte společného, co jste schopni jeden pro druhého dělat. Nikoho od základu nezměníš, partnera máš hodně temperamentního, nevím, kde pracuje. Ty se mu snažíš podřizovat, což nemůžeš dělat věčně, sama vidíš, jak je to vyčerpávající. Nikdo se nedokáže od základu změnit. Jsou jisté povahové rysy, které jsou dány do vínku, s těmi jste se už narodili a změnit nejdou. S tím podřizováním - zkus si položit otázku, jak dlouho to vydržíš, než Tě to vyčerpá, nebo psychicky zlomí? V partnertsví by měl být každý takový, jaký je ve skutečnosti, protože pokud s ním chceš být na trvalo, tak je to běh na hodně dlouhou trať a nebudeš se podřizovat celý život - tím pádem, by jsi sešla ze své cesty a mohla by jsi to odnést i po zdravotní stránce. Zkus se nad tím vším zamyslet. A k tomu čtení - to není dobrá devize, že on čteni neuznává - časem Ti to může vyčítat, že je to ztráta času, že jsi líná, že čteš a místo toho, aby jsi něco pořádného dělala. Zkus si to vše v klidu promyslet co Ti přítel dává a co Ti bere.

Míša 5.3.2006 18:58:27

novy

Vím, že podřizovat se pořád nejde... Právě že teď už se nacházím ve fázi, kdy už se mi to nelíbí a začínám "vystrkovat růžky" smajlik

Míša 5.3.2006 19:12:41

novy

Uvažujeme o společném bydlení a myslím si, že tam se to všechno rozhodne.
Rozhodně ho nechci změnit, ale taky se nechci moc měnit ani já..
Musím si to všechno promyslet... Neumím si ale představit, že bych byla bez něho..
Je fakt, že on je hodně aktivní a i svůj volný čas chce trávit aktivně, a já mám zase docela ráda svůj klid..
Třeba se trochu zklidní, až budeme spolu bydlet, kdo ví.
Ale zase když tak o tom přemýšlím, myslím si, že by mi ten jeho životní styl zase chyběl. Protože díky němu jsem se dostala na hodně míst, kam bych se bez něj hned tak nedostala.

svitluny 5.3.2006 21:34:49

novy

Ber to i tak, že vztah je i o kompromisech. Kompromis není chtít změny po partnerovi, ale domluvit se na tom, co komu vyhovuje a co komu ne, ve vztahu by měl mít i každý prostor sám na sebe, něco dělat společně, ale něco i nezávisle na sobě, pokud tohle všechno zvládnete, není problém, aby Vám vztah nemohl fungovat. Vše máte ve svých rukou a záleží na Vás, jak se k tomu postavíte. smajlik smajlik

Denys 1.3.2006 08:12:17
drencapol (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Ahoj Jarmilo.
Jak jsem ¨ti psala do snového forum o mém snu,že jsem přebrala kámošce kluka.trochu jsem si s ním psala a on mi napsal že s tou hokou nechodí ale že ji má rád ale ona ¨mu už nevěří. Tak jsme si psali o mém bývalém klukovi,který je jeho kamarád.Napsal mi jestli bych s tím klukem ještě chodila a když jsem napsala že možná i jo,napsala že se ho nenápadně zeptá.
Mám u něj šanci? On je fajn kluk a docela pěknej.... smajlik
Má rád tu kámošku.Nebo to řekl jen tak? Já nevím smajlik

Reagovat

svitluny 1.3.2006 12:05:22

novy

Šanci u něj asi mít budeš, když si s Tebou píše, ale Ty jsi mu řekla, že by jsi chodial s jeho kamarádem - tak aby jsis tímto nezavírala dveře. Sen Ti šanci ukázal, je na Tobě, zda ji využiješ smajlik

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60