Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum povídání o lásce

Líbil by se Klub zlomených duší? Diskusní fórum o šrámech na dušičce? Každý může poradit, každý se může svěřit, každý může pohladit. Zkušeností máme všichni spoustu. Tak zněla anketní otázka.

Po kladném ohlase na tuto otázku otvírám veřejné povídání a jelikož by bylo smutné, kdybychom si tu povídali jen o šrámech na dušičce, tak jsem jej nazvala povídání o lásce, protože láska má mnoho podob, je všeobjímající a nemusí jít jen o lásku mileneckou, ale i o mateřskou. O lásku k vlastnímu tělu, lásku k životu i lásku kosmickou. Láska má tisíce podob, láska je krásná a nádherná, tak si pojďme o ní povídat a ne jen o ni. Můžeme si zde povídat o všem co nás trápí i dělá radost.

Vložit příspěvek

svitluny 2.6.2006 19:24:41

novy

Ber to tak, že v řece voda plyne - neni stojatá, tak nikdy nemůžeš vstupit do stejné řeky - voda bude vždy nová a tak to může být i s návratem do zaměstnání - za tu dobu, co jsi tam nebyla se toho mohlo mnoho změnit, záleží na tom, zda jsi odešla po neshodách, nebo jsis chtěla jen vyzkoušet něco jiného. Co se týká vztahů - je to podobné - když jste se rozcházeli byli jste možná trošku jinde, než jste dneska, ale zase určité povahové rysy se nemění a tak pokud to skřípalo dříve, tak můžeš počítat s tím, že to bude skřípat opět a že slepený hrneček je vždy mnohem křehčí, než hrnek zdravý a bez kazu a tohle bych řekla že spíše platí na vztah, než ta řeka. Šrámy na duši se hojí těžce a jsou chvíle, které se nezapomínají, ať už vkladu, tak i v záporu.

Hana Vichová 2.6.2006 12:05:08
Vichová (tečka) H (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Moc Vás zdravím.
Před dvěma měsíci jsem se odstěhovala od přítele, se kterým jsem byla 4 roky. Odstěhovala jsem se proto:
Sdělil mi, že spával s kolegyní s práce a ona, že prý s ním otěhotněla. On jí poslal kvůli mě na potrat, ona šla, ale on se pak rozhodl, že chce být sám. Podotýkám, že my dva jsme se snažily o dítě 2 roky, a po veškerém vyšetření zjistili, že on nemůže mít dítě přirozenou cestou. Měli jsme jet na umělé oplodnění. Ona je vdaná za majitele podniku, ve kterém on pracuje. No, já jsem sbalila pár věcí a vrátila se domů.
Věřila jsem, že je to poslední vztah, že si toho člověka vezmu. On se se mnou bavil o svatbě ještě týdem před tím, než mi to řekl. Nejsme nejmladší. On 36 a já 29 let. Dělala jsem taky chyby, tlačila jsem ho do dítěte. Uvědomuju si to. Taky jsem mu to napsala. Ale nedokážu bez něj žít, natož se s někým začít stýkat. Z jeho strany to zatím vypadá, že si chce nechat u mě zadní vrátka, protože mám ještě u něj věci a on mi je ještě nepřivezl i když to slíbil. Od přátel vím, že s ní nejspíš spí, ale nežije. Měli jsme nádherný vztah, navzájem jsme se doplňovaly. Byla jsem první holka, se kterou žil. Vůbec to nechápu. Připadá mi to jako zlý sen. Zajímal by mě moc tvůj názor na to, jak to asi bude dál. Děkuji

Reagovat

svitluny 2.6.2006 16:47:43

novy

Můžu Ti vyhotovit partnerskou numerologickou analýzu, potřebuji k tomu přesné data narození, datum od kdy jste spolu, ale tohle, pokud budeš chtít pořešíme po meilu. smajlik

Martin Iltis 29.5.2006 15:04:11
M (tečka) Iltis (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrá a chci se zeptat jestli mám věřit tomu ,že se dá zjistit sexuální orientace podle délky prostředníčku a prteníčku ,mě totiž vyšlo že budu homosexuál a já nevím jestli tomu mám věřit či ne pomozte mi Jarmilo prosím.
A z těmi kluky tak ne jen Bill ,ale prostě když na ulici vydím hezkého zajímavého kluka tak se za ním otočím a nevím jakým způsobem se mi líbí ,ale líbí a to je stejné i s holkama,čím bi to mohlo být odvíjí se od toho má sexuální orientace? smajlik smajlik smajlik smajlik smajlik smajlik

Reagovat

svitluny 29.5.2006 18:50:28

novy

Tak tedy to slyším prvně, že se sexuální orientace projevuje délkou prstů smajlik, ale už jednou jsem Tě na těchto stránkách upozorňovala, že si máš zajít za odborníkem - sexuologem, když myslíš, že s tím máš problém.

Zoe 1.6.2006 11:52:56

novy

Podle mého názoru a tak trochu i zkušeností je to ohlížení se za někým ještě trochu o něčem jiném. V určitém věku, kdy se člověk "hledá", tak hledá i někoho, komu by se třeba mohl podobat, prostě nějaký vzor. A i to, že si hledá nějakého partnera (tzv. dětské nebo i třeba platonické lásky) je o tom, že ten druhý něčím vystihuje toho hledajícího. A nebo, že má něco (z vlastnosti nebo vzhledu) co by ten hledající chtěl mít (jaký by chtěl být). Takže to, že tě někdo zaujme a ty se za ním ohlídneš, ještě nemusí mít nic společného s láskou, sexem či orientací.

Martin Iltis 28.5.2006 12:41:14

novy

Já chci dodat mě se líbí a v tomhle jsem jako holka taková ta platonická láska a nevím co s tím a navíc on je to Bill z Tokio hotel a on trochu vypadá jako holka smajlik

Reagovat

svitluny 28.5.2006 15:03:47

novy

Z tohoto mraku pršet nebude, takže žádné strachy smajlik smajlik

Pepa 28.5.2006 21:44:33
(tečka) (tečka) (tečka)

novy

Billie Kraulitz? Ten *****? smajlik smajlik smajlik smajlik Omlouvám se ž se tu tak vyjádřím, ale ten blbeček ani neví jak se do byznysu dostal a je vidět milý Martine, že jsi skočil na lep nahrávací společnosti přesně jak to chtěli a ne nějakýmu ulepenýmu sexidolu. Já sám se pohybuju v hudebním světě, dělám do muziky a to co je Tokio Hotel to znamená v normálním světě, promiňte Jarmilo, HOVNO. Ale je na každym aby si udělal svůj názor, a myslím že až trochu povyrosteš, zjistíš že to nebyla láska to co k němu cítíš, ale jen mládežnická blbost. A budeš mít právno na to říct, stejně jako já - byli jsme tenkrát mladý a blbý, to se nesmí brát vážně... smajlik

Standa 2.6.2006 11:51:59

novy

Pepo, každý má rád něco jiného a to že se ti Tokio nelíbí neznamená, že se nelíbí i jiným lidem, někdo má rád rock a někdo latinku

Martin Iltis 27.5.2006 14:25:32

novy

Zajímá mě co znamená když se mi líbí holky ,ale prostě se mi strašně líbí jeden zpěvák a prostě se mi o něm zdá a je roztomilej doufám že nejsem homosexuál ,co na to ty?

Reagovat

svitluny 27.5.2006 21:51:37

novy

Co já na to - když se mi líbí nějkahá hezká herečka, tak to také neznamená, že jsem lesbička - takže to ber tak - něco jiného je se líbit, ale něco jiného je milovat, ale na to přijdeš, až dozraješ - zatím si chlapec, který teprvé vyzouvá dětské střevíce - jsi v období hledání a nalezání sebe sama - proto Tvé tápání i v této oblasti. smajlik smajlik

Liluška 27.5.2006 09:29:48

novy

ještě bych chtěla říct, že nikdy nic nebylo.. nikdy se k ničemu nedostaneme. děkuji

Reagovat

svitluny 27.5.2006 22:28:41

novy

Pokud si to takhle bude říkat, tak opravdu zůstanete na mtvém bodě.

Co si tak začít říkat - přeji si se s ním sejít, přeji si, aby jsme se milovali, přeji si, aby jsem šli životem ruku v ruce, jako dva milující se lidé a uvidíš si, co se bude dít. Přání se plní a tak, když si tohle budeš říkat a budeš tomu upřímně věřit, může se splnit. smajlik

Liluška 27.5.2006 09:28:52

novy

Ahojky, po nějakém přemýšlení jsem se rozhodla, že sem napíši své trápení a neklid, který je ve mě díky tomu. začalo to před 3roky, potkali jsme se na jedné slavnosti, která je v našem městě rok co rok, sice jsme spolu už rok chodili na stejnou školu, ale seznámili jsme se až tam. ten večer byl krásný, povídali jsme si spolu a s našimi kamarády, ke konci to vypadalo, že spolu chodíme, vzal si číslo, jenže pak večer skončil a bylo po všem. já jsem o nej nejdřív usilovala, pak mě to nějak přešlo, asi jsem si myslela, že to nikam nevede, potom zase usiloval on o mě, takhle to jde už 3 roky. celé tři roky. každý rok se potkáme na té slavnosti a něco tam je, cítím to, i když se vidíme tak tam něco je, ty pohledy, jen prostě nevím, jestli to co dělá je upřímné, nebo ne, je to takový ten děvkař, který neví koho.. každou chvíli ho vidím s nějakou jinou, trápí mě to, a když mi minulý týden řekl, při jednom krátkém rozhovoru, že to je z lásky, ani sama nevím proč, nevím co myslet. trápím se, potřebuju nejakou pomoc.. uvažuju i o tom, že se ho zeptám co v tom je, ale nechci nic nějak ničit..
děkuji za radu od všech.. smajlik

Reagovat

svitluny 27.5.2006 21:48:52

novy

Co Ti mohu řící, že nejhorší jsou promarněné šance. Již tři roky možná po sobě toužíte, ale nejste schopni ani jeden k radikálnímu kroku proč? Čeho se bojíš? Co myslíš, že můžeš zničít, když ještě nic nenastalo? Víš, někdy je hodně důležité zariskovat a zahrát si vabank - hop nebo trop. Možná přišel čas mu své city vyjevit a pak uvidíš - pokud je nebude chtít opětovat, tak aspoň budeš mít v této oblasti jasno, ale pokud ano, tak to za ten obláček lásky, na kterém se s ním octneš snad stojí, nemyslíš? smajlik

Radka 25.5.2006 13:58:03
Radka (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

ahoj,
Cht2la bych poradit, studuju na VŠ a asi jsem yamilovaná do jednoho doktora- učitele u nás. Myslím, že se mu takz líbím - ptal se mě před dvěma lety, proč jsem chodila na jeho seminář, a čím jsem mu imponovala a pak se vždz od té dobz na mě heykz usmívá a dívá se na mě zvláštně.Třeba nedávno v hospodě se pořád na mě otáčel - sedel jinde a já citila jeho pohledy. Je ale yadaný -tak nevím, jak on to má vážné s tou svou.Jenže teD JSEM potkala ještě jiného - takz u nás učí, ale skamarádili jsme se. líbali jsme se 2X ale je taky zadaný.nejdříve jsme se scháyeli, dokud jsem nezjistila že má holku - omluvil se mi, ale stejně mi pořád píše - posledně třeba princezno,myslíte na prince ze vzdáleného království, nobo mi píše erotické sms - nevím co mám dělat - líbí se mi sice tento víc, ale ten první - to je takové zvláštní - myslíš, že se jim opravdu líbím? Mám si někoho vzbrat a jak docílit toho, aby se rozešli s tamtěmi a jeden y nich byl se mnou?

Reagovat

svitluny 25.5.2006 17:16:28

novy

Pokud jsou svobodní, tak je to jen a jen na Tobě, zda budeš chtít za svou lásku zabojovat a stát se v očích svého vyvoleného jedničkou. Ono se říká, že v lásce a ve válce je povoleno vše, takže běž do boje, ale rozhodni se jen pro jednoho. Takže pokud Tě k některému z nich Tvé srdce táhne, tak zabojuj - máš stejnou šanci, jak jeho přítelkyně a bude jen na něm, pro kterou se rozhodne. Když je člověk svobodný, je v období hledání, až navleče snubní prsten bude pro Tebe ztracen. smajlik

Karin 23.5.2006 22:24:36
berunka1 (zavináč) tiscali (tečka) cz

novy

Dobrý večer paní Jarmilko.Téměř pravidelně si od Vás nechávám vykládat sny a tak bych se chtěla zeptat také na něco ohledně lásky. Hodně dlouho již miluji jednoho kluka, ale všechno je hrozně zamotané a těžké a já se kvůli tomu hodně trápím.Mám ho ráda již dlouho, vlastně ani nevím, jak se to stalo.On byl ženatý, má dcerku, ale rozvedl se, údajně ho manželka podvedla s kamarádem. Hodně je to oba vzalo, já se do něj zamilovala ještě když byl ženatý.
Pak mi ho bylo hodně líto. Trápil se a já také, zamilovala jsem se a nevěděla, co s tím.Nejdříve jsem mu napsala dopis a když dlouho neodpovídal, šla jsem se ho zeptat osobně.Ani nevím, kde se ve mě vzala ta odvaha.Řekl mi, že dopis se mu moc líbil, ale že teď nikoho nehledá.Asi jsem to tehdy celé zblbla a také jsem si vybrala špatnou dobu, asi to bylo dost brzy po tom rozvodu a nejspíš tehdy o žádný vztah nestál. A nebo nestál o mě...Mě to ale hodně ranilo, protože mě odmítl a nevěděla jsem, jak se s tím vyrovnat.Začali jsme se zdravit a občas spolu prohodili pár slov.Já jsem se ale asi nějak blokla, prostě mě když se líbí nějaký kluk, tak se chovám úplně jinak než normálně mezi kámoši, styděla jsem se za to před ním, že jsem mu to řekla a nedokázala se s ním sblížit více. Hrozně jsem se trápila a stále trápím, když jsem ho třeba viděla s jinou nebo tak.Po rozvodu byl dlouho sám......Viděla jsem, že má občas holku, ale vždy jen na chvíli. Vím, že mu ten rozvod hodně ublížil.Pak jsem byla jednou na diskotéce a ten večer jsem měla zrovna jmeniny, rozhodla jsem se, že se na něj vykašlu, že si to užiju a najdu si nějakého přítele.A v tom se tam objevil ON.Bylo mi to jedno, tančil po celém parketě a taky pořád kroužil kolem mě.Tehda jsem se odvázala a byla jsem v poho. Věděl, že mám jmeniny, protože přátelé mi u DJ nechali zahrát písničku a on pak přišel ke mě, chytl mě za ruku a políbil mě na tvář. Nechápala jsem, oč mu šlo, nějak jsem díky hudbě neslyšela, co říkal.Byl již sice v náladě, ale věděl, co dělá. Jenže já nevěděla, co mám dělat, a možná jsem tehdy něco pokazila.A na druhý den jsem se v tom vezla zase. Párkrát jsme se na diskotéce vídávali, někdy mě pozdravil a štípnul do stehna, pak mě pohladil po zadku a rozbil kvůli tomu pivo, často mě pozoroval a možná i sváděl, ale já měla strach do něčeho jít.Čekala jsem, že snad kdyby on chtěl, tak...Bála jsem se dalšího zklamání.A bojím se dál, mám pocit, že je vše na mě vídět. To, jak ho mám ráda, atd.Nevím, jak dál, snažím se být kamarádkou, ale je to mezi náma takové zvláštní.Těžko se s ním povídá, jako by mezi náma pořád něco nepříjemného viselo ve vzduchu.Často třeba začnu mluvit s ním já, a on odpoví, ale nějak to nemá smysl.Hodně často se mi o něm zdá a je to moc krásné, ale ve skutečnosti jsem zoufalá tím spíše, že to je ten můj soused a vidím ho téměř denně. Možná jsem měla kolikrát šanci, ale nedokázala jsem ji využít.Chci, abychom byli alespoň kamarádi, ale nevím, jak na to a také chci, aby mě poznal takovou, jaká doopravdy jsem, takovou, jak se chovám před přáteli a ne takovou ustrašenou myšičku.Několikrát jsem si již chtěla někoho najít, ale obávám se dalšího zklamání.A taky ho pořád miluji.Nevím, zda by na tom šlo ještě něco změnit. Děkuji.Karin

Reagovat

maria 24.5.2006 12:44:06

novy

zaujal me tvuj přiběh,Snad ti nebude vadit,když na něj budu taky reagovatChapu tve pocity...přesně vim,jak se citiš.jaky je to pocit,když otevřeš tomu druhemu sve srdce a on nereaguje tak jak bys chtěla.připadaš si pak trapně,možna i ponižená.Ale myslim,že to vždy stoji za pokus.vždyt kolik je zbytečně promarněných šanci,když se lidi boji dát tomu druhému najevo sve city,naklonnost.Nelituj,žes mu o nich řekla,určitě aspon o tobě musi přemýšlet.Tim si bud jista.Je to teda muj nazor,ale snad ti to trošku pomuže smajlik a přeji ti aby ti to s nim vyšlo

svitluny 24.5.2006 19:47:51

novy

Sny Ti ukazují, že by to šlo, že by jste mohli být spolu, Ty jej miluješ a proto přátelství nelze - proto nejsi uvolněna jak s ostatními. Láska Tě svazuje i touha po něm - možná by stálo za hřích - si s ním ještě jednou promluvit, ale počkat na dobu, kdy bude vstřícný - třeba někdy na diskotéce, nebo, když bude rozhovoru příjemně nakloněn. Ještě jednou to zkusit a uvidíš. Nejhorší jsou promarněné šance a mohou po sobě dva toužit sebevíc, pokud neudělá jeden z nich vstřícný krok, tak sny se nemohou plnit a je to škoda, znám z vlastní zkušenosti, takže zabojuj a uvidíš.

Martin 22.5.2006 17:18:55

novy

Mě přitahujou asi muži , ale nevím proč normálně se mi to takhle mění a mám z toho deprese smajlik

Reagovat

svitluny 22.5.2006 17:39:34

novy

Martine,
k Tvé orientaci bych doporučila sexuologa, ten to určí lépe než já. Je na to odborník a pokud by jsi byl i homosexuál, tak se svět k vůli tomu přece nezboří a Ty si prostě najdeš lásku u stejného pohlaví - nebudeš první ani poslední, tak se s tím netrap a nepodléhej depresím. smajlik

Hana 19.5.2006 20:16:09

novy

Zajímalo by mě,jak si mám vysvětlit,že při setkání s jistým mužem cítím vždy jako by mnou projela nějaká energie nebo tak něco.Vím jen,že jsme si navzájem sympatičtí,ale nechápu,proč jen u tohoto člověka mám tento pocit.Vím,že vše je v podstatě o energii,ale stejně je to zvláštní.Vždy se pak cítím ještě dlouho dobře.

Reagovat

svitluny 19.5.2006 20:59:45

novy

Možná se vzájemně přitahujete a jedná se o řeč těla, kdy silně jeho tělo přitahuje Tvé, jen by bylo ještě dobré, kdyby to bylo u něj stejně, pokud ano, tak jsi nalezla svou spřízněnou duši, se kterou můžeš prožít nádherné souznění, jak při milování, tak i v duchovní oblasti. smajlik

Lucie 17.5.2006 19:51:57

novy

Přeju Všem kteří jsou zamilováni jen to nej.

Já bohužel před třemi měsíci o někoho koho jsem milovala a miluji přišla. A nemohu se z toho vzpamatovat...Všude ho vidím, vzpomínky, naši známí...
Ani jsem mu nestačila říct, že ho miluju. smajlik

STRAŠNĚ MOC MI CHYBÍŠ! M.J.

Reagovat

svitluny 18.5.2006 15:41:50

novy

Milá Lucko,
až se budeš chovat dospěle a budeš upřímna jak sama k sobě, tak i ke svému okolí, tak Ti do života láska vstoupí, chce to zapracovat na sobě a na svém sebevědomí a koukat se po sobě rovných. smajlik smajlik

Denys 17.5.2006 06:41:44
drencapol (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Lidičky, tak je to v suchu!! smajlik
Byla jsem za ním v pondělí na tréninku a dali jsme se dohromady.
Řekl mi,že čekal, až zjistím jestli ho miluju a vrátím se nebo že ho nemiluju a nebudu ho trápit!! smajlik
Jenže já ho miluju a on mě!! smajlik

Reagovat

svitluny 17.5.2006 16:00:37

novy

No tak vidíš a opět srdíčko plesá smajlik

Denys 12.5.2006 21:45:23
drencapol (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Vel,mi ráda bych vám řekla něco hezkého, milého nádherného.
Přtom jsem ten nejsmutnější člověk na světě... smajlik

Reagovat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60