Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum povídání o lásce

Líbil by se Klub zlomených duší? Diskusní fórum o šrámech na dušičce? Každý může poradit, každý se může svěřit, každý může pohladit. Zkušeností máme všichni spoustu. Tak zněla anketní otázka.

Po kladném ohlase na tuto otázku otvírám veřejné povídání a jelikož by bylo smutné, kdybychom si tu povídali jen o šrámech na dušičce, tak jsem jej nazvala povídání o lásce, protože láska má mnoho podob, je všeobjímající a nemusí jít jen o lásku mileneckou, ale i o mateřskou. O lásku k vlastnímu tělu, lásku k životu i lásku kosmickou. Láska má tisíce podob, láska je krásná a nádherná, tak si pojďme o ní povídat a ne jen o ni. Můžeme si zde povídat o všem co nás trápí i dělá radost.

Vložit příspěvek

Lucie Fořtová 22.8.2006 19:26:45

novy

Hezký podvečer p. Jarmilko.

Tak jsem dorazila domů od toho známého. Upřímně?

Stále se mi zdá, že se chová ke mě stejně. Povídali jsme si, hned na mě vyjel, že mu donesu omluvenku za včerejšek. Myslel si, že se uvidíme, ale já neměla v plánu za ním jít. A povídal mi o tom, co dělal o víkend a pak nyní jdu. Toď vše zítra a pozítří máme zase sraz, neplánovaný, neví o něm. Prostě se tam objevim, bohužel ne sama, budu mít sebou mladší sestřenku. smajlik

Reagovat

svitluny 22.8.2006 21:56:44

novy

Tak uvidíš, jak to bude dál. Zájem projevil, povídal si, takže bych to brala jako fajn začátek. Dokonce Ti vyčetl, že jsi s ním den před tím nebyla, tak uvidíš, jak se to mezi Vámi bude vyvíjet do budoucna. smajlik

Lucie Fořtová 14.8.2006 10:48:31

novy

Hezké dopoledne paní.
Rozhodla jsem se Vám také svěřit. Asi před měsícem jsem s kamarádkou vyrazily posedět a popovídat do jedné restauarace, která se otevřena u nás ve městě. Objevil se tam jeden chlapík, kterého má kamarádka zná již nějaký měsíc. Nevím jakmile k nám přišel. Pozdravili se já jeho taky. No, mě si nevšímal jen řekl, že jsme si podobné. No, já jsem na něm popravdě mohla oči nechat, v duchu jsem si říkala aby si nevšiml jak se na něho dívám. Zjížděla jsem ho doslova od hlavy až k patě. Nevím proč, nějak mě zaujal, ale za celou půl hodinu co tam s námi byl jsem s ním nemluvila. Jen jsem se na něho usmívala. Mě to přišlo jakoby na mě totálně kašlala a bavil se jen s kamarádkou. Od té doby ho mám v hlavě. Vím, že pracuje kousek od té restauarce, ale bohužel netuším jaké dny přesně, ani kamarádka, střídají se tam tři chlapi. Nevím možná to není láska na první pohled, možná je to jen okouzlení, které vyprchá. Ale je fakt líbil se mi byl mi sympatický, mluvily jsme o něm s kamarádkou a před ní hraju, že mě nezajímá. Co myslíte Vy o této příhodě? Děkuji

Reagovat

svitluny 14.8.2006 11:52:50

novy

Nejhorší jsou nesplněné sny, možná by bylo dobré se kamarádce svěřit s tímto tajemstvím a tak nějak vysondovat, zda muž je vůbec volný a nebo je již zadaný a pak podniknout kroky k bližšímu seznámení. Třeba se mu také líbíš, ale když si hraješ i před svou kamarádkou na ledovou královnu, tak to těžko zjistíš a pak Ti může příležitost bližšího seznámení s tímto mužem proklouznut mezi prsty a Tobě zbyde jen nenaplěný sen.

Lucie Fořtová 14.8.2006 12:21:58

novy

Děkuju Vám. Něco o něm vím, vím, že je volný, že bydlí pár km ode mě, kde pracuje...Děkuju Vám. smajlik

svitluny 14.8.2006 13:16:35

novy

V tom případě by to chtělo osobní setkání. smajlik

karunka23 8.8.2006 17:09:10
karuska23 (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Hezké odpoledne, Jarmilko.Před týdnem se se mnou rozešel můj přítel.Pořád je mi to moc líto, ale tak nějak jsem to tušila. Podle chování.Ale moc by mě zajímalo, jestli existuje nějaká šance být ještě spolu.Určitě byste mi navrhla výklad - kolik by stál?
Ptám se, protože nevím, jestli mě bere již za kamarádku nebo jestli ke mě ještě něco cítí.Nedávno na mě totiž volal z okna, chtěl, abych se zastavila na pokec, pak mi za něj dvakrát děkovat a nepřijít kámoš, tak se snad políbíme.Pak se zase ke mě stavil, jestli nemám nějakou zeleninu do polévky, pak když jsem šla, tak na mě volal, šel nakoupit, tak jsme pokecali.Překotně mi otevíral branku, včera jsem ho viděla nakukovat mezi prádlem, díval se, s kým si to povídám na zahrádce.Nevím, jestli to dělá, že je zvědavý a ještě mu na mě trochu záleží, nebo to tak jen vypadá, bere mě za kamarádku a já si to špatně vykládám.Já bych to s ním ještě zkusila, ale musel by se hodně změnit.Nevím ale, jestli bych se o tom měla s ním bavit, když se se mnou rozešel, asi už by se ke mě nevrátil?Možná by mi opravdu pomohl nějaký výklad???Děkuji

Reagovat

svitluny 8.8.2006 18:02:58

novy

Já bych volila partnerskou numerologickou analýzu - tam se toho dá hodně najít a dá se udělat i po meilu. Jeho chování je takové chození kolem horké kaše. Nějak moc nevěřím na přátelství čertvě po rozchodu - tady to na mne působí, že ho to i trošku mrzí a tak sonduje situaci, jako by Tě hlídal a zkoušel, zda se to dá ještě napravit. smajlik

Neviděla bych to jako beznadějné. smajlik

Lucie 5.8.2006 20:35:59

novy

Hezký den paní Jarmilo.

Chtěla bych vám poděkovat a omluvit se. Určitě víte za co.

Za měsíc se dost věcí u mě změnilo. Je fakt můj již bývalý kamarád(řidič) je stále v mém srdci.

Avšak již ví pravdu, nevím jestli mi uvěřil. Volal mi, já však telefon nevzala.

Na začátku měsíce jsem poznala fajn člověka. Je fakt je starší, ale naštěstí rozvedený, a asi bohužel pro mě řidič autobusu smajlik

Zatím jen spolu chodíme na zmrzlinu, povídáme si, vozí mě na brigádu...Vím, že je mi sympatický uvědomuji si to, ale není to ta láska jako předchozímu muži.

Jen se bojím toho, že se opět spálím, protože Milan(nyní muj objekt) dá se říci dělal nabídky mé matce.

Jen si přeju najít někoho kdo mě bude mít rád, koho já budu milovat.

kolegové býv. kamaráda se ke mě chovají pěkně, nevim proč. zkouška nebo oblíbenost? Netušim...Tak že přeci jen občas na jejich naléhání dám a jdu na zmrzlinu, nakoupit, do města atd.

Moc Vám děkuji

Reagovat

Vlasta 4.8.2006 05:49:53

novy

Dobrý den paní Jarmilko. Potřebovala bych radu. Mám známého už 1,5 roku. Asi tak před půl rokem jsem pocítila z jeho strany změnu - byl na mě takový "tvrdší", rýpal do mě, nenechával mě na pokoji. To trvalo asi 4 měsíce a pak začal být milý a flirtovat. Pak se mi vyznal z určitých pocitů. Když jsme si tyto pocity řekli navzájem (z mé strany je také náklonnost) a "popošli" jsme dále, tak jsem začala mít pocit, že přemýšlí. Je hodně materialisticky zaměřen, ale potřebuje city. Je ovšem ženatý a má děti. Teď je to takové, že do mě skoro neťukne, rozhodně nemluví o tom, co bylo. Navrhl sám další schůzku,která ovšem nevyšla z prac. důvodů (to je pravda). Teď nevím, jak dál. "Naléhat" nebo jak to nazvat nechci, ale byla bych ráda, kdyby byl zase vřelý. NEvím, co se v něm děje. Děkuji z Váš názor. Vlasta smajlik

Reagovat

svitluny 4.8.2006 09:42:58

novy

Mohu vyhotovit partnerskou numerologickou analýzu, ale to by jsme se blíže domluvily po meilu. smajlik

svitluny 4.8.2006 09:54:29

novy

Víš, ono s ženatým je problém – mohl mít doma problémy, tak hledal útěchu jinde, mohl to brát jako zpříjemnění života, ale také jako vážný vztah. Těžko říci, velký vliv tady hrají energie partnerů, datum sňatku či doba kdy, si Tě našel – tohle vše má vliv na vztah a to jak na jeho doma, tak i na vztah s Tebou – kde souzníte, kde si odporujete, zda můžete být spolu dlouhodobě, nebo zda šlo jen o setkání letmé. O tomhle všem mluví jak data narození, tak datum sňatku či datum od kdy jste byli spolu víc, jak přátelé, či od kdy jste se poznali a začalo to mezi vámi jiskřit. A může to vysvětlit i současnou krizi mezi Vámi.

Vlasta 5.8.2006 15:48:01

novy

Asi by mě to hodně zajímalo, ale necítím se na to "připravená". Zklamáními jsem si prošla již několik a možná tohle bude další. Nyní opravdu jako by se mnou nechtěl na této úrovni komunikovat a schoval se do ulity, ale jinak vypadá těžce v pohodě. Má smysl se ho na rovinu zeptat, jak náš vztah bere (myslím přátelsky bez výčitek), nebo to nechat tak a buď to vyšumí (a pak budu mít na něj jako na muže špatný názor) nebo se třeba ozve. Iniciovat vůbec něco? smajlik

svitluny 6.8.2006 21:54:13

novy

Těžko říct, možná, že ze začátku si připadal jako dobyvatel a Ty jsi ho lákala, jako zakázané ovoce, ale to už ochutnal a to dřívější tajemno už vyprchalo, možná, že tím, že jsi začala brát tento vztah vážně se lekl a proto se stáhl do ulity - možností je spousta. Málokterý muž dokáže na rovinu mluvit o svých citech a hlavně na rovinu říct - nezlob se, ale je konec a proto se to nechává takhle hloupě a bolavě vyšumět. Radila bych Ti s ním si promluvit a uvidíš, co bude dál. Lépe vědět hned, jak se věci mají, než žít v agonii, naději, která jen bere sílu a vysiluje.

Iva 1.8.2006 17:54:01

novy

Milá paní Jarmilo.Zajímalo by mě,zda budu mít v nadcházejícím období alespoň trochu štěstí, neboť ho budu potřebovat.Pokud se prosím můžete někam do budoucnosti podívat,velmi mě to potěší.Také toužím setkat se s jistou ,mně velmi milou osobou. smajlik

Reagovat

svitluny 2.8.2006 14:28:04

novy

Můžu Ti udělat numerologický rozbor, ale to se domluvíme po meilu. smajlik

Lída 28.7.2006 07:00:40
rakave (zavináč) centrum (tečka) cz

novy

Jsem téměř 30 let vdaná za muže,který je sice hodný ale velmi uzavřený.Máme rozdílné zájmy a proto svůj volný čas trávíme každý zvlášť.Před 2 a půl léty jsem si našla přítele.Byl to takový důvěrnější vztah i s něžnostmi.On byl vzhledově nic moc,ale povahově jsme si dokonale sedli a rozumněli jsme si.Byli jsme spolu asi 8 měs.Bydleli jsme od sebe dál,ale pracovali v jednom městě a tam jsme se i scházeli.Pak se mi ovšem stal dost vážný úraz,dlouhodobá nemocenská.Nyní nevím proč,ale já ten vztah začala tenkrát brzdit tak dlouho až skončil.Prostě jsem si tenkrát říkala,že tím,že jsem zůstala doma na nemocenské,jsme se od sebe vzdálili co se týče km a schůzky by byly problematické.Taky jsem začala brát na zřetel,že je o 4 roky mladší.A také se chtěl rozvádět(ne kvůli mne),takže by mohl mít ženu která je volná.Nyní toho lituji,nemohu na něj zapomenout.Teď po úrazu se vracím znovu do práce-po 2 létech-a vzpomínky na něj sílí.Sice si občas napíšeme,ale on si své soukromí chrání.Vůbec nevím jak žije,zda se rozvedl.Co s tím? Mám pocit,že jsem svou vinou přišla o toho nejlepšího človíčka.Díky za každou radu a nahlédnuti do budoucnosti.

Reagovat

svitluny 28.7.2006 10:28:08

novy

Neztrácela bych odvahu, zažíváš pokušeni, že co bude, až se vrátíš, byla zde nemoc, co Vás rozdělila - přítel by si rád vnesl do života řád a pořádek, proto možná mlčí o svém soukromí - proč o něm mluvit, když jsi jej utla, ale do budoucna tady šance může být. Opět se budete vídat, opět to může zajiskřit.

karunka 23.7.2006 11:22:21
berunka1 (zavináč) tiscali (tečka) cz

novy

Nazdárek, hrozně moc bych potřebovala poradit.Poznala jsem jednoho kluka, pozval mě na kafe a dali jsme se dohromady, teď spolu chodíme měsíc a týden.Problém je v tom, že první dva týdny byly v pohodě, to kolem mě poskakoval, trhal mi květiny, mohl by se rozkrájet, potom se to začalo měnit,už nebyl tak pozorný, možná jsem muhodně lezla do zadku a on si zvykl, že kdykoli přijde on, budu s ním, nebo si začal být mnou až moc jistý, já nevím, protože jsme byli každý den spolu, bydlíme kousek od sebe.Ale poslední týden se chová docela zvláštně,nevím, co si mám myslet, říkal mi sice, že je takový, že ze začátku by tu holku chtěl jen pro sebe, spát s ní a tak a pak se zklidní, no a teď jsme spolu nespali už týden a mě je to divné.Chápu, že když přijde v takovém horku z práce, že se mu už třeba ničeho nechce ( dělá zedníka ), ale někdy mám pocit, jako bych se ho nesměla ani dotknout.Jako by o mě ztrácel zájem a já si myslím, že je v tom někdo jiný. Poznala bych to, kdyby měl jinou přítelkyni? A jak by se to na něm projevovalo? Když si s ním chci promluvit, tak obvykle nechce nic řešit, ale tak touž dál nejde. Možná je problém v tom, že chodil 11 let s jednou holkou, a třeba ještě pořád na ni nemůže zapomenout.Nechal jí byt i psa a teď bydlí u kamaráda. Včera si k němu měla přijít bývalka pro psa, a on, že si s ní chce popovídat a pak se za mnou stavil. Jenže se nestavil, naopak jsem je spolu viděla jít nakoupit a bylo mi hrozně, jak jsem žárlila.Ona prý má nějakého přítele, ale já se bojím, aby se k ní třeba nechtěl vrátit.Připadá mi, jako by se možná ani nechtěl vázat, že tři měsíce si jen užívala pak poznal mě, tvrdil mi, že si vybral mě, že jsem jiná než ostatní holky, že nechci kluka jen na to jedno...A .....Jak bych se mu měla udělat vzácnější, aby mě znovu chtěl dobávat a neměl to tak jednoduché? Děkuji za jakoukoli radu a názor.

Reagovat

svitluny 23.7.2006 13:33:27

novy

Láska je jako kytička o kterou se musíš starat - dát ji prostor, zalívat ale všeho s mírou, jinak ji udusíš či utopíš. V lásce je třeba důvěry, troška svobody a ne si lásku plést s vlastnictvím. Pokud miluješ, je jasné, že chceš být s ním, ale i on potřebuje trošku volnosti, tak mu ji dej a nevaž se jen na něj, měj své koníčky, záliby, přátelé, kterými vyplníš čas v době, kdy s Tebou nemůže být. Zkus mu více věřit a uvidíš. smajlik

kristyna 22.7.2006 23:26:47

novy

cus chcete si nekdo povídat

Reagovat

svitluny 23.7.2006 13:34:25

novy

Na povídání jsou chaty - ty oproti mým stránkám maji velkou kapacitu.

januška 11.7.2006 20:50:26

novy

Dobrý den všichni smajlik
Potřebovala bych mooooc poradit. Líbí se mi strašně moc jeden kluk, jsem do něj zamilovaná až po uši. Má holku, která na něj prý ale kašle. Už sem si s ním několikrát psala na internetu a byl vždycky hodný a milý. Jenomže to už mi nestačí....Mám nějakou šanci, když má holku?? A mám mu říct, co k němu cítím?? prosím poraďte. Děkuju mocsmajlik

Reagovat

svitluny 11.7.2006 22:01:13

novy

Šanci máš vždycky - jak se říká v lásce a ve válce je povoleno vše. Tajkže je to jen na Tobě, jen si uvědom, že budeš hrát Vabank - vše nebo nic - můžeš mít lásku, ale také ztratit kamaráda. Zkus mu to naznačit a uvidíš, co odepíše, pokud zůstane netečný, tak to přejdi a nevracej se k tomu, pokud zareaguje, tak máš šanci. smajlik

Standa 19.7.2006 21:48:19

novy

Každopádně to zkus, protože za zkoušku stojí vždy a když to nezkušíš nebudeš vědět na čem seš. Když Tě ale odmítne už nemá cenu se mu cpát do zadku smajlik

Majda 7.7.2006 19:33:33

novy

Víte co je STRAŠNÝ??? Mám kamaráda Honzu. Poznali jsme se asi před třičtvrtě rokem. Od první chvíle je vidět, že tam přeskočila jiskra. Všechno tomu nasvědčuje. Jeho okruh přátel i ten můj okruh to na nás vidí. V jeho okruhu mám známé a ti mi říkli:,,Začni ty, on nezačne..." Tak jsem to zkusila. Vysílala jsem mu signály a on to přecejen pochopil, ale řekl mi, že to prostě nejde. Tak jsem to nechala navenek být a dusila city v sobě, i když jsem neměla šanci je udusit. Tak jsme přežívali asi 6 měsíců, ale nedávno jsem dala dohromady 2 a 2 vyšlých z řeči těla a zpráv od našich společných známých a vím, že cítí to co já. ... ale proč nic neřekne??? Vždyt ví, že je to vzájemný...Copak má tak malý seběvědomí??? Kdykoliv se pokusím začít na to téma já, tak on téma změní na něco absolutně jinýho. Už je to ale k nevydržení a já už nevím co mám dělat...smajlik

Reagovat

svitluny 8.7.2006 18:48:48

novy

Záleží na věku, záleží, zda to, co cítíš Ty je opravdu vzájemné, možná se bojí pravých citů a nebo je láska jen jednostranná a on nechce přátelství měnit v cit.

Ina 23.7.2006 22:46:58

novy

Klíd měla jsem podobný problém a můžu ti říct že to vyřešil čas...ale nesmíš přestat doufat. zeptej se srdce jestli to opravdu je vzájemné.podívej se na to nezaujatě. pokud i přesto víš že to je obouranné bud vklidu čas to vyřeší sám. ona už matka příroda zaídí aby svoje hormony přestal ovládat.... smajlik smajlik smajlik

Liluška 25.6.2006 17:05:34

novy

děkuji, přečtla jsem si to, jak má prosím požádat?? normálně mám poprosit??.. nechci být otravná

Reagovat

svitluny 25.6.2006 20:45:27

novy

Způsob je na Tobě, ale kouzelná slovíčka "prosím a děkuji" dokážou otevřít a přílákat duši dřív, než příkaz. smajlik

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60