Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum povídání o lásce

Líbil by se Klub zlomených duší? Diskusní fórum o šrámech na dušičce? Každý může poradit, každý se může svěřit, každý může pohladit. Zkušeností máme všichni spoustu. Tak zněla anketní otázka.

Po kladném ohlase na tuto otázku otvírám veřejné povídání a jelikož by bylo smutné, kdybychom si tu povídali jen o šrámech na dušičce, tak jsem jej nazvala povídání o lásce, protože láska má mnoho podob, je všeobjímající a nemusí jít jen o lásku mileneckou, ale i o mateřskou. O lásku k vlastnímu tělu, lásku k životu i lásku kosmickou. Láska má tisíce podob, láska je krásná a nádherná, tak si pojďme o ní povídat a ne jen o ni. Můžeme si zde povídat o všem co nás trápí i dělá radost.

Vložit příspěvek

Irena 1.10.2010 08:33:07
ika (tečka) tumova (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Nezobrazilo se mi v příspěvku moje jméno - jmenuji se Irena

Reagovat

1.10.2010 08:30:52

novy

Dobrý den, potkala jsem jednoho mladšího kamaráda, který mne nabíjí pozitivní energií a vnesl do mého života jiskru. Jsme od sebe daleko, moc mi chybí. Budeme v kontaktu, uvidíme se příští rok znovu v lázních? Bylo mu se mnou taky tak hezky jako mi s ním? Já vím, to už je hodně otázek najednou...Já - nar.25.11.1960, on Pavel nar. ve znamení štíra v r. 1974. Moc děkuji za odpověď a přeji krásný pohodový den.

Reagovat

svitluny 1.10.2010 17:12:23

novy

Velkou lásku vzdálenosti posiluji, malou likvidují. Jak dále bude pokračovat Váš vztah bude záležet na Vaši komunikaci. Voda a oheň dělají nové skupenství a to páru i Váš vztah toho může, ale také nemusí dosáhnout,Vaše vzájemné energie jsou vhodné pro milence, ale hodně těžké pro trvalý stav. Více doporučuji v soukromí nakouknout do karet a nebo do numerologie. Záleží na Vás, jakou formu výkladu si budete přát. smajlik

Radka 19.9.2010 15:23:47

novy

Dobrý den, chtěla bych poradit. Zajímá se o mě jeden klučina, vím, že se mu líbím a on se mi taky líbí. Jen jsme si nevyměnili zatím tel. čísla. Na kafe nebo večeři by se mnou šel. Stavil se dokonce schválně (jako by náhodou) za mnou do práce. To mě samozřejmě potěšilo. A já pro změnu byla za ním. Jen ted to je na mrtvém bodě. Nevím, jestli čeká na impulz ode mě nebo ne. Pro vysvětlení já jsem panna on vodnář. Jak to vidíte? Děkuji předem za odpověď.

Reagovat

svitluny 22.9.2010 00:30:45

novy

Nedá se jen dle znamení určit, jak se k sobě dva hodí, to by bylo hodně povrchní sdělení. Záleží na každém čísle v datu narození, ale pokud se jeden druhému líbíte, proč to spolu nezkusit, že smajlik Pokud by sis přála nakouknout do karet, nebo numerologický rozbor, tak je možno dle mého ceníku na mých stránkách. Ráda poradím.

Kamila 15.9.2010 10:28:54

novy

Máte pravdu, já nevěru skutečně nikdy nepochopila a asi ani nepochopím. Tvrdíte, že odsuzuji. Vyvracet Vám to nebudu. S prominutím, ten muž měl milenku několik let (což je pro mě šokující) a pak se před paní Dagmar nechává měsíc zapírat. Já si lásku představuji jinak. Znám pár lidí, co se nevěry dopustili. Také vím, co si s sebou dále nesou a jak jejich další vztahy vypadají. Není co závidět. Přesto je beru takové, jací jsou. Ale to neznamená, že nevěru budu omlouvat. Sama jsem jedno z dětí, kvůli kterým rodiče zůstali spolu a prohlašuji, že to je ještě horší a já o žádnou takovou oběť nestála! A mýlíte se, já žádnou nevěru nezažila a pevně věřím, že ani nezažiji. Možná se Vám zdám naivní a dětinská, ale já na ideály v lásce dosud věřím. Ve vztahu by měla být upřímnost samozřejmá a ne neshody "řešit" lovením v cizích vodách. Partner je pro mě ten jediný... jiní muži mě absolutně nezajímají. Asi tak.

Reagovat

svitluny 16.9.2010 01:09:02

novy

smajlik smajlik smajlik

Lucka 14.9.2010 22:28:58

novy

Dobry den, mam skveleho partnera. Miluje me. Udelal by pro me vse na svete. Stejne tak, jaknej.o ja pro Vzajemne mame radi i nase kamarady a rodiny. Jenze ted o vikendu jsme meli hromadnou akci s prateli. On si povidal chvili s moji kamaradkou, protoze ja se vybavovala s nasim znamym, ktery byl v nove spolecnosti a byl zakriknuty. Najednou jsem si vsimla, jak se kamaradka s pritelem v klidu bavi a zacala jsem zarlit.
Stava se mi to casto. I kdyz na to nevypadam, jsem velice nejisty clovek, a, kdyz je neco skvele, jako treba prave muj vztah, neverim, ze si to zaslouzim, zacnu vyvadet a vse si zkazim. Ta nejistota prameni z ran, ktere ve me zustaly ze vztahu, ktery byl pred timhle mym takrka andelem. Nemate nejakou radu, jak se toho zbavit?

Reagovat

svitluny 15.9.2010 00:48:31

novy

Začít si věřit a dát si do hlavy myšlenku - zasloužím si spokojený vztah, zasloužím si tohoto muže, neb věř, že myšlenky se zhmotňují a pokud budeš myslet negativně, tak negativita bude vstupovat do Tvého života, když přetočíš své myšlenky, přetočíš i svůj život. Ale pozor na idealizace - co si budeš moooc idealizovat, to Tě bude opouštět - ber svého přítele, jako muže, který je fajn, ale má své klady i zápory, nedělej si z něho modlu a pak to bude v pohodě. Také se vyvaruj odsuzování, neb co sama budeš odsuzovat, to si přitáhneš do života stejně, jako to, čeho se bojíš.

Dagmar 13.9.2010 09:39:57

novy

Už několik let se scházím s mužem, který má ale přítelkyni a dvě malé děti. Nějak jsem přijala tento stav. Ale teď se mi před měsícem úplně přestal ozývat. Neodpovídá na sms ani e.mail, nebere telefon. Nevím co se stalo. Jen jsem si zjistila že je v pořádku – fyzicky. Nevím jestli mám ještě bojovat dál, nebo to vzdát. Samozřejmě bych chtěla aby byl semnou ale chápu i to že už má závazky jinde.

Reagovat

Kamila 13.9.2010 15:00:11

novy

Řekla bych, že je to pro Vás velká šance. Konečně můžete načít nový list ve Vašem životě. S největší pravděpodobností se rozhodl pro přítelkyni a rodinný život. Nespokojte se s rolí milenky, protože muž, který podvádí, nemiluje... pak naleznete partnera opravdově milujícího, který bude chtít být jen Váš a Vy jen jeho.

svitluny 14.9.2010 01:10:17

novy

Bojování ve vztahu je vysilující, vztah by měl plynout a ne pořád bojovat o partnerovu přízeň tohle vysiluje, ubírá i sebevědomí a ženskosti. Radila bych jít dál, ať můžeš mít vlastní rodinu a být ve vztahu za jedničku. Máš na to, jsi mladá žena krev a mléko, ze kterou se každý mužský rád ohlídne, tak proč si nevybrat někoho, kdo Tě opravdu ocení,

Dagmar 14.9.2010 07:24:01

novy

Dobrý den Jarko, děkuju. Tohle mě fakt povzbuilo, měla jsem pocit že už nemám sílu ani bojovat ani jítdál ale půjde to.

svitluny 14.9.2010 20:08:10

novy

PRO KAMILU

Kde jste přišla na to, že muž, co má milenku nedokáže milovat? Vy nevíte, že vše je statické i láska a vztahy? To, že někdo přestane milovat a najde si spřízněnou duši mimo manželství je člověk bez srdce? To, že někomu řeknu ano, ještě neznamená, že jsem uzavřená celému světu a po čase nemohu zjistit, že si s tím, co jsem řekla ano nemám nic společného? Tohle se běžně stává a proto existují rozvody. Nežijeme už naštěstí v době otroků a otrokyň, ale v době, kdy máme možnost volby.

Kamila 14.9.2010 21:18:18

novy

Nevěra je pro mě synonymem zrady. Bolí míň, když se člověk s partnerem rozejde proto, že si nemají co říct (tj. v prvotní příčině) než když je to kvůli ztrátě důvěry. Nejen v partnerských vztazích, ale i v přátelství... pokud si s blízkým nemáme co říct, je vzájemné nestýkání se přirozené, ale pokud mě někdo zradí, bolí to na srdci. Není to o tom, že není možné přitáhnout spřízněnou duši po čase, ale o tom, jak se ten člověk zachová. Nerada bych, aby to vyznělo jako soud, spíše se zamýšlím nad tím, že lidé málo přemýšlejí o tom, jak můžou druhému ublížit svým jednáním. Pokud někoho opravdově miluji, nemohu jej zradit, ba ani v myšlenkách. Za tím si pevně stojím. Ale chápu, že pro Vás něco takového může znamenat otroctví.

svitluny 15.9.2010 00:33:58

novy

PRO KAMILU

nevěra je nehezká, to je pravda, ale obvykle se člověk snaží vytrvat ve vztahu i třeba nevyhovujícím, kde se trápí do té doby, než mu někdo jiný otevře oči - může tu jít třeba o děti, aby jim neublížil, že má za ně odpovědnost, že je nemůže opustit - co by tomu řeklo okolí, že a sám ve vztahu trpí a trápí se - dokud se neobjeví někdo, kdo mu ukáže, že se dá žít i jinak..... otevře mu oči.

Neříkám, že obhajuji nevěru, ale mnohdy je až ta třetí osoba důsledek toho, že nevyhovující vztah končí. Vztah je o dvou lidech a pokud se snaží jen jeden, tak to nestačí a pokud se hraje divadlo před dětmi, že přece musíme být spolu za každou cenu, tak co si vezmu děti do života? Opět přetvářku. Ono je něco jiného ideál, ale něco jiného reálný život a věřte tomu, že ideály jsou nám odebírány velice rychle....a čím více budete zradu a nevěru odsuzovat, tím více a častěji se bude ve Vašem životě objevovat. Jak snadné je odsoudit, o to těžší je pochopit.,,,

simona 9.9.2010 20:06:48

novy

dobry večer pani jarmilo.. ja bych tela vnečem poradit. udela sem chybu podvedla sem manžela a vratili jsme se k sobe jeto jine neš sem si myslela .zbil mě žiju snim vestrsu bojim se ho ale chci snim byt lituju toho co se stalo ale pořad se bojim vičita my to a ja uš nevimjak dall poradite my prosim dekuji simona smajlik

Reagovat

svitluny 9.9.2010 23:50:49

novy

Je to na Tvém rozhodnutí, pokud Ti bití manžela vyhovuje, tak zůstaň, pokud máš v sobě špetku sebeúcty - odejdi. Tvá nevěra už napořád bude důvodem, aby mohl manžel na Tobě vybíjet svou agresivitu.

26.8.2010 10:25:11

novy

nejsem a manžel mi řekl,že by mi syna sebral ale já bych bez něj být taky nemohla.Ke všemu mi můhj exmilenec propíchal všechny gumi na autě.Tak že taky navim co od něj můžu čekat,protože má dlouhý prsty.Jeden kamarád mi řekl,že jsem v pasti a že nemohu nic.měl pravdu.Děkuji

Reagovat

svitluny 30.8.2010 01:06:49

novy

Zavolat mi můžete i tak se dá věštit pomoci numerologie, či nakouknout do karet. Mé telefonní číslo najdete zde v kontaktech. Záleží jen na Vás, jak chcete dál žít a co proto udělat. Karty i čísla ukážou i poradí, vy se budete rozhodovat.

26.8.2010 10:19:33

novy

osobní konzultaci bych ráda bohužel je to moc z ruky.Tak jsem manželovi řekla jestli by mi nezaložil skype a on začal na co to potřebuji s kým si chci povídat aže ho tam má on druhej prý asi nejde a že už jsem mu lezla do toho jeho.Bohužel nejsem technický tip takže ani nevím co bych na tom jeho skype hledala a jak.Když jsem mu řekla pravdu tak mi řekl ,že to jsou blbosti nějaký kartáři.(taky nevím jestli se tomu dá skutečně věřit)a at si s tebou zavolám po mobilu ale jeho skype mi nepučí.Je to prostě celé neřešitelné.Můj otec by nikdy rozvod nedovolil.kvůli našemu synovi.Já jsem po své matce zdědila statek a s maželem na něm býdlíme všechny naše ú spory jsou investované v něm.Bojím se že by došlo i k bitvě o peníze.Já si nemohu dovolit ho vyplatit a já tu mám hluboké kořeny.A ani mu nechci ublížit kam by šel musel by jedině hned k nějaké ženské.Taky hodně pracuji a na syna nemám moc času vačer se oněj stará manžel a i když hodně pracuji zas úplně nezávislá

Reagovat

26.8.2010 00:49:11

novy

Svitluny,může se vrátit zoět láska k manželovi.Byla jsem mu nevěrná a on mi nevěru okamžitě oplatil.Vím,že je dobrý otec vím,že mě pořád má i rád,rozum mi říká urovnej to nasyp si popel na hlavu.Ale po intimní stránce mi to nějak nejde.Myslím,že se trápíme oba a nevíme jak z toho ven.

Reagovat

svitluny 26.8.2010 02:04:51

novy

Láska se obnovit dá, což o to, ale pokud to neklape v intimní oblasti, tak pak problém je a bude jen otázkou času, kdy se opět objeví někdo, kdo v intimní oblasti zaboduje. Možná bych poradila i partnerský numerologický rozbor, ať se sami rozhodnete, co Vás spojuje a naopak rozděluje, jak jste na tom se vzájemnými energiemi, zda souzní anebo jsou naopak v disharmonii a také by jsme mohli nakouknout i do karet, viděla bych to opravdu na osobní soukromou konzultaci.

Perfektní táta může být i když rodina úplná nebude - oba můžete být šťastní v nových vztazích a pokud se budete k sobě chovat slušně, dokážete se domluvit na výchově a potřebě dětí, tak jim šrámy na duši neuděláte, ale mohou se objevit v okamžiku, kdy začnou cítit, že žijí v disharmonii a v konfliktní rodině, kdy by jste před nimi hráli jen divadlo, pak by si stejnou přetvářku mohli odnést i do svých osobních životů, až jednou dospějí.

23.8.2010 23:35:42

novy

zajímalo by mě jak se pozná,jestli má tenjeden toho druhého opravdu rád.A jestli má človvěk dát na svou intujici.Děkuji

Reagovat

svitluny 25.8.2010 02:33:53

novy

Zda má jeden druhého opravdu rád se pozná dle řeči těla, jak se vzájemně k sobě chovají, reakce kůže, reakce doteků, reakce očí. Prostě člověk, co má opravdu rád, dokáže dotyčného vidět ne jen s jeho klady, ale dokáže tolerovat i jeho zápory, Dokáže s ním hovořit o tom, co jej těší, ale také co jej trápí. Nestydí se jej vzít na veřejnosti za ruku a přitulit se k němu. Na obou je už na dálku vidět, že se na sebe těší, že se jim rozzáří oči, když uvidí jeden druhého. Někdy se to může projevovat i silnějším vylučováním pigmentu - vůni těla.

Intuici by měl člověk poslouchat vždy, je to takový slabý hlásek, který promlouvá - někdy varuje - někdy ponouká, ale vzápětí může být vyvrácen rozumem, který jej převálcuje argumenty, že buď je to nesmysl, nebo že je moc pesimistický, ale budoucnost ukáže, že ten slabý hlásek byl pravdivá. Když se jej naučíme poslouchat, tak časem zesílí a může hodně pomoci v budoucnu i v rozhodování daného člověka.

Helena 11.8.2010 15:49:33
len (tečka) he (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Moc zdravím, chtěla bych se poradit, co mám čekat od jednoho kamaráda smajlik .Jestli mezi námi něco začne nebo to vyšumí do ztracena. Mám ho moc ráda, ale nemůžu se vymáčknout.prosím poradte, jak to vypadá.Díííky smajlik

Reagovat

svitluny 12.8.2010 01:55:45

novy

No z jedné věty to nepoznám, tohle vypadá na osobní konzultaci dle karet nebo numerologický rozbor dle dat narození, konzultace jsou placené a dělám je v soukromí, ne zde na veřejném fóru.

svitluny 12.8.2010 01:59:55

novy

Ale z osobní zkušenosti, když se dlouho chodí kolem horké kaše, tak smetanu pak slíže někdo, kdo se objeví nový a je akční, takže pokud máte přítele opravdu ráda, tak mu to naznačte a dle jeho reakci poznáte, jakým směrem se vztah bude vyvíjet, zda kamarádský nebo partnerský.

lynnteka 10.8.2010 21:00:38

novy

Zdravim,psala jsem vam sem o muzi o 19 let starsim. situace se velmi zmenila,ano furt mi tvrdi, ze jsem pritazliva,ze mi nechce ublizit.Ozvu-li se,ozve se. Jinak je, u nej je furt prace,prace,deti rodice.Dnes se mi ozval zdabych prisla na nasvetvu?Ze je doma,cely tyden bude marodit.Byla jsem mimo phu.Vyslo z nej, ze bychom si mohli zasexovat ale at to neberu jako zvrhlost. Dala jem si na cas,napsala mu ze mam minimm zkusenosti,ze mam obavy,zkusenosti nebly zrovna dobre, ze se bojim.Hmm, odepsal mi ze bude opatrny.Jako vite sex mi chybi, je mi 23 let a mam ho za sebou 1x, malo zkusenosti.Bojim se,ale uz se chci z bodu 0 dostat dal.Jen se bojim nasledku ktere mohou prijit a nevim zda do toho jit, v om mi brani strach z nezkusenosti, nic vic

Reagovat

svitluny 11.8.2010 15:31:25

novy

Je to na Tobě, osobní konzultaci pomoci numerologie a karet si odmítla, takže víc zde asi poradit už nemohu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60