Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum povídání o lásce

Líbil by se Klub zlomených duší? Diskusní fórum o šrámech na dušičce? Každý může poradit, každý se může svěřit, každý může pohladit. Zkušeností máme všichni spoustu. Tak zněla anketní otázka.

Po kladném ohlase na tuto otázku otvírám veřejné povídání a jelikož by bylo smutné, kdybychom si tu povídali jen o šrámech na dušičce, tak jsem jej nazvala povídání o lásce, protože láska má mnoho podob, je všeobjímající a nemusí jít jen o lásku mileneckou, ale i o mateřskou. O lásku k vlastnímu tělu, lásku k životu i lásku kosmickou. Láska má tisíce podob, láska je krásná a nádherná, tak si pojďme o ní povídat a ne jen o ni. Můžeme si zde povídat o všem co nás trápí i dělá radost.

Vložit příspěvek

svitluny 30.9.2006 16:28:04

novy

Martino, kdybys byla moje dcera, tak Tě přehnu přes koleno a nasekám na zadek, za to citové vydírání – ono život je velice cenný dar a zdraví také, máš svou rodinu, své rodiče, kteří Tě mají jistě hodně rádi – uvědomuješ si, jak by jsi jim svým pokusem o sebevraždu ublížila? Tohle se nedělá a ber to tak, že citové vydírání ještě žádné lásce napomohlo a spíše ji ublížilo, než by ji vzkřísilo, přece nechceš, aby s Tebou hoch chodil jen ze soucitu a nebo pod hrozbou, že když Tě opustí, tak si šáhneš na život. Pamatuj, že pro jedno kvítí slunce nesvítí a nikoho u sebe nemůžeš držet násilím. Buď Tě hoch miluje a chce být s Tebou a nebo tomu tak není. Jak jsem psala včera – jsi na začátku cesty, lásky přicházejí a odcházejí, tak to v životě chodí a tak to musíš brát i Ty. Třeba Tě měl Jarek opravdu rád, jen se necítil na vztah a potřeboval čas, ale tím včerejším vydíráním – těžko říct, jak to bude dál....

Hanulka 29.9.2006 21:11:12

novy

dobry vecer jak jsem vam psala ze mi pise pres sms ze me moc miluje.uz mi to rekl asi trikrat,jenomze kdyz jsem snim a libame se nebo si povidame tak vzdy si vduchu reknu miluji te tomasku ale neumim mu to rict do oci.strasne moc bych mu to chtela rict ale neceho se bojim.a je dobre ze se vidime kazdy den treba i 2x denne.poradte prosim dekuji pekny vecer.

Reagovat

svitluny 30.9.2006 16:35:18

novy

Možná není ten pravý pro Tebe, možná, že ještě neuzrál čas, abys mu dokázala říct „Milují Tě“, možná, že si to ještě nezasloužil a možná, že musíš k tomuto kroku dozrát. Je vidět, že slova o lásce bereš vážně a jejich význam není pro Tebe lhostejný a proto s nimi neplýtváš, ale až uzraje čas, tak je vyslovíš, o tom nepochybuji. S tím, jak často se vídáte – to je individuální, pokud Vám to tak vyhovuje a je Vám spolu fajn a nesvazuje to ani jednoho z Vás, tak v tom problém opravdu nevidím. Časem se možná frekvence Vašeho vídání sníží, ale to je čistě na Vás dvou a na tom, jak budete jeden po druhém toužit. smajlik smajlik

Martina 29.9.2006 17:05:45

novy

Dobrý den paní Jarmilko!!!Potřebuji pomoct dneska jsem psala kamaradce a ptala jsem se jetli tam je Jarek-ten s kterym jsem prožila noc a napsala mi/(není tady,ale byl tady chvilku!zítra jede do ostravy za anetou-kundou!)tak toto mi napsala ja jsem uplně s toho špatna a zajimalo by mě přoč jede do Ostravy a za mnou do Opavy nepřijel moc děkuji přeji krasny den smajlik smajlik smajlik

Reagovat

svitluny 29.9.2006 18:23:57

novy

Možná proto, že jsi pro něj křehká nedotknutá 15letá květinka a ta Ostravačka už ne. Ber to tak, že jsi na začátku vztahů, na začátku, kdy teprve přivoňuješ ke květinkám lásky a možná nechtěl tak rychle květinku, jako jsi Ty utrhnout - možná se bál, aby Ti neublížil, možná potřebuje čas, aby zapoměl na trny předcházející lásky a tak se nechce vázat na vážný vztah a Tobě nechce ublížit.

Myška 28.9.2006 14:01:38
xxxKATINKAxxx (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý den,

víte, já bydlím s tátou, to je ten problém. Proto do toho mamka nemůže moc zasahovat, ale to je mé rozhodnutí. Nedokázala jsem bydlet na vesnici a opustit lidi a přátele, které miluju, a kteří jsou mi oporou v těch nejtěžších situacích. Jinak to nešlo, i když mamku mám moc ráda a ona mě.
A byla bych moc ráda, kdyby jste mi udělala numerologický rozbor. Napíšu Vám na meil. No a k tomu příteli. Snažila jsem se s ním mluvit a nejen jednou. Ale on nechce, protože by na něj byli kamarádi naštvaní. Jsou mu prostě přednější než já, i když mě má asi rád. To je ten problém. Mnohokrát děkuji smajlik

Reagovat

svitluny 29.9.2006 11:40:53

novy

Tak když bydlíš s tátou, tak si s ním promluv, řekni mu o svých přáních i v numerologickém rozboru mu můžeš ukázat, kam směřuje Tvá cesta a co se týká maminky – i když s Vámi nebydlí, tak ji jistě také záleží na tom, abys byla v životě spokojena, právě proto by jste se měli o Tvé budoucnosti i možném povolání domluvit. Není nic horšího, než dělat či učit se něco, co člověka nebaví – pak se to odráží jak na zdraví, tak i na výsledcích práce. S Tvým přítelem je to těžké – neznám Váš věk, takže nevím, jak je zralý a jak je schopny svou partnerku vyměnit za přátelé a nebo, zda potřebuje si jen udělat v životě pořádek a najít kompromis mezi láskou a kamarády. Ono na jednu stranu úplně opustit přátelé kvůli lásce také není v pořádku, ale na druhou stranu, zas ji zcela zanedbávat také ne. Možná, že potřebujete udělat kompromis oba dva. smajlik

Hanulka 28.9.2006 12:52:21

novy

dobry den prosim poradte mi.zacala jsem chodit s jednim klukem a jsem snim stastna,ale nejsem si jista jestli to je ten pravy.muzu mu verit v sms mi pise ze me moc miluje ale ja nevim jestli to mu muzu verit.jsme spolu 20dni.ja to snim myslim vazne,dekuji,hezky den.

Reagovat

svitluny 28.9.2006 13:02:13

novy

Hanulko - strach je ten nejhorší nepřítel v lásce a ten jde ruku v ruce se žárlivosti a pak i nedůvěřou. Pokud Ti píše, že Tě miluje, tak tomu věř a užívej si jeho náklonosti, jeho lásky - může být dlouhá, může být krátká, může to být ten pravý a nemusí, ale podstatné na každém vztahu je, že Vám oběma něco dá, že jste se nepotkali náhodně a minimálně kus cesty máte projít společně. Takže se starej a svou květinku lásky, zalívej ji city, ale nepřelij, dej ji prostor, aby mohla růst a neudus ji svou žárlivostí a nedůvěrou a pokud se budeš hezky o svou rostlinku lásky starat, tak bude krásně kvést, vonět a oba budete šťastní. smajlik

Myška 28.9.2006 11:38:00

novy

Dobrý den,

velmi děkuji za odpoveď. Můj táta vystudoval vojenskou školu a chce ze mě mít něco hodně. Jenže já nechci být něčím, co mě nenaplnuje, chci dělat to, co mě baví a to nesmím. Vadí mi, že mi řídí celý život. Naši jsou rozvedený a táta má už 5 let novou přítelkyni, jí miluje. Ale mě pořád něco vytýká a snaží se mě ponižovat a urážet před ostatními. Nevím a nechápu na co si hraje a čeho tím chce dosáhnout. Mrzí mě to a nějak se s tím ještě nedokážu smířit. Všichni si myslí, že je mi to jedno, poněvadž jsem dost uzavřená před světem, ale trpím tiše v koutě..
K mému bývalému příteli: Asi bych nezvládla být s ním znovu. Jeho prostě nezměním a ani nechci, každý má být, jaký je a nikdo nemá právo ho měnit. Vykládala jsem si karty a nechala jsem si je vyložit i od mamky a už by to nemělo cenu, ale já jsem bez něj jak tělo bez duše.. Jenže rozum a přesvědčení ostatních vyhrál nad láskou...

Děkuji smajlik

Reagovat

svitluny 28.9.2006 13:11:54

novy

Tak si zkus prosadit svou a jdi za tím, co máš ráda a co Tě baví, protože práce, či škola, co nenaplňuje je o ničem a pak v ní nebudeš spokojena a může se to projevit později i na zdraví. Zkus si o tom promluvit s mámou a na tátu v tomto nedej, protože by Ti svým násilným směrováním života víc ublížil, než pomohl, však s Vámi nežije a Ty nejsi povinna mu ve všem skládat účty. Je to Tvůj život a Tvá profese, která Tě jednou bude živit a proto by měla být taková, která Tě bude naplňovat. Nenechat se srážet na kolena a jak jsem psala včera - trénuj a zvyšuj si své sebevědomí.
K Tvému příteli – nevím, zda je zrovna pravé ořechové, aby vyhrál rozum nad city – nikdy nikoho nepotkáváme náhodou a ani Ty svého přítele a jde o to, že on Tě měl něčemu naučit, stejně, jako Ty jeho – oba jste měli něco pochopit a pokud to nenastane, tak Ti osud přihraje podobného, ne-li horšího přítele. Sny ukazují, že to mezí Vám ještě není zcela dořešeno a proto se trápíš a srdíčko po něm pláče. Asi bych Ti poradila schůzku a pohovořit si s ním, co Ti na něm vadí a co Tě přitahuje – také by Ti mohl pomoci i numerologický rozbor, ale ten řeším po emailu.
smajlik

Myška 27.9.2006 17:13:19

novy

Dobrý den,

před š měsíci jsem se rozešla se svým přítelem. Bylo to kvůli jeho nespolehlivosti a lžím vůči mě. A nyní se mi už přes 2 měsíce zdá jeden sen: Vždy stojím v černých šatech u rybníka se seplými vlasy skřipcem (šaty nenosím a skřipec jakbysmet). Zastaví u mě jeho bratr na motorce a odveze mě na jedno místo, kde jsme vždy sedávali s mým přítelem a povídáme si. Poté tam přijede i on se svou novou holkou a začnou se obá bráchové hádat kvůli mě. Poté se dají dohromady jeho bratr s tou holkou a ke mně se vrátí můj kluk.
Další sen, který se mi do toho jednou vmísil:
Spala jsem a najednou rána, v první chvíli jsem myslela na svého kluka. Vykouknu z okna a tam jeho auto ve stoce. Vyběhnu ven a začnu svého přítele vytahovat z auta. Zavolám sanitku, která vzápětí přijede a začne mu pomáhat zpět k životu. Začnu se prát s jedním ze sanitáku, že pojedu s ním. Vezmou mě sebou a jedeme do nemocnice, kde mě nechctějí pustit na oprační sál. Když ho odoperují, jdu k němu na pokoj a 14 dní mě odtud nikdo nemůže dostat. On se pak probere z komatu a jen se usměje.
Poslední sen se mi zdál včera:
Byla jsem doma u toho svého bývalého přítele a sedím v kuchyni. Přijde jeho bratr a ptá se mě, co zde dělám. Neodpovídám mu a přijdou jeho rodiče. Začnu jim vyprávět, co se stalo. Že jsem byla na zábavě a vytáhla jsem ven toho kluka a vyspali jsme se spolu. No a nyní jsem těhotná, ale nechci, aby se o tom ten kluk dozvěděl. najednou se otevřou dveře a stojí v nich můj býv. přítel. Vezme mě do náruče a odnese do ložnice, kde si povídáme. Řekla jsem, že po něm nic nechci, že jeho miluju a to nenarozené dítě též, ale nechci si ho na sebe vázat tím dítětem. At si s tím nedělá starost, že mu nechci přidělávat starosti. On odejde. Ráno se jakoby proberu a on leží vedle mě a říká mi, že dítě není problém, ale příjemná starost. Poté se mnou jede oznámit to otci. S tím se ukrutně pohádám, že nemám věk na dítě (v reálu by mě asi zabil, ještě studuji). Když odcházím z domu s tím, že si to dítě nechám, že je mi to líto, ale vztah otce a jeho dcery skončil, začne brečet a obejme mě. Řekne, že nám koupí byt, a že nás bude finančně podporovat, dokud budeme potřebovat.

No, mám problémy s tím, že na svého bývalého přítele nedokážu zapomenout, ale už jsem nemohla vydržet jeho chování vůči mě. A se svým otcem mám problémy od malička. Často slýchávám, že mě nenávidí, i když jsem mu nic neudělala, nevím proč. Mám ho ráda, ale on mě asi ne. Nikdy jsem neslyšela, že mě má rád. Jen samé urážky a ponižování. Mám ted dost problému a nenacházím východisko. Poradíte?
Předem děkuji za odpověď. smajlik

Reagovat

svitluny 27.9.2006 18:08:41

novy

Myško,
První co bych Ti poradila – zkus najít cestu ke svému otci, protože tenhle blok, co sis vytvořila Ti může dělat velké problémy v navazování dalších známostí. Otcové i když své děti milují, tak někdy to nedokáži vyslovit slovy – jak se táta chová k matce? Dokáže ji vyjevit své city, nebo také je spíše ve slovech lásky němý? Zkus to, je to těžký, věřím, možná, se vedle Tebe cítí méněcenný – sama říkáš, že studuješ – jak byl na tom se vzděláním on? Tohle vše se může ve vztahu s otcem odrazit.
Teď k Tvým snům – sny ukazují, že by eventuelně k usmíření mohlo dojít, Ty jsi na expřítele stále honě fixována – proto ty sny a možná i Tvá podvědomá touha mít s ním dítě a na druhé straně zase strach z otce, jak to přijme, když jsi studentkou. Ale zvaž svůj vztah s přítelem dobře, protože mě přijde, že může mít i podobné vlastnosti, jako Tvůj táta a tak nějak Ti nastavil zrcadlo.
Zkus se dát sama do pořádku – zvednout si sebevědomí, nauč se milovat sebe samu, říkat si, že jsi dokonalá – tohle je nejlepší si říkat každé ráno po probuzení, když budeš stát u zrcadla a uvidíš, jak se sama dáš psychicky dohromady, tak přijde i láska. A to láska opravdová, která bude stejně umět brát, jako dávat, kde budeš milovanou princeznou a on princ na bílém koni, kde si budete jeden druhého vážit bez potřeby lhaní a podvodů. Jen si musíš začít věřit a to, že jsi šikovná a hodná takové lásky a ona pak přijde.
smajlik

Martina 27.9.2006 15:42:21
MartinaChlebkova (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobry den pani Jarmilko!Ještě jsem si vzpoměla že mi tu noc řekl že si klade pořad 1 otazku a jsem se ho zeptala jakou a on řekl že nevi jestli ma s semnou byt a nebo ne a asi o 3 hodiny později jsem se ho zeptala jak se rozhod a řekl že s semnou zustane tak ted nevim a zitra za nim mam jed tak nevím jestli udělam dobře???Děkuji moc a přeji hezky den smajlik

Reagovat

svitluny 27.9.2006 16:10:09

novy

No každopádně cestu a setkání s ním doporučuji, aspoň si řeknete, co kdo od koho očekává a z očí do očí to bývá nejúpřimnější. SMSky zkreslují a mohou vyznít jinak, než jsou myšleny. smajlik

Držím palečky, aby to prvotní odmítnutí se setkání s Tebou vzal zpět a láska vstoupila mezi Vás. smajlik

Šárka 27.9.2006 11:35:58

novy

trápí mě správná možnost volby, správného výběru.

Jsem vdaná, mám dvě děti, nejsem v manželství příliš spokojená, ale nechávám věci tak jak jsou. Je to tak lepší pro děti. Můj muž je velký negativista, stále nad něčím bručí, rozčiluje se, je to pedant. Tak místo, když se vrátím z práce(podnikám), abych si doma odpočinula a nabrala sil tak měto někdy naopak vyčerpává. Je mi 37 let. Již dva roky mám známého, který se na mě velmi usmívá, občas se i zadíval tak, že nebral co mu někdo jiný vyprávěl. Má vůči mě důvěru, svěřuje se mi já jemu. Před rokem na kávě( byli jsme na půl hodky) mi řekl tam spolu taky půjdeme, tam tě taky vezmu... Prostě jakoby plánoval život se mnou. Před měsícem byl pozván na oslavu, kde jsme se dívali jen jeden na druhého. Má přítelkyni, jemu je 26, přítelkyně je také v mém věku. Přemlouval mě stále na schůzku. Nakonec jsen s ním byla na večeři ptal se mě jak to mám nyní doma, řekla jsem mu pravdu, že to tak nechávám kvůli dětem. Řekl mi několikrát " tak si vem mě". Snažila jsem se obrátit v žert, jako mluv vážně. Vím, že mluvil naprosto vážně. Řekl mi také že na mě nemůže čekat přece 10 let. Hovořil se mnou otevřeně, dívali jsme si do rozjesněných očí, nikdy jsme spolu nic neměli...
Mám se s ním scházet? Pořád na něj myslím, moc mi chybí... smajlik

Děkuji za odpověd i radu smajlik

Reagovat

svitluny 27.9.2006 14:34:23

novy

Asi bych to viděla takhle, jak píšeš v manželství zůstáváš jen kvůli dětem a myslíš, že tohle stačí ke štěstí? Myslíš, že děti intuitivně nevycítí, že doma není vše jak má být? Ony mají svůj svět, buduji si vizi své budoucí rodiny a jaký vklad si do ni asi přinesou, když doma nevidí tu pravou pohodu a harmonii? Myslím si, že si zakládat svou rodinu s tím, že koho si vezmeme tak s ním musíme i dožít a přitom se koukat vedle a být smutní a nemilovaní není zrovna ten nejlepší vzor. Není lepší třeba dětem ukázat, že prostě nám to s tatínkem nevyšlo, ale to neznamená, že je nemáme rádi, jen jim vytvoříme rodinu novou s partnerem, se kterým si rozumíme a jsme v harmonii a pak děti mohou mít rodiny třeba dvě? Jednu spokojenou u otce a druhou spokojenou u matky? Myslím, že tohle jim daleko méně ublíží, než když jsou svědky nelásky, přetvářky a hádek a někdy i fyzického násilí. Rodina by se měla budovat a to na vzájemné důvěře a lásce a prostě někdy to nejde a pak může přijít i rozvod. Ale důležité je, aby se ten rozvod na dětech nepodepsal, aby se manželé rozešli pokud možno v klidu a dokázali se i v budoucnu o výchově svých dětí domluvit.

K Tvému příteli – zatím vidím ten vztah na vzájemné přitažlivosti, sice Ti nabízí sňatek, ale ještě jste si nevyzkoušeli, jak si budete rozumět i po intimní stránce, jak budete souznit. Je pro Tebe hvězdička na nebi, která Ti svítí, které se svěřuješ, která Tě přitahuje, ale jaké to bude, až se vedle něj budeš denně probouzet, až přejde to kouzlo zamilovanosti, aby to třeba pak nezklouzlo do podoby stereotypu, který prožíváš v manželství. Poradila bych Ti numerologický rozbor partnerský – jak s manželem, tak s přítelem. Hodně dokáže poradit, hodně dokáže odhalit a může Ti ukázat, proč to s manželem třeba neklape a zda to půjde či nepůjde napravit a stejně tak i s přítelem. O tomhle se můžeme domluvit přes email.
smajlik

Martina 26.9.2006 15:25:41
MartinaChlebkova (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobry den paní Jarmilko!!!Stala se mi taková věc byla jsem s jedním klukem přes noc ale žadny sex nebyl jenom jsme se osahavali asi tušíte co tím myslím.Celou noc mi řikal Miláčku a že mě má rád a zeptala jsem se ho jetli za mnou přijede a on mi odpoveděl že přijede a asi po 2 dnech jsem mu volala a ptala se jestli přijede a řekl že Ne.Tak mi to ted hlavou vrta a nemyslím na nic jineho než na něho!!!Děkuji moc Martina a Hezky den smajlik

Reagovat

svitluny 26.9.2006 16:00:49

novy

Martino víš, když s někým strávíme krásné chvíle, tak to ještě neznamená, že to bude na po řád a nebo, že z toho může být vztah - řekla bych, dle Tvého psaní, že jsi s tím hochem nechodila, že to měl být něco, jako začátek a to něco asi bylo ukončeno dřív, než to započalo. To že Ti ve svém objetí říkal miláčku nemuselo znít z jeho srdce, ale jen z touhy v daném okamžiku po Tobě, která odjezdem zmizela - i to se někdy bohužel stává...ale hlavu vzhůru a nesmutni - ber to tak, že on nebyl tím pravým a ten pravý na Tebe teprve někde čeká a nebude jen na jednu noc, ale na hodně dlouhou a krásnou dobu. smajlik

Petra 23.9.2006 13:51:51
petranepo (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Jeslti mohu poprosit o partnerský rozbor, nepotřebuju nic obšírného. Já jsem se narodila 4.10.1982, manžel 19.3.1979 a ten druhý 7.12.1962. Píšu ten druhý vypadá to divně ani náš vstah to vůbec nevystihuje, jen se to asi bojím nazvat pravým jménem, zatím. Moc děkuji za váš čas. smajlik

Reagovat

svitluny 23.9.2006 18:41:02

novy

Rozbory řeším po meilu, takže mě napiš meilík a domluvíme podrobnosti. smajlik

Petra 23.9.2006 11:05:35
petranepo (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý den, chtěla bych se na něco zeptat. Sblížila jsem se s mužem (z práce se známe letmo asi 2 roky), je od dost starší než já, ale velmi mne přitahuje, mám ho ráda,pořád na něj myslím, jenže jsme oba v manželství.On má děti dospělé, ale já malou dceru. Jak tohle dopadne, bojím se že udělám chybu když manžela opustím a na druhé straně, že to neudělám a toho druhého ztratím.Nechci slyšet, že mám hned opustit manžela, jen jestli jdu správonou cestou a ten druhý je má spřízněná důše. Když si totiž povídáme, mám takový pocit. smajlik

Reagovat

svitluny 23.9.2006 12:40:39

novy

No zatím bych to viděla tak, že není důvod manžela opouštět. Jak sama píšeš, jste oba zadaní, což značí - oba máte partnery, ani jeden z vás není sám a tutíž přichystán na plnohodnotný vztah ve dvou. Zatím můžete žít maximálně mileneckou láskou, u druhého hledat to, co doma chybí a doufat, že zůstanene v uatejní. Jinak, jak už jsem psala níže, můžu udělat partnerský rozbor a v něm by jsi mohla zjistit třeba proč to doma není ono a co Tě tak přitahuje na příteli a zda má jeden či druhý vztah šanci na úspěch. Zda jdeš správnou cestu, to asi ano, protože cesty života jsou nevyspytatelné a překážky se staví do života a ty jsou od toho, aby jsme něco pochopili, něco si odžili a posunuly nás kupředu. Žádná setkání, ani vztahy nejsou náhodná..... smajlik

badyanka 21.9.2006 17:18:44
badyanka (zavináč) atlas (tečka) cz

novy

Dobrý den.Více než před rokem jsem se poznala přes net s mužem,který bydlí na druhém konci republiky.Přesto jsme se už 2krát setkali,vždy to bylo na více dní.Setkání bylo sice bez něžností (což mne mrzí),ale velmi kamarádské a vstřícné.Oba jsme už věkově …sátnici,zadaní,jak se tento vztah bude vyvíjet? Děkuji za odpověď.

Reagovat

svitluny 21.9.2006 17:33:42

novy

Jak se bude vyvíjet záleží na Vás, ale co pro něj můžeš udělat, to by Ti poradila partnerská numerologie - napiš mi meil a domluvíme podrobnosti. smajlik

badyanka 21.9.2006 17:39:46
badyanka (zavináč) atlas (tečka) cz

novy

Děkuji.Ale já neznám jeho datum narození,takže by to asi moc nepomohlo.

daev 21.9.2006 13:48:40

novy

dobre odpoledne.mam takovy sen ze pokazde kdyz polibim svou pritelkyni tak se oliznu.nevim proc tomu tak je?!a stava se mi to i v realu.dekuji daev smajlik

Reagovat

svitluny 21.9.2006 14:08:59

novy

Asi to bude tím, že Ti polibky od přítelkyně chutnají a Ty máš chuť na další smajlik smajlik

Lucie Fořtová 15.9.2006 21:02:30

novy

Hezký večer paní Jarmilko, psala jsem Vám nedávno svůj sen:"Dnešní noc se mi zdál sen, ve kterém jsem dostala od maminky sms, ve které bylo, že se sejdeme na vlakovém nádraží ve tři hodiny. Měla jsem vztek, a projelo mi hlavou, že ve tři tam asi těžko budu když jsem ve škole do 15:10.

Ve skutečnosti jsem psala mamce včera sms, ve které stálo, že se sejdeme v 15:30 na autobusovém nádraží, kde budu sedět s jedním známým.

Stalo se tak, seděla jsem tam, on přišel na 10 minut odešel, něco koupit a pak si ke mě přisedl, asi po 20 minutách se tam objevila mamka a povídala si s náma. Přiznávám měla jsem na ni trochu vztek, že tam je.

Reagovat
svitluny 14.9.2006 09:50:20

Setkání s matkou - v nevhodnou dobu, možná to věští nějaké nedorozumení mezi Vámi, Ty máš vlastně rande a máma Ti na něm překáží - neplete se Ti máma třeba do soukromí a Tobě to začíná vadit?"

Na který jste mi odpověděla, bohužel však, dnes jsem se s tím známým opět viděla, nedopadlo to dobře. Včera jsme se spolu bavili, usmívali se na sebe. A dnes? Čekám na něho, přede mnou je pár lidí, podívá se směrem ke mě a jde za svými kolegy, si říkám přijde, šel si pro kávu, nepřišel, připadala jsem si tak jak, pardon to slovo, magor. Skoro hodinu jsem si tam hrála s mobilem! Jak debil! Jeho kolegové se tam o mě bavili, dokonce jeden za mnou přišel se na něho zeptat. A on? Odešel a ani mě nepozdravil. já to nechápu.

smajlik

Reagovat

Lucie Fořtová 15.9.2006 21:30:44

novy

Omlouvám se, místo"něho" tam mělo být napsáno "něco".

Přijde mi to vážně divné, víte on má známýho, který o mě něco šíří, něco co nění hezký, nevím, myslím si, že mu něco řekl, aby na mě změnil názor, nebo neměl dnes zájem se se mnou bavit? ale přece jen vždycky se ke mě hlásí, ať již jenom pozdravem a jde za kolegy, ale z 99% je se mnou a na ně kašle, nechápu to. V pondělí se uvidíme znovu, chci vidět jak to bude probíhat. smajlik

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60