Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum povídání o lásce

Líbil by se Klub zlomených duší? Diskusní fórum o šrámech na dušičce? Každý může poradit, každý se může svěřit, každý může pohladit. Zkušeností máme všichni spoustu. Tak zněla anketní otázka.

Po kladném ohlase na tuto otázku otvírám veřejné povídání a jelikož by bylo smutné, kdybychom si tu povídali jen o šrámech na dušičce, tak jsem jej nazvala povídání o lásce, protože láska má mnoho podob, je všeobjímající a nemusí jít jen o lásku mileneckou, ale i o mateřskou. O lásku k vlastnímu tělu, lásku k životu i lásku kosmickou. Láska má tisíce podob, láska je krásná a nádherná, tak si pojďme o ní povídat a ne jen o ni. Můžeme si zde povídat o všem co nás trápí i dělá radost.

Vložit příspěvek

svitluny 19.10.2006 09:35:56

novy

Krásné období prvních lásek, hoch se asi stydí, možná by to chtělo trošku soukromí a nepublikovat přes spolužáky a spolužačky. Pokukování je hezké, zahřeje u srdíčka a takový zamilovaný úsměv dokáže divy. Zkus se na něj vždy hezky usmát a někdy, beze svědku se třeba zeptat, zda by Tě nedoprovodil do kina a nebo na zmrzku a pak bys viděla, jak to bude dál. smajlik

Marush 20.10.2006 18:16:11

novy

děkuju moc za rady, zkusím to smajlik

Hanulka 17.10.2006 19:42:06

novy

dobry vecer potrebuji poradit.jsem s tomikem mesic a zda se mi ze neni ke me uprinmy akorat mi rekl ze jeho kamaradi rikaji nejake veci hnusne a kdyz jsem mu rekla at mi je rekne tak rekl ze to nechce resit!nevim co si otom mam myslet.a zakal mi se kamaradit s jeho kamarady ale ja si snimi rozum.a sjednim si pisu muzete mi poradit co mam delat dekuji hanulka

Reagovat

svitluny 17.10.2006 22:27:10

novy

Poradila bych si s ním o tom popovídat - nejhorší je, když se něco jen nakousne a nic víc. Měl by Ti vysvětlit proč by jsi s nimi neměla kamarádit a co ošklivého říkají, pokud se to týká vašeho vztahu - nejhorší je, když se do vztahu vkrade nedůvěra a podezíravost a to jen proto, že dva, co spolu chodí zapomínají na to, že maji ústa i k mluvení a řešení i méně příjemných témat, než je vrkání a líbání. Vztah není jen o slunci, ale občas musí přijít i bouřka, aby pročistila vzduch. smajlik

Nia Shineová 17.10.2006 16:34:00

novy

Dobrý den,
Chtěla bych jen znát váš názor...
Před 2 lety jsem se zamilovala do jednoho úžasného kluka, byl jako půlka mojí duše... Skvěle jsme se doplňovali, měli jsme podobné záliby, vlastnosti...Rozešel se se mnou, protože se bál vážného vztahu (já vlastně taky), ale celý rok jsme k sobě měli blízko. Řekl, že se vrátí, až dospěje...
Po roce a něco mi sám začal psát, že už dospěl a že jsem ta jeho ideální žena. Na potřetí jsem to s ním opět dala dohromady.
Jenže jsme spolu byli dva týdny a objevila se jeho bývalka... Chodil s ní 2 víkendy, ona z Českého Krumlova - on z Olomouce, nechal ji. To bylo ještě před tím, než jsme spolu zase začali být. Zavolala mi, že je mám nechat na pokoji, že je těhotná a plánovali to, že jsou šťastní a vezmou se. On byl z toho v šoku, vím, že to nechtěl, neplánoval. Dokonce mě představil svým rodičům a pak tohle. Té holce je dvacet a podle mě je strašná lhářka, nejsem nespravedlivá, lhala mi ve věcech, které jsem znala. Ještě ten první víkend a kus dalšího týdne chodila s někým jiným.... On věří, že žádná holka by v tomhle věku dobrovolně neotěhotněla, že by o tomhle nelhala. Pak mi asi tři týdny volala a psala, že se mám přijít podívat, jak jsou šťasní, jak jí roste bříško smajlik . Sám mi řekl, že bude nejlepší, když už se nikdy neuvidíme, když už nebudeme komunikovat, protože chce začít nový život, protože se mnou by to nešlo, nedokázal byt to. Vymazala jsem jejich čísla z mobilu a pokusila se je vymazat i ze života... Nejde to smajlik . Pořád ho miluju, ale už ho nechci.
Možná je to trošku zmatené a není to se všemi podrobnostmi, ale jde to od srdce. Nevím, jestli chci radu, nebo jen kopanec do zadku, ale jste první "dospělý", tj. starší 30 let, komu jsem to řekla. moc dík za jakoukoli připomínku.
Nia

Reagovat

svitluny 17.10.2006 16:54:41

novy

Člověk potká někoho a myslí si, že je to na celý život, je mu s ním dobře a krásně a najednou zlom – myslím si, že ten hoch nebyla opravdová půlka Tvé duše a pokud byla, tak ještě neuzrála doba, aby se Vaše duše spojily v jedno. Možná je ještě opravdu nezralý, vlastně podváděl ne jen Tebe, ale i matku svého budoucího dítěte. Podváděl Vás obě a ona je dneska těhotná – zda to udělala úmyslně – možné to je, protože v dnešní moderní době, lehce dostupné antikoncepci se dá neplánovanému těhotenství zabránit, ale pokud jej uhnala jenom na dítě a mezi nimi láska chybí, tak bych řekla, že tohle ke spojení svazku, aby dlouhodobě vydržel nestačí. Co poradit Tobě? Nesmutni, zkus se přes tuto situaci přenést a jdi dál, hledej další svou lásku, hledej človíčka, který bude odpovědný a bude Tě milovat a ctít nebude Tě podvádět s jinou, jak to dělal tenhle hoch, který asi ještě neví, co od života chce. A tím, že Ti ona volá jak jsou šťastní a spokojení, tak jen dokazuje pravý opak, možná tím voláním sama sebe utvrzuje, že je tomu tak, protože opravdová láska a štěstí veřejnou reklamu nepotřebují.

Možná se ještě časem potkáte a můžete být i spolu, ale nechej tomu volný průběh - netlač a nepřemlouvej, nech život běžet. Pokud je to opravdu Tvá druhá půlka duše, tak si tu Tvou jednou najde, ale neupínej se na to. smajlik

Nia Shineová 17.10.2006 17:19:46

novy

Vím, že ho asi hájím, ale nepodváděl mě. Ji možná, ale upřímně, je mi ukradená. Zní to krutě, ale nejsem ve stavu, abych jí přála něco dobrého. Tomu maličkému ano, bude to (snad) také půlka jeho. Nedokázala bych mu nebo někomu z jeho krve přát něco zlého.
Opravdu jsm ho přes měsíc neviděla a ani s ním nemluvila. Mezi našimi společnými kamarády je zakázané téma.
Snažím se zapomenout, ale moc mi to nejde. A další vztahy nevidím moc růžově. No, a do toho nejsem moc trpělivá, takže...

svitluny 17.10.2006 17:53:20

novy

...takže na to, aby mohlo vzniknout to maličké, museli být dva - to jistě víš a pokud nebereš jako podvádění, že se miluje s jinými, tak Tě nepodváděl, já to beru, jako podvádění a pokud si myslí, že to dítě není jeho, není nic snazšího, než zkouška otcovství - DNA to určí přesně a navíc si už vybral - dál bohužel pro Tebe přednost ji. A Ty máš dvě možnosti - buď se k vůli němu trápit a čekat, nebo zapomenout a otevřít srdce nové lásce, ale pokud on v Tvém srdci zůstane, tak nová láska nebude mít kde přijít a zahnízdit se.

Jirka 14.10.2006 08:18:48
jpilar (zavináč) wizards (tečka) cz

novy

Mila Jarmilo (vcera vecer jsem vam volal), Pred 3 mesici jsme se rozesli z pritelkyni po 9 letech. Mame malou 19 mesicni dcerku, kterou oba milujeme. Ona dokonce tvrdi, ze nezna takovyho tatu jako ja. Rozchod to byl kruty. Ja jsem mel malo casu a pracoval jsem. Ona zatim zacala chodit pit a bavit se a nakonec se zamilovala do meho kamaradem. Nakonec jsme se kuli tomu jednou pohadali a ona me vyhodila z domu, ja jsme se zoufali sebral a odesel. Vubec se mnou nekomunikuje a tvrdi ze uz by me nejradeji nikdy nevidela. Jen mi predava dceru. Porad se mi o ni zda. Dnes jako obvykle se mi o ni zdalo. Vetsina snu je o tom, ze on je unsce nebo neco podobneho a ja ji a dceru musim zachranovat. Vetsinou je zachranim, nekdy se vzbudim driv cely zoufaly. Muzete mi prosim podat vyklad k temto snum? Dekuji Jirka

Reagovat

svitluny 14.10.2006 10:27:32

novy

Sen popisu Tvou situaci - je pravdou, že Ti je kamarád jako by unesl - přebral Ti ženu a vlastně i dceru a Ty teď děláš vše proto, aby si ji získal zpět. Sen i naznačuje šance, že by se Ti to podařit mohlo. smajlik

svitluny 14.10.2006 10:28:43

novy

Posílala jsem Ti meil, jakmile mi zašleš data narození, hned se pustím do partnerské analýzy. smajlik

Tia 10.10.2006 07:39:40
Tia (tečka) Loz (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý den.Chtěl abych se Vám svěřit s tím že jsem zamilivána do jednoho člověka jenže všichni mi říkají že jsem cvok a že se mi to nesplní.Ale znám jeden případ kdy se to splnilo. Je to sice už hodně dávno ale splnilo.Tak proč né mě.Můžete mi prosím poradit v mém trápení? Děkuji Tia

Reagovat

svitluny 10.10.2006 10:04:44

novy

No láska dokáže zázraky, to je pravda, ale musí být oboustranná smajlik

Tia 10.10.2006 13:39:04

novy

Moc děkuji za odpověď ale má to háček on mě totiž nezná.Ale ve snech někdy se snim setkávám a týká se to toho druhého snu že mu zachráním život nebo mu nějak pomůžu a začne mezi námi něco.Jestli mi rozumíte.Prosím Odpovězte mi .Děkuji.

Tia 10.10.2006 13:42:12

novy

To právě nejde on mě nezná .Myslíte si že se sny můžou vyplnit? Mému kamarádovy se zdaly tři sny a vyplnily se ale ne úplně tak jak se mu to zdálo.

svitluny 10.10.2006 15:26:36

novy

Čím více se sny začneš zabývat, tím se budou stávat konkrétnějšími, jen to musíš brát tak, že některé jsou jen odžitkové a vize, či ty, co něco ukážou či naznačí se zdají až těsně nad ránem, či před ranním probuzením. Kamarádovi už sny začínají mluvit, ale sny naznačují a člověk činí...takže nemusejí se plnit slovo do slova a tak to může být i s Tvou láskou - možná, že tím, že mu pomůžeš se Vaše cesty spojí a nebo pomůžeš někomu jemu podobnému a také se cesty spojit mohou. smajlik

Šárka 8.10.2006 00:05:57
skolomaz (zavináč) volbny (tečka) cz

novy

Dobrý den.
Před asi dvěma měsíci se semnou po pětiletém vztahu rozešel přítel. Byl to můj první vztah. Neměli jsme žádné problémy, celou tu dobu jsme spolu trávili hodně času, měli jsme mnoho společného a abyli jsme spolu rádi. Řekl mi, že nevidí perspektivu do budoucna, protože jsem pro něj jako sestra, nebo nejlepší kamarádka, že ho už nepřitahuju, že to není jako dřív a že to takhle nechce. Nedokážu se s tím vyrovnat. Strašně moc mi chybí. Nevím kde se stala chyba, ani co jsem udělala špatně. Myslíte, že se to ještě může změnit?

Reagovat

svitluny 8.10.2006 14:15:13

novy

Nemyslím si, že jsi udělala něco špatně, jen přítel asi nebyl vyzrálý na trvalý vztah - možná se v jeho životě objevil někdo nový, někdo neokoukaný. To se občas stává, že se rozchod objeví, jako blesk z čistého nebe. Láska jeden den je a druhý den zmizí, ale nesmutni, na Tebe čeká další - neuzavírej se do sebe, přestaň truchlit a uvidíš, objeví se nová láska a ještě lepší, než ta, co Ti skončila. Na první lásky se obvykle po letech nostalgicky vzpomíná a tak i Ty budeš časem vzpomínak, až budeš po boku člověka, který si Tvou lásku zaslouží, bude Tě milovat a ctít a dokáže stejně brát, jako dávat. V každém vztahu časem vzniká stereotyp, ale záleží na síle lásky a souhře partnerů, jak ji dokážou překonat a bohužel Tvůj expřítel nebyl dost vyzrálý na to, aby to zvládl.

Šárka 12.10.2006 10:38:45

novy

Myslíte, že je možné, že si časem uvědomí, že mu scházím. Že je ještě naděje, že za nějaký čas budeme zase spolu?

svitluny 12.10.2006 11:55:27

novy

Možné je vše, ale nespoléhej se na to, nečekej a běž dál, třeba si to uvědomí, ale Ty už budeš v náruči někoho jiného a bude Ti krásně a možná, že v té době opět o Tebe začne usilovat - až uvidí, že Tě ztrácí definitivně a pak už bude jen a jen na Tobě, zda se k němu budeš chtít vrátit a nebo Ti bude lépe s někým jiným. smajlik

Ale jistě se k Tobě nebude vracet zpět, když budeš v roli prosící a v roli opuštěné a ublížené mučednice - začni se bavit, užívat života, nebraň se novým láskam a čas ukáže, jak to bude dál. smajlik

Tereza 23.3.2007 15:18:29

novy

Proč Tě to trápí??..žádnej chlap za to nestojí. Dávno měl jinou, jinak chlapi své jisté neopouští..už si v pohodě??, všechno léčí čas...

Martina 6.10.2006 15:40:50

novy

Dobrý den paní Jarmilko!!!Jarek mi co druhy den píše:dobrou noc a krasné sny-a nevím co to znamena kamaradka mi řekla že mě ma opravdu rad ale pořad nevím mužete mi poradit děkuji Martina a pěkny den přeji smajlik

Reagovat

svitluny 6.10.2006 15:54:55

novy

Tak kamarádce věř - je to hodně hezké, že Ti tak píše. smajlik

Nicol 4.10.2006 12:49:13

novy

Je sex po netu nevěra?

Podle mě ano smajlik

Reagovat

svitluny 4.10.2006 13:55:58

novy

Záleží na tom, jak jej prožíváš - pro někoho je to třeba jen hra - ale pokud začneš k tomu s kým ji provádíš po netu něco cítit, tak to nevěrou zavání hodně silně. Jinak už takovy sex po netu pár manželství zničilo...

Martina 1.10.2006 07:18:18

novy

Paní Jarmilko ještě vám dam moje datum narozeni a od Jarka.Martina-26.3.1991 Jarek-19.12.1987 Děkuji

Reagovat

svitluny 1.10.2006 15:57:27

novy

Rozbory řeším po emailu, jak už jsem zde několikrát psala. smajlik

Martina 1.10.2006 07:15:52

novy

Dobry den paní Jarmilko!!!Chci se vám omluvit za to co jsem napsala omluvila jsem se i Jarkovi.A mam jeden problém on mi včera volal ale ja jsem mu tó nezvedala protože jsem už spala zjistila jsem to až ted ranno on mi prostě nedá pokoj tak nevím co to znamená.Aji byválemu jsem se omluvila byla jsem na něho hnusna a byvalí Lukaš mi to odpustil tak ted nevím mužete mi prosím poradit???Děkuji Martina.Přeji hezký den!!! smajlik smajlik

Reagovat

svitluny 1.10.2006 15:56:29

novy

Víš, ono je nejdůležitější najít sebe samu, až se Ti to podaří, až se najdeš, tak i vztahy budou o něčem jiném. Každý vztah nastavuje zrcadlo - u protějšku obvykle hledáš, co Ti samotné chybí, až se najdeš, najdeš i kluka s kterým Ti bude fajn a přestane tohle střídání, neboj, vše jde správnou cestou i to hledání toho pravého. Jen vše potřebuje svůj čas - i ty maliny museji dozrát, aby byla sladké a ne kyselé a Ty jsi zatím v období malin nezralých. smajlik

Martina 30.9.2006 08:10:03

novy

Dobrý den paní Jarmilko!!!TO jsem zase ja.A včera mi volal Jarek to je ten kluk a ptal se mě proč se chci předavkovat bo jsem to psala kamošče a on se to dozveděl a ptal se mě jetli to za to stoji a ja jsem řekla že stoji a ptal se mě jetli je to k vuli němu a ja jsem řekla že je to kvuli němu.A potom mi řekl tak ti posílam pusinku na dorou noc.A ja jsem mu řekla že přijedu a on mi řekl že jede pryč a ja na to však ja vím jedeš do Ostravy že?A on řekl ano jedu a pak mi řekl tak se měj hezky ja budu končit ahoj.tak toto jsme si řikaly přes telefon tak ted nevím jetli se mam radovat že mi zavolal e nebo brečet pomocte děkuji a hezky den přeji Martina smajlik smajlik

Reagovat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60