Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum povídání o lásce

Líbil by se Klub zlomených duší? Diskusní fórum o šrámech na dušičce? Každý může poradit, každý se může svěřit, každý může pohladit. Zkušeností máme všichni spoustu. Tak zněla anketní otázka.

Po kladném ohlase na tuto otázku otvírám veřejné povídání a jelikož by bylo smutné, kdybychom si tu povídali jen o šrámech na dušičce, tak jsem jej nazvala povídání o lásce, protože láska má mnoho podob, je všeobjímající a nemusí jít jen o lásku mileneckou, ale i o mateřskou. O lásku k vlastnímu tělu, lásku k životu i lásku kosmickou. Láska má tisíce podob, láska je krásná a nádherná, tak si pojďme o ní povídat a ne jen o ni. Můžeme si zde povídat o všem co nás trápí i dělá radost.

Vložit příspěvek

svitluny 26.10.2006 09:39:06

novy

Jirko dočkej času, přestaň se trápit a být v roli žebrajícího o lásku. Co je dneska, nemusí být zítra, co dneska odmítáme, můžeme zítra chtít, co se vnucuje, to od sebe odstrkujeme. Vím, je to těžké, ale zkus se nad to povznést a uávidíš. Čas opravdu hojí rány a dokáže smířit i to, co bylo dřiv nesmiřitelné a naopak. Nechej Týnu na čas, na měsíc, na dva, možná i na půl roku a uvidíš, co se bude dít. Co se stane, až zjistí, že Ty už neusiluješ, že Ty už jsi jinde a až pak může poznat, zda to tak chce, či nikoliv.

Jirka 26.10.2006 10:01:57
jpilar (zavináč) wizards (tečka) cz

novy

Já vím, že máte pravdu, ale už těď jsou to 4 měsíce a je pravda, že kůli dítku jsme v kontaktu každý den. Půl roku to bude těžká zkouška. Je pravda, že tím jak se s ní chci bavit o Laře a brát ji na výlety s Larou, je to ještě horší, protože nakonec vždycky skončím u toho co nás spojovalo. Tvrdí, že už ke mě nic necítí, že už pro mě nikdy brečet nebude. Já vidím, že naším hlavním problémem je její nechci.

Jirka 26.10.2006 10:02:09

novy

Já vím, že máte pravdu, ale už těď jsou to 4 měsíce a je pravda, že kůli dítku jsme v kontaktu každý den. Půl roku to bude těžká zkouška. Je pravda, že tím jak se s ní chci bavit o Laře a brát ji na výlety s Larou, je to ještě horší, protože nakonec vždycky skončím u toho co nás spojovalo. Tvrdí, že už ke mě nic necítí, že už pro mě nikdy brečet nebude. Já vidím, že naším hlavním problémem je její "nechci".

svitluny 26.10.2006 10:14:13

novy

Proto píšu zkus to vydržet, i když je to pro Tebe hodně těžké, vím, že už je to 4 měsíce, co je pryč, ale také 4 měsíce, co jsi v pozici prosícího a proto radím - přestat prosit a zkusit ji nechat tak, aby mohla sama přijít na to, s kým chce být. Tím, že ji pořád dokazuješ, jak moc o ni stojíš, tím ji vlastně bráníš ve svobodném rozhodnutí a hlavně v tom, aby ji spadly klapky z očí i v současném vztahu a ona mohla sama poznat, na kom ji záleží, tím, že ji svými city tlačíš, tak vlastně utíká a stahuje se do ulity...

Jirka 26.10.2006 13:35:04

novy

Mila Jarmilo,
pet mate pravdu, ale jak to mam vydrzet. Nespim, nejim bojim se one, styska se mi. Boli me srdce. Nevim jak se mam chovat, kdyz si beru Laru, je to spatne. Kdyz si ji nevezmu, je to taky spatne. Kdyz ji davam penize mysli ze ji uplacim, kdyz ji je nedavam, tak pry proto, ze ji "taham zpet pres prachy". Kdyz ji zvednu telefon hned tak ji nadbyham, kdyz ji ho nezvednu, tak mi napise, ze sem jako clovek u ni skoncil. Moc to boli, ja vim ze byla ta prava a ja ji podle jejich slov definitivne ztratil. Nemuzu se z toho vymanit, je to bludny kruh.

svitluny 26.10.2006 19:00:24

novy

Jirko v této situaci, která není pro Tebe vůbec příjemná je nutné si utvořit pravidla - od kdy do kdy budeš mít Láru, kolik Kč budeš dávat na její výživu a to pevnou částkou a prostě začít být konkrétní, neukazovat své zraněné city před Týnou, co se týká telefonu - nechápu, proč je dolézáním, když ji ho zvedneš - já obvykle, když někomu volám, tak z důvodu, že s ním potřebuji mluvit - takže tohle mi nějak rozum nebere. Zkus to vydržet, zkus být nad věcí a telefon ji ber, ale sám volej co nejméně, nebo se odmlč, ať zavolá Týna, až bude potřebovat, držím palečky, aby jsi to zvládl a vše bylo dle Tvých a Lářiných přání. smajlik

Jirka 26.10.2006 19:25:49

novy

Dekuji za radu, zkusim se odmlcet. Telefonovat, ji nebudu. Laru si budu brat, kdyz se ona ozve a stanovime vhodny cas. Vite ac tvrdi, ze uz pro ni neexistuju a ze pro me nebude nikdy brecet, presto mam ten pocit, ze ji to stale docela boli. Bojim se ze o mich zranenich citech (i kdyz ji je nebudu ukazovat) bude i tak vedet, protoze ona vi, ze ja si myslim, ze byla ta prava. Ja proste nedovedu pochopit tu jeji nenavist.

Jirka 26.10.2006 19:44:47

novy

No vite ono je jedno, jestli Tyne davam prostor hlidanim nebo ne. Protoze, kdyz si ji nevezmu ja, tak ochotne hlida mama Tyny a to i 3x do tydne. Takze to je jedno.

Jirka 23.10.2006 14:30:44

novy

Dobrý den,
pár mých nejbližších četlo Váš rozbor, za který Vám ještě jednou děkuji. Vidí v něm jistou naději. Snažím se s Týnou komunikovat, bavíme se v omezeném čase, který nám mi poskytuje (v době kdy je její nový přítel v práci) o naší dcerce o tom jak s ní trávím víkendy apod. Ale i když se snažím, hovor se nikdy nesmí dostat do ronivy Já - Týna. Nechce se o nás bavit. Tvrdí, že jsem jen táta Lary. Je prostě zamilovaná do někoho jiného a ten jí nedává prostor nebo ona o něj nestojí. Vidím jak se mi vzdaluje, stále pokračuje v zařizování bytu s novým přítelem a v podstatě se mnou nekomunikuje. Lepší se to velmi pomalu, ale spíš jen kůli dcerce. Já se stále trápím, nespím a nebo mám špatné sny. Hrozně mi chybí ona i má rodina. Ale vidím, jak má týna jiné hodnoty a to povznášející co jsme zažívali vůbec nevnímá. Vše pozitivní co jí říkám nebo dělám, převrací na negativní. Tvrdí, že jedinou vazbou je mezi námi Lara a jinou teď necítí (nebo nechce cítit). Hrozně se změnila a bojím se, že se jí to líbí.

Reagovat

svitluny 23.10.2006 18:18:24

novy

Jirko,
v současné době ji nemluv o svých citech - zkus v ní spíše vyvolat pocit žárlivosti - ona je momentálně tak trochu jinde, jak jsi sám psal je zamilovaná a Ty, když se před ní plazíš, jen ztrácíš v jejich očích. Musíš v jejich očich stoupnout - musí zažívat pocit ona, že Tě ztrácí a že pokud Tě bude chtít zpět, bude muset ona zabojovat. Začni se bavit, chodit do společnosti a na čas přestaň o svých citech k ní mluvit a uvidíš - zda ji začnou scházet či nikoliv. Myslím, že ji scházet začnou, jakmile se z hovoru vytratí. Zkus to vydržet a uvidíš, co se bude dít. Máte toho hodně společného, ne jen dceru, co Vás spojí, nechej Týnu, ať to sama začne hledat, ať si to sama uvědomí - buď vzácněšjší pro ni i dceru - nebuď hned po ruce, jakmile Tě Týna zavolá...nechej ji čekat....

Jirka 23.10.2006 20:22:17

novy

To mi vsichni rikaji. Problem je, ze ona Vi jak to se mnou je a bojim se, ze ji me city chybet nebudou. Vite s dcerou se snazim byt co nejvic, protoze mi moc chybi. Tuhle hru na schovavanouja hrat neumim i kdyz se snazim. Hodne casu travim se svoji kamaradkou, ktera mi hodne pomaha. Ale stejne myslim na Tynu. Kdyz se o ni Tyna dozvedela myslela si, ze s ni chodim a doslova rekla "no konecne mas holku co si chtel" (maji cosi spolecneho, ale jsou, ale v zasade jsou uplne jine. Tyna je bohem, ona je spis zodpovedna a cilevedoma). Ja se pred ni nesnazim plazit, ale vzdycky kdyz sem s Larou (cca 4 dny v tydnu je Lara u me), tak tyna aspon napise jak se mame. Bojim se ze o Laru prijdu (o ten uzky vztah), kdyz s ni budu min. Lara me ma moc rada a vsichni v okoli tvrdi, ze neznaj podobnyho tatu, kterej se tak dobre stara a venuje se sve dcerce jako ja. Citim jako svoji povinnost byt jim na blizku, jsou moje rodina i kdyz o me ted Tyna nestoji. Ale asi mate pravdu, v nejhorsim je asi jedno jestli projevuju nejake city nebo ne, protoze to na situaci nic nemeni. Tyna veri, ze Lara se narodila proto, aby jsme zustali spojeni, ze to byl osud, ale ze neni nutne spolu zit. Ja jsem jiny, rodina je pro me vsechno, jsem z uplne rodiny, tyna i jeji novy pritel jsou z neuplnych rodin, ale vzpominam si, jak tezce Tyna nesla rozvod svych rodicu (to uz jsme spolu chodili). Nejhorsi je, ze vsechno vypada strasne definitivne, Tyna stale zarizuje byt s novym pritelem a veri v absolutni pevnost jejich vztahu. On mnikdy pred tim nemel delsi vztah a vi, jak skvelou zenu ziskal a tak se bojim, ze neudela sebemensi chybu aby o ni prisel. Proto ji hned nabidnul bydleni atd.

svitluny 23.10.2006 23:55:39

novy

Jirko, a co tak občas odmítnout hlídání, Týna ví, že si může užívat, že Ty se o Láru postaráš, ale co když hodíš odpvědnost na ně dva - jsou spolu, tak i po večerech - ať vědí, že Lára není jen panenka, co se odloží ne večer k tátovi, co pro ni údělá první i poslední a oni se baví, ať vědí, že je zde i starost o ní a že vždy nebudou moct tam, kde chtějí, ať vyzkoušeji odpovědnost na 100% a mimo jiné není to o Tvé přetvářce, jen o uvědomění si, co je odpovědnost a to ne jen z Tvé strany, ale i z jejích - ono je krásně na obláčku, když jiný financuje, když jiný se stará, tak ať vyzkoušejí, jak to bude, když Ty se starat nebudeš, když přijdeou o Tvé tučné konto a o to, aby jsi byl vždy po ruce, jako chůva - je to tvrdé, ale účinné. Zkus to. Není to o přetvářce, je to jen o tom, jak oni dva jsou schopni se postarat bez chůvy a bez sponzora.

Irena 22.10.2006 00:18:00
i (tečka) zelnickova (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Promiňte,zapomněla jsem uvést,že dřív pil,dva roky pak vydržel abstinovat.Co mě s ním čeká?

Reagovat

svitluny 22.10.2006 11:28:05

novy

Co se týká alkoholu, je to závislost, která se hodně těžko odbourává, záleží na jeho silné vůli, ale co jsem zatím slyšela z okolí, tak alkoholismus láska vyléčit nedokáže, to musí chtít v první řadě on sám a zkusit třeba i protialkoholickou léčbu u odborníků, ale také záleží na tom, v jakém stupni alkoholismu se nachází, zda je to občas sklenička, nebo denně 10 piv či půllitru tvrdého alkoholu. Něco jiného si dát skleničku a něco jiného otevřít láhev a odejít až po jejím vyprázdnění a to opakovat každý den.

Irena 21.10.2006 23:55:11
i (tečka) zelnickova (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Zdravím vás Jarmilo,
s mým přítelem máme dvou letý vztah.
Když jsem ho poznala,nepil.Teď už v tom bohužel, začíná lítat.Slibuje,ale nezvládá to.Prosím vás o radu,mám být trpělivá,podaří se mu to zvládnout,nebo se mám začít smiřovat, že náš vztah nemá budouctnost?Narodil se 11.3.1963 děkuji

Reagovat

svitluny 22.10.2006 11:26:16

novy

N vztah mohu udělat partnetskou numerologickou analýzu. K němu budu potřebovat data narození Vás obou - potřebné domluvíme po emailu. smajlik

Hana 21.10.2006 14:34:27

novy

Děkuji za odpověď.Potřebovala jsem slyšet moudrého nezaujatého člověka.Jen pro doplnění,mám rakovinu ,již metastázy a s tím mužem nejsem ,ukončil to a je s někým jiným .Stále ho bohužel mám ráda ,nejsem s těch ,kdo se lehce zamilují a lehce opouští . Byl to druhý muž v mém životě .Je těžké mít se ráda ,nejsem pyšná na to ,co jsem ze sebe udělala .I já jsem odsuzovala to ,že si někdo vzal život ,teď už ne .Znám to vypnutí mozku ,kdy člověk neuvažuje a chce jen jediné ,ať je už klid .Přitom by stačilo ,kdyby byl někdo nablízku a podal pomocnou ruku .Teď už zase myslím a vím ,že je to špatně ,ale bojím se ,že se ten stav vrátí .Lásku jsem dost dlouho vysílala a nic nechtěla ,čekala jsem ,také jsem se domnívala,že přijde .Vždycky jsem se snažila nikomu neublížit ,raději jsem si nechala ubližovat ,pomáhala jsem ,jak jsem mohla .Teď jsem zůstala sama ,všichni se nějak vypařili .Děkuju ,ulevilo se mi ,že jsem se mohla svěřit .Pokusím se sebrat poslední síly .

Reagovat

svitluny 21.10.2006 15:16:39

novy

Hani, nechci Tě kritizovat, to ani v nejmenším, ale právě, že tohle bylo špatně - Lásku jsem dost dlouho vysílala a nic nechtěla,čekala jsem,také jsem se domnívala,že přijde.Vždycky jsem se snažila nikomu neublížit,raději jsem si nechala ubližovat,pomáhala jsem,jak jsem mohla.Teď jsem zůstala sama,všichni se nějak vypařili..protože okolí bylo od Tebe bohužel zvyklé jen brát a tak jsi dávala a dávala, až jsi neměla co, nelze jen lásku vysílat a nic nechtít - chce ji vysílát, ale také ji chtít zpět. Je mi líto, že trpíš, že máš tak zlou a zákeřnou nemoc, na kterou zatím není lék, tak přeji hodně sily a nedivím se, že sis při ní chtěla sáhnout na život, musí to být hodně bolestivé a kruté pro Tebe. Přeji hodně a hodně sil, ať vše zvládáš s důstojností, Tobě rovnou. Vedeš nerovný boj, kde není vítěze. Tak se drž.

Hana 20.10.2006 21:34:41

novy

Pro mě je láska jen zdroj velké bolesti .Již rok bojuji s těžkou nemocí a zároveň moc miluji muže,který moje city odmítá .Jen mi nabídl vztah založený pouze na sexu a i to brzy skončil.Zatímco moje fyzické síly vysává ta zákeřná nemoc,duši jsem si sama zničila tím nešťastným citem .Jsem na konci sil ,pokusila jsem se o sebevraždu .Vlastně to ani ne proto ,že bych nechtěla žít,jen jsem se snažila zabít tu obrovskou bolest a beznaděj .Těžko se to vysvětluje,snad pochopíte ,co chci říct .Ten muž ,který je stále pro mě tak důležitý se dozvěděl o mé snaze odejít a poslal mi příšerný mail ,kde byly fotky sebevraždy ženy ,která skočila pod vlak ,Příšerné snímky ,tělo bez hlavy ,hlava zvlášť položená k tomu titulek ,,trošku problém a ženský hned ztrácí hlavu "Nemůžu se vzpamatovat ,nemůžu jíst ,nemůžu spát. Jako vysvětlení mi napsal ,že pohrdá lidmi ,kteří takto řeší problém .Ledová ruka mi svírá srdce ,nemůžu se nadechnout,bojím se ,že přijdu o rozum ,stále mám ty snímky před očima .Také si myslíte ,že si takové neštěstí zaslouží pohrdání? Chtěla bych žít ,ale jak .Den za dnem mi ubývají síly a nevím ,co bude za pár dní .Má smysl v takovém světě bojovat o život?Každý den jen fyzická a duševní bolest a láska o kterou nikdo nestojí .

Reagovat

svitluny 21.10.2006 13:58:53

novy

To, že jsi nemocná je mi líto, že si s mužem, co Ti již na začátku nedokázal nabídnout lásku, ale jen sex, tak to také nevidím, jako to pravé ořechové, již proto, že boj s nemocí Tě jistě vysiluje a právě v této chvíli potřebuješ vedle sebe partnera milujícího a ne jen takového, co Tě využívá jen po sexuální stránce. Láska není jen sex, ale je to i souznění a podržení jeden druhého, když to potřebuje, nevím, jaká nemoc Tě trápí. Nemoc je obvykle, že sestoupíme z cesty, která nám byla předurčena a špatně se bojuje, když chybí citová podpora. Tvůj pokus o sebevraždu mohl Tvůj milenec brát, jako psychické vydírání a proto ten email, aby sis uvědomila, že život je ten největší dar, co každý z nás má a proto by s ním neměl hazardovat. Také nejsem zastáncem sebevražd a myslím si, že za život stojí bojovat až do konce. Ptáš se, zda má život smysl, když o Tvou lásku nikdo nestojí? Láska má spoustu podob a nejdůležitější je milovat sebe sama, jakmile tohle člověk dokáže, tak může milovat i okolí a pak lásku vyzařuje a přitahuje to, co vysílá - kdo vysílá lásku, tak k němu také přijde, kdo beznaděj, tak se beznaděje dočká, kdo si nevěří, tak bohužel dostane partnera stejně založeného. Tobě přejí vítězný boj nad nemocí a ať začneš milovat sebe samu a pak věř, že i láska Ti do života vstoupí a ne jen láska založená na sexu, ale láska založená na vzájemném porozumění, harmonii, podpoře a pak i nádherném milování. smajlik

Annička Dudiová 19.10.2006 20:07:28
Dudi (zavináč) centrum (tečka) cz

novy

Hezký večer. Narazila jsem na Vaši stránku a rozhodla jsem se Vám svěřit.

Před čtvrt rokem jsem se "spřátelila" s jedním mužem. Znali jsme se z dřívějška, nezdravili jsme se, natož, abychom se bavili.
Začal on, nejdříve zamávání a pak zdravení ze slušnosti jsem odpovídala. Pak jsme se začali bavit. Vzhledem k mému věku 19 let mi vykal, přitom jemu je okolo 50 let. Nakonec jsem ho požádala, aby mi tykal, což učinil, i když popravdě s měnším váháním.
Trávili a trávíme spolu skoro každý den, kromě vákendu, vždy tak hodinu. Povídáme si.
Vím, že je ženatý jeho ženu jsem již dokonce poznala, přeju jim to. Mají pěkné manželství. On je skutečně milý, hodný, vtipný.. chlap, který se nejeví jako holkař, lidé z jeho okolí o něm mluví stejně, jen v nejlepšim.

No, jsou dny kdy se bavíme, prokecáme tu hodinu, ale někdy třeba projde okolo mě pozdraví mě, a jde za známými. Tohle chování mi přijde divné. Trochu.
Já se na něho těším, líbí se mi jeho historky, je s ním legrace, je to fajn společník.
On mi včera řekl, že jsem ho poslední dny zanedbávala(nepovídali jsme si, neměla jsem čas), prý se bál být sám. Vtipkař. Tak že že by mě bral jako kamarádku? A chtěla bych Vás požádat o radu nejsem průbojný člověk, ukecaný, nevím nějak v poslední době o čem si s ním povídat?
Škola, práce, volný čas, minulost-mě už nebaví omílat dokola.

Reagovat

svitluny 19.10.2006 21:46:44

novy

Lucinko Fořtova alias Tvé nové jméno? Dej už si pokoj s těmí muži okolo 50 let, Tobě nestačila aféra s autobusákem? Ber to tak, že Ti vykládám sny, ale tohle jsme si už snad vyřešily - jsi na starší, vím, asi si podvědomě hledáš tátu, proto ten věk okolo 50, ale jak sama vidíš, dochází nit povídání, asi se bude líp povídat s vrstevníky, nemyslíš?

Jirka 18.10.2006 20:31:40

novy

Mila Jarmilko,
dnes jak jsem Vam psal jsem byl chvilku venku s Tynou a Larou (Lara, nase dcerka spala) meli jsme tedy trochu casu si povidat. Numerologie asi velmi dost presna. To ocem jsme mluvili se v podstate zhoduje s tim co jste naznacila v emailu. Nedava mi na jevo, ze me ma rada, ale zda se ze nejake pouto a tim nemyslim ditko mezi nami je. Ona ted nehleda vazny vztah. Pres den se chce starat o dite a vecer se chovat zcela nedospele, delat proste co ji napadne. Momentalne to je vymetani akci, coz se k mame moc nehodi. Chova se uplne jinak tvrdi, ze normalni rodinny zivot je nuda a ja jsem byl malo, jak to rict, impulsivni. Ale bylo to jen tou praci a navic originalni napady ktere jsme realizovali z niceho nic tu byli vzdy, jen ne tolik (po narozeni Lary) jako jich zaziva ted. Mozna jsem vyzral drive nez ona a to nas momentalne rozdeluje. Ovsem soude dle jejiho otce, je mozne ze nedozraje nikdy. Na to mi snad odpovi Vas vyklad. Jinak jsme meli hluboky citovy vztah, ktery se dle meho nazoru neda srovnat s tim co zije ted. Stale ji mam rad, chci s ni zit rodinny zivot i se s ni bavit. Cas ve firme uz umim zorganizovat, tak, abych se mohl venovat jak ji tak dcerce, ale ona to ted (doufam ze jenom ted) nechce. Uz touzim po tom se vyspat bez tech zlych snu o ni a Lare a nebo aspon spat celou noc a ne vstavat ve 4 a pak padnout tesne pred odchodem do prace.

Reagovat

svitluny 18.10.2006 22:29:22

novy

Jirko, během zítřka se Ti budu snažit vyhotovit kompletní partnerskou analýzu, pak budu moudřejší, stejně jako Ty. Ale co bych asi učinila co nejdříve na Tvém místě bych Týnu požádala o ruku, ale opatrně - může to pomoci, ale jak píšu, napřed udělám ten rozbor a pak uvidíme. Jinak držím palečky, aby se co nejdříve vrátila k Tobě. Předpoklady k tomuto kroku jsou veliké. smajlik

Jirka 18.10.2006 23:43:35

novy

Dekuji, ale bojim se, ze me proste nemiluje. Taky bych ji rad pozadal o ruku. Dokoce jsem to chtel pred rozchodem udelat na dovolene ale to jsme nestihli. Ona se uz mi uz nechce ted otevrit a tvrdi ze se semnou trapila, milovala me ale stastna nebyla. Ja vim ze stastnou ji udelat umim. Ale ona je ted pri zamilovana a stastna. Svym zpusobem. Nevim, kdyz me odmitne bude to na furt. Dokonce mi tvrdi, ze kdyz se trapila ona, tak at si to doslova "vyzeru" ted ja. Bojim se ze vubec nevi jak hluboka ma laska k ni je a ze si to pouto vubec neuvedomuje nebo ne v plne siri. Proste chova se ted uzavrene a povrchne. Nechce nic resit, chce se jen bavit.

Jirka 18.10.2006 23:51:32

novy

Nevim co je opatrne, jsem typ co neumi skryvat sve city. Vsichni radi, kasli na ni a ona se bud vrati nebo ne. Vsichni rikaji, ze je chyba ze ji chci zpet a ze jsem ji rekl ze ji stale miluju a ze o ni budu stat, protoze ja uz vim, ze i kdyz je uplne jina nez ja je ta prava. Bez ni a Lary nema pro me zivot smysl, ale ona ted smysl zivota nehleda a bojim se ze ho nikdy ani nehledala jen ji po nekolik let bylo se mnou hezky a kdyz jsem zacal byt vic zodpovedny a mene zabavny, tak mmisto, aby mi to rekla a ochranila nas, tak radeji brecela a pak me vymenila za nekoho kdo je jen zabavny. Je uzavrena a chladna. Nevim jestli je to jen maska nebo skutecna podstata.

svitluny 19.10.2006 17:43:45

novy

Tak meilík s partnerským rozborem už k Tobě letí... smajlik

Marush 18.10.2006 19:36:44

novy

dobrý den, zaujala mě tato stránka a proto sem píšu, abyste mi poradila, aspoň trochu..
chodím do školy a vedle nás je třída, kde se mi líbí jeden kluk. Vím, že se na mě pořád kouká a koukal, ale teď když jsem ho zaregistrovala a všímám si ho, tak mi přijde, že on je takový nějaký jiný. Už si mě tak moc nevšímá. Neznáme se, ale chtěla bych ho poznat, ale nevím už jak. Tak trošku znám jeho kamaráda, a dnes, když jsem byla o přestávce na chodbě se svojí kamarádkou, šel okolo ten můj známý i s tím klukem, a jako že nás seznámí, že se prej na něj mám podívat, ale ten kluk se jen tak podíval a zrychlil krok. Už nevím jak na něj.. Kamarádka mi říká, že se mě jenom stydí ale rád by mě poznal.. co mám dělat? děkuji za rady .. smajlik smajlik

Reagovat

svitluny 18.10.2006 21:41:26

novy

No ono záleží na věku, kolik je Tobě, kolik je kamarádovi z vedlejší třídy, zda už je zralý na vztah a nebo je to takové to krásné pokukování, kdy Ty měníš panenky za lásky a on autíčka za úsměv od holky. smajlik

Marush 19.10.2006 06:13:16

novy

Jemu i mě je 16, jemu možná 17.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60