Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum povídání o lásce

Líbil by se Klub zlomených duší? Diskusní fórum o šrámech na dušičce? Každý může poradit, každý se může svěřit, každý může pohladit. Zkušeností máme všichni spoustu. Tak zněla anketní otázka.

Po kladném ohlase na tuto otázku otvírám veřejné povídání a jelikož by bylo smutné, kdybychom si tu povídali jen o šrámech na dušičce, tak jsem jej nazvala povídání o lásce, protože láska má mnoho podob, je všeobjímající a nemusí jít jen o lásku mileneckou, ale i o mateřskou. O lásku k vlastnímu tělu, lásku k životu i lásku kosmickou. Láska má tisíce podob, láska je krásná a nádherná, tak si pojďme o ní povídat a ne jen o ni. Můžeme si zde povídat o všem co nás trápí i dělá radost.

Vložit příspěvek

svitluny 26.2.2007 09:52:25

novy

Tak se s ním domluv třeba na kino, divadlo, či jít na ples, že by jsi ráda byla v jeho osobní společnosti a dle situace se pak zařídíte dál..... smajlik

Pavla 26.2.2007 10:00:26

novy

Jej to není tak jednoduché, už jsem ho zvala na kafe, ale to prevedl na smsky o mazleni a nakonec nikam nešel, že se bojí, že by to neustál. A pak se klíďo už 3 dny neozval. Tak nevim, jestli je dobré když je holka iniciativní. Žvanit umí, ale pak jak kdyby se fakt něčeho bál.Na dotaz kdy bude mít odvahu někam jít, mi s úsměvem odpoví že ji má až ji budu mít já a nebudu se ho bát, at se ozvu. No mně nechybí.. smajlik

svitluny 26.2.2007 15:15:36

novy

Přijde mi to z jeho strany hodně sobecké a nevím, jak Tebe dokáže uspokojovat láska a milování přes SMS, to se dá ustát, pokud Vás dělí mnoho kilometrů i tak pohlazení chybí, ale pokud jste z blízka a jemu stačí jen ty SMSky, tak je něco špatně. Asi bych mu to napsala, že mě milování přes mobil neuspokojuje... a že potřebuji i osobní kontakty. Cítit vůni jeho kůže, doteky a polibky...čas je příliš krátky na to, aby jste se o tyhle důvěrnosti šidili. smajlik

hanča 25.2.2007 16:54:03

novy

dobry den.paní jarmilko potřebovala bych poradit.víte pristí tyden se mám sejít s přítelem,ale já nevím,jak se zachovat.dlouho sme si nenapsali a nevideli.chce si popovidat onás. víte trošku se bojím. smajlik

Reagovat

svitluny 25.2.2007 17:10:57

novy

Neboj se setkání, nech to volně plynout a uvidíš, jak se potkáte, jaké to bude, nebuť upjatá, buď svá a upřímná. Povídej si s ním, co Tě baví a co baví jej, měj jen na paměti, že strach svazuje, tak jej nechej doma, můžeš si s ním zajít na neutrální místo a tento čas s ním velmi příjemně ztrávit a pak sama uvidíš, jak se to bude vyvíjet dál.....

smajlik

Bela 21.2.2007 11:16:28

novy

Ano,máte pravdu,že náš vztah ventilujeme na veřejnosti.Stojím možná před těžkým problémem.Přítel měl kdysi střídavě holku,která mu téměř vždy s někým zahla a pak se k němu vracela.On ji vždy přijal zpět.Vleklo se to roky.Teď je ta holka s jiným mužem,se kterým má dítě a postavený dům.Stále si nechává zadní vrátka a nesnažila se ukončit minulost a nechává ho v myšlence,že se k sobě zase vrátí.On není schopen mít ze srdce rád a v podstatě srovnává každou další s ní.Jeho rodiče jsou rozvedení(delší dobu)a jeho mladší bratr měl před pár lety nehodu a zemřel.Přítelkyně toho bratra se začala kamarádit po jeho smrti s mým přítelem a celkem si libovala v tomto neštěstí stylem,že neustále zapíjeli žal.Sama začala brát tvrdé drogy a dodnes v tom pokračuje.Vpodstatě mu nijak nepomohla,naopak.Dostával deprese a v noci mi chodily sms-ky se sebevražednými sklony.Byla jsem pro něj přítel ve dne v noci.Tenkrát jsme byli jen přátele,ikdyž jsem k němu vždy cítila něco více.Od té doby se v jeho životě odehrálo jen málo vztahů.Abych se vrátila k myšlence...Jsme spolu velmi nevázaným stylem,ale bez jiných partnerů.Cítím,že je mezi námi napětí,ale oba potřebujeme lásku jako sůl,teď nemluvím o sexu.Vzájemně si dáváme co nám chybí něhu,pohlazení,dotyk,ale nemluvíme spolu o tom.Narazili jsme na "kámen mezi námi".Když má dojít k tomu,aby se on udělal hned přeruší milování.Nikdy to NECHCE dotáhnout do konce,ikdyž stojí o moji náruč.Bojí se mít rád.Chci mu pomoci i na úkor vztahu,ale nevím jak a s čím mám začít.Je velmi citlivý a nesnese omezování.

Reagovat

svitluny 21.2.2007 15:24:53

novy

Zde těžko radit, z čeho má strach? Ze závazku, že když náhodou se udělá, Ty otěhotníš a to on nechce? Jsi jen náhražka a nebo Tě opravdu miluje. Sen poukazuje na to, že je zde ta chyba, že se něco nedotahuje do konce a jak sama píšeš, opravdu nedotahuje. Doporučila bych Ti partnerskou numerologickou analýzu, zde by jsi našla, co Vás spojuje, co rozděluje a také možnou cestu k němu i k sobě. Trápíš se, jsi ve vztahu, který Tě neuspokojuje, podvědomě žárlíš na bývalou přítelkyni, protože tušíš, že tento vztah není pro něj ukončen a Tebe to hodně trápí.

Tato analýza stojí 700 Kčs, potřebuji k ní data narození Vás obou i křestní jména a po vyhotovení ji mohu zaslat emailem. smajlik

Pavla 19.2.2007 15:40:02
kassie (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Zdravím, mám trochu problém vyznat se v muži 17.4.79. (Já 9.9.80). Už rok je po rozchodu, ze kterého se vzpamatovaval, ale říkal, že by vztah chtěl, když jsme tak všeobecně mluvili.Bylo na něm vidět, že je mu se mnou fajn, že by mě rád vídal, slibil, že se ozve, čekám už 5tý den a pořád nic. Cítila jsem z něj trochu obavy. Třeba mi někdo poradí, kdo se v mužích vyzná co mám dělat, zda ještě vyčkat nebo ho poštouchnout. Bylo mi s ním fajn a cítila jsem se krásně. Děkuji a hezký den všem.

Reagovat

Pavla 19.2.2007 16:29:17
kassie (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

No byly jsme spolu asi 3x na randíčku a rozumněli si. Na posledním vypadal, že neví jak do toho, jak se znova vidět a slíbil zavolání a nic. Tak jsem z toho jakási divná a smutná smajlik Nechci ho nahánět, vim, že rozchod byl těžký, ale je to už rok..

svitluny 19.2.2007 16:05:38

novy

Možná by SMSka neuškodila, aby si se mu upamatovala, záleží, jak dlouho spolu jste a nebo zda šlo o první rande.... smajlik

raduza 17.2.2007 22:37:22
mikulecka (tečka) radka (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

dnes se semnou rozesel muj pritel.mame spolu maleho synka.byli jsme spolu tri roky,on se casto a rad napil semtam nejaka ta droga ale cely ty tri roky jsem to tak nejak snasela,rozchd jsem si za zadnou cenu nepripoustela,ale skoncila jsem u psychiatra.dnes mi rekl ze k sobe potrebuje nejakou silnou holku ktera bude drzet vzdycky s nim.cely ty tri roky jsem to vydrzela a on mi ted rekne tohle.nechpu to.najednu stranu se mi ulevilo,ze jsme se rozesli nebyl na nej zadnej spoleh,kolikrat propil vsechny penize a pak doma jen rval,parkrat me i uhodil,ale ja si to bez nej do budoucna nedokazu predstavit.najit si nekoho novyho,probouzet se zase vedle novyho cloveka.fakt nevim co dal a kde je chyba.poradite mi

Reagovat

svitluny 17.2.2007 22:48:24

novy

Poradím,
přestan se trápít, vyplav slzami své emoce, zavři za nespolehlivým přítelem dveře, já vím, je to těžké, máte společné dítě, ale nevěř tomu, že on potřebuje vedle sebe silnou osobnost, která jej z jeho závislosti vytáhne, žádná taková není a jen on sám to buď dokáže a nebo z něj bude bohužel životní troska, která bude klesat stále níž a níž.....
Ty se věnuj dítěti a koukej se kolem sebe, zasloužíš si lásku a to lásku spolehlivou Ty i Tvé dítě a to si pamatuj, když se budeš snažit, tak se láska objeví a dá Ti to, co budeš potřebovat, ale také si pamatu jedno. Člověk od života dostává tolik, co do něj vkládá a také přijímá to, co vysílá, takže záleží jen a jen na Tobě a Tvém chování, jakého partnera si do života vpustíš. Přejí Ti toho nejlepšího pro Tebe i Tvé dítě. smajlik

jana 17.2.2007 20:24:28
jana (tečka) vavrova (zavináč) uvn (tečka) cz

novy

AHOJ,POTREBOVALA BY JSEM PORADIT.UZ DVA ROKY JSEM SAMA A TED JSEM POTKALA KLUKA,KTERY MA ZAUJIMA,JE PRIJEMNY.BUDE MIT NAS VZTAH BUDUCNOST?

Reagovat

svitluny 17.2.2007 22:28:07

novy

To záleží jen a jen na Vás dvou, jak si vztah začnete budovat a jak pevné základy mu dáte, z tak všeobecných údajů se nedá více vyčíst... smajlik

iris 16.2.2007 15:45:30

novy

dobry den vite potrebovala bych po vas radu,moje kamoska se trapi kvuli pritele.maji moc radi,ale je mezi nema pauza i presto sou si verni.pisou si volaji.ale ta kamoska si moc preje at se kni pritel vrati.vite mluvila sem snima on mi rekl,ze navrat k hance nevylucuje.prosim muzete mi na to nejak odpovedet.diky smajlik

Reagovat

svitluny 16.2.2007 16:06:14

novy

Zde pomůže partnerská numerologická analýza a hned by oba poznali, jak si k sobě najít cestu a nebo také, že jsou jejich energie tak rozdílné, že i když se vroucně milují, tak spolu prostě být nemohou, ta se počítá z dat narození a bližší informace o ní nalezněš, když si klikneš ma ikonku - Nabízím smajlik
Ať mi kamarádka data napíše na emailovou adresu. smajlik

Šárka 16.2.2007 11:05:20
Sarah70

novy

Milovala jsem muže,který mě už 2x zradil! Vždy,když jsem
si chtěla s ním vyjasnit,náš vztah a problémy mezi námi.
Nikdy nenašel odvahu si otevřeně promluvit.
Co mám s ním dělat?

Reagovat

svitluny 16.2.2007 13:15:52

novy

Hledat dál. Zradil dvakrát, zratí i potřetí, nechce o tom mluvit - je to zbabělec. Jednou se odpustit dá, ale jak se zranění opakují, tak je lepší se netrápit a hledat lásku novou, takovou, která Tě nezradí. smajlik

Standa 11.2.2007 20:16:35

novy

To co tě zranilo, ta hloupost určitě nemá cenu tvých slz, protože jsou k nezaplacení...Tak je neprodávej za něco co za to nestojí... Tvůj posmutněný obličej raní všechny kolem tebe... Jak to můžeš napravit? Rozveselíš sebe

Reagovat

svitluny 11.2.2007 21:25:32

novy

Má veselá mysl
dokáže pozvednout
a dokonce i přeměnit
život druhých

- Sri Chinmoy -

Vlasta 10.2.2007 16:53:09

novy

Dobrý den paní Jarmilko, tak konečně začínám mít pocit, že si začínám v životě razit svou cestu, hledám si byt, snažím se nemyslet na mého bývalého přítele. smajlik ale mám pocit, že to bude řádně těžké. Nekomunikuji s ním nijak jinak, než pracově a to je fajn. Jako tým jdeme dohromady. Na jeho osobní otázky odpovídám jen velmi krátce a spíše se těmto hovorům vyhýbám. Ale, v pátek jsme se viděli osobě, pracovně jsme vše vyřešili a já si šla po svém. Ale on se začal ptát, jak se mám - říkám dobře a konec, tak chvíli stál jak tvrdé Y a pokračuje, co je u mě nového. Opravdu pěkně jsem mu řekla, že zatím nic nového není (smajlik taky že není). A jeho reakce ??? Zeptal se mě, jestli to myslím negativně, ironicky, atd. Naproto nechápu, co jsem řekla špatně - když nic nového není, tak není. Nebudu si vymýšlet. Pak jsem se bavila s naším kolegou, pracovně, ale fajn, s úměvem, a vrátil mi to - až v mé přitomnosti začal "flirtovat" - myslím opravdu jen v uvozovkách, byly to takové ty různé řeči, s mou kolegyní. Musím říct, že tohle mě opět tak nějak ranilo. Nedala jsem na sobě nic znát, ale bylo mi smutno. Nerozumím, co ode mě čeká. Nemohu být k němu milá jako jeho přítelkyně a přitom jí nebýt!!! To by snad nezvládl nikdo. smajlik

Reagovat

svitluny 11.2.2007 17:43:32

novy

Ono je to těžké spolupracovat s někým na pracovní bázi, když byl něco víc, než přítel, to sama zažíváš, že i slova, vyslovena ve smyslu: ¨"U mne nic nového", mohou být chápána ironicky. Ono už to nikdy nebude jen přátelský rozhovor a s tím flirtováním - věřím, že to bolí, ale budeš se s tím muset vyrovnat a nebo možná i opustit místo. Přátelstvím se láska nahrazuje velice těžko a nejde to ze dne na den, ale potřebuje čas, až se emoce, které vyvolal rozchod uklidní.. A tak to bude i u Tebe, pokud si to nevyjasníte, zda opravdu chcete jít každý svou cestou a nebo Vás čeká cesta společná.

Zorka 9.2.2007 17:20:37

novy

Dobrý den paní Jarmilko.
Asi před dvěma lety jsem byla u kartářky.Procházeli jsme s manželem určitou krizí.Vše dobře dopadlo a já jsem moc ráda,že ho mám.Ale proč Vam to píši.Ta kartářka mi řekla,že se stejně během pěti nebo deseti let rozvedeme.Od té doby to mám neustále v hlavě a nemůžu se toho zbavit.Myslíte,že může vidět mou bodoucnost,takhle dalece?
Předem děkuji za odpověd.

Reagovat

svitluny 9.2.2007 19:29:27

novy

Vídět může, ale ber to tak, že si budoucnost částečně píšeme sami, takže může tam být velká krize, která může končit různě, ale pokud si dáš do hlavy, jako dogma, kartářka řekla, že se stejně rozvedu, tak síla myšlenky je tak velká, že se může proměnit ve skutečnost - proto já se takových přímých věšteb vyhýbám. Ono to není ani moc etické tohle říct, protože pak červík hlodá a s krize opravdu může vyústit rozvod. Já vykládám na otázky. A v kartách hledám řešení daného problému. Vždy se najde více možností a pak už nechávám na klientovi, kterou cestu si vybere, ale nic nedávám jako dogma - stane se to a to, ale spíše volím slova - může se stát to a to, pokud se zachováte tak a tak... smajlik

28.5.2009 13:12:05

novy

Ahoj Tatiano já měla stejný problém. M+ě řekla kartářka že se rozejdu se svým přítelem a budu dlouho sama. Napsala jsem jiné kartářce která mi řekla proč by byl rozchod a co mám udělat. Jsem s ním už ř rok od toho co mi jiná kartářka řekla že se do pár měsíců rozejdem. měla jsem hrozný strach než mi poradila Svitluny. Pak jsem na sobě začala pracovat a máme myslím že pěkný vztah. Stále se na ní obracím když si nejsem jistá a vím že mi pomůže. Tak nevěš hlavu hned když ti předpoví jedna kartářka něco. Musíš hledat tu dobrou nebo hledat v sobě co máš dělat aby byl vztah lepší. Držím ti palce Jana

Blanka 8.2.2007 17:12:45

novy

Dobrý den,ráda bych se Vás zeptala na rozdíl v účinku ametystu a ametystu pruhovaného?Děkuji

Reagovat

svitluny 8.2.2007 17:41:09

novy

Pokud myslíš Ametrín, tak ten v sobě slučuje vlastnosti jak ametystu, tak i citrínu - takže umožňuje jak duchovní čistotu, tak i vnitřní klid.

Pokud máš ametyst s bílým proužkem, tak to je klasický ametyst, z vlastnostmi jemu vlastními, což je kámen duchovní, očistny, vhodný pro boj i s alkoholem či jinými závislostmi, ale také kamenem cudnosti a zdrženlivosti. smajlik

Markéta 7.2.2007 12:57:04
mar123keta (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

moc vám děkuji asi stím začnu něco dělat

Reagovat

svitluny 7.2.2007 16:37:26

novy

Je to na Tobě.
smajlik

Markéta 7.2.2007 10:40:01
mar123keta (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

no víte když je přítel doma tak na nic jiného nemyslím než na ty hezké chvíle. ale když odjede jako ted na tři dny tak se bojím že se mu zase nebude něco líbyt...s pepčou jsme už skoro 4 roky. a on za tátovo chování nemůže..ale nic stím neudělá. ale já zase nechci aby se s tátou hádal. já nevím asi je to semnou těžké

Reagovat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60