Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum povídání o lásce

Líbil by se Klub zlomených duší? Diskusní fórum o šrámech na dušičce? Každý může poradit, každý se může svěřit, každý může pohladit. Zkušeností máme všichni spoustu. Tak zněla anketní otázka.

Po kladném ohlase na tuto otázku otvírám veřejné povídání a jelikož by bylo smutné, kdybychom si tu povídali jen o šrámech na dušičce, tak jsem jej nazvala povídání o lásce, protože láska má mnoho podob, je všeobjímající a nemusí jít jen o lásku mileneckou, ale i o mateřskou. O lásku k vlastnímu tělu, lásku k životu i lásku kosmickou. Láska má tisíce podob, láska je krásná a nádherná, tak si pojďme o ní povídat a ne jen o ni. Můžeme si zde povídat o všem co nás trápí i dělá radost.

Vložit příspěvek

svitluny 20.12.2010 10:57:15

novy

Brala bych to, že chce volnost a Ty jsi mu ji dala. Hledej jinde, bude Ti líp.

Theressa 11.12.2010 22:07:10

novy

Dobrý den. Moc bych se vás chtěla zeptat, je možné zamilovat se do člověka, který mě nikdy neviděl snad leda ve svém snu. A ještě jsme se spolu nesetkali. Ale přesto vím, že je to TEN PRAVÍ jak se říká. Nevím proč to tak cítím . Má o mě zájem tolik jiných kluků a mám jich tolik na blízku ale mám ve své dlani jakoby takový klíč ke svému srdci a své duši a tu dlaň nedokážu nikomu jinému otevřít... Prosím poraďte mi, jestli je možné že spolu budeme. Já věřím že ano a nechci přestat věřit, protože mám pocit, že bez něj bych raději nežila... I když vím, že asi nejsem jediná komu se on líbí. A vím, že tu lásku kterou mu nabízím já, tu mu nikdo jiný nedá... Moc děkuji za odpověď.
Theressa

Reagovat

svitluny 15.12.2010 00:10:52

novy

Ještě jste se nesetkali, pouze písemný styk - trochu málo na to, abys věděla, že je ten pravý. Věř, že se za psaním se může skrývat někdo úplně jiný, co si umí hrát se slovíčky, píše jen to co chce, ale nevidíš, přitom jak se tváří, jak to opravdu myslí. Zda je to ten pravý poznáš, až se s ním setkáš osobně, až s ní prožiješ více času mimo písemnou formou, pak můžeš říct, je to ten pravý, ale pokud nebudeš znát vůni jeho těla a on Tvou, tak je to jen kluk, do kterého vkládáš své ideály a sny, které se nemusejí shodovat s realitou.

Hana 6.12.2010 21:11:01

novy

Pani Jarmilka,chcela by som sa vyrozpravat,lebo som v slepej ulicke.Som v dlhorocnom fungujucom vztahu,ale sa mi primotal do cesty kamarat,boli sme si kedysi sympaticki,ale to bolo pred 5 rokmmi.pred pol rokom zacal na mna vselico skusat,ale zostalo len pri bozkoch a pisani,povedala som mu,ze si neviem po tolkych rokoch vztahu predstavit takyto ulet.potom ma ale stvalo,ze prerusil kontakt,chybal mi,tak som mu napisala,ze mi nasa komunikacia chyba,ale ze pochopim,ak uz nechce byt so mnou v kontakte.napisal mi,aby som nanho nemyslela,lebo mam priatela a on nechce priatelku,ze je to pre nas oboch lepsie.pred par dnami opät zacal necakane,vraj sme sa mali spolu vyspat,ze ma ma rad,a ked som mu pripomenula,ako vtedy spanikaril pre nic za nic,povedal,ze mi nechcel zasahovat do vztahu.povedala som mu,ze na to uz je neskoro.som nastvana na seba,ze som do toho zase spadla smajlikaj nanho,lebo neviem,o co mu vlastne idesmajlik nechcem,aby mi ublizil,ale neviem sa tomu ubranit,velmi mi na nom zalezi

Reagovat

svitluny 7.12.2010 00:28:58

novy

Hanko,
měla by jste si ujasnit priority. Píšete, že žijete dlouhodobě ve fungujícím vztahu, tak se nabízí otázka proč jej kazit. To je pro zamyšlení pro Vás. Druhá věc expřítel Vás přitahuje, může to být i chuť zakázaného ovoce a nebo něco, stejně, jak psal přítel, co jste spolu nedokončili a zůstalo to otevřené a to je pomilování se. Ale také to může být Vašim partnerem do budoucna.
Jen vemte na vědomí jednu věc - nevěra vždy naruší vztah a u žen obzvlášť je nebezpečná, protože vy do toho pak spadnete až po uši a budete se pak trápit a mít dilema co dál...Můžu tuhle situaci s Vámi probrat v soukromí, použít na ni karty i numerologii a pomoci obou metod vyvěštit, co bude pro Vás neideálnější řešení. Proč se Vám tahle situace stala, co se z ní máte naučit, neb nic se neděje bez důvodu. Takže doporučují osobní konzultaci ať už přes ICQ či SKYPE obě připojení naleznete v kontaktech zde na mých stránkách.

28.11.2010 13:15:35

novy

Dnes je mi mizerně,můj manžel se včera opět opil a nechal otevřené emeily,takže jsem si přečetla korespondenci s jeho přítekyní vím kdy spolu byli kde spolu akdy spali.Do toho mi můj bývalý exmilenec v pátek poslal fotky y dovolené je tam na nich s nějakou ženou.Přito když mi před 4 měsíci propíchal gumy mi napsak,že škodu uhradí a abych si už na něj nevzpoměla.3kodu neuhradil a anijsem jí po něm nechtěla.A ted ně chce ubližovat.Vim,že si za to můžu sama já si jako první našla milence.Manžel mi v afektu řekl,že mě nikdo nemá rád a že mě dostane do blázince.Jeho prý mají radi všichni a že je v posteli dobrej a já jsem frigidní kráva.Dnes jsem mu po přečtení emeilů bez emocí popřála hodně štěstí a že mu to přeju.Je mi hrozně nevím kdy to skončí a jak to skončí,manžel se oničem nechce bavit.Rozvést se nemužem máme syna,který je ve škole problémovy jenom by jsme mu ublížili.A taky dům a nechci aby jsme ho rozvodem rozfrcali.Přestala jsem si vážit můžů připadají mi jako slaboši.

Reagovat

svitluny 30.11.2010 11:56:08

novy

Otázka zní a co synovi ubližuje více? To, že by s Vámi po rozvodu žil v klidu a nebo disharmonický vztah, plný přetvářky a podvodu? Myslete trochu i sama na sebe - na své postavení ženy a také na degradaci Vaši osoby o kterou manžel usiluje a pak si položte otázku - stojí za to manželství, kdy jeden partner psychický deptá druhého, uráží jej a nevěra je oboustranná? Co si s takového vztahu vezme do života Vás syn? Že vztah musí držet i před urážky, hádky a psychické deptání? Možná právě to, že je problémový, pramení z nestability toho, co prožívá doma. A jak sama na sobě poznáváte ani majetek není to pravé ořechové - k čemu dům, když v něm člověk strádá a nenachází zázemí, oporu, ani lásku?

27.11.2010 07:57:45

novy

Proč mi můj bývalý exmilenec posílá fotky z dovolené nějaké ženy potom se s ní nechá fotit a posílá mi to.Když přitom se ho o nic neprosim ani ty peníze za prořezané gumy nechci.Nechci od něj nic onic se ho neprosim.Vymazala jsem ho ze svého života.Ta žena na těch fotkách je mi hodně podobná.Nedokážu pochopit jak může být někdo takový sobec.

Reagovat

30.11.2010 11:49:36

novy

Vy jste si ho sice vymazala, ale jak je vidět, on Vás ne a hledá si podobné typy, jako jste Vy - proto ta žena je Vám podobná. Těmi fotkami Vám chce dokázat, že má i na jiné ženy, ale tím, že Vám je posílá, tak vlastně poukazuje hlavně na to, že není vyrovnaný s rozchodem s Vámi.

jana 26.11.2010 09:15:07
jajuraj (zavináč) centrum (tečka) cz

novy

Hezký den,já jsem narozena 30.7.1973 a manžel 3.4.1972.Po 6 letech manželství začínáme mít problémy ve vztahu. Moc prosím o radu. Má tenhle vztah další budoucnost?Je chyba ve mě? Moc se bojím,že o tak skvělého člověka příjdu.....Děkuji

Reagovat

svitluny 26.11.2010 12:31:09

novy

Vztah vždy záleží na toleranci obou osob - tady bych doporučovala partnerskou numerologickou analoýzu, kde se přes povahové vlastnosti někdy člověku i skryte, dozvíte, zda má cenu či nemá cenu na vztahu pracovat. Jde i o energie, zabarvení let včetně karmického úkolu. Partnerskou numerologickou analýzu naleznete i u mne v ceníku, stačí si objednat přes email a nebo můžete přijít i na osobní konzultaci, kdy ji udělám ústně včetně tarotových karet - stačí si jen vybrat a kontaktovat mne, co si budete přát.

A mimo jiné, kdyby byl tak skvělý, jak píšete, tak nemáte ve vztahu problémy, někde ten zakopaný pes musí být. Třeba zrovna v té toleranci.

-Lucie 25.11.2010 18:10:57

novy

Já a on se známe nějaký čas. Je zadaný (ikdyž on tvrdí, že NE, že má přítelkyni a to je jen další pořadí, má ji rád a nechce ji ublížit a ztratit). Jsem jeho milenka, máme za sebou první sex a plánujeme další. Předevčírem jsme spolu byli v restauraci blízko jeho domu: líbal mě, hladil, říkal jak mě miluje a pak mě držel cestou domů (přestože věděl, že mu DÁM i bez toho, řekla jsem mu, že takový řeči si může odpustit a neoblbovat - prý neoblbuje, prý ho přitahuju). Dnes jsme se sešli: sotva mi přišel naproti (nepřišel na domluvené místo), padlo pár slov a šlo se na věc(samotný sex nic moc), po něm hned odchod. Zeptal se mě, zda lituju ? On, že prý vůbec. Co dělat ? Kdysi jsem se doněj zamilovala, ale je to pryč, nic k němu necítím, ale přesto občas s ním být chci. Jak ho tak nějak nasměrovat, aby to bylo výhodné pro mě ? Vztah s přítelkyní má diný - nežijí spolu, jen občas přespí, a celkově si vidí zoufalemálo.

Reagovat

17.11.2010 09:51:52

novy

Hezký den, chtěla jsem se zeptat: chtěla bych vyložit karty na mého kamaráda a možná i na mě, a dozvědět se o něm víc než vím. Jaá by byla cena ? A mám udělat, proto abyste mi karty vyložila ? děkuji

Reagovat

svitluny 17.11.2010 12:15:30

novy

Domluvit si schůzku - dle vzdálenosti buď přes internet nebo osobní návštěvu - to už nechám na Vás, cena hodinového výkladu je 300 Kč. Takže stačí mi napsat, či zavolat a domluvíme podrobnosti - kontakt na mne naleznete zde na těchto stránkách, včetně telefonního čísla.

10.11.2010 12:21:58

novy

Proč muž říká ženě ,že je jednoduchá a když to nezabere tak jí začne říkat ,že není moc hezká a že neví co na ní vidí.Děkuji

Reagovat

svitluny 10.11.2010 22:36:10

novy

Buď ji potřebuje ponížit, neb je sám zakomplexovaný a nebo už má hozenou udičku někde jinde..a naznačuje, že chce být někde jinde...

Ale také je zde možnost, že se daná žena neumí upravit a chová se tak, jak ji pak muž nazve - dělá mu ostudu a on se za ni stydí.

Blanka 1.11.2010 13:06:28

novy

Představte si, prosím situaci. Kdy se seznámíte s mužem -> ten vám tvrdí jak chce vztah, jak je lehké někoho sehnat na sex, ale vztah je mnohem těžší. Scházíte se 2 měsíce a pak vám řekne: " Jsi přitažlivá, láká to dobrodružstvím, ale nechci Ti ublížit. " Dodá, že se vázat nebude (tu dobu je sám a hledá vztah).
Souhlasíte jak malá holka s nezávazným sexem, ale na sex nedojde. Kvůli nedostatku času, a nebo že prostě nechcete (víte, že by vás takový vztah ranil, a tak jste v kruhu ). Čas utíká a on má údajně přítelkyni (tvrdí to jeho milenka - bývalá, snad), přesto vás bombarduje smskama, hovorama, plánuje a chce vás do postele. Zas moc nechybí, ale nestane se, tak. Nakonec si vás najde ta milenka a řekne, že s ním spala nedávno (někdy v létě, než mě potkal), a že o mě řekl toto cituji: " Šlo mi o sex s ní, ale musel bych se hodně opít a ráno bych litoval. "

Ranilo mě to, to mám brát, že nejsem přitažlivá ? Přijde mi to absurdní, nesnažil by se, tak moc, ne ?

Reagovat

svitluny 2.11.2010 11:01:37

novy

Nevěřte ex-milenkám - kdyby tomu tak bylo, tak za Vámi nejde, ale jelikož se cítila v ohrožení, tak Vás potřebovala rozeštvat, což se ji podařilo - berte to tak, že v lásce a ve válce se bojuje různými zbraněmi a Vy jste pro bývalou milenkou sokyní, kdyby jste nebyla, tak nemá potřebu Vás vyhledávat. Takže žádné myšlenky v hlavě typu - nejsem přitažlivá. Jste přitažlivá, jen ten muž bude asi pěkné kvítko a to, že hledá vztah je jen póza, aby si mohl užívat života, když ve finále z něj couvá, ale kontaktuje Vás dál. Možná bych mu o návštěvě i slovech jeho ex-milenky řekla a také dodala, ať si rozmyslí, co vlastně chce, jak se chová a co si přál na začátku. Máte jistě navíc, než být hračkou tohoto muže.

Blanka 2.11.2010 16:11:00

novy

Mohu ještě ? Hračkou beze sporu nebudu. Ano, měla jsem velké tušení, že se o něj bojí (abych jí ho neodradila), že jsem ji neměla věřit. Ale přesto. DOKÁŽE PODLE VÁS MUŽ UHÁNĚT ŽENU DO POSTELE, ANIŽ BY HO NEPŘITAHOVALA ? Přitom v té době měl koho do postele (ji) a co víc, nyní, dle ní ! Má přítelkyni, které (dle jeho slov, které tvrdil i mě ) nechce ublížit a nechce ji ztratit. O mě (dle ní ) tvrdí jak ho uháním a on se mi vyhýbá. Přitom pravda je taková, že normálně na me reaguje, pokud ovšem nemá nějaký problémy a tím pádem to odnesou všichni. A ano, kvítko to je, ale nikdy mi nelhal, narozdíl od ní a jí smajlik) Což beru jako výhodu, sama se divím. Oni se znají 2 roky, já s ním 6 měsíců. Nasadila mi brouka do hlavy a já mu málem udělala scénu, ale nakonec jsem si řekla, že nebudu jak malá. Čili jak se chovat ? Chci ho za přítele, když vztah nechce, dohodli jsme se na přátelství, ale on jako muž-sukničkář nabídl i sex ( přijala jsem, ale nemám na to a tak mě nutit nebude ).

svitluny 3.11.2010 02:15:42

novy

Pokud jsi souhlasila a přijala roli přátelství, tak není o čem mluvit. Kamarádi si nemají potřebu lhát, neb mezi nimi není milenecký poměr. Ale na začátku tohoto příběhu padlo slovo vztah, takže jsem to brala, že toužíš po partnerovi a ne kamarádovi. A u kamaráda Ti může být celkem jedno jak je promiskuitní, pokud Ti na něm nezáleží jako na muži a samozřejmě, pokud nemáš pocit, že ho to nějak ohrožuješ, tak jej můžeš přátelskou radou usměrnit, pokud ji bude chtít přijmout, ale jeho milostné vztahy Tě budou stavět na vedlejší kolej, s tím počítej. A také se může stát, že přijde partnerka, které se nebude líbit jeho kamarádky a tak o něj ve finále přijdeš i jako o kamaráda. Urči si sama prioritu - hledáš kamarádství nebo lásku? Co od tohoto muže očekáváš do budoucna a dle toho jednej.

Blanka 3.11.2010 20:46:11

novy

Právě to je TO. Já udělala chybu, řekl mi, že vztah opravdu NE. Že to necháme, tak jak to je a pokud budu chtít, můžeme spolu spát - souhlasila jsem tehdy, ale na sex nikdy nedošlo, ikdyž on uháněl jak jen mohl. Souhlasila jsem kvůli tomu, abych o něj nepřišla, jak malá holka ....... Pak mě vyhledala (v srpnu) ta jeho bývalá milenka, měla jsem z ní od začátku velmi divný nedůvěřivý pocit + to, že ho chce pro sebe. Přísahala, že vše co mi říká je pravda. Já s ním v kontaktu dál byla, ale říkám ........ Na sex nedošlo, ikdyž se moc snažil. Pak za mnou přišla ona, že s ním byla (což asi pravda je, prootže mi ten den napsal: Blaničko, dneska nemůžu, když mám časjá, nemůžeš ty a naopak, snad se to někdy sejde. " A za pár hodin za mnou dojela ona s tím, že přísahá co o mě řekl ......... Dotklo se mě to. Velmi. Napsala jsem mu, aby se mi už nikdy neozval, a že patrně za lžemi o něm je ona (on si to údajně myslel), neodepsal, o tom co jsem o ní napsala se jí nezmínil. A já ? Vyhýbám se mu ja.

svitluny 4.11.2010 10:45:04

novy

Takže ex-milenka dosáhla svého - zbavila se konkurence. Lehce se vzdáváš svého cíle a podléháš klepům, které se nemusejí zakládat na pravdě.

Blanka 4.11.2010 17:50:59

novy

Ano, zřejmě se konkurence zbavila. Víte, já nevím čemu věřit ? On nneí svatoušek, to jsem věděla + ty řečí o něm od ní, alezároveň v opozici je to, že mi nelha, narozdíl jiným. Dnes mi psal x sms, že to všechno co o něm šíří dal na policii, a že dokonce mluví ona i o mě. No, nevím co dělat ? Na něj jsem svým způsobem zapomněla a bum je totu opět....

svitluny 5.11.2010 14:43:47

novy

A co jako chceš slyšet? Věříš drbům, naivně si myslíš, že když lže všem kolem, tak je k Tobě upřímný? Takže co máš dělat? Srovnat si priority co vlastně od něj chceš, co chceš od života a dle toho jednej. Také mohu pomoci tím, že Ti vyložím karty a koukneme se do numerologie, což už je placená služba, stačí se objednat.

dana 21.10.2010 00:02:09
dadasvec (zavináč) googlemail (tečka) com

novy

Krasny vecer,potrebovala bych poradit.Mam noveho pritele,ale zrovna resime jedem osemetny problem.CHtela jsem vas poprosit o radu zda to zvladneme?Dekuji.Zde je me datum narozeni 20.01.1979
S uctou a laskou. Dana smajlik

Reagovat

svitluny 22.10.2010 01:03:11

novy

Na všeobecnou otázku všeobecná odpověď - ve dvou se to lépe táhne a také stojí nepřízni osudu. Takže proč to nezvládnout, když na to budete dva a budete to myslet spolu upřímně. Konkretně jsem schopna poradit na SKYPE či ICQ, kde se dá probrat konkrétní problém pomoci karet, kyvadla i s pohledu numerologie.

MARIKA 1.10.2010 15:38:28
mari000 (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

dobry den jmenuji se marika jsem narozena 23.10 1978 a muj pritel ota 7.2 1983 chtela jsem vas pozadat posledni dobou se chova divne chci se zeptat jestli nema milenku dekuji

Reagovat

svitluny 1.10.2010 17:19:18

novy

Zde karty nevykládám, pouze radím a to, zda má, či nemá přítel milenku se dá najít v kartách, což je placená služba, stejně tak, jako možnost vyhotovení pro Vás dva numerologické partnerské analýzy - bližší informace naleznete v mém ceníku.

1.10.2010 15:34:58

novy

dobry den chtela bych se vas zeptat jsem narozena 23.10 1978 a muj pritel 7.2 1983 jsme spolu dva roky mame malou holcicku a posledni dobou je jinej chci se zeptat jestli nema milenku tam kde pracuje...neco tusim dekuji zdravim

Reagovat

svitluny 1.10.2010 17:16:55

novy

Zde není fórum o výkladu karet - karty vykládám mimo tyhle stránky v soukromí, stejně tak vyhotovuji i partnerské numerologické rozbory. Stačí mě kontaktovat buď telefonicky nebo přes SKYPE, kde domluvíme podrobnosti ohledně výkladů. Váš vztah vidím hodně problémový co se týká vzájemných energie. Vaše energie nejsou v souladu, ale jdou proti sobě, což může vyvolávat konflikty a do budoucna až rozpad vztahu....

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60