Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum povídání o lásce

Líbil by se Klub zlomených duší? Diskusní fórum o šrámech na dušičce? Každý může poradit, každý se může svěřit, každý může pohladit. Zkušeností máme všichni spoustu. Tak zněla anketní otázka.

Po kladném ohlase na tuto otázku otvírám veřejné povídání a jelikož by bylo smutné, kdybychom si tu povídali jen o šrámech na dušičce, tak jsem jej nazvala povídání o lásce, protože láska má mnoho podob, je všeobjímající a nemusí jít jen o lásku mileneckou, ale i o mateřskou. O lásku k vlastnímu tělu, lásku k životu i lásku kosmickou. Láska má tisíce podob, láska je krásná a nádherná, tak si pojďme o ní povídat a ne jen o ni. Můžeme si zde povídat o všem co nás trápí i dělá radost.

Vložit příspěvek

svitluny 17.4.2007 12:55:22

novy

Víš, že já také ne - udělat si obrázek o mužích, že je zajímají ženy jen jako vagíny, jak je popisováno v knize - to je dost smutná úvaha, nemyslíš? Ale je to věc názoru a pokud jsi vedena touto literaturou a tímhle pohledem na muže, tak opravdu se ráda s Tebou rozloučím, jsou i duchovní hodnoty a ne jen sex - takže Ti přeji hodně dobrého na stránkách, kde se budeš jistě cítit líp, než na těch mých. smajlik

petra 17.4.2007 13:16:25

novy

Díky Lelo, zkusím si tu knihu sehnat, aspoň jak říkáš k pobavení...

Petra 13.4.2007 09:32:29
nova55 (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Ahoj Jarmilko, nevím komu se mám svěřit, aby se mi ulevilo. Mám problém, který by byl skoro na román. Aby to nebylo tak dlouhé a nudné, tak to skrátím. Je mi 29 let. Mám dvě holčičky 6 a 4 roky. Vdávala jsem se z lásky a po 3 letech manželství přišlo první dítě. V době, kdy jsem ještě s manželem "chodila", projevoval o mě zájem švagr. Manžel sestry mého zatím muže. Vždycky jsem mu řekla NE a tím to skončilo. Asi 4x. Pak přišel s tím, že mě manžel podvádí s kdekým... Byli nejlepší přátelé manžel a švagr, tak jsem mu to věřila. Většinu mi manžel potvrdil, ale ne všechno, protože jsem tajila od koho to vím. Závěr je takový, že jsem byla hrozně nešťastná a švagr mi nabízel otevřenou náruč s tím, že mě miluje a postará se o mě. Došlo na nejhorší a spali jsme spolu. Švagr chtěl odejít od své rodiny, ale já né. Chtěla jsem to s ním skončit. On se rozhodl, že všechno poví své manželce i mému muži... Tak se stalo a já jsem v rozvodovém řízení. Mám dvě děti a strašný smutek v srdci. Mám strach z budoucnosti. Je mi líto všeho co jsem udělala a komu všemu jsem ublížila. Mému muži, švagrové, jejich dítěti, tchánům, mým dětem,... prostě všem. Přitom já opravdu nejsem ve skrze zlá. Manžel byl můj první kluk a nikdy jsem ho nechtěla zklamat. Pořád se milujeme, ale nemáme už žádnou budoucnost. Pomalu to v nás uhasíná a než rozhodne soud o rozvodu, tak to zhasne. Mám hrozný strach. Mám dům, hypotéku, 2 děti a mamku o kterou se starám. Před 2 měsíci ji řekli, že má rakovinu plic. Je to všechno hrozné. Všechno se na mě sype a já mám strach, že to už neunesu. Děti nic neví, protože se spolu bavíme normálně... Už nevím co psát. Děkuji, že jsi mě vyslechla a taky ti děkuji za případnou odpověď. Děkuji Petra

Reagovat

svitluny 13.4.2007 10:56:05

novy

Petro,
poradila bych Ti jednu věc, pokud je pravda, že se s manželem stále milujete, tak si nechej vyhotovit numerologickou partnerskou analýzu, stojí 700, ale život ve spokojené rodině stojí za daleko víc. Až jej obdržíš, sedni si se svým ještě manželem, otevři lahev vína a zkuste si jej společně projít, ať poznáte jeden druhého a po přečtení si můžete říct, zda Vaše manželství je opravdu už u konce a nebo má ještě naději. Selhali jste oba, napřed muž, pak ze smutku i Ty, ale jde si o tom promluvit a zkusit si odpustit a vše přehodnotit, rozvodový soud je už poslední štace, takže nemáš co ztratit, jen šanci, ještě manželství zachránit a nebo si říct, stejně by to mezi námi neklapalo a rozvod bude tím nejlepším a nejschůdnějším řešením pro nás oba. K vyhotoven í této analýzy potřebuji data narození jak Tvého, tak i manžela a také datum sňatku, pošli mi tyto údaje na mou emailovou adresu.

Lela 13.4.2007 15:56:51

novy

Petro,je mi o maličko víc a nedávno jsem prožila něco podobného.Přežij to,nerozváděj se a odpusť.Snaž se s manželem domluvit,máš li ho ráda.Sežeň si knihu "Základy mužského šovinismu"od Josefa HAusmanna.Pochopíš tak duši nejen manžela,ale i švagra.Lidé jsou chybující,ale je důležité,přiznat si to.L. smajlik

Petra 16.4.2007 12:35:04

novy

Lelo, díky za názor. Jsem ráda, že vím, že něco podobného se prostě stávásmajlik . Psala jsem tady, protože jsem si myslela, že dostanu odpuštění. Že mi někdo napíše, že nejsem ta "mrcha". Jo a nechci, aby si myslela Jarmilka, že jsem tady psala proto, aby mi zdarma udělala výklad. Jen jsem někomu chtěla říct, že nejsem zlá. Prostě se mi stalo něco, co by mě ani ve snu nenapadlo a prostě jsem podlehla. Život půjde dál... Nějak bylo a nějak bude... Díky

svitluny 16.4.2007 22:18:04

novy

Neřekla bych, že Základy šovinismu charakterizují všechny muže a už vůbec ne Tvého švagra s manželem, protože správný šovinista neleze příteli do zelí... smajlik

Petra 17.4.2007 07:25:24

novy

Švagr je prostě bezpáteřní a nemá žádné svědomí... Já jsem zase hloupá, že jsem mu na jeho řeči skočila. Netušila jsem, že někdo může být až takový. Myslela jsem, že to myslí se mnou dobře. Jsem hloupá. Je to obrovské poučení do života. A manžel (teda zatím) je stašně zklamaný. S tím už nic neudělám. Jo a dali jsme si vinkosmajlik. Mluvíme spolu hezky... Aspoň se nehádáme smajlik. Oba se snažíme, ať ten rozvod proběhne v klidu. Jo a představte si, že jsem se dozvěděla, že švagr nejdřív chtěl od rodiny odejít. Pak, když jsem po tom jak to všem řekl za ním nepřišla, tak se chtěl vrátit k manželce. Ta ho nechtěla, tak se začal vztekat a dělat naschvály a nic ji nedávat... jen problémy. Teď se k ní zase chce vrátit... On prostě není ani chlap. Je to zbabělý nevím ani co. Zase mluvil s mým "manželem" a něco mu navykládal, že jsme byli spolu jen kvůli sexu. Já nevím, odkud ty myšlenky bere. Nechápu, proč to dělá. K čemu... Jak ho to všechno napadá. Vždyď mi nabízel společný život. Svatbu... Já jsem od té doby nikoho nekontaktovala. Beru to jako problém můj a manžela a jak se k tomu postaví švagr a švagrová je jejich věc. Nevím jestli nedělám chybu. Jestli mám o tom s ní mluvit. Ani nevím, co bych ji řekla. Prostě to řeším jen u mě doma. On to tahá všude. Ke tchánům - klečí a brečí, že se chce k ní vrátit. Pak jim vyhrožuje, že si to s něma vyřídí. Pak se chce zase vrátit. Já ho nechápu. Beru to tak, že co jsem si uvařila, to si musím sníst. Prostě musím nést následky za moje chování. Určitě to nesvádím na něj, ale mě by nenapadlo, dohazovat na švagrovou jejímu muži. Jsem kapánek zmatená, ale snažím se to ukočírovat.

svitluny 17.4.2007 09:36:53

novy

Máš ponaučení hořké a smutné do budoucna, že každý není takovým, jakým se jevil na začátku. S manželem bych to být Tebou zkusila ještě probrat, ono těch princů na bílých koní zase tak moc nejezdí a Ti, co si na ně hrají nemusejí dosahovat těch kvalit, po kterých toužíš, postavili jste s manželem dům, máte děti - kus toho za sebou, co tak z domu udělat domov a za minulosti zavřít dveře s tím, že nikdo není bez chyby? smajlik

Lenka 12.4.2007 10:23:31
lelablaz (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

smajlik Dobrý den,mám v srdci jednoho člověka a nevím,co cítí on ke mně.Díky smajlik

Reagovat

Standa 12.4.2007 19:37:42

novy

Si s ním promluv a uvidíš smajlik

Standa 12.4.2007 19:38:01

novy

nebo ho někam pozvi

Lenka 13.4.2007 15:30:05

novy

smajlik Všechno funguje,ale zeptat se přímo nedokážu.Karty také vykládám,ale zajímá mě pohled jiné vědmy.Já mohu svůj výklad ovlivnit.Proto jsem neudala nic bližšího...jde mi o výklad někoho jiného.Stando smajlik

svitluny 13.4.2007 16:15:21

novy

Jako myslíš, že mi zde napíšeš dotaz - nějaká mě neznámá Lenka, kterých po světě běhá spousta a já hned poběžím pro karty a hned Ti vyložím? No, tak pokud sama vykládáš karty, tak jistě víš, že do luftu se karty nevykládají a že aby jsi mohla někomu vyložit, je třeba napojení - nejlépe přímého kontaktu a ne jedné věty..

Lela 16.4.2007 09:22:13

novy

smajlik smajlik

nefra 4.4.2007 12:55:44
zabloudilova40 (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

KE KONCI MINULÉHO ROKU JSTE MI DĚLALA NUMEROLOGICKÝ PARTNERSKÝ VÝKLAD+NĚCO KOLEM PRÁCE MÉHO PŘÍTELE.
28 DUBNA MÁME SVATBU,CHTĚLA BYCH VĚDĚT CO MĚ V MANŽELSTVÍ ČEKÁ.a JESTLI BUDEME MÍT S PŘÍTELEM MIMINKO,UŽ O 3krát jsem potratila.mám takové tušení,že nemám v pořádku čakry.Mohla byste se mi prosím na mé otázky podívat a odpovědět.Moc vám děkuji.Srdečně vás zdravím smajlik smajlik smajlik

Reagovat

svitluny 4.4.2007 15:19:49

novy

Koukni se do rozboru, já si ho nepamatuji, myslím, že jsem tam něco ohledně těhotenství psala.

svitluny 18.4.2007 12:09:31

novy

Posílala jsem Ti ráno email. Snad dorazil. Přeji Ti hodně síly, ať vše zvládneš. smajlik

pajinka 3.4.2007 12:58:22

novy

mě se líbí jeden kluk a nevím jak to říct!!! smajlik smajlik smajlik smajlik smajlik

Reagovat

svitluny 3.4.2007 13:01:53

novy

To se odvíjí od věku. smajlik

svitluny 3.4.2007 11:35:27

novy

Jani,
co sis už před více jak měsícem u mě objednávala telefonicky partnerský rozbor, minulé pondělí mi psala, že Ti ještě nepřišel, zavolej mi a nebo si změn emailovou adresu, protože ji máš totožnou s jednou paní z Plzně a i když dávám přeposílat, tak mi všechny emaily chodí na Plzeň a ne k Tobě, rozbory už přes 3 týdny čekají na správného příjemce, ale marně a adresu k Tobě domu, ani telefonní číslo na Tebe nemám. Neboj, nezapomněla jsem na Tebe, jen emailové spojení nefunguje.

Reagovat

Vlasta 30.3.2007 14:50:22

novy

Dobrý den paní Jarmilko, tak to můj protějšek nevydržel a chtěl si to vyříkat. Tak jsme si to vyříkali, a naléhal na to: a to tak, že neřeší svůj současný život a čeká na tu pravou lásku. Když jsem mu řekla, že můj návrh na ples byl pouze přátelský či kamarádský a že mi od naší domluvy nikdy o víc nešlo (ale v koutku duše to bylo, možná to šlo cítit) - tak mi odpověděl, že si myslel, že to myslím více vážně a že by to mohlo sklouznout k něčemu, k čemu on nechce. Tak jak mu můžu dát jakýkoliv návrh jako kamarádka, když to on bere takto! A kdyby, dohoda byla jasná - nezávazný vztah a já se tak i chovala, nikdy jsem nenaznačila nic víc, co by ho mohlo jakkoli zavazovat. Jeho ironické a žárlivé poznámky nazval svým černým a egoistickým humorem. Chtěl se omluvit, ale to nepomůže, jsou v tom city, ať už partnerské nebo kamarádské, tohle bolí stejně. I jako kamarád zklamal. Pak že spěchá na oběd - říkám fajn, a on, že teda co by mohl udělat, aby to odčinil. Ani ho nenapadne, aby řekl, přijedu za tebou a někam zajdem a urovnáme to a když jsem mu to teda řekla, tak on na to, no tento víkend nemůžu, tak co příští??? Bože, je to fakt takový sprosťák nebo co??? Odmítla jsem to a poslala ho někam, že se nenechám ponižovat. Urazil se, že už si nemáme co říct. A asi minutu na to mi poslal SMSku, že je hrozný, že mi hodně ublížil a že to nemyslí ironicky, ale vážně a že doufá, že mu někdy odpustím. Budu hrozně ráda za Váš názor, jsem z toho dost zmatená, nechápu, jak a co vůbec myslí nebo ne. Chce mě jako přítelkyni a bojí se toho, nebo jako kamarádku a stejně se toho bojí, nebo je to fakt jenom hnusný egoista a neví, co s roupama, tak kope kolem sebe???? Vím jen jedno, jsem zdravě naštvaná. Děkuji a mějte se krásně.

Reagovat

svitluny 30.3.2007 15:16:35

novy

Mám jedinou otázku a to: Ruku na srdce - jsi schopna jej opravdu akceptovat jako kamaráda? Já myslím, že ne, že vždy od něj budeš očekávat víc, než jen přátelství a on si je toho vědom a proto se chová tak, jak se chová. Nechce Ti ublížit víc, než je nutné a dávat planou naději na něco, co nemůže splnit, jeho srdce nejiskří po Tvém a to Tě boli.

Vlasta 30.3.2007 16:08:04

novy

V tom máte asi pravdu. Jenomže, on to vždy začne zkoušet a pak se stáhne. Co mě zarazilo bylo, že když jsem mu řekla, že jsem to myslela jen nezávazně, tak mi řekl, že on zjistil, že to asi nezávazně neumí. Ale asi v tom bylo to, že si vykládal, že to ode mě bude něco více. A teda nechápu i to, proč vždy volá, když je mu zle, když si potřebuje s někým promluvit - volá vždy mě.

svitluny 1.4.2007 19:24:06

novy

Protože má u Tebe jistotu, jistotu, že jej vyslechneš, pohladíš, pomůžeš.....taková kamarádka do deště a nepohody, ale jak se vyjádřil, lásku hledá jinde, prostě neví co chce. A myslím, že už je starý na to dost, aby to věděl.

A mimo jiné nezávazný vztah - to je jako co? Jako že mu budeš po vůli, ale city od něj nebudeš očekávat? Že se staneš tou rezervou, než on najde lásku? Nepřijde Ti to ponižující? Mě ano a nechápu tuto módu - nezávazných vztahů - buď se dva milují a chtějí být spolu a nebo si chtějí jen užívat, ale pak ať se nediví, že city nejsou opětovány....

smajlik

Vlasta 28.3.2007 19:41:44

novy

Dobrý večer paní Jarmilko, tak konečně jsem se odhodlala k tomu, že nechávám mého "kamaráda" nebo jak ho nazývat v jeho samotě. Nepovídám si s ním o osobních věcech, jen pěkně stručně, rychle pracovně. Samozřejmě, že se hned začal vyptávat, proč jsem odměřená, co mi je, jestli jsem nazlobená na něj a tak. Šlo to vždy "odpálkovat", že mám moc práce. Ale dneska, jsou i nějaké komplikace v práci, tak jsem napsala poznámku, že mám už ve všech věcech jasno. On to vzal tak, že je to fajn, ale že má pocit, že mám problém s ním, takže pokud ano, tak to mám hned "vyklopit". Nevím, jak to myslí, jestli by to byla ta samá písnička, co slyším pořád, že on to nechtěl na vážno atd.. Tohle již jednoduše slyšet nechci, protože to vím. Ale očividně mu hrozně vadí, že jsem jiná. Akorát, co teď? Dneska se mi podařilo vyklouznout odpovědi, ale když se zase zítra zeptá, co mu říct? Upřímně, mě se o tom bavit zatím ani nechce, jsem více uzavřená a nemám chuť se v tom znovu rýpat. Kdyby byl jeho posun tím správným směrem, proč ne, ale pokud mám zase slyšet "litanii" toho, že se ženit nikdy nebude a tyhle řeči - to mi není zapotřebí. Tak nějak i vnitřně cítím, že mu nemám říkat vůbec nic a vyhýbat se odpovědi. To je můj pocit. Rozumem ale nevím, co je správně. Zase nějaké rozhodování, jak se zachovat, co udělat. Děkuji za Váš názor a mějte se hezky.

Reagovat

svitluny 28.3.2007 22:23:21

novy

Zdravím Vlasti,
asi bych odpověděla otázkou, co že vlastně chce slyšet? Chce kolegyni, tak má kolegyni a ono je hrozně těžké se z role, když někoho člověk miluje přeměnit na roli kolegyně a snad i přítelkyně, protože vždy budeš slyšet a vnímat jeho slova jinak, než jen jako přítele a kolegu, vždy budeš o jeho otázkách přemýšlet jinak, než jen o pracovních a proto sis začala vůči němu budovat ochrannou zeď, aby Ti již neublížil, protože to není u Tebe ukončeno a on nechápe Tvou odtažitost, že je to vlastně Tvá ochrana před bolestí, vždyť Ti nic nesliboval, chtěl se jen bavit, ale city nejsou hračka a někdy dokážou hodně moc bolet a to by mu mělo dojít, ono občas opravdu na lásce, přátelství stavět nejde a tím pádem ani pořádně spolupracovat, musíš se s tím vyrovnat a on by se měl rozhodnout, co vlastně chce, řekla bych, že sám to neví, chce mít volnost, ale i Tebe..

hanka 26.3.2007 15:31:13

novy

ja si svas srandu nedelala a ty penize vam poslu behem tohoto tydne opravdu.nemam duvod si svas delat srandu

Reagovat

svitluny 26.3.2007 16:08:50

novy

Tak vidíš a proč by si z Tebe měl dělat srandu Tvůj expřítel? smajlik

hanka 26.3.2007 12:38:38

novy

pani jarmilko včera sem byla na fotbale s expritelem a bylo to moc hezke.vite jeli jsme autobusem a take sedeli sme spolu.bylo to opravdu super,ale pak jeho kamaradi jeli snama tak sem musela stat,a on me vzala posadil me na klin a zacal me hladit po zadech acpovidat si semnou mam strach ze si dela se me srandu nebo mam pocit ze mi chce neco rict ale nevi jak. dekuji a preji hezkx den

Reagovat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60