Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum povídání o lásce

Líbil by se Klub zlomených duší? Diskusní fórum o šrámech na dušičce? Každý může poradit, každý se může svěřit, každý může pohladit. Zkušeností máme všichni spoustu. Tak zněla anketní otázka.

Po kladném ohlase na tuto otázku otvírám veřejné povídání a jelikož by bylo smutné, kdybychom si tu povídali jen o šrámech na dušičce, tak jsem jej nazvala povídání o lásce, protože láska má mnoho podob, je všeobjímající a nemusí jít jen o lásku mileneckou, ale i o mateřskou. O lásku k vlastnímu tělu, lásku k životu i lásku kosmickou. Láska má tisíce podob, láska je krásná a nádherná, tak si pojďme o ní povídat a ne jen o ni. Můžeme si zde povídat o všem co nás trápí i dělá radost.

Vložit příspěvek

Lady 6.8.2007 12:53:25

novy

vis ono je to fakt u kazdyho jiny kazdej to potrebujem jinak casto tak si s nim o tom zkus promluvit jestli na tebe da ze ti to chybi jestli to bude chtit vubec resit atak to teprv poznas jestli mu na tobe zalezi a ce to resit nebo ne

ale ze to mate jednou za cas neznamena ze je nekde chyba treba mu to fakt vyhovuje ze si to vic vychutna a ma na to velkou chut jednou za cas...uvidis

Lady 6.8.2007 13:03:18

novy

me by osobne tohle mnoztvi taky nestacilo a za chvili bych si na nej stezovala stejne ako ty a to mi je ctyricet smajlik smajlik

Standa 12.8.2007 02:28:54

novy

Nepřipadá ti to trošku na prd, když sis o to musela říkat, snad ho musíš i přitahovat ty a teď si poznala, že když si o to neříkáš, tak to dělal jen pro tebe, nikoli pro oba.

luba 2.8.2007 14:54:31

novy

ano máte pravdu,s tou druhou slečnou sem si jist,že bychom měli krásný spokojený život,ale na druhou stranu vím,že by mě něco táhlo k té první,nedokážu to popsat,ikdyž udělala co udělala a to nechci dopustit,abych trápil kohokoliv,ale bohužel jinak to asi nepůjde smajlik.Na druhou stranu-sejde z očí sejde z mysli....?moc děkuju za radu a vím,že v tomhle mi nikdo neporadí,že je to v mojí hlavě...

Reagovat

luba 2.8.2007 14:59:10

novy

jo a je pravdou,že první slečna se teď hooodně snaží a je zlatá,ale na jak dlouho?Opravdu si uvědomila,že chce být se mnou a s nikým jiným??ty data Vám pošlu,díky!!!!

george 1.8.2007 15:09:24

novy

nevim nevim,taky sem tohle řešil smajlik

Reagovat

luba 1.8.2007 15:05:30

novy

Dobrý den,rozhodl sem se Vám napsat,protože nevím už jak dál..Možná Vám to příjde směšné nebo děťinské,ale už opravdu nevím jak dál smajlik Miluji 2 ženy a nemohu si vybrat,se kterou být..Nedokážu si představit život ani bez jedné..Zkouším si říkat pro a proti,ale nikdy se nedokážu pevně rozhodnout smajlik u jedné mě brzdí nevěra,která se opakovala a z toho mám strach,i když sem ji odpustil nevím, jestli ji můžu ještě věřit...Druhá je moc hodná s ní sem toho tolik neprožil jako s tou první...Podotýkam s oběma sem chodil,prostě se chci rozhodnout nechci obě i sebe trápit,ale nevím jak!Spoustu lidem tohle připadá směšné,ale ja říkám kdo tohle nezažije-nepochopí!Prosím o radu co dělat paní Jarmilko...Děkuji!!!

Reagovat

svitluny 1.8.2007 15:29:06

novy

Co mohu poradit - dle vlastní zkušenosti, nevěra se odpustit dá, ale zapomenout už ne. Jedna může znamenat uklouznutí, možná i uvědomění si to, co bych mohla ztratit, kdybych ji opakovala, ale pokud se nevěra opakuje, tak pryč od ní, protože jsi jen přístav, než se objeví nový objev. Něco ji žene do jiných náručí a to pro trvalý vztah není to pravé ořechové, druhá slečna jak píšeš - je hodná a milá, ale pozor hodné a milé jsou maminky a po těch se netouží, takže tady bych to viděla, že tahle slečna dělá pro změnu přístav Tobě. A dokáže udělat i zázemí, jen záleží na Tobě, zda o tohle zázemí stojíš a nebo raději o adrenalin, který v Tobě probouzí první nevěrná slečna. Zkus se na tuhle situaci podívat tímhle směrem. Chceš jistotu a klidný přístav a nebo raději rozbouřené moře, kdy nevíš, zda dopluješ.

A jinak ještě jedna rada - co si nechat vyhotovit numerologické partnerské analýzy s oběma slečnami a tam také najdeš, co Vás spojuje a naopak, co Vás rozděluje, více v mé sekci nabízím. Tohle by Ti mohlo hodně pomoci se zorientovat v Tvé situaci, potřebuji k tomu jen data narození, ale to už po emailu.

Irena 2.8.2007 14:31:13

novy

Musím souhlasit,že by sis měl uvědomit jaký život chceš momentálně žít.Jestli už chceš mít vážnou známost,nebo ne.S hodnou milou,jsi toho moc nezažil?Ale ještě zažít můžeš.Máte na to tolik času,kolik s ní budeš chtít být.A to záleží na tobě.S každým novým vztahem se vyvíjí i nové zážitky.

Ally 31.7.2007 11:04:37

novy

Děkuji,asi na tom něco bude pravdy...

Reagovat

Ally 30.7.2007 19:13:58

novy

Dobrý den,mám jediný dotaz a to ,zda žena (stejně jako muž) dokáže být po dvou a více nevěrách ještě někdy opravdu věrná(ý)? smajlik

Reagovat

svitluny 30.7.2007 19:45:51

novy

Až najde sama sebe, tak samozřejmě, pak už nebude muset hledat zrcadla v protějšcích a to jak žena, tak i muž, záleží na tom, kdy do toho stadia dozraje - někdo celkem brzy, někdo nikdy, je to také o sebevědomí dané osoby, pokud je spokojena sama se sebou, nemá potřebu střídat protějšky, to, že je střídá, znamená, že ji něco chybí, něco, co sama či sám nemá... smajlik

svitluny 30.7.2007 20:14:58

novy

A ještě jeden dodatek - o lásku je třeba se starat, to, že si vezme jeden druhého ještě neznamená, že jsou spolu navždy, že už toho druhého vlastní. I na vztahu se musí pracovat, ať spolu dva chodí, či jsou zpečetěni snubním prstýnkem, pokud tomu tak není, tak vztah umírá a pak dochází k rozchodu či rozvodu partnerů.

Anička 25.7.2007 22:33:23
CapkAn (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Paní(slečno) ? Jarmilko.. Moc Vám děkuju za odpověď..Docela mě potěšila..Jen moc nevím,jak se mu udělat vzácnou,protože mám vždycky strašnou radost,že se ozve a je pro mě na jednu stranu docela težký se mu neozvat.. Já sem totiž docelou dlouhou dobu měla pocit,nebo spíš strach,že když se neozvu,tak si řekne,jak chceš a čau.. Ale jak bylo vidět po tom měsíci,co sem se neozvala,tak se docela trápil,že se s nim nebavim..nechápal to...Tak nevim no..Jo,a to že je spíš takovej nevyzrálej,tak to mi ze začátků říkalo,docela dost jeho kamarádů a že to s nim nebudu mít lehký...
No,tak děkuju ještě jednou za odpověď (i za tu,kterou mi možná ještě pošlete) S úctou a pozdravem Vaše Anička smajlik

Reagovat

svitluny 25.7.2007 22:47:14

novy

No jde o to, že sice budeš ráda, když s ním budeš, ale když budeš už mít svůj program, tak jej nebudeš měnit, samozřejmě neradím se mu vyhýbat, ale ukázat svou hodnotu a tou je, když budeme chtít být spolu, tak se na tom domluvíme a ne, aby jsi čekala, kdy zapíská a pak hned utíkala, naučit se bavit se i v jeho nepřítomnosti, nezůstat sama a dál mít své zájmy, koníčky i přátelé. Prostě být sama sebou. smajlik

XXX 25.7.2007 15:39:52

novy

Dobrý den,jsem s přítelem přes 2 měsíce,bydlíme spolu.Sem tam mi vyčítá pípání smsek,kdoví kdo mi píše,kdoví s kým se tahám.Prý ho tak kdysi hočina podváděla,psala si s jinými.Co jsem s ním,nechodím na chaty,s kamarády si nepíšu.On na chaty chodí,s "kamarádkami"si píše.I se seznamuje s novými (to jako nevímsmajlik). Klidně mi řekl,že o něj ty o kterých vím,maj zájem,ale že on ne,ale že mi to říká,abych to věděla.Když jsem mu to 1x řekla já,vyčetl mi s kým se táhám. Taky 14 dni neměl chut na sex,že se mu to stává (no mě takysmajlik).Vzal mě k rodičům i mezi přátele.To se chová,že k sobě patříme.Ale když se vrátíme do města,už to není objímá jako na začátku.Mívá poznámky,že stojím od něj daleko,ale sám se nepřiblíží.A že se za něj stydím.(má nějaké vady na kráse,ale kdo ne a navíc pod oblečením nejsou videt).
O víkendu mi řekl,že si uvědomil jak moc mě miluje. Říká mi něžnosti po pár pivech nebo v smskách.Jinak se prý stydí,že bych se mu vysmála.
Včera dostal sms-nabídku sexu s "kámoškou",byl z toho docela rozhozen.Samo neví, že to vím.Návrh vypadal jako repete,ač on tvrdí,že s ní nikdy nic neměl.
Nevím co si myslet.
Asi jsem se po letech zamilovala,možná vidím problém kde není.Ale mrzí mě,že mi vyčítá a osočuje z něčeho co sám dělá.
Děkuji za váš názor.

Reagovat

Lady 25.7.2007 19:51:26

novy

ruce pryc od takovyho kurevnika!!!!!!!!!!!!!!!!!

svitluny 25.7.2007 19:53:02

novy

Možná bych tady viděla pořekadlo - Soudím Tebe, podle sebe a proto tak vyvádí, co děláš Ty. Zatím bych to nijak nehrotila a nechala všemu volný průběh, čas ukáže, kam se bude Váš vztah směrovat. smajlik

A pokud jej chceš poznat blíž, tak doporučuji numerologickou, partnerskou analýzu.

Anička 22.7.2007 22:08:22
CapkAn (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Ahoj..Potřebovala bych poradit..přes dva roky se scházim občas s jednim klukem..(mě je 18 jemu 24).. On se ke mě má jen,když jsme spolu sami..to je milej a všechno..(ale city to se u něj dvakrát nevede).. krom hospody a jeho brátrovo bytu sem ho nikam jinam níkdy nedostala(nebo spíš on mě,protože jinam nechtěl).. ale teď když jsem se mu za ty dva roky jednou měsíc neozvala a nereagovala na jeho zprávy a tak...tak to mi scháněl a byl celej to že se snim nebavim,přitom mi tak trochu před klukama (kluci o nás neví) dáva najevo ,že je žádanej..žeby za nějakou tam mohl jet atd.. ale nikam nikdy nejede..Teď po tom mym nemluvení mi pozval na procházku a on zapřísáhlej nevim jestli "jako" anti romantik se se mnou díval na o kraji lesa na západ slunce a na moje slova "hele zapadá sluníčko" odpověděl "tak to mám štěstí,že mám ještě jedno v náručí" (jedna z mála lichotek za ty celý dva roky) a že je rád,že je se mnou a tak...no teď se zase tejden neozval...nevim,když sme spolu,tak se k sobě chováme,jako by sme spolu chodili,mazlení je krásný a povídáme si a držíme se za ruce a jednou,když nás jeho brácha u sebe načapal,tak mi přednim chytil za boky a dal mi pusu (jindy to ještě neuděla)a říkal,že tam můžu zůstat,že by byl rád..ale někdy ani neprozvoní..jednou mi napsal,že jako kamarádka sem fajn ale že ke mě nic víc necítí.. no, a za dva měsíce už je to zase,jako před tím jen je to dycky o něco lepší..
Já nevim,co mám dělat..možná sem až do teď dělal chybu,že sem se mu dycky ozvala a že když "zapískal",tak já přiběhla..příde mi ,že si je mnou moc jistej a proto možná tohle dělá.. Poraďte mi něco ,prosím..Jestli to teda vůbec půjde..Já nevim,co s nim..Mám ho ráda a to moc a myslim,že on mi taky...Ale bojí se vázat...

Děkuju předem za odpověď a odpuste mi chyby v pravopise.. Vaše Anička

Reagovat

Ingrid 23.7.2007 10:28:26

novy

Ahoj Aničko,já osobně si myslím že pro toho kluka jsi až moc dobrá,neváží si Tě a chová se k Tobě dost "hnusně".Dej od něj ruce pryč,správnejch kluků je spousta,jsi mladinká a ten správný,který Tě bude milovat a vážit si Tě teprve přijde.Věř že Ti nic neuteče.... smajlikDržím palce ať máš sílu a hrdost to skončit.

svitluny 23.7.2007 12:13:54

novy

Mě zase přijde, že hoch je ve skrytu romantik, ale na povrch si hraje na tvrdého hocha, je zatím nevyrovnaný sám se sebou a tak se chová, jak se chová. Tebe má rád, ale také se bojí zbavit se své nezávislosti. Možná se sám bojí svých citů a tak je na ně opatrný. Jsi pro něj tím sluníčkem, ale jen, když jste o samotě, viděla bych ho ještě, jako silně citově nevyzrálého jedince a je na Tobě, zda počkáš, až vyzraje a nebo budeš hledat jinde. A s tím, že si je Tebou jistý, tak se mu snaž udělat vzácnou, nemusíš mít přece vždycky čas, když se ozve, nech jej, aby se o Tebe mohl začít snažit, občas se trápit Tvou nedostupnosti, ale opatrně, abys to zase nehnala z extrému do extrému, prostě si tak trošku určit pravidla - ano, mám Tě ráda, ale dříví si na sobě štípat nenechám. Zkus o tomhle takto popřemýšlet. smajlik

Deby 21.7.2007 11:21:28
denisapolackov (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Ahoj Jarmilo,
chtela bych ti i všem ostatním kteří tyto svkělé stránky navštěvují něco povědět. Je mi 16let, studuji na OA a v září jdu do 2.ročníku. S mým přítelem jsem něco málo přes osm měsíců, jmenuje se Petr a je mu 25let.
Nikdy mi nevadilo mít staršího kluka, jednou jsem byla zamilovaná do o 11let staršího. S Péťou jsem však i přes všechny nesrovnalosti zůstala nejdýl. Nikdy jsem to neměla s klukama jednoduchý, brali mě jako "kus masa" který je možno vždycky vytáhnout jen když mají "hlad".
Péťa takový není, záleží mu na mě, je stále při mě a dává mi najevo, že to se mnou myslí vážně. Mám s ním však malý problém, neumí říct že mě má rád, natož že mě miluje. Začínám o tom občas pochybovat že mě má vůbec rád. Když jsem mu to minule řekla, potvrdil mi že mě má rád, že prostě není zvyklej říkat holce co k ní cítí. Každá holka to chce ale slyšet.

Chci mu říkat, že ho miluju, ale trápí mě, když vím že on mi neřekne ,,Mám tě rád." smajlik Když jsme tu naposledy psala muj sen, napsala jste mi ze náš vztah prochazi zkouškou a ze potrebujeme dobít energii.
Chci jen vědět co bych mela udelat, miluju ho a nechci ho ztratit.

Reagovat

svitluny 21.7.2007 15:26:06

novy

Deby,
pro Tvého Petra to může být hodně silné slovo, není povrchní a tak jej neříká často, když Ti jej řekne, tak to bude opravdu upřímně myslet a hlavně vážně, možná, že to je pro Tebe tou zkouškou, že by Tě trápí, že nemeduje, ale věř mi, že Ti, kteří to používají za každým slovem a každé slečně na potkání říkají lásko, tak mohou být proti Petrovi jen povrchní floutci, ale pro Petra je to silné a není to jen slovo, je to cit, který Ti dává najevo, je to síla, která Vás drží pohromadě a ta je za tísíce sladkých slovíček, které mnohokrát mohou být falešné....já také s těmito sladkými slovíčky šetřím a používám je jen tehdy, když je myslím opravdu vážně. smajlik

Deby 21.7.2007 15:50:45
denisapolackov (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Já věřím že máte pravdu, chci být konečně šťastná smajlik

Ivana 20.7.2007 10:12:37
Ivca (tečka) kad (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý den.Jsem smutná ze svého přítele.On tvrdí,že mě miluje,ale když se mi něco nelíbí,např.sex,ve kterém já mohu dělat jemu vše a on mě ne,tak se nechce o tom ani bavit.Nikdy mi neodpoví,nemá snahu řešit to společně.Je lhostejný,řešit i problémy s penězi.Příliš za sebe utrácí a koupí si za tisíce vše co se mu líbí a po čem touží.Auto má za milion a mě to strašně mrzí,že mě v takových částkách nic nekoupí.Jen občas něco malého levného.Jezdím starým ojetým autem a to jsem si myslela,že je to společný problém,pokud spolu žijeme.Já mu vždy dlouho střádám,abych mu mohla koupit jen značkové věci.Je to spravedlivé?Mám s ním zůstat?Řekl,že dostávám najíst a střechu nad hlavou,tak proč si stěžuji.Je to ten pravý pro život?

Reagovat

svitluny 20.7.2007 13:39:15

novy

Z Tvého pohledu je to skrblík a sobec, záleží na tom, jak to vidí on a na co ty drahé věci kupuje, zda pro společné používání, tedy vylepšení bydlení a domácnosti, nebo jen pro vlastní potřebu a pokud jen na vlastní potřebu, tak dávej také jemu adekvátně k svému platu - nemám na značkové oblečení, tak Ti jej nekoupím, Ty na ně máš, tak si je kupuj sám a pokud on vydělává a jste sami dva, tak zákonitě chce o svých příjmech rozhodovat on, jsou to jeho výdělky, tak má právo o nich rozhodovat. Ale pokud si nevyhovujete ani v posteli, tak nevím, co Tě u něj drží? Ono i milování je ve vztahu důležité a také se dokázat domluvit na záležitostech okolo domácnosti, její vedení i financování, jak jsem pochopila, tak Tě i tak trošku vydržuje, protože jak píšeš, na chod domácnosti i jídla Ti dává peníze, ale Ty by jsi prostě chtěla vše a ono to nejde, až budeš vychovávat jeho děti, tak pak i finanční záležitosti budou o něčem jiném, ale pokud jsi přítelkyně, která s ním obývá jeho domácnost, tak se mu buď budeš muset podřizovat, nebo si najít práci, ve které budeš mít také hezké příjmy a nebo si hledat někoho jiného.

Hela 19.7.2007 16:39:35

novy

Dobrý den paní Jarmilko, prosím, můžete mi poradit. Mám kamaráda, ale chováme se jako něco více. Je ovšem takový, že když si dělám své, chce se mnou být, naléhá, abychom se viděli. Pak spolu jsme, já navrhnu třeba další setkání a on mi s ledovým klidem napíše, že nemá chuť se mnou vidět. A pak zase naléhá, chová se jak vzorný partner a pak zase nemá chuť. Já to už nechápu. Děkuji za Váš názor.

Reagovat

svitluny 19.7.2007 17:05:10

novy

Poradila bych Ti partnersku numerologickou analýzu, zde zjistíš mnohé, jak klady, tak zápory, co jsou mezi Vámi dvěma, je za hubičku, 700 Kč a budeš mít dvě osobnostní v jednom, potřebuji k tomu data narození Vás obou. Zašli mě na mou emailovou adresu.

K němu bych řekla, že může jít o dominantního člověka, co má rád navrch a chce o vztahu rozhodovat sám a to tak, kdy se to jemu hodí, což je trošku na pováženou, protože vztah by měl být vyvážený a domluva oboustranná a ne jen - až já budu mít chuť, tak se ozvu....

Marta 19.7.2007 15:19:17
marta (tečka) garry (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Děkuji na reakci na můj dotaz. Chtěla bych jen dodat, že s matkou si moc nerozumím pro to, že na mě neměla nikdy čas,(prý musela chodit do práce), od mých tří měsíců mě vychovávala babička, takže jediné pohlazení a trochu lásky jsem dostala jen od ní. Ani od jednoho z rodičů jsme nedostali kousek citu, neboť ho nedostali ani oni. Takže začarovaný kruh, mnoho z nás je postižených výchovou v původní rodině. To co nám vždy rodiče vštěpovali byla práce a to že musíš vše vydržet. Navíc ex manžel nenáviděl svojí matku,(to jsem ale zjistila až po delší době, ani s otcem nevycházel, byly zde pořád problémy) zdá se mi že se mstil skrze mě. Dětem jsem se vždy s láskou věnovala, věděla jsem jaké to je vyrůstat bez lásky a tak jsem jim dala co bylo v mých silách.Teď už jsou velké, synovi 16, dceři17. Syn zůstal s otcem proto, že mohl zůstat v původním bydlišti i domě a proto že jezdí na kole ( za jeden nejmenovaný oddíl)a já bych nemohla krýt jeho náklady spojené s tímto sportem, alespoň tak mu to otec akceptoval. Ale u soudu vyšel na světlo světa se stejnými příjmy jako mám já.Na nějakou spravedlnost dávno nevěřím, protože neexistuje a lumpům vše vždy projde, protože některé věci se těžko dokazují, jsou to lidé bez svědomí.O dceru mám obavy, protože spolu obýváme jednu místnost, což není zrovna adekvátní a neodpovídá ani mým představám, ale bohužel nemám jiné východisko.No a otec i když ublížil i jí, má přece jenom prostorný dům. Někdo prostě brzy zapomene... Dnešní mládež uznává jiné hodnoty , je víc sobecká a dere se dopředu, vše je pro ně téměř samozřejmé. Pro mě je spousta věcí nepochopitelných, ale bohužel se s tím musím smířit, ovšem šrámy na duši jen tak hned nezmizí.Mám takový pocit, že je spravedlnost občas slepá a že není dobré úplně se rozdat, pak vám nezbude nic. Mám velké štěstí, že mám své koníčky a hrstku věrných přátel, jinak by mě to vše už zlomilo.Toť vše, můj život by vydal na román, kolikrát si myslím že už to snad ani není pravda. Ještě jen dodám, že někdo jsme tu na tom světě aby si to zde užil a někdo pro očistec... V tom, co tady na tom světě chci mám jasno, ale nevím, zda se mi to ještě někdy podaří uskutečnit, Mája.

Reagovat

svitluny 19.7.2007 16:06:48

novy

Tak držím palečky, aby sis splnila, co sis naplánovala a život jednoduchý není, každý zde máme nějaký úkol, nějaký směr, něco se naučit aby jsme mohli postoupit na žebříčku dál, tak i Ty tu máš svůj úkol, možná něco pochopit, něco zažít a naučit se i odpouštění, i když to může být jedno z nejtěžších zkoušek, co jsou. Odpustit je někdy opravdu moc a moc těžké, ale když to člověk dokáže, ohromě se mu v životě uleví a i překážky, jako-by mu z cesty pomalu začaly mizet, jedna za druhou.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60