Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum výklad snů

Pokud chcete vyzkoušet, jak sny dokážou poradit - napište zde svůj sen - já Vám jej vyložím a pak sami můžete posoudit, zda mohou či nemohou poradit. Někdy má sen více významů a proto jen Vy sami budete vědět, který je pro Vás nejvhodnější.

Vložit příspěvek

svitluny 12.2.2005 22:57:21

novy

Ta dívka byla Tvé druhé já - proto oproti Tobě tmavovláska - vlastně ve snu Ti ukazuje cestu - dává odpovědi, které pochopíš časem - ukazuje Ti cestu v před - sáńky - no ty jezdí na sněhu - může to být něco zamrzlého - pak koberec - pro změnu se vznášíš, ale nakonec Ti ukáže že ani jedno není správné - ani zamrznout ani být v oblasích, ale sama musíš jít ku předu - zlatá střední cesta - ten domek - odpověděla jsis sama - čeho se bojíš - neboj se lidí i když je to Tvá cesta - tak není zase tak osaměla - k těm číslum - taroty řekla bych 10 ta se mě zamlouvá nejvíce - je to KOLO OSUDU a opravdu je jen na Tobě, jak si s ním zatočíš. Dívka - tvůj průvodce ve snu - Tvé vnitřní Já Ti cestu ukázala a možná ty kalendáře - to je mousrost, kterou by jsi se měla naučit a s tou by mohl korespondovat i Pousetvník karta 9 a ta cesta - by mohla být 8 - spravedlnost a rovnováha. smajlik

enike 13.2.2005 09:31:48

novy

svitluny, moc děkuji za výklad. vzhledem k tomu, že se mi sen zdál 5 dní před narozeninami, tak mě napadlo kalendář brát jako symbol následujícího roku v mym životě, kdy budu/měla bych hledat cestu. symbol kotěte jakožto mláděte je asi prostě symbolem začátku mé cesty poznání, otázek a odpovědí. ta dívka ve snu mi dala ale dobrý pocit, že to všechno půjde dobře, že v podvědomí tu cestu asi znám.

enike 11.2.2005 11:52:40

novy

dnes ve snu si vybavuji nějakou místnost v nějakém zámku/hradě. byla až v nejvyšším patře a vím, že jsem tam sama vystoupala. byli jsme tam 3 lidi. ta místnost měla opět vysoko strop, ale byla narozdíl od předhozích snů krásná, byla tu spousta rostlin a pak taková dřevěná pevná konstrukce (něco jako nové, čerstvě opracované trámy sestavené do pyramidy s podstavou) po níž jsem začala stoupat nahoru. pak jsem koukala z okna z té místnosti a zároven se bavila s těmi dvěma lidmi, co tam byli se mnou. byl tam nádherný výhled. z výhledu jsem si uvědomila, že ten zámek je na zeleném kopci (v dálce bylo snad i slunce) a tahle místnost spojuje dvě křídla toho zámku (dost možná byl z výšky ve tvaru písmene H)

pak jsem najednou byla někde jinde, schovávala jsem se s nějakým kamarádem v obdélnikové krabici před někým a zas někoho jiného jsme pověřili at tu krabici v níž jsme převáže provazem, aby nás pak dali na poštu a poslali. vybavuji si, že ta krabice byla pod stolem. ten, co nás neměl najít, tak našel skulinu a strčil do té krabice hlavu a my spolehali, že nás v té tmě neuvidí a pak jsme řešili, že to musíme udělat jinak, že ta krabice se musí i zalepit izolepou, aby na nás příště nepřišel smajlik

Reagovat

svitluny 11.2.2005 20:36:14

novy

Vysoký strop - možná vysoký cíl - za kterým jdeš - trojka - opět už víš, co chceš - cíl máš daná 3 lidé - rozhodnucí o něčem. jdeš za svým cíle - stoupáš nahoru - rosteš a jak rosteš, tak se kolem sebe rozhlížíš a máš z toho příjemný pocit. smajlik

druhá část snu - před čím se chceš schovat? Kdo Tě nemá najít - kdo Tě svazuje a před kým či čím chceš být neviditelnou? Co nechceš přijmout a čeho se bojíš? To jsou otázky co by se daly položit po probuzení. smajlik

mitchel 11.2.2005 08:57:32

novy

sen:

vcera v realu jsem se bavil s par lidma objevili se ve snu.

zminovane osoby vidim jak dohromady na necem pracuji a ja prochazim kolem. pote se sen prenese pred nas dum kde mame parcik a ja tam jen tak pobiham. zniceho nic se vyskytnu na chalupe, kde delam nějakou praci. je tam se mnou i dlouholeta kamaradka, kterou jsem uz dlouho nepotkal avsak ji nevidim ve snu primo. citim jeji blizkost, ale posleze se zadivam se do jedne skrine, kde od sklenenych dvirek vidim jeji oblicej je velmi smutny.

Reagovat

svitluny 11.2.2005 09:44:55

novy

Sen Ti ukazuje celkem klidný život - jak jim procházíš - kamarádi - parčík - dům - ale jen pozoruješ - sám se nezapojuješ - Tvůj dům - to muže být Tvá duše - vidíš kamarádku - je smutná - něco ji trápí - třeba by to chtělo v reálu se s ní setkat, zavolat, poslat SMSku a potěšit ji. Ne ji vidět jen přes sklo. Chtělo by to možná větší aktivitu s Tvé strany a to nejen u kamarádky. smajlik

enike 11.2.2005 11:58:53

novy

není ta prosklená skřín nějaká škatulka v tvé duši, kde ji máš uloženou? také ve skříni se mohou vyskytovat věci, které uklízíme a třeba dlouho nevytáhneme. možná tě k ní něco pojí - její tvář je smutná. neváhej udělat ve skříni pořádek a jak radí svitluny - ozvi se jí smajlik

11.2.2005 12:49:42

novy

ta kamaradka o me mela zajem chtela byt se mnou jako partnerka. dale pisete Chtělo by to možná větší aktivitu s Tvé strany a to nejen u kamarádky. muzete mi rozepsat u koho vyvinout tu vetsi aktivitu.

enike 11.2.2005 13:33:42

novy

jaký byl tvůj pocit ze snu?
jaký jsi měl pocit z toho, že byla smutná?
proč se ti zdálo zrovna o ní? nezůstala třeba nějaká věc nedořešena?
proč byla smutná? (máš čisté svědomí?)

ten sen je spousta otázek, na které si musíš zkusit odpovědět sám. skřín může být škatulkou v tvé hlavě kam jsi ji umístil. jde tedy o tvůj pocit, z jejího smutku, jde o to, zda tu škatulku chceš otevřít a znovu si na celou věc udělat nový názor nebo zda tu skřín necháš zavřenou a řekneš si, že to tak má zůstat. neznáme tvůj příběh, tak nemůžeme soudit, co máš udělat. sen ti jen ukázal stav tvého podvědomí a možnou cestu, či otázku k zamyšlení

svitluny 11.2.2005 16:07:09

novy

Ptáš se v čem být aktivní - už začátek snu - kamarádi něco dělají, ale Ty jen procházíš - nezapojíš se - proč? Je to tak jen ve snu, nebo i ve skutečnosti a s tou kamarádkou - také je smutná - Ty ji vidíš smutnou - takže opět by zde mohla být na místě otázka proč? Vidíš ji ve svém domě - což znamená ve své duši - ve svém nitru a Ty by jsi ji mohl od toho smutku pomoci - možná proto se Ti v tom snu zjevila.

Večer než půjdeš spát můžeš požádát o pokračování snu, nebo si dát otázku proč se Ti o ni zdálo a sen může přinést další odpovědi. smajlik

Petr 11.2.2005 08:17:25

novy

Zdal se me sen, jak vídím dvojici lidí jak nesou loďku k řece. Žena šla první(poznamenal bych že k ná něco cítím, ona ke mě taky). Druhý z dvojice byl její současný přítel. On se nesl tak povznešeně. Ona vypadala dost smutně. Až nasadili loďku na vodu a začli plout, tak jsem se vrhl do vody a začal za nima plavat. Dával jsem do toho věchno. Jak jsem je ale dohaněl, tak jsem se probudil....
Jestli mě to osvětlíte, budu vděčný. Jinak pěkné stránky.

Reagovat

svitluny 11.2.2005 09:41:03

novy

Přijde mi to jako milostný trojúhelník. Žena s mužem nesou loď - loď je jejich vztah - muž je spokojen, ale ona ne - možná by chtěla být s Tebou - nasedá s mužem do loďky - za tím je s ním - Ty jsi si uvědomil, že Ti na ni záleží, tak plaveš za nimi, ale jak to dopadne - komu nakonec bude patřit je zatím ve hvězdách - je to otevřeno.

Možná, že se nemáš vzdávat a zabojovat o ni. smajlik

enike 11.2.2005 11:54:19

novy

doplním

voda jsou emoce. vidíš, že je smutná, tušíš, že to ještě není uzavřeno. ještě máš šanci, sen tě burcuje, aby si to nepropásnul. držím pěsti..

Petr 11.2.2005 12:22:17

novy

Dekuji za rady. Rozhodně se jen tak nedám.

enike 10.2.2005 23:15:39

novy

můj sen:

vybavuji si to tak nějak trhaně a dala jsem si stejné věci do kupy k sobě i když byly dějově promíchány.

neprve sen navazuje tak trochu na sen v noci předtím. tam jsem měla hrozně ošklivý bílý byt někdy v okrajové části pardubic. vybavuji si vysoké stropy a taky, že se měl rekonstruovat. v tomhle snu ten byt byl najednou v praze a byl o kus hezčí, ale opět strop byl vysoký.

pak si vybavuji, že jsem hodně jezdila autobusem a tuším, že do školy (jsem pracující ale o dálkovém studiu uvažuji). nějak mě to i bavilo. měla jsem při ježdění autobusem dobrý pocit z toho, že se pohybuji.

pak jsem najednou šla s kamarádkou po poli (tak kamarádka v reálu dálkově studuje) a šly jsme mezi řádky takové zelené traviny a všechno působilo upraveně a příjemně. vím, že jsme šly na autobus a já měla obavy, aby nám neujel.
pak jsem náhle tím polem šla do fotokurzu. byl to dřevěný srub uprostřed toho zvláštního pole a já byla strašně ráda, že ty lidi vidím. byli jsme před srubem pod přístřeškem a chodili jsme po písku. viděla jsem jednoho kamaráda, co je ženatý a přejela jsem mu rukou po břiše a byla jsem ráda, že ho vidím a šla jsem si stoupnou jakoby do řady za ostatními. pak se ke mě dostal nějaký papír parte a tam bylo, že ten kamarád (co jsem mu přejela přes břicho), tak před pár dny umřel. bylo mi to divné a šla jsem ho hledat. pak mi kdosi říkal, že ještě někdo z fotokurzu umřel. (křesní jméno se když to převedu do reálu shodovalo s JEHO křesním jménem - to byla asociace, která se mi po probuzení vybavila). toho člověka jsem podle jména neznala a ona mi začala povídat jak se to stalo a já to nechtěla slyšet. stáli jsme tam tři.

pak si vybavuji něco, co se asi stalo někde mezitím v předchozí části. jezdili jsme někam na koních (všechno to byli bílí koně). vždy jsme museli přejet nějakou velkou silnici. já jsem náhle před silnicí sedíce na koni zastavila, protože jsem měla špatné tušíní, ostatní jeli dál, náhle se vyřítilo auto, byl tam led, nedařilo se mu zastavit a dostalo smyk a začalo se točit, ale naštěstí se nic nestalo.

v další části jsme byli s lidmi z fotokurzu ve stájích a ti bílí koně byli umístěni ve zvláštním obdélníkovém prostoru, který byl plný vody a jim koukaly jen hlavy a já říkala, že je musíme zachranit, vše jsem pustila a snažila se toho prvního chytnout pod vodou za hřívu a pokusit se ho vytáhnout ven. náhle přišla dívka a ten kůn z té obdélníkové díry náhle vylezl skoro sám, ona mu jen maličko pomohla. měla jsem dobrý pocit, že je to ok, že ona jim pomůže.

pak si vybavuji, že jsme byli v lese, všude byla spousta větví a já přelézala jakousi hradbu z větví. myslela jsem na ty dva kolegy, co už nejsou mezi námi a snažila jsem ty podmínky přelézání ještě zhoršovat (uvolnovala jsem nějak ty větve) a poutat na sebe pozornost (občas takový věci v reálu dělám) pak jsem z té hradby spadla a zároven ji i zničila. dopadla jsem podivně měkce (mám pocit, že jsem si to nezasloužila)

Reagovat

svitluny 11.2.2005 20:48:41

novy

Dům - velký strop - možná ve svém domově něco nedosažitelného - možná Tě láka Praha - větší šance na úspěch a sebe prosazení.

Jízda autobuem - si vezena - vezena životem. Cesta s kamarádkou - přátelství je příjemné, ale stejně máš strach, aby Ti neujel autobus - opět jde o Tvou realizaci - fotoateliér - Tvá práce i záliba - realizujš se zde - Muž - hladíš jej po břiše - břicho je EGO - umírá - co umírá v Tvém životě? Možná něco, čemu se bráníš a proto to nechceš slyšet.

Jízda na koni - jsi plná síly - koně bílé - kladná energie - led - něco studeného - možná překážka a také že ano - auto smyk, ale Ty máš dobrou intuici - dokážeš vycítit nebezpečí a překážce se vyhneš - tak to může být i v reálu.

Ale opět bílí koně - síla - čtverec - něco ohraničeného - emoce - silné emoce ve kterýh se můžou utopit - Ty je ještě nedokážeš vysvobodit - nemáš je zcela zvládnuté, ale vidíš že dívka ano - ta je zachrání.
Poslední část snu - myslíš na to, co Ti umírá v životě - stavíš kvůli tomu možná překážky - zbytečně - nakonec se shroutí - přirovnala bych to ke kartě Věž 16 - jakmile ty věže kolem sebe zbouráš, bude Ti líp a lépe se Ti bude dýchat smajlik

enike 11.2.2005 22:57:13

novy

tak tohle je perfektní výklad. je to jako mít před sebou okno a vidět jím do sebe.

nezvládnuté emoce, věž. asi jsem nezvolila dobrý způsob jako to zevniř řešit, já to nejen vím, ale nejsem ani moc schopná s tím cokoliv dělat

Renata 9.2.2005 19:43:23

novy

Paní Jarmilo.Děkuji Vám za výklad snu smajlik

Reagovat

Renata 8.2.2005 22:45:32

novy

Milá Jarmilo.Vaše stránky se mi líbí.Narazila jsem na ně náhodou.Prosila bych vás o výklad mého snu.Většinou si totiž své sny nepamatuji,ikdyž přesně vím,že se mi něco zdálo,a že to bylo vcelku důležité,přinejmenším zajímavé.Pak se po nějakém čase "něco"stane a já přesně vím,že jsem "věděla",že se to stane.Ale nevím,jestli to mohou být právě některé sny,co si nepamatuji.No,ale teď ke snu co si pamatuji smajlik Zdálo se mi o koni.Ten kůň byl můj.Byl nějaký nemocný,teda jsme si to mysleli.Já a můj manžel jsme kolem něj chodili a studovali,co by mu mohlo být.Asi tam byla ještě jedna osoba,nejsem si jista.No nakonec jsme přišli na to,že je to vlastně kobyla a že čeká hříbě. smajlik No,vlastně se odpověď skoro nabízí,ale nevím.Snáře do kterých jsem nakoukla měli ve výrazech pouze "koně".Díky za odpověď

Reagovat

svitluny 9.2.2005 14:31:53

novy

Kůn - možná chceš něco realizova, ale přijde Ti, že na to máš málo sily, že na to nestačíš ani za pomoci manžela, ale nakonec na to máš, protože se to podaří - přijde nová síla, nová energie v podobě hříběte. Takže se neboj do něčeho nového pustit, sil máš na to dost, i když to tak ze začátku nemusí vypadat.

Bude fajn, když se naučíš svým snům rozumět - sny, které Ti mají v něčem poradit, či Tě varovat, takové nezapomeneš, zapomínají se sny, které nic neříkají, ale důležité zůstávají v paměti. smajlik

enike 7.2.2005 23:11:49

novy

první část
jedu výtahem, ale ten výtah není ta malá čtveratá místnůstka, ale je to prostě jakoby celá velká prostorná prosvětlená čtveratá chodba. jedu tím výtahem nahoru ještě s dalšíma dvěma osobama (jsme tam 3) sedím na jakési čtveraté bílé kachličce, která levituje u stropu. po chvíli zjištuji, že bych toho mohla využít a pomocí kormidlování rukou na té kachličce letím směrem, kterých chci.

druhá část
jsem v práci. sedím u svého stolu, ale není na něm počítač. najednou v čele toho stolu po mé levé ruce sedí šéf a po mé pravé ruce též v čele jedna "kamarádka" (v uvozovkách je úmyslně, protože je to v reálu člověk, před kterým vím, že si mám dávat pozor na to, co říkám). najednou si všimnu akvária s vodou po mé pravé ruce. v tom akváriu je myšička, která na mě mluví lidským hlasem. volá na mě, že mi vyhrabe nějakou kostičku, kterou potřebuju. a hrabe pod vodou v pravé dolní části akvária, něco vyhrabe, ale já vím, že to není to pravé. pak hrabe další a já z toho mám pocit, že to není kostička, ale spíš pocit, že mi vyhrabává moje přání nebo lásku. přesně si to ted neuvědomuji.

třetí část
vybavuji si, že stoupám po schodech, jsou stejné a na krajích mají vyznačené ty zvírazněné čáry, asi abych na ty schody jak stoupám dobře viděla.

celkově mám ze snu dobrý pocit, tuším, že oprávněně

Reagovat

svitluny 8.2.2005 10:18:42

novy

Řekla bych, že takový pocit bych měla taky - velice pozitivní sen. První část - jedeš ve výtahu - stoupáš nahoru - a ne jen, že si vezena, ale sama se vznášíš a levituješ - 3 Císařovna - matka plodnosti a úspěchu.
V druhé části je to v práci - tam také tři - po levici ředitel - je na straně Tvého srdce - možná bych brala povýšení - na pravé "přítelkyně" - možná by Ti chtěla uškodit - pravá strana - co nám ukazují druzí - akvárko - uzavřené emoce - myška v akvárku hledá pro Tebe to nejlepší - kostičku - jak sama píšeš - chce Ti splnit přání.

Poslední část jdeš po schodech - stoupáš a rosteš a navíc schody jsou ohraničené, aby jsi neuklouzla či nespadla - Tvá cesta je jistá a víš, kam chceš jít - schody Ti ukazují, že jdeš správným směrem. smajlik smajlik

mitchel 7.2.2005 09:22:20

novy

dekuji za minuly vyklad.
Zdäl se mi dost neobvykli sen. Objevil jsem se na skolni chodbe, kde jsem sel zanest tridni knihu, avsak jsem ji nedonesl. Potkal jsem se tam s jednim klukem a ten tam nesl skrin. Nahle se tam rozlila voda. Snazil jsem se to vysusit, ale nepodarilo se vysusit vse. Potom jsem se tam potklal s jednou holkou a ta se me ptala co to je na stene. Zda li to nejsou odposlechy a ja ji řekl, ze ano, abych ji mohl odposlouchavat a ona mi rekla, ze me neveri.

Reagovat

svitluny 7.2.2005 12:32:46

novy

K té škole - možná, že se učíš - školní kniha - je to vlastně kniha i o Tobě - kde se píše vše potřebné - jdeš ji odevzdat, ale nedojdeš - tak, jak si svůj život musíš řešit sám a ještě nenadešel čas zúčtování - kamarád - skříň - také není bezstarostný - tak skříň může být, jako břemeno, které si musí nést sám i vyřešit a může se to týkat o emocích a to u vás obou, protože voda emoce jsou a jsou kolem Vás obou - možná se tyto emoce týkají té dívky, co potkáváš - chtěl by jsi o ní vědět vše - proto ten odposlech, ale dívka Ti nevěří - nejlépe člověk poznáš, když si s ním a ne, jen z doslechu. smajlik

mitchel 4.2.2005 23:05:24

novy

prosim o vylozeni
jednou se mi zdal sen o me kamaradce. potom jsem zahledl ve snu jak se had staci ze stromu pote jsem ji ve skole potkal a rekl ji, ze je krasna a dalsi den jsem se s ni zacal libat bylo to nesmirne vasnive a nakonec jsem ji odvlekl do jedne mistnosti a tam z ni strhal saty a zacal se s ni milovat. dalsi sen o ni byl: to skoncilo tak, ze jsem ji potkal v tramvaji kde stala a divala se na me ja ji nabizel nejake cukrovi a ona ke me neprisla a delala jako, ze nezna byla takova jina nez vzdy mozna smutna.

Reagovat

svitluny 6.2.2005 19:08:08

novy

Strom - říká se strom života - had - sexuální sílá a vlastně to i pokračuje - líbí se Ti dívka - toužíš po ní - možná až moc agresivně a ji se to nelíbí, proto je smutná v tramvaji - tramvaj - jedete spolu, ale ona se odklání.

Řekla bych, že je to sen o lásce, po které toužíš, ale v závěru - možná, že zůstane jen u snu - láska nebude naplněna.

enike 3.2.2005 13:49:34

novy

tak zas sem píšu jen já smajlik

byla jsem u kámošky ze střední a měla jsem jí vyfotit dítě, ale nějak se mi nechtělo (dítě bylo u okna v kočárku). najednou byl večer a já věděla, že se nedostanu domů a tak že u ní přespím. jinak to u ní vypadalo strašně staře, šedě, staré hnědé dřevěné skříně jaké znám z interiéru mého dědy. věděla jsem, že si musím vyčistit zuby a ona měla ve skříni spoustu použitých starých kartáčků na zuby, ale řekla mi, že si s nimi čistit zuby nesmím, že jsou jejího táty (nebo manžela - ted si to nevybavuji), ale já si ty zuby fakt chtěla vyčistit a ona mi pak podala nějakou malinkou tubičku pasty a já odkryla jakýsi obal a tam byl malý kartáček na zuby.

další část. byly jsme se sestrou v Brně, kde sme se setkaly na nádraží s tetou. asi jsme se dohadovaly nebo spíš řešily jak pojedem dál a já sem asi dala impuls k tomu, že pojedeme tím nejlevnějším vlakem a teta rychle běžela koupit lístky (ona by si v reálu nechala pro korunu vrtat koleno) a najednou jsme seděly ve vlaku, který měl dřevěné (tmavá hnědá jako v skříně předchozí části snu) lavičky s dřevěnými opěradly, ale sedělo se na nich dost pohodlně. protože jsme se přesunuly, tak můj zelený bágl zůstal jinde a kolem něj seděli lidé, ale já jim jakoby důvěřovala, že mi nikdo nic neukradne a vůbec mě to neznepokojovalo. a na ty lidi, za jejich zády byl můj bágl sem měla ze svého místa dobrý výhled. pak tam přišel průvodčí, ale špatně se mu cvakaly lístky. byly to takové ty staré malé vlakové lístky jakoby z hnědého kartonu. pak tomu průvodčímu jeden z té skupiny lidí, co seděli u mého báglu řekl, že mu pomůže a sesbíral lístky od svých známých a naráz jich štípacíma kleštičkama procvakl 15 (to číslo si vybavuju nasprosto přesně, takže asi bude důležité). zbytek vlaku se tím obdivně bavil

Reagovat

svitluny 4.2.2005 10:52:25

novy

Enike to nevadí, že mě zásobuješ sny povětšinou jen Ty - hlavně, pokud Ti s jejím výkladem pomůžu.

Ta první část snu dítě v kočárku není Tvé - máš jej fotit - máš jej zvěčnit, ale nejde to - růst nejde zastavit - noc - nové se děje obvykle po tmě - Ty si chceš vyčisit zuby - máš potřebu čistoty - zbavit se něčeho, co Tě svazuje a brání ve vývoji, ale to musíš Ty sama svým kartáčkem, s tím Ti kamarádka nepomůže proto Ti brání použít své kartáčky, ale nabídne nový - možná nové řešení - nepoužitá nová inspirace - nová síla, nová čistota.

Vlak - cesta - jedeš po vyjetých kolejích - bágl - to může být Tvé břemeno - proto jej nechceš mít u sebe a necháváš jinde, ale vidíš na něj - prostě se ho jen tak nezbavíš - spolucestující ho nechtějí - musíš se s ním porvat sama - číslo 15 to je Ďábel - což značí - tvrdá práce, sexualita, ale také pozor na podrazy a intriky - hele vytáhni si tuto kartu z Velké Arkány a zkus ji procítit, co Ti řekne. smajlik smajlik

enike 4.2.2005 11:38:45

novy

svitluny, děkuji za výklad, jen výklad báglu mi nesedí, ale něco na tom přeci jen je...

tu tarotovou kartu jsem včera držela v ruce. můj pocit je obrovská síla, něco, co se musí nutně nezbytně stát, aby se věci obrátily opět k dobrému. dneska, když jsem cestou autobusem nad tím přemýšlela, tak mne probral billboard na kterym byly 3 šestky, myslím, že to znamená, že se blížím k nějaké nevyhnutelné výzvě, která mi není příjemná. totéž říká i pár dní intuice uvnitř mě - něco se děje, něco se stane.. sice nevím, co přesně to bude, ale jdu se s tím porvat smajlik

enike 2.2.2005 15:51:52

novy

dnes jsem měla hodně zlej sen.

první část si nepamatuju, jen si vybavuju ostrov na kterej sem se nějak dostávala lodí, na nějaký úzků cestičky, úzký dřevěný mostek a taky bláto.

další sen k ránu byl fakt hnusnej. zdálo se mi, že jsme byly s mamkou na hřbitově a dávaly jsme tam další urnu s popelem. byly tam jakoby dvě skřínky (jedna prosklená a druhá ne) a do té jedné jsme dávaly ještě dvě zahnuté zkorodované roury, co bývají u kamen. ráno sem z toho, byla dost na prášky. ted z toho mám docela hnusnou depresi.

Reagovat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611
© Rejtmon