Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum výklad snů

Pokud chcete vyzkoušet, jak sny dokážou poradit - napište zde svůj sen - já Vám jej vyložím a pak sami můžete posoudit, zda mohou či nemohou poradit. Někdy má sen více významů a proto jen Vy sami budete vědět, který je pro Vás nejvhodnější.

Vložit příspěvek

svitluny 28.2.2005 23:01:12

novy

Vidíš, byla jsi tentokrát s výkladem rychlejší než já. smajlik

Levá dlaň z té se věští osud svobodným - je od srdce a Ty jsi na ní měla jizvu - otevřený osud - ale neublíží Ti - nekrvácí, jak sama píšeš - vše bude v pohodě - uvidíš smajlik

enike 1.3.2005 08:24:14

novy

svitluny, tvůj výklad zní moc pěkně, ani si ho nezasloužím smajlik

mě první co napadlo, kdy se ozval a taky když prostě neudělal nic, co by mě přesvědčilo, že se něco změní, jen mám jasno v tom, že asi o někoho usiluje a já to nejsem, tak jsem si říkala, no jo, levá ruka, jde to od srdce, otevřená rána, to je v pr.... ještě zvažuji, co ten doktor, co řekl, že to není na šití a ta doktorka, co za ní mám jít, že mi na to něco dá. asi bych brala tu doktorku, třeba to znamená radu...

svitluny 1.3.2005 11:24:52

novy

Můžeš to brát tak - doktor je mužský princip - racionální - mužské chápání - doktorka - ženský - intuitivní a citlivý přístup v Tvém snu. Ty si vybíráš doktorku - jdeš přes intuici a aktivuješ v sobě složku ženy. smajlik

enike 28.2.2005 11:16:32

novy

sen ze soboty na neděli.

ten sen sem si pamatovala celej, jen díky lenosti ho zapsat zůstalo snad jen to nejdůležitější.

honil mě Hitler, či spíše mi to připadalo, že je to v budoucnosti a tenhle člověk je někým novým šířícím fanatismus (ale vypadal jak Hitler). přede mnou byla ohrada s ostnatým drátem a bránou na zámky a já věděla, že se tam musím dostat, že z ní pak existuje cesta pryč. prostě bylo toho moc, abych se tam dokázala dostat, ale ono se to podařilo a já nevím jak. tam se mi dostala do ruky čb fotografie. dvě děti na lavičce u zdi domu vlevo a vpravo bylo okno. věděla jsem, že odpověd je za tím oknem. to okno bylo náhle velké jako klasické venkovské okno. šáhla jsem dovnitř a věděla jsem, že vlevo je vypínač, nahmatala jsem ho, rozsvítila a rozhlédla se po té malé světničce. byla prostě, skromě vybavená, nějaká lavice a já věděla při prvním pohledu, že je to světnička panenky Marie a že to má řešit nějakou věc, možná otázku mého života nebo budoucnosti (ted jak to píšu, tak mě napadá pokora). pak jsem najednou byla součástí celku. kupy lidí. byli jsme jednota a věděli jsme, že v tom je síla. tvořili jsme útvar jako ostří mířící do boje a já dostala do ruky obrovské ledové, proché, ostří, hladké průhledné. položila jsem jej na zem. pár lidí jsme se na něj postavili. byla jsem v druhé řadě. říkala jsem si, že se na to nemůžem vlést všichni, ale i tak jednata lidí držela. (byli jsme vlastně uspořádání do trojúhelníku, špicí dopředu). pak jsem náhle byla já úplně v čele a řídila to ledové ostří pod nohama, které mě neslo. určovala jsem jeho pohyb, plně se na něj soustředila a perfektně sem svými pohyby vybírala zatáčky. jinak byli jsme všichni jednotně oblečeni jako jakýsi kouzelníci, mágové. byl to takový saténový lesklý dlouhý plášt s ornamentem (ten si nevybavuju). pak k ránu, když si můj mozek snažil na můj povel zapsat sen do dlouhodobější paměti, tak se hádal s mým podvědomím jaká byla barva toho hávu. mozek tvrdí, že oranžová, podvědomí, že tmavě modrá. přikláním se spíš k tmavě modré

Reagovat

enike 28.2.2005 11:22:24

novy

ještě upřesním, já nejsem věřící. v něco jako Bůh věřím (osud, vyšší moc), ale celkově o víru jako nějakou církev nemám zájem. jen prostě jejich existenci schvaluji jako další z rozmanitostí světa, které akcepceptuji

jinak mi ten sen připomíná trochu tu revoluci. a taky dost to, co jsi psala o věku vodnáře a o nutnosti jednoty, kterou musí lidé najít

svitluny, předem moc díky za výklad

svitluny 28.2.2005 13:56:02

novy

Tento sen mě přijde jak Johanka z Arku.
Něčemu se musíš postavit - může to být něco, s čím bojuješ - potřebuješ najít rovnováhu mezi mužskou a ženskou polaritou (chlapec a dívka)- rovnováha - to je to okno, za kterým víš, že najdeš tajemství. Jsi silná - dokážeš se postavit za dobrou věc, umíš ochraňovat, i když to někdy může jít na ostří nože. Možná je to o jednotě v Tobě samotné - Tvá dušička, může být tou světničkou ve snu a Ty víš, že v ní je ukryto Tvé moudro a tím pádem i zbraně proti těm, co Tě chtějí nějakým způsobem ohrozit. Jdeš v čele - jsi vůdčí typ - ten plášť oranžova či temně modrá - obě barvy jsou duchovní - temně modrá intuici máš uloženou hluboko v sobě, oranžová ta je o jejím projevení navenek. Mnichové v klášterech nosí oranžové roucha. Každopádně bych řekla, že je sen o nalezení Tvé rovnováhy a pak dokážeš vše, co si budeš přát - staneš se vůdkyní, jako v tomto snu. smajlik

Věra 26.2.2005 21:16:31
marabunda (zavináč) centrum (tečka) cz

novy

Dobrý den,
mám již delší dobu problémy s oddělení snu od skutečnosti. často se mi zdají sny, že mám postel plnou pavouků nebo jiné havěti a já se ve snu tak leknu, že vyskočím a začnu vyhazovat peřiny z postele. Pak si lehnu a spím dál, aniž bych se probrala. Nebo se mi zdá nějaký sen a já si myslím, že je to skutečné a reaguji na ten sen, jako by to opravdu skutečnost byla. Jeden příklad za všechny, zdálo se mi, že si s někým domlouvám schůzku a v polospánku jsem vzala mobil a dotyčnému napsala, kdy že se to sejdeme. Zprávu jsem odeslala a spala dál a ten dotyčný samozřejmě vůbec nevěděl, o co se jedná. Tyto příhody jsou spíše pro zasmání a pobavení, ale někdy se mi stane, že se ze snu proberu až na chodbě. Měla bych vyhledat pomoc psychiatra nebo psychologa? Děkuji za odpověď

Reagovat

svitluny 27.2.2005 10:41:18

novy

Možná by bylo vhodné vyhledat psychologa - prožíváš sny hodně intenzivně - možná by také bylo dobré si před spaním uvařit nějaký bylinkový zklidňující čaj - už je jich v lékárnán namíchaná spousta. Meduňka je pro klidný spánek i mnoho dalších.

Martina 25.2.2005 07:18:59
maajdda (zavináč) centrum (tečka) cz

novy

Ahoj, prožíváme s manželem již delší dobu manželskou krizi. Již několikrát se mi zdálo, že se miluji s vlastním manželem, přesto, že ve skutečnosti on o mě nemá zájem a již delší dobu spíme odděleně. nevím, co si o tom mám myslet... Děkuji za vysvětlení.

Reagovat

svitluny 25.2.2005 19:33:22

novy

Může to být Tvá touha po něm a že by se to v budoucnu mohlo napravit a třeba se i usmírit. Tvé podvědomí po něm touží.

Kája 20.2.2005 11:02:43
email (tečka) 3 (zavináč) centrum (tečka) cz

novy

Mám prarodiče,které velmi miluju.Jsou spíše jako mí rodiče,vychovali mně.Je jim už přes 80let.Poslední dobou se mi zdává,že babička umřela.Budím se strachem a bolestí v srdci.Mám ke strachu důvod?

Reagovat

svitluny 20.2.2005 18:21:24

novy

Kájo,
možná, je to Tvé podvědomí, co Tě upozorňuje, že prarodiče tu nebudou věčně - ono 80let je požehnaný věk. Tak se jim věnuj a dávej jim svou lásku, pokud je máš zde.

enike 17.2.2005 23:10:20

novy

na dnešní den se mi zdálo 5 snů..

1. pracovala jsem v Rakousku v nějakém supermarketu a tam jsme nejdřív rovnala věci do regálů. pak tam někde bylo našlapáno, tak jsem měla koště na něm hadr a místo sem otírala. pak jsem byla venku a někomu sem říkala, aby mi zjistil jak získám peníze za práci, že vůbec neumím německy, ale protože se k tomu ten člověk neměl, tak jsem si říkala, že je to jedno, že na penězích svět nestojí a že to prostě byla zkušenost, pak jsem v tom supermarketu byla najednou jako zákazník s tím, že musím něco koupit lidem, které mám ráda. měla jsem v ruce něco a pak ještě bomboniéru a říkala jsem si, zda na to mám a najednou jsem koukala, že mám v peněžence dost peněz. hodně zvláštní byla hlavně kovová zlatá 50ti eurovka.

2. měli jsme doma k obědu pečené maso a já si vybrala jeden kusek, dala si ho na talíř a obírala jsem z něj, takový to tlusný maso a výpečky, aby mi na talíři zbylo pouze libové masíčko.

3. myslím, že tohle začalo tak, že jsem koukala na televizi na nějakej koncert jednoho mého oblíbeného rockového kanadského zpěváka a on byl ostříhanej nakrátko, i když se mi na jeho image líbí delší vlasy, tak takhle se mi líbil taky, připadal mi, že trochu přibral a definitivně jsem ho rozpoznala podle velkých uší (jsou na něm v reálu dominantní). najednou to nebylo v televizi, ale kdesi v přírodě, kde byly dvě řady židlí na zelené louce, já seděla na jedné z židlí a on tam stál přimo před nimi a zpíval. pak dozpíval a chtěl se se mnou bavit. líbila jsem se mu. chtěl si mě vyfotit, ale pak pochopil, že se nerada fotím a pak si se mnou chtěl sjednat schůzku a tak se rozhodl mi ji napsat do KALENDÁŘe, abych na ni nezapomněla. ten kalendář byl snad mý mámy a byly v ní jako obrázky moje fotky a zrovna na té stránce kam mi cosi psal bylo několik mých fotografií, kde jsem byla veselá (dělala různé ksifty a vyplazovala jazyk na těch fotkách)

4. pak jsem byla s nějakou kamarádkou v nějakém supermarketu a ona věděla, že mám nadpřizené schopnosti, tak mi dala do ruky nějaký baňatý keramický hrníček (měl to být tuším dárek pro její mámu) s uchem okolo kterého byly glazurou obrázky a chtěla abych nějakým kouzlem místo obrázku kočky, co byl hned napravo od ouška dala jiný. i když jsem cítila, že nějaké schopnosti mám, tak jsem si nevěřila, že se mi to povede. držela jsem hrníček v ruce, pak jsme jeli po jezdících schodech o patro výš a já pořád zkoušela působit na hrníček až se povedlo, obrázek černé kočky zmizel a zůstala tam taková fajfka, co má ve znaku "nike" chtěla jsem tam zkusit dát něco jiného, ale kamarádka říkala, že jí to takhle stačí, že je to perfektní.

5. byla jsem v nějaké škole. skončila nějaká hodina a přesouvali jsme se celá třída do jiné učebny a pak nám někdo řekl, že je změna, že musíme do nejvyššího patra budovy. já jsem si říkala, že mě stačí být v předposledním patře, že nemusím být nutně tak vysoko. jako bych se bála té výšky, ale prostě šla jsem. šli jsme celá třída a na poslední čtvrtině schodů stál malý klučina s červeným tričkem a já už předem věděla, že hodlá dělat problémy. zatla jsem zuby a šla proti němu. on to mě různě strkal, snažil se mě ze schodů shodit a já se nedala a tlačila ho do schodů dál až jsem ho přetlačila a dostala se do nejvyššího patra

jinak ohledně snů. večer (před těmi sny) jsem si říkala, že jde o sny, které se mi budou zdát na můj narozeninový den a tak jsem snu dávala velkou prioritu a chtěla jsem vědět, co bude důležité v tom dalším roku života. jinak mě moc překvapil symbol kalendáře. přijde mi to jako jedna z odpovědí toho snu s průvodkyní, jen to budu muset nejdřív pochopit, co se mi sen snažil říct...

Reagovat

svitluny 18.2.2005 09:03:42

novy

Takže milá enike vše nejlepší k narozeninám, ať se Ti letošní rok vydaří - dle snů by mohl být úspěšný smajlik

1 sen - tady bych to napsala asi takhle - děláš pro ostatní - pomáháš - jako v tom supermárketu - sice toužíš po odměně, ale pak Ti dojde, že všechno mít zaplaceno nemusíš - děláš to, aby jsi ostatním pomohla - viz dárek a najednou zjišťujěš, že penízky máš, takže je to v pořádku - za Tvou práci se odměna vždy dostaví.

2 sen - máš ráda jen to nejlepší - jen to libové - dokážeš oddělovat zrní od plev - stejně jako na tom talířku. Bereš jen kvalitu.

3 sen - tento by mohl napovídat o vztahu, že někoho potkáš - svůj idol, i když se Ti zpočátku bude zdát jiný než v představách, ale to Ti vadit nebude.

4 sen - kamarádka ví o tvých schopnostech a Ty je začínáš používat, i když si ze začátku něvěříš, ale jsou tady a probouzejí se k životu smajlik

5 sen - máš na to být nejlepší - dostáváš se až na vrchol toho, co si přeješ - sice tak trochu si říkáš, že tam nemusíš, ale stejně stoupáš a ten hoch - no zdravá konkurence, ale i tu překonáš.

Když to shrnu tak Tě čeká celkem optimistický úspěšný rok, kdy můžeš potkat svou lásku, zdokonalovat své vědomosti a také být úspěšná v práci. smajlik

enike 18.2.2005 10:22:41

novy

moc děkuji, snad to tak bude smajlik

Andreas 17.2.2005 11:20:10

novy

zdál se mi sen a připadalo mi to jako by to byla spíše realita.
stojím ve škole na schodech a čekám na vyučovací hodinu. na schodech stojí studenti. teměř nikoho z nich neznám jen jednoho člověka, s kterým se v realu bavim znam ho a jednu holku (tez znam v realu) tu jsem sice ve snu nevidel,ale citil jsem jak si pohrava s mymi vlasy a povidá si se mnou.najednou ji ten známý kluk oslovi jestli nepujde na vystavu a ona, ze ano.prestane se se mnou bavit a hrat s vlasy a jde za nim.v tu chvili stojim na schodisti kde jsou kolem lide, ale citim se tam naprosto sam.

Reagovat

enike 17.2.2005 11:43:03

novy

nejsem sice vykladač, ale napadá mě, za se na věc nekoukáš špatně, něco se skrývá jinde, třeba za svými zády. dostal si možnost to vidět, jinak vlasy jsou síla, možná se stačí jen otočit, na to máš, třeba přehodnotit nějaký názor, protože dost možná cesta po níž jdeš vede do nějaké samoty..

svitluny 17.2.2005 14:00:58

novy

Viděla bych to tak - škola - schody - učení jsi na své cestě za poznáním. Kolem lidé - jsou na tom stejně jako Ty - dívka pohrávající s Tvými vlasy - možná si pohrává i s Tebou s Tvým sebevědomí - vlasy jsou jak síla, tak sebevědomí - Tobě to dělá dobře, ale když odchází s kamarádem - zůstáváš sám - Proč? Co kdyby jsi tu dívku v reálu oslovil Ty a nenechal si se sebou jen hrát a pak ji můžeš doprovázet místo kamaráda sám. Třeba jsi málo aktivní a ten sen Ti do říká - varuje, že pokud nebudeš aktivní, tak zůstaneš sám.

Martina 16.2.2005 19:11:43
sokolava (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

dobrý den na váši stranku jsem narazila uplně náhodou ale je mi jasne ze náhody neexistujou.Ale řikala jsem si když už jsem tady tak si neco prectu a jak si tak pročítam ty sny tak se mi bleskově vybavil jeden můj nedavnej sen: jela jsem vytahem do třetího patra kde původně bydlim zmáčkla jsem knoflík a vytah se rozjel ale najednou se mi zdá že už jedu nějak dlouho tak sem dostala strach (protoze uz jdenou ve skutečnosti sem se ve vytahu zasekla a vysela jsem tam 3 hodiny takze jsem se podle toho taky citila i ve snu)ale rikala jsem si teda asi mě někdo přivolal nebo se zase nekdě zaseknu tak sem měla strach ale vytah se zastavil uplne v nejvyssím patre a ja jsem vystoupila ale místo poschodí tam bylo jezdily vlaky a tak jsem nechapajic šla kousek po peroně a najednou projel kolem mě vlak až sem ztratila balanc ale v tom sem se probudila. A hlavně mi ten sen zustal v hlavě i kdyz obvykle si sny moc nepamatuju. Takže budu opravdu rada když mi tento můj podivny sen vysvětlíte moc vám děkuji budu se moc těšit na váš vyklad smajlik

Reagovat

svitluny 17.2.2005 09:37:02

novy

Martino,
ten sen byl celkem fajn - ukazuje Ti že stoupáš nahoru - jízda výtahem je jak Tvá cesta - jedeš správným směrem, i když se Ti může zdát dlouha, ale dojdeš k cíli - nádraží - možnosti, ale také vyjete koleje - něco co je neměnné - vlak rychle projíždějící kolem Tebe - Ty ztrácíš balanc - možná Tvůj strach, zda budeš stačit, zda uspěješ tam, kam stoupáš, zda jiní nebudou rychlejší než Ty - stejně jako ten vlak u kterého jsi ztratila balanc. Ale myslím, že se bát nemusíš a své cesty dojdeš - stoupáš, tak stoupej dál.

Hezký den na Tvé cestě ke štěstí smajlik

Martina 17.2.2005 18:22:25
sokolava (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

dobrý den jsem strasne rada že jste mi odpovedela asi je to spojene s moji praci dostala jsem totiz misto vedouciho a porad mám z něčeho obavy ale ted jste mi dodala odvahy moc vám děkuji určitě budu vaše stranky s radostí dále navštěvovat ještě jednou moc děkuji

enike 16.2.2005 11:57:58

novy

zdálo se mi několik snů, ale jeden byl hodně zlý. zdálo se mi, že jsem se dozvěděla, že mi umřeli rodiče a taky nějací poslední příbuzní. první, co mě v tom snu napadlo bylo, že tak to nechci. začala jsem si uvědomovat kupu svých přání a uvědomila jsem si jak jsou nicotná, když nemám rodiče a řekla jsem, že se těch přání vzdám, jen že chci mít zase své rodiče, pak jsem se napůl probrala a uvědomila si, že to byl sen a že je mám zpátky. dost mě to vyděsilo. šlo jen o srovnání priorit, nebo o to, že si je mám sama přerovnat a zaměřit se na nesobecké cíle a neupínat se na nereálné po čem toužím?

z dalšího ze snů si pamatuji, že byl déšt, já jela s nějakými lidmi autobusem, který měl otevřené dveře a já stála na schůdcích u nich, někdo mi strčil do ruky učebnici matematiky v angličtině. listovala jsem v ní. pak jsme se dostali do jakéhosi pralesa (tam už nepršelo), seděli jsme na mostě a sledovali nějaké zvíře, které bylo v té říčce pod mostem. ještě k těm lidem: velká skupina lidí stála hloučku uprostřed až na druhé straně mostu, vedle nich od prostředka bylo místo a tam seděli 4 lidé na obdélníkové flanelové dece včetně mě (já seděla úplně nakraji toho mostu). do toho místa mezi nás 4 a skupinu lidí si najednou sedla opice a sledovala to s námi. připadala mi taková přátelská a kouzelná. most byl dřevěný, tak opice byla tmavě hnědá

Reagovat

svitluny 17.2.2005 09:32:31

novy

Zatím k té první části - řekla bych, že sen Tě nabádá k samostatnosti - ukazuje Ti, že tu rodiče nebudou věčně a možná, že by jsi se měla postavit na své nohy - přesně jako ve snu si i v životě udělat žebříček hodnot a cílů a za nimi jít. Už nejsi dítě - jsi mladá žena.

K té druhé části - déšt - očista z nebe - autobus vezeš se, jsou otevřené dveře - máš otevřené možnosti - džungle - nové šance - ta je přece neobydlená - takže nová tvořivost - most - něco spojuje - na něm hlouček lidi co pozoruji ve vodě zvíře - také hledají v přírodě - Ty na dece - opět 4 co tak tarot Císař - opice - uprostřed - no to může být nějaké druhé já - nastavení zrcadla včem se můžeš přetvařovat. Na jedné straně toužíš po řádu a stabilitě, ale opice může ukazovat něco jiného. smajlik

enike 17.2.2005 11:39:52

novy

děkuji ti za výklad
to s tou opicí je pěkný, ona se chovala jako člověk civilizovaně, ale stejně to byla pořád opice, prostě dává mi to ted hodně velký smysl. ted si tak uvědomumu, že já vlastně oficiálně taky opice sem, teda aspon v čínském horoskopu smajlik smajlik smajlik

enike 15.2.2005 09:45:51

novy

REVOLUCE
existovalo nějaké poslední zdravé souostroví. děj byl posunut do budoucnosti. lidi byli utlačování vyšší formou lidí původně nepocházejících ze země. prostě sme jim dělali otroky. byla jsem vyslána do vesmíru něco zařídit. koukala jsem se z výšky na naši planetu, ale nebyla modrá ani zelená, ale měla takovou pouštní barvu a byla plná bolestivých červených fleků. bylo by asi jednoduché v té chvíli si sundat dýchací přístroj a udusit se, a i když sem o tom přemýšlela, tak sem to nedokázala udělat. pak jsme se začali bouřit. chtěli jsme stejná práva a možnosti. byla jsem jedním z vůdců. měla jsem skrýš těsně u moře ve skále, kde se lezlo jakoby zespodu. pak jsem tam měla najedou jakoby výklopné sklo (okno bez rámů) v době, kdy jsem tam ukrývala i pár svých lidí, pak to sklo někdo rozbil a v té chvíli nás objevili. nastalo krveprolití. zabodávala jsem jim dýky do srdce a tím je zabíjela a chránila své přátele. pak se děj posunul dál, kdy jsme dostali nějaká práva a přestali jsme být otroky, ale i tak nás nový zákon diskriminoval. celý národ jsme měli od vlády právo na pouhé dva dolary na měsíc. potřebovali jsme motivovat další, abych se nevzdávali a nestali se znovu otroky. pak jsme kradli. v noci. přelezli jsme ve dvou lidech nehlídaný plot nějaké vysoce ekologické továrny a něco jsme tam sebrali, abychom si zajistili finance na můj další plán. byli jsme vyrušeni dalšími dvěma z nás a ti se divili, proč to děláme. tuším, že to, co jsme odnášeli, nebo přinášeli byly svíčky a já zahlazovala veškeré stopy. můj plán byl vykopat ze země zdravotní techniku, která zbyla po naší bývalé civilizaci a rozjet komplet zdravotnictví.

(pro informaci, v poslední době nečtu ani nesleduju sci-fi, ani jiný žánr, se zdravotnictvím nemám nic společného smajlik )

ještě před tímhle snem jsem měla jeden a tam jsme měla někomu zajednat hotel pro ni a jejího přítele a pak jim bud nastavit budík, nebo je prozvonit přesně 10:01 (nebo 11:01 - přesně nevím ten první čas) z oken toho hotelu muselo být vidět na řeku a na skály za ní. domluvila jsem to a pak jsem podél té řeky šla

Reagovat

svitluny 15.2.2005 13:00:20

novy

K tomu snu - že by vize budoucnosti naší Země a společnosti? Možná, že je to tak, že se dusíme a že by bylo snadné se nechat zadusit - sundat masku a nechat vše takové, jaké je. Ale Ty jsi bojovnice a jen tak se nedáš - jakmile prohlídneš a zjistíš, že i sklo je rozbitné a Ty jej rozbiješ, že situace je tak neúnosna, že se na ni nelze jen dívat, tak se dáš do boje - za své přátele a nejen za ně a pak míříš přímo do srce - aby jsi utlačovatelé zabila - v noci jdeš pro jídlo - v noci se ději věci tajemné - něco nového vzniká - ale už nejsi sama - jdete v párech - protože víš, že v kolektivu je síla a také víš, že má naše planeta na kahánku, tak ji chceš uzdravit - proto vyhrabáváš z písku zdravotní techniku - řekal bych že se Ti zdál jeden s věšteckých snů o vizi budoucnosti - pokud budeme slepí, že planeta může dojít k zániku. smajlik

svitluny 15.2.2005 13:04:43

novy

Sen o hotelu - někomu zajišťuješ ubytování - žena - muž - rovnováha - pár, ale máš je vzbudit - možná, aby otevřeli oči a viděli, že zatím je za oknem příroda, ale pokud se neprobudí, tak nemusí být takovou, jakou ji známe dnes. Ty je probouzíš a odcházíš kolem řeky - jdeš za svým cílem.

enike 12.2.2005 14:07:37

novy

k ránu se mi pak ještě zdálo toto:
šla jsem do jakési hospůdka/kavárna a šla ke stolu až kamsi vzadu. řekla jsem si, že si dám svařák. na tabuli bylo napsáno asi 35,- nebo 38,- korun. seděla jsem u toho dřevěného stolu a četla si jakési noviny. věděla jsem, že mám asi tři čtvrtě hodiny tam pobýt. ještě si pamatuji, že jsem měla batoh, kde byly důležité věci. i když jsem tam seděla sama, nikdo si mě nevšímal, tak jsem se cítila strašně vpohodě. i trochu pocit seberealizace (nevím jak to popsat). pak jsem viděla, že vedle u stolu jsou lidé, které znám - mí přátelé - ale neměla jsem pocit, že bych musela být mezi nimi. stačila mi tahle blízká přítomnost. navíc sem si teprve v té chvíli uvědomila, že stůl je vyvýšen narozdíl od ostatních. pak jsem si říkala, že obsluha nikde, tak asi půjdu pokoukat jinde a začala jsem si balit noviny mezi další dokumenty do batůžku a ona teprv přišla obsluha a já si řekla, že ještě nějaký čas mám a že si dám ten svařák. pak si pamatuji, že jsem šla na wc. šla jsem na chodbu a viděla jsem, že na tom wc, co je na chodbě je kupa lidí a tak jsem šla zpátky dovnitř podniku a věděla jsem, že jsou tam někde dveře, kde je další wc. tam nikdo nebyl. vpravo v rohu byla sprcha - čtveratý prostor s nizoučkou zídkou (asi 10 cm do výšky v modrotyrkysové barvě. nevím proč, ale k té sprše mě pojily jakési příjemné vzpomínky

Reagovat

svitluny 14.2.2005 13:02:57

novy

Řekla bych - hospůdka - to by mohl být zdroj informaci - ceník číslo 8 či 11 tyto karty se v tarotech někdy zaměňují - zkus si pro jistotu procítit obě z velké arkány. Stůl vzadu - púroč si mylslíš, že by jsi měla být opodál a stejně s těmi kamaráda - proč se cítíš i v jejich přítomnosti izolovaná - jak je to ve skutečném životě - proč myslíš, že sedíš výš než oni - obsluha - pomalá možná Ti přijde, že informace k Tobě jdou pomalu - baťoh - to je to, co si neseš sebou svým životem - své radosti a i trápení. Odcházíš na WC - chceš se zbavit něčeho, co Tě tíží, ale je tam spousta lidí - nejsi sama, kdo má trápení i oni se ho chtěji zbavit - tak hledáš své místo - svůj způsob zbavování se nepotřebného - víš že je a pak ho nacházíš - je tam sprcha - sprcha nás očisťuje - ve sprše se dá meditovat a mohou přijít nové impulzy, možná z toho Tvá spokojenost, že ji vidíš.

enike 12.2.2005 13:55:13

novy

jak jsi mi říkala, svitluny, tak jsem si položila před spaním nějakou otázku a vyklubal se z toho fakt zvláštní sen po němž jsem se probudila, a začala rychle nahrávat do své paměti, abych ho nezapomněla. cítím, že je důležitý, ale i tak spousta věcí vypadla, bohužel rozhovory.

začalo to tak, že jsem se vydala na chalupu, všude byl sníh, šla jsem podél hlavní silnice z pardubic a ani nevím, zda jsem stopovala, ale zastavily vedle mě sánky s jakousi dívkou v mých letech (brunetka), sedla jsem si na ty sánky za ni a jely jsme. nemusela jsem jí říkat cestu. ona to věděla. okamžitě jsem z ní měla skvělý pocit a ona mi říkala věci o mě a pokládala mi otázky (nic z nich si nepamatuji, ale pamatuji si pocit, že až budou důležité, tak si je vybavím a snad i budu schopná si na ně odpovědět, protože už je znám. asi se zapsaly někam dost hluboko do mého podvědomí. možná pro ted nejsou zas tak důležité). vím, že jsme v tom snu pochopila mnohé o sobě i o své budoucnosti a vše vypadalo tak jasné. pak jsme stoupaly do jakéhosi kopce, ale to už to nebyly sánky, ale jakýsi koberec, který nás sám nesl vzhůru, ale uprostřed kopce pomalu zastavil, já si všimla, že jsem ztratila botu a bála jsem se, že jsem ji ztratila někde dole, ale ona byla jen pár kroků níž. když jsem si ji opět nazula, tak jsem pochopila, že se nemůžu nechat jen nést a šli jsme dál do kopce pěšky. tam dál pak byly různé klikaté cesty a ona znala tu cestu kam chci jít, ve snu mi připadalo, že naše cesta je společná. celou dobu probíhaly rozhovory, otázky, nebo jsme mlčely a já to chápala. pak jsme byli v místě, které mělo být tou chalupou, ale byla jsem vlastně doma. zůstaly pootevřeny dveře a já si náhle všimla, že si toho všimla i sousedka a tak jsem je rychle přibouchla, ale cosi ve mě mě zarazilo. proč se bojím lidí. znovu jsem otevřela dveře, upřímně se na ni usmála a řekla jsem, že jsem to já, že jsem si sem na chalupu jela vzít/nebo zařídit nějaké věci a pak jsem normálně zavřela a šla jsem do obýváku za tou dívkou, ale nebyla tam a já to čekala, že tam nebude, věděla jsem, že není reálná, že její čas věnovaný mě skončil. na stole pak zůstaly různé kalendáře (na vrchní straně na každém bylo veselé kotátko v trávě umístěné uprostřed snímku), které byly různé svým využitím (stojaté na stůl, velké na pověšení). dohromady jich bylo 9 nebo 10, ted zpětně zvažuji i číslo 8 (ale spíš ne). věděla jsem, že jsem ty kalendáře dostala za odměnu. že jsem tu dívku i když mě znala snad víc než já sama sebe mile překvapila svými pokroky a chápáním věcí. pak si ještě pamatuji jak jsem probírala ty kalendáře a řekla jsem si, že jimi obdaruji své přátele. jinak znamením jsem vodnář, myslím, že to pro tenhle výklad taky důležité.

nevím jestli to má smysl vykládat, porad mi, která karta v tarotu by mi pomohla pochopit víc. kdo si myslíš, že byla ta dívka? proč sánky, proč koberec? za každou otázku, kterou mi položíš, za každý symbol, který budeš schopna vysvětlit ti budu moc vděčná. jinak časově to nelámej přes koleno, odpověz až budeš mít dost času, chuti a inspirace. předem ti, svitluny, moc děkuji.

Reagovat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611
© Rejtmon