Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum výklad snů

Pokud chcete vyzkoušet, jak sny dokážou poradit - napište zde svůj sen - já Vám jej vyložím a pak sami můžete posoudit, zda mohou či nemohou poradit. Někdy má sen více významů a proto jen Vy sami budete vědět, který je pro Vás nejvhodnější.

Vložit příspěvek

Majk 20.6.2005 17:41:36

novy

zdál se mi sen o tom jak ke me promlouvala jedna holka. byl jsem tam jeste s jednim klukem a rikal ke me ze si myslela, ze ja su ritolezec, ale pry je to on. pak jsem byl nekde a tam jsem slysel jak nejaka uplne jina holka rikala. ze je tam hezkej kluk.

Reagovat

svitluny 21.6.2005 08:58:25

novy

Majku,
no vidíš - holky si Tě všímaj, jsi šikovný kluk, nebude dlouho trvat a sen se stane realitou a Tobě to ty slečnby budou říkat do očí. Hezký pocit. S prázdninamí se i nové lásky mohou objevit. smajlik smajlik

enike 14.6.2005 14:01:45

novy

sen začal tím, že jsem měla někam jet, s bratrancem (nemáme se moc v lásce), jeho holkou a s kamarádem z fotokurzu, který je mimochodem velmi pěkný a v současnosti opuštěný. měli jsme jet na moravu a tak jsme jeli nejprve dvěma auty, byl večer skoro noc vybavuji si umělé osvětlení aut a to, že opouštíme pardubice, já a kamarád jsme jeli první jeho autem a ona najednou při jízdě vlezl za mnou na zadní sedadla ani nevím proč, ale asi mával ze srandy na druhé auto, fakt nevím a já si všimla,že silnice se mění a že už nejede rovně a že někdo musí řídit. nejprve sem seděla, tak jsem nejprv řídila auto ze zadního sedadla, ale šlo to špatně, tak jsme se na sebe podívali a pro mě to bylo povolení prostě si sednout dopředu a řídit, tak jsem učinila. nohy mi dobře sedly na spojiku a plyn, ale hodně těžko sem se nohou dostávala na brzdu a snažila jsem se posadit tak, abych v případě potřeby na ni mohla rychle dupnout, ale pak jsem se na to nějak vykašlala. najednou jsem začala machrovat a proti jelo auto a já vyjela místo do svého pruhu ven ze silnice na louku, ale to už sem najednou seděla sama na motorce a viděla ostatní jak jsou pěšky po silnici a tak jsem z motorky sesedla, hledala jsem prostor mezi stromy a pak ji dovedla zpět na silnici. pak jsem najednou byly v nějakém městě a kamarádova motorka musela vychladnout, aby se nezavařila, protože je před námi dlouhá cesta. já si uvědomila, že jsme toho moc nenajeli, že máme docela skluz. šli jsme se najíst a já začala pátrat, kde má v autě bratranec mou fotobrašnu. tak jsem zjistila, že mi ji nevzal (já si začala v paměti uvědomovat, že těch zavazadel bylo hodně, že sem mu řekla, at nekteré vezme) bála jsem se, že mé focení, které mi závidí sabotoval a nechal tašku někde venku před domem. hledala jsem telefon, abych mohla zavolat domů a zjistit, zda je brašna aspon v pořádku doma. v té restauraci byli milí a poslali mě v klidu si zavolat o dvě místnosti dál, kde byl klid. seděly tam u stolu jen dvě japonky s výrazně šikmýma očima a jemně melírovanýma vlasama. jedly a povídaly si. nerozumněl jsem jim. dala jsem si sluchátko k uchu a slyšela anglicky, že zjištují, kdo volá, pak na mě nějaký hlas ve sluchátku mluvil česky, že pochopil aniž sem cokoliv řekla, že jsem čech. to že mluvil prve anglicky sem přisuzovala tomu, že volám z místa, kde jsou ty dvě japonky. hovor stále nebyl spojen, vybavuji si jedno řečené číslo a to nula. pak jsem najedou byla venku u kamarádovi motorky, hlavu v dlaních jsem měla na sedadle motorky a plakala jsem. byl tam taky a začal mě hladit po vlasech a skláněl se nade mě. omlouvala jsem se mu, že mu tu cestu tak kazím tím jak se chovám, místo jakých koliv slov mě hladil dál, pak se sklonil a políbil mě, ale bylo to takové lehké, že jsem to sotva cítila, tak jsem se z toho sedadla začala hlavou zvedat blíž k němu, abych další a další polibek opravdu cítila. a mezitím, protože už byl čas skoro vstávat, mi probíhaly hlavou čím dál reálnější myšlenky. pamatuji si tyto: "sakra ta svitluny měla pravdu, že ta láska je fakt hodně blízko, když mi vykládala ten minulý sen a já tomu nevěřila, a jak to šlo rychle a snadno, a taky mě napadalo, že jsem štastná, že takhle to chci."

jinak večer před spaním sem si dávala otázku, zda umím vše na zkoušky a pokud je něco v čem si nejsem jistá, tak at se mi to ve snu ukáže.. tak nevím asi mě to podvědomí neposlouchá, nebo umím vše a je čas začít řešit jiné potřeby mé duše

Reagovat

svitluny 15.6.2005 09:24:42

novy

Sen je sice hodně dlouhý, ale říká Ti to jasně závěr - láska už je opravdu blízko. Napřed jedeš s kamarády - necháváš se vést, pak tě veze Tvůj přítel, ale nakonec přenechává otěže v Tvých rukou - Ty se rozjedeš velkou rychlostí, máš na to, aby jsi to uřídila, pak jdete jíst - i láska potřebuje potravu - máš pocit, že jsi jeho zásluhou ochuzena o focení, ale to teď musí počkat - láska má přednost a ta opravdu přichází. Řekla bych, že během prázdnin je zde smajlik

enike 11.6.2005 22:48:35

novy

pořád se mi zdá o lásce.. poslední 3 noci

1. pamatuji si jen kousky, protože se připravuji na zkoušky, zdálo se mi, že mi přišly výsledky a na obou školách jsem se dostala lehce nad minimum bodů, pak další úsek snu, kdy jsem šla na zkoušku a šla jsem do budovy nemocnice. a třetí úsek, že jsem jezdila s nějakým zájezdem důchodců v autobuse. řidič byl mladej a milej, šli jsme spolu něco zařídit do nějakého hotelu a on se mě před kýmsi zastal, já se mu podívala do očí a řekla jsem obrovsky upřímné díky. ten pocit byl hodně o lásce.

2. chodila jsem s fantastickým klukem, setkávali jsme se u domu, kde bydlím, líbali se, byl strašlivě hodnej a můj typ. a já ho v jedné chvíli nevím proč srovnávala s jedním bývalým, tak že jsem si řekla, že on je jeho pravým opakem (což je reálně dost pozitivní)

3. hory, sníh, byla jsem na nějakém zájezdě s nějakou školou (jako studentka) a šla jsem sama (ale uvnitř veselá) sněhem z nějaké vesnice a před chatou na kopci, kde jsem byla ubytována jsem potkala muže, který v tom snu byl jakýmsi praktikantem. pak jsem seděli naproti sobě ve sněhu (cca 2m od sebe a přesně mezi námi byl kousek jakoby vyježděné stopy, jako když tam někdo sjede po prdeli), já výš, on níž a dlouho jsme na sebe jen koukali. pak jsem najednou začala sjíždět a ne a ne zastavit a sjela jsem o kousek níž než byl on. tam se mi podařilo ubrzdit. střih. další část byla v chatě. učitelka mě neměla ráda, tak mi schovala kufr do úložního protoru postele. sem zjistila, že se nemůžu převlíct, ale nevadilo mi to. bylo mi to jedno, pak se mělo odjíždět a přišel za mnou do pokoje a on, zase jsme na sebe koukali a já si přála, aby to nebylo naposledy, co se vidíme. pak on najednou řekl, zda bych s ním někdy někam nezašla. řekla jsem, že jo, pak teprv sem si ho prohlídla, nebyl krásnej, spíš sympaták s delšími vlasy skoro po ramena a na hlavě měl bekovku.

nejsem si vědoma, že bych po lásce tak toužila, ale každej takovej sen ve mě vzbouzí pohodu po probuzení. jinak každej kluk o nichž se mi zdá, je naprosto jinej, nikdy žádnej stejnej ani reálnej

Reagovat

svitluny 13.6.2005 09:27:22

novy

Když to sestručním - Amor si na Tebe už brousí šíp. Bude to někdo zcela nový, ale bude Ti s ním krásně a vynahradí Ti smutek z neopětované lásky. smajlik smajlik Nemusí být krasavec, ale vnitřní krása je trvalejší, než ta vnější.

enike 13.6.2005 12:51:52

novy

ted spíš v popředí krapet stojí ta první část prvního snu

"zdálo se mi, že mi přišly výsledky a na obou školách jsem se dostala lehce nad minimum možných bodů k přijetí, pak další úsek snu, kdy jsem šla na zkoušku a šla jsem do budovy nemocnice."

to s těmi body mi možná říká, že něco umím, že prostě sem připravena to absolutně nezvorat, ale ta druhá část, kdy se zkouška má odehrávat v nemocnici mi není jasná. proč nemocnice, čeho je to symbol?

svitluny 15.6.2005 08:49:44

novy

Třetí zkoušku jsi dělala v nemocnici - léčila jsi si svou duši, protože máš ze zkoušky strach, což Ti způsobuje jako tu nemoc a nemocnice Tě toho strachu zbaví, že zkoušku uděláš a tím pádem se zvedne sebevědomí a Ty se uzdravíš od strachu z možného neúspěchu. smajlik

karotka 11.6.2005 13:06:48

novy

Dobrý den paní Jarmilo. Dnes se mi zdálo více snů, ale pamatuji si jen útržky. Zdálo se mi něco o bývalém příteli, na kterého poslední dobou moc myslím, neboť mi chybí ( už jsme se neviděli přes 2 roky). Ze snu si pamatuji pouze to, že jsme spolu hovořili a bylo mi hezky, ale jinak nic. Dále se mi zdál sen, že jsem doma u rodičů, ve svém pokoji, byl hezký a bylo mi tam moc fajn, taky jsem mluvila se svou matkou a měla jsem krásné dlouhé hnědé vlasy. Ve skutečnosti mám vlasy krátké. Co to může znamenat? Taky si pamatuji, že jsem z těch dlouhým vlasů měla obrovskou radost a nasadila jsem si velký klobouk s květy a šla jsem se pochlubit matce, které se to taky moc líbilo. Děkuji za výklad.

Reagovat

svitluny 13.6.2005 09:09:48

novy

No řekla bych takový klidný sen - setkání s přítelem na bázi přátelství. Návrat domů, kde Ti bylo hezky - domov - Tvůj pokoj pocit bezpečí a pak setkání s mámou - ta Ti dodává sebevědomí - je na Tebe hrdá - proto Tvé dlouhé vlasy - ty Ti ukazují, že jsi silná a kloubouk Ti to jen potvrzuje. Je velký - možná máš velké cíle a chceš mamince dokázat, že na to máš. smajlik

Andre 9.6.2005 19:01:39

novy

dnes se mi zdálo jak jsem byl ve třídě plné lidí vše bylo naprosto v pořádku až na to, že tam bylo asi šest vlků. ti vlci byli v koutě a jen tak tam stáli. poté za mnou několik došlo a očmuchalo mě a odešli dál, ale byl tak jeden ze kterého jsem měl strach. neustale se po mě díval a měl jsem pocit, že mě chce pokousat

Reagovat

svitluny 10.6.2005 17:54:32

novy

6 vlků - 6 jsou v tarotech milenci - 6 vlků - možné nebezpečí - možný způsob ublížení, ale Tobě oni neublíží, odcházejí, jen jeden si Tě prohlíží. Necítíš v podvědomí od někoho, že by Ti chtěl ublížit a zatím jen vyčkává? 6 jsou v tarotech Milenci - mohlo by se to týkat i lásky a možného milostného trojúhelníku.

Martina 9.6.2005 18:59:12

novy

Paní Jarmilo, myslíte, že když se zdá mě o manželovi protože jsem žádala jeho duši aby mě navštívila, objevuji se v jeho snech i já? Co jsem se naštvala, prosím svoji duši když jdu spát, aby ho navštívila a dala mu najevo, že už ho nechci. Zajímá mě, jestli proto, že jsme tak propojení, má živé sny ve kterých jsem já...
Děkuji Martina

Reagovat

svitluny 10.6.2005 09:40:11

novy

Pokud jste propojoni, jako že jste, když jste s ním prošla léta manželství, tak se mu může zdát o Vás stejně, jako Vám o něm. Ještě záleží, že když jste v současné době naštvaná, což jsou zcela normální Vaše emoce, jestli to cítí stejně i Vaše duše, protože ta je odprostěná od EGA, chtění a ta jediná ví, co je pro Vás správné. Ji neovlivňuje rozum, ona se řídí citem a stejně tak duše vašeho muže. Proto se mohou ve snu duše chovat jinak, než za plnéhpo vědomí vy dva. Duše vědí, co maji společného a co si zde maji prožít.

Martina 10.6.2005 10:41:24

novy

Děkuji za odpověď. Žiji si svůj život dál se svými dětmi a vše nechávám plynout. Manžel si nejspíš už vybral svou cestu a já mu to přeji. I na mě určitě čeká něco hezčího, lepšího...

Nerfes 9.6.2005 14:07:16

novy

Dobry den Jarmilko.
Sen mi zacal tim, ze jsem videla vlakovou nehodu. Na jednom nadrazi onen vlak nezabrzdil a v nejvetsi rychlosti vrazil do odstaveneho vlaku. Prochazela jsem jim a divala se do tvari mrtvym lidem a pak jsem mezi nimi uvidela svou mladsi sestricku (mrtvou) a jeste nekoho (vubec si nejsem jista, zda jsem to byla ja- na jednu stranu ano a na druhou ne). A pak se sen premistil do doby, jeste pred ono nestesti. Byla jsem doma a sestricka se balila nekam na tabor. Za dve hodinky mela jet vlakem. V tu chvili jsem si uvedomila, co se vlastne ma stat. Prosila jsem rodice, ze ji doprovodim na tabor- at nejede sama. Pak uz jsme sedeli ve vlaku- skoro celou dobu jel v poradku a pak z neceho nic zacal zpomalovat a hned na to silne nabirat na rychlosti. Ihned jsem jednala:"musime vyskocit a to hned, za minutu uz pojede moc rychle a za dve, uz mozna bude pozde!" Cekala jsem jeste chvilicku na vlak, jez nas mel mijet- abych vedela na jakou stranu mam skakat, ci jestli vlak jeste neprekoleji. Nevim, proste jsem to vedela- behem nekolika sekund jsme prekolejili a na to nas hned mijel vlak. Hrozne jsem si oddechla, ze nas nesrazil. Otevrela jsem okno a lezla napred a vtahovala jsem za sebou sestricku. Vlak uz jel pomerne dost rychle, ale povedlo se nam vyskocit beztoho abychom se nejak narazili. Hlavou mi pak jeste vrtalo, co ze se vlastne stalo se strojvedoucim- napadlo mne, ze to byl infarkt.( Umrel, ruka mu sjizdela z paky- proto na okamzik to brzdeni, nez mu ruka sjela uplne a vlak se rozjel.)Pak jsme se vydali spolu k onu osudnymu nadrazi. Hrstka lidi stala pred nadrazim, objimala se a plakala. V tom mne zastavil jeden chlap a povida mi: "skoro nikdo neprezil a v tehle casti vlaku,ukazoval prstem (kde jsem sedela) ,neprezil nikdo." Prosla jsem si se setrickou vlak a opet si prohlizela lidi a mrzelo mne, ze jsem dbala jen na nas a ne i na ne. Mozna jsem je mohla taky zachranit- ackoli mi neco rikalo, ze to byl jejich osud. Kazdopadne sen mi zacal resit mou otazku: Jsme opet ve vlaku chvili pred tim, nez strojvedouci umre. Najednou ve vlaku potkavam pruvodciho, jez tam minule nebyl. Ihned ho informuju at zachrani lidi pred nehodou.Na to mi otevira dvere a ja se sestrickou vyskakuju. Utikali jsme hned stranou od koleji a divali se na vlak jak odjizdi. Zacal zpomalovat a na to silne zrychlovat- a to uz z nej vyskakovali lidi s pruvodcim. V duchu jsem si rikala:" kde je ten vlak, co nas mel mijet?" A....vlak¨prekolejuje a ze zatacky naproti mu jede ten druhy vlak a vsechny lidi rozmeta - hrozny pohled. Jediny kdo prezil jsme byli my a pruvodci. On jediny stacil uhnout vlaku. Tak muj sen skoncil. Ty lidi se nemeli zachranit.
Spatne se mi po tom snu znova usinalo- v hlave se mi zjevovali ti mrtvi lide.

Reagovat

svitluny 9.6.2005 16:29:53

novy

Takže k tomu vlakovému neštěstí - první obraz - vlak cesta vlakem - cesta životem, co Ti někdo řídí a vlastně všem cestujícím - Ty si řídíš život sama - ten vlak jede do záhuby. První varianta Ti ukázala, že něco může smést Tvou sestru - druhá Ti ale ukazuje, že když nebudeš myslet jen na sebe, tak že jsi ji schopna zachránit a tak obě vykakujete z rozjetého vlaku - zachraňujete se na poslední chvíli, ale nedokážou se zachránit všichni - tak Ti to ukazuje třetí variantu, co kdyby pomohl průvodčí - Vám dvěma sice pomůže, ale i když zachraňuje ostatní, tak jim stejně nepomůže - zde je vidět, že každý si řídí svůj život sám, ale Ty jsi schopna ovlivnit a pomoci jak sobě, tak své sestře. Tak bych to brala, vyskakujete s rozjetého vlaku, který by Vás jinak dovezl do záhuby. Z čeho by jste měly se sestrou vyskočit? Kam jste se dostaly, co by mohl být tím špatným vlakem? Ale každopádně máte na to, aby jste se zachránily a mohly pak nasednout do správného vlaku života. smajlik

enike 8.6.2005 11:19:51

novy

tak se mi zdál sen o lásce
fakt nevim kam na ně chodim smajlik

vím jen útržek. seznámila jsem se snad přes focení s nějakým mužem. byl desetkrát krásnější než ON (to jsem si vážně ve snu řekla). ale nevypadalo to, že by něco mělo být až pak mi najednou poslal smsku ve chvíli, kdy jsem něco vyhazovala do odpadkového koše. sešli jsme se, objímali. bylo to krásné, ale on byl nějaký hodně zaneprázdněný prací, takže mi ukazoval, že má na mě čas až zas za týden a něco. měl v diáři napsaných kupu věcí a nechal mě do něj koukat. v té chvíli jsme nějak leželi na posteli (vypadalo to jako hotelový pokoj a vše bylo ve světlé béžové pastelové příjemné barvě).

pak si vybavuji část, byli jsme někde na koupališti a místo bazénů to byly rybníky obklopené holými (bez listí) stromy. jeden z rybníčků (ten nejmenší) byl vyschlý. ptal se mě, zda tam bývá voda, řekla jsem, že tam bývala voda, ale že vyschla a že už tam nejspíš žádná nikdy nebudu. docela ho to zajímalo. pak jsme stáli na svahu nad jedním rybníčkem a mě se líbilo jak se jakási lampa zrcadlí v nádherně modré hladině, říkala jsem mu, že by si to mohl vyfotit.

Reagovat

svitluny 8.6.2005 19:30:15

novy

sen Ti říká, že jsou kolem jiní a dokonce krásnější a že svou lásku můžeš potkat při focení - nechá Tě nahlídnout do diáře - nechá Tě nahlídnout do svého života a proto ten skok do postele - do soukromí. Ty jezírka a stromy bez listí - smutek, že něco skončilo - ten vyschlý rybníček, to mohou být vyschlé city vůči někomu, ale pak přicházíte k novému rybníčku, kde se voda zrcadlí - nový vztah, nové city a Ty jej žádáš, ať to vyfotí. Ráda by jsi, aby to zůstalo pořád stejně krásné, neměnné, jako když se vyfotí fotografie.

Já si myslím, že sen Ti ukázal, že pro jedno kvítí slunce nesvítí a že Ti do cesty vstoupí někdo nový a daleko přitažlivější a Ty s ním budeš zažívat krásnou lásku. smajlik

Martina 8.6.2005 08:13:29

novy

Dobrý den paní Jarmilo, dnes se mi zdál zvláštní sen. Měla jsem vyhrát nějaké peníze v soutěži, šlo o 10000,- Kč. Říkala jsem kolegyni v práci, aby taky hrála. Pak se mi zdálo, že mi volal manžel, že si chce vzít děti- měl je tenhle víkend. ( Zjistila jsem, že se chová tak, že dává rodině na výběr jestli on, nebo já. Naštvalo mě to a v podstatě už nestojím o to, aby se vrátil. Každý večer prosím svoji duši aby ho navštívila a dala mu najevo, že už ho nechci). Vím, že jsem mu ve snu řekla, že tu s dětmi nebudeme, až v neděli a že je může mít. Také mě překvapilo, že volal, protože je neměl mít a dříve se domlouval s dětmi a ne se mnou. Před tím, se mi o něm zdálo skoro každou noc- vykládala jste mi ty sny. Teď co ho nechci, to bylo poprvé a jako by se mi tam vtlačil do toho snu.
Děkuji za výklad smajlik

Reagovat

svitluny 8.6.2005 19:22:35

novy

Takže když shrnu sen i realitu. Dříve jste chtěla manžela zpět, ale on nechtěl, dneska už se ve Vás něco zlomilo a po jeho návratu netoužíte, ale ono se může stát, že on si to začíná uvědomovat a tím, že se už domlouvá s Vámi a ne s dětmi, možná bude hledát cestu zpět a nebo k možnému dialogu a domluvě mezi Vámi. To, že očkoval děti - to se vlastně sám před sebou ospravedlňoval, že on nebyl ten špatný. To tak bývá, že chtěl své selhání hodit na někoho jiného.

Martina 9.6.2005 10:31:33

novy

Děkuji za výklad. Manžel neočkuje děti. Ale dává na výběr své sestře a dalším členům rodiny. Pokud tam u nich budu třeba na grilování já, on odejde.
Dnes se mi zase zdál sen. Byl všelijaký, zase se mi zdálo i o manželovi. Nechci aby se mi o něm zdálo a on mi leze do snu. Vím, že v něm byl, ale o co šlo, jsem zapomněla. Jen, že to nemělo spojitost s tím co se mi zdálo.
Děkuji Martina

svitluny 9.6.2005 12:09:04

novy

Manžela jsi si do snů programovala, žádala jsi o setkání s jeho duši, takže teď se Ti ve snech zjevuje a zjevovat bude, dokud se to mezi Vámi nějakým způsobem nevyřeší. Byla jsi u několika kartářů chtěla jsi po nich věžtbu, chtěla jsi jej zpět a tohle mohou být všechno odezvy, na Tvé předcházející činnosti ohledně Vašeho vztahu.

Petra 7.6.2005 13:57:40

novy

Umřel mi děda. V životě nebyl moc hodný, všem jen nadával a ubližoval, ale tj. jen tak pro upřesnění. Zdál se mi sen asi 2 dny po jeho smrti, že jsme měli jeho pohřeb v kostel. Přivezli ho tam v takovém kočáře (např. jak byl v Čerti nejsou žerty, takový černý) a on v tom kostele si sedl v té jakože rakvi a začal divně mluvit. Byl to šílený sen, už bych ho nechtěla zažít. Nevíte co to může znamenat?

Reagovat

svitluny 8.6.2005 11:41:00

novy

Možná, že to byl pozdrav od dědečka z očistce, kde se teď zpovídá ze svých hříchu - proto tek kočár, jako by z pekla. Jeho tělesná schránka je v kostele, ale duše už někde jinde.

enike 7.6.2005 08:38:27

novy

před spaním sem se ptala na něj, zda to má ještě smysl se o něj pokoušet, protože poslední dobou mám pocit, že asi ne.

ze snu si pak pamatuji toto: byla jsem ostříhaná, měla jsem krátké vlasy a strašně mi to vadilo. nelíbila sem se sama sobě, když sem se na sebe podívala do zrcadla. litovala jsem ztráty vlasů. nechtěla jsem kvůli tomu chodit ani ven dokud mi nedorostou.

Reagovat

svitluny 7.6.2005 11:07:08

novy

Ta láska Ti bere sebevědomí - to jsou ty ostříhané vlasy a Tobě se to nelíbí. Zeptej se sama sebe. Stojí Ti za to?

enike 7.6.2005 11:48:27

novy

nevim na čem sem. nevim jak na něj. on nemá snahu. takže nestojí smajlik

svitluny 7.6.2005 12:35:38

novy

víš, ono je někdy dobré udělat radikální řez a zeptat se přímo - já vím, ona zamítavá odpověd může hodně bolet, ale pořád lepší, než se trápit touhou po něčem, co nepřichází, ale na druhou stranu, zase může přijít odpověď kladná a to už za to stojí, ne? smajlik

Tara 6.6.2005 08:35:28

novy

Dobrý den, zajímalo by mě, co znamená můj dnešní sen. Zdálo se mi o mojí kamarádce. (V současné době se spolu nějak moc nestýkáme, není to mezi námi takové, jaké by to mělo být - mezi kamarádkami.., a jak bych si přála).Dívala jsem se na ni z okna, zrovna se měla vdávat. Měla na sobě krásný dlouhý svatební šaty, který jsem na ní obdivovala. Ona se zatočila a sukně se kolem ní rozevlála. Potom jsem ji viděla s rodiči, vytušila jsem, že jdou na obřad. Nevěsta i její matka měly na hlavě klobouky. Věnovala jsem pozornost klobouku její matky. Byl velký a myslím, že s velkými květy. Divila jsem se, že si něco takovýho vzala na svatbu. Kamarádka se na mě otočila a zamávala mi, já jí taky. Tím sen končí.

Předem děkuji za výklad.

Reagovat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611
© Rejtmon