Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum výklad snů

Pokud chcete vyzkoušet, jak sny dokážou poradit - napište zde svůj sen - já Vám jej vyložím a pak sami můžete posoudit, zda mohou či nemohou poradit. Někdy má sen více významů a proto jen Vy sami budete vědět, který je pro Vás nejvhodnější.

Vložit příspěvek

svitluny 30.9.2005 10:46:18

novy

Divka, kterou nemáš ráda Ti možná ve snu přišla ukázet, že je smutná - proto ty černé šaty, v ruce drží babmus - bambus je v japonsku symbolem věrnosti a ženy je dávají mužům, aby si jich muži vážili a byli jim věrni ta dívka Ti to ukazuje. Brož s hadem - had je sexualita, ale také touha po ní. Možná Ti ta dívka ve snu ukázala, že je schopna věrnosti, lásky i vášně a ta hudba svatebního pochodu, že tohle je Tvému bratrovi schopna dát, ale také to žádá od něj.

Alena 29.9.2005 17:04:23

novy

Dobrý den, na dnešek se mi zdálo, že chodím do knihovny a půjčuju si knížky. Pohádkové pro syna.

Reagovat

svitluny 29.9.2005 19:31:17

novy

V pohádkách je hodně moudrosti, co si tak nějakou přečíst? Já je také dětem s oblibou čítávala. smajlik

Veronika 29.9.2005 11:52:10

novy

Dobrý den, prosím o vyložení mého snu smajlik
Zdálo se mi, že jsem byla v cizím městě, ale nepamatuji si, proč jsem tam byla. Odněkud jsem šla, možná spadlo pár kapek deště, ale nevím to jistě. Došla jsem do takového jakoby podchodu, jako když je nade mnou velký most. Bylo tam hodně lidí, kteří šli stejným směrem jako já, a i obráceně. Vím, že se pořádně rozpršelo, přemýšlela jsem, jestli mám deštník - asi nemám, byla jsem ráda, že jsem byla v tom "podchodu". Najednou jsem zahlédla mamčinou kamarádku, která šla proti mě. Taky si mě všimla, chtěly jsme se spolu zastavit, ale proud lidí nám v tom zabránil. (Ve skutečnosti bysme se jenom pozdravily a šly dál). Potom jsem viděla rodiče své kamarádky, myslím, že s nimi byl ještě někdo třetí, ale to nebylo podstatné. Otec kámošky mi něco říkal, usmíval se. I její maminka vypadala vstřícně. Říkala jsem si, že ten svět je malý, když jsme se tu potkali. A trochu překvapeně jsem pokračovala dál. (Překvapeně proto, že ve skutečnosti by se na mě tak přátelsky netvářili...)

Předem děkuji za výklad
smajlik

Reagovat

svitluny 29.9.2005 19:33:14

novy

Možná se v reálu koukáš na svět moc černě a sen Ti ukazuje, že i dospělí Tě mají rádi a berou Tě jako skoro sobě rovnou, že už rosteš a pomalu dospíváš a tak Tě začínají i brát, ne jako dítě, ale jako dospělou a ta už stojí za zastavení a za hovor. smajlik

Jana 27.9.2005 15:35:49
studio (tečka) tvpro (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Hezký den,
asi bych se k podobné věci za normálních okolností neodhodlala, ale zhruba poslední tři týdny mám šílené sny. Nevím proč, mám skvělý vztah, miluji svou práci, kupujeme s přítelem byt, plánujeme rodinu. Do toho se mi zdají věci jako, že se mí rodiče zabili v autě, přítel před mým zrakem spáchal sebevraždu, moje narozená dcerka (ve snu narozená) se oběsí na kšírech od kočárku. Jsou to souvislé příběhy, které ale v podstatě nemají žádný smysl. Třeba o té mé dceři...porodila jsem ji a nevěděla, co s ní. Jen jsem na ni koukala. Pak jsem si odešla do školy (nevím proč, už léta pracuju smajlik ), vrátila se až ráno a dítě bylo mrtvé. Poradíte mi, co s tím? Nebo co to vlastně znamená? Jsem každé ráno zbitá jako pes smajlik Děkuji Vám.

Reagovat

svitluny 27.9.2005 16:02:49

novy

Možná, je toho všeho na Tebe moc, Možná, je to Tvůj strach z budoucnosti a provází Tě i ve snech. Možná se moc bojíš o své blízké a tak přicházejí sny, v těch nejhorších možných variantách. Ta škola je o učení - možná si moc nevěříš a tak Tě škola provázi ve snech. Chtělo by to větší sebevědomí a vše půjde líp i sny se budou zdát ne v barvách šedi, ale pastelových. smajlik

Kamélietka 27.9.2005 09:07:54

novy

Zdravím, paní Jarmilo,

tak se mi dnes zdál sen, asi jiného druhu než sny v poslední době.
Jela jsem na přijímací pohovor do jedné firmy, připadalo mi to, že jsem byla ve výpovědní lhůtě a měla jsem volno na hledání nového místa. Cestou na pohovor jsem přemýšlela, že je moje kolegyně nemocná, tak jestli je vůbec vhodné zrovna dnes na pohovor chodit, jestli bych neměla aspoň odpoledne do kanceláře zajít. Nevím už, jak jsem se rozhodla, ale asi jsem se pak do práce nešla, protože jsem se ocitla v kosmetickém salonu na masáži smajlik . Salon mi ale přišel docela neuklizený...
Ještě bych chtěla dodat, že o výpovědi opravdu vážně uvažuju a ve snu jsem se krátce bavila s mojí sestrou a jednou kamarádkou, s oběma ve skutečnosti moji práci hodně probírám.

Děkuju předem a přeju hezký den smajlik .

Reagovat

svitluny 27.9.2005 15:45:55

novy

Možná, že se ve snu promítla realita o tom, že přemýšlíte o výpovědi - jdete na pohovor, ale přitom máte špatný pocit, že v práci budete chybět. Možná, že ještě nejsta tak úplně rozhodnuta, zda opravdu chcete změnu místa. Jdete na masáže - zde by se mělo ulevit, ale není zde útulno, je zde nepořádek. V čem v životě máte nepořádek? Co se Vám zdá neútulné?

Janča 27.9.2005 08:30:49

novy

Dobrý den,

chtěla bych Vás poprosit o vyložení mého dnešního snu. Jela jsem metrem, byla to i nadzemní dráha, která vedla něčím, jako je zahrada, protože na jedné zastávce bylo hodně krásných, barevných květin. Jela jsem se sestrou a ještě jedním člověkem, asi kamarádkou. Měla jsem pocit, že nás jede víc, mladých lidí. Působilo to na mě jako školní exkurze (do školy nechodím, pracuji, ale za rok chci na vejšku). Najednou jsem si všimla, že nějak zlobí dveře. Jakoby se ze spodu vysouvaly z pantů. Dole byla nějaká úchytka. Chytla jsem jí a dveře se snažila držet. Pak nám to ale všem přišlo hrozně legrační, a tak jsem asi 2x dveře vysunula, ale pak zase rychle zandala. Tak aby se nikomu nic netalo. Byly to dveře, jako okna u rodinných domů v Americe. Ne klasicky dvoudvéřová, ale vytahovací nahoru. Pak jsme dojeli do požadované stanice, kde byl rozchod, ale najednou to byl jakoby zájezd. Nikdo nevěděl v kolik se máme sejít a průvodkyně nám zmizela. Dole ve vestibulu metra byl pak jeden z naší turistické skupiny a dělal nějaká legrační čísla (jeh tvář mi byla povědomá – Ros Gueller ze sitcomu Přátel).

Reagovat

svitluny 27.9.2005 15:59:23

novy

K tomuto snu - někam jedeš a jedeš po vyjetých kolejích - takže už je to zaběhlé - jsou zde dveře, které se otvírají, Ty máš strach, že někdo vypadne, že někdo opustí tyto vyjeté koleje, tak se snažíš dveře držet, aby jste dojeli v pořádku a nakonec dojedete, ale stejně je zde chaos. V čem máš chaos?

Jana 27.9.2005 08:30:02

novy

Dobrý den,

chtěla bych Vás poprosit o výklad mého snu. Jela jsem z práce firemním autobusem. Došla jsem k zastávce, kde bylo ještě asi 10 lidí. Autobus však zastávku přejel a ujel nám Všichni jsme se rozběhli a doběhli na zastávku, kde pak autobus také jede. Bylo to do kopce. Čekali jsme na zastávce. Někdo však byl horlivější a utíkal ještě na dřívější zastávku. Najednou jsem si všimla velmi zvláštního muže, který měl v očích hodně zlý výraz. Vystoupil z červeného auta a odešel do jednoho spustlého domu. Měl v ruce nějakou nit, možná to byl rybářský vlasec. Najednou byl slyšet hrozně úpící mužský hlas. Do tohoto domu tutiž někdo odvedl i muže, který původně běžel s námi na zastávku. V9m, že autobus někam odjel a nejsem si jistá, jestli vůbec na naši zastávku dojel. Po tomto velmi hlasitém a uši trhajícím sténání, plném bolesti, se mě zmocnila neuvěřitelná panika. Nevím, jestli na zastávce se mnou pak byli ještě nějací lidé. Myslím si, že ne. Ještě předtím, než muž z červeného auta odešel, tak směrem kde jsme všichni stáoi, hodil hodně zlý úsměv – nebo spíš takový nadřazený úšklebek.

Reagovat

svitluny 27.9.2005 15:55:12

novy

Nemáš ve své blízkosti muže, ze kterého jde strach? Jdete na autobus - ten Vám ujíždí - musíte do kopce - musíte si ještě něco zakusit, než přijede další. Je zde zlý muž ubližuje druhému a nakonec odchází, kdo může být za zlého muže v Tvém okolí? Čeho se bojíš? I tento sen je o strachu.

Janka 27.9.2005 08:29:41

novy

Dobrý den,

ráda bych Vás poprosila o výklad mého dnešního snu. Byla jsem ještě s jedním člověkem na jakoby opuštěném ostrově, byl rovnatý a leželi jsme na zádech a já jsem se zaujetím pozorovala oblohu. Ruce jsem měla rozpažené a dotýkala jsem se konečky prstů trávy a vím, že jsem byla bosá. Najednou jsem na obloze viděla dva trychtýře charakteristické pro hurikán. Byly vysoko a byly šedé a nepřišly mi moc velké, ale já jsem dostala hrozný strach, zvedla jsem se ze země. Chvilku na to se mi zdál druhý sen, který byl něčím tomu prvnímu podobný. Byla jsem také s jedním člověkem a asi i na stejném místě a najednou byla na obloze vidět velká jakoby hořící koule a já jsem si uvědomila, že to je padající letadlo. Pak jsem si na trávě sedla a koukla jsem se před sebe a dívala jsem se na moře. Najednou se ozvala rána a v dálce spadlo letadlo přímo do moře, myslím si, že nehořelo.

Reagovat

svitluny 27.9.2005 15:52:09

novy

K tomuto snu - jsi na opuštěném ostrově s nějakým mužem - jste pár a blíží se k Vám nebezpečí - ze začátku jako by tornáda, pak pád letadla do moře - co myslíš, že může ohrožovat Tvůj vztah?

Veronika 26.9.2005 11:10:01

novy

Prosím o vyložení mých snů:
1) Zdálo se mi, že jsem šla se svým přítelem navštívit jeho maminku do nemocnice. Přijeli jsme autem a měli jsme pro ni nějaké dárky. Přítel chtěl, abych jí je dala já. Jenom mlhavě si vybavuji, že jsme prošli nějakou chodbou, byla světlá, působila hodně útulně, vůbec ne tak, jak to v normálních nemocnicích bývásmajlik Pak jsme byli v pokoji. Přítelova maminka měla postel pod oknem. Vypadala dobře, zdravě, měla hezky upravené vlasy a byla trochu silnější než ve skutečnosti. Pozdravila jsem ji a ptala se jí, jak se cítí. Potom jsem jí začala dávat dárky. Jako první jsem jí dala květinu, bílý karafiát, který byl zabalený v papíře a potom ještě něco, ale už si bohužel nepamatuji co. Ještě si vzpomínám, že jsem v tom snu tak nějak věděla, že tam v té nemocnici je kvůli psychickým problémům.
Potom jsme se s přítelem najednou ocitli venku, šli jsme k autu a rozhodli jsme se jet takovou hroznou cestou - byla kamenitá, hodně z kopce a hodně "nakloněná" doprava, když jsme po ní jeli, jako bysme skoro jeli po pravém boku. Na konci té cesty stála žena, tak nějak jsem věděla, že to je nějaká vědma, tam jsme stáli jakoby v tom autě, ale bez auta, přítel si u ní koupil nějaký přívěšek a já jsem si vzala nějaké ovoce. Nevím, co to bylo. Bylo podlouhlé a úzké a vím, že jsem ho snědla. Sen končil úvahami, jak takový kopec nazpátek vyjede ženská, když i chlap by měl co dělat.

2)Ve svém dalším snu jsem dělala řidičák (který mě čeká i ve skutečnosti). Vím, že za mnou seděl inspektor. Já jsem jela poměrně rychle, ale snažila jsem se to auto přibrzdit. Ono si ale dělalo, co chtělo. Pořád jelo rychle. I ten inspektor mi říkal, ať si přibrzdím. Já jsem mu řekla, že přece brzdím, že mám nohu na brzdě, ale to auto na to nereaguje.

3) Poslední sen si pamatuji jen mlhavě. Vím, že jsem byla v nějakém městě, nejspíš v Praze, nevím, jestli jsem tam byla sama, nebo s přítelem, ale vím, že jsem šla do mírného kopce takovou uličkou, mohla být široká tak 2-3 metry. Na konci uličky jsem se zastavila u jedné výlohy a dívala jsem se na šperky. Už si bohužel nepamatuji, jaké to byly šperky, jestli perly nebo korálky nebo štrasové.

Předem děkuji za výklad smajlik

Reagovat

svitluny 26.9.2005 18:20:32

novy

K prvnímu snu - to co na povrch vypadá zdravě, nemusí být zdravé uvnitř - tak jako maminka Tvého přítele - ty ji obdarováváš - bílý karafiat je o nevinosti, ale bílá barva je také studená - možná je mezi Vámi dvěma chlad. S přítelem nemáte jednoduchou cestu - je hodně kostrbatá a máte problém ji společně ujet - to mohou být problémy ve vztahu, zkoušky, co Vás čekají. Na konci cesty je vědma, přítel si od ní něco kupuje - možný amulet na ochranu - Ty dostáváš ovoce - řekla bych, že znázorňuje mužský sexuální symbol - možná Ti to ukazuje, aby si se nebála zvládnout situaci, protože pochybuješ, jak žena může zvládnout tak těžké řízení, když jej těžce zvládá muž - nabízí se otázka, proč by měla žena být horší řidičkou než muž. V čem si nevěříš?

svitluny 26.9.2005 18:25:53

novy

Druhá část ze snu - jízda autem se dá přirovnat řízení života - možná jsi moc zbrklá - snažíš se jít na všechno moc rychle i Tvůj učitel Tě upozorňuje ať přibrzdíš - Tobě to nejde - co tak zpomalit ve svém životě tak trochu tempo?

K třetí části - když se pro něco rozhodneš a půjdeš za tím, tak Tě odměna nemine, záleží, pro co se rozhodneš - tak Tě čekají buď šperky, jako šperky a nebo perly, jako slzy. Zatím se na ně koukáš přes výlohu.

Když shrnu všechny 3 sny - neboj se života, ale nedělej ukvapené názory. Vše v klidu a s rozmyslem, pak se vše zvládne.

Csangó 26.9.2005 10:30:25

novy

Dobrý den, vážená Svitluny, než přikročím ke svému dotazu, ráda bych vám zde napsala, jak moc si vážím vaší práce a toho, co pro druhé děláte. Ačkoli nejste jediná s tímto nadáním, mezi vámi a většinou ostatních vnímám hluboký rozdíl. Děkuji vám za to, že jste.
Před lety se mému partnerovi zdál sen (v té době jsme se znali jen letmo). Viděl mne v něm jak stojím na okraji skály a opírám se o borovici. Když se na mne zaměřil více, viděl, jak mi z očí místo slz padají perly. Poté k němu přilétl orel a donesl mu mé srdce. Dodnes netušíme, co přesně tento sen znamenal.
Děkuji vám

Reagovat

svitluny 26.9.2005 11:15:14

novy

Díky za pochvalu smajlik

Krásný sen - stala jsi u skály, jako by nebylo už cesty dál, opřena o borovici - strom - jako strom života a z očí Ti padaly perly - perlám se slzy přisuzují. Orel mu donesl Tvé srdce - možná mu sen ukázal, jak mu na Tobě záleží, že má Tvé srdce v dlaních a má se o něj starat - viděla bych to, jako, že mu sen ukázal, že mu dáváš své srdce i svou lásku a důvěru o on je ten, kdo Ti setře ty perly-slzy z očí.

Ivana 26.9.2005 09:25:19
ivana531 (zavináč) post (tečka) sk

novy

Dobry den.Chcem sa opytat co znamena moj sen.Chystala som sa na moju svadbu.Saty som mala v miestnosti,nejakeho stareho domu do ktoreho som musela preliezt malym oknom.Ked som sa prezliekla do svadobnych siat,ktore boli strasne,ruzova sukna s opaskom a nejaka smiesna bluzka,sla som do saly kde uz cakali gratulanti s kvetmi.Zrazu som utiekla z miestnosti do toho stareho domu.Sobas sa mal uz zacat meskala som 7 min.Zrazu som nevedela ci sa chcem vydat,(kedze som uz vydata)rozmyslala som ,ze zavolam manzelovi,aby sa nehneval na mna,ale kvoli placu som mu nevolala.ako to skoncilo uz nepametam,ale bola som velmi smutna v tom sne.Dakujem.

Reagovat

svitluny 26.9.2005 14:04:47

novy

Možná Tě někdo nutí do něčeho, co se Ti nelíbí ve snu je to svatba - ve skutečnosti to může být nějaký svazek, smlouva a Ty to prostě nechceš. Nelíbí se Ti to - nelíbí se Ti šaty - nelíbí se Ti v čem je to zabalené. Meškáš 7 minut. 7 je v tarotech vůz a je jen a jen na Tobě, jak si jej rozjedeš. Možná, že Tě čeká rozhodování, kterým směrem se vydat - zda to bude stará vyjetá cesta s manželem, nebo něco zcela nového. Jsi z toho zatím rozčarovaná a nespokojená, zatím Tvůj vůz nenabral ten správný směr.

Karin 25.9.2005 19:09:53
starinka23 (zavináč) tiscali (tečka) cz

novy

chtela bych se zeptat, copak znamená, když se mi poslední tři dny zdá o tom, že jsem těhotná, nějak si nemohu vzpomenout, s kým, ale máš už dosti velké břicho a hnědé těhotenské šaty. Víc si nepamatuji. Ale jsem štastná...

Reagovat

svitluny 25.9.2005 19:22:16

novy

Těhotenství může znamenat jak, skutečné těhotenství, tak něco nového, co se má zrodit a Ty už máš velké břicho, tak je to naspadnutí - třeba nový nápad, projekt, prostě něco zcela nového. Memusí to být jen opravdové miminko, ale něco takového malého, co teprve začneš rozvíjet a realizovat. smajlik

Eva 24.9.2005 17:10:22

novy

Dobrý den,už dlouho přemýšlím o snu,který se mi opakovaně zdává,má stejný průběh,ale nikdy nevypadá naprosto stejně.Třeba mi pomůžete vy...začíná to tak,že mám někam jít a připravuji se,najednou vím,že nestíhám,už bych měla jít,ale musím ještě nutně dodělat to,co dělám(ikdyž to ve skutečnosti není důležité-např.učesat se),takhle někdy ubíhají třeba hodiny,já stále myslím na to,že nestíhám,sen někdy tady končí,nebo jdu,ikdyž pozdě,ale víc se mi nezdá.Nebo z toho,kam jsem šla se stane něco jiného,jakoby to mělo zastoupit.Možná je to moc obecné,ale zdá se mi to různě-jako pohádka,ráno na autobus,na schůzku,na výletě...Prosím,co si myslíte?

Reagovat

svitluny 25.9.2005 19:30:54

novy

Možná je toho na Tebe v normálním životě hodně, jsi pod vlivem stresu a připadáš si, že nestíháš, takže to, že nestíháš Tě provází i ve snech. Možná by to chtělo zmírnit tempo, udělat si hezký výlet do přírody a trochu zrelaxovat, pak přijdou i uklidňující sny, kdy už stíhat budeš.

Isilwen 23.9.2005 16:04:52

novy

Dobrý den. Zdálo se mi, že jsem se ocitla ve středověku. Já nějací lidé, mezi nimi i král, a já jsme jedli u stolu. Ale všichni měli talíře strašně špinavé, byla na nic snad 3 centimetrová vrstva všelijaké špíny. Jim to nevadilo, ale mě ano a tak jsem si ho šla umýt. Samozřejmě, že tam nebyl jar a tak jsem tu špínu oškrábala lžickou. Talíř byl pak hezky čistý. Vrátila jsem se ke stolu a pak mě jmenovali na "umývačku nádobí". Ještě si pamatuji, že jsem se s někým bavila a mým cílem bylo stát se královou rádkyní, ale říkala jsem mu, že jsem zatím jen umývačka. Je to docela zvláštní sen tak bych Vás prosila, jestli mi můžete říct co to znamená.

Reagovat

svitluny 25.9.2005 19:27:21

novy

Odstraňuješ špínu, něco, co Tobě vadí a ostatním ne, ale jak vidí, že ten balast dokážeš odstranit, tak se na Tebe začnou obracet, aby jsi i jim ten balast, co je tíží odstranila, něco, jako morální očista - možná, že k Tobě chodí se svými problémy a Ty je řešíš, ale zatím si připadáš, jen, jako že jsi ten hromosvod, kde si všichni uleví a berou Tě opravdu jako tu myčku nádobí, ale Ty by jsi chtěla být víc, Ty by jsi chtěla být poradcem krále, takže nejen tím hromosvodem na problémy okolí, ale i uznávanou rádkyní. smajlik

Veronika 23.9.2005 09:38:48

novy

Na dnešek se mi zdálo, že jsem byla na školním srazu, na který bych z určitých důvodů nešla a který se ve skutečnosti brzy uskuteční - ale beze mě.. Seděla jsem trochu stranou od ostatních. Nebyla tam ale celá třída, jen pár lidí, max deset. Jejich tváře ale neodpovídaly skutečnosti. Zaujala mě tam jedna spolužačka. Vypadala jinak. V duchu jsem si pořád říkala, tak to je ona, takhle teď vypadá. Prohlížela jsem si ji. Ona tam bavila společnost, něco vyprávěla. Nic víc si už nepamatuju. Netuším, proč v tom snu byla právě ona. Nikdy jsme si nijak zvlášť nerozumněly ani jsme se moc nebavily - spíš vůbec smajlik

Reagovat

svitluny 23.9.2005 10:20:51

novy

Přemítá se Ti v hlavě sraz, který se má uskutečnit, ale necheš tam jít. Proč? Máš strach, že tam budeš opuštěná? Třeba přijde změna a Ty budeš tou dívkou ze snu, která se změnila a začneš bavit společnost a možná se i třída změnila a Ty se zbytečně bráníš setkání s nimi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614
© Rejtmon