Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum výklad snů

Pokud chcete vyzkoušet, jak sny dokážou poradit - napište zde svůj sen - já Vám jej vyložím a pak sami můžete posoudit, zda mohou či nemohou poradit. Někdy má sen více významů a proto jen Vy sami budete vědět, který je pro Vás nejvhodnější.

Vložit příspěvek

shenmue 1.9.2005 10:07:25
Jirka

novy

Dobrý den, už třetí den za sebou se mi zdá o obrovském hadovi. Je zelenej a slizkej. V prvním dnu jsem ho pronásledoval po naší vesnici, potom jsem do ho bil velikým klackem a dneska jsem ležel na zahradě a on se okolo mě plazil. Je to strašně hnusnej pocit... fakt divný. Díky za výklad.

Reagovat

svitluny 1.9.2005 13:04:41

novy

Had je o sexualitě, ale Tobě se nelíbil - byl zelený a slízky - co se Tě snaží obtočit a je slizké, není v Tvém okolí člověk podobných vlastností?

alice 29.8.2005 19:11:00

novy

Dobrý den,
dnes jsem ve snu zamykala dvoje dveře...

Reagovat

svitluny 29.8.2005 22:27:31

novy

Možná, že něco v životě uzavíráš a necheš, aby se to vrátilo, proto ty dvoje dveře - pro jistotu na dvakrát. smajlik

Zdeňka 28.8.2005 20:04:27

novy

Dobrý den,
děkuji za výklad mého minulého snu. Prosím vás o výklad dnešního snu. V mém snu jsem žila se svým bývalým přítelem v domě (který znám z mého dětství), v prvním patře (pod námy bydlela jiná rodina (mám pocit, že to byla sestra ještě s někým, ale nebyl to její nynější manžel). Žili jsme tam jako druh a družka, ale on byl (asi nemocný) někde dlouhodobě pryč (měla jsem pocit, že v nemocnici, ale divné je, že jsem tam za nim nezašla). No a já jsem tam v tom domě nechtěla být sama (běžně mi nedělá žádné problémy být sama), tak jsem se na tu dobu vrátila bydlet k otci. Zdálo se mi, že tam zpátky bydlí i moje sestra (bez manžela a dětí), jako za našeho dětství. Najednou jsem si začla dělat výčitky, že nejsem v tom našem domě už kolikátý den a že tam není uklizeno a že se můj "druh" brzy vrátí a nebude rád, když mě tam nenajde. A i když jsem byla nemocná (v tom snu jsem měla i mírně zmatek v čase - několik dnů nemoci bez chození do práce - tak jsem přemýšlela, který den zrovna je a vyšlo mi, že neděle), jsem vstala z postele a chtěla ji ustlat, jenže mi to moc nešlo, když jsem skládala peřinu napůl, tak jako by se zastavil čas (ale jen pro tu peřinu) a ta půlka zůstala vyset ve vzduchu. Tak jsem na ni skočila a svou vahou ji zatlačila na postel. Najednou jsem v té posteli měla ležet černou hranatou tyč - část na polštáři, zbytek pod peřinou (jako bych vedle ní předtím spala). Vrátila jsem se do domu a plánovala co musím všechno uklidit. Ale v tom domě nastala změna, kterou já jsem ale brala jako samozřejmou, jak kdyby to bylo tak vždycky, a to, že v tom bytě pod naším už nebydlel nikdo, a ty dvě místnosti jsou také naše a je tam nějaká společenská místnost a bar (jako bysme tam měli něco jako hospodu, ale "noblesnější" - nevím, jak to přesně vyjádřit). A i tyto místnosti jsem plánovala uklidit.
Pak jsem se probudila, ale v první chvíli jsem měla za to, že to, co se mi zdálo je reálná skutečnost a přemýšlela jsem o tom, proč jsem šla k tátovi, když nemám problém s tím být sama. Až pak jsem si uvědomila, že vlastně normálně bydlím sama a pak mi došlo, že to všechno byl vlastně jenom sen.
Předem děkuji za výklad.

Reagovat

svitluny 29.8.2005 13:06:14

novy

K Tvému snu - Tvůj přítel by nemocný - možná Váš vztah byl nemocný, nebyl dle Vašich představ a oba jste se léčili sami - Ty u svého otce, možná podvědomě hledáš muže s jeho vlastnostmi a ty ten přítel neměl a proto i vztah byl nemocen - Ty jsi u otce doma - možná hledáš útočisště návratem do dětsví, ale sama vidíš, že to nejde - že by jsi se měla vrátit do toho domku, kde jsi byla s přítelem. Ta postel to by mohl být symbol sexu, včetně toho, co jsi v ní našla - symbol možského přirození - vracíš se zpět do toho bytu, ale už je jiný - každý člověk se mění, tak i on i Ty, pro Tebe to je přirozené - už tam není sestra - nehledáš vzor její rodiny - jsi sama sebou a tak to má být. smajlik

Andre 26.8.2005 19:53:05

novy

zdál se mi sen, kde jsem šel po chodbě a najednou jsem potkal jednu slečnu. dopadalo na ni světlo z okna. byla cela ozařená těmi paprsky. pote se mi stalo to stejne ještě s jednou, ale tam jsem do té záře přistoupil i já a začal se s ní líbat. byli jsme v takové ozářené bublině kde bylo mnoho světla.

Reagovat

svitluny 29.8.2005 09:27:38

novy

ve snu jsi potkal možná svou lásku - byla ozářená světlem, aby jsi ji nepřehlídl a pak jste byli ozáření oba - možná, ozáření láskou. Po lásce nejspíše toužíš a sen Ti ukazuje, že je čas, kdy ji potkáš. smajlik

Zdeňka 26.8.2005 08:45:04

novy

Dobrý den.
Prosím vás o vyložení dnešního snu.
Už nevím jak začal, pamatuji si, že jsem před někým utíkala, ještě s mou sestrou. Ten někdo "šel" jenom po mě, protože já jsem se vyšplhala na strom a sestra zůstala dole a ten někdo si jí ani nevšim a "sápal se" po mě (vím, že mi nebyl nebezpečný, ale už nevím, proč mě chtěl chytit). Dost dlouhou dobu jsem se držela kmene toho stromu (otočena k němu zády). Když jsem měla pocit, že se situace uklidnila, tak jsem "sklouzla" dolu. Nevím proč, ale najednou ten druhý byl povalený na zem a nemoh nic, ani se bránit, když jsem ho praštila za to honění. Pak jsem vklidu odešla. Kus od toho místa jsem šla kolem hřiště, kde zrovna probíhal zápas mezi dvěma družstvy, které měly vybraného zástupce, který za ně "hrál". V tom zápase šlo o to, kdo koho "odfoukne" takovým nějakým fénem (ale bylo to větší a širší). Nevím proč, ale bála jsem se, že na mě zaútočí, protože proti mě byli nějací nepřátelští (měla jsem pocit, že spolu máme nějaký dlouhodobější boj, nebo tak něco). Ten útok nakonec nebyl takový, jak jsem očekávala, takže jsem se uklidnila a pokračovala dál. Šla jsem k bybičce a po cestě jsem viděla 4 potulující se krávy a věděla jsem, že utekly dědovi. Tak jsem je zahnala k vrátkům do dvora a dvě jsem za rohy odvedla do chlíva (který ve skutečnosti není). A tam jsem ve vedlejší "místnosti" uviděla kozu, která zrovna porodila 3 kůzlata. Bylo to krásný se na ně koukat a hladit tu kozu. Pomáhala jsem jí odehnat 2 mouchy, které jí neustále sedaly na čumáček, ale nepodařilo se mi to. Šla jsem za dědou, abych se zeptala, co s tím. Ale v tom jsem se probudila, takže jsem se to nedozvěděla a nemohla té koze už pomoct.
Předem děkuji.

Reagovat

svitluny 26.8.2005 09:44:57

novy

Z čeho máš strach? Máš strach, že Ti někdo ublíží? Tím sen začíná, ale bát se nemusíš - vše ustojíš. Ty čtyři krávy - to je, aby jsis dala do života řád, udělala v něm pořádek, tak jak jsi udělala s těma krávama, že jsi je odvedla domů, možná už víc, co si přeješ - může to být nějaký nový nápad - to jsou ty tři kůzlata - něco nového, a Ty se budeš rozhodovat za čím jít. Těch podmětů bude víc, jak těch kůzlátek a Ty si budeš muset vybrat jeden a ty dva odehnat, jak ty dvě mouchy. smajlik

Kamélietka 26.8.2005 08:36:35

novy

Dobrý den, paní Jarmilo,
dnes se mi zdálo, že s bývalou třídou ze střední jedeme autobusem na nějaký zájezd. Když měl autobus přestávku na benzince, já a moje dvě spolužačky jsme vystoupily a bez batohů (jen já měla discman) jsme se vydaly na procházku. Šly jsme pěknou, jakoby horskou krajinou, kolem byl les. Ta jedna spolužačka pak s námi nebyla. My dvě jsme šly okolo potoka, který tekl přes louku. Prošla jsem okolo pytle, asi s odpadky, ale dovnitř jsem neviděla, jen z něho vylétly vosy a mouchy. Šly jsme dál, ale zničehonic kolem mě začala létat včela, chvilku jsem se snažila si jí nevšímat, ale pak jsem po ní máchla rukou. Myslela jsem, že jsem jí odehnala, ale vlétla mi do pusy a píchla do jazyka. Tedy, bolest jsem necítila, jen jsem věděla, že mi otékají ústa. Spolužačka se o mě postarala a běžela shánět někoho, kdo by nás hodil do nemocnice. Zastavilo u ní auto, kde byl jistý známý herec, a řekl, že nás do města hodí.
Moc Vám děkuju za výklad.

Reagovat

svitluny 29.8.2005 09:20:25

novy

Možná Ti sen ukazuje, že to, co je na povrch krásné, nemusí být i uvnitř - krásná krajina, ale hyzdí ji odpadky, jdeš s kamarádkou a lítají kolem Vás vosy - vosy jsou protivný hmyz - problémy a najednou Tě včela píchne do jazyku proč? Jazyk je k mluvení a tím, že Tě včela píchne, tak nateče a nejsi schopna mluvit - kdy máš pocít, že by jsi chtěla něco říct, ale nemůžeš?

Veronika 22.8.2005 09:36:53

novy

Dobrý den, prosím o výklad mých snů: Zdálo se mi o mém dědečkovi, který před pár měsíci zemřel. Někam jsme šli, nebo spíš jsme se procházeli a povídali si. On mi něco vykládal. Vím, že to byl on, i když v tom snu vypadal jinak, měl myslím předkus, hůlku... Divila jsem se, že se spolu procházíme a povídáme si, protože ve skutečnosti jsme k sobě neměli tak blízko, vzhledem k velké vzdálenosti jsme se vídali jednou do roka, někdy i méně, a nikdy jsme si tak nepovídali, a to jsem měla v tom snu v podvědomí.

V mém dalším snu byl můj brácha, sestřenka a nějací její známí. Nevím přesně, co se stalo, vím jen, že se sestřenka nějakým způsobem dotkla bráchy, kterej byl na ni potom hodně naštvanej. Já jsem s ním souhlasila, ale byla jsem kupodivu nad celou věc povznesená, její chování mě nijak nepřekvapilo. Navrhla jsem mu, že jí pošlu zprávu, ve které jí napíšu, že to už přehání, že se pohybuje na hranici a že by si už konečně měla vybrat. (Myslím si, že tenhle sen docela odpovídá skutečnosti, protože sestřenka se změnila, její chování nechápu, dlouho se mi ani neozvala....)

Předem děkuji za výklad smajlik

Reagovat

svitluny 22.8.2005 22:16:35

novy

K té první části - dědeček Tě přišel navštívit z druhé strany, to se někdy ve snu stává - vybral si z rodiny Tebe, možná proto, že za života jste neměli čas si povykládat.

Ten druhý sen - může se z Tebe stát smírčí soudce smajlik

Karin 21.8.2005 21:46:48
starinka23 (zavináč) tiscali (tečka) cz

novy

Dobrý večer, porosím Vás ještě o další výklady.Dnes se mi zdály 2 syn, každý byl o něčem jiném. Ten první byl znovu o tom domě, je to ten sen, který mě neustále trápí.Tentokrát měl zase malou změnu, zdálo se mi opět, že ten, koho miluji, přestavoval a vylepšoval a opravoval svůj byt, uplně odstranil střechu a částí zdí a jen trčela zazděná okna a dělal vše nové, a já nechápala a pak zase i uvnitř domu dělal změny a pořádek a vylepšování, šla jsem okolo a viděla do toho domu, jak už to tam pak měl uklizené a nastěhovaný moderní nábytek a pořád jsem čekala, že ho uvidím, on se tam někde míhal, ale jáho nezahlédla...ale věděla a cítila jsem, že tam je...

a druhý sen byl o tom, že jsem byla někde na nějakém místě a s nějakým chlapcem, a naproti na břehu přes přehradu, stála moje kámoška a sestra a já jim mávala a ony mě a ukazovaly abych šla za nima. Já za nima chtěla jít a tak jsem se musela dát z kopce dolů k vodě a doplavat tam, asi jsem měla vestu nebo serf nebo něco, ale namočila jsem se a uplavala jen kousek, protože se zvedl vítr, začlo chladně foukat, udělaly se vlny a asi měl přijít déšt nebo bouřka, tak jsem se vrátila a nějaký muž na břehu, který si opravoval serf,se mi smál, že jsem daleko dojela. Ta voda byla překážkou, nemohla jsem se za nima dostat a pak i počasí,most tam žádný nebyl, i když jsem ho hledala. Ony byly na druhé straně a já taky na jiné...

Reagovat

svitluny 22.8.2005 22:10:44

novy

K tomu prvnímu snu - přítel se otvírá - dům bez střechy - je volně otevřen - vše se v něm mění a uklízí v sobě.

Ten druhý sen - jsi s nějakým klukem - možná přítel, ale to Tě oddělí od kamarádky a sestry - budou zde emoce a city a Ty se k ním přes ně nedostaneš - možna přijde ochlazení mezi Vámi i bouřka - ten muž na břehu se Ti směje - dáš možná přednost muži před kamarádkou a sestrou a to Vás na čas rozdělí.

Karin 19.8.2005 21:11:55
starinka23 (zavináč) tiscali (tečka) cz

novy

Dobrý večer, moc moc děkuji za vyložení, možná mě ty sny k něčemu navádějí, protže zase se mi zdálo, že ten muž, o kterém se mi neustále zdá a kterého miluji, že jde po rovné cestě směrem ke mě, jdemi vstříc, blíží se kě mě s úsměvem na tváři, nikam neuhýbá, jde rovnou ke mě a by blizko a blížil se ke mě čímdál více.....Pročpak?

Reagovat

svitluny 22.8.2005 22:12:19

novy

Vaše duše se k sobě přibližují, jak sen ukazuje - ten muž je Ti čím dál, tím víc blízky - jak ve snu, tak i ve skutečném životě. smajlik

Andre 19.8.2005 16:44:14

novy

V dnešním snu jsem viděl na jednom hřišti jak se grilují selata.Poté se sen přenesl někam jinam, kde jsem čekal na někoho až vyřídí nějaké záležitosti. Byla dlouhá chvíle, a tak jsem si vytáhl svačinu. Ke svačině jsem měl dvě pečená kuřata. Jak jsem tak jedl tak najednou se tam objevili dvě slečny, ale ja jako bych nemohl mluvit, protože jsem měl plná ústa toho kuřete. Jedna slečna se mnou mluvila, ale mě se velmi těžko mluvilo, protože jsem neměl polknuté sousto. Hodně se mnou mluvila, ale mě ta konverzace nešla tak dobře. Poté se někam ztratily a ja se je snažil doběhnout. Utíkal jsem po oplocení kde na vrchu byl ostnatý drát a vše probíhalo dobře až nakonec snu jsem z toho oplocení spadl a zařval, ale nic se mi nestalo.

Další sen byl u jednoho obchodu, kde nahoře na střeše byla nějaká tabule či billboard. Byli tam vyobrazeni Mikuláš,čert a anděl. Potkal jsem známou a ptala se jestli ty obličeje neznám nebo tak něco. Poté jsem odešel pryč. Najednou jako bych se tam vrátil a potkal jsem další známou a ptala se mě totéž ja odpovědel stejně a ona na to pravila, že ten jeden obličej patři našemu známému. Prý je to on. Posléze se na mě moc naštvala a celá zrudla v obličeji říkala mi,že ví co jsem o ní říkal. A pak tam mluvila něco o salátu.

Reagovat

svitluny 22.8.2005 21:49:41

novy

Sen ukazuje o úspěchu - to jsou ty selata - ty sám si spokojen, máš na svačinu dvě kuřata - dvojka je o rozhodování - objevují se slečny, ale Ty nemůžeš promluvit - nedokážeš se zatím vyjádřit - možná nevíš kterou - pak slečny odcházejí a Ty je chceš dohnat - je zde ostnatý drát, ale překonáš jej - pak se zde objeví trojice - to už je rozhodnutí, ptáš se po jménu, ale už se bude něco dít. Rozhodnutí přijde. Ta sousedka - možná někoho pomlouváš a ona Ti to ve snu vytýká - těžko říct.

Janča 19.8.2005 09:14:56

novy

Dobrý den,

ráda bych Vás poprosila o výklad mého dnešního snu:
Přišla jsem k pobočce banky, kde jsem potřebovala zadat nějaké příkazy. Když jsem k bance přišla, dotkla jsem se kliky, ale pak jsem zjistila, že je na dveřích rozbit sklo. Do dveří nebylo vůbec vidět, byla na nich zevnitř nalepená černá folie. Vím, že byla sobota. Já jsem hrozně zpanikařila, ruku z kliky jsem sundalaa a rychle jsem šla domů. Bála jsem se i toho, že tam může být někdo postřelený, nebo mrtvý. Hned jsem volala rodičům, vzala to sestra, té jsem řekla, co s emi stalo a pak jsem jí poprosila, aby mi dala k telefonu tátu. Ten mě uklidnil a řekl mi, ať policii zavolám. Vím, že jsem si v duchu pořád říkala, že musím zavolat na policii, protože na klice budou moje otisky prstu, ale měla jsem hrozný strach, klepala jsem se strachy.

Moc děkuji za výklad snu.

Reagovat

svitluny 19.8.2005 10:37:35

novy

Možná máš strach z něčeho zlého, že se děje něco špatně - někdo vykradl banku - hledáš útočiště doma - u svého otce - je Tvou oporou a až pak voláš polici, máš strach, aby vina z toho špatného nepadla i na Tebe - držela jsi kliku - byly tam Tvé otisky. Z čeho máš v životě strach, že ať to sama nečiníš, může Ti to ublížit?

Veronika 19.8.2005 08:14:16

novy

Dobrý den, na dnešek se mi zdálo, že jsem byla, no, chvílema to vypadalo, že jsem doma, ale podvědomě jsem věděla, že jsem na návštěvě u rodiny a v jiné chvíli zase jako bych byla v nějakém hotýlku, viděla jsem tam dřevěnou komodu s několika šuplíkama, která mi nějak utkvěla v paměti. Podstatné je ale to, že jsem si na několika místech všimla velikých pavučin, ale těch tenoučkých, které byly hodně blízko místa, kde jsem byla já. V každé byl velký pavouk, kterých se ve skutečnosti bojím, a i v tom snu jsem z nich neměla nejlepší pocit. Utekla jsem z té místnosti a už jsem tam nechtěla jít. Byla tam se mnou potom i mamka, kterou jsem upozornila na ty pavouky. O jednom jsem jí řekla, že je tak velký, že by ucpal i ten vysavač. Chtěla jsem to zdůraznit, ve skutečnosti zase tak strašně velcí nebyli.Chtěla jsem po mamce, aby je vysála vysavačem, ale ona se k tomu zrovna moc neměla. Já jsem z nich měla strach a sama bych se neodvážila. Potom jsem se chystala, že se začnu balit, že pojedeme domů. To už jsem byla zase v jiné místnosti, bez těch pavouků. Vím, že pro nás přijel můj přítel, čekal na nás, já jsem volala na bráchu a jeho přítelkyni, kteří se tam najednou objevili, že už musíme jít, že můj přítel je tady. Pak sen končí. Ještě jsem si vzpomněla, že na začátku toho snu, kde jsem věděla, že jsem u rodiny, v podvědomí jsem měla takový zvláštní pocit, že při odjezdu se budu loučit s babičkou, a že z toho bude smutná (jako ve skutečnosti, kdy při našem odjezdu brečí). Zajímalo by mě, co můj sen znamená. Předem děkuji za výklad.

Reagovat

svitluny 19.8.2005 11:01:32

novy

K Tvému snu - pavouk může být Tvé horší já, něco, čeho se bojíš a je to z minulosti - to je ta komoda. Jaký máš vztah se svou mámou? Není mezi Vámi něco, co už se táhne hodně dlouho? Ty by jsi to chtěla smést, máš strach, že se to nevleze do vysavače, je to pro Tebe velké, ale máma jen mávne rukou, pro ní to problém není. Možná by jste si měli něco vyříkat, co máš někde v podvědomí, má to pro Tebe význam, ale pro mámu je už to zapomenutá záležitost - až si to vyjasníte, bude místnost čistá a Ty pak v pohodě odjedeš se svým přítelem. smajlik

Kamélietka 18.8.2005 08:15:38

novy

Dnes se mi zdálo, že mě kluk, který mi je v poslední době víc než sympatický, pozval, abych s ním jela na víkend na nějakou prodejní výstavu nebo veletrh. Hodně se na mě usmíval a já jsem s ním jela, pamatuji se, že jsme stáli u stánku, kde se prodávaly mobilní telefony a nějaký jsme vybírali.
Pak jsem se ocitla v budově nějakého obchodního domu, nastoupila jsem do výtahu a chtěla jsem jet do 5. patra (ale úplně jistá si tím nejsem), ale vždycky nastoupil někdo jiný, stiskl tlačítko jiného patra. Výtah dal několikrát „přednost“ jinému člověku. Tak jsem to po chvíli nevydržela a vystoupila jsem v 6. patře a do toho svého jsem se rozhodla sejít po schodech. Stupínky byly ale hodně nerovné a sešlapané, navíc jsem měla vysoké boty, tak jsem se musela držet zábradlí, ale po tomto počátečním zádrhelu jsem po schodech sešla velice rychle a snadno.
Děkuju za výklad a přeju krásný den.

Reagovat

svitluny 18.8.2005 19:55:40

novy

Takže byla jsi s přítelem a vybírali jste společně telefon - možná je na čase, aby mezi Vámi nastala komunikace.

Byla jsi v obchodním domě - jela jsi výtahem - chtěla jsi do 5 - 5 je o volnosti o možných volbách, ale není Ti to umožněno - pořád Tě někdo zdržuje a tak Ti brání v Tvé volnosti - nakonec to nevydržíš - vystoupíš v 6 patře - 6 je o estetice o rodině o lásce a možná přes ní se dostaneš i ke svobodě a k tomu, co chceš Ty sama dělat, i když ze začátku budou schody špatně schůdné - boty nepohodlné - nebudeš se cítit jistá, ale jak se do toho dáš, tak tu jistotui dobudeš a dostaneš se tam, kam si přeješ smajlik

Jana 18.8.2005 07:17:22

novy

Dobrý den,

dnes se mi zdáo o tom, že mi upadly hodinky na dlaždice v koupelně. Ciferník se nerozbil, ale vypadl z nich náramek.

Moc děkuji za vysvětlení.

Reagovat

svitluny 18.8.2005 10:39:19

novy

Hodinky ukazují čas - Tobě ve snu upadly - možná je teď na něco ten správný čas, aby jsi to udělala. smajlik

Janka 18.8.2005 07:15:43

novy

Dobrý den,
ráda bych Vás poprosila o výklad mých dnešních 3 snů.
1. Asi "nejsilnější sen" byl, kdy máma (nejsem si ale jistá, že to byla moje mamka, ale byla jí určitě podobná) seděla u nějakého jezu, na nějakých kamenech, možná to byl větší potok, kde v náručí držela mimčo a rukou po polévala vodou - myla ho. Mimčo mi zdánlivě připomínalo mě (z fotek z dětství). Mělo krásně modré oči, takové trošku do šediva, moc se mi líbily. Bylo hezky baculaté a usmívalo se, i když voda byla studená. Mamka se na něho taky usmívala a vím, že měla na sobě dlouhé šaty.
2. sen: Rodiče jeli ke mě na návštěvu, najednou vzal táta mámu na ramena, ale tak, že ona na něm stála, táta jí držel za lýtka a máma mi nakukovala do býtu, do 1. patra. Pak jí táta sundaval dolů, ale hrozně zvláštně. Naklonil se hodně dopředu, ale máma nespadla. Jakmile stála na zemi, tak mu vynadala, jestli je normální, že se jí mohlo něco stát. Pak se zastavili na chvilku u trávníku. Já jsem mezitím rychle doklízela nepořádek v bytě.
3. sen: nastěhovala jsem se 4 holkama do bytu, jedna byla moje kamarádka, takže jsme chtěly bydlet spolu. Dvě holky byly taky kámošky (neznaly jsme se) a poslední byla sama. Všechny, kromě nás dvou, se rozeběhly a hned si zabraly pokoje (byly celkem 3 pokoje - 2x dvoulůžkové a 1 samostatný). Ta holka co byla sama si hned dala kufr do pokoje pro 2, takže jsme jí řekly, že musí do jiného pokoje. Já s mojí kámoškou jsme nakonec bydleli v nejlepším pokoji z celého bytu.
Moc děkuji za vysvětlení těchto snů.

Reagovat

svitluny 18.8.2005 10:36:34

novy

No řekla bych, že sny Ti ukazují Tvůj dobrý základ z domu. Maminka Tě učí citům - polívá Tě jako miminko vodou - city jsou sice studené - žádná velká vášeň, ale Vám to nevadí - usmíváte se na sebe, takže to bych brala, že máma můe být trochu studená, ale milující. S tátou jsou celkem v harmonii - táta ji dává pocit bezpečí - nastavuje ramena - máma sice občas protestuje, ale jsou spolu v pohodě. Ty si hledáš bydlení - jste 4 což je - hledáš stabilitu - nacházíš byteček a tím, že zůstáváš v klidu a nehrneš se urvat vše co nejdříve a bez rozmyslu, tak vlastně nacházíš to nejlepší, co Ti ten byt mohl nabídnout - nejlepší pokoj. smajlik

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611
© Rejtmon