Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum výklad snů

Pokud chcete vyzkoušet, jak sny dokážou poradit - napište zde svůj sen - já Vám jej vyložím a pak sami můžete posoudit, zda mohou či nemohou poradit. Někdy má sen více významů a proto jen Vy sami budete vědět, který je pro Vás nejvhodnější.

Vložit příspěvek

Dáša 15.11.2005 06:42:31
leoneli (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Hezký den Jarko,poslední dobou se mi zdají opravdu zvláštní sny. V tom posledním jsem jela s přítelem na motorce a za námi běžely krávy. Střídavě na mě narážely a naskakovaly a snažily se mě z motorky shodit. Bylo to hrozně nepříjemné. Děkuji za výklad. Sluníčko

Reagovat

svitluny 15.11.2005 10:06:58

novy

Pronásleduje-li Tě kráva ve snu, mohlo by se jednat o upozornění na člověka, který by Ti mohl zkomplikovat život díky své prosté jednoduchosti.Ale Ty jsi před nimi ujížděla - přítel Tě odvážel pryč. Jinak krávy také upozorňují, že Ti může chybět trpělivost a prostá dobrota - možná moc tlačíš a měla by jsi vyčkat. smajlik

Kamélietka 14.11.2005 08:24:47

novy

Přeji pěkný den,

dnes se mi zdál zvláštní sen, že jsem šla k zubaři, který mi našel tři kazy, dokonce mi řekl, že je to trojka nahoře/dole. Pak vzal papír a štětec a červenou barvou na něj namaloval tři obrazce, ale pamatuju si jen kolečko a čtverec, myslím ale, že ten jeden symbol tam byl dvakrát. Pak mě vedl do ordinace, kde má všechny nástroje. Bylo to ale v budově úplně nahoře, zaujalo mě, že byl celý dům obložený dřevem. On sám šel hodně napřed, já jsem vystoupala hodně schodů. Ty poslední "schody" jsou vlastně kovový žebřík, vylezu sice nahoru, ale na poslední příčce už nemohu a mám závrať, tak mi doktor musí pomoci.
V ordinaci jsem v křesle a čekám, až si připraví vše potřebné. Najednou se v ordinaci objeví dvě holčičky, roztomilé, s dlouhými rozpuštěnými vlasy, do kterých mají vpletené barevné listy. Holčičky začnou zpívat, vidím je však asi jen já. Doktor se mě zeptá, jestli mám s nějakým zubem problémy. Já, že u toho jednoho mám nepříjemné pocity a je citlivější než ostatní. Zubař mi navrhl, že by bylo lepší jej vytrhnout. Já jsem se zděsila a zeptala jsem se, jestli je ten zub vůbec živý. On zavrtěl hlavou, že už dávno ne. Pak mi zazvonil budík.

Jen doufám, že to nebyl věštecký sen, brzy půjdu k zubaři opravdu smajlik . Paní Jarmilo, jsem moc ráda, že mi pomáháte a za to Vám přeju, ať se máte hezky smajlik .

Reagovat

svitluny 14.11.2005 10:02:23

novy

No může to být Tvá podvědomá reakce na zubařesmajlik

Ale Zuby jsou také síla a Ty ji někde ztrácíš, něčeho se možná musíš v životě zbavit - něčeho, co už je mrtvé, jak ten zub - jen jej odstranit. Ty už podvědomě víš co, proto Ti naskakuje ta trojka - to už je rozhodnutí. Ty symboly - kruh - je nekonečno - je to útvar bez začátku a konce, čtverec je stabilita, má 4 rohy - je to řád a to Ti ten lékař ukázal, záleží co potřebuješ víc, co už je pro Tebe přežitek. Stoupáš po schodech - rosteš - dozráváš a pracuješ na sobě - Ty dvě holčičky, co vidíš jen Ty - Ty ti možná ukazují, ať posloucháš svou intuici, ať se nebojíš, že pak můžeš tančit jako ony, jakmile si ten špatný (vlastně už mrtvý) zub necháš vytrhnout. Něco v Tvém životě už zemřelo a nastla čas na jeho odstranění.

Šárka 13.11.2005 17:53:25
sarkaSolarova (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý den,
chtěla bych Vás poprosit o výklad mého "snu". Několikrát se mi zdálo o sklánějící se postavě nad mojí poostelí.Nikdy nemluví a neumím rozeznat obličej, protože je kolem tma. Nejsem schopna si uvědomit, zda-li je to sen nebo "skutečnost". Vždycky se hrozně vyděsím a okamžitě hledám vypínač.Rozbrečím se a za krátkou chvíli si opět lehnu a okamžitě usínám. Děkuji předem za radu i když se to může zdát neuvěřitelné. smajlik

Reagovat

svitluny 14.11.2005 10:34:09

novy

Může jít o nějakého ducha, co se opravdu nad Tvou postelí sklání a Tobě to není příjemné, možná by to chtělo nějaký rituál a požádat tuto bytost, aby Tě již více nenavštěvovala.

Dáša 11.11.2005 10:20:44
leoneli (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Přeju krásný den Jarmilko. Zdál se mi fakt prima sen, nepamatuju si moc souvislosti, ale stěžejní bylo, že jsem měla celé nohy i stehna porostlá hustými chlupy, které vůbec nešly oholit. Bylo to dost nepříjemné. Chtěla bych vědět co to znamená ... doufám, že se tak mé tělo nechystá na krutou zimu smajlik. Děkuju za výklad a měj se moc hezky. sluníčko smajlik

Reagovat

svitluny 11.11.2005 16:21:06

novy

Ty chlupaté nohy - možná se nedokážeš vyrovnat se svým postavením. Je Ti nepřijemná současná situace, ve které se nacházíš. Chtěla by jsi to změnit - zbavit se chlupů - zbavit se problémů, ale zatím to nejde - nenastal ještě ten správný čas na odstranění - až přijde, budeš mi nohy opět vyholené do hladka. smajlik smajlik

Kamélietka 11.11.2005 08:16:54

novy

Dobrý den, paní Jarmilko,

tento týden se mi zdály dva sny, velice podobné, ale dobře si pamatuju ten, který se mi zdál na dnešek.
Byl Štědrý den, já jsem byla, jako každý rok, u svých rodičů, určitě byl jejich byt krásně vyzdobený, ale já jsem si to vůbec neuvědomovala. Pořád jsem totiž měla starosti, aby se ten den nic nepokazilo. Zkrátka jsem si tu krásnou atmosféru vůbec nevychutnala. V jednu chvíli jsem se rozbrečela, ale sama nad sebou, že je to jiné, než jsem chtěla. Najednou jsem si uvědomila, že musíme ještě dojít do obchodu pro nějaké limonády, a to už jsem byla opravdu hodně nervózní.
Šla jsem tedy se svojí sestrou do obchodu a pořád jsem se rozčilovala, že nic nejde, jak jsem si představovala. Také jsem připomínala, že se musíme rychle vrátit domů, protože v televizi zrovna běží Nekonečný příběh a chci stihnout moment, až se tam objeví drak štěstí Falko.

Už jsem se nedozvěděla, jak to nakonec dopadlo... Letos bych chtěla trávit Vánoce trošku jinak, opravdu si to vychutnat, vyjádřit vděk za to, co se mi v tomto roce dostalo, pročítat filozofické úvahy o Vánocích, zkrátka méně materiálna a více duchovna smajlik . Tak jestli to nebyl náznak, že opravdu nemá smysl to brát tak vážně...

Děkuji Vám předem za vyložení a mějte se (nejen) o víkendu pěkně smajlik .

Reagovat

svitluny 11.11.2005 14:04:50

novy

Ano sen Ti ukázal, že honit se, aby vše dopadlo tip-ťop člověku nepřináší štěstí - jak jsi sama psala, pro strach z toho, aby vše bylo bez chybičky Ti unikla ta krásná pohodová atmosféra vánoc, takže letos si ji zkus navodit a uvidíš, že to bude daleko příjemnější, než být ve všem dokonalá, že i nedokonalost se dá překonat pohodovým večerem, než ho mít sice dokonalý, ale sama padnout vystresovaná večer pod vánoční stromek - o tom přece Vánoce nejsou - to jsou přece svátky klidu, míru a pohody, tak si je tak vychutnej. smajlik

Pavla 10.11.2005 10:58:24

novy

Paní Jarmilko mám ještě jeden sen, který se mi zdál asi před měsícem. Bylo nádherné počasí a na ulici, která vede mezi domy do kopce, byla najednou travnatá plocha, kterou protékala čirá pramenitá voda.Šla jsem s dcerou po této travnaté ploše, byly jsme bosé a část té plochy byla čerstvě posekaná ve tvaru obdélníka.Procházeli jsme tím posekaným obdélníkem a najednou na nás zavolal nějaký muž, že mu nemáme po té trávě chodit.Tak jsme se vyhli tomu obdélníku a brouzdali jsme tím kopcem až nahoru. Po levé straně na kopci stál dům od mé tety, ale když jsem se podívala s dcerou do okna tak tam byla kuchyň a v ní seděla u stolu rodina mé kamarádky (víte které). Najednou dcera řekla, že půjde k tetě( tak jí má dcera říká) na návštěvu a já jsem je viděla za oknem jak jsou šťastní, jenomže já tam nemohla, tak mi bylo smutno za tím oknem.Děkuji.

Reagovat

svitluny 10.11.2005 13:26:01

novy

No ten sen Ti ukázal, že mezi Tebou a dcerou je celkem pohoda - jdete spolu - je zde čistý potůček - emoce čisté, upřímné, zelená tráva - prostě pohoda, ale je tady také část, do které nesmíte vstoupit - to je ten vysekaný obdelník - něco, kde nesmíte. Vy to obcházíte a pokračujete v cestě. To něco - to je vlastně ta teta - dcera za ni jde, ale Ty ne. Ty se můžeš zatím jen koukat přes to prosklené okno. V době zdání tohoto snu ještě neuzrála doba ke smíru.

Lucie 10.11.2005 10:33:13

novy

Milá paní Jarmilko,
děkuji za moc za Váš výklad! Bylo to hodně zajímavé...hm, tak uvidím co se z toho nakonec vyklube! smajlik
A když jsme u toho...dovolím si Vás obtěžovat ještě jedním snem, co na mě docela zapůsobil; zdál se mi nedávno:
Najednou jsem se ocitla na úpatí nějakého kopce, za ruku mě držel ON (který se mi moc líbí ale ještě o tom neví smajlik ) a oba jsme vyšli směrem na ten kopec po úzké, betonové cestičce. Matně jsem viděla, že před námi jdou sem tam i jiní lidé. Nahoře měl být nějaký pomník či co.
Strašně jsme se něčemu smáli, až jsem několikrát málem upadla, ale jak mě držel za ruku, vždycky mě podržel. Bylo opravdu krásně, podzimní barevná příroda okolo, svěží vzduch a slunce zlatě svítilo, cítila jsem jak mě drží za ruku a bylo mi v tom snu opravdu nádherně. Měla jsem pocit naprosté radosti, svobody a štestí - snad proto na mě tento sen tak zapůsobil, i když se může jevit jako triviální. Šli jsme tedy po té strmé cestičce směrem nahoru a smáli se a já si najenou uvědomila, že se vlastně oba smějeme tomu, že nahoře, na tom šíleným kopci vlastně nic nebude, vůbec nic, že to je vlastně jakýsi chyták, že se všichni plahočí vzhůru aby tam NĚCO viděli, ale ta opravdová odměna nebude žádná kulturní památka, ale právě to, že jsme překonali sami sebe a vydrápali se až na ten vrchol. Silně jsem cítila, že stejné myšlenky má i ON, strašně jsme se tomu "marnému" plahočení smáli...
A pak jsem se probudila. smajlik

Děkuji za výklad, a mějte se pěkně!

Reagovat

svitluny 10.11.2005 11:38:55

novy

To je krásný sen a ukazuje Ti, že kolikrát není ani tak důležitý cíl cesty, jako cesta samotná a Ty jsi na ní šla s někým, kdo je ochoten Tě podržet, když to budeš potřebovat, s někým, kdo může být Tvou oporou a s kým Ti bude fajn, až se Vaše láska stane skutečností. smajlik

Pavla 10.11.2005 08:10:18

novy

Hezký den paní Jarmilko, opět se mi zdálo, že jedu v našem autě k mechanikovi je vyměnit nějakou součástku má to být rychlovka na počkání. Zahlédnu ho u branky a troubím na něho. V tom se objevím uprostřed silnice a začnu couvat, ale tak, že se mihne kolem mě autobus s kterým se málem střetnu. Ale nestřetla jsem se a odychla jsem si. Potom vidím jak mechanik otvírá branku vjíždím dovnitř on součástku vymění a já poté odjíždím domů.Děkuji. smajlik

Reagovat

svitluny 10.11.2005 11:41:56

novy

Potřebuješ něco napravit - možná Vaše firma, pokud je to firemní auto, nebo Tvá cesta - pokud je to Tvé auto - je nutná oprav - po cestě Tě málem smete autobus - větší kolos, ale nepodaří se mu to - součástka v Tvém životě - na Tvé cestě - v Tvém autě se vymění a Ty můžeš klidně pokračovat dál. Možná sen ukazuje nějakou překážku, co máš zdolat, něco opravit a pak života zase poběží, tak jak má. smajlik

Lucie 9.11.2005 13:37:59
alaniss (zavináč) post (tečka) cz

novy

Přeji Vám krásný den!

Prosila bych o vyložení mého snu. Zdál se mi dnes v noci, pamatuji si ho poměrně živě a zanechal ve mně hodně podivný, nepopsatelný pocit. Nevím jak přesně začal, prostě z ničeho nic, najednou jsem do té situace v něm "vlítla". Podívala jsem se na sebe a viděla, že jsem těhotná. Nevěděla jsem jak a kdy k tomu došlu, vlastně ani s kým. A jen jsem si uvědomovala, své překvapení, které ale vlastně ani nebylo moc velké, jen jsem si říkala, CO budu dělat, dítě nechci...ale vlastně jsem tak nějak věděla, že dělat nebudu nic, protože to vlastně ani nejde, to těhotenství bylo už poměrně pokročilé. Jediné co jsem opravdu cítila bylo to, že to dítě vůbec nechci, že k němu nemám žádné city, že mi přinese spíš starosti než radosti, že nebudu vědět jak se o něj postarat...a ve snu jsem marně rychle hledala nějaké knihy o péči o novorozence a tak.
Pak jsem najednou ležela na operačním stole v nemocnici, skláněl se nade mnou doktor a operoval mě - prováděl císařský řez. Vůbec to nebolelo, ale bylo mi divné, že řez vede po celém mém trupu, od pravého ramene až dolů, říkala jsem si, že budu mít hodně velkou jizvu… Ránu zašil a pak jsem držela v náručí dítě byla jsem strašně zvědavá, jak bude vypadat, jestli bude „hezké“ – podívala jsem se na něj a byla strašně zklamaná, protože bylo naopak pořádně ošklivé, hotová karikatura mimina (je to hnusné, že to tak píšu, ale tyhle pocity jsem v tom snu cítila), opravdu se mi spíš hnusilo a i když nemluvilo, podvědomě jsem cítila, že je starší než vypadá, že už určitě samo uvažuje…byl to chlapeček. Také jsem si říkala, co s ním vlastně budu dělat a jestli bych to neměla říct otci dítěte, že už je na světě – v té chvíli jsem si uvědomila, že otce vlastně znám,( byl to muž, který se mi už delší dobu líbí) a tak jsem si v tom snu říkala, že budeme mít něco společného. Pak jsem se podívala na své dítě a bylo docela krásné.

Musím říct, že sny o tom, že čekám dítě a že se na něj vůbec netěším, se mi poslední dobou zdají docela často, nevím co to znamená. V normálním životě dítě ještě hodnou dobu neplánuji a nemyslím na ně, nevím proč se mi to tedy mi promítá do snů…?
Děkuji moc za jakýkoliv Váš názor na můj zmatený sen! smajlik
L.

Reagovat

svitluny 9.11.2005 15:54:31

novy

Dítě ve snu, může být jako skutečné dítě či jako nový projekt - dneska dítě neplánuješ, však i ve snu Tě zaskočilo a až to přišlo, tak jsi se začala zajímat co s ním - tak to může přijít i v budoucnosti - že až to nastane, tak to bude - císařský řez - dítě jde ven a vlastně i když císař, tak Tě to nebolí - Ty jsi na dítě zvědavá, těšíš se že bude krásné, ale není - ono novorozeně obvykle krásné není - je svrasčile, červené, někdy pomačkané od porodních cest až za pár hodin se z něj vyklube děťátko krásné, tak jak Ti jej ukázal sen. A ten otec se vlastěn také našel. Buď Ti ten sen ukazuje budoucnost - že dítě může přijít dřív, než nové šaty a nebo to dítě může být nový projekt, který ze začátku nebudeš chtít přijmout, nebude se Ti líbit, ale nakonec poznáš, že bude fajn. Může to být jak skutečné dítě, tak něco, co je zatím v zárodku a teprve se to zrodí. smajlik

Lea 9.11.2005 11:24:21

novy

Paní Jarmilko, zdravím Vás a
chci poprosit o vyložení snu.
Dostala jsem zprávu, že si mám
vyzvednout svého přítele z práce, protože je v žalostném stavu. Když jsem tam došla, sdělila mi nějaká žena (něco jako sekretářská a manželka), že se už o něj nebude starat, že ji dává málo peněz a chce hodně práce, že už ji to nebaví a že si pro ni přijede její přítel a odveze ji pryč, protože ho o to požádala. Já jsem si toho přítele přehodila přes rameno a odvezla domů. Byl na něj žalostný pohed, vypadal jako psychicky i fyzicky velmi vyčerpaný člověk. Musela jsem ho svlíknout, abych ho vyložila a když jsem mu sundávala ponožky, trochu se pohnul a řekl mi, že má v nich díry. Já, že to nevadí a když jsem je sundala, sypal se z nich písek. Ta žena tam byla u toho a tak nějak bez účasti se na to dívala. Přijíždí auto, muž z auta přichází ke mě, že než odjede, rád by mě poznal a chce vědět proč to dělám. Já odpovídám, že vlastně nevím, ale připadá mito jako přirozené. On mi podává ruku a doufá, že se jeěště uvidíme. Potom se muž probral, žena byla pryč a on se dožadoval intimností. Neměla jsem dobrý pocit. Potom mě ten přítel vedl k sobě domů, chtěl projít nepozorovaně, ale já jsem si všimla, že nás pozoruje jeho maminka. I když se mu nechtělo, představil mě. Jako co, nevím. Potom mě vede do práce, myslí si, že automaticky si sednu na místo jeho předchozí zaměstnankyně, ale já odmítám a on mě s úsměvem představuje ostatním.
Vidím se opět v jeho domě, s maminkou si povídáme o pečení cukroví, kolik druhů uděláme, je nám dobře, obě čekáme až se přítel vrátí.
Děkuji

Reagovat

svitluny 9.11.2005 12:14:21

novy

No je to zajimavý sen, jako by Ti sen ukazoval, že Tvůj přítel už je na konci vztahu se svou partnerkou - už ji nemá co dát a ona chce jít dál svou vlastní cestou, za hlasem svého srdce a tak Ti přítele předává. Ty se o něj staráš - přítel se Ti otvírá a stydí se za své diravé ponožky - možná za to, že ho vidíš v zuboženém stavu po opuštění partnerky, ale Tobě to nevadí. Přijíždí nový přítel jeho partnerky a ptá se proč to děláš - Ty odpovídáš že nevíš, možná je pro Tebe normální podat pomocnou ruku a pomoci, když je potřeba a ani o tom nepřemýšlíš, proč by jsi to měla dělat - prostě je to u Tebe přirozená věc - pomoci druhým - tomu druhému to přijde asi fajn, tak se s Tebou loučí s tím, že se ještě uvidíte - třeba, že mu také v budoucnu tu pomocnou ruku neodmítneš podat.
Opuštěný přítel chce po Tobě intimnosti, ale Tobě je to nepříjemné - přišla jsi mu pomoci, ne se s ním milovat - vede Tě domů, ale jako by Tě chtěl tajit a to se Ti také nezamlouvá - stejně Tě před matkou nezatají. Chce si Tě prostě vyměnit za manželku jak doma i v práci, aby si okolí nevšimlo, ale Ty nejsi jen na výměnu, jsi osobnost, proto s tím nesouhlasíš, až po představení okolnímu světu usedáš na její místo a to nejen v práci, ale i doma, kdy s jeho matkou plánujete pečení na Vánoce.

Takže bych řekla, že tady může jít o vztah, který se může velice slibně rozvíjet a bude to vztah oficiální, ne tajný milenecký. smajlik

Lukáš Toman 8.11.2005 23:46:50
safari (tečka) zebra (zavináč) centrum (tečka) cz

novy

Nedávno se mi zdálo, že do mně vpichují jehlice a zicherky. Byly všude - po celém těle. Tělo bylo nehybné, i když bylo nespoutané a nedalo se proti tomu nic udělat.Bylo to krajně nepříjemné a bolestivé. S mým tělem bylo manipulováno jako při akupunktuře,každou chvíli někdo vytáhl jehlici z jednoho místa (svalu)a přendal ji na druhou, přičemž vyvolal zvláštní bolest,já to pozoroval zvenčí bezmocně,díval jsem se na sebe.Prostě jako při klinické smrti, kdy lidé popisují stav mimo tělo.

Dnes se mi zdálo také něco divného. Šel jsem do nějaké expozice, jakoby výstava, kde každý mohl představit, co chtěl. Byla tam nějaká paní, která říkala, že když se jí kdosi ptal na svého kamaráda, karty či nějaké kameny mu předpověděly smrt a ukázala jak.

Pro upřesnění:
Kamarád říká, že komunikuje s jakýmsi posmrtným světem, že ho čeká v brzké době smrt a s ním má zemřít ještě jeho doprovod,je totiž slepý.Že ho má srazit auto.Už o tom točí asi půl roku dopředu a varuje lidi ze svého nejbližšího okolí, aby při něm nebyli neopatrní (hlavně co se týče alkoholu apod.)Že už by to ovlivnilo mé podvědomí natolik, že se mi pak zdají takové kraviny?

smajlik

Reagovat

svitluny 9.11.2005 10:32:39

novy

K tomu prvnímu - připadáš si jako na jehlách - ani se nedivím, pokud máš kamaráda takového pesimistu, tak si jak na jehlách připadát můžeš.

Ten druhý sen - kartářka Ti ukázala, že někomu předpověděla smrt - v kartách se to může objevit, proč ne, ale kartářky už ze své etiky by o tom mluvit neměly.

Možná, je to jedno s druhým - kamarád mluví o smrti a tak se to točí kolem Vás. Chtělo by to trochu více optimismu do života. Nikdo z nás nezná hodiny, ani minuty, která bude jeho poslední, tak by si měl vychutnávat okamžiků života a ne se zaobírat, že už tu dlouho nebude, to by měl i kamarád, i když svět nevidí, ale může jej vnímat jinými smysly.

Veronika 7.11.2005 12:25:20

novy

Dobrý den, za poslední dobu se mi zdálo hodně snů, bohužel si je všechny nepamatuji.
Nebudu popisovat detaily, ale zdálo se mi, že jsem měla sex s mužem - známou osobností, což nechápu, ve skutečnosti k němu nechovám zvláštní sympatie smajlik Vím, že jsem byla hodně vzrušená a těšila se na to, ale nakonec jsem byla docela zklamaná, očekávala jsem od toho mnohem víc. Taky mi proběhlo hlavou, že můj přítel je lepší. Později jsem si mohla sen jakoby řídit sama, vím, že jsem se za tím mužem ještě jednou chystala s tím, že tentokrát ten sex bude lepší.

V dalším snu mi můj přítel poslal smsku, ve které mě žádal o ruku. Ptala jsem se ho, jestli to myslí vážně.

Taky se mi zdálo, že jsem těhotná, měla jsem každou chvíli rodit. Držela jsem si břicho, cítila jsem to miminko. Myslím, že mělo trochu divný tvar hlavy smajlik Věděla jsem, že to je holčička, a i to, jaké jí dám jméno.

V dalším snu jsem viděla svého taťku nahého. Nemohla jsem se mu nepodívat mezi nohy a podivovala jsem se, jak má malé přirození smajlik

Předem Vám moc děkuji za výklad snů a přeji hezký den smajlik

Reagovat

svitluny 7.11.2005 14:50:20

novy

Ten první sen Ti může naznačovat, že k vůli tomu, že je někdo slavný, nemusí být ještě dobrý - to je ten sex z celebritou a přítelem. Hodně jsis od toho slibovala a ono to nestálo ani za to. Přítel je prostě lepší. K tomu druhému snu - i sen se někdy můžeš stát realitou a proč by Tě v budocnu nemohl přítel požádat o ruku. S tím miminkem - buď máš tvořivé období a něco nového se rodí a nebo Ti sen opět odkrývá budoucnost, kdy se stáváš matkou. Ten poslední závěr - Tvůj otec možná ve skutečností není takový silný muž, jak jsis ho představovala - proto to malé přirození - časem můžeš poznat, že není tak velká autorita, jako se Ti zdál v dětsví, ale normální mužský se svými klady i zápory. smajlik

Kamélietka 7.11.2005 08:34:31

novy

Milá paní Jarmilo,

na dnešek se mi zdálo, že mě začalo trošku bolet v krku, ale hlavně se mi začalo hodně špatně dýchat nosem, rýmu jsem ale neměla. I když to za nějakou dobu ustoupilo, rozhodla jsem se, že si pro jistotu zajdu na ORL. Jela jsem tam s mojí sestrou, ale cestou jsme se pohádaly a já jsem tam jela sama. Volala jsem tátovi, jestli mě tam nemůže dovézt, ale on se - ostatně jako v prakticky v každém snu - vymluvil, že nemůže.
Když jsem do nemocnice dorazila, zjistila jsem, že je na ORL moje ve skutečnosti oční lékařka. Vyšetřila mě a zjistila, že mám v nose zvětšená nervová zakončení a musí je odstranit. Já jsem to vzala klidně, ale jen do té doby, než vzala do ruky chomáček vaty a malý skalpel. Dostala jsem hrozný strach, že to bude bolestivé a zeptala jsem se jí, jak dlouho to odstraňování bude trvat. Ona na to, že tak dlouho, jak bude potřeba, než vše dokonale odstraní.
Měla jsem opravdu velký strach, proto jsem zakřičela, když si doktorka připravovala nástroje. Když se ke mně blížila a nožík mi strčila do nosu, zavřela jsem oči v očekávání bolesti... Ale naštěstí jsem si uvědomila, že je to sen a v půl páté ráno jsem se z toho probudila.

Br, příjemný sen to tedy nebyl. Paní Jarmilko, opět Vás prosím o vyložení a předem děkuji.

Reagovat

svitluny 7.11.2005 10:12:03

novy

Něco Tě škrábe v krku - něco, co by jsi ráda řekla a nemůžeš, tak to zůstává v tom krku - špatně se Tí dýchá, něco Tě dusí a Ty se chceš už toho zbavit, chceš dýchat volně - tak jedeš vyhledat pomoc - podporu hledáš u sestry, ale nenalézáš - odmítá Tě doprovodit k lékaři ani otec není tou podporou - nemá na Tebe čas, když to potřebuješ, takže si musíš pomoci sama - možná spoléhat více sama na sebe. Přicházíš k lékařce - ta Ti říká, že se musí z nosu - z Tvého života odstranit něco, co Ti brání v normálním dýcháni, ale Ty máš strach, že to bude bolet, ale nakonec zjišťuješ, že to tak není, že ten zákrok není tak bolestivý, jak ses obávala. Kdo Tě, či co Tě ve skutečném životě dusí a měla by jsi jej či to odtranit, ze svého života, aby jsi opět mohla volně dýchat?

Pavla 7.11.2005 07:47:52

novy

Dobrý den, prosím o vyložení mých dvou snů. První: Stála jsem před zrcadle a měla jsem na sobě nádherné, dvoudílné, bledě modré krajkové šatyv kterých jsem se cítila velmi dobře a sebevědomě. Pod sukní jsem měla bílé kombiné do půl stehen a vypadalo to velmi sexy. Poté přišla má dcera a říká, že v té sukni bych neměla jít, že mi to nesluší, tak jsem se převlékla a měla jsem na sobě jen ten vršek a jinou sukni. Druhý sen byla jsem na návštěvě u sousedů a soused koupil svému vnukovi velkou loutku s křížem nahoře, tak nějak, jak se ovládá Hurvínek. Prosila jsem ho ať mi loutku půjčí, že mu ukážu jak se ovládá, ale bohužel mi jí nepůjčil a řekl mi, že loutku ovládat umí. Tak jsem ho nechala při tom. Děkuji za vyložení a přeji hezký den.

Reagovat

svitluny 7.11.2005 10:04:28

novy

Stála jsi před zrcadlem - viděla jsi se taková, jaká jsi - měla jsi hezké modré šaty - připadala jsis sexy, ale dceři ne, tak jsi se převlíkla - proč? Vnoučkovi jsi koupila loutku - chtěla jsi mu ukázat, jak se ovládá - on odmítl, že to umí sám. Možná, že by jsi jej ráda ovládala, ale on chce být už samostatný a tak Ti ukazuje, že to umí i sám. smajlik

Markéta 6.11.2005 00:30:59
dvorakovam (zavináč) zivnobanka (tečka) cz

novy

Dobrý den,

před 2 měsíci jsme se rozešla s přítelem.Od té doby si mi o něm zdály 4 sny.
První sen byl o tom,že jsme byli na nějaké akci a tam jsem se dozvěděla, že má přítele!Druhý sen byl,že jsme měli v našem městě na radnici svatbu.Třetí sen byl, že jsme svého bývalého viděla utopeného v rybníku.A posldní sen byl asi před týdenm a zdálo se mi,že jsme byli u nás na chalupě,opět spolu ale on sit tam našel jnou se kterou se líbal.Můžete mi říci jeslti to má souvislost s naším rozchodem ajeslti to něco znamená do budoucna?děkuji moc za odpověd smajlik

Reagovat

svitluny 7.11.2005 09:57:43

novy

Když Ty sny shrnu - tak to souvilsot má - už první sen Ti ukázal, že má jinou, takže bych to tak možná i viděla, sice ve druhém snu je svatba, ale záleží na okolnostech kolem ni a zda se opravdu uskutečnila - možná ho chceš, ale on to nezvládá a topí se v citech, proto ho vidíš utopeného v tom rybníce - není schopen být s Tebou a ten poslední ukazuje, že opravdu tady může být ta jiná žena.

Netrap se - nezadaných je kolem Tebe jistě spousta a ten pravý na Tebe jistě někde čeká. smajlik

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611
© Rejtmon