Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum výklad snů

Pokud chcete vyzkoušet, jak sny dokážou poradit - napište zde svůj sen - já Vám jej vyložím a pak sami můžete posoudit, zda mohou či nemohou poradit. Někdy má sen více významů a proto jen Vy sami budete vědět, který je pro Vás nejvhodnější.

Vložit příspěvek

Karin 1.1.2006 13:47:44

novy

Dobrý den. Nejdříve bych Vám chtěla popřát vše nejlepší do nového roku 2006.Opět trápí podobný sen, jako mě už jednou trápí a nevím, pročpak se mi takové sny zdávají...Zdálo se mi, že jsem v bytě toho mého kamaráda, o kterém se mi neustále zdá. Je to jeho byt, já tam stojím a koukám se na něj, jak betonuje podlahu od základu a můj nevlastní taťka mu pomáhá, už to vše má a dává poslední vrstvu betonu nebo čeho to a já to obhlížím a chválím mu to, má to opravdu hezky uděláno, jinak v tom bytě byl jen on, já a nevlastní taťka můj, opravoval to, takže tam neměl ani nábytek.Chtěla jsem akorát někam odejít, ale sestra mi řekla, abych tu teď byla s ním, když jsem tu za ním přišla. On dřepěl nad tou betonovou podlahou a pořád to uhlazoval a vylepšoval a usmíval se.Já to nechápu, proč se mi pořád o něm zdá, jak opravuje a vylepšuje ten svůj barák, a proč tam dělal teď nějaké podlahové základy... Copak by mi ty sny mohly dávat vědět? Děkuji..

Reagovat

svitluny 2.1.2006 09:37:51

novy

Sny Ti mohou ukazovat, že staví svůj život a staví jej na pevných základech, jako tu podlahu. Uhlazuje ji a dělá ji betelnou betonovou, chce mít jistotu, že bude držet a že hodně vydrží - možná tak na tom bude i časem Váš vztah. smajlik

Inga 29.12.2005 19:28:34

novy

Milá Svitluny.Chcem sa opýtat čo znamenal moj sen.Stála som pred zrkadlom,pozerala som sa don,ale nevidela som sa v nom.Zbadala som svoju sestru v zrkadle,ktoru som nevidela rok.Videla som ju zo zadu.Mala uviazany velky fialovy šál okolo krku a držala v ruke svietnik,že ho ide zapálit.Sviečky som tam nevidela.Sla som potichu k nej,že ju nastrašim.Ja som mala na hlave deku.Ked ma zbadala,nespoznala ma hned,až po chvili.Objali sme sa a začali sa velmi smiat.Jej smiech som počula velmi zretelne,ale moj aj napriek tomu,že sme sa velmi smiali som nepočula.Smiala som sa,ale nevychádzal zo mna.Nešiel ten smiech zo mna von,akoby mu niečo bránilo.DAkujem

Reagovat

svitluny 2.1.2006 09:34:01

novy

Sestra je kus Tebe a proto jsi ji místo sebe viděla v zrcadle, možná je na čase, aby jste se navštívily, jak jsi sama psala, dlouho jste se neviděly, sestra je veselá, Tobě to moc nejde. Možná Tě neco trápí, měla by jsi zažnout svíce, ať jde osvítíš sobě a možná i sestře cestu, možná by jsi se ji měla ozvat.

Věra Kosová 28.12.2005 09:12:19
kosovaverka (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Všem návštěvníkům i Tobě přeji krásné zasněžené ráno.Z toho co teď napíšu,mi běhá mráz po zádech a kalí se mi oči slzami.Nikdy se mi nestává,že se probudím ze sna a zpátky se do něj vrátím.Pamatuji si jen útržky,ale i ty bych raději zapomněla.Objevil se mi v náruči můj tříletý syn ,nevím,co se mu stalo,ale byl mrtvý.Cítila jsem,jak mu tělíčko chladne,ale přitom se na mě občas pousmál,občas pootočil hlavičkou,nemluvil,otvíral a zavíral očíčka.Někam jsem ho nesla ,ale nevím kam.Cítila jsem ve snu strašnou bolest,žal,prázdnotu a své slzy.křičela jsem v našem původně starém bytě na tchýni a švagrovou..proč brečí..že oni ho nemilovali,jak by měli..že ho nenavštěvovali atd.-toto si dovedu logicky vysvětlit-vidí ho málo.Nic víc si nepamatuju,ale moc mě to sebralo,asi jako každou mámu,která má ráda svoje děti.Napadla mě jedna věc..máme 2 děti a uvažujeme s manželem o adopci třetího dítěte..chtěli bychom dát domov jedný ztracený duši a pomoci jí..sen ve mě zanechal rýhu a strach ..co se může stát.Děkuji,že jsem tohle mohla napsat a částečně se vypovídat.Ulevilo se mi.Všem přeju šťastný Nový rok.S pozdravem Věrka

Reagovat

svitluny 28.12.2005 22:47:11

novy

Taky zdravím a nesmutni - sen Ti mohl ukázat pomíjivost života, že máme milovat živé a žít dneškem, ten mrtvý syn ve snu nemusí být skutečným synem, ale něco, co je teprve nové, ale umírá - možná projekt, možná něco, na čem Ti záleží a možná i poukazuje, že se nemusí zdařit ta adoptce. Prostě o něco v živote můžeš přijít, něco nemusí vyjít dle Tvých představ.

Sluníčko 28.12.2005 07:28:11

novy

krásné ráno Jarmilko, zdravím po vánocích. Dnes bych chtěla vyložit sen své dcerky, který se jí opakuje už nějaký čas. Jede s mým bratrem na koni lesem po příkré cestě směrem nahoru. Po cestě je na větvi jednoho stromu sova, o kus dál je odpadkový koš a kolem spousta hadů. Ještě podotýkám, že se svům strýcem se vidí tak 2x do roka.

Reagovat

svitluny 28.12.2005 22:50:58

novy

Jede s bratrem, nebo strýcem? Každopádně je to cesta života, jede ji a prožívá, má sílu na to, aby ji zdolala, moudrá sova ji může poradit a do odpadkového koše zahodit co ji tíží a to může být i ten jen s hadů. Hadi také mohou poukazovat na její probouzející se sexualitu.

Karin 27.12.2005 19:40:51

novy

Dobrý večer paní Jarmilko.Poprosila bych Vás opět o výklad mého včerejšího snu.Zdálo se mi, že je u nás kamarád mé sestry, se kterým se znám i já a já nutně potřebuji někam odjet, dost to spěchá a proto si půjčuji jeho auto - tyrkysově modrý favorit.Ochotně mi ho půjčuje, předává mi klíčky od vozu, já mám miminko, asi měsíční holčičku, nesu ji v autosedačce, dávám ji na sedadlo za sebe, upravuji ji a když už pomalu startuji, přiběhne ten kamarád, že potřebuje taky do města, že by mě tam hodil abych nemusela řídit, ale já už seděla za volantem tak si sedl vedle mě a řídila jsem já, spěchala jsem, tak jsem jela i málem po příkopě, jen abych tam byla včas.Věděla jsem proč spěchám, já nevím, zda to bylo nádraží nebo spíš nějaký obchoďák, ale zastavila jsem před tím a v tom jsem viděla, jak s kamarádem přichází ten přítel, o kterém se mi neustále zdá, přijel s taškou a dlouho jsme se neviděli a tak jsme se vítali, to miminko jsem měla s ním, akorát nevím, zda to byl můj manžel nebo jen zatím přítel.Padli jsme si do náruče a vítal se s náma opodál, auto už bylo dávno vrácené a jeho kamarád stál opodál. Byla tam lavička, na kterou jsem si odložila mimnko - holčička byla oblečená celá ve sladce růžové flaušové kombinézce. Postavila jsem ji vedle sebe na pravou stranu, on seděl na levé straně a pořád jsme se objímali a líbali. Viděli jsme se totiž po dlouhé době odloučení, byla jsem ráda, že konečně přijel, nevíte, oč by se mohlo jednat? Ve skutečnosti je to tak, že ten přítel je můj soused a jelikož nás zasáhly povodně a nemá v pořádku baráček a

Reagovat

svitluny 28.12.2005 22:53:57

novy

K Tvému snu - potřebuješ ještě něco prožít, někam dojít, něco začít - k tomu Ti slouží auto kamaráda - možná mu můžeš kousek řídit život, možná Ti může vyplnit čekání na někoho, koho miluješ, ale zatím ještě nejsi s ním, ale až s kamarádem ujedeš kousek cesty, tak jej potkáš a budeš šťatsná a spokojená s ním v objetí, ale nebude to hned, ale časem. A to miminko - ta holčička i sen se může stát skutečností. smajlik

Lenka 27.12.2005 06:50:26

novy

Hezký den, ráda bych Vás požádala o výklad snu. Zdálo se mi o mém otci, měl na sobě oblek. Oděv i boty se zdály být nové. Viděla jsem ho, jak se s námi loučí, poslední větu pronesl ke mě a pak si šel sám lehnout do rakve, která byla umístěna před domem, kde bydlí. Lehl si i v oděvu a rakev se zavřela. Pak jsem někam odjela a když jsem se vrátila, seděl v obývacím pokoji, úplně v pořádku. Ptala jsem se své maminky, jak je to možné, že přece jsem ho viděla v rakvi. Odpověděla, že tam jen usnul a kdyby ji včas neotevřeli, udusil by se. Na nic víc si už nevzpomínám a nevím, co by to mohlo znamenat. Děkuji za výklad.

Reagovat

svitluny 28.12.2005 22:43:33

novy

Sen Ti může ukázat, že mezi Tebou a Tvým otcem něco skončilo, možná že skončilo dětství a Ty jsi již dospěla, možná umřela jeho autorita, ale není to pravda - jen na chvíli usnula a otec je tu zpět i se svou autoritou otce a dcery. smajlik

Dagmar 26.12.2005 11:06:52
nogdagseznam (tečka) cz

novy

Je to moc starý sen.Trápil mě několik let.Zdál se mi úplně stejný dej, někdy jedno za pár měsíců, jindy jednou za rok. Utíkala jsem po silnici z mírného kopce s davem lidí před němci. Ti po nás stříleli. Cítila jsem, že nesmím zemřít a proto jsem padala s davem. Věděla jsem, že musím dopadnout na břicho, aby nebylo vidět, že dýchám. Přesto přišel němec a všechny dodělal střelou do hlavy.Pak jsem se vzbudila.

Reagovat

svitluny 26.12.2005 11:44:19

novy

Buď Ti sen ukazuje, že před něčím utíkáš, ale stejně neutečeš a problém Tě dožene. Někdy je lepší se stavit problémům čelem, než před nimi utíkat.

A pak je tu druhá možnost - ve snu se Ti zobrazuje střípek minulého života.

KALINA 25.12.2005 18:35:22
KAPOPE (zavináč) SEZNAM (tečka) CZ

novy

ZDÁL SE MNĚ SEN O NALEZENÝCH PENĚZÍCH,KTERÉ JSEM VRÁTIL smajlik

Reagovat

svitluny 25.12.2005 23:31:39

novy

Sen Ti ukázal, že jsi poctivý. smajlik

svitluny 24.12.2005 13:48:29

novy

Všwm návštěvníkům mých stránek přejí bohatého Ježíška a hodně štěstíčka, zdravíčka a lásky v následujícím roce. Sny ať jsou jen pozitivní, bez zášti a nenávisti, ať Vás vedou životem.

To Vám přeje

Jarmila

Reagovat

Janka 23.12.2005 07:56:24

novy

Dobrý den paní Jarmilo,

chtěla bych Vás poprosit o vysvětlení mého dnešního trošku děsivého snu. Vím, že byl asi podzim, nebo jaro a já jsem byla se sestrou v nějakém nákupním středisku, kde bylo celkem málo lidí. Šly jsme se podívat do jednoho obchodu a pak do jednoho, kde na jedné straně byli zavěšeny krásné koberce s moc příjemného materiálu, hlavně ze zelené a modré barvy, na druhé straně se prodával alkohol a byly tam i noviny a časopisy. V obchodě jsme nejdříve byly jen my dvě, prodavač nás očima kontroloval, asi proto, ale byl příjemný. Pak tam přišli nějací kluci tak asi kolem 25 let, asi byli dva nebo tři a dívali se na alkohol. Do prodejdy přišel i druhý prodavač. My se se sestrou jsme se dívali na noviny a ty kluci mezitím ukradli nějakou drahou láhev whisky. Jeden prodavač si toho nevšiml, ale ten druhý ano a tak za nimi běžel. My jsme pak z obchodu taky odešly a šly jsme se podívat do jiného malého obchodu. Já jsem prosklenou výplní viděla, že ten jeden kluk vzal nějakou paní jako rukojmí a po cestě co s ní šel, tak začal střílet, sestru jsem strhla k zemi a zakryla jsem jí obličej. Střelil i k našemu místu, kulku jsme pak našli na zemi. Pak jsem se najednou ocitla v prostorách obchoďáku pro zaměstnance, kde najednou přijeli zdravotníci a nesli nosítka k nějakým dvěřím a žádali mě, abych rychle vyklidila nějaký harampádí, které bylo u dalších dveřích, které vedli z tohoto obchodáku. Z obou stran byly nějaký krabice a nesmysly. Doktor začal být nepříjemný, ale já jsem dělala maximum. Pak jsem se ocitla někde venku u parku, kde byli nějací puberťáci a začli se chovat strašně zle, měli drzé poznámky a já jsem už vnitřně měla pocit, že mladí lidé (i když mě není ani 25) jsou zlí a agresivní. Šla jsem kousek do kopce, oni něco halekali na všechny, ale nikdo jim nic neřekl, protože z nich měl strach a nikdo se nikoho nezastal. A pak ještě poslední útržek ze snu byl, že jsem jela tramvají v noci a měla jsem pak přespat u kamarádky, vystoupila jsem z tramvaje, se mnou i docela dost lidí, já jsem šla rovně, pak jsem přemýšlela, jestli mám jít doleva nebo doprava, uvědomila jsem si, že od nějakého nápisu je to určitě doleva. Jen co jsem zahla, tak jsem si uvědomila, že vlastně kamarádka odjela a já mám klíč od domu, ale od bytu. Takže jsem došla k domu, dívala jsem se na dřevěné dveře, ale pak jsem zase odešla zpátky k tramvaji. Najednou bylo světlo. Za mnou šly nějaké dvě starší paní. Já jsem dobíhala tramvaj, protože jsem potřebovala jen 19, i když jsem věděla, že pak musím ještě přestoupit, za ní jela 26 a za ní 33. Tramvají jsem odjela k rodičům.
Moc děkuji za výklad těchto zvláštních snů.

Reagovat

svitluny 25.12.2005 14:50:34

novy

No sen Ti může ukazovat na dnešní situaci - prostě lidé jsou na sebe zlí, každý se snaží urvat co může - Ty s kamarádkou jste podezírány, ale zloděj je někdo jiný. Ty se snažíš pomáhat – odklízet harampádí, ale přitom máš pocit, že na světě převažuje zlo nad dobrem - to jsou Ti další kluci, co potkáváš, jedeš za svou kamarádkou – možná, se někam vracíš, chceš něco vrátit zpět – rozmýšlíš se, zda doprava, či doleva, a až jsi skoro u cíle, tak si uvědomíš, že nemáš klíč od bytu - není cesty zpět, je jen cesta kupředu. A když se nebudeš otáčet zpět, ale půjdeš kupředu - tak Tvé slunce Tvůj život prozáří a bude Ti prosvětlovat cestu životem. Občas poslouchat svou intuici, pro něco se rozhodnout, používat v životě rovnováhu a pak vše bude OK. Tvé kořeny jsou doma, ve Tvé rodině u Tvých rodiču, ke kterým se na konci snu vracíš. smajlik

Jana 22.12.2005 13:05:09

novy

Dobrý den,

ráda bych Vás poprosila o výklad mého snu. Zdálo se mi o tom, že se z výšky dívám dolů do cizího bytu na protějším paneláku (asi o půl metru níže, než můj byt). Okno do tohoto pokoje bylo ze široka otevřeno, stěna, na kterou jsem viděla byla natřená fialovou barvou, před touto stěnou stála kovová postel, která byla ustlaná (přes ní byl přehoz smetanové barvy). Jinak jsem si v bytě ničeho nevšimla. Moc děkuji.

Reagovat

svitluny 22.12.2005 13:44:38

novy

Koukala jsi se někomu do pokoje, byl uklizen, ustlaná prázdná postel - chyběl tam život, někdo už odešel - možný rozchod - fialová barva značí duchovnost. Možná jsi duchovně založená a proto ta barva a ten zbytek - mě přijde jako samota.

Hanka 22.12.2005 10:12:20

novy

Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o výklad mého snu. Byl krátký, moc se tam toho nedělo, ale stejně mi to leží v hlavě, tak jsem se rozhodla vám napsat. Viděla jsem něco jako noční oblohu. Byla světle šedá a na ní stříbrné hvězdičky. Jenže ty hvězdičky nebyly na obloze nepravidelně, v různých souhvězdích, ale tvořily jakoby hvězdici. Z jednoho místa vycházely paprsky, tvořené jednotlivými hvězdičkami. Nevím jestli jsem to popsala dost srozumitelně, snad mi budete moct odpovědět. Děkuji Hanka

Reagovat

svitluny 22.12.2005 13:00:13

novy

Hezký sen, ten Ti ukazuje, že hvězdy Ti svítí, že se nesmíš vzdát i ta Tvá, co svítila nejsilněji - svítí Ti na cestu a dává Ti naději. Nenech si ji zhasnout a nech se ji vést, ať Tě může dovést za sluncem. smajlik

Karin 21.12.2005 17:31:52

novy

Přeji hezký podvečer,

dnes se mi zdál takový docela, ehm, zvláštní sen. Zdálo se mi, že jdu cestou od svého baráku a vidím jak na zahradě je můj kamarád, do kterého jsem zamilovaná, sedí nahý v bazéně a máčí si nohy v bazénku s vodou.Voda je krásně modrá, taková jaoby tyrkysová, a jak viděl, že jdu kolem a překvapeně na něho koukám, hned se ospravedlňoval, že se tady opaluje se strejdou, pak mu došlo, že tam sedí nahý, tak se rychle otočil a do toho bazénu se pokoušel lehnout na břicho, takže jsem mu viděla jen zadek a protože se tam ne a ne vejít a bylo mu pěkně trapně, jako by se styděl za něco, co přede mnou odhalil, tak vstal, zakryl se rukama, hlavně zepředu a utíkal se domů obléci, pak vyšel oblečený a šel s kámošema a bývalkou opékat párky. Pořád ale nechápu, proč jsem ho viděla takhle a proč se schovával a raději než předek byl ochoten ukázat mi zadeček...co by to mohlo znamenat? Děkuji smajlik

Reagovat

svitluny 22.12.2005 12:57:25

novy

Nahota je odhalení duše, Ty jsi jej viděla nahého, viděla jsi do něj a to se mu nelíbilo, proto se snažil skrýt a mimo jiné zadky máme všichni stejné, tak proč by Ti jej neukázal. Ten bazén mohl být i o citech, byl ve vodě, možná se bojí se Ti obnažit a říci, co cítí. Když je oblečený, tak už je to zase on a může jít s kamarády a bejvalkou pařit, už je skryt i se svými city. smajlik

Lea 21.12.2005 08:35:14

novy

Přeji hezký den paní Jarmilko.
Dnes jsem měla ošklivý sen.
Můj nejstarší syn, s kterým jsme byli dlouho pohněvání
(spíše si to přála snacha abychom spolu nemluvili), mě pozval na návštěvu, protože se jim narodil Chlapeček. Když
jsem tam přijela, snacha mě neuvítala, seděla v křesle, jenomi kývla na pozdrav a hned na mě spustila litanii všech možných nadávek. Vtom se tam objevil můj nejmladší syn s mým nadřízeným, že potřebují s tím mým nejstarším synem mluvit. On se konečně objevil, jaá jsem jej chytila za ruce a říkám mu, proč musím posliuchat nadávky jeho ženy, když to co bylo dříve a naše spory byly v době, kdy ho ona ještě neznala a když on měl průšvih, tak jsem to byla já , která mu pomáhala. On mi
na to neodpověděl a objevil se tam můj bývalý manžel a já jsem mu vyčetla proč se mě proboha před tou snachou nezastane, vždyť on sám má vůči ní výhrady a vadí mu, že tak rozvrací rodinu. Potom jsem chtěla někam utéct a lezla jsem požebříku do sklepa, ale hned jsem se otočila a lezla zpátky nahoru.
Nahoře na dvoře byla najednou rozypané velké množství jablek,
rajčat a mrkve. Začla jsem to sbírat a třídit a najednou jako bych měla plnou pusu toho
ovoce a zeleniny, začla jsem se tím dávit, vyhrkla jsem to ven a omdlela. Ostatní si mysleli, že jsem umřela, ale ja jsem se probrala a úplně klidně, jako by se nic nestalo, jsem pokračovala v tom sbírání ovoce a zeleniny. tím to skončilo.

Reagovat

svitluny 21.12.2005 09:17:33

novy

Sen Vám ukazuje, že se snachou asi nehnete, je prostě zaseknutá a nechce podat ruku k smíru, nedokáže to mezi Vámi srovnat ani manžel, ani syn. Jdete do sklepa - vracíte se do minulosti, možná hledáte, kde se stala chyba, ale rychle se vracíte zpět. Sbíráte ovoce a zeleninu rozházenou po dvoře - mohou to být plody Vaši práce, ale Vy jich máte už plné zuby, začínají Vás dusit, možná, že to je ten vztah se snachou, který Vás dusí, ale vy se nevzdáváta a dál toto ovoce i zeleninu sbíráte. Možná se u Vás mohou objevit i psychické problémy, prameníci právě z neshod se snachou.

Veronika 21.12.2005 07:29:39

novy

Dobrý den, zdálo se mi, že jsem ještě s několika lidmi, které jsem neznala, šlapala do prudkého kopce. Byla to úzká cesta,(kolem byly stromy-takový tmavý les), takže jsme museli jít za sebou. Kupodivu jsem neměla strach, že špatně šlápnu a spadnu, nebo tak, nevím, jestli to bylo i tím, že někdo šel předemnou-myslím ale, že ne, ale uvědomuji si, že se přede mnou vždy objevila místa, kam jsem mohla šlápnout a dostat se bezpečně nahoru - stejně jako ostatní. Ale celkově jsem z toho místa neměla dobrý pocit. Ale nahoru se mi fakt šlo dobře, ani jsem se nezadýchala, nebyla to pro mě žádná námaha.

Předem moc děkuji za výklad a přeji hezký densmajlik

Reagovat

svitluny 21.12.2005 09:07:01

novy

Jdeš si svou cestou životem, tak jako ostatní, děláš pokroky a proto stoupáš vzhůru, protože jdeš tím správným směrem, tak se na této cestě cítíš bezpečná a nehrozí Ti žádné nebezpečí. Takže sen Tě upozorňuje, ať jdeš dál, že konáš správně. smajlik

Venzlik 20.12.2005 16:10:23

novy

Dnes se mi zdál sen a v tom snu bylo spoustu hadů. vždy ke mě přilezli a snažili se mě uštknout.než se však doplazili k mé osobě objevilo se něco jako nůž nebo meč a hadi byli vždy rozseknuti na několik kousků a usmrceni. některým hadům se podařilo obtočit se kolem jedné ruky.naštěsti se mi je pokaždé podařilo sejmout a odhodit. paár hadů se mi obtočilo i kolem krku, ale podařilo se mi je opět zneškodnit.

Reagovat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614
© Rejtmon