Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum výklad snů

Pokud chcete vyzkoušet, jak sny dokážou poradit - napište zde svůj sen - já Vám jej vyložím a pak sami můžete posoudit, zda mohou či nemohou poradit. Někdy má sen více významů a proto jen Vy sami budete vědět, který je pro Vás nejvhodnější.

Vložit příspěvek

svitluny 8.3.2006 14:30:55

novy

Včeličky jsou pracovité a to Ti ve snu ukazují – ty tři úly. To je rozhodnutí – možná císařovna – žena, matka plodnosti – možná po takové toužíš – chceš ji chytit, ale pořád Ti uniká. Po pracovní stránce je perfektní, ale do ruky se chytit nedá. Možná že to ukazuje na Tvůj stav – v práci všechno v pohodě, jen občas nějaký menší renonc, to je píchnutí, ale nic si z toho neděláš, ale jinak se včelky ochočit nedají.

Sluníčko 7.3.2006 15:48:50

novy

Dobrý den paní Jarmilo smajlik
Prosím o vyložení následujícího snu, který se mi zdál dnes v noci: vzbudila jsem se ráno vedle svého přítele, který spal u mě doma ( sen se sice neodehrával u mě doma,ale v domě, kde jsem kdysi bydlela s rodiči ). Vstanula jsem, protože jsem musela do práce, ale přítel ještě spal, protože se chystal na delší cestu. Odjela jsem do práce ( jela jsem tramvají, přestože na té trase kudy jsem jela,tramvaje nejezdí ) a pak jsem se rozhodla, že se ještě vrátím domů rozloučit se s přítelem, protože mi bude moc smutno a tak jsem jela tramvají zpět a bála jsem se, že jej nestihnu, že mezitím odjede pryč. Ale když jsem se blížila k domu,tak jsem se uklidnila, protože jsem jej viděla v okně, jak tam vkládá velkou kytici rudých růží a taky takové krásné velké žluté sluníčko ( to mám doma ). Moc mě to potěšilo, že mi chystá takové překvapení a potom jsem se probudila. Moc děkuji za výklad snu. smajlik

Reagovat

svitluny 8.3.2006 14:25:05

novy

Sen Ti jen ukazuje, jak máš krásný harmonický vztah - kytice růží je o lásce, to sluníčko v okně, tím je on pro Tebe, jen Ty máš možná o něj zbytečné obavy. Z jeho strany je vše v pořádku smajlik

Hana Karbanová 7.3.2006 15:13:37
motelinka (zavináč) centrum (tečka) cz

novy

Dobrý den,chtěla bych poprosit o výklad snu.
Sen se odehrával na hřbitově,já byla v mladém mužském těle.Byla jsem tam i s nějakými lidmi,ke kterým jsem měla nejspíše přátelský vztah.Procházeli jsme mezi hroby.bylo to zvláštní.Na jednom místě(myslím,že to byla hrobka,nebo nějaký kamenný oltář)se objevil medailonek s fotkou muže..to bylo znamení,že měl umřít.Tak se stalo a byl tam pochován.to jsem neviděla ale vím,že pochován byl.poté jsme zase procházeli kolem hrobů a objevil se medailonek další..pak sen pokračoval tím,že jsem věděla,že je ten ,,onen" pochován a my znovu procházeli okolo hrobů a objevil se třetí medailonek.Otevřel ho nějaký kluk z těch lidí,řekl že to jsem já.Na tom oltáři byly ještě položené seschlé květiny,to u jiných medailonků nebylo.Opravdu,podívala jsem se a byla jsem to já.Dívala jsem se na svou fotku-fotku starého muže.Zakřičela jsem: "néé"..nevím kdy byl ten skok,vím že na začátku snu jsem byla mladík,ale na konci jsem byla stařík.Potom jsem ležela na nějakém hrobě svírajíc polštář.Okolo mně byli ti lidé,čekali až umřu.Vím,že jsem byla naprosto zdráva a nevěřila sem,že umřu,na těch lidech bylo vidět,¨že se na to docela i těší.tiskla jsem si ten poltář k břichu a pomalu stářim umírala...pak jsem ve snu vystupovala jako duch..zase jsem procházela mezi hroby a mezi 2ma chtěla projít,ale něčí nohy mi stály v cestě.chvíli jsem čekala,ale to tělo neodešlo(dívala jsem se jen na nohy).myslím,že jsem se pokoušela promluvit,také nic.Pak jsem chtěla do těch nohou trochu tuknout.vykopla jsema...zjistila,že mohu tím tělem projít,aniž by si toho někdo všiml,nebyla jsem vidět a nikdo můj dotek necítil.chtěla jsem nejspíš projít,abych mohla jít za těmi lidmi,ke kterým jsem měla vztah.Ale já neprošla,i když jsem věděla,že mohu,dál jsem čekala až ten kdosi odejde.děkuji moc...

Reagovat

svitluny 8.3.2006 14:50:12

novy

Sen Ti ukazuje hřbitov – něco co už není, místo, kde odpočívají mrtví – Ty jsi tam jako mladý muž, co tím hřbitovem procházíš – jsi třetí v pořadí, kdo má zemřít, najedou stárneš, bojíš se smrti, ale stejně se ji nevyhneš. Co má v Tvém životě zemřít? Co už je staré a přežité, ale Ty se tomu bráníš? Ale ono to z toho života odejít musí a okolí už čeká, až to umřít necháš? Až to necháš zemřít, tak se budeš cítit velice lehce, stejně, jako ten duch ve snu. Pak se naskytnou dvě nové možnosti – dvě nové cesty a Ty si budeš volit – Ty nohy symbolizují zatím Tvou nerozhodnost, brání Ti v tom, abys šla, ale pak si cestu vybereš a projdeš těmi zábrany, co Ti stály v cestě, že to zase není tak velká překážka, jak jsi čekala, že ji zdoláš velice snadno. Pak by jsi ráda došla k lidem, které máš ráda, k někomu, ke komu máš vztah, i když víš, že se k němu dostaneš bez problému už dnes, tak čekáš, až z jeho života někdo odejde. Tenhle sen se může týkat vztahů, práce, něco by jsi měla pohřbít, pak se budeš rozhodovat a pak půjdeš dál za svým cílem, i když pozvolna, až bude cesta úplně volná. smajlik

Kamila 6.3.2006 11:49:01

novy

Milá paní Jarmilko, přeji krásný den a prosím o výklad snu
Z pátka na sobotu se mi zdálo, že k nám přijela švagrová se švagrem, a já se švagrovou jsme jely do města mým autem, bylo čerstvě nachumeleno a to já se řídit bojím, ale stejně jsem řídila. Ve městě jsme neuhnuly k nim k baráku, ale jely jsme až na kruhový objezd, tam mi to nešlo ubrzdit, auto si dělalo co chtělo, klouzalo se do stran, bylo to hodně nepříjemné, ale pak se to ustálilo a jely jsme dál. Jely jsme po nábřeží a najednou byly po obou stranách silnice postaveny vojenské stany, ale pak i auta a cesta se zužovala, až byla jen na to jedno auto a kolíky od stanů už začínaly překážet a o ten jeden auto "zakoplo" a auto jsem nabourala. Při nárazu jsem cítila, jak mně začala bolet noha v místě 5 let staré zlomeniny a pak ještě v jednom místě nad kolenem. Z auta jsme vylezly, lidé okolo nám pomohli, auto někam odsunuli a já jsem začala brečet, že jsem rozbila auto, na nové samozřejmě nemám, co budu bez auta dělat...... pěknej stresík. S tím brekem jsem se probudila a nešlo to vůbec zastavit a k tomu jsem cítila,jak mně pořád bolí ta noha.
A potom se mi nad ránem zdál ještě jeden sen- kamarádka se má za dva týdny vdávat a asi se to odvíjelo od toho- zdálo se mi, že už byl ten svatební den, ale ani já, ani dcera, ani přítel jsme ještě neměli co na sebe, asi jsme neměli ani svatební dar a do toho přijel kamarád s dopisem od té kamarádky, že místo plánovaných šedesáti lidí jich přijelo 250 a oni na to nemají dost peněz, tak ať si sebou každý svatebčan vezme 1500 korun, aby se to nějak zaplatilo. Jak to dopadlo samozřejmě nevím.
Děkuji moc za výklad.

Reagovat

svitluny 6.3.2006 15:38:41

novy

K té první části snu – jedeš se švagrovou autem, trochu se bojíš, ale stejně ji tak trošku řídíš život, stejně, jako to auto – možná, že ji radíš, když má problémy s city – to je ten jemně navátý sníh, ale sama se v tom také plácáš, proto nemůžeš to auto uřídit a dělá si co chce, pak ty vojensko stany – ráda by jsi dala svému životu řád – tak Ti zavazejí při jízdě a ty nakonec bouráš, kde máš strach, ze svého selhání? Ta bolavá noha – zlomenina 5 let stará – zkus si vzpomenout, co se před 5 lety dělo, kdo mohl být strůjcem Tvé zlomeniny – kdo se Ti snažil podlomit nohy, nebo co jsi v té době měla pochopit a nepochopila a proto se Ti zlomenina stala – možná, že se něco podobného bude opakovat (nemyslím tím zlomeninu, ale situaci)

K té svatbě. Řekla bych, že je na ní něco špatně – Ty s partnerem, ani s dcerou nemáte dar – nevíte co jim dát, nejste vlastně na tu svatbu připraveni. Pak přijde kamarád se vzkazem – že místo 60 lidi – 6 je o rodině – svatba původně plánována kvůli zakládání rodiny, se ale mění v hysterické manželství, plné hádek, slz a nářku, to věští ta 25 a závěr – sám ďábel jim ten sňatek financuje to je to číslo 15 a vše je ještě tuplovaně podloženo nulami. Asi ten sen ukazuje, že ta svatba nebude to pravé ořechové pro Tvou kamarádku.

Kamila 7.3.2006 07:14:44

novy

Já si teď už nejsem jistá, jestli to bylo přesně 1500 korun, ale tak nějak okolo se to motalo. Mění to hodně situaci, když to bude jiná cifra?
děkuji za výklad

svitluny 7.3.2006 09:43:28

novy

no tu cifru jsem převedla do tarotu, takže jsem ji brala za podstatnou, ale ani ty okolnosti ohledně svatby, jak jsi je popisovala nevypadaly moc optimisticky.

Kamila 7.3.2006 11:32:54

novy

ach jo, tak moc děkuju, budeme doufat, že se to moc nesplní

Denys 6.3.2006 09:29:40
drencapol (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Ahoj Jarmilo.
Jedno se mi zdálo,že jsem byla na nějakém ostrově a bylo tam spousta škol.Pak jsem si sedla do nafukovací pneumatiky na kteý byl přivázaný padák.Rozeběhli jsme se s holkama kerý měli taky tu pneumatiku a vítr nás vynesl do vzduchu.Lítali jsme tam a když jsme se vracely,tak se před ostrovem objevili špičaté skály. Já je přeletěla,ale jedna holka nabourala.Přesto přistála bez zranění.Všichni nám pak přišli gratulovat... smajlik Vyhrály jsme nějakou soutěž smajlik

Reagovat

svitluny 6.3.2006 14:04:59

novy

Školy – možnosti vzdělání – je jich spousta, tak jako možností na vzdělávání. Sedíš v pneumatice – vznášíš se ve vzduchu pomoci padáku – řekla bych, že vše lehce zvládáš, tvá kamarádka možná ne, nabourala, ale i přesto se ji nic nestalo.Řekla bych, že sen naznačuje – přes překážky ke hvězdám. Máš na to, abys to, co Tě čeká úspěšně zvládla. smajlik

Cyntia 6.3.2006 09:25:08

novy

Ahoj Jarmilo, děkuji za odpověď! Víš, já právě v minulosti zažívala pokaždé to, že mě kluk opustil, kvůli jiné a ten sen mě hrozně vyděsil smajlik. K to¨mu mě hodně lidí nabádalo k tomu, že sny ze čtvrtka na pátek se často plní! Abych pravdu řekla, tak se mi ještě žádný sen nesplnil. Ale obavy mám, možná že úplně zbztečné..... smajlik

Reagovat

svitluny 6.3.2006 13:47:35

novy

Já myslím, že to nezáleží na dni, ve kterém se sny zdají, prostě některé sny nám ukazuji vize, některé naše strachy a obavy a obvykle také poselství, jak se před tím špatným můžeme zachránit, či nás varují, co se vše může stát, aby jsme na to byli připraveni, je to vlastně spojení s podvědomím, když se naučíš svým snům naslouchat, tak Ti mohou hodně v budoucnu pomoci. Je to vlastně navázání Tvého vědomí s podědomím a to Tě pak díky snům může vést. smajlik

Lucie 5.3.2006 11:59:39

novy

Dobrý den paní Jarmilo prosila bych Vás o vyložení tohoto snu.

Seděla jsem na lavičce na autobusovém nádraží u nás ve městě. Vedlě me seděla také jedna holka od nás ze třídy a muž z naší ulice. Obešla jsem nádraží a pak opět přišla k nim. Ona se mě na něho zeptala a já řekla, že jedu s jiným autobusem kvůli kamarádovi. Ona chtěla jet se mnou, ale já jsem jí řekla, že si s ním potřebuju promluvit o samotě. Tak nakonec zůstala sedět. Naproti nám v autobuse si povídal můj strejda-řidič busu s nějakým mužem,kterému jsem neviděla to tváře. Strejda se na mě usmíval a na něco se me zeptal. Já jsem se zvedla a šla jsem k tomu autobusu, ve kterém seděl ten můj kamarád,údajně. Při cestě za ním se mi pár lidí pletlo pod nohy a já byla naštvaná.
Nepamatuji si jestli jsem k němu došla....
Děkuji Vám za výklad!

Reagovat

Lucie 5.3.2006 12:12:56

novy

Ještě bych chtěla doplnit, že tu holku moc nemusím.
Že bylo jaro, nebo léto.

svitluny 5.3.2006 15:39:43

novy

Takže na zastávace jsou tři lidé - trojka je rozhodnutí, čekáte na autobus - možnost společné cesty, ale Ty ji odmítáš a spolužačce říkáš, že jedeš jiným směrem - prostě se spolužačkou společnou cestu nemáš ani v životě - každá čekáte na svůj spoj. Ty na spoj s přítelem a ona tam, kam má dojet. Tobě se cestou, do Tvého autobusu pletou pod nohy lidé - možná hodně překážek, možná, že cesta za přítelem se stává obtížnou a vlastně není jisté, zda k němu vůbec dojdeš. Sen Ti nechal otevřený konec - ukazuje Tvé odhodlání, Tvou cestu, ale ne, zda dojdeš cíle.

Marky 5.3.2006 11:37:52

novy

dobrý den
dneska se mi zdály dva sny.šla jsme na nějakou prohlídku-snad k psychiatrovi-ale jako taková to psychiatrie nebyla, dělali na mě nějaké pokusy - ohledně stresu atd.Než jsem ale přišla na řadu - tak mi v čekárně vpadl dolní špičák i s kořenem.Cítila jsem jak se mi kývá a pak jsem ho už držela v ruce.Vůbec to nebolelo a ani mi netekla kre.Poprosila jsem sestru na psychiatrii aby mi domluvila termín u mé zubařky.Druhý den ráno jsem šla ke své zubařce a ta mi řekla, že to musíme spravit..... smajlik

Reagovat

svitluny 5.3.2006 15:34:40

novy

Možná Ti ubývají síly, ta psychiatrie naznačuje nějaké psychické napětí, co Tě čeká a ten vypadlý špičák je ta síla, co Ti odchází, ale pomoc je blízko - lékařka Ti zub opraví. Najde se někdo, kdo pomůže, aby se síly obnovily. smajlik

Isilwen 5.3.2006 02:30:10

novy

Zdál se mi sen ve, krerém jsem byla vojevůdkyně. Vedla jsem vojáky do bitvy,všichni měli modré uniformy a pamatuji se, že jsem zvolila nějakou velmi neobvyklou taktiku.
Ve druhém snu jsem byla oblečená v mušketýrském oblečení, které mělo taky modrou barvu a někdo říkal, že se na mě stačí podívat a jde vidět, že mám v žilách královskou krev.
Děkuji moc za výklad

Reagovat

svitluny 5.3.2006 15:30:59

novy

Sen Ti naznačuje Tvou autoritu, že jsi bojovnice, možná také nakoukl do Tvých minulých životů, aby Ti osvětlil odkud se to vůdcovství v Tobě bere. Co se týká modré barvy, tak ta naznačuje spravedlnost, pravdomluvnost a ušlechtilost - poukazuje na tyto vlastnosti, kterými by jsi se měla řídit a vzít si je za vlastní. smajlik

Veronika 4.3.2006 14:03:02

novy

Ještě se mi zdálo, že jsem byla v nějaké velké místnosti, sálu, nevím, jestli jsem tam přišla sama, nejspíš ale ne. Přišla tam i moje sestřenka, která měla radost z toho, že mě tam vidí, hned šla ke mě, zdravila mě a objala. Taky jsem byla ráda, že ji tam vidím, ale trošičku jsem se držela zpátky. Měla na sobě oblečení na břišní tance, čekalo ji tam vystoupení. Potom jsem viděla, že to vystoupení už začalo, vystupovalo tam obrovské množství holek, což mě docela překvapilo. Hledala jsem mezi nima svou sestřenku, po chvilce jsem ji zahlídla, a bylo mi líto, že je ode mě docela daleko, a že ji během toho tancování moc dobře neuvidím.
Ještě jsem si v tom snu všimla, že jsem měla na sobě dlouhou sukni, asi černo-šedo-bílou, složenou ze třech částí, vidím ji pořád před sebou ale nevím, jak bych ji přesně popsala, vrchní část v jedné barvě v délce asi pod zadek, potom tam byla všitá další část zase v jiné barvě, a tak. Vím, že se mi hodně líbila a cítila jsem se v ní hodně dobře.

Předem moc děkuji za výkladsmajlik

Reagovat

svitluny 4.3.2006 15:10:42

novy

U tohoto snu mě napadá, že by mohl být o ženskosti o ženě v Tobě, jsi ve velkém sále - je zde setřenka, má oblečení jako břišní tanečnice - ukazuje vlastně přirozenou krásu ženy - ty se od ní držíš dál, pak se koukáš na vysoupení - mnoho dívek a žen se zabývá břišními tancemi a tím vlastně ukazuji svou ženskou krásu a Tebe najednou mrzí, že máš sestřenku daleko - i Ty máš sukni jako žena, ale možná Ti přijde sestřenka, že je více přitažlivou ženou, jako Ty. Co tak také zkusit břišní tance? smajlik

Marky 4.3.2006 13:13:02

novy

dobrý den.prosím o výklad dvou mých dnešních snů.
První byl,že jsem byla na jedné akci a té akci se objevila i moje oblíbená kapela z období puberty.Z jedním členem - mužským,který je o 20 let starší jsem si něco začala...dál nevím.
Druhý sen se odehrával v mé práci, kde jsme dostala okamžitou výpověd, nebyla jsem vpuštěna do práce pro své věci.Ještě předtím mi psal šéf hrozné maily, které byli později jako důkaz.Nemohla jsem nikomu věřit,protože všichni věřili jemu.Snažila se sehnat důkazy ale nešlo to, nikdo mi nepomohl.Pak jsem si ale vzpomnněla že mám klíče od práce a v noci jsem se tam dostala a rozeslala všem maily s důkazy o tom jak se ke mě šéf choval.... tot vše děkuji za výklad smajlik

Reagovat

svitluny 4.3.2006 13:56:14

novy

Možná, že sen Ti ukazuje, že Tě přitahují celebrity – to je ten první – kapela z mládí a nevadil, ani že je starší, ale podstatná je ta druhá část snu. Možná, že se v Tvém okolí děje něco nekalého, někdo Tě může chtít pomluvy poškodit a mohlo by Tě to stát i Tvé místo a postavení, velice těžko se budeš očisťovat,všichni budou na straně šiřitele těch pomluv, ale nakonec se Ti to podaří a pravda vyjde najevo, ale dá Ti to hodně práce všechny přesvědčit o své nevině.

Veronika 4.3.2006 11:56:38

novy

Dobrý den, v posledních dnech se mi zdály následující sny:
V tom prvním jsem byla s bráchou, kterému jsem něco nechtěně udělala, už si ale bohužel nevzpomenu, co to bylo. On se urazil, uraženě se díval kolem sebe. Řekla jsem mu něco v tom smyslu, ať neblbne, že je jako malej, že jsem to přece neudělala schválně.

V dalším snu byl zase brácha, ale kromě něj ještě naše mamka, a pak někdo další, nevím už, kdo. Já s bráchou jsme utíkali, ale ne, jako o život, prostě tak normálně - poklusávali jsme smajlik Brácha potom zpomalil, a tak jsem běžela sama. Prolítlo mi hlavou, jestli mám zastavit a počkat na mamku, bráchu a ty další, nebo pokračovat, a rozhodla jsem se pro to pokračování. Viděla jsem, že místo přede mnou, kam jsem běžela, se opravuje. Byly tam rozkopané chodníky, hodně hlíny a taky dost dělníků, ze kterých jsem neměla zrovna nejlepší pocit. Obávala jsem se toho, že na mě začnou pokřikovat. Ale jenom se dívali. Myslím, že jsem se tam ještě vyhýbala nějakému autu. A ta cesta, na které se ten sen odehrával, byla vlastně moje cesta do práce. Ne celá, jenom část.

Předem děkuji za výkladddddsmajlik

Reagovat

svitluny 4.3.2006 12:41:14

novy

Sen Ti ukazuje Tvůj život – vlastně ta první část je takové ty žábo-myší války, co mezi sebou vedou sourozenci, k té druhé části – tady bych to viděla, jako Tvé osamostatňování se – napřed běžíte s bráchou společně – to může být Vaše dětství a dospívání, ale pak se osamostatňuješ – ve snu bráchovi utíkáš, tak jak i ve skutečném životě se Vaše cesty rozdělí, chvíli se zastavíš, že na něj i maminku počkáš, ale sama víš, že dál už musíš pokračovat sama. Každá duše si určuje sama svůj osud a tak i ta Tvá. Ukazuje Ti Tvou cestu, která může být občas i nebezpečná, tak jak jsi se musela vyhnout ve snu srážce autem a tak si na ni musíš dávat pozor i v reálném životě na různé srážky. Sen ukazuje Tvé osamostatňování a vykročení do života po vlastní ose. smajlik

Nicol 4.3.2006 11:45:53

novy

Dobé poledne.
Zdálo se mi, že jsem byla u nějakého domu, kde byl velký had a syčel na mě, ale neublížil mi (hady mám ráda, nevadí mi) . Pak jsem se najednou objevila ve stáji s koňmi, ty koně mě kousali a kopali, ale pochytala jsem je a pak jsem utekla ze stáje.

Děkuji za vyloženísmajlik

Reagovat

svitluny 4.3.2006 12:13:40

novy

Had ve snu může znázorňovat sexualitu, ale také jed a syčel na Tebe - možná je kolem Tebe něco špatného. Ty koně ve stáji jsou energie, síla, ale Tebe koušou, ale nevzdáváš se, pochytáš je - posbíráš svou energii a nakonec utečeš - možná Tě čeká nějaká konfrontace, něco co Ti bude chtít ubrat síly - ty se nedáš, i když budeš mít strach, bude to bolet a nakonec utečeš. Nepřemůžou Tě.

Nicol 3.3.2006 13:30:22

novy

Zdálo se mi jak pletu. Co to znamená... děkuji

Reagovat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611
© Rejtmon