Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Fórum výklad snů

Pokud chcete vyzkoušet, jak sny dokážou poradit - napište zde svůj sen - já Vám jej vyložím a pak sami můžete posoudit, zda mohou či nemohou poradit. Někdy má sen více významů a proto jen Vy sami budete vědět, který je pro Vás nejvhodnější.

Vložit příspěvek

Jana 4.5.2006 17:32:24

novy

Tak že abych tomu dobře prosim vás rozuměla.

Tvář měl Míri a přitom jsem trochu myslela na Aleše. Tak že ten muž bude Míra, nebo Aleš, nebo zcela někdo jiný s kým půjdu? Nobe má dvě tváře, nebo se mám u něho rozhodnout?
Děkuji

svitluny 4.5.2006 19:07:04

novy

Možná, že také někdo přijde dělat pořádky - proto ta koupelna ve snu a jeden muž, ale může jednat za druhého. smajlik

Jana 4.5.2006 19:35:20

novy

Děkuju, je škoda, že nevim nic přesněji. Přesto děkuji.

svitluny 4.5.2006 21:17:02

novy

Nechtěj vědět celou pravdu, asi by se Ti nelíbila. Ber to tak, že nejlepší by pro Tebe bylo začit lovit v nových vodách.

Pavla 4.5.2006 06:31:43

novy

Dobrý den paní Jarmilko, prosím o vyložení mých dvou snů.První: Šla jsem se zeptat svého souseda jestli ten druhý soused je doma, on řekl, že neví, ale půjdem se podívat. Vyšli jsme druhé poschodí a zazvonili a soused otevřel a pozval mě dál. Vadilo mi sice, že první soused jde se mnou dovnitř řešit problémy, které se ho netýkají. Tak jsme teda vešli a doma byla i sousedka i s nějakou paní s úřadu. Přinesla jsem jim kupní smlouvu a paní s úřadu si jí prohlížela a řekla, že nám to katastr nezavkladuje. Já říkám proč by ne, podíly jsou vypočteny dobře, každý sousedovi prodává 1/50 a katastr má na to program a ten to už přepočítá jak má být.Pak jsem se objevila v nějaké restauraci, kde měla ta žena kancelář a řekla mi ještě, abych nezapoměla dát do smlouvy roční 10% slevu, potom vycházím přes restauraci a mám v ruce nějaké fotografie, divím se.Objevuji se na nějakém dvorku a mám na klíně malou dívenku, která se tak hemžila až upadla na zem. Pak mě probudila bouřka. Druhý sen se mi zdál hned po té. K nám domů přišel na návštěvu kamarád a kamarádka s dcerou a nějakým malým dítětem. Chtěli, aby jim to malé dítě pohlídala. Kamarádka seděla vedle v pokoji a já jí z vedlešího pokoje pozorovala. Měla na sobě nějakou bílou halenu a na očích sluneční brýle. Já sedím v obýváku vedle svého manžela a najednou k nám přistoupí kamarád s dcerou. Dcera mě objala a dá mi pusu a kamarád to udělá také-bylo to hezké, měla jsem dobrý pocit.Jen mi bylo líto, že kamarádka pořád seděla vedle v pokoji. Já se ptala kam jdou, oni říkali, že na večeři, že za 2 hodiny příjdou, a že děkují za hlídání. Potom se kamarád najednou vrátí a měl v ruce jako by světlici, s kterou vystřelil na oblohu ( byla tma) zlaté rovné pruhy, bylo jich 5 jako by notová osnova. Byl to krásný pohled. Přeji hezký den a moc děkuji.Pavla.

Reagovat

svitluny 4.5.2006 08:59:07

novy

Ten první sen bych viděla, jako něco z pracovní oblasti – tak dívenka na Tvém klídně může být Tvé vnitřní dítě, které je neposedné – možná by potřebovalo trošku rozveselit a pohrát si s ním.
I ten druhý sen vypadá pozitivně. Přicházejí k Tobě známí, mají malé dítě, něco, co vytvořili a Ty jim jej hlídáš, kamarádka je pořád studená, ale ví o tom, že je na Tebe spoleh –oni jdou na večeři a Ty se jim o dítě staráš. Nakloněni jsou TI jak manžel, tak jeho dcera – pro jejího manžela jsi možná tou notovou osnovou, co na závěr vystřelil do tmy – taková zář, když je mu smutno.
smajlik

Jana 3.5.2006 14:58:35
jalucde (zavináč) seznam (tečka) cz

novy

Dobrý den,moc Vás prosím o vyložení mého snu (ač je to již pár týdnů, vše vidím jako by se mi to zdálo dnes v noci). Zdálo se mi,že jedu spolu s jinými lidmi autobusem a s "někým".Nebyl to člověk,spíš jakási mlha,něco šedého či bílého,sedělo to vedle mě,ale já věděla,že ke mně patří,že se mnou ve všem souhlasí.Najednou se autobus zastavil a všichni vystoupili.Překvapilo mě to,protože ještě nebyla konečná.Většina lidí šla po směru jízdy a někteří do boční ulice.Po chvíli vystoupil i řidič a šel za ostatními ve směru jízdy.To mě rozzlobilo,začala jsem se nahlas rozčilovat,ta "mlha",která cestovala se mnou byla pořád při mně,spolu jsme i vystoupili a šli za lidmi a řidičem.Najednou jsem vytáhla z kabelky foťák a ve chvíli kdy se řidič otočil,vyfotila jsem ho (věděla jsem,že se otočí).Zlobil se a ptal se proč to dělám.Já mu řekla,že si vyrábím důkazy,protože si na něho budu stěžovat... a pak sen skončil,rozplynul se.Mohla byste mi napsat co tohle znamená?Děkuji.Jana

Reagovat

svitluny 3.5.2006 16:21:32

novy

Sen ukazuje, že po jistou dobu života se necháváš vést, jako většina lidí v autobuse, ale že přijde doba, kdy budeš muset společně s ostatními vystoupit a dál jít sama svou vlastní cestou, prostě dál už autobus nejede, i když není v cíli - budeš se muset snažit sama a spoléhat na své vlastní síly a nepomůže Ti ani vzpomínka na řidiče, kterého jsis zvěčnila na fotografii. smajlik

Lenka 3.5.2006 07:04:08

novy

Dobrý den, prosím o další výklad snu. Byla jsem ve svém bytě, měl za mnou přijet můj přítel. Ale viděla jsem tam i své rodiče. Přestavovala jsem nějaký nábytek v ložnici, rychle jsem chtěla vše uklidit ještě než přijde. Čekala jsem, že zavolá, abych věděla v kolik hodin přijde, ale nic. Pořád jsem ho chodila k oknu vyhlížet, ale když jsem se z okna podívala, pokaždé bylo jiné počasí. Jednou bylo po dešti a podruhé, kdy už jsem viděla, že přijíždí, byla tma a sněžilo. Ještě jsem se divila, že je květen a sněží. Mezitím stihla přijít ještě má sestra se svým přítelem. Takže v bytě, kde jsem chtěla být sama se svým přítelem, byla celá rodina. V bytě jsem pořád viděla nepořádek. Zdálo se mi, že čím víc jsem uklízela, tím větší nepořádek tam byl. Nakonec můj přítel zazvonil, řekla jsem sestře a mamce ať otevřou, protože jsem šla do koupelny. Ještě jsem ho zahlédla ve dveřích a řekla mu, že přijdu k autu. Stál ve dveřích v pracovním oblečení ještě se starší paní a pánem. Nikdy jsem je neviděla. Nevím proč, ale ještě si pamatuji, že jsem si zkoušela botasky od přítele mé sestry. Byly sice značkové, ale staré a obnošené, na několika místech popraskané. Děkuji za výklad a přeji hezký den. smajlik

Reagovat

svitluny 3.5.2006 16:40:10

novy

Možná si měníš život - měníš sama sebe – přehodnocuješ priority - stejně jako ten nábytek v ložnici a přitom čekáš na svého přítele – mění se počasí, jak jej vyhlížíš, asi ta změna, kterou na sobě provádíš bude dlouhodobějšího rázu, bude se týkat rodičů, sestry i jejího přítele, takže i když toužíš po soukromí, tak schází, a čím více budeš na sobě pracovat, čím více se budeš snažit, čím více budeš znát, tím víc budeš pociťovat, že neznáš nic, že jsi pořádně neuklidila v duši. Pořád je co vymetat, pořád je na čem pracovat – sen Ti to ukázal v podobě nepořádku, který vidíš, i když uklízíš. I přítel pracuje – proto přijel v pracovním, pro něco se asi již rozhodnul proto ti dva další, co přijeli s ním. 3 je o rozhodnutí. Ty si zkoušíš tenisky, ale proč si brát – sice značkové, ale opotřebované? Co se tak kouknout po nových - proč máš chodit v botech po někom? smajlik

Lenka 4.5.2006 10:20:26

novy

Děkuji za výklad. Co se týče těch bot. Až dosud jsem opakovaně měla sny, kdy jsem si obouvala nové boty. Vy jste mi pak odpověděla, že si možná od základu změním život, možná mě čeká život po novu a že sen vidíte jako pozitivní do budoucna. Proč jsem si tedy najednou v tomto snu zkoušela staré, obnošené boty? Děkuji smajlik

Karotka 2.5.2006 14:48:14

novy

Dobrý den paní Jarmilko. Prosím o vyložení snu... zdálo se mi, že jsem přijela za svým přítelem do práce a ptala jsem se jestli tam je. V kanceláři byly dvě ženy, jedna tmavovlasá, starší a jedna dlouhovláska- blondýnka(mladší). Vypadalo to jako by ta starší tu mladší něco zaučovala. Tu starší znám, vím o koho jde, ta mladší tam v reálu nepracuje. Když jsem se zeptala na přítele, tak mi ta starší černovláska řekla, že můj přítel tam není a že já tam nemám co dělat,protože když jsem tam byla posledně s přítelem ( párkrát jsem byla u něj v práci,ale pouze po prac. době, když tam nikdo nebyl ) tak jsem prý okopírovala nějakou důležitou správu a ta se dostala ven. Já se bránila, že to není pravda, protože jsem tam s ním byla max. půl minuty a nemohla jsem něco takového udělat. Věděla jsem ale proč to říká a proč nechce, abych tam na něj počkala. Potom šla pro ochranku, která mě měla vyprovodit z firmy. Když odešla tak jsem se té blondýnky zeptala co si o tom myslí a ona mi řekla, že mi věří, že jsem tam byla pouze půl minuty a taky že je to na kameře, takže důkazy budou proti ní ať se nebojím ,že ona to dělá schválně, protože na mě žárlí. Tak jsem se odvážila zeptat se jí na něco co mě trápí už dlouho a to je jestli jsou s mým přítelem milenci a ona mi na to odpověděla, že ano, že jsou spolu už hodně dlouhou dobu, 7 let, ale je to pouze o sexu. Byla jsem smutná smajlik a potom jsem se probudila. Ve skutečnosti žárlím na tu tmavovlásku já, neboť si myslím, že mezi mým přítelem a jí kdysi něco bylo a mám strach, že to pokračuje. Děkuji za výklad.

Reagovat

svitluny 2.5.2006 17:33:39

novy

Podvědomí Ti to ukazuje, že Tvůj strach je zde možný a také to, že jsi její konkurencí, i když už to skončilo, možná Tě i varuje, aby sis dávala na ni pozor. Může odrážet Tvůj strach o přítele a možnou sokyni, na kterou žárlíš.

Karin 2.5.2006 12:01:05
berunka1 (zavináč) tiscali (tečka) cz

novy

Dobrý den,
děkuji Vám za předešlé výklady, bylo toho docela hodně smajlik Poprosila bych Vás zase o výklad jednoho snu smajlik Dnes se mi zdálo, že se nacházím v kuchyni, s mamkou a ještě s nějakým černovlasým klukem, snad ten můj soused nebo kamarád, nepamatuji se, kdo to byl, ale byl docela hezký a přitahoval mě. Všichni tři jsme vařili, on nám spíše pomáhal, dokonce mi uvolnil jeden hořák a na tom druhém mi zase hořák zapnul, viděl jsem krásný oranžový plamínek ohně...????????? Dál už nevím smajlik Díky

Reagovat

svitluny 2.5.2006 17:21:27

novy

Jsi v kuchyni se svou matkou, ale ne jen s ní, je tu někdo nový, někdo, Tvému srdci blízký, který krmě připravuje s Tebou a dokonce zapaluje plamen - možné lásky. Tento sen bych viděla optimisticky – už dlouho sama s mámou nezůstaneš. smajlik

Nicol 2.5.2006 10:44:20

novy

Dobrý den,
zdálo se mi o tom jak jsem měla stáj s koňmi, vyvela jsem si ven vranou klisnu, před stájí tekl potok, měl černou vodu a v něm plaval pstruh a plno barevných akvarijních rybek. Měli hlad a když jsem do vody něco hodila všechny plavali na to místo. Poté jsme vzala nádobku a vybrala jsem vodu z toho potoka. Nahoře byla černá a dole normálně průhledná. Chtěla jsem se napít, lae vylila jsme jí zpět. Potom jsem vzala chleba a krmila toho pstruha. Přitom jsme pořád na vodítku držela tu vranou klisnu.

děkuji za vyložení snu

Reagovat

svitluny 2.5.2006 17:17:54

novy

Máš v sobě sílu, dokážeš ji i ukázat – to je ta klisna, kterou jsi vyvedla ven, ale je tu i potok – na povrch kalný, ale uvnitř čistý - jak je to s Tebou? Možná také pod povrchem křišťálové srdce . Krmíš rybky - pstruha – ryby jsou Tvé podvědomí – možná by rádo Tvé podvědomí hovořilo, ukázalo na něco, co by jsi měla vyřešit, vědět a máš na to dost síly, abys to zvládla – na povrchu sice nic moc, ale jádro bude dobrý. smajlik

Nicol 2.5.2006 17:25:27

novy

No jsem za znamení ryba smajlik
Máte i pravdu, protože jsem začala chodit s klukem do kterého jsem se zamilovala až po uši, ale bojím se mu dát vše, aby to nedopadlo jako v těch předešlých vztazích, když jsem dala celé své srdce a ani jeden z nich si toho nevšiml smajlik

Kamila 2.5.2006 09:09:43

novy

Dobrý den paní Jarmilko, prosím o výklad snu.
Byla jsem u kamarádky na návštěvě, byla těhotná, předělávali barák a já hledala záchod. Poslala mě kudy mám jít a já jsem vešla do koupelny. Byl tam jen sprchový kout a jinak nic. Šla jsem dál, další dveře, další sprchový kout, úplně stejný, takhle byly čtyři za sebou. Tak jsem se jí šla znovu zeptat, kudy mám jít. Navedla mně a našla jsem to, byla to opět koupelna, ale byla tam rohová vana, záchod a přebalovací podložka pro mimčo. Pamatuju si, že mně překvapilo, že ta podložka je hned u záchoda, přišlo mi to v tu chvíli strašně nehygienický a nedořešený, vůči tomu miminku
Děkuju za výklad.

Reagovat

svitluny 2.5.2006 17:05:34

novy

Jsi na návštěvě u kamarádky – ta buduje nové základy ve svém životě – to je jak přestavba baráku, tak i těhotenství, Ty se potřebuješ něčeho zbavit, něčeho uvnitř sebe, ale místo záchodu nacházíš jen sprchovací kouty – možná by jsi potřebovala celou očistu těla a pak by bylo líp – nakonec by přišlo i na zbavování nepotřebného uvnitř Tebe. Když konečně očistnou místnost nacházíš, nelíbí se Ti tam přebalovací pult – přijde Ti to nedůstojné, kde ho postavili, proč? Vždyť je v místě pro něj příhodném – v místě očistném.

Dáša 2.5.2006 07:02:30

novy

Hezký den Jarmilko. Zdálo se mi o mém příteli. Byl na horách, kde bydlí, byl nemocný a já jela za ním. Bylo krásně, sluníčko, spousta sněhu a venku sedělo na lavicích spousta jeho kamarádů. Jeho otec jim naléval šampus. Já stála stranou a čekala, jestli si mě přítel všimne. Když mě uviděl, přišel ke mně. Byl strašně oteklý v obličeji, oči měl jen jako čárky a mezi kamarády mě nepozval. Omluvil se, že musí jít a nechal mě opět samotnou. smajlik

Reagovat

svitluny 2.5.2006 12:18:38

novy

Dášo,
ze snu mě přijde, že přítel Tě má, když je sám, ale ne, když je obklopen přáteli, jako by mezi jeho přáteli nebylo pro Tebe místo - nebere Tě mezi ně - nechává Tě samotnou.

Dáša 2.5.2006 12:48:54

novy

je to bohužel naprostá pravda smajlik

svitluny 2.5.2006 13:18:01

novy

Ještě k té nemoci - netrápí přítele ledviny?

Dáša 2.5.2006 13:20:43

novy

ledviny ... to nevím, ale bývá dost často nemocný s nachlazením

Pavla 2.5.2006 06:28:48

novy

Dobrý den paní Jarmilko, dnes se mi zdáli dva sny a prosím o vyložení.První sen: Prosila jsem svou mámu, aby šla se mnou koupit auto. Sice jí to moc nevyhovovalo něco měla, ale přesto se mnou šla. Jak jsme auto obhlíželi, zkusila jsem ho nastartovat, šlapalo dobře ještě jsem se ptala jakou má spotřebu a majitel mi řekl, že 6,3 l benzínu a bylo červené. Vadilo mi sice, že auto jezdí na benzín a ne na naftu. Auto jsem koupila, stálo 50 000, šla jsem ho přepsat, přepis stál 1200 Kč. Pak jsem se objevila v našem starém, milovaném autíčku a mluvila jsem s mámou, ale auto jsem neřídila a začala jsem litovat, že jsem auto koupila, protože bylo staršího data a říkala jsem si, kdyby jsem si půjčila ještě padesát tisíc, tak jsem mohla mít za 100 000,- pořádné auto a mladší. Je to zvláštní v tomto snu jsou samé čísla. Druhý sen: Jela jsem autem k přítelkyni mého syna( dcera mé kamarádky ) nebyla doma, tak jsem se šla projít. Dívala jsem se na jejich zahradu, ale nebyla to ona, tu měli celou travnatou a teď jí měli celou pooranou a zasazenou zeleninu, bylo to zvláštní, měli tam strašně tmavou až černou zem. A na konci té zahrady měli dřevěné posezení, ale nikdo tam nebyl. Tak jsem se šla procházet dál. Najednou jsem viděla jak kamarádka sedí na posezení a jdu za ní. Sednu si opatrně za ní a říkám ahoj, ale ona jako by mě nevnímala. Pak se tam objevil kamarád a můj manžel a sedli si na proti nám. Kamarád dal své ženě přes stůl pusu a ona se najednou ke mě pootočila a začala se mnou komunikovat. Potom jsme se všichni objevili v nějaké restauraci, jako by patřila přítelkyni a byli jsme pozváni na oběd. Začalo tam chodit hodně lidí na meníčka. Potom kamarádka odešla na odpolední směnu. Potřebovala jsem jít na WC, tak jsem otevřela dveře a ze záchodu vytékala voda-čistá, protože byl ucpán papírem a tuhým extramentem. Utíkala jsem pro manžela, serpentýnama dolů, ať ten záchod spraví a já ho uklidím než kamarádka a kamarád příjdou s odpolední. Najednou vidím mého manžela a kamaráda spolu a bavili jsme se všichni úplně o něčem jiném než o záchodě. Děkuji moc za vyložení mých snů, přeji hezký den a těším se na příští pondělí.Pavla. smajlik

Reagovat

svitluny 2.5.2006 22:51:07

novy

Vybíráš si svůj dopravní prostředek, ale moc slevuješ ze svých zásad. Proč? Proč děláš něco, s čím se neztotožňuješ – jako to auto - je na benzín, moc se Ti nelíbí - tak proč sis raději nekoupila to, co by se Ti líbilo? Možná špatná volba, proto příchází velekněz, abys ses poučila z chyb, přehodnotila situaci z pozice visatce – proč se spokojuješ s něčím, co není dle Tvých představ, když máš na víc? A pak toho stejně lituješ že sis nezatočila Kolem osudu, jak jsi si přála? Takhle bych viděla první sen.

Ten druhý - jdeš k přítelkyní procházíš se zahradou - přítelkyně Tě jakoby neviděla, až ji její manžel políbí. Pak teprve komunikuje – možná že opravdu čeká na impuls od muže – na projev jeho citů a pak bude fajn – vrátí se komunikace zpět. Pak teprve uvidíš, co ji trápí, že má ucpané WC – nemůže se zbavit, co ji uvnitř tíží. Ty ji chceš pomoci, chceš, aby manžel WC opravil, chtěla jsi jej uklidit - opět uklízet po kamarádce- proč? Manžel to neřeší a její manžel také ne – proč opět Ty? Řekla bych, že sen ukazuje, že si nabíráš i její problémy a to není dobrý.

Alena 1.5.2006 12:18:14

novy

Dobrý den paní Jarmilko.

Měla bych na Vás dotaz, tto co sem nyní napíšu, vlastně sem není. Stalo se mi to, asi před měsícem.

Ale jakmile zavřu oči mám to před sebou, někdy se mi o tom i zdá a já se vsbudím s hrůzou.

Tak tedy "zdá" se mi toto:
Mám sraz s kamarádkou.
Jdeme po měste, povídáme si. Chce si již sednout a tak jdeme na vlakové nádraží, říká mi ať jdu s ní do vlaku. Moc se mi nechce. Mám v plánu si jít sednout do svého autobusu. Nastoupíme do vlaku. Nakonec.
Kecáme v kupé. Najednou řekně" Podívej kdo tamhle jde?" Já se podívám z vlaku. Po chodníku jde můj známý, asi bývalý kamarád. Nechávám kamarádce svůj baťoh ve vlaku a odcházím ven se slovy" Za chvíli jsem zpátky, jen si něco vyřídím".
Vystupuju z vlaku, jsem na chodníku známého nikde nevidím. Beru si mobil do ruky a chci zavolat kamarádce ve vlaku a zeptat se jí kde je?

A od této části se mi ten "sen" zdá:

Najednou ho uvidím, jde naproti mě, ačkoli má celý chodník volný strčí do mě ramenem. Nechám ho projít, neoslovuju ho, on mě taky ne, jen na něho zírám.
Čekám až půjde zpět. Jde si pro lístek do vlaku. Vrací se. Jde okolo mě. Stojím naproti němu. Oslovim ho" Pane *** mohl by jste mi něco vysvětlit?!" Udělá pár kroků, oročí se směrem ke mě se slovy" Nech už toho".
Lepí se na mě strašně! Jeho uhrančivý pohled se mi líbí, ale zároveň mě trochu děsí. Jeho modré oči taky.
Lepí se na mě obličejem! hádáme se. Trochu na sebe křičíme!

Nakonec jde k vlaku, ale stále se hádáme. Náš rozhovor ukončuji slovy" Tak s tebou jsem skončila ty magore, mysli si co chceš": Zároveň mu trochu vyhrožuji, ale moji výhružku neslyší.
Jdu si schválně pro lístek ač mám v úmyslu jet autobusem, nakonec kvůli němu jedu vlakem. Sedím v druhém kupé s kamarádkou. Chci jít za ním, strašně moc! Ale na druhé straně nemohu, nevím proč! Kamarádka mi říká, že je na mě vidět, že jsem dost nervözní.

Tohoto "snu" se nemohu sbavit, jakmile zavřu oči vidím to, někdy i když spim.

Je to hrozný! smajlik

Reagovat

svitluny 1.5.2006 20:16:36

novy

Zde vidím jedinou radu - zapomeň a to jednou pro vždy. Ani sen Ti neukál jinou možnost. Ty po něm toužíš, ale je to jednostranné.

Janka 30.4.2006 16:31:23

novy

Dobré odpoledne,
v několika posledních dnech se mi zdály dva podivné sny. Pamatuji si jen kousky z nich a nevím už, jak šly časově po sobě.
V prvním snu jsem viděla bývalého kolegu z práce. Já pracuji již tři roky někde jinde. Měl plnovous. Řekla jsem mu, že mu to nesluší. Bylo na něm znát, že ho má slova mrzí a odešel. Ve skutečnosti tento muž plnovous nemá - občas se potkáme.
Ve druhém snu jsem se rozhodla, že se naučím perfektně cizí řeč. Šlo mi to velmi dobře (ve skutečnosti jsem měla vždy s cizí řečí problémy). Mluvila jsem v tom snu s cizím mužem asi anglicky. Pak k nám někdo přistoupil, nevím, kdo to byl. Dal nám oběma malý dárek. Takové ty přívěšky, na kterých jsou žetony, co se používají do nákupních košíků někde v marketu. Každý dostal dva, aby prý měl dost. Cítila jsem v tom snu, že jsem spokojená, že mám strašnou radost. Podařilo se mi něco, co jsem si už dlouho přála (naučit se cizí řeč) a ještě jsem dostala dárek. I když jen maličkost, i tak to potěšilo.
Děkuji Janka

Reagovat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614
© Rejtmon